Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor
CSVČ sv. Jana Boska v Havířově
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matuš Jiří1976reg. muži 41-50 
2.Václahovský Oldřich1992reg. muži 51-60 
3.Štětina Lukáš1996reg. muži 61-70 
4.Rojíček Petr2001reg. muži 91-100 
5.Svoboda Martin2001reg. muži 121-140N 
6.Matuš Ondřej2004nez.  
7.Šup Michal1992nez.  
8.Wewiórka Adam2004nez.  
Sokol Rychvald A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokel Radim1959reg. muži 61-70 
2.Hašek Jan1971reg. muži 71-80 
3.Urbánek Dušan1959reg. muži 81-90 
4.Hýža Pavel1946reg. muži 91-100 
5.Pociskova Alena1958reg. muži 101-120 
6.Starostka Josef1956reg. muži 101-120 
7.Kopec Jiří1961reg. muži 101-120 
8.Kusýn Pavel1950reg. muži 101-120 
9.Ostružka Karel1948reg. muži 101-120 
10.Serafín Jiří1973reg. muži 101-120 
11.Serafín Jaromír1953reg. muži 121-140N 
SKST Baník Havířov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Otakar1962kraj. muži 125,5 
2.Bednářová Bronislava1969reg. muži 61-70 
3.Slaný Vojtěch2005reg. muži 71-80 
4.Marosz Alexandr2001reg. muži 81-90 
5.Buček Jaromír1959reg. muži 71-80 
6.Schneeberger Antonín1962reg. muži 91-100 
7.Lichna Matěj2006reg. muži 101-120 
8.Slaný Martin2008reg. muži 101-120 
9.Ščibraniová Magdaléna2007reg. muži 121-140N 
10.Olejník Oliver2011nez.  
11.Balvar Oliver2009nez. muži  
12.Janošec Jakub2009nez. muži  
13.Balvar Adam1975nez. muži  
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čujdik Štefan1963reg. muži 51 - 60 
2.Bajtek Pavel1964reg. muži 51 - 60 
3.Janovský Aleš1974reg. muži 51 - 60 
4.Chrzaszcz Mieczislav1956reg. muži 61 - 70 
5.Budirský Roman1964reg. muži 71 - 80 N 
6.Fusek Radovan1980reg. muži 71 - 80 N 
7.Motak Jiří1968reg. muži 81 - 90 
8.Chlán Vladimír1967reg. muži 81 - 90 N 
9.Petr Radim1973reg. muži 91 - 100 N 
TJ Sokol Bohumín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 250,5 
2.Kubala Svatopluk1951reg. muži 51-60 
3.Jochym Petr1956reg. muži 71-80 
4.Kolek Dalibor1971reg. muži 71-80 
5.Švancara Vladimír1966reg. muži 91-100 
6.Šrubař Oldřich1968reg. muži 101-120 
7.Sivek Martin1974reg. muži 101-120 
8.Prefetová Lucie1994reg. muži 121-140 
9.Sikora Petr1956reg. muži 121-140 
10.Šuta Tomáš1959reg. muži 121-140 
KLUBsten Karviná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosellek Tomáš1992kraj. muži 251-300 
2.Reicher Lukáš1990reg. muži 71-80 
3.Růžička Tomáš1991reg. muži 81-90 
4.Sliž Petr1997reg. muži 91-100 
5.Szotek David2003reg. muži 141-160 
6.Wachtarczyk Matěj2004reg. muži 121-140N 
7.Břenek Jiří2009reg. muži 141-160 
8.Martinovský Ondřej2007reg. muži 141-160 
9.Kucza Zdeněk2005reg. muži 141-160 
10.Horáček Rostislav1967nez. muži N 
11.Kowolowski Miroslav1967nez. muži  
12.Górecki Bronislav1966nez. muži  
13.Špirko Daniel1998nez. muži  
SK Slavia Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zářický Petr1978kraj. muži 101 - 150 
2.Kleprlík Kamil1979kraj. muži 101 - 150 
3.Jarkovský Tomáš1994kraj. muži 151 - 200 
4.Swaczyna Radek1988kraj. muži 151 - 200 N 
5.Škerko Milan1974kraj. muži 251 - 300 
6.Miškolci Ivo1962reg. muži 71 - 80 
7.Pelikán Antonín1968reg. muži 71 - 80 N 
8.Balica Lukáš1979reg. muži 91 - 100 
9.Sikora Michal1976reg. muži 101 - 120 N 
10.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 121 - 140 
11.Swaczyna Bruno1958reg. muži 121 - 140 
12.Štěrba Libor2001reg. muži 121 - 140 
13.Pawlita Jindřich2003reg. muži 141 - 160 
14.Steiger Radek1979reg. muži 141 - 160 
Slavoj Český Těšín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daníšek Richard1973reg. muži 81 - 90 
2.Halfar Marek1976reg. muži 91 - 100 
3.Roman Břetislav1977reg. muži 101 - 120 
4.Jokiel Patrik2001reg. muži 101 - 120 
5.Halfar Jan2005reg. muži 121 - 140 
6.Duda Lukáš2001reg. muži 121 - 140N 
7.Kurek Tomáš1970reg. muži 121 - 140N 
8.Szczelina Krystian1998reg. muži 121 - 140N 
9.Zíka Tadeáš2000reg. muži 121 - 140N 
TJ Sokol Dětmarovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamczyk Vladimír1975reg. muži 61-70 
2.Adamczyk Jiří2002reg. muži 71-80 
3.Čempel Milan1961reg. muži 81-90 
4.Adamczyk Radek1975reg. muži 91-100 
5.Šeliga Roman1967reg. muži 101-120 
6.Paloncy Vlastimil1957reg. muži 101-120 N 
7.Babiš Ladislav1948nez.  
8.Absolon Ivo1962nez.  
9.Jureček David1982nez.  
TJ Sokol Chotěbuz A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Banot Petr1963reg. muži 81-90 
2.Kachno Wiktor1958reg. muži 81-90cizinec 
3.Ryška Radek1981reg. muži 81-90 
4.Božek Milan1952reg. muži 91-100 
5.Hlawiczka Bronislaw1955reg. muži 91-100cizinec 
6.Szonovski Roman1968reg. muži 101-120 
7.Staněk Michael2003reg. muži 101-120 
8.Palowski Vít2001reg. muži 121-140 
Regionální soutěž 1. třídy
Sokol Rychvald B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pociskova Alena1958reg. muži 101-120 
2.Starostka Josef1956reg. muži 101-120 
3.Kopec Jiří1961reg. muži 101-120 
4.Kusýn Pavel1950reg. muži 101-120 
5.Ostružka Karel1948reg. muži 101-120 
6.Serafín Jiří1973reg. muži 101-120 
7.Serafín Jaromír1953reg. muži 121-140N 
8.Kobliha Václav1960nez. muži  
9.Serafín Lukáš1983nez. muži  
10.Smetana Petr1962nez. muži  
11.Vrožina Vlastimil1964nez. muži  
T3 - Table Tennis Těrlicko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Erban Čestmír1958reg. muži 69 
2.Kalous Stanislav1961reg. muži 77 
3.Wojtyna Josef1958reg. muži 87 
4.Pacl Peter1980nez. muži  
5.Barabasz Gustav1954reg. muži nez. 
6.Novák Tomáš2005reg. muži nez. 
SKST Baník Havířov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buček Jaromír1959reg. muži 71-80 
2.Schneeberger Antonín1962reg. muži 91-100 
3.Klus Daniel1969reg. muži 101-120 
4.Němčic Roman1966reg. muži 101-120N 
5.Mrvečka Justin st.1961reg. muži 121-140 
6.Hořavka Jan1953reg. muži 121-140 
7.Martinec Lukáš1979reg. muži 121-140 
8.Warzyczek Jiří1963reg. muži 121-140N 
9.Varmuža Vladislav1967nez.  
10.Urbánek Filip2001nez.  
SK Slavia Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škerko Milan1974kraj. muži 251 - 300 
2.Miškolci Ivo1962reg. muži 71 - 80 
3.Pelikán Antonín1968reg. muži 71 - 80 N 
4.Balica Lukáš1979reg. muži 91 - 100 
5.Sikora Michal1976reg. muži 101 - 120 N 
6.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 121 - 140 
7.Swaczyna Bruno1958reg. muži 121 - 140 
8.Štěrba Libor2001reg. muži 121 - 140 
9.Pawlita Jindřich2003reg. muži 141 - 160 
10.Bursa Fabian2005reg. muži 141 - 160 
11.Steiger Radek1979reg. muži 141 - 160 
T.J. Sokol Záblatí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tyrala Břetislav1951reg. muži 61-70 
2.Palička Jiří1953reg. muži 71-80 
3.Kocur Michal1988reg. muži 71-80N 
4.Koch Petr1975reg. muži 81-90 
5.Jochym David1979reg. muži 101-120 
6.Dzedziec Tomáš1999reg. muži 141-160 
7.Táborská Eliška2004reg. ženy 141-160 
8.Kochová Karolína2003reg. ženy 141-160 
9.Frycz Adam2007reg. muži 141-160 
10.Koch Petr2004reg. muži 141-160 
11.Plasgura Dominik2006reg. muži 141-160 
TJ Sokol Chotěbuz B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pajaczkowski Jaroslaw1962reg. muži 71-80cizinec 
2.Hlawiczka Bronislaw1955reg. muži 91-100cizinec 
3.Szonovski Roman1968reg. muži 101-120 
4.Staněk Michael2003reg. muži 101-120 
5.Palowski Vít2001reg. muži 121-140 
6.Bican Rene st.1965reg. muži 121-140 
7.Waclawik Andrzej2003reg. muži 121-140 
8.Buchtík Zdeněk1945reg. muži 121-140N 
9.Cienciala Daniel2008reg. muži 141-160 
10.Slowiaczek Tomasz2008reg. muži 141-160 
11.Schenk Adrian2008reg. muži 141-160 
12.Zíka Tadeáš2000reg. muži nez.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budirský Roman1964reg. muži 71 - 80 N 
2.Fusek Radovan1980reg. muži 71 -80 N 
3.Chlán Vladimír1967reg. muži 81 - 90 N 
4.Motak Jiří1968reg. muži 80 - 90 
5.Petr Radim1973reg. muži 90 - 100 N 
6.Hrdý Vendelín1961reg. muži nez. 
7.Müller Roman1972reg. muži nez 
8.Rys Jaroslav1962reg. muži nez 
9.Starzyczny Petr1961reg. muži nez 
TTC Siko Orlová F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Czolko Daniel2002reg. muži 121-140 
2.Kubíček Pavel st.1967reg. muži 121-140 
3.Kubíček Pavel2003reg. muži 121-140 
4.Sikora Jakub2003reg. muži 141-160 
5.Sitková Valentina2008nez. muži  
6.Valošková Jana2009nez. muži  
7.Ligus Martin2004nez. muži  
8.Klus Pavel2006nez. muži  
9.Schenk Miroslav1957nez. muži  
10.Valenta Milan1962nez. muži  
11.Kania Vojtěch2000nez. muži  
12.Lišák Dominik2002nez. muži  
13.Wawrosz Roman1973nez. muži  
14.Valigura Jan2002nez. muži  
15.Vanková Aneta2005nez. muži  
Regionální soutěž 2. třídy
Slavoj Český Těšín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halfar Jan2005reg. muži 121 - 140 
2.Duda Lukáš2001reg. muži 121 - 140N 
3.Kurek Tomáš1970reg. muži 121 - 140N 
4.Szczelina Krystian1998reg. muži 121 - 140N 
5.Zíka Tadeáš2000reg. muži 121 - 140N 
6.Brudny Sebastian2008nez.  
7.Byrtus Marian2003nez.  
8.Ježowicz Jan2005nez.  
9.Konderla Wiktor2008nez.  
10.Malicki Janus2003nez.  
11.Pfeffer Nicolaj2003nez.  
SK Slavia Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Michal1976reg. muži 101 - 120 N 
2.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 121 - 140 
3.Swaczyna Bruno1958reg. muži 121 - 140 
4.Štěrba Libor2001reg. muži 121 - 140 
5.Pawlita Jindřich2003reg. muži 141 - 160 
6.Bursa Fabian2005reg. muži 141 - 160 
7.Steiger Radek1979reg. muži 141 - 160 
8.Lukášová Lenka2008reg. muži N 
9.Šenkýř Matyáš2004reg. muži N 
10.Szefler Sebastian2007reg. muži N 
11.Káňa Lukáš2000reg. muži N 
KLUBsten Karviná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Szotek David2003reg. muži 141-160 
2.Martinovský Ondřej2007reg. muži 141-160 
3.Břenek Jiří2009reg. muži 141-160 
4.Suchár Jindřich2008reg. muži 141-160 
5.Kucza Zdeněk2005reg. muži 141-160 
6.Gatnar Denis2006reg. muži 141-160 
7.Souček Ondřej2006nez. muži N 
8.Špirko Adam2005nez. muži  
KLUBsten Karviná D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wachtarczyk Matěj2004reg. muži 121-140N 
2.Grzybek Martin2005nez. muži N 
3.Vaněk Tomáš2006reg. muži N 
4.Břenková Kristina2009nez. muži N 
5.Vrána Daniel2011reg. muži N 
6.Durčák David2009nez. muži N 
7.Durčák Ondřej2011nez. muži N 
T.J. Sokol Záblatí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dzedziec Tomáš1999reg. muži 141-160 
2.Táborská Eliška2004reg. ženy 141-160 
3.Frycz Adam2007reg. muži 141-160 
4.Plasgura Dominik2006reg. muži 141-160 
5.Kochová Karolína2003reg. ženy 141-160 
6.Koch Petr2004reg. muži 141-160 
7.Cieslar Dominik2009nez. muži  
8.Nadažy Zdeněk1951nez. muži  
9.Pavlas David2001nez. muži  
10.Vančík Filip2005nez. muži  
TJ Sokol Bohumín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švancara Vladimír1966reg. muži 91-100 
2.Šrubař Oldřich1968reg. muži 101-120 
3.Sivek Martin1974reg. muži 101-120 
4.Šuta Tomáš1959reg. muži 121-140 
5.Prefetová Lucie1994reg. muži 121-140 
6.Sikora Petr1956reg. muži 121-140 
7.Hakl Miroslav1965reg. muži 121-140N 
8.Samek Jaroslav1957reg. muži 121-140N 
9.Vicherek Pavel1947reg. muži 121-140N 
10.Šuta Pavel1956reg. muži 141-160 
11.Merta Jaroslav1951nez. muži  
12.Salamon Jaroslav1945nez. muži  
13.Sebera Pavel1950nez. muži  
14.Švancarová Zuzana1995nez. muži  
TJ Sokol Chotěbuz C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palowski Vít2001reg. muži 121-140 
2.Bican Rene st.1965reg. muži 121-140 
3.Waclawik Andrzej2003reg. muži 121-140 
4.Buchtík Zdeněk1945reg. muži 121-140N 
5.Cienciala Daniel2008reg. muži 141-160 
6.Slowiaczek Tomasz2008reg. muži 141-160 
7.Schenk Adrian2008reg. muži 141-160 
8.Cienciala Roman1973reg. muži nez. 
9.Starobrzanski Adam1979reg. muži nez.cizinec 
10.Starobrzanski Oskar2007reg. muži nez.cizinec 
TTC Siko Orlová G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebesta Jan2004reg. muži 141-160 
2.Sikora Jakub2003reg. muži 141-160 
3.Sitková Valentina2008nez. muži  
4.Valošková Jana2009nez. muži  
5.Kania Vojtěch2000nez. muži  
6.Lišák Dominik2002nez. muži  
7.Valigura Jan2002nez. muži  
8.Vanková Aneta2005nez. muži  
9.Vantuchová Martina2006nez. muži  
10.Wawrosz Roman1973nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy