Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I. třídy
TJ Frenštát pod Radhoštěm C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juroška Radan1969reg. muži 51-60 
2.Turek Jindřich1969reg. muži 71-80 
3.Hüttl Marian1978reg. muži 91-100 
4.Skapka Jiří1980reg. muži 101-110 
5.Hazuka Pavel1954reg. muži 111-120 
6.Holašek Stanislav1962reg. muži 111-120 
7.Mlčoušek Jakub2002reg. muži 151-160 
8.Tichavský Milan1977reg. muži 161-170 
9.Šlosar Marek1993reg. muži 181-190 
10.Tichavský Vojtěch2007reg. muži 181-190 
TJ Frenštát pod Radhoštěm D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hüttl Adolf1953reg. muži 81-90 
2.Vantuch Karel1965reg. muži 101-110 
3.Tichavský Filip2004reg. muži 111-120 
4.Kántor Lukáš2000kraj. muži 111-120 
5.Milata Radek2002kraj. muži 131-140 
6.Mezera Ondřej2002reg. muži 131-140 
7.Sobota Martin2004reg. muži 141-150 
8.Mezerová Andrea1973reg. muži 151-160 
9.Pargač Jakub2004reg. muži 161-170 
10.Bílková Martina1976reg. muži N 
11.Sedlář Dominik2006reg. muži N 
12.Polášková Kateřina2006reg. muži N 
13.Vosmík Petr2005reg. muži N 
TJ Spartak Bílovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langer Milan1975kraj. mži 26 
2.Langer Tomáš1987nez. muži 60 
3.Žurek Ladislav1961reg. muži 81 
4.Filko Daniel ml.1998reg. muži 91 
5.Vařák Luděk1960reg. muži 92 
6.Pivka Patrik2000reg. muži 110 
7.Andree Jan1946kraj. muži 126 
8.Jungmann Lukáš2001reg. muži 133 
9.Sommer Jan2002reg. muži 134 
10.Šimeček Libor ml.1998reg. muži 144 
11.Longin Milan1968reg. muži 145 
12.Málek Martin2003reg. muži 149 
13.Návedla Matyáš2003reg. muži 156 
14.John Filip2002reg. muži 169 
15.Vavroš Štěpán2002reg. muži 170 
TJ Nový Jičín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Roman1954kraj. muži 175,5 
2.Kopecký Stanislav st.1972reg. muži 51-60 
3.Loukota Dušan1969reg. muži 71-80 
4.Šimíček Vladimír1953reg. muži 71-80 
5.Tomčík Radek2000reg. muži 81-90 
6.Hrehor Milan1969reg. muži 81-90 
7.Ščibrániová Jana1971reg. muži 81-90 
8.Kelnar Miroslav1951reg. muži 81-90 
9.Beier David2000reg. muži 91-100 
10.Randýsek Patrik1992reg. muži 91-100 
11.Černý Luboš1961reg. muži 101-110 
12.Mikula Miroslav1967reg. muži 101-110 
13.Hušek Petr1959reg. muži 101-110 
14.Bezděk Tomáš1976reg. muži 131-140 
15.Prejda Tomáš2002reg. muži 141-150 
16.Nguyen Adam2001reg. muži 141-150 
17.Toman Ladislav1960reg. muži 141-150 
18.Kracík Pavel1973reg. muži 141-150 
19.Liška Jan2002reg. muži 151-160 
20.Hrdina Ondřej2004reg. muži 161-170 
21.Toman Milan1962reg. muži 161-170 
22.Kedroň Kamil2006nez. muži  
23.Kozák Alexandr2005nez. muži  
24.Loukota Filip1993nez. muži  
25.Fiedler Adam2001nez. muži  
26.Kment Tomáš2006reg. muži 61-70Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
TJ Sokol Slatina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaoral David1975reg. muži 36-40 
2.Stillner David1972reg. muži 36-40 
3.Stillner Petr1970reg. muži 71-80 
4.Hanyš Petr1976reg. muži 121-130 
5.Hon Vítězslav1950reg. muži 131-140 
6.Mamula Radek1962reg. muži 141-150 
7.Klein Milan1952reg. muži 151-160 
8.Falhar Přemysl1956nez. muži  
TJ Sokol Příbor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staňa Pavel1945reg. muži 51-60 
2.Pešat Tomáš1968reg. muži 61-70 
3.Velička Lukáš1995reg. muži 61-70 
4.Jakubec Ondřej2003reg. dci 111-120 
5.Polášek Bohuslav1956reg. muži 121-130 
6.Pařil Stanislav1971reg. muži 121-130 
7.Krompolc Jiří1972reg. muži 151-160 
8.Hýl Jiří1979reg. muži 151-160 
9.Blažek Alois1948nez. muži  
10.Erle Karel1949nez. muži  
11.Jachym Zdeněk2001nez. dci  
TJ MSV Studénka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Pavel1960reg. muži 46-50 
2.Pupák David1992reg. muži 51-60 
3.Stanečka Martin1974reg. muži 61-70 
4.Šenk Pavel1991reg. muži 81-90 
5.Vodný Stanislav1958reg. muži 131-140 
6.Vojtěšek Martin1980reg. muži 131-140 
7.Hrstka David1980reg. muži 171-180 
8.Pustowková Denisa1999reg. muži 181-190 
9.Žigmund Daniel2005nez. muži  
10.Vlk David2008nez. muži  
11.Škrobánek Ondřej2008nez. muži  
TJ Mořkov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poruba Jiří1967reg. muži 26-30 
2.Kravčenko Viktor1962reg. muži 46-50 
3.Kudělka Tomáš1970reg. muži 46-50 
4.Kunc Patrik1973reg. muži 61-70 
5.Kyselý Štěpán2004reg. sži 171-180 
6.Macíček Jan2004reg. sži 181-190 
7.Černoch Rostislav1965reg. muži nez. 
TJ Mořkov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černoch Petr1969reg. muži 61-70 
2.Holub Ivo1959reg. muži 61-70 
3.Vybíral Petr1972reg. muži 91-100 
4.Kyselý Tomáš1984reg. muži 91-100 
5.Kyselý Radim1976reg. muži 91-100 
6.Kyselý Ondřej2007reg. mži 181-190 
7.Štěpán Jaromír1961reg. muži 151-160 
8.Jurišinec Ladislav2003reg. dci 181-190 
9.Vilímek Zdeněk1959reg. muži nez. 
TJ Fulnek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bosák Martin1985reg. muži 54 
2.Kletenský Lubomír1993reg. muži 61 
3.Popadič Kamil1977reg. muži 72 
4.Lachký Petr st.1974reg. muži 98 
5.Bosák Vítězslav1978reg. muži 102 
6.Žiačik Jaroslav1969reg. muži 116 
7.Takáč Roman1969reg. muži 119 
8.Stoklasa Pavel1988reg. muži 118 
9.Sedlák Milan1962reg. muži 123 
10.Lachký Jan2006reg. mži 182 
ASK Tatra Kopřivnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovský Michal1993reg. muži 61-70 
2.Klečka Miroslav1966reg. muži 71-80 
3.Vítek Luděk1958reg. muži 111-120 
4.Polášek Daniel2006reg. muži 198 
5.Mičola Čestmír1977reg. muži N 
ASK Tatra Kopřivnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodaň Jiří1978reg. muži 51-60 
2.Pavič Marcel1999reg. muži 81-90 
3.Šmída Radek1991reg. muži 91-100 
4.Pařil Ondřej2003reg. muži 111-120 
5.Topoli Rudolf1991reg. muži 121-130cizinec 
6.Pavlín Petr1970reg. muži 141-150 
7.Studýnka Matěj2010reg. muži N 
Okresní přebor II. třídy
TJ Sokol Příbor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařil Stanislav1971reg. muži 121-130 
2.Pařil Zdeněk1976reg. muži 141-150 
3.Hýl Jiří1979reg. muži 151-160 
4.Kypr Lukáš1986reg. muži 161-170 
5.Pařilová Marie2001nez. dky  
6.Bajer Šimon2004nez. sži  
7.Barvík Matěj2004nez. sži  
8.Směták David2004nez. sži  
9.Šátková Agáta2006nez. mžy  
10.Jachym Zdeněk2001nez. dci  
TJ Spartak Bílovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vařák Luděk1960reg. muži 92 
2.Pivka Patrik2000reg. muži 110 
3.Andree Jan1946kraj. muži 126 
4.Lazecký David1974reg. muži 130 
5.Jungmann Lukáš2001reg. muži 133 
6.Sommer Jan2002reg. muži 134 
7.Longin Milan1968reg. muži 145 
Orel jednota Veřovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soušková Silvie1975reg. muži 101-110 
2.Tobiáš Jiří1963reg. mži 111-120 
3.Štefánik Vladimír1962reg. muži 121-130 
4.Kuboš Daniel1969reg. muži 121-130 
5.Kocián Miloslav1960reg. muži 141-150 
6.Křivánek Bohumil1958reg. muži 161-170 
7.Janda Miroslav1954reg. muži 161-170 
TJ Frenštát pod Radhoštěm E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milata Radek2002kraj. muži 131-140 
2.Mezera Ondřej2002reg. muži 131-140 
3.Sobota Martin2004reg. muži 141-150 
4.Mezerová Andrea1973reg. muži 151-160 
5.Bílková Martina1976reg. muži N 
6.Vosmík Petr2005reg. muži N 
TJ Frenštát pod Radhoštěm F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hazuka Pavel1954reg. muži 111-120 
2.Holašek Stanislav1962reg. muži 111-120 
3.Mlčoušek Jakub2002reg. muži 151-160 
4.Tichavský Milan1977reg. muži 161-170 
5.Pargač Jakub2004reg. muži 161-170 
6.Šlosar Marek1993reg. muži 181-190 
7.Tichavský Vojtěch2007reg. muži 181-190 
8.Sedlář Dominik2006reg. muži N 
9.Polášková Kateřina2006reg. muži N 
10.Král Zdeněk1966nez. muži  
11.Sedlář Kryštof2009nez. muži N 
12.Pargač Adam2007nez. muži N 
TJ Nový Jičín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrehor Milan1969reg. muži 81-90 
2.Ščibrániová Jana1971reg. muži 81-90 
3.Kelnar Miroslav1951reg. muži 81-90 
4.Randýsek Patrik1992reg. muži 91-100 
5.Černý Luboš1961reg. muži 101-110 
6.Mikula Miroslav1967reg. muži 101-110 
7.Hušek Petr1959reg. muži 101-110 
8.Bezděk Tomáš1976reg. muži 131-140 
9.Prejda Tomáš2002reg. muži 141-150 
10.Nguyen Adam2001reg. muži 141-150 
11.Toman Ladislav1960reg. muži 141-150 
12.Kracík Pavel1973reg. muži 141-150 
13.Liška Jan2002reg. muži 151-160 
14.Hrdina Ondřej2004reg. muži 161-170 
15.Toman Milan1962reg. muži 161-170 
16.Kedroň Kamil2006nez. muži  
17.Kozák Alexandr2005nez. muži  
18.Fiedler Adam2001nez. muži  
19.Bilíček Dan2010nez. muži  
20.Bilíček David2008nez. muži  
21.Hrdina Šimon2009nez. muži  
22.Kozák Jaroslav2009nez. muži  
23.Kotas Vojtěch2003nez. muži  
24.Halaštová Adéla2007nez. muži  
25.Hanzelka David2007nez. muži  
26.Kvita František2007nez. muži  
27.Liška Matěj2007nez. muži  
28.Lišková Tereza2009nez. muži  
29.Marková Kristýna2007nez. muži  
30.Pustějovský Antonín2007nez. muži  
TJ Spartak Bílovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimeček Libor ml.1998reg. muži 144 
2.Málek Martin2003reg. muži 149 
3.Návedla Matyáš2003reg. muži 156 
4.John Filip2002reg. muži 169 
5.Vavroš Štěpán2002reg. muži 170 
6.Bohačík Jiří1954reg. muži 176 
7.Konvička Petr1967reg. muži 180 
8.Pustowková Zuzana2004reg. muži 174 
9.Málek Martin st.1971nez. muži  
TJ MSV Studénka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěšek Martin1980reg. muži 131-140 
2.Vodný Stanislav1958reg. muži 131-140 
3.Fišer Rostislav1969reg. muži 161-170 
4.Fišer Miroslav Jan2003reg. muži 171-180 
5.Hrstka David1980reg. muži 171-180 
6.Pustowková Denisa1999reg. muži 181-190 
7.Škrobánek Ondřej2008nez. muži  
8.Vlk David2008nez. muži  
9.Žigmund Daniel2005nez. muži  
10.Kolenčiaková Adriana2008nez. muži  
11.Pustowka Radek1974nez. muži  
12.Matejko Patrik2006nez. muži  
13.Vavřík Lukáš2004nez. muži  
14.Volný Bronislav2006nez. muži  
TJ Mořkov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyselý Radim1976reg. muži 91-100 
2.Štěpán Jaromír1961reg. muži 151-160 
3.Kyselý Štěpán2004reg. sži 171-180 
4.Macíček Jan2004reg. sži 181-190 
5.Kyselý Ondřej2007reg. mži 181-190 
6.Jurišinec Ladislav2003reg. dci 181-190 
7.Černoch Rostislav1965reg. muži nez. 
8.Vilímek Zdeněk1959reg. muži nez. 
TJ Odry C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barša Michal1980kraj. muži 251-300N 
2.Bača Jaroslav1972reg. muži 41-45 
3.Král Petr1956reg. muži 51-60 
4.Jakubec Vladimír1962reg. muži 71-80 
5.Fabík Vítězslav1976reg. muži 71-80 
6.Hrachovec Jakub2003reg. muži 81-90 
7.Hendrych Vojtěch2003reg. muži 81-90 
8.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 91-100 
9.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 101-110 
10.Lev Jiří2001reg. muži 101-110 
11.Bláha Jan2004reg. muži 171-180 
12.Urbánek Vít2000reg. dci 191-197 
13.Barša Milan1950nez. muži  
14.Krahulík Jaroslav1966nez. muži  
15.Mikoška Ivo1974nez. muži  
16.Lev Jindřich1953nez. muži  
17.Ronge Jiří1971nez. muži  
TJ Odry D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hendrych Radek1970reg. muži 131-140 
2.Hendrych Pavel2007reg. muži 171-180 
3.Kolek Šimon2007reg. muži 171-180 
4.Tashev Michail2007reg. nži 181-190 
5.Demel Patrik2007reg. mži 181-190 
6.Pohludková Anna2009nez. nžy  
7.Hura Tomáš2004nez. sži  
8.Vahalík Jonáš2006nez. mži  
9.Kadlecová Natálie2006nez. mžy  
TJ Sokol Příbor D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Bohuslav1956reg. muži 121-130 
2.Krompolc Jiří1972reg. muži 151-160 
3.Kurta Michael1987nez. muži  
4.Blažek Alois1948nez. muži  
5.Erle Karel1949nez. muži  
6.Trýbová Natálie2004nez. sžy  
7.Jakubec Michal2010nez. nži  
8.Studený Josef2009nez. nži  
9.Straková Lída2009nez. nžy  
10.Straková Táňa2006nez. mžy  
ASK Tatra Kopřivnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Topoli Rudolf1991reg. muži 121-130cizinec 
2.Pavlín Petr1970reg. muži 141-150 
3.Pavič Martin2003reg. muži 161-170 
4.Polášek Daniel2006reg. muži 198 
5.Studýnka Matěj2010reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy