Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
MěP I. třídy (OV)
SK Vřesina LT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájko Marian1964reg. muži 35,5 
2.Zavadinka Tomáš1986reg. muži 75,5 
3.Bzonek Martin1984reg. muži 75,5 
4.Zbořil Michal1986reg. muži 125,5 
5.Demek Jakub1986reg. muži 125,5 
6.Plaček Lumír1976reg. mži 125,5 
7.Fabián Miroslav1958reg. muži 125,5 
8.Lochman Marek1990reg. muži 150,5 
9.Kališ Jiří1964reg. muži 150,5 
10.Velký Ivo1966reg. muži 225,5 
11.Ribka Bohuslav 1952reg. muži 225,5 
SK - Svinov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chovanec Pavel1970kraj. muži 225,5. 
2.Turay Tomáš1967kraj. muži 300,5. 
3.Kus Ondřej2000reg. muži 75,5. 
4.Zapletal František1987reg. muži 75,5. 
5.Henžel Miroslav1968reg. muži 75,5. 
6.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 150,5. 
7.Kozar Petr1966reg. muži 200,5. 
8.Polášek Petr1963reg. muži 225,5. 
9.Martinko Martin1963reg. muži 225,5. 
10.Peterková Kateřina2001nez.  
11.Kuchař Andrej2004nez. Hostování z CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.
USP Muglinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajac Radek1976reg. muži 51,-100, 
2.Hinšt František1957reg. muži 51.100. 
3.Stach Jiří1976reg. muži 51.-100. 
4.Hranická Jana1971reg. muži 101.-150. 
5.Báča Martin1987nez.  
6.Kovář Josef1981nez.  
7.Osmančík Jakub2002reg. muži 81-90Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Děhylov, z.s.
8.Krupa Daniel1998reg. muži 125,5Střídavý start z Salesiánský DDM Ostrava
VSK VŠB - TU Ostrava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vavrečka Michal1997kraj. muži 275,5 
2.Reška Vladislav ml.1994reg. muži 75,5 
3.Koral Michal1991reg. muži 150,5 
4.Feranec Milan1965reg. muži 150,5 
5.Václavík Vojtěch1978reg. muži 175,5 
6.Staffin Petr1997reg. muži 175,5 
7.Dokoupil Jiří1984reg. muži 175,5 
8.Zíka Milan1976reg. muži 175,5 
9.Kurial Patrik1996reg. muži 205,5 
10.Vláha Jiří1943reg. muži 205,5 
11.Broskevič Jan1998reg. muži 225,5 
TJ Sokol Hrabůvka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trojek Ivo1963kraj. muži 275,5 
2.Molin Vojtěch1999kraj. muži 300,5 
3.Vavrečka Radomír ml.1971reg. muži 75,5 
4.Osvald David1990reg. muži 75,5 
5.Roháč Pavel1956reg. muži 100,5 
6.Mončka Petr1962reg. muži 125,5 
7.Oborný Dominik1999reg. muži 125,5 
8.Stempak Tomáš2001reg. muži 175,5 
9.Stempak Lukáš2001reg. muži 175,5 
10.Dyba Daniel1973reg. muži 175,5 
11.Návrat Tomáš1983reg. muži 175,5 
12.Mališ Petr1958reg. muži 175,5 
13.Stempak Vasil1963reg. muži 175,5 
14.Brázdil Roman1965reg. muži 225,5 
TJ Sokol Klimkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juchelka Miroslav1954reg. muži 75.5 
2.Zbořil Petr1984reg. muži 75.5 
3.Bartoš Jiří1977reg. muži 75.5 
4.Vilím Stanislav1954reg. muži 125.5 
5.Merta Marek1969reg. muži 125.5 
6.Jankovič Jan1978reg. muži 125.5 
7.Jahoda Dušan1966reg. muži 200.5 
8.Štelar Petr1981reg. muži 175.5 
9.Kotala Roman1973reg. muži 225.5 
10.Bala Jiří1966reg. muži 225.5 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlínek Zdeněk1962kraj. muži 225,5 
2.Hrstka Pavel1962kraj. muži 275,5 
3.Rinka Alfred1959reg. muži 50,5 
4.Topinka Bohumír1951reg. muži 75,5 
5.Vicher Roman1976reg. muži 75,5 
6.Chobot Miroslav1950reg. muži 75,5 
7.Chobot Pavel1982reg. muži 75,5 
8.Lodňan Josef1959reg. muži 125,5 
9.Muroň David1970reg. muži 125,5 
10.Kubín Jaromír1947reg. muži 150,5 
11.Kožušník Jiří1952reg. muži 175,5 
12.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 175,5 
TJ B. Š. Mar. Hory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sladký Karel1971reg. muži 75,5 
2.Teichmann Tomáš1978reg. muži 75,5 
3.Kývala Petr1963reg. muži 100,5 
4.Mikula David1975reg. muži 125,5 
5.Ryška Petr1946reg. muži 125,5 
6.Václavíková Anežka1996reg. muži 125,5 
7.Kočí David1968reg. muži 125,5 
8.Mikula Libor1951reg. muži 125,5 
9.Václavík Tomáš1997reg. muži 125,5 
10.Rybář Václav1954reg. muži 150,5 
11.Teichmann Pavel1952reg. muži 175,5 
12.Makovička Vladimír1951reg. muži 225,5 
13.Pokojský Čestmír1949reg. muži 225,5 
TTC MG Odra GAS Vratimov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lulek Tomáš1961kraj. muži 151 - 200 
2.Válek Filip2000kraj. muži 151_200 
3.Olbricht Petr1978kraj. muži 201 - 250 
4.Štůsek Dušan1957kraj. muži 251 - 300N 
5.Mokroš Jaromír1953reg. muži 51 - 100 
6.Kolář Michal1988reg. muži 100N 
7.Kaloč Bohuslav1944reg. muži 101 - 150 
8.Müller Dominik1999reg. muži 101 - 150 
9.Hrubý Lukáš2002reg. muži 151 - 200 
10.Adamec Petr1968reg. muži 151 - 200 
11.Matocha Patrik2002reg. muži 151 - 200 
12.Horkel Jakub ml.2002reg. muži 201 - 250 
13.Frančík Miroslav1990reg. muži 201 - 250 
14.Vaněk Jan1997reg. muži 250N 
SK - Svinov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palát Petr1992reg. muži 100,5 
2.Vicherková Šárka1995reg. muži 125,5. 
3.Milkov Tomáš2003reg. muži 125,5. 
4.Chovancová Marie2002reg. muži 125,5. 
5.Bartoš Václav1965reg. muži 125,5. 
6.Mička Jaroslav1965reg. muži 125,5. 
7.Lysek Tomáš2001reg. muži 175,5. 
8.Barták Tomáš1973reg. muži 175,5. 
9.Skulina Bohumil1961reg. muži 175,5. 
10.Hamrský Petr1954reg. muži 225,5. 
11.Beňuš Martin1957reg. muži 225,5. 
12.Kaštovský Petr1960reg. muži 225,5. 
TJ Ostrava KST F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Pavel2002kraj. muži 150N 
2.Koláček Lukáš1983kraj. muži 250N 
3.Adamčík Jiří1997kraj. muži 275,5 
4.Rak Jonáš2005reg. muži 125,5 
5.Kubas Marcel1973reg. muži 125,5 
6.Kindl Tomáš2003reg. muži 125,5 
7.Bajgerová Kristýna2003reg. muži 125,5 
8.Kolář Martin ml.2002reg. muži 175,5 
9.Rusňák Dominik2002reg. muži 225,5 
10.Herman Ondřej2008reg. muži 250,5 
11.Levický Matěj2003reg. muži 270,5 
12.Vavřinová Petra2004reg. muži 291,5 
13.Koláček Dušan1955reg. muži 351-400 Nez 
14.Procházka Adam2006nez.  
15.Bajger Zbyněk1948nez.  
16.Lapisz Štěpán2001nez. muži  
TTC Ostrava 2016 B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Demek Tomáš1965reg. muži 8,5 
2.Korbel Richard1977reg. muži 10,5 
3.Korbel Karol1948reg. muži 51-100Ncizinec 
4.Demek Matyáš1999reg. mži 51-100N 
5.Novák Miloš1965reg. muži 101 - 150 
6.Bělík Petr1973reg. muži 101-150N 
7.Strak Martin1978reg. muži 151 - 200 
8.Kuchař Jiří1956reg. muži 251 - 291 
9.Cigánek Tomáš1979nez.  
10.Strak Teodor2009nez.  
11.Jiřík Marek1987nez. muži  
TJ Sokol Výškovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Ondřej1990reg. muži 125.5 
2.Benedík Jaroslav1965reg. muži 125.5 
3.Kreisinger Rostislav1983reg. muži 175.5 
4.Drozd Alan1975reg. muži 175.5 
5.Lindovský Bohdan1956reg. muži 175.5 
6.Lébl Zdeněk1954reg. muži 225.5 
7.Kokeš Martin1970reg. muži 225.5 
8.Knápek Vladimír1953reg. muži 225.5 
9.Vojtík Jaromír1938reg. muži 291.5 
10.Bala Jiří1950nez.  
11.Szarowski Daniel1965nez.  
12.Štefek Martin2000reg. muži 225,5Střídavý start z Salesiánský DDM Ostrava
Orel Stará Bělá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabián Tomáš1989reg. muži 21-50 
2.Dostál Radim1965reg. muži 51-100 
3.Grispanis Antonis1960reg. muži 101-150 
4.Fortunik Ferdinand1964reg. muži 101-150 
5.Fabián Miloš1958reg. muži 151-200 
6.Kučera Radek1975reg. muži 151-200 
7.Hejneš Jan1981reg. muži 151-200 
8.Fabián Miloš ml.1978reg. muži 151-200 
9.Röder Jiří1977reg. muži 201-250 
10.Režný Tomáš1971reg. muži 201-250 
11.Štulík Michal1949reg. muži 201-250 
12.Pavelek Ondřej2004reg. muži 250N 
MěP II. třídy (OV)
TJ Sokol Proskovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sahaj Jaroslav1961reg. muži 150N 
2.Kunz Martin1964reg. muži 151-200 
3.Frais René1971reg. muži 151-200 
4.Sojka Radim1965reg. muži 151-200 
5.Adámek Vít1975reg. muži 151-200 
6.Magner Patrik2001reg. muži 251-291 
7.Adámek Vojtěch1999reg. muži 251-291 
8.Kunz Lukáš2002reg. muži 251-291 
9.Urbánek David1971reg. muži 291N 
10.Adámková Markéta2004nez. muži  
11.Knop Jakub2006nez. muži  
12.Kunz Michal1991nez. muži  
13.Vidlička Jan2007nez. muži  
TJ Sokol Klimkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mihula Radim1962reg. muži 75.5 
2.Jankovič Jan1978reg. muži 125.5 
3.Merta Marek1969reg. muži 125.5 
4.Štelar Petr1981reg. muži 175.5 
5.Jahoda Dušan1966reg. muži 200.5 
6.Kotala Roman1973reg. muži 225.5 
7.Bala Jiří1966reg. muži 225.5 
TJ B. Š. Mar. Hory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryška Petr1946reg. muži 125,5 
2.Mikula Libor1951reg. muži 125,5 
3.Rybář Václav1954reg. muži 150,5 
4.Kožušník Milan1952reg. muži 175,5 
5.Pokojský Čestmír1949reg. muži 225,5 
6.Makovička Vladimír1951reg. muži 225,5 
7.Zdobinský Zdeněk1952reg. muži 291,5 
TJ B. Š. Mar. Hory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočí David1968reg. muži 125,5 
2.Václavíková Anežka1996reg. muži 125,5 
3.Václavík Tomáš1997reg. muži 125,5 
4.Kotzman Jan1958reg. muži 150,5 
5.Teichmann Pavel1952reg. muži 175,5 
6.Kludka Jiří1938reg. muži 225,5 
7.Vyrva Miroslav1938reg. muži 250,5 
8.Hejtmánek Adolf1934reg. muži 271 
9.Šimoník Josef1959nez. muži  
10.Kuchař Jiří1948nez. muži  
11.Lysek Tomáš2001reg. muži 175,5.Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
TJ Sokol Radvanice-Bartovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vicher Roman1976reg. muži 75,5 
2.Chobot Miroslav1950reg. muži 75,5 
3.Chobot Pavel1982reg. muži 75,5 
4.Lodňan Josef1959reg. muži 125,5 
5.Muroň David1970reg. muži 125,5 
6.Kubín Jaromír1947reg. muži 150,5 
7.Kožušník Jiří1952reg. muži 175,5 
8.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 175,5 
9.Hečko Jiří1958reg. muži 175,5 
10.Hrbáček Josef1960reg. muži 175,5 
11.Šustek Antonín1957reg. muži 225,5 
12.Kupec Rostislav1962reg. muži 271 
13.Kučera Pavel1959reg. muži 271 
14.Menkina Bohuslav1933reg. muži 291,5 
15.Pavlínek Ivo1934nez. muži  
TJ Sokol Hrabůvka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roháč Pavel1956reg. muži 100,5 
2.Mončka Petr1962reg. muži 125,5 
3.Oborný Dominik1999reg. muži 125,5 
4.Stempak Tomáš2001reg. muži 175,5 
5.Stempak Lukáš2001reg. muži 175,5 
6.Dyba Daniel1973reg. muži 175,5 
7.Návrat Tomáš1983reg. muži 175,5 
8.Mališ Petr1958reg. muži 175,5 
9.Stempak Vasil1963reg. muži 175,5 
10.Brázdil Roman1965reg. muži 225,5 
11.Polauf Jiří1955reg. muži 225,5 
12.Moldřík Milan1946reg. muži 250,5 
13.Vavřač Petr1960reg. muži 250,5 
14.Knopp Pavel1979nez.  
TJ Sokol Polanka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chodurek Jiří1965reg. muži 101-150 
2.Folvarčný Petr1967reg. muži 101-150 
3.Buroň Jiří1976reg. muži 101-150 
4.Siuda Libor1965reg. muži 151-200 
5.Koňař David1965reg. muži 151-200 
6.Holášek Ladislav1964reg. muži 151-200N 
7.Vylegala Tomáš1997reg. muži 151-200N 
8.Šlachta Jiří1966reg. muži 251-291N 
TJ Sokol Krásné Pole
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plhák Marek1966reg. muži 125.5 
2.Marek Martin1970reg. muži 125.5 
3.Plhák Ondřej1968reg. muži 125.5 
4.Mojžíš Pavel1981reg. muži 175.5 
5.Cabiš Luděk1965reg. muži 175.5 
6.Bódiová Milena1974reg. muži 200.5 
7.Černý Jiří1952reg. muži 225.5 
8.Greško Martin1965reg. muži 225.5 
9.Havrlant Tomáš1968reg. muži 225.5 
10.Herold Jiří1967reg. muži 225.5 
11.Seget Viktor1947reg. muži 225.5 
12.Prokop Radomír1969reg. muži 225.5 
13.Kozelský Vladimír1953reg. muži 271 
14.Pandularis Jan1979reg. muži 271 
15.Ulmann Roman1970reg. muži 271 
16.Vojkůvka Rostislav1970reg. muži 291.5 
17.Herman Petr1956reg. muži 291.5 
18.Kuchta Miroslav1969reg. muži 291.5 
19.Plhák Jiří1943reg. muži 291.5 
20.Plhák Šimon2000nez.  
VSK VŠB - TU Ostrava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Václavík Vojtěch1978reg. muži 175,5 
2.Staffin Petr1997reg. muži 175,5 
3.Dokoupil Jiří1984reg. muži 175,5 
4.Zíka Milan1976reg. muži 175,5 
5.Kurial Patrik1996reg. muži 205,5 
6.Vláha Jiří1943reg. muži 205,5 
7.Broskevič Jan1998reg. muži 225,5 
SK Vřesina LT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Demek Jakub1986reg. muži 125,5 
2.Plaček Lumír1976reg. mži 125,5 
3.Fabián Miroslav1958reg. muži 125,5 
4.Lochman Marek1990reg. muži 150,5 
5.Kališ Jiří1964reg. muži 150,5 
6.Velký Ivo1966reg. muži 225,5 
7.Ribka Bohuslav 1952reg. muži 225,5 
8.Kopecký Lukáš2004reg. muži 225,5 
9.Kopecký Ondřej2004reg. muži 271 
10.Břečka David1975reg. muži 271 
11.Břečka Václav2006reg. muži 271 
12.Zeman Daniel2006reg. muži 271 
13.Adámek Aleš1972reg. muži 271 
14.Dubnová Tereza2005reg. muži 271 
15.Lazar Jiří1978reg. muži 271 
16.Lotrek Radomil1960reg. muži 271 
17.Mentznerová Beáta 1989reg. muži 271 
18.Pelíšek Tomáš1970reg. muži 271 
19.Řežáb Tomáš1963reg. muži 271 
20.Skyba Radek 1978reg. muži 271 
21.Zbořil Zdeněk1962reg. muži 271 
22.Čep Zdeněk1962reg. muži 291,5 
23.Paleta Petr1972reg. muži 291,5 
24.Ševěček Jiří1969reg. muži 291,5 
25.Jarolímová Mária1961nez.  
26.Kopeň Jiří1953nez.  
TJ Sokol Horní Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejl Petr ml.1980reg. muži 100,5 
2.Kursa Jiří1954reg. muži 125,5 
3.Hrbáč Roman1973reg. muži 125,5 
4.Bedry Jakub1972reg. muži 125,5 
5.Velký Dalibor ml.1998reg. muži 125,5 
6.Folwarczny Jan1973reg. muži 175,5 
7.Kučera Jiří1964reg. muži 175,5 
8.Velký Dalibor1961reg. muži 225,5 
9.Peřina Jan1977reg. muži 225,5 
10.Mrázek Zdeněk1959reg. muži 225,5 
11.Černý Zdeněk1975reg. muži 225,5 
12.Chrobák Rudolf1946reg. muži 250,5 
TTC TJ Baník Rychvald
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Madusiok Marek1995reg. muži 51-100 
2.Schnürch Tomáš1975reg. muži 101-150 
3.Žák Patrik1981reg. muži 151-200 
4.Hrabec Jan1977reg. muži 201-250 
5.Matušek Petr1963reg. muži 251-291 
6.Jurdin Tomáš1972reg. muži 251-291 
7.Crha Břetislav1958reg. muži 251-291 
8.Čáslava Petr1968reg. muži 251-291 
9.Krobot Ondřej1982reg. muži 291N 
10.Bolek Lubomír1953reg. muži 291N 
11.Baránek Jindřich1978reg. muži 291N 
12.Křístek Vitězslav1946reg. muži 291N 
TTC MG Odra GAS Vratimov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokroš Jaromír1953reg. muži 51 - 100 
2.Kolář Michal1988reg. muži 100N 
3.Kaloč Bohuslav1944reg. muži 101 - 150 
4.Müller Dominik1999reg. muži 101 - 150 
5.Hrubý Lukáš2002reg. muži 151 - 200 
6.Adamec Petr1968reg. muži 151 - 200 
7.Matocha Patrik2002reg. muži 151 - 200 
8.Horkel Jakub ml.2002reg. muži 201 - 250 
9.Frančík Miroslav1990reg. muži 201 - 250 
10.Vaněk Jan1997reg. muži 250N 
11.Tylšar Jan2003reg. muži 291N 
MěP III. třídy (OV)
TJ Sokol Přívoz
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Lumír1986reg. muži 101-150 
2.Stibor David1969reg. muži 151-200 
3.Neuvirth Jan1953reg. muži 151-200 
4.Kubík Tomáš1989reg. muži 151-200 
5.Patoraj Miroslav1968reg. muži 201-250 
6.Novotný Petr1963reg. muži 201-250 
7.Sokol Jiří1941reg. muži 251-291 
8.Ondrášek Karel1950reg. muži 291N 
9.Korta Lumír1963nez.  
10.Marek Milan1950nez.  
SK - Svinov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Henžel Miroslav1968reg. muži 75,5. 
2.Mička Jaroslav1965reg. muži 125,5. 
3.Bartoš Václav1965reg. muži 125,5. 
4.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 150,5. 
5.Barták Tomáš1973reg. muži 175,5. 
6.Lysek Tomáš2001reg. muži 175,5. 
7.Martinko Martin1963reg. muži 225,5. 
8.Peterková Kateřina2001nez.  
Orel Stará Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabián Miloš1958reg. muži 151-200 
2.Kučera Radek1975reg. muži 151-200 
3.Hejneš Jan1981reg. muži 151-200 
4.Fabián Miloš ml.1978reg. muži 151-200 
5.Röder Jiří1977reg. muži 201-250 
6.Režný Tomáš1971reg. muži 201-250 
7.Štulík Michal1949reg. muži 201-250 
8.Pavelek Ondřej2004reg. muži 250N 
9.Kolačko Libor1968reg. muži 251-291 
10.Šlachta Kamil1963reg. muži 291N 
11.Kožušník Jiří1946reg. muži 291N 
12.Řepka Miroslav1975reg. muži 291N 
13.Pražák Tomáš2002reg. muži 291N 
TJ Sokol Hrabůvka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyba Daniel1973reg. muži 175,5 
2.Návrat Tomáš1983reg. muži 175,5 
3.Mališ Petr1958reg. muži 175,5 
4.Stempak Vasil1963reg. muži 175,5 
5.Brázdil Roman1965reg. muži 225,5 
6.Polauf Jiří1955reg. muži 225,5 
7.Moldřík Milan1946reg. muži 250,5 
8.Vavřač Petr1960reg. muži 250,5 
9.Teufel Reinhold1952reg. muži 250,5 
10.Bittalová Kateřina1981reg. muži 291,5 
11.Smieško Tomáš1975nez.  
TJ Baník Petr Bezruč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růža Jiří ml.1981reg. muži 51-100 
2.Růža Jiří st.1953reg. muži 151-200 
3.Žiak Ján1960reg. muži 201-250 
4.Navrátil Tomáš1985reg. muži 201-250 
5.Joung Sunghun1975nez. cizinec 
6.Gryč Jaromír1949nez.  
TJ Ostrava KST G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubas Marcel1973reg. muži 125,5 
2.Kindl Tomáš2003reg. muži 125,5 
3.Bajgerová Kristýna2003reg. muži 125,5 
4.Kolář Martin ml.2002reg. muži 175,5 
5.Rusňák Dominik2002reg. muži 225,5 
6.Herman Ondřej2008reg. muži 250,5 
7.Levický Matěj2003reg. muži 270,5 
8.Vavřinová Petra2004reg. muži 291,5 
9.Koláček Dušan1955reg. muži 351-400 Nez 
10.Friedel Ondřej2005nez.  
11.Procházka Adam2006nez.  
12.Bajger Zbyněk1948nez.  
13.Lapisz Štěpán2001nez. muži  
TJ Sokol Horní Lhota B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velký Dalibor ml.1998reg. muži 125,5 
2.Folwarczny Jan1973reg. muži 175,5 
3.Kučera Jiří1964reg. muži 175,5 
4.Velký Dalibor1961reg. muži 225,5 
5.Černý Zdeněk1975reg. muži 225,5 
6.Peřina Jan1977reg. muži 225,5 
7.Mrázek Zdeněk1959reg. muži 225,5 
8.Chrobák Rudolf1946reg. muži 250,5 
9.Dostál Petr2003reg. muži 271,0 
10.Lazecký Karel1964reg. muži 271,0 
11.Válek Pavel1957reg. muži 271,0 
12.Černý Vojtěch2006reg. muži 291,5 
13.Jurčík Lukáš2005nez.  
14.Jurčík Petr1978nez.  
15.Hejl Petr1956nez.  
16.Kupková Petra1989nez.  
17.Folwarczny Tobiáš2006nez.  
TTC MG Odra GAS Vratimov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Lukáš2002reg. muži 151 - 200 
2.Adamec Petr1968reg. muži 151 - 200 
3.Matocha Patrik2002reg. muži 151 - 200 
4.Horkel Jakub ml.2002reg. muži 201 - 250 
5.Frančík Miroslav1990reg. muži 201 - 250 
6.Vaněk Jan1997reg. muži 250N 
7.Tylšar Jan2003reg. muži 291N 
8.Parwa Robin2004nez.  
9.Zajíc Filip2004nez.  
10.Konrád Marek2004nez.  
11.Pravda Adam2006nez.  
12.Andris Dominik2007nez.  
13.Kolpak Tomáš2007nez.  
14.Grobař Ondřej2004nez.  
15.Hajdík Daniel2004nez.  
16.Pončík Jiří2006nez.  
SSVČ Don Bosco B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ščuka Rostislav2001reg. muži 101-150 
2.Effenberger Jan1963reg. muži 151-200 
3.Caha Jiří1967reg. muži 151-200 
4.Grundza Martin1996reg. muži 201-250 
5.Kováč Ivan2005reg. muži 251-291 
6.Srněnský Alan1973reg. muži 251-291 
7.Štec Alexander2005reg. muži 251-291 
8.Linka Vítězslav1984nez.  
9.Pawlas Leon2005nez.  
10.Pawlas Nikolas2006nez.  
Orel Třebovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukša Zdeněk1963reg. muži 101-150 
2.Novák Václav1942reg. muži 151-200 
3.Lochman Ondřej1995reg. muži 200,5 
4.Kronberg Alfréd1948reg. muži 201-250 
5.Dobřanský Václav ml.1966reg. muži 201-250 
6.Pajurek Josef1953reg. muži 201-250 
7.Kendzior Svatoslav1939reg. muži 201-250 
8.Šimoňák Jindřich1956reg. muži 201-250 
9.Broskevič Lumír1957reg. muži 201-250 
10.Zavadinka Ludevít1944reg. muži 250N 
11.Dobřanský Václav st.1943reg. muži 291N 
12.Trojek Ondřej2003reg. muži 291N 
13.Jeník Vladimír1943reg. muži 291N 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Muroň David1970reg. muži 125,5 
2.Kubín Jaromír1947reg. muži 150,5 
3.Kožušník Jiří1952reg. muži 175,5 
4.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 175,5 
5.Hečko Jiří1958reg. muži 175,5 
6.Hrbáček Josef1960reg. muži 175,5 
7.Šustek Antonín1957reg. muži 225,5 
8.Kupec Rostislav1962reg. muži 271 
9.Kučera Pavel1959reg. muži 271 
10.Menkina Bohuslav1933reg. muži 291,5 
11.Pavlínek Ivo1934nez. muži  
SK - Svinov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skulina Bohumil1961reg. muži 175,5. 
2.Kozar Petr1966reg. muži 200,5. 
3.Polášek Petr1963reg. muži 225,5. 
4.Hamrský Petr1954reg. muži 225,5. 
5.Beňuš Martin1957reg. muži 225,5. 
6.Kaštovský Petr1960reg. muži 225,5. 
7.Kuchař Andrej2004nez. Hostování z CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.
8.Dvořáková Gábina2006nez. Hostování z CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.
9.Gavendová Aneta2006nez. Hostování z CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.
MěP IV. třídy (OV)
Orel Třebovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobřanský Václav ml.1966reg. muži 201-250 
2.Pajurek Josef1953reg. muži 201-250 
3.Kendzior Svatoslav1939reg. muži 201-250 
4.Šimoňák Jindřich1956reg. muži 201-250 
5.Broskevič Lumír1957reg. muži 201-250 
6.Zavadinka Ludevít1944reg. muži 250N 
7.Dobřanský Václav st.1943reg. muži 291N 
8.Trojek Ondřej2003reg. muži 291N 
9.Jeník Vladimír1943reg. muži 291N 
TJ Sokol Výškovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lindovský Bohdan1956reg. muži 175.5 
2.Lébl Zdeněk1954reg. muži 225.5 
3.Kokeš Martin1970reg. muži 225.5 
4.Knápek Vladimír1953reg. muži 225.5 
5.Vojtík Jaromír1938reg. muži 291.5 
6.Bala Jiří1950nez.  
7.Szarowski Daniel1965nez.  
SK Vřesina LT C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kališ Jiří1964reg. muži 150,5 
2.Velký Ivo1966reg. muži 225,5 
3.Ribka Bohuslav 1952reg. muži 225,5 
4.Kopecký Lukáš2004reg. muži 225,5 
5.Kopecký Ondřej2004reg. muži 271 
6.Břečka David1975reg. muži 271 
7.Břečka Václav2006reg. muži 271 
8.Zeman Daniel2006reg. muži 271 
9.Dubnová Tereza2005reg. muži 271 
10.Havrlantová Klára2007reg. muži 271 
11.Adámek Aleš1972reg. muži 271 
12.Lazar Jiří1978reg. muži 271 
13.Lotrek Radomil1960reg. muži 271 
14.Mentznerová Beáta 1989reg. muži 271 
15.Pelíšek Tomáš1970reg. muži 271 
16.Řežáb Tomáš1963reg. muži 271 
17.Zbořil Zdeněk1962reg. muži 271 
18.Skyba Radek 1978reg. muži 271 
19.Čep Zdeněk1962reg. muži 291,5 
20.Pachomov Maxim 1985reg. muži 291,5 
21.Paleta Petr1972reg. muži 291,5 
22.Řezníček Marcel 1967reg. muži 291,5 
23.Ševěček Jiří1969reg. muži 291,5 
24.Hora Antonín 1962nez.  
25.Jarolímová Mária1961nez.  
26.Kopeň Jiří1953nez.  
27.Cikryt Michal1980nez.  
TJ B. Š. Mar. Hory D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teichmann Pavel1952reg. muži 175,5 
2.Makovička Vladimír1951reg. muži 225,5 
3.Kludka Jiří1938reg. muži 225,5 
4.Pokojský Čestmír1949reg. muži 225,5 
5.Vyrva Miroslav1938reg. muži 250,5 
6.Hejtmánek Adolf1934reg. muži 271 
7.Zdobinský Zdeněk1952reg. muži 291,5 
8.Šimoník Josef1959nez. muži  
9.Kuchař Jiří1948nez. muži  
TJ Sokol Krásné Pole B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabiš Luděk1965reg. muži 175.5 
2.Bódiová Milena1974reg. muži 200.5 
3.Havrlant Tomáš1968reg. muži 225.5 
4.Herold Jiří1967reg. muži 225.5 
5.Chovancová Markéta1971reg. muži 271 
6.Ulmann Roman1970reg. muži 271 
7.Kuchta Miroslav1969reg. muži 291.5 
8.Tomalová Jana1960reg. muži 291.5 
9.Vojkůvka Rostislav1970reg. muži 291.5 
Salesiánský DDM Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupa Daniel1998reg. muži 125,5 
2.Levický Jakub1992reg. muži 225,5 
3.Štefek Martin2000reg. muži 225,5 
4.Vedmoch Michal1994reg. muži 291,5 
5.Křenek Lukáš1991nez.  
TJ Sokol Krásné Pole C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Greško Martin1965reg. muži 225.5 
2.Prokop Radomír1969reg. muži 225.5 
3.Seget Viktor1947reg. muži 225.5 
4.Černý Jiří1952reg. muži 225.5 
5.Kozelský Vladimír1953reg. muži 271 
6.Pandularis Jan1979reg. muži 271 
7.Herman Petr1956reg. muži 291.5 
8.Plhák Jiří1943reg. muži 291.5 
9.Plhák Šimon2000nez.  
Orel Stará Bělá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Röder Jiří1977reg. muži 201-250 
2.Režný Tomáš1971reg. muži 201-250 
3.Štulík Michal1949reg. muži 201-250 
4.Pavelek Ondřej2004reg. muži 250N 
5.Kolačko Libor1968reg. muži 251-291 
6.Řepka Miroslav1975reg. muži 291N 
7.Šlachta Kamil1963reg. muži 291N 
8.Kožušník Jiří1946reg. muži 291N 
9.Pražák Tomáš2002reg. muži 291N 
10.Hricenko Jan2007nez. Hostování z Škola ping-pongu, z. s.
11.Kobolka Dan2004nez. Hostování z Škola ping-pongu, z. s.
TJ Sokol Proskovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Vít1975reg. muži 151-200 
2.Magner Patrik2001reg. muži 251-291 
3.Adámek Vojtěch1999reg. muži 251-291 
4.Kunz Lukáš2002reg. muži 251-291 
5.Urbánek David1971reg. muži 291N 
6.Adámková Markéta2004nez. muži  
7.Knop Jakub2006nez. muži  
8.Kunz Michal1991nez. muži  
9.Vidlička Jan2007nez. muži  
TJ Sokol Horní Lhota C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Zdeněk1975reg. muži 225,5 
2.Peřina Jan1977reg. muži 225,5 
3.Mrázek Zdeněk1959reg. muži 225,5 
4.Chrobák Rudolf1946reg. muži 250,5 
5.Dostál Petr2003reg. muži 271,0 
6.Lazecký Karel1964reg. muži 271,0 
7.Válek Pavel1957reg. muži 271,0 
8.Černý Vojtěch2006reg. muži 291,5 
9.Kupková Petra1989nez.  
10.Jurčík Petr1978nez.  
11.Hejl Petr1956nez.  
12.Jurčík Lukáš2005nez.  
13.Folwarczny Tobiáš2006nez.  
TJ Sokol Přívoz B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Patoraj Miroslav1968reg. muži 201-250 
2.Novotný Petr1963reg. muži 201-250 
3.Sokol Jiří1941reg. muži 251-291 
4.Ondrášek Karel1950reg. muži 291N 
5.Korta Lumír1963nez.  
6.Marek Milan1950nez.  
TTC TJ Baník Rychvald B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurdin Tomáš1972reg. muži 251-291 
2.Matušek Petr1963reg. muži 251-291 
3.Čáslava Petr1968reg. muži 251-291 
4.Crha Břetislav1958reg. muži 251-291 
5.Krobot Ondřej1982reg. muži 291N 
6.Baránek Jindřich1978reg. muži 291N 
7.Křístek Vitězslav1946reg. muži 291N 
8.Bolek Lubomír1953reg. muži 291N 
MěP V. třídy (OV)
TTC Ostrava 2016 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělík Petr1973reg. muži 101-150N 
2.Strak Martin1978reg. muži 151 - 200 
3.Kuchař Jiří1956reg. muži 251 - 291 
4.Strak Teodor2009nez.  
5.Bíbrová Anna2007nez.  
6.Pápay Lukáš2010nez.  
7.Strachoň Cyril2006nez.  
8.Strachoň Metoděj2010nez.  
9.Václavík Jiří2008nez.  
10.Cigánek Tomáš1979nez.  
11.Bělík Jonáš2011nez.  
12.Bodinger Tadeáš2004nez.  
13.Zeman Tomáš2010nez. Hostování z Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava
14.Jiřík Marek1987nez. muži  
Orel Stará Bělá D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolačko Libor1968reg. muži 251-291 
2.Řepka Miroslav1975reg. muži 291N 
3.Šlachta Kamil1963reg. muži 291N 
4.Kožušník Jiří1946reg. muži 291N 
5.Včíslo Jaroslav1939reg. muži 291N 
6.Pražák Tomáš2002reg. muži 291N 
7.Benda František1972nez.  
8.Hricenko Jan2007nez. Hostování z Škola ping-pongu, z. s.
9.Kobolka Dan2004nez. Hostování z Škola ping-pongu, z. s.
SSVČ Don Bosco C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kováč Ivan2005reg. muži 251-291 
2.Štec Alexander2005reg. muži 251-291 
3.Srněnský Alan1973reg. muži 251-291 
4.Linka Vítězslav1984nez.  
5.Pawlas Leon2005nez.  
6.Pawlas Nikolas2006nez.  
7.Štecová Miroslava2004nez.  
8.Štefela Jakub1988nez.  
9.Czina Pavel2005nez.  
10.Kotlár Robin2003nez.  
SK Vřesina LT D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Tomáš1963reg. muži 271 
2.Břečka David1975reg. muži 271 
3.Břečka Václav2006reg. muži 271 
4.Lazar Jiří1978reg. muži 271 
5.Pelíšek Tomáš1970reg. muži 271 
6.Zbořil Zdeněk1962reg. muži 271 
7.Čep Zdeněk1962reg. muži 291,5 
8.Cikryt Michal1980nez. muži  
SK Vřesina LT E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Aleš1972reg. muži 271 
2.Mentznerová Beáta 1989reg. muži 271 
3.Pachomov Maxim 1985reg. muži 291,5 
4.Paleta Petr1972reg. muži 291,5 
5.Řezníček Marcel 1967reg. muži 291,5 
6.Ševěček Jiří1969reg. muži 291,5 
7.Hora Antonín 1962nez.  
SK Vřesina LT F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lotrek Radomil1960reg. muži 271 
2.Kopecký Ondřej2004reg. muži 271 
3.Dubnová Tereza2005reg. muži 271 
4.Havrlantová Klára2007reg. muži 271 
5.Zeman Daniel2006reg. muži 271 
6.Skyba Radek 1978reg. muži 271 
7.Jarolímová Mária1961nez.  
8.Kopeň Jiří1953nez.  
9.Dostálová Julie2007nez.  
10.Skyba Petr1954nez.  
11.Lazar Tomáš2006nez.  
12.Heroldová Karolína2009nez.  
TJ Sokol Radvanice-Bartovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hečko Jiří1958reg. muži 175,5 
2.Hrbáček Josef1960reg. muži 175,5 
3.Šustek Antonín1957reg. muži 225,5 
4.Kupec Rostislav1962reg. muži 271 
5.Kučera Pavel1959reg. muži 271 
6.Menkina Bohuslav1933reg. muži 291,5 
7.Pavlínek Ivo1934nez. muži  
TJ Sokol Horní Lhota D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Petr2003reg. muži 271,0 
2.Lazecký Karel1964reg. muži 271,0 
3.Válek Pavel1957reg. muži 271,0 
4.Černý Vojtěch2006reg. muži 291,5 
5.Jurčík Petr1978nez.  
6.Jurčík Lukáš2005nez.  
7.Kupková Petra1989nez.  
8.Hejl Petr1956nez.  
9.Folwarczny Tobiáš2006nez.  
TJ Sokol Hrabůvka E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polauf Jiří1955reg. muži 225,5 
2.Teufel Reinhold1952reg. muži 250,5 
3.Moldřík Milan1946reg. muži 250,5 
4.Vavřač Petr1960reg. muži 250,5 
5.Plachý Lukáš2004reg. muži 291,5 
6.Bittalová Kateřina1981reg. muži 291,5 
7.Vavrečka Jiří2006nez.  
8.Vevjorka Jakub2006nez.  
9.Zavřelová Miroslava1951nez.  
10.Drapák Martin2006nez.  
11.Foldyna David2005nez.  
12.Osvaldová Kateřina2004nez.  
13.Štefek Daniel2005nez.  
14.Smieško Tomáš1975nez.  
TJ Sokol Krásné Pole D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozelský Vladimír1953reg. muži 271 
2.Pandularis Jan1979reg. muži 271 
3.Herman Petr1956reg. muži 291.5 
4.Plhák Jiří1943reg. muži 291.5 
5.Plhák Šimon2000nez.  
6.Hlista Martin1980nez.  
TJ Sokol Krásné Pole E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chovancová Markéta1971reg. muži 271 
2.Ulmann Roman1970reg. muži 271 
3.Kuchta Miroslav1969reg. muži 291.5 
4.Tomalová Jana1960reg. muži 291.5 
5.Vojkůvka Rostislav1970reg. muži 291.5 
6.Bedry Štefan1948nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS