Soupisky
Extraliga mužů
SKST Charvát Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Petr1984ČR muži 12 
2.Koblížek Martin1996ČR muži 21 
3.Bako Radim2001ČR muži 37 
4.Karabec Ivan1980ČR muži 53 
5.Čihák Marek1974ČR muži 59 
6.Mikolašík Michal1999ČR muži 84 
7.Mynář Vojtěch2001ČR muži 89 
8.Rusnák Aleš2002kraj. muži 30,5 
9.Koutný Kamil1970nez. muži  
SKST EUROMASTER Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shouman Mohamed1993ČR muži 32Ncizinec 
2.Seibert Jakub1995ČR muži 45 
3.Šimončík Josef1980ČR muži 51 
4.Blinka Michal2001ČR muži 65 
5.Medek Josef1976ČR muži 70 
6.Šilhán Petr1995ČR muži 73 
7.Borůvka Lukáš1985ČR muži 85 
8.Pařízek Martin2000ČR muži 94 
9.Mejsnar František1988kraj. muži 11 
10.Gireth Pavel1970kraj. muži 12 
11.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 13cizinec 
12.Protiva Martin1983kraj. muži 15,5 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Crha Jakub1989ČR muži 13 
2.Klásek Marek1975ČR muži 17 
3.Pavlica Martin1983ČR muži 26 
4.Buben Vlastimil1999ČR muži 36 
5.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 71 
6.Hort Tomáš1997ČR muži 77 
7.Mokrejš Jan2002ČR muži 100 
8.Brát Karel ml.1997kraj. muži 17 
9.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 22 
10.Janovský Dan2003kraj. muži 23 
11.Hušek Adam2001kraj. muži 25 
12.Lebeda Michal st.1966nez. muži  
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 9 
2.Kučera Stanislav1997ČR muži 10 
3.Kleprlík Jakub1986ČR muži 11 
4.Obešlo Marek1991ČR muži 49 
5.Kaucký Petr1975ČR muži 61 
6.Stach Matěj2003ČR muži 74Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Klimek Vojtěch1992ČR muži 75 
KT Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Tomáš1980ČR muži 14 
2.Olejník Martin1972ČR muži 19 
3.Vožický Bohumil1977ČR muži 23 
4.Panský Jindřich1960ČR muži 89 
5.Orlowski Milan1952kraj. muži 15N 
6.Durdil Ivo1961nez. muži  
7.Sváta Tomáš1967nez. muži  
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadílek Tomáš1975ČR muži 28 
2.Bindač Miroslav1962ČR muži 30 
3.Martinko Tomáš2002ČR muži 33 
4.Onderka František2002ČR muži 38 
5.Přistál Tomáš1982ČR muži 50 
6.Grela Marek Pawel1998ČR muži 94Ncizinec 
7.Štalzer Adam2003ČR muži 98 
8.Plachta Jakub2000ČR muži 99 
9.Kadlec Vít2005kraj. muži 30,5 
10.Vybíral Filip2002kraj. muži 30.5 
11.Valenta Jan2001kraj. muži 30,5 
TTC OSTRAVA 2016
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olivares Felipe1992ČR muži 11Ncizinec 
2.Bajger Ondřej1994ČR muži 24 
3.Bělík Šimon2004ČR muži 29 
4.Koldas Tomáš2000ČR muži 54 
5.Korbel Petr1971ČR muži 56 
6.Korbel Richard1977reg. muži 9N 
7.Demek Tomáš1965nez. muži  
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tregler Tomáš1990ČR muži 6. 
2.Žaloudík Jan1998ČR muži 69. 
3.Polák Michal1979ČR muži 81. 
4.Hobl Lukáš1998kraj. muži 1. 
5.Gavlas Petr1980kraj. muži 2. 
6.Levora Vojtěch2003kraj. muži 5. 
7.Březovský Petr2000kraj. muži 6. 
8.Žák Jan1989kraj. muži 7. 
9.Shaposhnikov Stepan1996kraj. muži 10.Ncizinec 
10.Skála Radek2002ČR muži 42Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
11.Květon Ondřej2004ČR muži 87.Střídavý start z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
12.Jadrný Šimon2002kraj. muži 4Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
1.liga mužů
SKST Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karabec Ivan1980ČR muži 53 
2.Čihák Marek1974ČR muži 59 
3.Mikolašík Michal1999ČR muži 84 
4.Mynář Vojtěch2001ČR muži 88 
5.Lokaj Roman1965kraj. muži 30,5 
6.Rusnák Aleš2002kraj. muži 30,5 
7.Harenčák Jakub2000kraj. muži 50,5 
8.Číž Rostislav1977kraj. muži 50,5 
9.Volný Karel1990kraj. muži 50,5 
10.Košťál Daniel2005kraj. muži 80,5 
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzer Antonín1989ČR muži 57 
2.Brhel Štěpán2006ČR muži 76Hostování z SKST Hodonín z.s.
3.Kopányi Tomáš1997kraj. muži 5 Ncizinec 
4.Růžička Filip2000kraj. muži 8 N 
5.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 12 
6.Pavlovský Lukáš1986kraj. muži 13 
7.Hladký Rostislav1979kraj. muži 161-170 
8.Šafařík Jan1978reg. muži 41 
9.Dvořáček Petr1975nez.  
10.Hoferik Petr1978nez.  
11.Janoušek Přemek1976nez.  
12.Koldas Tomáš2000ČR muži 54Střídavý start z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapák Miloš1986ČR muži 52 
2.Foff Lukáš1995ČR muži 60 
3.Lehmann Matthew1997kraj. muži 15Ncizinec 
4.Lučan Martin1966kraj. muži 18 
5.Slavík Libor1975kraj. muži 19 
6.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži 31Ncizinec 
7.Bittner Michal1979kraj. muži 33N 
8.Pozník David1985kraj. muži 35 
9.Jakubský Filip2002kraj. muži 43N 
10.Šumpík Viktor1984kraj. muži 51-60 
11.Mrázek Jiří1985kraj. muži 51-60 
12.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 8NStřídavý start z TJ Jiskra Holice,z.s.
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Onderka František2002ČR muži 38 
2.Přistál Tomáš1982ČR muži 50 
3.Grela Marek Pawel1998ČR muži 94Ncizinec 
4.Štalzer Adam2003ČR muži 98 
5.Plachta Jakub2000ČR muži 99 
6.Kadlec Vít2005kraj. muži 30,5 
7.Vybíral Filip2002kraj. muži 30.5 
8.Valenta Jan2001kraj. muži 40,5 
9.Morávek Radim2003kraj. muži 40,5 
10.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 50,5 
11.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 60,5 
SKST Warmnis Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blinka Michal2001ČR muži 65 
2.Medek Josef1976ČR muži 70 
3.Šilhán Petr1995ČR muži 73 
4.Borůvka Lukáš1985ČR muži 85 
5.Pařízek Martin2000ČR muži 94 
6.Mejsnar František1988kraj. muži 11 
7.Gireth Pavel1970kraj. muži 12 
8.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 13cizinec 
9.Kodým Jiří1968kraj. muži 15,5 
10.Protiva Luboš1988kraj. muži 18 
11.Kaněra Jan1989kraj. muži 25,5 
12.Zikmund Adam1995kraj. muži 25,5 
13.Pusch František2002kraj. muži 25,5 
14.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 35,5 
15.Brožík Karel1978kraj. muži 35,5 
16.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 50,5 
17.Svědík Miroslav1951kraj. muži 50,5 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buben Vlastimil1999ČR muži 36 
2.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 71 
3.Hort Tomáš1997ČR muži 77 
4.Mokrejš Jan2002ČR muži 100 
5.Brát Karel ml.1997kraj. muži 17 
6.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 22 
7.Janovský Dan2003kraj. muži 23 
8.Hušek Adam2001kraj. muži 25 
9.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 30 
10.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 34 
11.Hrunka Jakub1992kraj. muži 37 
12.Čepelka Jan1975kraj. muži 44 
KST NOVÝ JIČÍN
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Martin1983ČR muži 62 
2.Pavlík Tibor1996ČR muži 79 
3.Kratochvíl Michal1995ČR muži 95 
4.Javůrek Jiří1990kraj. muži 21-40 
5.Kowal René1996kraj. muži 21-40 
6.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-60 
7.Polášek Radovan1974kraj. muži 41-60 
8.Masnica Michal1995kraj. muži 41-60 
TTC MS Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Petr1993ČR muži 47 
2.Gorecki Jan1999ČR muži 64 
3.Smýkal Tomáš1993ČR muži 68 
4.Šmerda Marek1973kraj. muži 11 
5.Mejzlík Martin1988kraj. muži 16 
6.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 17 
7.Štofka Filip1991kraj. muži 20 
8.Sigmund Ivo1978kraj. muži 21-30 
9.Svoboda Libor1983kraj. muži 21-30 
10.Juroška Ivan1955kraj. muži 31-40 
11.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50N 
12.Ličbinský Roman1980kraj. muži 61-70 
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Adam2001kraj. muži 1N 
2.Nedbálek Michal2001kraj. muži 2 
3.Dufek Jan2003kraj. muži 4 
4.Oharek David1999kraj. muži 13 
5.Dufek Jakub1999kraj. muži 18 
6.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 31-40 
7.Svoboda Jiří1978kraj. muži 131-140 
8.Střelec Marek1968kraj. muži 151-160 
9.Vranka Ondřej2007reg. muži 101-110 
10.Dalajka Daniel2006reg. muži 171-180 
11.Pelnář Václav1975nez. xxx 
12.Smoček Libor1993nez. xxx 
13.Otáhal Bořek2004kraj. muži 17Střídavý start z SK Přerov
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 41 
2.Laboutka Luděk1966ČR muži 44 
3.Fígeľ Jakub1992ČR muži 46 Ncizinec 
4.Thang Do Trong1985kraj. muži 16cizinec 
5.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 17 
6.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 18 
7.Průša David2000kraj. muži 19 
8.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 21-30 
9.Dvořák Petr2000kraj. muži 31-40 
10.Fausek Matěj1999kraj. muži 31-40 
11.Krameš Jan2002kraj. muži 31-40 
HB Ostrov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Radek2002ČR muži 42 
2.Zlámal Jaromír1987ČR muži 46 
3.Štěpánek David1971ČR muži 78 
4.Kanta František1971ČR muži 80 
5.Květon Ondřej2004ČR muži 87Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
6.Bárta Daniel1999kraj. muži 3 
7.Jadrný Šimon2002kraj. muži 4 
8.Čamr František2000kraj. muži 5N 
9.Vondráček Filip2004kraj. muži 17N 
KST SK US Steinerová Choceň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 15 
2.Štrof Vojtěch1992ČR muži 39 
3.Liška Libor1995ČR muži 96 
4.Čopián Ondřej1983kraj. muži 3 
5.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 5 
6.Gregořica Radek1972kraj. muži N8 
7.Stránský Matěj1998kraj. muži N11 
8.Šťastný Daniel1996kraj. muži 41 
9.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 81 
10.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 81 
11.Absolon Martin1975kraj. muži 101 
12.Slavík Miroslav1971kraj. muži 121 
SKST Stavoimpex Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broiakovskyi Vsevolod1999ČR muži 58 Ncizinec 
2.Lapčík Ondřej1999ČR muži 63 
3.Kadlček Michal1979ČR muži 72 
4.Yaremchuk Dmytro1999ČR muži 88 Ncizinec 
5.Zajíc Miroslav1984kraj. muži 10 
6.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 14 N 
7.Hromek Filip2001kraj. muži 21-30 
8.Svoboda Petr2002kraj. muži 41-50 
9.Trgo Miloš1986kraj. muži 51-60cizinec 
10.Melichar Libor1976kraj. muži 91-100 
11.Buriánek Patrik1993kraj. muži 91-100 
12.Lorenc David2002kraj. muži 121-130 N 
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo Marek1991ČR muži 49 
2.Kaucký Petr1975ČR muži 61 
3.Stach Matěj2003ČR muži 74Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Klimek Vojtěch1992ČR muži 75 
5.Černota Filip2001kraj. muži 21.-30. 
6.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
7.Kaucký Jakub2003kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
9.Šíp Martin2006kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Přída Kryštof2002kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.liga mužů sk.A
ČZ Strakonice Elektrostav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Tomáš1986kraj. muži N1 
2.Slapnička Jakub2003kraj. muži 2 
3.Copák František1995kraj. muži N6 
4.Novotný Petr2000kraj. muži 12 
5.Brožek Michal1987kraj. muži 11 
6.Hýža Daniel2000kraj. muži N19 
7.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 21-30 
8.Zeman Lukáš2001kraj. muži 21-30 
9.Fiala Jakub1995kraj. muži 31-40 
10.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 31-40 
11.Majer Zbyněk1975kraj. muži 31-40 
12.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 71-100 
13.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 71-100 
14.Vonášek Jan2003kraj. muži 131-160 
TJ Sokol Studená
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Filip ml.1994kraj. muži 3 
2.Smola Igor1962kraj. muži 8 
3.Čermák Marek2000kraj. muži 10 N 
4.Doležal Ondřej1997kraj. muži 18 
5.Zejda Petr1990kraj. muži 101-130 
6.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 101-130 
7.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 101-130 
8.Šindelář Radim2000kraj. muži 31-40Střídavý start z DDM Soběslav
9.Ondráček Jan2002kraj. muži 41-50Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Studená I.
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Martin2000ČR muži 94 
2.Mejsnar František1988kraj. muži 11 
3.Gireth Pavel1970kraj. muži 12 
4.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 13cizinec 
5.Protiva Martin1983kraj. muži 15,5 
6.Kodým Jiří1968kraj. muži 15,5 
7.Protiva Luboš1988kraj. muži 18 
8.Kaněra Jan1989kraj. muži 25,5 
9.Zikmund Adam1995kraj. muži 25,5 
10.Pusch František2002kraj. muži 25,5 
11.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 25,5 
12.Klimenta Matouš1991kraj. muži 25,5 
13.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 35,5 
14.Smetana Josef1983kraj. muži 35,5 
15.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
16.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 50,5 
17.Korp Oliver Petr2003kraj. muži 70,5 
SK Pedagog ČB
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 5 
2.Turček Peter1996kraj. muži 5N 
3.Šimek Marek1991kraj. muži 9 
4.Kortus Filip1999kraj. muži 17 
5.Kortus Pavel1969kraj. muži 71-100 
6.Kárník Pavel1960kraj. muži 71-100 
7.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 131-160 
8.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
9.Founě Jiří1975kraj. muži 201-250 
10.Legát Petr1999kraj. muži 12Střídavý start z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 17 
2.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 18 
3.Průša David2000kraj. muži 19 
4.Krameš Jan2002kraj. muži 31-40 
5.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 21-30 
6.Dvořák Petr2000kraj. muži 31-40 
7.Fausek Matěj1999kraj. muži 31-40 
8.Píša Radovan1974kraj. muži 41-60 
9.Benák Libor1969kraj. muži 61-80 
10.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
11.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991kraj. muži 2 
2.Lev Lukáš1981kraj. muži 2N 
3.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 3 
4.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 5 
5.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 6 
6.Skokan Viktor2003kraj. muži 7 
7.Bartošek Vít1986kraj. muži 8 
8.Woznicki Patrik1979kraj. muži 14 
9.Hervert Josef1998kraj. muži 16 
10.Kopecký Filip2002kraj. muži 21-30 
11.Jindřich Vít1982kraj. muži 41-50 
12.Steif Richard1965kraj. muži 61-70 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejc Filip1998kraj. muži 21-30 
2.Petřík Aleš1975kraj. muži 21-30 
3.Kocáb Jan1984kraj. muži 21-30 
4.Karásek Vít1994kraj. muži 31-40 
5.Pisár Jan2004kraj. muži 21-30Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
6.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
7.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
8.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
9.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
10.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
11.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 61-80 
12.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 61-80 
13.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
14.Chlumský Petr1996kraj. muži 61-80 
15.Lánský Jakub1988kraj. muži 81-100 
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černota Filip2001kraj. muži 21.-30. 
2.Kaucký Jakub2003kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
4.Šíp Martin2006kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
6.Přída Kryštof2002kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 31.-40. 
8.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60. 
9.Beran Tomáš2001kraj. muži 41.-60. 
10.Plachý Ladislav1966kraj. muži 41.-60. 
11.Kubát Petr1999kraj. muži 61.-80. 
TJ Sokol Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belopotočan Roman1976kraj. muži 1cizinec 
2.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 5 
3.Dráždil Roman1976kraj. muži 6 
4.Obertík Milan1996kraj. muži 8 
5.Chvátal Martin1986kraj. muži 16 
6.Kříž Dominik1999kraj. muži 17 
7.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 51-60 
8.Noha Miroslav1954kraj. muži 51-60 
9.Krieger Ladislav1987kraj. muži 81-100 
10.Pitra František1960kraj. muži 101-120 
11.Krivda František1976kraj. muži 121-150 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990ČR muži 97 
2.Vaculík Petr1979kraj. muži 5 
3.Hejda Václav1974kraj. muži 11 
4.Koděra Filip1987kraj. muži 21. - 30. 
5.Cafourek Tomáš1986kraj. muži 30. N 
6.Volák Martin1975nez.  
7.Cafourek Jan1988nez.  
SKST Baník Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holáň Jan1993kraj. muži 1 
2.Bíma Miroslav1991kraj. muži 4 
3.Macháček Jan1970kraj. muži 9 
4.Bořík Milan1973kraj. muži 11 
5.Fencl Jakub2004kraj. muži 25,5 
6.Rovner Antonín1980kraj. muži 35,5 
7.Mandinec Jan1991kraj. muži 35,5 
8.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 45,5 
9.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 45,5 
10.Šťovíček Petr1975kraj. muži 55,5 
11.Holovčák Jiří1972kraj. muži 85,5 
TJ Tatran Sedlčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faktor Radovan1977kraj. muži 6. 
2.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 8. 
3.Drechsler Dušan1973kraj. muži 21.-30. 
4.Kaucký Roman1973kraj. muži 21.-30. 
5.Kocura Jiří1963kraj. muži 31.-40. 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 71.-100. 
7.Janda Jaromír1998kraj. muži 161.-200. 
8.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 161.-200. 
9.Šíp Martin1981kraj. muži 201.-250. 
10.Poslední Pavel1961reg. muži 50N 
11.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
12.Bárta Radek1984reg. muži 51.-70. 
13.Strnad Vladimír1961reg. muži 51.-70. 
14.Procházka Michal1967reg. muži 51.-70. 
2.liga mužů sk.B
SKST Baník Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rusnák Aleš2002kraj. muži 30,5 
2.Lokaj Roman1965kraj. muži 30,5 
3.Niezgoda Rostislav1976kraj. muži 40,5 
4.Volný Karel1990kraj. muži 50,5 
5.Harenčák Jakub2000kraj. muži 50,5 
6.Číž Rostislav1977kraj. muži 50,5 
7.Gráf Jiří1978kraj. muži 60,5 
8.Macurák Michal2002kraj. muži 70,5 
9.Košťál Daniel2005kraj. muži 80,5 
10.Horut Daniel1981kraj. muži 100,5 
11.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 120,5 
12.Baroš Antonín2005kraj. muži 180,5 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Karel ml.1997kraj. muži 17 
2.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 22 
3.Janovský Dan2003kraj. muži 23 
4.Hušek Adam2001kraj. muži 25 
5.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 30 
6.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 34 
7.Hrunka Jakub1992kraj. muži 37 
8.Čepelka Jan1975kraj. muži 44 
9.Kačer Radek1997kraj. muži 51-60 
10.Zeman Daniel1983kraj. muži 80 N 
11.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 100 N 
12.Mynář Marian1988kraj. muži 120 N 
TJ Ostrava KST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plachta Jakub2000ČR muži 99 
2.Kadlec Vít2005kraj. muži 30,5 
3.Vybíral Filip2002kraj. muži 30.5 
4.Valenta Jan2001kraj. muži 40,5 
5.Morávek Radim2003kraj. muži 40,5 
6.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 50,5 
7.Karásek Karel1968kraj. muži 60,5 
8.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 60,5 
9.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 60,5 
10.Beránek Pavel2002kraj. muži 70,5 
11.Krupník Jan1980kraj. muži 90,5 
12.Chaloupka František1977kraj. muži 90,5 
13.Demek Zdeněk1963kraj. muži 100,5 
14.Lisztwan Jan2005kraj. muži 120,5 
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejzlík Martin1988kraj. muži 16 
2.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 17 
3.Štofka Filip1991kraj. muži 20 
4.Sigmund Ivo1978kraj. muži 21-30 
5.Svoboda Libor1983kraj. muži 21-30 
6.Juroška Ivan1955kraj. muži 31-40 
7.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50N 
8.Ličbinský Roman1980kraj. muži 61-70 
9.Daněk Zdeněk ml.1980kraj. muži 71-80 
10.Pavelka Jakub1991kraj. muži 111-120 
11.Sirbu Jakub1983kraj. muži 121-130N 
12.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
13.Tureček Petr1983kraj. muži 161-170 
14.Střítežský Roman1969kraj. muži 181-190 
15.Chmelík Daniel1970reg. muži 61-70 
16.Bíza Petr1995nez.  
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Jakub1989kraj. muži 3 
2.Souček Martin1986kraj. muži 4N 
3.Šimonek Petr1968kraj. muži 8 
4.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 9N 
5.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 9N 
6.Dostál Jan2002kraj. mži 9N 
7.Kadleček Radomír1969kraj. muži 17 
8.Lukeš Marek1994kraj. muži 35-40 
9.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 41-50 
10.Marel David1999kraj. muži 41-50 
11.Kudýn Petr1987kraj. muži 51-60 
12.Novotný Luboš1979kraj. muži 61.-70. 
13.Petřík Tomáš1973kraj. muži 121.-140.N 
14.Karcol Martin1992reg. muži nez. 
TJ Jiskra Holice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Michal1986kraj. muži 6 
2.Mádlo Martin1986kraj. muži 7 
3.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 8N 
4.Táborský Jiří1976kraj. muži 9 
5.Koubek René1974kraj. muži 10 
6.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 51-60 
7.Kuchta Pavel1983kraj. muži N51-60 
8.Socha Zdeněk1964kraj. muži 61-70 
9.Švec Jan1952kraj. muži N61-70 
10.Zajíček Miroslav1987kraj. muži N61-70 
11.Hladík Miroslav1955kraj. muži 71-80 
12.Frolík Tomáš1992kraj. muži 71-80 
13.Murdych Tomáš1970kraj. muži N71-80 
14.Málek Jiří nejml.2002reg. muži 42-60 
15.Košťál Jiří1962reg. muži 61-81 
16.Kněžour Roman1972reg. muži 61-81 
17.Jakubský Filip2002kraj. muži 43NStřídavý start z DTJ Hradec Králové
HB Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Květon Ondřej2004ČR muži 87Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
2.Bárta Daniel1999kraj. muži 3 
3.Jadrný Šimon2002kraj. muži 4 
4.Čamr František2000kraj. muži 5N 
5.Mádr Miloslav1989kraj. muži 6N 
6.Karel Filip2004kraj. muži 9 
7.Vondráček Filip2004kraj. muži 17N 
8.Záboj Matěj2002kraj. muži 18 
9.Sivera Adam2004kraj. muži 41-50N 
TJ Tatran KRPA Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zavoral Roman1980kraj. muži N13. 
2.Voňka Jakub1994kraj. muži 15. 
3.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 16. 
4.Šplíchal Jan1979kraj. muži N26. 
5.Miffek Daniel1976kraj. muži N26. 
6.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži N31. 
7.Valeš Jakub2003kraj. muži 32. 
8.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N56. 
9.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 61-70. 
10.Dymák Lukáš1994kraj. muži N90. 
11.Dymák Ladislav1976kraj. muži 91-100. 
KST Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 3. 
2.Slováček Libor1969kraj. muži 6. 
3.Cvečko Daniel1962kraj. muži 7.cizinec 
4.Juřica Tomáš1997kraj. muži 15. 
5.Černohorský Tomáš2004kraj. muži 21.-30. 
6.Škrla Jiří2002kraj. muži 31.-40. 
7.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 31.-40. 
8.Škrla Jaroslav1964kraj. muži nez. 
SKST Stavoimpex Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíc Miroslav1984kraj. muži 10 
2.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 14 N 
3.Hromek Filip2001kraj. muži 21-30 
4.Svoboda Petr2002kraj. muži 41-50 
5.Trgo Miloš1986kraj. muži 51-60cizinec 
6.Buriánek Patrik1993kraj. muži 91-100 
7.Melichar Libor1976kraj. muži 91-100 
8.Lorenc David2002kraj. muži 121-130 N 
9.Kosík Tomáš1975kraj. muži 131-140 
10.Hašlík Jakub1996kraj. muži 141-150 N 
11.Brhel Richard1965reg. muži 21 
TTC Siko Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pisarczyk Tomek1982kraj. muži 21-40cizinec 
2.Wasilewski Damian1987kraj. muži 21-40cizinec 
3.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 21-40 
4.Revay Radomír1970kraj. muži 21-40 
5.Novotný Jiří1976kraj. muži 21-40 
6.Sikora Filip1997kraj. muži 41-60 
7.Bezdíček Milan1966kraj. muži 61-80 
8.Skácelík František1965kraj. muži 81-100 
9.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-100N 
10.Branný Tomáš2002kraj. muži 101-140 
11.Cabák Josef1949kraj. muži 101-140 
12.Sargánek David1996kraj. muži 101-140N 
13.Sionkala Eduard1952kraj. muži 221-260 
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knybel Kamil1990kraj. muži 18 
2.Dzida Jan1973kraj. muži 20 
3.Tomica Daniel1980kraj. muži 40,5 
4.Kudela Petr1972kraj. muži 50,5 
5.Vitásek Adam2000kraj. muži 50,5 
6.Wallik Lukáš1989kraj. muži 50,5 
7.Bereiter Marek1971kraj. muži 120,5 
8.Vícha Radomír1980kraj. muži 120,5 
9.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 200,5 
10.Dzida Martin2001kraj. muži 200,5 
11.Bednařík Miroslav1951kraj. muži 200,5 
12.Dzida Lukáš2006kraj. muži 280,5Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
3.liga mužů sk.A
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 7 
2.Legát Petr1999kraj. muži 12 
3.Důra Matouš2002kraj. muži 14Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V
4.Sochor Miroslav1999kraj. muži 26-30 
5.Pachner Jan2003kraj. muži 31-40 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chodounský Martin1971kraj. muži 20 
2.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 21-25 
3.Kovářík Matěj1989kraj. muži 26-30 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
5.Korbel Petr1984kraj. muži 26-30 
6.Peckert Daniel1976kraj. muži 41-50 
7.Soukup Miloš1976kraj. muži 61-70 
8.Mandík Petr1979kraj. muži 81-100 
9.Čákora Ladislav1970kraj. muži 81-100 
10.Dietl Luboš1973kraj. muži 101-120 
11.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
ČZ Strakonice Elektrostav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1987kraj. muži 11 
2.Hýža Daniel2000kraj. muži N19 
3.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 21-30 
4.Zeman Lukáš2001kraj. muži 21-30 
5.Fiala Jakub1995kraj. muži 31-40 
6.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 31-40 
7.Majer Zbyněk1975kraj. muži 31-40 
8.Holík Bohuslav1962kraj. muži 71-100 
9.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 71-100 
10.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 71-100 
11.Vonášek Jan2003kraj. muži 131-160 
12.Poklop Kamil1986kraj. muži 201-250 
13.Vepřek Petr1963kraj. muži 251-300 
14.Chaluš Libor1967kraj. muži 301-400 
15.Dvořák Ivan1961kraj. muži 301-400 
16.Soukup Lukáš1976kraj. muži 301-400 
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněček Petr1988kraj. muži 13 
2.Klier Jakub1988kraj. muži 21-25 
3.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 31-40cizinec 
4.Grus Matěj2002kraj. muži 31-40 
5.Závora Adam2001kraj. muži 31-40 
6.Macháček Radek1969kraj. muži 51-60 
7.Duchoň Roman1972kraj. muži 81-100 
TJ Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Jan1976kraj. muži 41-50 
2.Homolka Pavel1972kraj. muži 51-70 
3.Chládek Luboš1982kraj. muži 51-70 
4.Karda Martin1993kraj. muži 71-100 
5.Růžička Josef1962kraj. muži 71-100 
6.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 161-200 
7.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 41-50 
8.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 51-65 
9.Špička Jiří1958reg. muži 81-100 
10.Kozel Rudolf1959reg. muži 101-120 
11.Veigend Josef1956reg. muži N 141-160 
TJ Sokol Michle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Petr1978kraj. muži 21-30 
2.Hořejší Radim1976kraj. muži 31-40 
3.Bucifal Aleš1970kraj. muži 41-60 
4.Šimeček Jan1960kraj. muži 61-80 
5.Tichý Jiří1986kraj. muži 61-80 
6.Ambrož Adam1983kraj. muži 81-100 
7.Černoch Jan1956kraj. muži 151-200 
8.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
9.Koděra Miloš1973kraj. muži 151-200 
10.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 151-200 
11.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 251-300 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 21-30 
2.Dvořák Petr2000kraj. muži 31-40 
3.Fausek Matěj1999kraj. muži 31-40 
4.Marat Petr1999kraj. muži 41-60 N 
5.Píša Radovan1974kraj. muži 41-60 
6.Benák Libor1969kraj. muži 61-80 
7.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
8.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
9.Melichar Jiří1979kraj. muži 61-80 N 
10.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
11.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 101-150 
12.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 151-200 
13.Benák Vít2005kraj. muži 201-250 
14.Marat Filip2002kraj. muži 201-250 
15.Rochowanski Jan2005kraj. muži 201-250 
16.Benák Jan2005kraj. muži 251-300 
SF SKK El Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
2.Přída Kryštof2002kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Plachý Ladislav1966kraj. muži 41.-60. 
4.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60. 
5.Beran Tomáš2001kraj. muži 41.-60. 
6.Podrazil Václav2005kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 101.-150. 
TJ Sokol Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvátal Martin1986kraj. muži 16 
2.Kříž Dominik1999kraj. muži 17 
3.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 51-60 
4.Noha Miroslav1954kraj. muži 51-60 
5.Krieger Ladislav1987kraj. muži 81-100 
6.Pitra František1960kraj. muži 101-120 
7.Císler Václav1960kraj. muži 121-150 
8.Krivda František1976kraj. muži 121-150 
9.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 201-250 
10.Šperl Jakub2004kraj. muži 121.-150.Střídavý start z TJ Dobřany, z.s.
DDM Soběslav-Studená
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Ladislav2004kraj. muži 21-30Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Šindelář Radim2000kraj. muži 31-40 
3.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
4.Ondráček Jan2002kraj. muži 41-50Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Studená I.
5.Pražák Arnošt1946kraj. muži 71-100 
6.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160 
7.Barták Kamil1977kraj. muži 131-160 
8.Sechovec Vít1964kraj. muži 161-200 
9.Holub Josef1972kraj. muži 161-200 
10.Vondruška Oldřich1950kraj. muži 251-300 
11.Novotný Martin1958kraj. muži 301-400 
12.Matějů Petr1976kraj. muži 401-500 
13.Sedlický Jaroslav1971kraj. muži 401-500 
14.Holub Martin2003reg. muži 71-100 
15.Cvach Jiří1950reg. muži 71-100 
16.Hložek Pavel1956reg. muži 71-100 
17.Pešek Ondřej2003kraj. muži 41-50Střídavý start z TJ Jiskra Třeboň, z.s.
18.Hodina Petr2008kraj. muži 131.-160.Střídavý start z TTC Libín Prachatice z.s.
TJ Sokol Vodňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 14Hostování z TTC Libín Prachatice z.s.
2.Borovka Tomáš1974kraj. muži 15 
3.Hubáček Filip1998kraj. muži 20 
4.David Jakub1991kraj. muži 21 - 30 
5.Hach Martin1986kraj. muži 31 - 40 
6.David Jaroslav1967kraj. muži 71 - 100 
7.Svoboda David1992kraj. muži 71 - 100 
8.Turek Václav1948kraj. muži 161 - 200 
9.Bílý Michal1984kraj. muži 201 - 250 
10.Šimoník Vladimír1977kraj. muži 251 - 300 
TTC Praha - Story TLRS
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluhař Jan1997kraj. muži 31 - 40 
2.Černý Jiří1990kraj. muži 41 - 60 
3.Vavřinec Matěj1993kraj. muži 81 - 100 
4.Bistřický Marek1998kraj. muži 101 - 150 
5.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 101 - 150 
6.Langer Aleš1981kraj. muži 101 - 150N 
3.liga mužů sk.B
TJ AŠ Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macela Petr1981kraj. muži 14 
2.Postelt Tomáš1994kraj. muži 16 
3.Vilímek Miroslav1968kraj. muži 20 
4.Juklík Tomáš1973kraj. muži 40 N 
5.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 41-50 
6.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 51-70 
7.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 161-200 
8.Pácha Robin1992kraj. muži 200 N 
9.Niems Dušan1978kraj. muži 201-250 
10.Botka Jan2001reg. muži 31-40 
11.Havlík Vít2002reg. muži 31-40 
TTC Bělá p. Bezdězem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Pavel1965kraj. muži 9. 
2.Balog Roland1987kraj. muži 10. 
3.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 31.-40. 
4.Kapras Karel1986kraj. muži 101.-130. 
5.Šlapáček Martin1986kraj. muži 131.-160. 
6.Balcar Miroslav1972kraj. muži 161.-200. 
7.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 161.-200. 
8.Blecha David1997reg. muži 21.-30.N 
9.Grill Josef1967reg. muži 31.-40. 
10.Kaňka Jakub1987reg. muži 41.-50. 
11.Postelt Vladimír1967reg. muži 41.-50. 
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodým Jiří1968kraj. muži 15,5 
2.Kaněra Jan1989kraj. muži 25,5 
3.Zikmund Adam1995kraj. muži 25,5 
4.Klimenta Matouš1991kraj. muži 25,5 
5.Smetana Josef1983kraj. muži 35,5 
6.Svědík Miroslav1951kraj. muži 50,5 
7.Požárský Jiří1962kraj. muži 70,5 
8.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 90,5 
9.Řípa David1991kraj. muži 90,5 
10.Novota Štefan1960kraj. muži 115,5 
SKST Chodov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huleš Petr1971kraj. muži 8 
2.Vála Bohuslav1956kraj. muži 13 
3.Minář Marek1985kraj. muži 18 
4.Kolář Pavel1982kraj. muži 21-25 
5.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 21-25 
6.Kruliš David1994kraj. muži 21-25 
7.Malina Josef1972kraj. muži 31-40 
8.Tonhauser Robert1979kraj. muži 31-40 
9.Tesař Vojtěch1999kraj. muži 31-40 
10.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
11.Noveský Leon1987kraj. muži 51-60 
12.Kalanyos Jiří1982kraj. muži 61-70 
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pisár Petr1976kraj. muži 21.-30. 
2.Kettner Martin1987kraj. muži 71.-100. 
3.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
4.Vlček Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
5.Přibík Jan1974kraj. muži 101.-130. 
6.Adamczuk Jan2002kraj. muži 131.-160. 
7.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
8.Krůta Václav1987kraj. muži 131.-160. 
9.Kos Zdeněk1966kraj. muži 161.-200. 
10.Rezek Jan1985kraj. muži 161.-200. 
11.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
12.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 201.-250. 
TTC Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 6 
2.Skokan Viktor2003kraj. muži 7 
3.Bartošek Vít1986kraj. muži 8 
4.Woznicki Patrik1979kraj. muži 14 
5.Hervert Josef1998kraj. muži 16 
6.Kopecký Filip2002kraj. muži 21-30 
7.Jindřich Vít1982kraj. muži 41-50 
8.Steif Richard1965kraj. muži 61-70 
9.Chrvala Radovan1987kraj. muži 81-90cizinec 
10.Pospíšil Václav1967kraj. muži 81-90 
11.Brhovský Václav1967kraj. muži 121-140 
12.Balcar František2004reg. muži 61-70 
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matas Jan1988kraj. muži 18 
2.Tauš Jiří1964kraj. muži 20 
3.Sobíšek Martin1971kraj. muži 35,5 
4.Beneš Jiří1990kraj. muži 35,5 
5.Grubr Vojtěch2002kraj. dci 45,5 
6.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 55,5 
7.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 55,5 
8.Gamache Vincent1984kraj. muži 170,5cizinec 
9.Himko Jaroslav1950kraj. muži 275,5 
KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bochňák David1995kraj. muži 41-60 
2.Kézr Aleš1974kraj. muži 41-60 
3.Zábranský Josef1960kraj. muži 41-60N 
4.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
5.Milek Petr1978kraj. muži 61-80 
6.Kuba Miloslav1973kraj. muži 81-100 
7.Maršík Richard1970kraj. muži 81-100 
8.Brož Pavel1977kraj. muži 101-150 
9.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 151-200 
10.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 151-200 
11.Cihlář Matěj2000kraj. muži 151-200 
12.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 151-200 
13.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 81-100Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
SKST Baník Most B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Jakub2004kraj. muži 25,5 
2.Rovner Antonín1980kraj. muži 35,5 
3.Mandinec Jan1991kraj. muži 35,5 
4.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 45,5 
5.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 45,5 
6.Šťovíček Petr1975kraj. muži 55,5 
7.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 75,5 
8.Holovčák Jiří1972kraj. muži 85,5 
9.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 110,5 
10.Skružný Vratislav1982kraj. muži 130,5 
11.Městka Petr1998kraj. muži 150,5 
12.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 170,5 
SF SKK El Niňo Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 31.-40. 
2.Kubát Petr1999kraj. muži 61.-80. 
3.Plachý Jiří1967kraj. muži 61.-80. 
4.Půlpán David1993kraj. muži 81.-100. 
5.Suvorov Maxim1989kraj. muži 61.-80.cizinec 
6.Počta Tomáš1981kraj. muži 81.-100. 
7.Khalaila Adam2002kraj. muži 101.-150.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Němec Filip2002kraj. muži 101.-150.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Maruniak Dominik2000kraj. muži nezařazencizinec 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košák Vojtěch1987kraj. muži 15. 
2.Blažek Jan1989kraj. muži 21.-30. 
3.Stránský Michal1973kraj. muži 21.-30. 
4.Antoš Petr1992kraj. muži 71.-100. 
5.Trávníček Luboš1972kraj. muži 131.-160. 
6.Beniš Ondřej1990kraj. muži 201.-250. 
7.Dusil Petr1999kraj. muži 201.-250. 
8.Kastner Patrik1974kraj. muži 201.-250. 
9.Bukovský Radek1977reg. muži 5N 
10.Pleticha Vladimír1973reg. muži 21.-30. 
11.Černovský Pavel1981reg. muži 21.-30. 
12.Knobloch Pavel1989reg. muži 21.-30. 
13.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31.-40. 
14.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40. 
15.Stránský Matyáš2006reg. sži 5. 
SKST Cheb B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hobl Lukáš1998kraj. muži 1. 
2.Gavlas Petr1980kraj. muži 2. 
3.Levora Vojtěch2003kraj. muži 5. 
4.Březovský Petr2000kraj. muži 6. 
5.Žák Jan1989kraj. muži 7. 
6.Pažma Lukáš1992kraj. muži 10.cizinec 
7.Shaposhnikov Stepan1996kraj. muži 10.Ncizinec 
8.Ramsauer Tomáš1993kraj. muži 20. 
9.Trgo Michael2001kraj. muži 41.-50. 
10.Špalek Vít2003kraj. muži 51.-60. 
11.Nikeng Ngwe Emmanuel1988nez. cizinec 
3.liga mužů sk.C
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculovič Libor1987kraj. muži 4 
2.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 31-40 
3.Kyncl Jiří1983kraj. muži 51-70 
4.Melíšek Roman1979kraj. muži 71-100 
5.Špinar Rostislav1979kraj. muži 71-100 
6.Švarc Ivo1979kraj. muži 71-100 
7.Beran Martin1975kraj. muži 101-130 
8.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 101-130 
9.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 131-160 
10.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 201-250 
11.Motl Milan1975reg. muži 21-30 
12.Sláčal Pavel2004reg. muži 21-30 
Lokodepo Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 14. 
2.Bradáč Petr1976kraj. muži 17. 
3.Pokorný Marcel1975kraj. muži 21.-30. 
4.Svatoš Roman1980kraj. muži 21.-30. 
5.Minář Jiří1975kraj. muži 21.-30. 
6.Batthyány Tibor1978kraj. muži 41.-60. 
7.Sklenička Jan1978kraj. muži 61.-80. 
8.Zdvihal Radek1971kraj. muži 61.-80. 
9.Vinter Tomáš1976kraj. muži 61.-80. 
10.Šilhán Pavel1984nez. muži  
11.Regner Michal1978nez. muži  
12.Frýba Jiří1965nez. muži  
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Martin1983kraj. muži 15,5 
2.Protiva Luboš1988kraj. muži 18 
3.Pusch František2002kraj. muži 25,5 
4.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 35,5 
5.Brožík Karel1978kraj. muži 35,5 
6.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 50,5 
7.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 50,5 
8.Mareš Erik2002kraj. muži 90,5 
9.Holík Tomáš2002kraj. muži 90,5 
10.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 90,5 
Bižuterie Jablonec n/N - Mšeno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jahoda Martin1986kraj. muži 10 
2.Jirman Petr1977kraj. muži 20 
3.Šilhán Josef1975kraj. muži 31-40 
4.Rose Radek1972kraj. muži 31-40 
5.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
6.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
7.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
8.Urban Milan1960kraj. muži 61-80 
9.Dominh Martin1996kraj. muži 81-100 
10.Daníček Radek1983kraj. muži 101-130 
11.Vrabec Jan1985reg. muži 11-20 
12.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-30 
13.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 51.-70.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
14.Huk Martin2000kraj. muži 61-80Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
15.Korp Oliver Petr2003kraj. muži 60-80Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 30 
2.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 34 
3.Hrunka Jakub1992kraj. muži 37 
4.Čepelka Jan1975kraj. muži 44 
5.Kačer Radek1997kraj. muži 51-60 
6.Zeman Daniel1983kraj. muži 80 N 
7.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 100 N 
8.Mynář Marian1988kraj. muži 120 N 
9.Truněček Martin2004kraj. muži 141-170 
10.Skákal Martin1974kraj. muži 170 N 
11.Řehounek Kristian2007kraj. muži 201-230 
12.Bláha Petr1977kraj. muži 231-260 
DTJ Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Libor1975kraj. muži 19 
2.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži 31Ncizinec 
3.Bittner Michal1979kraj. muži 33N 
4.Pozník David1985kraj. muži 35 
5.Jakubský Filip2002kraj. muži 43N 
6.Šumpík Viktor1984kraj. muži 51-60 
7.Mrázek Jiří1985kraj. muži 51-60 
8.Pugzík Antonín1955kraj. muži 61-70 
9.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 71-80 
10.Píše Pavel1976kraj. muži 71-80 
11.Kubíček Pavel1969kraj. muži 71-80 
12.Málek Daniel1996kraj. muži 81-90 
13.Tesolin Riccardo2003kraj muži 91-100Střídavý start z DTJ Hradec Králové
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pisár Jan2004kraj. muži 21-30Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
2.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
3.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
4.Vilga Filip1992kraj. muži 41-60cizinec 
5.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
6.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
7.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
8.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 61-80 
9.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 61-80 
10.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
11.Chlumský Petr1996kraj. muži 61-80 
12.Lánský Jakub1988kraj. muži 81-100 
13.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidt Karel1988kraj. muži 20 
2.Čenovský David2002kraj. muži 24 
3.Černý Jaroslav1974kraj. muži 61 - 70 
4.Hnik Ondřej1991kraj. muži 71 - 80 
5.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 81 - 90 
6.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 101 - 120 
7.Tuček Dušan1982kraj. muži 101 - 120 
8.Slobodzian Adam1997kraj. muži N 120 
9.Pelikus Bronislav1964kraj. muži 121 - 140 
10.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 121 - 140 
TTC Brandýs n.L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 21-30 
2.Sysel Pavel1964kraj. muži 30N 
3.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 31-40 
4.Šejvl Jakub2000kraj. muži 31-40 
5.Berger Miroslav1965kraj. muži 41-50 
6.Blažek Martin1995kraj. muži 41-50 
7.Gräf Miloš1972kraj. muži 51-70 
8.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
9.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 71-100 
10.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 101-130 
11.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
12.Mifka Alexius1962kraj. muži 161-200 
13.Balák Kryštof2001nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodas David1990kraj. muži 16 
2.Doležal Jan1990kraj. muži 19 
3.Čopián Štefan1954kraj. muži 20 
4.Slavíček Martin2000kraj. muži 31-35 
5.Janák Martin1966kraj. muži 31-35 
6.Kantorek Jiří1969kraj. muži 35-40 
7.Procházka Jiří1968kraj. muži 41-50 
8.Hortlík Tomáš1999kraj. muži 51-60 
9.Svojanovský Radim2002kraj. muži 61-70 
10.Hájek Ladislav1965kraj. muži 61-70 
11.Jedlička Richard1977kraj. muži 81-90 
12.Motl Daniel1991kraj. muži 81-90 N 
13.Novák Aleš1985kraj. muži 91-100 
14.Lamač Martin1962kraj. muži 101-120 
15.Šeda Václav1968kraj. muži 121-140 
16.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 141-160 
TJ Tatran KRPA Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šváb Richard1974kraj. muži 14. 
2.Miffek Daniel1976kraj. muži N26. 
3.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži N31. 
4.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N56. 
5.Valeš Jakub2003kraj. muži 32. 
6.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 61-70. 
7.Dymák Lukáš1994kraj. muži N90. 
8.Dymák Ladislav1976kraj. muži 91-100. 
9.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101-120. 
10.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 121-140. 
11.Sixta Daniel1974kraj. muži 141-170. 
12.Klimenta Matěj2002kraj. muži N170. 
13.Sixta Vít2005kraj. muži 171-200. 
14.Viesner Vojtěch2001kraj. muži 101-120.Střídavý start z TTC Kostelec nad Orlicí, z.s.
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.De Filippo Martin1986kraj. muži 41-60 
2.Kočvara Martin1970kraj. muži 61-80 
3.Kuba Josef1972kraj. muži 61-80 
4.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 101-150 
5.Hrdý Martin1972kraj. muži 81-100 
6.Novotný Petr1976kraj. muži 101-150 
7.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
8.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
9.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
10.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101-150 N 
11.Šimáček Milan1963kraj. muži 151-200 
3.liga mužů sk.D
TJ Mikulčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 14. 
2.Kolařík Jan1979kraj. muži 21.-30. 
3.Novák David1985kraj. muži 21.-30. 
4.Lamač Petr1988kraj. muži 31.-40. 
5.Kurka Milan1964kraj. muži 71.-80. 
6.Hrdlička Petr1985kraj. muži 81.-90. 
7.Pospíšil Jiří1982reg. muži 24. 
8.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 81.-90. 
9.Pinda Dušan1995reg. muži 9.-100. 
10.Valuch David2005reg. muži 291.-300. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Marek1997kraj. muži 19 
2.Forman Libor1981kraj. muži 31-40 
3.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 31-40 
4.Svoboda Aleš1996kraj. muži 51-60 
5.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41-50 
6.Kříž Bohumil1984kraj. muži 51-60 
7.Vybíral Matouš2001kraj. muži 81-90 
8.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 91-100 
9.Vybíral Pavel1972kraj. muži 91-100 
10.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
11.Nechvátal Petr1982kraj. muži 121-130 
12.Adam Petr1989kraj. muži 131.-140. 
TJ Chropyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Filip1992kraj. muži 4 
2.Bednář Matěj1992kraj. muži 5 
3.Konečný Lukáš1998kraj. muži 14 
4.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 31-50 
5.Plšek Josef1966kraj. muži 31-50 
6.Grmela Aleš1968kraj. muži 31-50 
7.Grmela Tomáš2003kraj. muži 31-50 
8.Hrdina Jan1960kraj. muži 51-70 
9.Topič Petr1964kraj. muži 71-100 
10.Klusák Tomáš1969kraj. muži 72-100N 
11.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 151-200 
TTC MS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Libor1983kraj. muži 21-30 
2.Juroška Ivan1955kraj. muži 31-40 
3.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50N 
4.Ličbinský Roman1980kraj. muži 61-70 
5.Daněk Zdeněk ml.1980kraj. muži 71-80 
6.Pavelka Jakub1991kraj. muži 111-120 
7.Sirbu Jakub1983kraj. muži 121-130N 
8.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
9.Tureček Petr1983kraj. muži 161-170 
10.Střítežský Roman1969kraj. muži 181-190 
11.Chmelík Daniel1970reg. muži 61-70 
12.Skála Richard1969reg. muži 71-80N 
13.Sedláček Libor1964reg. muži 81-90 
14.Janošek Adam2004reg. muži 91-100 
15.Oškrdal Jan2002reg. muži 101-110 
16.Herman Jaroslav2001reg. muži 111-120 
17.Nespěšný Hynek2006reg. muži 111-120N 
18.Skála Marek2004kraj. dci 8 
19.Toufar Jan1997nez.  
TJ Holásky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrást Roman1991kraj. muži 15 
2.Ságl Ondřej1978kraj. muži 31-40 
3.Hort Pavel1968kraj. muži 31-40 
4.Palbuchta Jiří1978kraj. muži 41-50N 
5.Babák Petr1970kraj. muži 31-40 
6.Fábo Ján1980kraj. muži 61-70 
7.Javůrek Martin1986kraj. muži 141-150 
8.Mach Ondřej1984kraj. muži 171-180 
9.Škvařil Petr1997kraj. muži 211-220 
10.Vysloužil Jan1996kraj. muži 221-230 
11.Vičík Oldřich1962kraj. muži 231-240 
12.Rozman Michal1990kraj. muži 241-250N 
TJ Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Jan1999kraj. muži 19 N 
2.Gajdoschík Adrián1993kraj. muži 21 - 30cizinec 
3.Koníček Michal1980kraj. muži 61 - 70 
4.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 61 - 70 
5.Podrazil David2001kraj. muži 101 - 110 N 
6.Wirth Imrich1977kraj. muži 131 - 140 
7.Grufík Kamil1989kraj. muži 181 - 190 N 
8.Baláž Branislav1975reg. muži 12cizinec 
9.Koníček Marek1978reg. muži 43 
10.Polášek Zdenek1959reg. muži 51 - 60 
11.Sláma Miroslav1958reg. muži 61 - 70 
12.Tomek Jan1958reg. muži 91 - 100 
13.Němeček Radek2003reg. muži 101 - 120Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
14.Polášek Michal1984reg. muži 101 - 120 
15.Polášek Miroslav1958reg. muži 141 - 160 
16.Uher Lukáš1991reg. muži 161 - 180 
17.Flíbor Zbyněk1974nez.  
TJ Sokol Šarovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 1 
2.Dorňák Zdeněk1991kraj. muži 10 
3.Jahůdka Petr1976kraj. muži 11 
4.Křen Lubor1979kraj. muži 51-60 
5.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 81-90 
6.Solař Martin1982kraj. muži 131-140 
7.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 141-150 
8.Henzl Libor1969reg. muži 121-130 
9.Henzl Václav1967reg. muži 121-130 
10.Chytil Jan1984reg. muži 151-160 
11.Batoušek Vladimír1970reg. muži 171-180 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přikryl Aleš1978kraj. muži 21-30 
2.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 21-30 
3.Veselý Lukáš1988kraj. muži 31-40 
4.Svoboda Lukáš1989kraj. muži 41-50 
5.Svoboda Lukáš1981kraj. muži 61-70N 
6.Zukal Adam1998kraj. muži 71-80 
7.Petr Michal2002kraj. muži 101-110 
8.Polívka Ondřej2001kraj. muži 101-110N 
9.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 111-120 
10.Přikryl Jiří1977kraj. muži 131-140 
11.Zukal Aleš2002kraj. muži 141-150N 
12.Voráč Pavel1977kraj. muži 151-160 
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 21.-30. 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 31.-40. 
3.Loudín Petr1979kraj. muži 31.-40. 
4.Škopek Pavel1997kraj. muži 51.-70. 
5.Slavík Radek2000kraj. muži 51.-70. 
6.Herout Tomáš1985kraj. muži 161.-200. 
7.Jandejsek Pavel1985reg. muži 16.-20. 
8.Němec Marek1995reg. muži 21.-30. 
9.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
10.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 41.-50. 
11.Vaigl Martin2007reg. muži 60.NHostování z SKST Vlašim
12.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
13.Friš Miroslav1963reg. muži 71.-80. 
14.Beran Tomáš2000kraj. muži 201-250Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Čáslav
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1998kraj. muži 8 
2.Bártík Tomáš1996kraj. muži 17 
3.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 21-30 
4.Malina Vítězslav1972kraj. muži 51-60k 
5.Cáp Ladislav1976kraj. muži 61-70k 
6.Piskač Miroslav1969kraj. muži 61-70k 
7.Štrobl Marek1976kraj. muži 101-120k 
8.Petrlík Karel1993reg. muži 31-60 
9.Mátl Bohumil1963reg. muži 31-60 
10.Sommer Patrik1996reg. muži 31-60 
11.Vrbata Josef1988reg. muži 61-90 
12.Jirásek Martin1998reg. muži 61-90 
13.Pazdera Pavel2001reg. muži 61-90 
14.Karel Filip2004kraj. muži 9Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
15.Vondráček Filip2004kraj. muži 17NStřídavý start z HB Ostrov , z.s.
16.Záboj Matěj2002kraj. muži 18Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
SK Slatina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Vojtěch1989kraj. muži 31-40 
2.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 61-70 
3.Kuča Jan1986kraj. muži 61-70 
4.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži 71 - 80 
5.Traxler Jan1985kraj. muži 71-80 
6.Orság David1978kraj. muži 81-90 
7.Fila Martin1991kraj. muži 91-100 
8.Táborský Jindřich1956kraj. muži 181-190 
9.Třináctý Richard1976kraj. muži 211-220 
10.Tupec Pavel1978kraj. muži 211-220 
11.Tůma Pavel1969reg. muži 51-60 
12.Halický David2000reg. muži 81 - 90 
13.Vaculík Filip1995reg. muži 101-110 
TJ Žďár nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírek Jan1975kraj. muži 7 
2.Veselský Roman1982kraj. muži 10 
3.Pros René1974kraj. muži 11 
4.Veselský Tomáš1980kraj. muži 13 
5.Hudec Stanislav1959kraj. muži 14 
6.Vaněk Josef1958kraj. muži 41-50 
7.Hertl Jiří1987kraj. muži 41-50 
8.Kysilka Václav1977kraj. muži 81-90 
9.Štola Miroslav1970kraj. muži 81-90 
10.Vavřík Lukáš1998kraj. muži 141-170 
11.Fňukal Radek2002kraj. muži 171-200 
12.Veselý Jan1987kraj. muži 171-200 
13.Klusáček Jiří1955kraj. muži 171-200 
14.Kreisler Tomáš1952kraj. muži 171-200 
15.Holub Matěj2004kraj. muži 101-120Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
16.Sivera Adam2004kraj. muži 41-50NStřídavý start z HB Ostrov , z.s.
3.liga mužů sk.E
KST Nový Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kowal René1996kraj. muži 21-40 
2.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-60 
3.Polášek Radovan1974kraj. muži 41-60 
4.Masnica Michal1995kraj. muži 41-60 
5.Vincek Martin2000kraj. muži 61-80 
6.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 81-100 
7.Kment Tomáš2006reg. muži 51-60Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 41-60N 
2.Záškodný Marek1990kraj. muži 61-80 
3.Palát Petr1992kraj. muži 61-80 
4.Skulina David1991kraj. muži 101-140 
5.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 81-100 
6.Martinák Lukáš1982kraj. muži 101-140 
7.Foldyna Radek1981kraj. muži 101-140 
8.Przybyla Michal1983kraj. muži 141-180 
9.Theodor Filip1999kraj. muži 141-180 
10.Henžel Michal2002kraj. muži 181 -220 
11.Jašek Milan1955kraj. muži 181-220N 
TJ Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Radim2003kraj. muži 40,5 
2.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 50,5 
3.Karásek Karel1968kraj. muži 60,5 
4.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 60,5 
5.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 60,5 
6.Beránek Pavel2002kraj. muži 70,5 
7.Krupník Jan1980kraj. muži 90,5 
8.Chaloupka František1977kraj. muži 90,5 
9.Bajger Jiří1972kraj. muži 90,5 
10.Demek Zdeněk1963kraj. muži 100,5 
11.Lisztwan Jan2005kraj. muži 120,5 
12.Křenek Tomáš1994kraj. muži 140,5cizinec 
KST Jeseník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Martin1981kraj. muži 3. 
2.Matějíček Miloš1975kraj. muži 6. 
3.Veigl Lukáš2001kraj. muži 12. 
4.Janoštík Petr1966kraj. muži 20.N 
5.Schopf Karel1965kraj. muži 21.- 30. 
6.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 31.- 52. 
7.Honemann Vlastimil ml.1981kraj. muži 72.-100. 
8.Karatidis Petros1955kraj. muži 101.-150. 
9.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 101.-150. 
10.Kašník Sebastián2003reg. muži 101.-150. 
TTC Bolatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wollný Michal1993kraj. muži 41-60 
2.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 61-80 
3.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 61-80 
4.Musiol Kamil1971kraj. muži 101-140 
5.Laburda František1985kraj. muži 101-140 
6.Polák Jan1968reg. muži 41-50 
7.Vavřínek Hubert1954reg. muži 50,5 
8.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
9.Rataj Jakub1984reg. muži 51-60 
10.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 51-60 
11.Kaloč Otmar1972nez. muži  
12.Vitásek Adam2000kraj. muži 50,5Střídavý start z KST Slezan Opava z.s.
TTC Frýdlant
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Vladimír1970kraj. muži 21-40 
2.Kaloč Svatopluk1953kraj. muži 41-60 
3.Hrabec Michal1979kraj. muži 41-60N 
4.Tobola Petr1972kraj. muži 61-80 
5.Skotnica Martin2004kraj. muži 61-80Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
6.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 81-100 
7.Kotek Dominik1999kraj. muži 81-100 
8.Maršálek Patrik1994kraj. muži 101-140 
9.Sedláček Michael2003kraj. muži 101-140NHostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
10.Vaňous Jiří1981kraj. muži 141-160 
11.Vévoda Ondřej1999reg. muži 10N 
TTC MG ODRA GAS Vratimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štůsek David1983kraj. muži 61-80 
2.Unzeitig Daniel1975kraj. muži 61-80 
3.Skalický Jiří1994kraj. muži 61-80 
4.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 81-100 
5.Uhlář Radim1972kraj. muži 101-140 
6.Guřan Jiří1978kraj. muži 101-140 
7.Válek Filip2000kraj. muži 101-140 
8.Kavala Filip1979kraj. muži 101-140N 
9.Kalina František1989kraj. muži 101-140N 
10.Lulek Tomáš1961kraj. muži 141-180 
11.Müller Dominik1999kraj. muži 221-260 
12.Olbricht Petr1978kraj. muži 261-300 
TJ DDM Valašské Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 5 
2.Hladil David1991kraj. muži 8 
3.Vlček Pavel1984kraj. muži 16 
4.Došek Jaroslav1962kraj. muži 20N 
5.Konečný Jiří1965kraj. muži 21-30 
6.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
7.Vlček Radim1974kraj. muži 31-40 
8.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 41-50 
9.Orlovský Pavel1980kraj. muži 41-50 
10.Bazalka Michal1975kraj. muži 51-60 
11.Hladil Radek1965kraj. muži 91-100 
12.Drápela Marek1974kraj. muži 161-170 
13.Šíma Martin1989reg. muži 41-50 
14.Kovář Martin1989reg. muži 41-50 
15.Vahala Jiří1994reg. muži 41-50 
16.Cibulka Stanislav1964reg. muži 41-50N 
17.Střílka Jakub1988reg. muži 51-60 
18.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 31-40Střídavý start z KST Zlín, z.s.
TTC Ostrava-Poruba
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velebil Lukáš1975kraj. muži 21-40 
2.Bugaj Pavel1978kraj. muži 41-60 
3.Solanský Pavel1973kraj. muži 41-60 
4.Mikeska Jakub1991kraj. muži 61-80 
5.Cabiš Michal1988kraj. muži 81-100 
6.Merta Marek1992kraj. muži 81-100 
7.Solanský Petr1973kraj. muži 141-180 
8.Danko Petr1966kraj. muži 141-180 
9.Kolář Martin1973kraj. muži 141-180N 
10.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 221-260 
11.Jurdzin Tomáš1969nez.  
TJ Sokol Olomouc-Neředín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 7. 
2.Valošek Jan1993kraj. muži 8. 
3.Chalupa Jakub1987kraj. muži 21.-30. 
4.Kovačik Jakub1992kraj. muži 21.-30. 
5.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 31.-52. 
6.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 31.-52. 
7.Saksa Ivan1990kraj. muži 31.-52. 
8.Lechner Radim1987kraj. muži 31.-52.N 
9.Kovačík Roman1988kraj. muži 72.-100. 
10.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 101.-150. 
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalský Ondřej1999kraj. muži 9 
2.Vlach Martin1998kraj. muži 10 
3.Olejník Jakub1997kraj. muži 11 
4.Otáhal Bořek2004kraj. muži 17 
5.Valašík Lukáš1984kraj. muži 16 
6.Palásek Michal1993kraj. muži 72.-100. 
7.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 72-100 
8.Šoc Milan1980kraj. muži 72-100 
9.Galanda Tomáš1975kraj. muži 72-100 
10.Olejník Petr ml.2001nez. muži  
11.Harenčák Jakub2000kraj. muži 50,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
TTC Siko Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1976kraj. muži 21-40 
2.Sikora Filip1997kraj. muži 41-60 
3.Bezdíček Milan1966kraj. muži 61-80 
4.Skácelík František1965kraj. muži 81-100 
5.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-100N 
6.Branný Tomáš2002kraj. muži 101-140 
7.Cabák Josef1949kraj. muži 101-140 
8.Sargánek David1996kraj. muži 101-140N 
9.Musil Milan1960kraj. muži 141-180 
10.Sikora Robert2000kraj. muži 261-300N 
Extraliga žen
SKST Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 14 
2.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 24 
3.Hrabicová Klára2003ČR ženy 32 
4.Hanáková Nela2004kraj. ženy 25,5 
5.Naina Naina2000nez. ženy cizinec 
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 6 
2.Širučková Aneta1991ČR ženy 8 
3.Vítovcová Daniela1993ČR ženy 20 
4.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 35 
5.Ilievová Dagmar1993ČR ženy 44 
6.Němečková Monika1995ČR ženy 48 
7.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 10 
8.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 13 
9.Sommerová Helena2005ČR ženy 30.Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
SVS Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomanová Tamara1994ČR ženy 10 
2.Stachová Olesja1985ČR ženy 16 Ncizinec 
3.Truksová Lucia1995ČR ženy 26 Ncizinec 
4.Klempererová Anna2003ČR ženy 36Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Bártová Tereza2005ČR ženy 90Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíralová Monika1986ČR ženy 22 
2.Vašendová Jana2003ČR ženy 29 
3.Labošová Ema2001kraj. ženy 35Ncizinec 
4.Vakhliayeva Katsiaruna2000nez. cizinec 
5.Segetová Patricie2004ČR ženy 100Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Děhylov, z.s.
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kim Olga1994ČR ženy 17Ncizinec 
2.Prykhodko Yaroslava2001ČR ženy 37Ncizinec 
3.Uriková Monika1999ČR ženy 40Ncizinec 
4.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 86 
5.Šedová Eliška2001ČR ženy 42Střídavý start z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.
6.Bošinová Aneta2001ČR ženy 45.Střídavý start z SKST Vlašim
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Dana1983ČR ženy 2. 
2.Adámková Karin1994ČR ženy 4. 
3.Hartbrich Leonie1999nez. cizinec 
4.Koberová Klára2003reg. ženy 6. 
5.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 31.Střídavý start z SKST Vlašim
TT Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrbíková Renata1979ČR ženy 5Hostování z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
2.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 16NcizinecHostování z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
3.Matějovská Anna2000ČR ženy 21Hostování z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
4.Liu JingXuan2001nez. cizinecHostování z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
5.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 41.Střídavý start z SKST Vlašim
6.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 26-30Střídavý start z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
SKST Stavoimpex Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkavová Kateřina1987ČR ženy 9 
2.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 27 
3.Puchovanová Nikoleta2000ČR ženy 49 Ncizinec 
4.Ševčíková Klára2000ČR ženy 43 
5.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 51 
6.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 21 
SKST Stavoimpex Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Partyka Natalia1989ČR ženy 2 Ncizinec 
2.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 11 Ncizinec 
3.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 12 
4.Záděrová Linda2003ČR ženy 37 
5.Blechová Barbora1998ČR ženy 40 
6.Jee Hyung Min1987nez. cizinec 
7.Ng Nam Wing1992nez. cizinec 
CDU SPORT - ST OSTRAVA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 7 
2.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 16 
3.Kapounová Barbora1997ČR ženy 19 
4.Ságlová Miroslava1988ČR ženy 18 
5.Šlehobrová Simona1994ČR ženy 23 
6.Dvořáková Gábina2006kraj. dky 32 
7.Gavendová Aneta2006kraj. dky 43 
8.Hrachová Marie1963nez. ženy  
9.Chovancová Marie2002kraj. ženy 21-40Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
1.liga žen sk.A
SKP Sever Ústí n/L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Martina2002ČR ženy 54Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Vysocká Karolína1998ČR ženy 70Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s.
3.Ajdini Tereza2003ČR ženy 72Hostování z Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.
4.Smíšková Martina1979ČR ženy 85 
5.Hauznerová Michaela1977nez.  
6.Peštová Eva1950nez.  
7.Vašinová Karina1977nez.  
8.Munková Irena1972nez. Hostování z T.J. Sokol Terezín
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránská Anna2002ČR ženy 56.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
2.Kaba Radka1975ČR ženy 58. 
3.Pařízková Monika2005ČR ženy 75.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
4.Diblíková Klára1997ČR ženy 65. 
5.Rohlíková Michaela1988kraj. ženy 9. N 
6.Prášilová Andrea1980kraj. ženy 11. - 20. 
7.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 21. - 40. 
8.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999kraj. ženy 41. - 60.cizinec 
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnojská Andrea2003ČR ženy 87 
2.Marešová Zdeňka1977ČR ženy 94Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
3.Jehlíková Petra1993kraj. ženy 7Hostování z TJ Sokol Pocinovice, z.s.
4.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. ženy 10Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
5.Hnojská Helena1974kraj. ženy 21.-25. 
6.Čákorová Tereza2007kraj. ženy 21.-25.Střídavý start z Sportovní klub U Řeky Plzeň
TJ Sokol Králův Dvůr Queens
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobková Martina1988ČR ženy 67 
2.Hošková Denisa1996ČR ženy 95 
3.Pisárová Kateřina2006kraj. ženy 8-10Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
4.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 10N 
5.Richterová Eva1957kraj. ženy 14N 
6.Hubingerová Natálie2003kraj. ženy 27-28 
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 31. 
2.Pěnkavová Kristýna2002ČR muži 41. 
3.Bošinová Aneta2001ČR ženy 45. 
4.Jírová Monika1971ČR ženy 58. 
5.Keroušová Michaela1996kraj. ženy 5.N 
6.Čížová Tereza2006kraj. ženy 16.-19. 
7.Poláková Veronika ml.2008ČR mžy 5. 
8.Holejšovská Anna2008ČR mžy 31. 
9.Jírová Anna2008ČR mžy 32. 
10.Pěnkavová Dagmar1998nez.  
KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hagino Petra1974ČR ženy 76 
2.Veletová Ilona1973ČR ženy 91 
3.Hlaváčková Lenka1973ČR ženy 96 
4.Kaucká Olga1975kraj. ženy 10N 
5.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 41-60 
6.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 41-60 
7.Schoberová Martina1965kraj. ženy 41-60 
8.Franeková Věra2003kraj. ženy 21-40Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
TTC Kalich Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisnerová Heda1983ČR ženy 78Hostování z Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s.
2.Prášilová Petra1980kraj. ženy 4Hostování z Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z.s.
3.Pavelková Lenka1981kraj. ženy 12Hostování z T.J. Sokol Terezín
4.Petržílková Eliška2006kraj. ženy 14 
5.Brandtlová Sára2004reg. muži 19Hostování z TJ Sever Žatec, z.s.
6.Vešicová Renata1976reg. muži 121-140 
7.Fedorovičová Petra2007reg. muži 201+ 
8.Kacálková Kristýna2003kraj. ženy 8Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
TJ Hrádek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušová Aneta2002ČR ženy 52 
2.Polcarová Anežka1998ČR ženy 64 
3.Skopová Šárka1991kraj. ženy 8Hostování z TJ Sokol Bor z.s.
4.Matoušová Jana1973kraj. ženy 16Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Mirošov
5.Oplová Renáta1968nez. Hostování z TJ Sokol Nezvěstice, z.s.
6.Handlová Natálie2004kraj. ženy 21-40Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
7.Gallerachová Iva2007kraj. dky 4Střídavý start z TJ Sokol Bor z.s.
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráková Markéta1980ČR ženy 28 
2.Tenglová Vendula1993ČR ženy 33Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
3.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 62Hostování z TJ AVIA Čakovice, z.s.
4.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 49Hostování z Sokol Lány 2
5.Kohlmannová Aneta2001ČR ženy 97 
6.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 41-60 
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005ČR ženy 30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Štricová Niamh2002ČR ženy 68.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Allertová Sára1999ČR ženy 74. 
4.Vyvadilová Jitka1992kraj. ženy 11.-20. 
5.Plachá Liliana2003kraj. ženy 21.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Jebavá Lucie1991kraj. ženy 41.-60. 
1.liga žen sk.B
SKST Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanáková Nela2004kraj. ženy 25,5 
2.Fojtíková Jana1964kraj. ženy 25,5 
3.Grimmerová Diana2004kraj. ženy 30,5 
4.Ščibraniová Magdaléna2007kraj. ženy 35,5 
5.Bednářová Helena1993nez. ženy  
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásková Tereza2001ČR ženy 26Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Klempererová Anna2003ČR ženy 36Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Bártová Tereza2005ČR ženy 90Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Kozáková Tereza1999ČR ženy 99Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 14 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Truněčková Anežka2008kraj. ženy 28 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Zoubková Adéla2006ČR sžy 13Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 35 
2.Ilievová Dagmar1993ČR ženy 44 
3.Němečková Monika1995ČR ženy 48 
4.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 10 
5.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 13 
6.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N13 
7.Doucková Aneta1997kraj. ženy 14 
8.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 15 
9.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 21 
10.Macurová Andrea1978kraj. ženy N22 
11.Macurová Denisa2003kraj. ženy 25 
12.Kuchařová Elena2009kraj. ženy N28 
13.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy N29 
14.Čermáková Eliška2008ČR mžy 22 
15.Vyskočilová Ester2011kraj. nžy 5 
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděčíková Lenka1978ČR ženy 83 
2.Březinová Barbora2004ČR ženy 71Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
3.Chovancová Marie2002kraj. ženy 21-40 
4.Horná Petra1986ČR ženy 98Hostování z TTC Ostrava-Poruba, z.s.
5.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 21-40Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
6.Madden Kateřina1978nez.  
TTC MS Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemanová Simona1992ČR ženy 53cizinec 
2.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 61 
3.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 63Hostování z KST Zlín, z.s.
4.Ulrychová Hana1988kraj. ženy 21-25 
5.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 26-30 
6.Šebková Kristýna2001kraj. ženy 31-35 
7.Hubáčková Marta1990reg. muži 141-150N 
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 60Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brtnice
2.Telecká Jana1980ČR ženy 66Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
3.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 86 
4.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 26-30 
5.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 51-55 
6.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 6Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
KST GMC Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 34 
2.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 79 
3.Suková Petra1994kraj. ženy 31-35Hostování z Klub stolního tenisu Kunštát, z.s.
4.Trávníčková Karla1973kraj. ženy 26-30 
5.Novohradská Karolína2005ČR sžy 41 
6.Mazalová Kristýna2004kraj. sžy 20 
7.Bejrová Nikol2004kraj. sžy 37 
8.Pavlicová Renata1992nez. Hostování z Orel jednota Silůvky
SKST Stavoimpex Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blechová Barbora1998ČR ženy 40 
2.Ševčíková Klára2000ČR ženy 43 
3.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 51 
4.Novotná Jana1996ČR ženy 77 
5.Novotná Lucie1997ČR ženy 84 
6.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 26-30 
7.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
8.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 21 
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblovská Dominika1998ČR ženy 100 
2.Segetová Patricie2004ČR ženy 100 
3.Synková Kristýna1998kraj. ženy 20N 
4.Synková Markéta2001kraj. ženy 20N 
5.Harvánková Dana1965kraj. ženy 21-40N 
6.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 21-40N 
7.Uvírová Nela2000reg. muži 100,5 
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedová Eliška2001ČR ženy 42 
2.Svojanovská Jana1977ČR ženy 69 
3.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 3 
4.Částková Eliška1991kraj. ženy 6 
5.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 7 
6.Motlová Jitka1967kraj. ženy 10 
7.Motlová Monika1994kraj. ženy 11 
8.Rebejová Karla1959kraj. ženy 13 
9.Zemková Barbora1988kraj. ženy 23 
10.Doležalová Markéta2004kraj. ženy 24 
11.Krupová Soňa2005kraj. ženy 25 
2.liga žen sk.A
KST ZŠ Vyšší Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečasová Natálie2003kraj. ženy 5Hostování z KST Orel ČB
2.Meškánová Andrea2004kraj. ženy 9 
3.Procházková Šárka2002kraj. ženy 21-30 
4.Petrů Andrea2006kraj. ženy 41-50 
5.Levaiová Tereza2003kraj. ženy 51-72 
6.Černá Lenka1986nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
7.Jarošová Anna2006nez.  
8.Dubravcová Aneta2005kraj. ženy 2.Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Lhenice
9.Dubravcová Eliška2001kraj. ženy 31.-40.Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Lhenice
10.Kárová Klára2003kraj. ženy nezStřídavý start z TJ Loket nad Ohří
TJ VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlíková Eva1981kraj. ženy 12 
2.Vaverová Hana1963kraj. ženy 14 
3.Mikolášková Monika1983kraj. ženy 19Hostování z TJ Jiskra Bechyně
4.Lemberková Martina1985kraj. ženy 20 
5.Frolíková Ivana1969kraj. ženy 31-40Hostování z TJ Sokol Sudoměřice u Bechyně
6.Krátká Pavla1958kraj. ženy 51-72 
7.Truhlářová Helena1950nez.  
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnadová Karolína2003kraj. ženy 11-20Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice
2.Včeláková Jiřina1981kraj. ženy 11-20 N 
3.Maršíková Martina1973kraj. ženy 21-40Hostování z TTC Rebel z.s.
4.Franeková Věra2003kraj. ženy 21-40 
5.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 41-60 
6.Vránová Helena1976kraj. ženy 41-60 
7.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 41-60 
8.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 61-80 
9.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 61-80 
TTC Kovářov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocourková Blanka1967kraj. ženy 1 
2.Horká Radka1971kraj. ženy 3 
3.Ďurišová Kateřina1973kraj. ženy 6Hostování z TJ Sokol Písek
4.Smetanová Aneta2002kraj. ženy 21-30 
5.Mrázová Alžběta1990kraj. ženy 31-40 
6.Růžičková Lenka1996kraj. ženy 31-40 
7.Kohoutová Ema2004kraj. ženy 51-72 
8.Špetová Tereza1992kraj. ženy 51-72 
9.Špetová Lydie1955nez.  
10.Štindlová Eva1961nez.  
11.Škochová Klára2010nez.  
12.Slivková Natálie2003nez.  
13.Horká Nela2005kraj. ženy 81-100Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Diblíková Klára1997ČR ženy 65. 
2.Rohlíková Michaela1988kraj. ženy 9. N 
3.Prášilová Andrea1980kraj. ženy 11. - 20. 
4.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 21. - 40. 
5.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999kraj. ženy 41. - 60.cizinec 
6.Mikešová Adéla2008kraj. mžy 7. 
7.Slavíčková Eliška2009kraj. mžy 12. 
8.Havlíčková Eva2008ČR nžy 28. 
9.Kodetová Hanka2010kraj. nžy 4. N 
10.Benedová Zuzana1984nez.  
TJ ABC Braník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 21-40 
2.Černá Martina1983kraj. ženy 41-60 
3.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 41-60 
4.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 61-80 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohlmannová Aneta2001ČR ženy 97 
2.Škopková Věra1994kraj. ženy 21-40Hostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
3.Handlová Natálie2004kraj. ženy 21-40 
4.Tichá Vendula1994nez. ženy NHostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
TJ Sokol Plzeň V
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985kraj. ženy 3 
2.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 4 
3.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 11 
4.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 12 
5.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 13 
6.Vyletová Helena1972kraj. ženy 14 
7.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 17 
8.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 18 
9.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 19 
10.Nováková Monika1984kraj. ženy 20 
11.Lněničková Marta1979kraj. ženy 21-25 
12.Dobrovská Kateřina1978reg. ženy 16 
13.Jůzová Viktorie2008reg. ženy 17 
TJ Sokol Stodůlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žambokréthyová Milena1989kraj. ženy 10cizinecHostování z Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou
2.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 21-40 
3.Dvořáková Lenka1970kraj. ženy 21-40Hostování z TJ Sokol Votice
4.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21-40 
5.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41-60 
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírová Monika1971ČR ženy 58. 
2.Keroušová Michaela1996kraj. ženy 5.N 
3.Čížová Tereza2006kraj. ženy 16.-19. 
4.Poláková Veronika ml.2008ČR mžy 5. 
5.Holejšovská Anna2008ČR mžy 31. 
6.Jírová Anna2008ČR mžy 32. 
7.Beranová Sára1999nez.  
8.Lajdová Karolína2001nez.  
2.liga žen sk.B
TJ AŠ Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Botková Michaela2005kraj. ženy 15 N 
2.Cimrmanová Eliška2002kraj. ženy 15 NHostování z TSM Kladno, z.s.
3.Janoušková Jitka1975kraj. ženy 16-19 
4.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 19 NHostování z Tělovýchovná jednota T.T.C. table tennis club LIBE
5.Ginzlová Eva1989reg. ženy 1Hostování z Tělovýchovná jednota Březovice z.s.
6.Švachová Lenka1986reg. ženy 7 
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Eva1975ČR ženy 81 
2.Kacálková Kristýna2003kraj. ženy 8 
3.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 10 
4.Kmoníčková Petra2005kraj. ženy 15Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
5.Houdková Helena1996kraj. ženy 16Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.
6.Ramešová Magdaléna2002kraj. ženy 17 
7.Hojková Tereza1984nez. ženy  
8.Polanská Jana1970nez. ženy  
9.Hlavacká Jana1971nez. ženy  
10.Brabencová Pavlína1975nez. ženy Hostování z GPD Benešov nad Ploučnicí
KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975kraj. ženy 10N 
2.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 41-60 
3.Schoberová Martina1965kraj. ženy 41-60 
4.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 41-60 
5.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 61-80 
6.Mrázková Lia2002kraj. ženy 61-80 
7.Maršíková Eliška2007kraj. ženy 101-130 
8.Zuzáková Anežka2006kraj. ženy 101-130 
9.Lošťáková Kristýna2002kraj. ženy 7Střídavý start z SKST Cheb
TTC Brandýs n.L,
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zatřepálková Lenka1968kraj. ženy 11-13 
2.Hudečková Věra1962kraj. ženy 14Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
3.Fusová Anička1964kraj. ženy 14NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I
4.Hudečková Hana1987nez. ženy Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
5.Šeligová Tereza1995nez. ženy  
6.Doležalová Pavlína1979nez. ženy  
7.Tomsová Kateřina1972nez. ženy  
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 21-40N 
2.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21-40N 
3.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 41-60 
4.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 61-80 
5.Petříková Kateřina2006kraj. ženy 61-80N 
6.Fabiánová Natálie2004kraj. ženy 101-130 
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvadilová Jitka1992kraj. ženy 11.-20. 
2.Plachá Liliana2003kraj. ženy 21.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Jebavá Lucie1991kraj. ženy 41.-60. 
4.Seidlová Monika2000kraj. ženy 81.-100. 
5.Bendová Amálie2005kraj. ženy 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Březáková Helena1960kraj. ženy N 101.-130. 
7.Blažková Anežka2002kraj. ženy 41-60Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
8.Lošťáková Tereza2006ČR dky 70.Střídavý start z SKST Cheb
9.Pokorná Bára2003ČR dky 73Střídavý start z TJ Jizera Káraný, spolek
KST Jirkov - TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dosedělová Michaela2005kraj. ženy 9 
2.Koutská Marie1992kraj. ženy 11Hostování z Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.
3.Faiglová Kamila1981kraj. ženy 13 
4.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
5.Kárová Karolína2007kraj. mžy 16 
6.Škapová Alžběta2008kraj. mžy 30 
7.Kuželová Sabina2011reg. muži 130,5 
8.Fulínová Hana1975reg. muži 130,5 
9.Leitnerová Eva st.1947nez.  
10.Vítová Drahomíra1959nez.  
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Helena1958kraj. ženy 11-20 
2.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 21-40 
3.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 21-40 
4.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 21-40 
5.Chocová Alena1977kraj. ženy 41-60 
6.Havlíková Jana1976kraj. ženy 41-60 
7.Petříková Michaela1991kraj. ženy 41-60 
8.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 61-80 
9.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 61-80 
10.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
TJ Jiskra Nový Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nykodýmová Natálie2002kraj. ženy 3 
2.Kašubiaková Viktorie2004kraj. ženy 7 
3.Kopecká Klára1979kraj. ženy 14 
4.Svobodová Gabriela1992nez. Hostování z Dům dětí a mládeže Cvikováček, příspěvková organiz
5.Madaraszová Klára1994nez. Hostování z Dům dětí a mládeže Cvikováček, příspěvková organiz
6.Čupcová Viktorie2009nez.  
7.Doutnáčová Jitka1964nez.  
TJ Dvůr Králové n.L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Labíková Miluše1955kraj. ženy 20 
2.Masopustová Klára2001kraj. ženy 22 
3.Hronešová Jana1973kraj. ženy 23 
4.Masopustová Monika1976kraj. ženy 28 
5.Holá Natálie2000nez.  
6.Andrlová Jana2008nez.  
7.Masopustová Lucie2006ČR sžy 28.Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
2.liga žen sk.C
TJ Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 16 
2.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 18Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Hamzová Klárka1996kraj. ženy 19 
4.Špreňarová Miroslava1964reg. muži N140Hostování z Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř, z. s.
5.Měšťanová Pavlína2006reg. mžy 2 
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999ČR ženy 93 
2.Heřmánková Andrea1998kraj. ženy 5Hostování z USK Pardubice
3.Sedláčková Martina1985kraj. ženy 8Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
4.Kaplanová Miroslava1983kraj. ženy 9Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
5.Foltýnová Laubová Žaneta1996nez. - 
6.Vohradníková Adéla2004nez. - 
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 10 
2.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 13 
3.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N13 
4.Doucková Aneta1997kraj. ženy 14 
5.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 15 
6.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 21 
7.Macurová Andrea1978kraj. ženy N22 
8.Macurová Denisa2003kraj. ženy 25 
9.Antošová Bára2007kraj. ženy 27Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
10.Kuchařová Elena2009kraj. ženy N28 
11.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy N29 
12.Čermáková Eliška2008ČR mžy 22 
13.Vyskočilová Ester2011kraj. nžy 5 
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrychová Hana1988kraj. ženy 21-25 
2.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 26-30 
3.Šebková Kristýna2001kraj. ženy 31-35 
4.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 31-35Hostování z Orel jednota Šitbořice
5.Zánová Martina1997kraj. ženy 31-35NcizinecHostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
6.Šenková Kateřina2003kraj. ženy 36-40Hostování z SKST Nový Lískovec, z.s.
7.Svobodová Anna2006kraj. ženy 51-55 
8.Hubáčková Marta1990reg. muži 141-150N 
9.Hrdličková Tereza1988nez.  
10.Blatná Alena1957nez.  
TJ Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tydlačková Simona1979ČR ženy 73 
2.Vránová Radana1994kraj. ženy N4Hostování z TJ Sokol Šarovy z.s.
3.Glücková Lenka2003kraj. ženy N5Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
4.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 6 
TJ Sokol Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděková Gábina1972kraj. ženy N4Hostování z Orel Zlín
2.Zámečníková Iveta1970kraj. ženy N6Hostování z Orel Zlín
3.Holíková Kristýna2005kraj. ženy N7 
4.Juchelková Lucie2007kraj. ženy N7 
5.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 8 
6.Bezděková Kristýna2000reg. muži 111-120Hostování z Orel Zlín
SKST Stavoimpex Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Jana1996ČR ženy 77 
2.Novotná Lucie1997ČR ženy 84 
3.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
4.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 26-30 
5.Látalová Lucie2005kraj. ženy 36-40 
6.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50 
7.Novotná Eliška2009kraj. ženy 46-50 
8.Holubová Simona2010kraj. ženy 51-55 
9.Šerešová Timea2009kraj. ženy 51-55 
10.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 21 
TTC Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galuszka Weronika1992kraj. ženy 19cizinecHostování z SSK Komorní Lhotka z.s.
2.Literáková Taťána1977kraj. ženy 20NHostování z TJ Sokol Ropice
3.Palkovská Ivana1980nez. ženy  
4.Parmová Daniela2008nez. ženy  
5.Parmová Jana1978nez. ženy  
6.Fárková Kateřina2006nez. ženy  
7.Marková Ellen2009nez. ženy  
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Eliška1991kraj. ženy 6 
2.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 7 
3.Motlová Jitka1967kraj. ženy 10 
4.Motlová Monika1994kraj. ženy 11 
5.Rebejová Karla1959kraj. ženy 13 
6.Zemková Barbora1988kraj. ženy 23 
7.Doležalová Markéta2004kraj. ženy 24 
8.Krupová Soňa2005kraj. ženy 25 
9.Šedová Natálie2008nez. ženy  
SK Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrová Michaela1988kraj. ženy 5 
2.Janáčková Lucie2004kraj. ženy 12Hostování z TJ Žďár nad Sázavou
3.Bartošová Hana1948kraj. ženy 17 
4.Píšová Adéla1982kraj. ženy 18 
5.Brázdová Marie1999kraj. ženy 20 N.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
ČP 2. st. 4.a 5.kolo
TJ Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadílek Tomáš1975ČR muži 28 
2.Bindač Miroslav1962ČR muži 30 
3.Martinko Tomáš2002ČR muži 33 
4.Onderka František2002ČR muži 38 
5.Přistál Tomáš1982ČR muži 50 
6.Grela Marek Pawel1998ČR muži 94Ncizinec 
7.Štalzer Adam2003ČR muži 98 
8.Plachta Jakub2000ČR muži 99 
9.Vybíral Filip2002kraj. muži 30.5 
10.Kadlec Vít2005kraj. muži 30,5 
11.Morávek Radim2003kraj. muži 40,5 
SKST EUROMASTER Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shouman Mohamed1993ČR muži 32Ncizinec 
2.Seibert Jakub1995ČR muži 45 
3.Šimončík Josef1980ČR muži 51 
4.Blinka Michal2001ČR muži 65 
5.Šilhán Petr1995ČR muži 73 
6.Borůvka Lukáš1985ČR muži 85 
7.Protiva Martin1983kraj. muži 15,5 
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tregler Tomáš1990ČR muži 6. 
2.Skála Radek2002ČR muži 42Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
3.Žaloudík Jan1998ČR muži 69. 
4.Polák Michal1979ČR muži 81. 
5.Gavlas Petr1980kraj. muži 2. 
6.Levora Vojtěch2003kraj. muži 5. 
7.Březovský Petr2000kraj. muži 6. 
8.Žák Jan1989kraj. muži 7. 
9.Shaposhnikov Stepan1996nez. cizinec 
SF SKK El Niňo Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 9 
2.Kučera Stanislav1997ČR muži 10 
3.Kleprlík Jakub1986ČR muži 11 
4.Kaucký Petr1975ČR muži 61 
ČP M 1.větev
TTC Duchcov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 55,5 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 85,5 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 170,5 
4.Vích Josef1962kraj. muži 190,5 
5.Sander Miroslav1966kraj. muži 225,5 
6.Míka Martin1971reg. muži 21-30 
7.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
8.Mrha Zdeněk1971reg. muži 41-50 
9.Kropáček Ladislav1958reg. muži 61-70 
10.Fürst Jiří1974reg. muži 81-90 
11.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
12.Skrčený Roman1967reg. muži 101-110 
Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košák Vojtěch1987kraj. muži 15. 
2.Stránský Michal1973kraj. muži 21.-30. 
3.Blažek Jan1989kraj. muži 21.-30. 
4.Antoš Petr1992kraj. muži 71.-100. 
5.Trávníček Luboš1972kraj. muži 131.-160. 
6.Beniš Ondřej1990kraj. muži 201.-250. 
7.Dusil Petr1999kraj. muži 201.-250. 
8.Kastner Patrik1974kraj. muži 201.-250. 
9.Bukovský Radek1977reg. muži 5N 
10.Pleticha Vladimír1973reg. muži 21.-30. 
11.Černovský Pavel1981reg. muži 21.-30. 
12.Knobloch Pavel1989reg. muži 21.-30. 
13.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31.-40. 
14.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40. 
15.Kracman Martin1973reg. muži 41.-50. 
16.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
17.Mareš Jan1983reg. muži 81.-100. 
18.Švasta Jindřich1957reg. muži 101.-120. 
19.Kučera Josef1961reg. muži 101.-120. 
20.Maděra Zdeněk1958reg. muži 121.-150.N 
21.Stránský Matyáš2006nez. muži  
22.Šumera Matěj2009nez. muži  
23.Kasal Jan2006nez. muži  
24.Matějů Štěpán2009nez. muži  
Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Martin1986kraj. muži 2N 
2.Merta Jakub1989kraj. muži 4 
3.Šimonek Petr1968kraj. muži 8 
4.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 9N 
5.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 9N 
6.Dostál Jan2002kraj. mži 9N 
7.Kadleček Radomír1969kraj. muži 17 
8.Lukeš Marek1994kraj. muži 35-40 
9.Marel David1999kraj. muži 41-50 
10.Záleský Martin2007reg. muži nez. 
11.Karcol Martin1992reg. muži nez. 
SK Štětí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 13 
2.Novák Libor1977kraj. muži 15 
3.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 25,5 
4.Ullman Miloslav1964kraj. muži 35,5 
5.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 65,5 
6.Dvořák Martin1991kraj. muži 75,5 
Sokol Hluboká n.Vl.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 31-40 
2.Dvořák Martin1978kraj. muži 51-70 
3.Rychlík Josef1977kraj. muži 51-70 
4.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
5.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
6.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130 
7.Duspiva Martin1972kraj. muži 131-160 
8.Jan Jabůrek1982kraj. muži 161-200 
9.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
10.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
11.Burda Ondřej1986kraj. muži 401-500 
KST Libědice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 45,5 
2.Hadbávny Jan1983kraj. muži 225,5 
3.Lhotský Milan1974kraj. muži 225,5 
4.Kalánek Josef1959kraj. muži 225,5 
5.Novobilský Jan1975kraj. muži 275,5 
6.Stütz Rainer1968kraj. muži 275,5 
7.Soutner Václav ml.1992nez.  
TTC Hlinsko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalecký Petr1966kraj. muži 26-30 
2.Rybenský Dušan1974kraj. muži 26-30 
3.Řezníček David1983kraj. muži 35-40 
4.Polanský Jiří1973kraj. muži 41-50 
5.Bříza Martin1993kraj. muži 61-70 
6.Kosek Petr1986kraj. muži 71-80 
7.Černý Stanislav1976kraj. muži 121-140 
8.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 121-140 
9.Zíb Petr1986nez.  
10.Smékal Petr1974nez.  
11.Černý Radek1975nez.  
Sklo Bohemia Světlá n.S.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 20 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 41-50 
3.Topič Erik2003kraj. muži 91-100 
4.Tecl Tomáš2001kraj. muži 101-120 
5.Růžička Jan1978kraj. muži 121-140 
6.Karel Martin1975reg. muži 31-60 
7.Kruml Milan1975reg. muži 31-60 
8.Kubíček Jan1972reg. muži 31-60 
9.Hart Luboš1962reg. muži 61-90 
10.Bartoš Otto1952reg. muži 121-150 
11.Dvořák Petr2003reg. muži 121-150 
12.Karel Martin ml.2002reg. muži 121-150 
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculovič Libor1987kraj. muži 4 
2.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 31-40 
3.Kyncl Jiří1983kraj. muži 51-70 
4.Melíšek Roman1979kraj. muži 71-100 
5.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 131-160 
6.Sláčal Pavel2004reg. muži 21-30 
7.Martin Petr1980reg. muži 31-50 
8.Počarovský Pavel1975reg. muži 31-50 
9.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 51-70 
10.Hendrych Jan1972reg. muži 51-70 
11.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71-100 
TJ Sadská B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ivo1979kraj. muži 71-100 
2.Špinar Rostislav1979kraj. muži 71-100 
3.Beran Martin1975kraj. muži 101-130 
4.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 101-130 
5.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
6.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 201-250 
7.Motl Milan1975reg. muži 21-30 
8.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
9.Fedačka Michal1976reg. muži 21-30 
10.Žežule Ondřej2002reg. muži 31-50 
11.Trejdl Dušan1972reg. muži 31-50 
12.Čvančara Martin1991reg. muži 71-100 
13.Žežule Pavel1976reg. muži 151-200 
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 7 
2.Legát Petr1999kraj. muži 12 
3.Důra Matouš2002kraj. muži 14Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V
4.Sochor Miroslav1999kraj. muži 26-30 
5.Pachner Jan2003kraj. muži 31-40 
Sokol Znojmo-Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Bohumil1984kraj. muži 51-60 
2.Vybíral Pavel1972kraj. muži 91-100 
3.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
4.Nechvátal Petr1982kraj. muži 121-130 
5.Adam Petr1989kraj. muži 131.-140. 
6.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 211-220 
7.Ondra Milan1970kraj. muži 241-250 
8.Kazdera Pavel1955kraj. muži 241-250 
9.Goldmann Tomáš1977reg. muži 21. 
10.Šušlák Ondřej1956reg. muži 24. 
11.Mečl Zdeněk1960reg. muži 28. 
Sokol Znojmo-Orel Únanov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Marek1997kraj. muži 19 
2.Forman Libor1981kraj. muži 31-40 
3.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 31-40 
4.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41-50 
5.Vybíral Matouš2001kraj. muži 81-90 
6.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 191-200 
7.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 191-200 
8.Pop Miroslav1976nez.  
9.Housar Jiří1970nez.  
ST AMON Kunovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oharek Libor1975kraj. muži 21-30 
2.Mořický Tomáš1995kraj. muži 41-50 
3.Berger Miloš1975kraj. muži 51-60 
4.Chvíla Pavel1976kraj. muži 61-70 
5.Šašinka Radek1987kraj. muži 61-70 
6.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80 
7.Šašinka Albert2000kraj. muži 71-80 
8.Jančík Martin1997kraj. muži 111-120 
9.Juřena Ondřej1998kraj. muži 121-130 
10.Hajduk Jan1975kraj. muži 151-160 
11.Nožička Jiří1965kraj. muži 161-170 
12.Velan Martin1994reg. muži 61-70 
13.Šrom Dominik2001reg. muži 101-110 
14.Volák Marek1994reg. muži 121-130 
TJ Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 26 
2.Slavík Jan1975kraj. muži 40 
3.Kodym Tomáš1985kraj. muži 42 
4.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 171-200 
SK - SVINOV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 41-60N 
2.Záškodný Marek1990kraj. muži 61-80 
3.Palát Petr1992kraj. muži 61-80 
4.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 81-100 
5.Foldyna Radek1981kraj. muži 101-140 
6.Przybyla Michal1983kraj. muži 141-180 
7.Theodor Filip1999kraj. muži 141-180 
8.Henžel Michal2002kraj. muži 181 -220 
SK Pedagog Č.Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Turček Peter1996kraj. muži 2N 
2.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 5 
3.Šimek Marek1991kraj. muži 9 
4.Kortus Filip1999kraj. muži 17 
5.Kortus Pavel1969kraj. muži 71-100 
6.Kárník Pavel1960kraj. muži 71-100 
7.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 131-160 
8.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
9.Adam Jan2001kraj. muži 401-500 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medek Josef1976ČR muži 70 
2.Pařízek Martin2000ČR muži 94 
3.Mejsnar František1988kraj. muži 11 
4.Gireth Pavel1970kraj. muži 12 
5.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 13cizinec 
6.Protiva Luboš1988kraj. muži 18 
7.Tauchman Denis2002reg. muži 80,5 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pusch František2002kraj. muži 25,5 
2.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 35,5 
3.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 50,5 
4.Korp Oliver Petr2003kraj. muži 70,5 
5.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 90,5 
6.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 90,5 
7.Štolfa Jakub2003reg. muži 80,5 
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodým Jiří1968kraj. muži 15,5 
2.Kaněra Jan1989kraj. muži 25,5 
3.Klimenta Matouš1991kraj. muži 25,5 
4.Zikmund Adam1995kraj. muži 25,5 
5.Smetana Josef1983kraj. muži 35,5 
6.Požárský Jiří1962kraj. muži 70,5 
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožík Karel1978kraj. muži 35,5 
2.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 50,5 
3.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
4.Holík Tomáš2002kraj. muži 90,5 
5.Svědík Miroslav1951kraj. muži 50,5 
6.Mareš Erik2002kraj. muži 90,5 
7.Vogel Matěj2004reg. muži 80,5 
Jiskra Domažlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pangrác Martin1977kraj. muži 21-25 
2.Mareš Daniel1972kraj. muži 41-50 
3.Krejčíř Milan1978kraj. muži 51-60 
4.Baštář Ondřej1989kraj. muži 61-70 
5.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 61-70 
6.Horák Libor1978kraj. muži 81-100 
7.Pangrác Jan1973kraj. muži 81-100 
8.Ludvík Roman1974kraj. muži 151-200 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přikryl Aleš1978kraj. muži 21-30 
2.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 21-30 
3.Veselý Lukáš1988kraj. muži 31-40 
4.Svoboda Lukáš1989kraj. muži 41-50 
5.Svoboda Lukáš1981kraj. muži 61-70N 
6.Zukal Adam1998kraj. muži 71-80 
7.Petr Michal2002kraj. muži 101-110 
8.Polívka Ondřej2001kraj. muži 101-110N 
9.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 111-120 
10.Přikryl Jiří1977kraj. muži 131-140 
11.Zukal Aleš2002kraj. muži 141-150N 
12.Voráč Pavel1977kraj. muži 151-160 
Jiskra Havlíčkův Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1998kraj. muži 9 
2.Malina Vítězslav1972kraj. muži 51-60k 
3.Bártík Tomáš1996kraj. muži 20 
4.Cáp Ladislav1976kraj. muži 61-70k 
5.Štrobl Marek1976kraj. muži 101-120k 
6.Vavřička Richard2004reg. muži 91-120 
7.Beránek Petr2004reg. muži 121-150 
Tatran KRPA Hostinné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zavoral Roman1980kraj. muži N13. 
2.Šváb Richard1974kraj. muži 14. 
3.Voňka Jakub1994kraj. muži 15. 
4.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži N31. 
5.Dymák Lukáš1994kraj. muži N90. 
6.Dymák Ladislav1976kraj. muži 91-100. 
7.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101-120. 
8.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 121-140. 
9.Rulc Bohumír1946reg. muži 71-75. 
TJ TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 41-60 
2.Szwarc Matěj2001kraj. muži 41-60 
3.Pilch Jakub1999kraj. muži 81-100 
4.Urbaniec Radim1972kraj. muži 101-140 
5.Szotkowski Jan2003kraj. muži 101-140 
6.Kliment Miroslav1985kraj. muži 101-140N 
7.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-200N 
8.Lasota Laurent2001kraj. muži 221-260 
9.Makara Nico2000ČR muži 221-260 
10.Mitrenga Josef1986kraj. muži 221-260N 
11.Mitrega Roman1990kraj. muži 261-300 
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stach Matěj2003ČR muži 74Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Klimek Vojtěch1992ČR muži 75 
3.Kaucký Jakub2003kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Šíp Martin2006kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Černota Filip2001kraj. muži 21.-30. 
6.Maruniak Dominik2000kraj. muži nezařazencizinec 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990ČR muži 97 
2.Vaculík Petr1979kraj. muži 5 
3.Hejda Václav1974kraj. muži 11 
4.Koděra Filip1987kraj. muži 21. - 30. 
5.Cafourek Tomáš1986kraj. muži 30. N 
6.Cafourek Jan1988nez.  
7.Volák Martin1975nez.  
Jiskra Humpolec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brukner Vít1997kraj. muži 71-80 
2.Krčil Aleš1999kraj. muži 101-120 
3.Váňa Lubomír1991kraj. muži 121-140 
4.Pavlík Adam1982kraj. muži 121-140 
5.Hájek Jaroslav2003reg. muži 8 
6.Poulíček Josef1948reg. muži 12 
7.Krčil Tomáš1995reg. muži 21-30 
8.Roh Marek1976reg. muži 31-40 
9.Hamza Tomáš1976reg. muži 41-50 
10.Krčil Jiří1969reg. muži 41-50 
11.Stehno Josef2005reg. muži 41-50 
12.Prokop Tomáš1971reg. muži 91-100 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Petr1984kraj. muži 26-30 
2.Peckert Daniel1976kraj. muži 41-50 
3.Soukup Miloš1976kraj. muži 61-70 
4.Mandík Petr1979kraj. muži 81-100 
5.Dietl Luboš1973kraj. muži 101-120 
SKUŘ Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chodounský Martin1971kraj. muži 20 
2.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 21-25 
3.Kovářík Matěj1989kraj. muži 26-30 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
TJ Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Lukáš1997kraj. muži 50 
2.Hanzl Matěj1995kraj. muži 91-100 
3.Částka David1999kraj. muži 141-170 
4.Novák Jiří1982kraj. muži 141-170 
5.Šanc Přemysl1963kraj. muži 141-170 
6.Souček Martin1969kraj. muži 231-260 
7.Krása Jakub2005reg. muži 81-87 
Sokol Lány 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 41-50 
2.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 51-70 
3.Brožek Michal1992kraj. muži 71-100 
4.Moravec Petr st.1960kraj. muži 101-130 
5.Moravec Milan1964kraj. muži 201-250 
6.Běloušek David1999reg. muži 21-50 
7.Spiegl Richard1963reg. muži 21-50 
8.Szabo Jiří1974reg. muži 21-50 
9.Hrbek Jiří1960reg. muži 21-50 
10.Jirkovský Václav1956reg. muži 21-50 
ČP M 2.větev sk.A
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Stanislav1984kraj. muži 41-50 
2.Bíla Jindřich1980kraj. muži 111-120 
3.Frühauf Michael1990kraj. muži 151-160 
4.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 181-190N 
5.Netolička Lubomír1971kraj. muži 221-230 
6.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 221-230 
7.Dohnal František2006reg. muži 61-70 
8.Lustig Adam2003reg. muži 71-80 
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněček Petr1988kraj. muži 13 
2.Klier Jakub1988kraj. muži 21-25 
3.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 31-40cizinec 
4.Grus Matěj2002kraj. muži 31-40 
5.Závora Adam2001kraj. muži 31-40 
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
2.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
3.Přída Kryštof2002kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Plachý Ladislav1966kraj. muži 41.-60. 
ČP M 2.větev sk.B
Spartak Kaplice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Petr2005kraj. muži 51-70 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 71-100 
3.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 71-100 
4.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 71-100 
5.Růžička Milan1971kraj. muži 71-100 N 
6.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
7.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 131-160Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
8.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
Tatran KRPA Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 16. 
2.Šplíchal Jan1979kraj. muži N26. 
3.Valeš Jakub2003kraj. muži 32. 
4.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N56. 
5.Sixta Daniel1974kraj. muži 141-170. 
6.Klimenta Matěj2002kraj. muži N170. 
7.Sixta Vít2005kraj. muži 171-200. 
8.Kalvach Petr1949kraj. muži N230. 
9.Buchar Petr1960reg. muži 56-60. 
10.Chmelík Jan1980reg. muži 66-70. 
11.Janičata Libor1979reg. muži 66-70. 
12.Doubek Michal2004reg. muži 71-75. 
13.Sivák Ivan2005ČR sži 62. 
14.Sivák Jakub2007ČR sži 105. 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fígeľ Jakub1992ČR muži ??cizinec 
2.Průša David2000kraj. muži 19 
3.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 21-30 
4.Dvořák Petr2000kraj. muži 31-40 
5.Fausek Matěj1999kraj. muži 31-40 
6.Krameš Jan2002kraj. muži 31-40 
7.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 101-150 
8.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 151-200 
9.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 201-250 
ČP M 2.větev sk.C
MK Řeznovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 31-40N 
2.Horák Aleš1985kraj. muži 41-50 
3.Filák Tomáš1988kraj. muži 71-80 
4.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 71-80 
5.Himal Tomáš1999kraj. muži 121-130Střídavý start z TJ Jevišovka
6.Striegler Tomáš1982reg. muži 61-70 
7.Široký Pavel1980reg. muži 91-100 
8.Stix Jiří1981reg. muži 101-110 
SKC Zruč n.S. TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 21.-30. 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 31.-40. 
3.Loudín Petr1979kraj. muži 31.-40. 
4.Škopek Pavel1997kraj. muži 51.-70. 
5.Slavík Radek2000kraj. muži 51.-70. 
6.Herout Tomáš1985kraj. muži 161.-200. 
7.Jandejsek Pavel1985reg. muži 16.-20. 
8.Němec Marek1995reg. muži 21.-30. 
9.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
10.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 41.-50. 
11.Vaigl Martin2007reg. muži 60.NHostování z SKST Vlašim
12.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
13.Friš Miroslav1963reg. muži 71.-80. 
14.Dolejš Ladislav2003reg. muži 91.-100. 
15.Förster Vojtěch2006reg. muži 120.N 
16.Baloun Jan2004reg. muži 120.N 
17.Nácovský Ondřej2007reg. muži 143.N 
18.Babka Dominik2005reg. sži 1.N 
19.Cendelín Filip2008reg. sži 4. 
ČP M 2.větev sk.D
TTC Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 31-52 
2.Jarmar Petr1975kraj. muži 31-52 
3.Ellner Martin1982kraj. muži 31-52 
4.Duchaň Stanislav1986kraj. muži 31-52 
5.Hojgr Jan1990kraj. muži 31-52 
6.Zedníček Miloš1972kraj. muži 72-100 
7.Grézl Martin1984kraj. muži 72-100 
8.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
9.Voříšek Tomáš1991nez. muži  
10.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
SF SKK El Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60. 
2.Beran Tomáš2001kraj. muži 41.-60. 
3.Kubát Petr1999kraj. muži 61.-80. 
4.Plachý Jiří1967kraj. muži 61.-80. 
5.Němec Filip2002kraj. muži 101.-150.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 101.-150. 
7.Khalaila Adam2002kraj. muži 101.-150.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Filípek Martin2000kraj. muži 251.-300. 
Sokol Klobouky u Brna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Pavel ml.1980reg. muži 15 
2.Kratochvíl Jaroslav1957reg. muži 25 
3.Kalivoda Petr1981reg. muži 36 
4.Zástěra Libor1982reg. muži 38 
5.Šubík Jiří2001reg. muži 47 
6.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 61-70 
7.Páleník Jiří1969reg. muži 71-80 
8.Hrabec Lukáš1991reg. muži 71-80 
9.Ryšavý Luděk1965reg. muži 121-140 
ČP M 2.větev sk.E
TJ Lanškroun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bako Adam1999kraj. muži 31.-35. 
2.Jányš Ondřej1988kraj. muži 71.-80. 
3.Kobza Štěpán1997kraj. muži 71.-80. 
4.Langr Lukáš1997kraj. muži 91.-100. 
5.Dokoupil Marek2001reg. muži 7. 
6.Kleiner Marek1989kraj. muži 101.-120.N 
7.Kristek Lukáš2002kraj. muži 101.-120. 
8.Kristek Patrik2001kraj. muži 91.-100. 
9.Vybíral Jakub1998reg. muži 8. 
10.Chládek Pavel1975reg. muži 13. 
11.Dymák Jan1990reg. muži 29. 
12.Marek Jaroslav1952reg. muži 26. 
TTC Praha - Story TLRS
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluhař Jan1997kraj. muži 31 - 40 
2.Černý Jiří1990kraj. muži 41 - 60 
3.Vavřinec Matěj1993kraj. muži 81 - 10 
4.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 101 - 150 
5.Langer Aleš1981kraj. muži 101 - 150N 
6.Horák Dominik1988kraj. muži 151 - 200 
Sokol Jaroměř-Josefov 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidt Karel1988kraj. muži 20 
2.Čenovský David2002kraj. muži 24 
3.Černý Jaroslav1974kraj. muži 61 - 70 
4.Hnik Ondřej1991kraj. muži 71 - 80 
5.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 81 - 90 
6.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 101 - 120 
7.Tuček Dušan1982kraj. muži 101 - 120 
8.Slobodzian Adam1997kraj. muži N 120 
9.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 121 - 140 
10.Pelikus Bronislav1964kraj. muži 121 - 140 
TJ Dvůr Králové n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jež Rostislav1975kraj. muži 51-60 
2.Krýza Luděk1962kraj. muži 81-90 
3.Kléma Jan1976kraj. muži 91-100 
4.Šulc Petr1964kraj. muži 91-100 
5.Janovský Jan1996kraj. muži 201-230 
6.Všetečka Martin1956kraj. muži 201-230 
7.Jůza Tomáš1974reg. muži 51-55 
8.Valeš Pavel1976reg. muži 71-75 
9.Foff Miroslav ml.1994reg. muži 75N 
10.Foff Miroslav st.1969nez. muži  
ČP M 2.větev sk.F
TJ Frenštát pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajčí Josef1972kraj. muži 101-140 
2.Lorenc Roman1969kraj. muži 101-140 
3.Vojvodík Roman1998kraj. muži 101-140N 
4.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 141-180 
5.Tichavský Filip2004kraj. muži 221-260 
6.Lorenc Martin1998kraj. muži 221-260 
7.Mezera Matěj2000kraj. muži 261-300 
8.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 51-60 
9.Šindler Jaroslav1997reg. muži 51-60 
10.Kántor Lukáš2000reg. muži 71-80 
11.Mezera Ondřej2002reg. muži 71-80 
12.Milata Radek2002reg. muži 121-130 
13.Sobota Martin2004reg. muži 121-130 
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodas David1990kraj. muži 16 
2.Doležal Jan1990kraj. muži 19 
3.Čopián Štefan1954kraj. muži 20 
4.Slavíček Martin2000kraj. muži 31-35 
5.Janák Martin1966kraj. muži 31-35 
6.Kantorek Jiří1969kraj. muži 35-40 
7.Procházka Jiří1968kraj. muži 41-50 
8.Hortlík Tomáš1999kraj. muži 51-60 
9.Svojanovský Radim2002kraj. muži 61-70 
10.Hájek Ladislav1965kraj. muži 61-70 
11.Lamač Martin1962kraj. muži 101-120 
12.Novák Aleš1985kraj. muži 91-100 
13.Pražák Zdeněk1964kraj. muži 141-160 
14.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 141-160 
15.Doležal Tomáš1997reg. muži 2 
16.Krupa Michal2003reg. muži 34 
17.Svojanovský Jakub2005reg. muži 51-60 
18.Hlavsa Alexander2004nez. muži  
Sokol Ondratice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zich Petr ml.1991kraj. muži 31.-52. 
2.Vlach Michal1998kraj. muži 31.-52. 
3.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 53.-71. 
4.Janík Michal st.1980kraj. muži 72.-100. 
5.Janík Michal ml.2002kraj. muži 101.-150. 
6.Sedlář Jan1986kraj. muži 151.-200. 
7.Hájek Svatopluk1969kraj. muži 201.-250. 
8.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-250. 
Český pohár Finále ženy
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Dana1983ČR ženy 2. 
2.Adámková Karin1994ČR ženy 4. 
3.Izáková Veronika2007kraj. ženy 51.-55. 
4.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 56.-60. 
5.Koberová Klára2003ČR dky 80. 
6.Hartbrich Leonie1999nez. cizinec 
SKST STAVOIMPEX Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Partyka Natalia1989ČR ženy 2 Ncizinec 
2.Pěnkavová Kateřina1987ČR ženy 9 
3.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 11 Ncizinec 
4.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 12 
5.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 27 
6.Záděrová Linda2003ČR ženy 37 
7.Blechová Barbora1998ČR ženy 40 
8.Ševčíková Klára2000ČR ženy 43 
9.Puchovanová Nikoleta2000ČR ženy 49 Ncizinec 
10.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 51 
11.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 21 
12.Jee Hyung Min1987nez. cizinec 
13.Ng Nam Wing1992nez. cizinec 
ČP Ž předkolo
Sokol Králův Dvůr Queens
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobková Martina1988ČR ženy 67 
2.Hošková Denisa1996ČR ženy 95 
3.Pisárová Kateřina2006kraj. ženy 8-10Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
4.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 10N 
5.Richterová Eva1957kraj. ženy 14N 
6.Hubingerová Natálie2003kraj. ženy 27-28 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráková Markéta1980ČR ženy 28 
2.Tenglová Vendula1993ČR ženy 33Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
3.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 49Hostování z Sokol Lány 2
4.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 62Hostování z TJ AVIA Čakovice, z.s.
5.Kohlmannová Aneta2001ČR ženy 97 
6.Škopková Věra1994kraj. ženy 21-40Hostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
7.Handlová Natálie2004kraj. ženy 21-40 
8.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 41-60 
9.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 61-80 
10.Pokorná Tereza1983nez. ženy  
11.Ježková Kateřina1981nez. ženy  
12.Tichá Vendula1994nez. ženy NHostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnojská Andrea2003ČR ženy 87 
2.Marešová Zdeňka1977ČR ženy 94Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
3.Jehlíková Petra1993kraj. ženy 7Hostování z TJ Sokol Pocinovice, z.s.
4.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. ženy 10Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
5.Hnojská Helena1974kraj. ženy 21.-25. 
6.Čákorová Tereza2007kraj. ženy 21.-25.Střídavý start z Sportovní klub U Řeky Plzeň
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005ČR ženy 30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Štricová Niamh2002ČR ženy 68.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Allertová Sára1999ČR ženy 74. 
4.Vyvadilová Jitka1992kraj. ženy 11.-20. 
5.Plachá Liliana2003kraj. ženy 21.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Jebavá Lucie1991kraj. ženy 41.-60. 
7.Bendová Amálie2005kraj. ženy 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Seidlová Monika2000kraj. ženy 81.-100. 
9.Březáková Helena1960kraj. ženy N 101.-130. 
ČP Ž 1.kolo sk. A
TT Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrbíková Renata1979ČR ženy 5Hostování z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
2.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 16NcizinecHostování z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
3.Matějovská Anna2000ČR ženy 21Hostování z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
4.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 41.Střídavý start z SKST Vlašim
5.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 26-30Střídavý start z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
6.Liu JingXuan2001nez. cizinecHostování z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblovská Dominika1998ČR ženy 100 
2.Segetová Patricie2004ČR ženy 100 
3.Synková Kristýna1998kraj. ženy 20N 
4.Synková Markéta2001kraj. ženy 20N 
5.Harvánková Dana1965kraj. ženy 21-40N 
6.Uvírová Nela2000reg. muži 100,5 
7.Jurdzinová Petra1996nez.  
8.Fronová Sabina2001nez.  
CDU SPORT - ST Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 7 
2.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 16 
3.Kapounová Barbora1997ČR ženy 19 
4.Ságlová Miroslava1988ČR ženy 18 
5.Šlehobrová Simona1994ČR ženy 23 
6.Dvořáková Gábina2006kraj. dky 32 
7.Gavendová Aneta2006kraj. dky 43 
8.Hrachová Marie1963nez. ženy  
9.Chovancová Marie2002kraj. ženy 21-40Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
ČP Ž 1.kolo sk.B
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kim Olga1994ČR ženy 17Ncizinec 
2.Prykhodko Yaroslava2001ČR ženy 37Ncizinec 
3.Uriková Monika1999ČR ženy 40Ncizinec 
4.Šedová Eliška2001ČR ženy 42Střídavý start z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.
5.Bošinová Aneta2001ČR ženy 45.Střídavý start z SKST Vlašim
6.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 60Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brtnice
7.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 86 
8.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 6Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 6 
2.Širučková Aneta1991ČR ženy 8 
3.Vítovcová Daniela1993ČR ženy 20 
4.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 35 
5.Ilievová Dagmar1993ČR ženy 44 
6.Němečková Monika1995ČR ženy 48 
7.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 10 
8.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 13 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy