Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
Sokol Ropice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benesz Radomír1977kraj. muži 251 - 300 
2.Ogrocki Tomáš1993kraj. muži 251 - 300 
3.Literáková Taťána1977reg. muži 81 - 90 
4.Chodura Václav1970reg. muži 141 - 160 
5.Čellár Jaroslav1944reg. muži 91 - 100 
6.Rusnák Tomáš1969reg. muži 141 - 160 
7.Bugoš Rostislav1978reg. muži 141 - 160N 
8.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 161 - 180 
9.Kovařík Josef1950reg. muži 181 - 200 
10.Boszczyk Petr1954reg. muži 201 - 220 
11.Dočkálek Tomáš1977reg. muži 221 - 240 
12.Pilarz Konrád1969reg. muži 241 - 260 
13.Foltýn Jan1950reg. muži 261 - 280 
14.Skupin Jiří1951reg. muži 301 - 350 
15.Laušman Jiří1953reg. muži 301 - 350 
16.Jendrulek Adam2003reg. muži 351 - 400 
17.Brozda David2005reg. muži 351 - 400 
18.Dänemark Daniel1974reg. muži 351 - 400 
19.Dostal Piotr2005kraj. muži 351 - 400 
20.Dulava Rudolf1950reg. muži 351 - 400 
21.Šancer Jindřich1944reg. muži 301 - 350N 
22.Zvrtek Jan2004reg. muži 281-300Střídavý start z SK Návsí - Milíkov
Sokol Lískovec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kelecseny Michal1984reg. muži 61-70 
2.Stužka Josef1956reg. muži 61-70 
3.Brantal Bohumil1966reg. muži 181-200 
4.Špetla Ivo1957reg. muži N 201-220 
5.Doležálek Miroslav1964reg. muži N 241-260 
6.Říha Milan1941reg. muži N 261-280 
7.Štalzer Bedřich1948reg. muži 71-80 
Sokol Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Typovský David1979reg. muži 51-60 
2.Tobola Jiří1981reg. muži 71-80 
3.Tobola Martin1981reg. muži 91-100 
4.Petruška Jiří1974reg. muži 101-120 
5.Moškoř Václav1964reg. muži 121-140 
6.Kabuďa Tomáš1977reg. muži 161-180 
7.Beneš Milan1959reg. muži 161-180 
8.Valenta Karel1974reg. muži 241-260 
9.Šoupal Martin1991reg. muži 281-300 
10.Boris Marek1976reg. muži 301-350 
11.Smažák Pavel1962reg. muži 301-350 
Sokol Metylovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šigut Tomáš1977reg. muži 31-35 
2.Bezecný Petr1956reg. muži 46-50 
3.Šimek Petr1955reg. muži 141-160 
4.Šigut Matěj2003reg. muži 201-220 
5.Kraut Lumír1978reg. muži 201-220 
6.Strakoš Roman1972reg. muži 201-220 
7.Foldyna Vlastislav1965reg. muži 221-240 
8.Foltýnek Jiří1955reg. muži 221-240 
9.Ivánek Tomáš1978reg. muži 221-240 
10.Vrba Jaroslav1986reg. muži 241-260 
11.Kubalák Milan1969reg. muži 241-260 
12.Barabáš Ladislav1989reg. muži 260-280 
13.Pecha Martin1979reg. muži 261-280 
14.Liberda Jiří1956reg. muži 281-300 
15.Kožuch Adam1988reg. muži 301-350 
16.Vančura Mojmír1957reg. muži 281-300 
SSK Komorní Lhotka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pagáč Zbyněk1975kraj. muži 201-250 
2.Branny Daniel1981kraj. muži 201-250 
3.Kroupa Pavel1992reg. muži 91-100 
4.Nikl Zdeněk1948reg. muži 91-100 
5.Chylek Rostislav1970reg. muži 91-100 
6.Galmus Libor1963reg. muži 101-120 
7.Rada Zdeněk1955reg. muži 101-120 
8.Čech Jiří1951reg. muži 121-140 
9.Čečotka Dušan1978reg. muži 141-160 
10.Novák Petr1993reg. muži 161-180 
11.Přeček Libor1966reg. muži 161-180 
12.Szwarc Pavel1970reg. muži 181-200 
13.Plinta Stanislav1973reg. muži 221-240 
TŽ Třinec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galuszka Weronika1992kraj. muži 201-250cizinec 
2.Dudys Dominik2001kraj. muži 201-250 
3.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 201-250 
4.Březina Tomáš1987kraj. muži 251-300 
5.Mitrega Roman1990reg. muži 81-90 
6.Lachowicz Jiří1957reg. muži 91-100 
7.Lasota Laurent2001reg. muži 101-120 
8.Weber Milan1956reg. muži 101-120N 
9.Drong Jan1958reg. muži 121-140 
10.Byrtus Štěpán1986reg. muži 141-160 
11.Pilch Štěpán nejml.2007reg. muži 351-400 
12.Urbanczyk Jiří1965nez. muži  
Slezan F-M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvostek Jakub1974reg. muži 51-60 
2.Gelnar Zbyněk1963reg. muži 51-60 
3.Hrabec Tomáš1978reg. muži 101-120 
4.Žvak Radomír1971reg. muži 121-140 
5.Ďurník Pavel1955reg. muži 141-160 Nez. 
6.Járová Dana1958reg. muži 161-180 
7.Klišová Alena1956reg. muži 181-200 
8.Krpec Jaromír1963reg. muži 221-240 Nez. 
9.Blana Jakub1997reg. muži 301-350 Nez. 
TTC Frýdlant C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 51-100N 
2.Maršálek Patrik1994kraj. muži 101-150 
3.Skotnica Martin2004kraj. muži 101-150Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
4.Sviták Jakub1983kraj. muži 101-150N 
5.Vaňous Jiří1981kraj. muži 151-200 
6.Židek Miloslav1962reg. muži 101-120N 
7.Cigler Vojtěch1987reg. muži 101-120N 
8.Zahrádka Jiří1966reg. muži 121-140 
9.Papřok Martin1963reg. muži 161-180 
10.Vantuch Ivo1967reg. muži 261-280N 
11.Židek Jiří1988nez.  
12.Kubát Jan1989nez.  
13.Kubát Miroslav1967nez.  
14.Hofman Adrian2001reg. muži 101-120Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
15.Novák Lukáš1999reg. muži 141-160Střídavý start z BSK Malenovice
Spartak Jablunkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glos Michal1999reg. muži 41-45 
2.Glos Tomáš1996reg. muži 61-70 
3.Niedoba Vilém1963reg. muži 71-80 
4.Kufa Radek2002reg. muži 241-260 
5.Kukuczka Jan1967reg. muži 201-220 
6.Kluz Jan1962reg. muži 241-260 
7.Widenka Pavel1948reg. muži 261-280 
8.Czyž Daniel1975reg. muži 301-350 Ncizinec 
9.Benek Tomáš2004reg. muži 351-400 
10.Kukuczka Antonín2001reg. muži 351-400 
TJ Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nezhoda Jiří1979reg. muži 71-80 
2.Bednář Martin1974reg. muži 81-90 N 
3.Topić Jan1976reg. muži 81-90 N 
4.Šrubař Pavel1974reg. muži 101-120 
5.Borovský Martin1973reg. muži 101-120 
6.Pekárek David1975reg. muži 141-160 
7.Nezhoda Petr1976reg. muži 181-200 
8.Jedlička Roman1965reg. muži 201-220 
9.Lichna Ivo1957reg. muži 261-280 
10.Borovský Ivan1971reg. muži 261-280 
11.Suran Erik1998reg. muži 301-350 
12.Bláha Jaroslav1976reg. muži 301-350 
13.Suran Vladimír1969reg. muži 301-350 
14.Janáček Radim1972reg. muži 351-400 
15.Bucha Lukáš1977reg. muži 351-400 Nez 
16.Kostura Stanislav1986reg. muži 351-400 Nez 
ST Kozlovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blabla Ladislav1962kraj. muži 251-300 
2.Polášek Pavel1969reg. muži 101-120 
3.Mohyla Jan1994reg. muži 101-120 
4.Tofel Vojtěch1995reg. muži 121-140 
5.Stempěn Svatoslav1970reg. muži 121-140 
6.Tobola Daniel1996reg. muži 141-160 
7.Jirousek Miroslav1954reg. muži 141-160 
8.Tofel Antonín1964reg. muži 141-160 
9.Jalůvka Jiří1958reg. muži 141-160 
10.Nevlud Radek1969reg. muži 181-200 
11.Navrátil Daniel1977reg. muži 221-240 
TTC Bystřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedivý Radek1996reg. muži 71-80 
2.Adamczyk Martin1972reg. muži 81-90 
3.Matloch Tadeusz1967reg. muži 101-120, 
4.Kolodziej Česlav1961reg. muži 121-140 
5.Palarczyk Petr1967reg. muži 161-180 
6.Bruk Tomáš1976reg. muži 161-180 
7.Šedivý Milan1968reg. muži 161-180 
8.Telecký Jaroslav1968reg. muži 261-280 
9.Szopa Richard1975reg. muži 281-300 
10.Chrapek Jan1946reg. muži 281-300 
11.Blahoňovský Marek1975reg. muži 301-350 
Okresní soutěž 1.třídy
Sokol Ropice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čellár Jaroslav1944reg. muži 91 - 100 
2.Rusnák Tomáš1969reg. muži 141 - 160 
3.Bugoš Rostislav1978reg. muži 141 - 160N 
4.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 161 - 180 
5.Kovařík Josef1950reg. muži 181 - 200 
6.Boszczyk Petr1954reg. muži 201 - 220 
7.Dočkálek Tomáš1977reg. muži 221 - 240 
8.Pilarz Konrád1969reg. muži 241 - 260 
9.Foltýn Jan1950reg. muži 261 - 280 
10.Laušman Jiří1953reg. muži 301 - 350 
11.Skupin Jiří1951reg. muži 301 - 350 
12.Šancer Jindřich1944reg. muži 301 - 350N 
13.Jendrulek Adam2003reg. muži 351 - 400 
14.Dänemark Daniel1974reg. muži 351 - 400 
15.Dostal Piotr2005kraj. muži 351 - 400 
16.Brozda David2005reg. muži 351 - 400 
17.Dulava Rudolf1950reg. muži 351 - 400 
Sokol Brušperk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Humplík David1976reg. muži 91-100 
2.Vantuch Tomáš1962reg. muži 101-120 
3.Gromnica Václav1996reg. muži 101-120 
4.Dolegovský Patrik1980reg. muži 101-120N 
5.Mrowetz Bruno2004reg. muži 121-140 
6.Janečka Martin2002reg. muži 161-180 
7.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 161-180 
8.Krupník Lukáš ml.1981reg. muži 181-200 
9.Rychlík Josef1944reg. muži 201-220 
10.Šubert Břetislav1962reg. muži 241-260 
11.Janečka Jiří1975reg. muži 261-280 
12.Hýl Jakub2006reg. muži 281-300 
13.Bavlšík Štefan1956nez. muži  
Orel Paskov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomis Roman1978reg. muži 101_120N 
2.Válek Petr1965reg. muži 121-140 
3.Michna Ivo1978reg. muži 161-180 
4.Mička Petr1970reg. muži 181-200 
5.Manda Zdeněk1952reg. muži 201-220 
6.Matýsek Aleš1969reg. muži 201-220 
7.Polomíček Roman1943reg. muži 281-300 
8.Pohanka Marek2001reg. muži 301-350 
9.Michna Viktor2004reg. muži 301-350 
10.Pajma Petr2004reg. muži 401-450 
11.Kunát Martin2003reg. muži 401-450 
12.Forgač Petr1973nez. mži  
Sokol Dobrá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bařina Lukáš1975reg. muži 101-120 
2.Kahánek Dalibor1969reg. muži 121-140 
3.Meca Rostislav1976reg. muži 121-140 
4.Skarka Miroslav1962reg. muži 181-200 
5.Tóth Jozef1953reg. muži 181-200 
6.Karásek Tomáš1970reg. muži 181-200 
7.Moskva Václav1968reg. muži 201-220 
8.Cviček Roman1973reg. muži 221-240 
9.Guziur Dalibor1971reg. muži 261-280 
10.Piska Radomír1946reg. muži 261-280 
11.Chovančík Zdeněk1976nez. muži 261-280 
12.Filip Martin1968reg. muži 301-350 
13.Lach Daniel1938reg. muži 301-350 
14.Bařina Pavel1973reg. muži 301-350 
15.Kalenda Pavel1958reg. muži 351-400 
16.Lanc Petr1972nez. muži 351-400 
SSK Komorní Lhotka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chylek Rostislav1970reg. muži 91-100 
2.Rada Zdeněk1955reg. muži 101-120 
3.Čech Jiří1951reg. muži 121-140 
4.Čečotka Dušan1978reg. muži 141-160 
5.Novák Petr1993reg. muži 161-180 
6.Přeček Libor1966reg. muži 161-180 
7.Szwarc Pavel1970reg. muži 181-200 
8.Plinta Stanislav1973reg. muži 221-240 
9.Niemiec Jan1991reg. muži 221-240 
10.Galmus Libor1963reg. muži 101-120 
Sokol Palkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plesník Lukáš1970reg. muži 61-70 
2.Kuběna Aleš1978nez. muži 61-70 
3.Lukšík Roman1970reg. muži 121-140 
4.Chlebek Vladimír1978reg. muži 141-160 
5.Blažek Lukáš1994nez. muži 181-200 
6.Weigert Miloslav1959reg. muži 281-300 
7.Adámek Petr1982reg. muži 351-400 N 
8.Opěla Radomír1976reg. muži 351-400 N 
Slezan F-M B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ďurník Pavel1955reg. muži 141-160 Nez 
2.Járová Dana1958reg. muži 161-180 
3.Klišová Alena1956reg. muži 181-200 
4.Krpec Jaromír1963reg. muži 221-240 Nez 
5.Blana Jakub1997reg. muži 301-350 Nez. 
6.Sýkora Pavel ml.1973reg. muži Nez. 
7.Sýkora Pavel st.1950reg. muži Nez. 
8.Habrnal Lukáš1991reg. muži Nez. 
SC Smilovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krmaschková Gabriela1971reg. muži 91-100 
2.Suchánek Bronislav1960reg. muži 91.100 
3.Eschnerová Ivana1971reg. muži 101-120 
4.Mlynář Michal1984reg. muži 161-180 
5.Pawlik Dominik2003reg. muži 161-180 
6.Kaluža Petr1961reg. muži 221-240 
7.Pawlik Dalibor1980reg. muži 241-260 
8.Eschner Martin1973reg. muži 281-300 
9.Dohnal Jiří1967reg. muži 281-300 N 
10.Matoušek Pavel1949reg. muži 301-350 N 
11.Přeček Erik2007reg. muži 301-350 NHostování z Škola ping-pongu, z. s.
12.Lisztwan Jan st.1974reg. muži 351-400 N 
SK Návsí / Milíkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benek Vlastimil1976reg. muži 71-80 
2.Heczko Marcel1974reg. muži 161-180 
3.Sikora Jan1997reg. muži 181-200 
4.Fojcik Adam1998reg. muži 201-220 
5.Di Giusto Roman1970reg. muži 181-200 
6.Samiec Filip1989reg. muži 201-220 
7.Jalowiczor Peter1978reg. muži 201-220 
8.Byrtus Samuel2003reg. muži 221-240 
9.Cieslar Ondřej1998reg. muži 241-260N 
10.Samiec Jan1964reg. muži 261-280 
11.Guzdek Miroslav1953reg. muži 261-280 
12.Rykala Tomáš1972reg. muži 261-280 
13.Kluz Milan1961reg. muži 301-350 
14.Heczko David2007nez. muži 351-400 
15.Kluz Pavel1966reg. muži 351-400 
16.Zvrtek Jan2004reg. muži 281-300 
17.Solowski Jakub1999reg. muži 301-350 
18.Zvrtková Magdaléna2002reg. muži 351-400 
19.Bojko Lukáš1998reg. muži 261-280 
20.Walek Adrian2005nez. muži 281-300N 
ST Kozlovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stempěn Svatoslav1970reg. muži 121-140 
2.Tobola Daniel1996reg. muži 141-160 
3.Jirousek Miroslav1954reg. muži 141-160 
4.Tofel Antonín1964reg. muži 141-160 
5.Jalůvka Jiří1958reg. muži 141-160 
6.Nevlud Radek1969reg. muži 181-200 
7.Navrátil Daniel1977reg. muži 221-240 
8.Trubák Vojtěch1996reg. muži 241-260 
9.Jedlička Pavel1960reg. muži 241-260 
10.Tofel Miroslav1961nez. muži 241-260 
11.Škodík David1983reg. muži 281-300 
12.Krpec Filip2001reg. muži 301-350 
13.Blabla Šimon1992reg. muži 301-350 
14.Blabla Ladislav st.1940reg. muži 301-350 
15.Tabach Jan1937reg. muži 301-350 
16.Tofel Martin2001reg. muži 301-350 
17.Tabach René2005reg. muži 301-350 
18.Smolka Daniel2005nez. muži 351-400 
SK Frýdlant n.O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Adrian2001reg. muži 101-120 
2.Žáčiková Petra1975reg. muži 121-140 
3.Vacula Petr1970reg. muži 141-160 
4.Ondračka Pavel1950reg. muži 141-160 
5.Vacula Lubomír1972reg. muži 241-260 
6.Bakota Adam2006reg. muži 351-400 nez 
7.Matějová Hanka2004reg. muži 351-400nez 
8.Vacula Jakub2000reg. muži nez 
9.Vacula Petr ml.1993reg. muži nez 
TTC Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Twardzik Jan1957reg. muži 61-70 
2.Kubaczka Vladislav1966reg. muži 121-140 
3.Drozd Kamil1979reg. muži 121-140 
4.Bulawa Lubomír1966reg. muži 201-220 
5.Bulawa Jaroslav1972reg. muži 181-200 
6.Wawrosz Lukáš1985reg. muži 221-240 
7.Polák Roman1965reg. muži 221-240 
8.Wawrosz Miloš1962reg. muži 241-260 
9.Petřík Petr1961reg. muži 301-350 
10.Bystrzycki Petr1966reg. muži 121-140 
Okresní soutěž 2.třídy
TTC Bystřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bruk Tomáš1976reg. muži 161-180 
2.Palarczyk Petr1967reg. muži 161-180 
3.Šedivý Milan1968reg. muži 161-180 
4.Telecký Jaroslav1968reg. muži 261-280 
5.Chrapek Jan1946reg. muži 281-300 
6.Szopa Richard1975reg. muži 281-300 
7.Blahoňovský Marek1975reg. muži 301-350 
8.Lisztwan Leszek1964reg. muži 301-350 
9.Szymík Daniel1973reg. muži 301-350 
10.Marosz Milan1966reg. muži 351-400 
11.Marosz Daniel1997reg. muži 351-400 
12.Šulák Jan2001reg. dci 351-400 
13.Pail František1962reg. muži 351-400 
Sokol Dobrá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tóth Jozef1953reg. muži 181-200 
2.Karásek Tomáš1970reg. muži 181-200 
3.Moskva Václav1968reg. muži 201-220 
4.Guziur Dalibor1971reg. muži 261-280 
5.Cviček Roman1973reg. muži 221-240 
6.Piska Radomír1946reg. muži 261-280 
7.Chovančík Zdeněk1976nez. muži 261-280 
8.Filip Martin1968reg. muži 301-350 
9.Lach Daniel1938reg. muži 301-350 
10.Bařina Pavel1973reg. muži 301-350 
11.Lanc Petr1972nez. muži 351-400 
12.Kalenda Pavel1958reg. muži 351-400 
Sokol Skalice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moškoř Václav1964reg. muži 121-140 
2.Kabuďa Tomáš1977reg. muži 161-180 
3.Beneš Milan1959reg. muži 161-180 
4.Valenta Karel1974reg. muži 241-260 
5.Šoupal Martin1991reg. muži 281-300 
6.Boris Marek1976reg. muži 301-350 
7.Smažák Pavel1962reg. muži 301-350 
8.Šuta Petr1982reg. muži nez. 
9.Melichařík Radek1979reg. muži nez. 
Beskyd Líštná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Byrtek Zbigniew1977reg. muži 161cizinec 
2.Dytko Zbigniew1961reg. muži 201-220cizinec 
3.Poncza Aleš1974reg. muži 241-260 
4.Szczuka Milan1966reg. muži 301-350 
5.Holeksa Václav1958reg. muži 301-350 
6.Lasota Sebastian1999reg. muži 301-350 
7.Holeksa Jaromír1955reg. mži 301-350 
8.Marosz Ivo1975reg. muži 351-400 
9.Marosz Vít1998reg. muži 351-400 
10.Maroszová Eva2000reg. dky 351-400 
11.Ponczová Silvie1974reg. ženy 351-400 
12.Ponczová Adéla2004reg. sžy 351-400 
13.Wojnar Jan1998reg. muži 351-400 
14.Mendreková Natálie2003reg. dky 351-400 
Sokol Krmelín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kern Lukáš1979reg. muži 121-140 N 
2.Vidlička Radomír1970reg. muži 121-140 
3.Širan Jozef1962reg. muži 141-160 
4.Palmi Ivo1956reg. muži 161-180 
5.Přívětivý Bohumil1965reg. muži 181-200 
6.Bujok Jan1967reg. muži 181-200 
7.Miklosz Adolf1964reg. muži 241-260 
8.Adámek Ladislav1963reg. muži 241-260 
9.Malina Vlastimil1972reg. muži 261-280 
10.Jamroz Ladislav1964reg. muži 281-300 
Sokol Staré Město
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaliáš Petr1977reg. muži 101-120 
2.Zahradník Stanislav1971reg. muži 121-140 
3.Typovský Václav1951reg. muži 161-180 
4.Chvostek Karel1946reg. muži 201-220 
5.Peter Ivo1956reg. muži 241-260 
6.Kaňok Jaromír1970reg. muži 241-260 
7.Sikora Roman1968reg. muži 241-260 
8.Priesol Stanislav1954reg. muži 261-280 
9.Turek Miroslav1946reg. muži 261-280 
10.Motyčka Ivo1978reg. muži 281-300 
11.Richter Lubomír1952nez. muži 281-300 
12.Šturma Patrik1999nez. muži 301-350 
TTC Vendryně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zavřel Ivo1957reg. muži 81 - 90 
2.Pszczolka Vlastimil1970reg. muži 161 - 180 
3.Stonavský Luděk1965reg. muži 181-200N 
4.Mojtek Ladislav1966reg. muži 201 - 220 
5.Buda Boleslav1957reg. muži 201 - 220 
6.Dudys Roman1975reg. muži 221 - 240 
7.Delina Jan1953reg. muži 221 - 240 
8.Ondraszek Bohdan1961reg. muži 261 - 280 
9.Niedoba Richard1972reg. muži 281 - 300 
10.Wojnar Daniel1973reg. muži 301 - 350 
11.Sikora Karel1976reg. muži 301 - 350 
12.Kotajny Jakub2003reg. muži 351 - 400 
13.Dinh Petr2004reg. muži 351 - 400 
ST Kozlovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jalůvka Jiří1958reg. muži 141-160 
2.Nevlud Radek1969reg. muži 181-200 
3.Navrátil Daniel1977reg. muži 221-240 
4.Tofel Miroslav1961nez. muži 241-260 
5.Trubák Vojtěch1996reg. muži 241-260 
6.Jedlička Pavel1960reg. muži 241-260 
7.Pustka Filip1993reg. muži 241-260 
8.Škodík David1983reg. muži 281-300 
9.Blabla Ladislav st.1940reg. muži 301-350 
10.Blabla Šimon1992reg. muži 301-350 
11.Krpec Filip2001reg. muži 301-350 
12.Tabach Jan1937reg. muži 301-350 
13.Tabach René2005reg. muži 301-350 
14.Tofel Martin2001reg. muži 301-350 
15.Smolka Daniel2005nez. muži 351-400 
KST Dolní Lomná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruszka Jan1983reg. muži 121 - 140 
2.Šigut Dalibor1969reg. muži 161-180 
3.Sikora Roman1974reg. muži 181-200 
4.Kantor Josef1948reg. muži 181 - 200 
5.Ramšák Milan1957reg. muži 221 - 240 
6.Pawlowski Roman1947reg. muži 221 - 240 
7.Rusnok Petr1967reg. muži 281-300 
8.Turek Josef2002reg. muži 301 - 350 
9.Lisztwan Karel1952reg. muži 301 - 350 
10.Bloudek Karel1994reg. muži 301 - 350 nez. 
11.Kantor Miroslav1963reg. muži 351 - 400 
12.Szkandera Vojtěch2004reg. muži 351-400 Nez. 
13.Martynek Filip2003reg. muži Nez. 
14.Dacho Mikuláš1996reg. muži 201 - 220 nez. 
TTC Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulawa Jaroslav1972reg. muži 181-200 
2.Wawrosz Lukáš1985reg. muži 221-240 
3.Polák Roman1965reg. muži 221-240 
4.Wawrosz Miloš1962reg. muži 241-260 
5.Petřík Petr1961reg. muži 301-350 
Spartak Jablunkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kukuczka Jan1967reg. muži 201-220 
2.Kluz Jan1962reg. muži 241-260 
3.Widenka Pavel1948reg. muži 261-280 
4.Czyž Daniel1975reg. muži 301-350 Ncizinec 
5.Benek Tomáš2004reg. muži 351-400 
6.Kukuczka Antonín2001reg. muži 351-400 
BSK Malenovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herec Lukáš2000reg. muži 71-80 
2.Liberda Roman1969reg. muži 141-160 
3.Novák Lukáš1999reg. muži 141-160 
4.Kaloč Jan1978reg. muži 181-200 
5.Tkáč Richard1970reg. muži 201-220 
6.Herec Lumír1966reg. muži 241-260 
7.Stávek Jan2003reg. muži 301-350 
Okresní soutěž 3.třídy
Sokol Ropice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Josef1950reg. muži 181 - 200 
2.Boszczyk Petr1954reg. muži 201 - 220 
3.Dočkálek Tomáš1977reg. muži 221 - 240 
4.Foltýn Jan1950reg. muži 261 - 280 
5.Pilarz Konrád1969reg. muži 241 - 260 
6.Laušman Jiří1953reg. muži 301 - 350 
7.Skupin Jiří1951reg. muži 301 - 350 
8.Šancer Jindřich1944reg. muži 301 - 350N 
9.Jendrulek Adam2003reg. muži 351 - 400 
10.Dänemark Daniel1974reg. muži 351 - 400 
11.Dostal Piotr2005kraj. muži 351 - 400 
12.Brozda David2005reg. muži 351 - 400 
13.Dulava Rudolf1950reg. muži 351 - 400 
14.Krucina Vojtěch2005reg. sži 351 - 400Střídavý start z TJ Sokol Nýdek
Sokol Brušperk E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlík Evžen1972reg. muži 101-120N 
2.Mrowetz Bruno2004reg. muži 121-140 
3.Janečka Martin2002reg. muži 161-180 
4.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 161-180 
5.Krupník Lukáš ml.1981reg. muži 181-200 
6.Rychlík Josef1944reg. muži 201-220 
7.Šubert Břetislav1962reg. muži 241-260 
8.Janečka Jiří1975reg. muži 261-280 
9.Hýl Jakub2006reg. muži 281-300 
10.Hamar Tomáš2004reg. muži 301-350 
11.Bavlšík Štefan1956nez. muži  
Sokol Metylovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraut Lumír1978reg. muži 201-220 
2.Strakoš Roman1972reg. muži 201-220 
3.Foldyna Vlastislav1965reg. muži 221-240 
4.Foltýnek Jiří1955reg. muži 221-240 
5.Ivánek Tomáš1978reg. muži 221-240 
6.Vrba Jaroslav1986reg. muži 241-260 
7.Kubalák Milan1969reg. muži 241-260 
8.Barabáš Ladislav1989reg. muži 260-280 
9.Pecha Martin1979reg. muži 261-280 
10.Liberda Jiří1956reg. muži 281-300 
11.Kožuch Adam1988reg. muži 301-350 
12.Sasyn Jan1988reg. muži 301-350 
13.Vančura Mojmír1957reg. muži 281-300 
Beskyd Líštná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vita Karel1962reg. mži 281-300 
2.Lasota Sebastian1999reg. muži 301-350 
3.Holeksa Václav1958reg. muži 301-350 
4.Holeksa Jaromír1955reg. mži 301-350 
5.Marosz Ivo1975reg. muži 351-400 
6.Marosz Vít1998reg. muži 351-400 
7.Ponczová Adéla2004reg. sžy 351-400 
8.Ponczová Silvie1974reg. ženy 351-400 
9.Maroszová Eva2000reg. dky 351-400 
10.Wojnar Jan1998reg. muži 351-400 
11.Mendreková Natálie2003reg. dky 351-400 
Sokol Krmelín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bujok Jan1967reg. muži 181-200 
2.Přívětivý Bohumil1965reg. muži 181-200 
3.Miklosz Adolf1964reg. muži 241-260 
4.Adámek Ladislav1963reg. muži 241-260 
5.Malina Vlastimil1972reg. muži 261-280 
6.Jamroz Ladislav1964reg. muži 281-300 
7.Michna Viktor2004reg. muži 301-350Střídavý start z Orel Paskov
8.Pohanka Marek2001reg. muži 301-350Střídavý start z Orel Paskov
Sokol Staré Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peter Ivo1956reg. muži 241-260 
2.Kaňok Jaromír1970reg. muži 241-260 
3.Sikora Roman1968reg. muži 241-260 
4.Turek Miroslav1946reg. muži 261-280 
5.Priesol Stanislav1954reg. muži 261-280 
6.Motyčka Ivo1978reg. muži 281-300 
7.Richter Lubomír1952nez. muži 281-300 
8.Šturma Patrik1999nez. muži 301-350 
9.Raška Michal1999nez. muži  
10.Káňa Milan1944nez. muži  
11.Puda Radim1968nez. muži  
TJ Janovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovský Martin1973reg. muži 101-120 
2.Pekárek David1975reg. muži 141-160 
3.Nezhoda Petr1976reg. muži 181-200 
4.Jedlička Roman1965reg. muži 201-220 
5.Lichna Ivo1957reg. muži 261-280 
6.Borovský Ivan1971reg. muži 261-280 
7.Suran Erik1998reg. muži 301-350 
8.Bláha Jaroslav1976reg. muži 301-350 
9.Suran Vladimír1969reg. muži 301-350 
10.Janáček Radim1972reg. muži 351-400 
11.Bucha Lukáš1977reg. muži 351-400 Nez 
12.Kostura Stanislav1986reg. muži 351-400 Nez 
SC Smilovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pawlik Dominik2003reg. muži 161-180 
2.Kaluža Petr1961reg. muži 221-240 
3.Pawlik Dalibor1980reg. muži 241-260 
4.Eschner Martin1973reg. muži 281-300 
5.Georgiadis Petros1982reg. muži 241-260 
6.Dohnal Jiří1967reg. muži 281-300 
7.Přeček Erik2007reg. muži 301-350 NHostování z Škola ping-pongu, z. s.
8.Peterek David1972reg. muži 301-350 N 
9.Matoušek Pavel1949reg. muži 301-350 N 
10.Polášková Michaela2004reg. muži 351-400 
11.Lisztwan Jan st.1974reg. muži 351-400 N 
SK Návsí / Milíkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Di Giusto Roman1970reg. muži 181-200 
2.Samiec Filip1989reg. muži 201-220 
3.Jalowiczor Peter1978reg. muži 201-220 
4.Samiec Jan1964reg. muži 261-280 
5.Guzdek Miroslav1953reg. muži 261-280 
6.Byrtus Samuel2003reg. muži 221-240 
7.Kuchař Jiří1962reg. muži 281-300 
8.Rykala Tomáš1972reg. muži 261-280 
9.Staněk Radomír1969reg. muži 261-280 
10.Zvrtek Jan2004reg. muži 281-300 
11.Solowski Jakub1999reg. muži 301-350 
TTC Vendryně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wawreczka Česlav1960reg. muži 141-161N 
2.Sikora Raimund2003reg. muži 181 -200 
3.Dudys Roman1975reg. muži 221 - 240 
4.Delina Jan1953reg. muži 221 - 240 
5.Ondraszek Bohdan1961reg. muži 261 - 280 
6.Niedoba Richard1972reg. muži 281 - 300 
7.Wojnar Daniel1973reg. muži 301 - 350 
8.Sikora Karel1976reg. muži 301 - 350 
9.Kotajny Jakub2003reg. muži 351 - 400 
10.Dinh Petr2004reg. muži 351 - 400 
11.Žabka Petr1953nez. muži 351 - 400 
12.Kajfosz Jakub2004nez. muži  
13.Buda Boleslav1957reg. muži 201 - 220 
KST Písek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Petr1977reg. muži 221-240 
2.Suszka Jiří1959reg. muži 221-240 
3.Motyka Libor1972reg. muži 261-280 
4.Sikora František1952reg. muži 261-280 
5.Jochymek Josef1973reg. muži 281-300 
6.Pyszko Jan1951reg. muži 281-300 
7.Slowik Miroslav1972reg. muži 281-300 
8.Haratyk Miroslav1966reg. muži 301-350 
9.Kobielusz Stanislav1952reg. muži 301-350 
10.Heczko Jiří1961nez. muži 301-350 
11.Krop Tomáš1988nez. 351-400 
TTC Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňák Alois1955reg. muži 351-400N 
2.Karásek Karel1952reg. muži 351-400N 
3.Vojáček Jan1945reg. muži 351-400N 
4.Palkovská Ivana1980nez. muži  
5.Banáková Lucie2011nez. muži  
6.Pavelec Miloš1979reg. muži 351-400N 
7.Šedová Veronika2007nez. muži  
8.Pravec Martin2007nez. muži  
9.Fárová Vanda2009nez. muži  
10.Bartoš Jan2010nez. muži  
11.Běčák Matěj2006nez. muži  
12.Fabián Tobiáš2011nez. muži  
13.Kopečný Adam2008nez. muži  
14.Kopečný Ondřej2006nez. muži  
15.Marek Matyáš2012nez. muži  
16.Novák Petr2006nez. muži  
17.Parmová Daniela2008nez. muži  
18.Šilák Ondřej2005nez. muži  
19.Svoboda Vojtěch2006nez. muži  
20.Urbánek Tomáš2009nez. muži  
21.Tikal Tobias2008nez. muži  
Okresní soutěž 4.třídy
TTC Bystřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Szopa Richard1975reg. muži 281-300 
2.Chrapek Jan1946reg. muži 281-300 
3.Blahoňovský Marek1975reg. muži 301-350 
4.Paszek Česlav1958reg. muži 301-350 
5.Lisztwan Leszek1964reg. muži 301-350 
6.Szymík Daniel1973reg. muži 301-350 
7.Horký David1969reg. muži 351-400 
8.Marosz Daniel1997reg. muži 351-400 
9.Šulák Jan2001reg. dci 351-400 
10.Marosz Milan1966reg. muži 351-400 
11.Pail František1962reg. muži 351-400 
Sokol Myslík
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvial Stanislav1963reg. muži 221-240 
2.Kubečka Jiří1969reg. muži 281-300 
3.Tomši Jaromír1951reg. muži 301-350 
4.Chýlek Aleš1969reg. muži 301-350 
5.Kubečka Vladimír1976reg. muži 301-350 
6.Buzek Miroslav1975reg. muži 301-350 
Orel Paskov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Manda Zdeněk1952reg. muži 201-220 
2.Matýsek Aleš1969reg. muži 201-220 
3.Polomíček Roman1943reg. muži 281-300 
4.Pohanka Marek2001reg. muži 301-350 
5.Michna Viktor2004reg. muži 301-350 
6.Pajma Petr2004reg. muži 401-450 
7.Kunát Martin2003reg. muži 401-450 
8.Rundt Vladimír1968nez.  
9.Sedlařík Leo st.2003nez.  
10.Michna Oskar2007nez.  
11.Moravec Václav2008nez.  
Sokol Metylovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ivánek Tomáš1978reg. muži 221-240 
2.Vrba Jaroslav1986reg. muži 241-260 
3.Kubalák Milan1969reg. muži 241-260 
4.Pecha Martin1979reg. muži 261-280 
5.Liberda Jiří1956reg. muži 281-300 
6.Vančura Mojmír1957reg. muži 281-300 
7.Kožuch Adam1988reg. muži 301-350 
8.Sasyn Jan1988reg. muži 301-350 
9.Vráblík Josef1950reg. muži 301-350 
10.Karteczka Martin1970reg. muži 301-350 
11.Ledvoň Marián1967reg. muži 301-350 
12.Schmidt René1972reg. muži 351-400 
13.Luňáček Zbyněk1967reg. muži 351-400 
14.Bílek Aleš1958reg. muži nez. 
15.Barabáš Ladislav1989reg. muži 261-280 
Beskyd Líštná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ponczová Silvie1974reg. ženy 351-400 
2.Ponczová Adéla2004reg. sžy 351-400 
3.Marosz Ivo1975reg. muži 351-400 
4.Marosz Vít1998reg. muži 351-400 
5.Maroszová Eva2000reg. dky 351-400 
6.Wojnar Jan1998reg. muži 351-400 
7.Mendreková Natálie2003reg. dky 351-400 
KST Písek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pyszko Jan1951reg. muži 281-300 
2.Slowik Miroslav1972reg. muži 281-300 
3.Haratyk Miroslav1966reg. muži 301-350 
4.Kobielusz Stanislav1952reg. muži 301-350 
5.Heczko Jiří1961nez. muži 301-350 
6.Krop Tomáš1988nez. 351-400 
7.Bojko Jan1967nez. muži  
8.Jochymek Ales1979nez. muži  
9.Sadový Jan1956nez. muži  
10.Milata Lukáš1980nez. muži  
11.Jochymek Josef1973reg. muži 281-300 
SK Návsí / Milíkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Byrtus Samuel2003reg. muži 221-240 
2.Cieslar Ondřej1998reg. muži 241-260N 
3.Rykala Tomáš1972reg. muži 261-280 
4.Guzdek Miroslav1953reg. muži 261-280 
5.Bojko Lukáš1998reg. muži 261-280 
6.Staněk Radomír1969reg. muži 261-280 
7.Kuchař Jiří1962reg. muži 281-300 
8.Zvrtek Jan2004reg. muži 281-300 
9.Kluz Milan1961reg. muži 301-350 
10.Kluz Pavel1966reg. muži 351-400 
11.Heczko David2007nez. muži 351-400 
12.Solowski Jakub1999reg. muži 301-350 
13.Zvrtková Magdaléna2002reg. muži 351-400 
14.Walek Adrian2005nez. muži 281-300N 
ST Kozlovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trubák Vojtěch1996reg. muži 241-260 
2.Jedlička Pavel1960reg. muži 241-260 
3.Pustka Filip1993reg. muži 241-260 
4.Škodík David1983reg. muži 281-300 
5.Krpec Filip2001reg. muži 301-350 
6.Tabach Jan1937reg. muži 301-350 
7.Pánek Jakub2005reg. muži nezStřídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
8.Pánková Tereza2007reg. muži nezStřídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
KST Dolní Lomná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ramšák Milan1957reg. muži 221 - 240 
2.Pawlowski Roman1947reg. muži 221 - 240 
3.Rusnok Petr1967reg. muži 281-300 
4.Lisztwan Karel1952reg. muži 301 - 350 
5.Turek Josef2002reg. muži 301 - 350 
6.Bloudek Karel1994reg. muži 301 - 350 nez. 
7.Kantor Miroslav1963reg. muži 351 - 400 
8.Szkandera Vojtěch2004reg. muži 351-400 Nez. 
9.Martynek Filip2003reg. muži Nez. 
SKST Pstruží C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velička Martin1987reg. muži 141-160 
2.Humpoliček David1971reg. muži 201-220 
3.Petr Jaromír1948reg. muži 221-240 
4.Veličková Petra1991reg. muži 221-240 
5.Kubala Patrik2001reg. muži 281-300 
6.Hudeček Vratislav1955reg. muži 301-350 
7.Samek Petr1974reg. muži 301-350 
8.Kajpuš Ctirad1974reg. muži 351-400 
9.Kubala Pavel1976reg. muži 351-400 
10.Macura Zdeněk1955reg. muži 351-400 
11.Běčák Vít1980reg. muži 351-400 
12.Pavlů Libor1985reg. muži 351-400 
13.Hrabcová Anna2001reg. muži 351-400 
14.Bakota Adam2006reg. muži 351-400 nezStřídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
15.Neubauer Pavel1968reg. muži nez 
Sokol Dobrá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cviček Roman1973reg. muži 221-240 
2.Piska Radomír1946reg. muži 261-280 
3.Chovančík Zdeněk1976nez. muži 261-280 
4.Filip Martin1968reg. muži 301-350 
5.Lach Daniel1938reg. muži 301-350 
6.Bařina Pavel1973reg. muži 301-350 
7.Kalenda Pavel1958reg. muži 351-400 
8.Lanc Petr1972nez. muži 351-400 
9.Bubík Libor1968nez. muži  
ST Kozlovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tofel Martin2001reg. muži 301-350 
2.Blabla Šimon1992reg. muži 301-350 
3.Blabla Ladislav st.1940reg. muži 301-350 
4.Tabach René2005reg. muži 301-350 
5.Smolka Daniel2005nez. muži 351-400 
6.Šrubař Matěj2008nez. muži  
Okresní soutěž 5.třídy
Sokol Lhotka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solik Jaroslav1988reg. muži 301-350 
2.Zlý Radoslav1969reg. muži 301-350 
3.Fuchsík Lukéš1980reg. muži 301-350 
4.Slípek Ivan1981reg. muži 351-400 
5.Šrubař Miroslav1962reg. muži 351-400 
6.Mičulka Milan1963nez. muži 351-400 
7.Herot Martin1984nez. muži 351-400 
8.Fulnek Jaroslav1957nez. muži  
9.Krpec Filip2001reg. muži 301-350Střídavý start z Stolní tenis Kozlovice z.s.
Sokol Palkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Lukáš1994nez. muži 181-200 
2.Weigert Miloslav1959reg. muži 281-300 
3.Opěla Radomír1976nez. muži  
4.Adámek Petr1982nez. muži  
5.Pohludka Stanislav1944nez. muži  
6.Menšík Vladimír1975nez. muži  
TJ Janovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lichna Ivo1957reg. muži 261-280 
2.Borovský Ivan1971reg. muži 261-280 
3.Suran Erik1998reg. muži 301-350 
4.Bláha Jaroslav1976reg. muži 301-350 
5.Suran Vladimír1969reg. muži 301-350 
6.Janáček Radim1972reg. muži 351-400 
7.Bucha Lukáš1977reg. muži 351-400 Nez 
8.Kostura Stanislav1986reg. muži 351-400 Nez 
SK Frýdlant n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bakota Adam2006reg. muži 351-400 
2.Ondračka Adam2007reg. muži nez 
3.Pánek Jakub2005reg. muži nez 
4.Pánková Tereza2007reg. muži nez 
5.Papíková Irena Elizabeth2006reg. muži nez 
6.Šlachta Antonín Prokop2006reg. muži nez 
7.Somr Daniel2007reg. muži nez 
8.Stramová Eliška2007reg. muži nez 
9.Štěrbová Barbora2005reg. muži nez 
10.Rozkydalová Eliška2002reg. muži nez 
11.Fuchsík Šimon2008reg. muži nez 
12.Rybák Tomáš2006reg. muži nez 
13.Blahuta Petr2006reg. muži nez 
14.Májová Markéta1979reg. muži nez 
SKST Pstruží D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubala Patrik2001reg. muži 281-300 
2.Hudeček Vratislav1955reg. muži 301-350 
3.Samek Petr1974reg. muži 301-350 
4.Kubala Pavel1976reg. muži 351-400 
5.Kajpuš Ctirad1974reg. muži 351-400 
6.Pavlů Libor1985reg. muži 351-400 
7.Běčák Vít1980reg. muži 351-400 
8.Hrabcová Anna2001reg. muži 351-400 
9.Macura Zdeněk1955reg. muži 351-400 
10.Kahánek Petr1960nez. muži  
SK Návsí / Milíkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Lukáš1998reg. muži 261-280 
2.Kuchař Jiří1962reg. muži 281-300 
3.Kluz Milan1961reg. muži 301-350 
4.Zvrtková Magdaléna2002reg. muži 351-400 
5.Kluz Pavel1966reg. muži 351-400 
6.Heczko David2007nez. muži 351-400 
7.Čmiel Adam2004nez. muži  
8.Kulštejn Ondřej2005nez. muži  
9.Walek Adrian2005nez. muži  
10.Majetný Jan2005nez. muži  
SC Smilovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Georgiadis Petros1982reg. muži 241-260 
2.Dohnal Jiří1967nez. muži 281-300 
3.Peterek David1972reg. muži 301-350 N 
4.Polášková Michaela2004reg. muži 351-400 
5.Lisztwan Jan st.1974reg. muži 351-400 N 
6.Kantor Martin1973nez. muži  
7.Kisiala Radek1973nez. muži  
8.Chodura Roman1974nez. muži  
9.Macura Luděk1964nez. muži  
10.Polášek Martin1975nez. muži  
11.Žatkulák Pavel1976nez. muži  
12.Polka Vlastimil1977nez. muži  
13.Korta Pavel1966nez. muži  
TTC Frýdek-Místek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopečný Ondřej2006nez. muži  
2.Běčák Matěj2006nez. muži  
3.Fabián Tobiáš2011nez. muži  
4.Novák Petr2006nez. muži  
5.Bartoš Jan2010nez. muži  
6.Kopečný Adam2008nez. muži  
7.Marek Matyáš2012nez. muži  
8.Parmová Daniela2008nez. muži  
9.Šilák Ondřej2005nez. muži  
10.Svoboda Vojtěch2006nez. muži  
11.Tikal Tobias2008nez. muži  
12.Urbánek Tomáš2009nez. muži  
13.Tauš Zdeněk2009nez. muži  
14.Nytra Zbyněk2005nez. muži  
Sokol Nýdek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benesz Milan1978nez. muži 301 - 350 
2.Krucina David1975nez. muži 351 - 400 
3.Krucina Vojtěch2005reg. sži 351 - 400 
4.Witosz Hubert1958reg. muži 351 - 400 
5.Szlaur Vladislav1959reg. muži 351 - 400 
6.Stonawski Josef1955nez. muži 351 - 400 
7.Pyszko Michal1980reg. muži 351 - 400 
8.Bonek Daniel2004nez. sži 351 - 400 
9.Dóményová Klára2003nez. dky nezařazen 
10.Rusnok Beata1972nez. ženy 351 - 400 
TTC Bystřice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lisztwan Leszek1964reg. muži 301-350 
2.Szymík Daniel1973reg. muži 301-350 
3.Horký David1969reg. muži 351-400 
4.Marosz Daniel1997reg. muži 351-400 
5.Šulák Jan2001reg. dci 351-400 
6.Marosz Milan1966reg. muži 351-400 
7.Pail František1962reg. muži 351-400 
8.Konderla Roman1968nez. muži  
Sokol Brušperk F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubert Břetislav1962reg. muži 241-260 
2.Janečka Jiří1975reg. muži 261-280 
3.Hamar Tomáš2004reg. muži 301-350 
4.Ševěček Jan2005reg. muži 351-400N 
5.Brož Jan2006nez. muži  
6.Jančák Richard2006nez. muži  
7.Merta Josef1949nez. muži  
8.Neuwirth Ondřej2006nez. muži  
9.Šefl Josef2005nez. muži  
10.Vantuch Richard2009nez. muži  
11.Červenka Jan2004nez. muži  
12.Špaček Michal2007nez. muži  
13.Švesták Jan2006nez. muži  
14.Viňanský Pavel2008nez. muži  
15.Vajda Ondřej2005nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy