Soupisky
Divize muži
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Petr1973kraj. muži 31-40 
2.Tenglová Vendula1993kraj. muži 41-60 
3.Tichý Dominik1999kraj. muži 101-150 
4.Jamrich Robert1979kraj. muži 101-150 
5.Plch Jiří st.1948kraj. muži 101-150 
6.Prokš Vladimír1961kraj. muži 151-200 
7.Píšan Ondřej1984kraj. muži 151-200 
8.Tichý Květoslav1950kraj. muži 151-200 
9.Kocábek Pavel1950kraj. muži 151-200 
10.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
11.Hrabě Václav1951kraj. muži 151-200 
12.Kára Petr1966kraj. muži 251-300 
13.Chadt Jiří1978kraj. muži 301-350 
14.Vančura Karel1990kraj. muži 301-350 
TJ Sokol Stodůlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejár Filip1986kraj. muži 41 - 60 
2.Tinkl Pavel1977kraj. muži 41 - 60 
3.Seliverstkin Mikhail1968kraj. muži 61 - 80cizinec 
4.Hák Zdeněk1987kraj. muži 101 - 150 
5.Merhaut Jaroslav1948kraj. muži 151 - 200 
6.Jírovec Martin1960kraj. muži 201 - 250 
7.Semrád Martin1975kraj. muži 201 - 250 
8.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201 - 250 
9.Zubčák Patrik1976kraj. muži 201 - 250cizinec 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz Jiří1963kraj. muži 61-80 
2.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 81-100Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
3.Pospíšil Milan1954kraj. muži 81-100 
4.Krameš Jan1975kraj. muži 101-150 
5.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101-150 
6.Srnka Jan1981kraj. muži 101-150 
7.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 151-200 
8.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 151-200 
9.Hamáček Jan1958kraj. muži 201-250 
10.Baier Miroslav1991kraj. muži 201-250 
11.Blažek Jan1964kraj. muži 251-300 
12.Veselý Filip2001kraj. muži 251-300 
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píša Radovan1974kraj. muži 41-60 
2.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
3.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
4.Melichar Jiří1979kraj. muži 61-80 N 
5.Běhal Aleš1977kraj. muži 81-100 N 
6.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
7.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
8.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 101-150 
9.Vojtěch Radek1977kraj. muži 101-150 
10.Růžička Jakub1984kraj. muži 101-150 N 
11.Průša Martin1967kraj. muži 151-200 
12.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 151-200 
13.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 201-250 
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milek Petr1978kraj. muži 61-80 
2.Kuba Miloslav1973kraj. muži 81-100 
3.Maršík Richard1970kraj. muži 81-100 
4.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 151-200 
5.Brož Pavel1977kraj. muži 101-150 
6.Cihlář Matěj2000kraj. muži 151-200 
7.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 151-200 
8.Radouš Jaromír1958kraj. muži 151-200 
9.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 151-200 
10.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 201-250 
11.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
12.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
13.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 201-250 
14.Bláha Milan1949kraj. muži 251-300 
15.Klouček Ondřej1979kraj. muži 251-300 
16.Matuna Václav1957kraj. muži 251-300 
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
2.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
3.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
4.Chlumský Petr1996kraj. muži 61-80 
5.Vajbar Michal1982kraj. muži 81-100 
6.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
7.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
2.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 61-80 
3.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 61-80 
4.Lánský Jakub1988kraj. muži 81-100 
5.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
6.Sochor Adam2002kraj. muži 151-200 
7.Sochor David2007kraj. muži 151-200 
8.Rulc Lukáš2003kraj. muži 201-250 
9.Novák Robert1977nez. muži N 
TJ Orion Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 41-60 
2.Rucký Přemysl1979kraj. muži 81-100 
3.Šilhánek Luděk1989kraj. muži 101-150 
4.Toman Vojtěch1986kraj. muži 151-200 
5.Hyršl Ondřej1986kraj. muži 151-200 
6.Musil Michal1990kraj. muži 201-250 
7.Mottl Petr1976kraj. muži N 
TJ AVIA Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselá Jaroslava1981kraj. muži 41-60 
2.Hrdý Martin1972kraj. muži 81-100 
3.Novotný Petr1976kraj. muži 101-150 
4.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
5.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
6.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
7.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101-150 N 
8.Šimáček Milan1963kraj. muži 151-200 
9.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 201-250 
10.Rousek Tomáš1967kraj. muži 201-250 N 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pašek Dominik1998kraj. muži 41. - 60. 
2.Vaněk Petr2001kraj. muži 101. - 150. 
3.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 101. - 150. 
4.Škarban Jan1998kraj. muži 101. - 150. 
5.Zahrádka David1995kraj. muži 101. - 150. 
6.Pospíšil David1979kraj. muži 101. - 150. 
7.Bohumský Petr1971kraj. muži 151. - 200. 
8.Šebl Jáchym2000kraj. muži 151. - 200. 
9.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 151. - 200. 
10.Linert Martin1972kraj. muži 151. - 200. 
11.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 201. - 250. 
12.Nádvorník Václav2006kraj. muži 301. - 350. 
13.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 401. - 500. 
TJ Střížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišar Martin1978kraj. muži 81-100 
2.Pour Tomáš1999kraj. muži 81-100 
3.Rulec Jakub1981kraj. muži 81-100 
4.Urban Oto1987kraj. muži 81-100 N 
5.Švec Radek1986kraj. muži 101-150 
6.Provazník Petr1971kraj. muži 151-200 
7.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 251-300 
8.Stehlík Martin1977kraj. muži 301-350 
9.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 301-350 
10.Lüder Jan1969kraj. muži 351-400 
11.Obraz Martin1966kraj. muži 351-400 
SF SKK El Niňo Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Tomáš2001kraj. muži 41.-60. 
2.Syrovátka Jan2000kraj. muži 61.-80. 
3.Podrazil Václav2005kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Půlpán David1993kraj. muži 81.-100. 
5.Počta Tomáš1981kraj. muži 81.-100. 
6.Khalaila Adam2002kraj. muži 101.-150.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Němec Filip2002kraj. muži 101.-150.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 101.-150.cizinec 
9.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 101.-150. 
1. třída A muži
SK Start Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sladovník Daniel1966kraj. muži 101-150 
2.Kafuněk David1971kraj. muži 101-150 
3.Janíček Petr1962kraj. muži 151-200 
4.Němeček Jiří1963kraj. muži 151-200 
5.Bauer Jan ml.1993kraj. muži 201-250 
6.Rybář Martin1963kraj. muži 201-250 
7.Adášek Jan1961kraj. muži 201-250 
8.Kala Petr1962kraj. muži 251-300 
9.Poledne Jan1985kraj. muži 251-300 
10.Havel Jiří1976kraj. muži 301-350 
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979kraj. muži 41-60 
2.Plch Jiří st.1948kraj. muži 101-150 
3.Kocábek Pavel1950kraj. muži 151-200 
4.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
5.Hrabě Václav1951kraj. muži 151-200 
6.Kára Petr1966kraj. muži 251-300 
7.Chadt Jiří1978kraj. muži 301-350 
8.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-350cizinec 
9.Eberl Milan1950kraj. muži 401-500 
10.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merhaut Jaroslav1948kraj. muži 151 - 200 
2.Jírovec Martin1960kraj. muži 201 - 250 
3.Semrád Martin1975kraj. muži 201 - 250 
4.Zubčák Patrik1976kraj. muži 201 - 250cizinec 
5.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201 - 250 
6.Čečák Milan1978kraj. muži 201 - 250 
7.Herrmann Vít1973kraj. muži 251 - 300 
8.Lipták Ondřej1956kraj. muži 301 - 350 
9.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 351 - 400 
10.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 351 - 400 
TTC Elizza Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benák Libor1969kraj. muži 61-80 
2.Běhal Aleš1977kraj. muži 81-100 N 
3.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
4.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 151-200 
5.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
6.Benák Vít2005kraj. muži 201-250 
7.Bialas Filip1998kraj. muži 201-250 
8.Benák Jan2005kraj. muži 251-300 
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kárník Tomáš1989kraj. muži 81-100 
2.Branžovský Milan1954kraj. muži 101-150 
3.Hudek Tomáš1968kraj. muži 101-150 
4.Fexa Martin1977kraj. muži 151-200 
5.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 201-250 
6.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 201-250 
7.Brothánek Jan1977kraj. muži 251-300 
8.Raiser Dan1990kraj. muži 301-350 
9.Pospíšil Jan1965kraj. muži 301-350 
10.Verner Pavel1992kraj. muži 351-400 
11.Horčák Martin1974kraj. muži 401-500 
12.Jiroš Martin1972kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejent Štěpán1997kraj. muži 101-150 
2.Křehnáč Milan1973kraj. muži 151-200 
3.Vich Pavel1948kraj. muži 201-250 
4.Kouba Jan1999kraj. muži 251-300 
5.Procházka Ivan ml.1983kraj. muži 251-300 
6.Šprongl Jaroslav1972kraj. muži 251-300 
7.Kaděrka Rudolf1971kraj. muži 301-350 
8.Farář Petr1979kraj. muži 351-400 
9.Richter Jan1973kraj. muži 401-500 
10.Dvořák Petr1983kraj. muži 401-500 
11.Chmelík David1969kraj. muži 501-600 
AC Sparta Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajbar Michal1982kraj. muži 81-100 
2.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
3.Sochor Adam2002kraj. muži 151-200 
4.Sochor David2007kraj. muži 151-200 
5.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
6.Rulc Lukáš2003kraj. muži 201-250 
7.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
8.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
9.Handlová Natálie2004kraj. muži 301-350 
TJ Sokol Michle B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1986kraj. muži 61-80 
2.Ambrož Adam1983kraj. muži 81-100 
3.Dorko Tomáš1991kraj. muži 101-150cizinec 
4.Koděra Miloš1973kraj. muži 151-200 
5.Černoch Jan1956kraj. muži 151-200 
6.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 151-200 
7.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
8.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 201-250 
9.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 251-300 
10.Votípka Emanuel1943kraj. muži 251-300 
11.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 301-350 
12.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 351-400 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahrádka David1995kraj. muži 101. - 150. 
2.Pospíšil David1979kraj. muži 101. - 150. 
3.Kaba Radka1975kraj. muži 101. - 150. 
4.Bohumský Petr1971kraj. muži 151. - 200. 
5.Diblíková Klára1997kraj. muži 151. - 200. 
6.Šebl Jáchym2000kraj. muži 151. - 200. 
7.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 151. - 200. 
8.Linert Martin1972kraj. muži 151. - 200. 
9.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 201. - 250. 
10.Nádvorník Václav2006kraj. muži 301. - 350. 
11.Rek Martin Adam2005kraj. muži 401. - 500. 
12.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 401. - 500. 
PSK Olymp Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hron Jiří1964kraj. muži 101-150 
2.Rys Vilém1969kraj. muži 101-150 
3.Tůma Michal1969kraj. muži 101-150 
4.Budiš Ondřej1962kraj. muži 301-350 
5.Havel Jaroslav1946kraj. muži 301-350 
6.Ploc Marek1979kraj. muži 351-400 
7.Kopřiva Radek1977kraj. muži 401-500 
8.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
9.Pocz Tomáš1979kraj. muži 401-500 
10.Turek Tomáš1967kraj. muži 501-600 
11.Forejt Lukáš1985kraj. muži 501-600 
12.Jirků Jaromír1991kraj. muži 601-700 
13.Pozníček Josef1946kraj. muži 701-800 
14.Krošlak Pavol1964nez.  
SF SKK El Niňo Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Počta Tomáš1981kraj. muži 81.-100. 
2.Němec Filip2002kraj. muži 101.-150.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 101.-150.cizinec 
4.Vyvadilová Jitka1992kraj. muži 151.-200. 
5.Ducháček Josef1960kraj. muži 201.-250. 
TTC Rebel A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 81-100cizinec 
2.Marek Michal1979kraj. muži 201-250 
3.Uhl Jiří1970kraj. muži 201-250 
4.Bruk Martin2002kraj. muži 251-300Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
5.Satrapa Jan1968kraj. muži 301-350 
6.Krajč Rudolf1950kraj. muži 301-350 
7.Šinákl Jan1975kraj. muži 301-350 
8.Maršíková Martina1973kraj. muži 351-400 
9.Melcher Marek1983kraj. muži 401-500 
10.Hořejší Jiří1963kraj. muži 401-500 
1. třída B muži
SK OAZA Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řepík Jaroslav1977kraj. muži 101-150 
2.Gruber Josef1992kraj. muži 151-200 
3.Kubera František1962kraj. muži 201-250 
4.Mazánek Jiří1975kraj. muži 251-300 
5.Čapek Karel1962kraj. muži 301-350 
6.Liška Marek1994kraj. muži 301-350 
7.Ulrych Jiří1975kraj. muži 351-400 
8.Kačinetz Alan1965kraj. muži 351-400 
9.Kuběna Tomáš1984kraj. muži 351-400 
10.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 401-500 
11.Dlouhý Karel1969kraj. muži 401-500 
12.Berný Lukáš1950kraj. muži 401-500 
TTC Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 101 - 150 
2.Remunda Štěpán1975kraj. muži 101 - 150 
3.Vokurka Miloslav1972kraj. muži 151 - 200 
4.Horák Dominik1988kraj. muži 151 - 200 
5.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 351 - 400 
6.Langer Aleš1981nez. muži  
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 151-200 
2.Prokš Vladimír1961kraj. muži 151-200 
3.Tichý Květoslav1950kraj. muži 151-200 
4.Píšan Ondřej1984kraj. muži 151-200 
5.Vančura Karel1990kraj. muži 301-350 
6.Hruška Jan1969kraj. muži 351-400 
7.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 501-600 
8.Hoďák Václav1990kraj. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101-150 
2.Srnka Jan1981kraj. muži 101-150 
3.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 151-200 
4.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 151-200 
5.Hamáček Jan1958kraj. muži 201-250 
6.Baier Miroslav1991kraj. muži 201-250 
7.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 251-300 
8.Blažek Jan1964kraj. muži 251-300 
9.Veselý Filip2001kraj. muži 251-300 
10.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-350 
11.Pína Jan1986kraj. muži 301-350 
12.Pekárek Václav1995kraj. muži 301-350 
TTC Elizza Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 101-150 
2.Vojtěch Radek1977kraj. muži 101-150 
3.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 101-150 
4.Růžička Jakub1984kraj. muži 101-150 N 
5.Průša Martin1967kraj. muži 151-200 
6.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 201-250 
7.Marat Filip2002kraj. muži 201-250 
8.Rochowanski Jan2005kraj. muži 201-250 
9.Vožický Bohumil1957kraj. muži 201-250 
10.Kučala Viktor1968kraj. muži 251-300 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flekač Tomáš1985kraj. muži 101-150 
2.Kutil Jan1964kraj. muži 101-150 
3.Černý Martin1979kraj. muži 151-200 
4.Forgáč Andrej1987kraj. muži 151-200 
5.Duchoslav Petr1977kraj. muži 151-200 
6.Štencek Jiří1987kraj. muži 251-300 
7.Vokál Roman1997kraj. muži 351-400 
8.Vokál Jan1997kraj. muži 501-600 
9.Kalista Jan1979kraj. muži 501-600 
10.Vaněk Martin1975kraj. muži 501-600 
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Pavel1977kraj. muži 101-150 
2.Cihlář Matěj2000kraj. muži 151-200 
3.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 151-200 
4.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 151-200 
5.Radouš Jaromír1958kraj. muži 151-200 
6.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 201-250 
7.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 201-250 
8.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
9.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
10.Bláha Milan1949kraj. muži 251-300 
11.Klouček Ondřej1979kraj. muži 251-300 
12.Matuna Václav1957kraj. muži 251-300 
13.Schmidtmayer František1964kraj. muži 301-350 
14.Thomka Pavel1966kraj. muži 301-350 
15.Košacký Adam2004kraj. muži 401-500 
AC Sparta Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
2.Abdullin Denis1989kraj. muži 151-200 
3.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
4.Panský Lukáš1986kraj. muži 151-200N 
5.Vyskočil Michal1990kraj. muži 151-200 
6.Klouček Pavel1987kraj. muži 201-250 
TJ Pankrác A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Jiří1992kraj. muži 101-150 
2.Müller Radek1980kraj. muži 101-150 
3.Gomola Jan1987kraj. muži 101-150 
4.Lebl Ondřej1990kraj. muži 151-200 
5.Veselý Luboš1965kraj. muži 151-200 
6.Hondlík Josef1966kraj. muži 201-250 
7.Král Lukáš1984kraj. muži 201-250 
8.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
9.Moravec Roman1958kraj. muži 251-300 
10.Tůma Ladislav1978kraj. muži 251-300 
11.Fišer Petr1983kraj. muži 301-350 
12.Satorie Michal1974kraj. muži 301-350 
13.Pacák Miroslav1969kraj. muži 351-400 
14.Pastír Jiří1971kraj. muži 351-400N 
15.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 401-500 
16.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 401-500 
17.Bauer Radek1965kraj. muži 501-600 
18.Fišer Martin1959kraj. muži 501-600 
19.Holub Martin1978kraj. muži 501-600 
20.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
TJ AVIA Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
2.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
3.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101-150 N 
4.Šimáček Milan1963kraj. muži 151-200 
5.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 201-250 
6.Svoboda Robert1972kraj. muži 201-250 
7.Rousek Tomáš1967kraj. muži 201-250 N 
8.Toula Vladimír1956kraj. muži 251-300 
9.Peršl Martin1966kraj. muži 301-350 
10.Mach Jakub1985kraj. muži 301-350 
11.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 301-350 
TJ Střížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Radek1986kraj. muži 101-150 
2.Provazník Petr1971kraj. muži 151-200 
3.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 251-300 
4.Stehlík Martin1977kraj. muži 301-350 
5.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 301-350 
6.Lüder Jan1969kraj. muži 351-400 
7.Obraz Martin1966kraj. muži 351-400 
8.Doležal Karel1963kraj. muži 401-500 
9.Hejný Jakub1977kraj. muži 501-600 
10.Novák Luboš1969kraj. muži 501-600 
SF SKK El Niňo Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Khalaila Adam2002kraj. muži 101.-150.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 101.-150. 
3.Gajda Jonáš2004kraj. muži 251.-300.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Filípek Martin2000kraj. muži 251.-300. 
5.Kořének František2002kraj. muži 251.-300.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2. třída A muži
TJ ABC Braník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kremla Tomáš1972kraj. muži 81-100 
2.Jiroušek Pavel1963kraj. muži 201-250 
3.Čihák Josef st.1969kraj. muži 251-300 
4.Kohout Radek1969kraj. muži 251-300 
5.Nosál Martin1989kraj. muži 251-300 
6.Krenk Tomáš1969kraj. muži 351-400 
7.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 351-400 
8.Plucar Ondřej1989kraj. muži 401-500 
9.Skoumal Adam1969kraj. muži 401-500 
10.Petira Martin1981kraj. muži 501-600 
11.Ruml Jiří1983kraj. muži 501-600 
12.Černá Martina1983kraj. muži N 
TJ Malešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Ondřej1977kraj. muži 151-200 
2.Liška Jan1978kraj. muži 201-250 
3.Hofman Jaroslav1953kraj. muži 201-250 
4.Ševčík Ivan1959kraj. muži 201-250 
5.Vedral František1954kraj. muži 251-300 
6.Rybenský Marek1969kraj. muži 301-350 
7.Vorel Martin1969kraj. muži 351-400 
8.Král Martin1971kraj. muži 351-400 
9.Šimberský Jiří1950kraj. muži 401-500 
10.Čuda Jan1983kraj. muži 401-500 
11.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
12.Bednář Petr1963kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Žižkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ako David1993kraj. muži 201-250 
2.Meline Jéróme1973kraj. muži 251-300cizinec 
3.Stejskal Tomáš1992kraj. muži 251-300 
4.Rejent Marek1996kraj. muži 301-350 
5.Čermák Jiří1958kraj. muži 301-350 
6.Fišer Josef1983kraj. muži 351-400 
7.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 351-400 
8.Vláčil Jiří1984kraj. muži 351-400 
9.Slováček Jakub1985kraj. muži 351-400 
10.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 351-400 
11.Vřešťál Milan1989kraj. muži 351-400 
12.Fusová Anička1964kraj. muži 401-500 
13.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
14.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700 
15.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 601-700 
16.Olach Miloslav1945kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabě Václav1951kraj. muži 151-200 
2.Kára Petr1966kraj. muži 251-300 
3.Chadt Jiří1978kraj. muži 301-350 
4.Vančura Karel1990kraj. muži 301-350 
5.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-350cizinec 
6.Hruška Jan1969kraj. muži 351-400 
7.Drahota Jiří1944kraj. muži 401-500 
8.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
9.Eberl Milan1950kraj. muži 401-500 
10.Svoboda Igor1969kraj. muži 501-600 
11.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501-600 
TJ Sokol Stodůlky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201 - 250 
2.Čečák Milan1978kraj. muži 201 - 250 
3.Herrmann Vít1973kraj. muži 251 - 300 
4.Lipták Ondřej1956kraj. muži 301 - 350 
5.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 351 - 400 
6.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 351 - 400 
7.Celler Jiří1988kraj. muži 401 - 500 
8.Bielina Václav1950kraj. muži 401 - 500 
9.Hladík Ivo1966kraj. muži 401 - 500 
10.Procházka Ondřej1983kraj. muži 501 - 600 
TJ Sokol Petrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecka Milan1964kraj. muži 201.-250. 
2.Laube Petr1976kraj. muži 251.-300. 
3.Hanzal Petr1973kraj. muži 301.-350. 
4.Marek Vladimír1960kraj. muži 351.-400. 
5.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 351.-400. 
6.Matuška František1962kraj. muži 401.-500. 
7.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401.-500. 
8.Schützner Vladimír1962kraj. muži 501.-600. 
9.Blaho Martin1956kraj. muži 601.-700. 
10.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 601.-700. 
Slovan KST Bohnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
2.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 201-250 
3.Bláha Milan1949kraj. muži 251-300 
4.Matuna Václav1957kraj. muži 251-300 
5.Thomka Pavel1966kraj. muži 301-350 
6.Schmidtmayer František1964kraj. muži 301-350 
7.Cankař Radek1978kraj. muži 401-500 
8.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 401-500 
9.Bednárik Martin1973kraj. muži 401-500 
10.Růžička Filip1988nez. muži  
AC Sparta Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Michal1990kraj. muži 151-200 
2.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
3.Klouček Pavel1987kraj. muži 201-250 
4.Jirka Lukáš1999kraj. muži 201-250 
5.Dlask Marek1991kraj. muži 251-300 
6.Jankovec Jiří1978kraj. muži 351-400 
7.Cousin Jean-Baptiste1988nez. muži Ncizinec 
TJ Sokol Michle C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 151-200 
2.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
3.Haralík Stanislav1948kraj. muži 251-300 
4.Votípka Emanuel1943kraj. muži 251-300 
5.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 251-300 
6.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 301-350 
7.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 351-400 
8.Zeman Karel1945kraj. muži 401-500 
TJ Pankrác B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Luboš1965kraj. muži 151-200 
2.Hondlík Josef1966kraj. muži 201-250 
3.Moravec Roman1958kraj. muži 251-300 
4.Satorie Michal1974kraj. muži 301-350 
5.Pacák Miroslav1969kraj. muži 351-400 
6.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 401-500 
7.Bauer Radek1965kraj. muži 501-600 
8.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
9.Hargaš Martin1976kraj. muži Ncizinec 
TJ AVIA Čakovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 151-200cizinec 
2.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 201-250 
3.Svoboda Robert1972kraj. muži 201-250 
4.Rousek Tomáš1967kraj. muži 201-250 N 
5.Toula Vladimír1956kraj. muži 251-300 
6.Peršl Martin1966kraj. muži 301-350 
7.Mach Jakub1985kraj. muži 301-350 
8.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 301-350 
9.Žydel Jan1989kraj. muži 351-400 
10.Lomský Gustav1956kraj. muži 401-500 
11.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 401-500 
TTC Rebel B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šinákl Jan1975kraj. muži 301-350 
2.Satrapa Jan1968kraj. muži 301-350 
3.Krajč Rudolf1950kraj. muži 301-350 
4.Maršíková Martina1973kraj. muži 351-400 
5.Melcher Marek1983kraj. muži 401-500 
6.Hořejší Jiří1963kraj. muži 401-500 
7.Rašek Eduard2002kraj. muži 501-600Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
8.Joska Tomáš1967kraj. muži 501-600 
9.Nosek David1972kraj. muži 601-700 
10.Novák Milan1975kraj. muži 601-700 
2. třída B muži
SK Dolní Měcholupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Radek1970kraj. muži 201-250 
2.Látal Jan1983kraj. muži 251-300 
3.Randáček Miroslav1980kraj. muži 251-300 
4.Kohout Pavel1976kraj. muži 301-350 
5.Martinek Patrik1974kraj. muži 351-400 
6.Vojta Martin1968kraj. muži 351-400 
7.Mára Karel1966kraj. muži 401-500 
8.Palátka Daniel1997kraj. muži 401-500 
9.Čadil Petr2001kraj. muži 401-500 
10.Brož Josef1952kraj. muži 501-600 
11.Vojta Libor1971kraj. muži 501-600 
12.Hodač Michal2001kraj. muži 601-700 
13.Kácl Jiří1973kraj. muži 601-700 
14.Kácl David2001kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Petrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Vladimír1971kraj. muži 61.-80. 
2.Matoušek Jan1974kraj. muži 201.-250. 
3.Manko Viktor1966kraj. muži 251.-300.cizinec 
4.Hozman Bohumil1954kraj. muži 351.-400. 
5.Shivashankar Bharadwaj Mithun1990kraj. muži 401.-500.cizinec 
6.Pícha David1971kraj. muži 401.-500. 
7.Novotný Václav1947kraj. muži 401.-500. 
8.Lodek Jan1966kraj. muži 401.-500. 
9.Lukáč Michal1955kraj. muži 501.-600. 
10.Hájek Karel1953kraj. muži 501.-600. 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baier Miroslav1991kraj. muži 201-250 
2.Hamáček Jan1958kraj. muži 201-250 
3.Blažek Jan1964kraj. muži 251-300 
4.Veselý Filip2001kraj. muži 251-300 
5.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 251-300 
6.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-350 
7.Pína Jan1986kraj. muži 301-350 
8.Pekárek Václav1995kraj. muži 301-350 
9.Železný Miroslav1967kraj. muži 351-400 
10.Jaroš Petr1963kraj. muži 401-500 
11.Hoang Bien1958kraj. muži 401-500cizinec 
12.Středa Martin1972kraj. muži 501-600 
13.Pešina Jiří1974kraj. muži N 
TTC Elizza Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
2.Průša Martin1967kraj. muži 151-200 
3.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 201-250 
4.Marat Filip2002kraj. muži 201-250 
5.Bialas Filip1998kraj. muži 201-250 
6.Vožický Bohumil1957kraj. muži 201-250 
7.Flídr Josef1960kraj. muži 251-300 
8.Kučala Viktor1968kraj. muži 251-300 
9.Šimeček Jan1995kraj. muži 251-300 
10.Daníček Adam2000kraj. muži 301-350 
11.Kaňka Tomáš1976kraj. muži 351-400 
12.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 351-400 
13.Růžička Dominik1998kraj. muži 401-500 
TTC Klánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 201-250 
2.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 201-250 
3.Brothánek Jan1977kraj. muži 251-300 
4.Raiser Dan1990kraj. muži 301-350 
5.Pospíšil Jan1965kraj. muži 301-350 
6.Verner Pavel1992kraj. muži 351-400 
7.Horčák Martin1974kraj. muži 401-500 
8.Jiroš Martin1972kraj. muži 401-500 
9.Michálek David1988kraj. muži 401-500 
10.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 401-500 
11.Nový Pavel1974kraj. muži 401-500 
12.Hrdlic Roman1969kraj. muži 501-600 
Slovan KST Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radouš Jaromír1958kraj. muži 151-200 
2.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 201-250 
3.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
4.Klouček Ondřej1979kraj. muži 251-300 
5.Filip Michal1971kraj. muži 301-350N 
6.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 351-400 
7.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 401-500 
8.Slavata Josef1952kraj. muži 401-500 
9.Pinkas Jan1956kraj. muži 501-600 
AC Sparta Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rulc Lukáš2003kraj. muži 201-250 
2.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
3.Merkl Roman1994kraj. muži 251-300 
4.Kohlmannová Aneta2001kraj. muži 301-350 
5.Košek Lukáš1980kraj. muži 301-350 
6.Bláha Tomáš1996kraj. muži 351-400 
7.Nguyen Dominik1978kraj. muži 351-400cizinec 
8.Sýs Alan1992kraj. muži 351-400 
9.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
10.Kubový Petr1960nez. muži N 
TJ Orion Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 251-300 
2.Abrahám Petr1963kraj. muži 251-300 
3.Huleš Jiří1956kraj. muži 301-350 
4.Pham Tung Duong1980kraj. muži 301-350 Ncizinec 
5.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 351-400 
6.Bláha Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
7.Novák Jan1951kraj. muži 601-700 N 
8.Krejsa Josef1948kraj. muži 701-800 
9.Svatoň Petr1971kraj. muži 701-800 
10.Jirák Jiří1960kraj. muži 701-800 N 
11.Fialka Jindřich1974kraj. muži N 
12.Matoušek Pavel1965kraj. muži N 
TJ Sokol Michle D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černoch Jan1956kraj. muži 151-200 
2.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 201-250 
3.Ambrož Jiří1947kraj. muži 251-300 
4.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 251-300 
5.Kucharčík Jan1992kraj. muži 301-350 
6.Radil Milan1951kraj. muži 301-350 
7.Kubeš Václav1985kraj. muži 301-350 
8.Kudrna Petr1963kraj. muži 401-500 
9.Kudrna Jiří1959kraj. muži 401-500 N 
TJ Pankrác C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Lukáš1984kraj. muži 201-250 
2.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
3.Tůma Ladislav1978kraj. muži 251-300 
4.Fišer Petr1983kraj. muži 301-350 
5.Pastír Jiří1971kraj. muži 351-400N 
6.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 401-500 
7.Fišer Martin1959kraj. muži 501-600 
8.Holub Martin1978kraj. muži 501-600 
TJ Slavoj Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebl Jáchym2000kraj. muži 151. - 200. 
2.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 151. - 200. 
3.Linert Martin1972kraj. muži 151. - 200. 
4.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 201. - 250. 
5.Šimůnková Veronika2002kraj. muži 251. - 300. 
6.Rek Martin Adam2005kraj. muži 401. - 500. 
7.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 401. - 500. 
8.Klimovič Filip1993nez.  
9.Zeidler Michal1997nez.  
SF SKK El Niňo Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ducháček Josef1960kraj. muži 201.-250. 
2.Ezr Petr1958kraj. muži 201.-250. 
3.Kořének František2002kraj. muži 251.-300.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Pastorek Lukáš2000kraj. muži 351.-400. 
5.Ezr František2000kraj. muži 401.-500. 
6.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401.-500.cizinec 
3. třída A muži
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybenský Marek1969kraj. muži 301-350 
2.Čuda Jan1983kraj. muži 401-500 
3.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
4.Bednář Petr1963kraj. muži 401-500 
5.Skoupý Libor1968kraj. muži 501-600 
6.Tomek Jakub1966kraj. muži 501-600 
7.Ibl Josef1945kraj. muži N 601-700 
8.Tichý Pavel1969kraj. muži 701-800 
SK OAZA Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Karel1962kraj. muži 301-350 
2.Liška Marek1994kraj. muži 301-350 
3.Ulrych Jiří1975kraj. muži 351-400 
4.Kačinetz Alan1965kraj. muži 351-400 
5.Kuběna Tomáš1984kraj. muži 351-400 
6.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 401-500 
7.Dlouhý Karel1969kraj. muži 401-500 
8.Berný Lukáš1950kraj. muži 401-500 
9.Fabian Jiří1958kraj. muži 401-500 
10.Koubek Arnošt1956kraj. muži 401-500 
11.Stočes Petr1956kraj. muži 401-500 
12.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 601-700 
Sokol Nové Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyršmíd Milan1956kraj. muži 251-.300. 
2.Kruchina Jiří1972kraj. muži 301.- 350. 
3.Pešek Miroslav1986kraj. muži 301.- 350. 
4.Kňažík Ondřej1993kraj. muži 401.- 500. 
5.Kartaš Zdeněk1964kraj. muži 401.- 500. 
6.Kobras Ludvík1964kraj. muži 401.- 500. 
7.Černý Ondřej1982kraj. muži 501.- 600. 
8.Litomiský Petr1982kraj. muži 501.- 600. 
9.Kalíšek Jiří1948kraj. muži 501.- 600. 
10.Adámek Jiří1948kraj. muži 601. - 700. 
11.Vytisk Václav1950kraj. muži 601. - 700. 
12.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601. - 700. 
TJ Sokol Žižkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Josef1983kraj. muži 351-400 
2.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 351-400 
3.Vláčil Jiří1984kraj. muži 351-400 
4.Slováček Jakub1985kraj. muži 351-400 
5.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700 
6.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 601-700 
TTC Elizza Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vožický Bohumil1957kraj. muži 201-250 
2.Kaňka Tomáš1976kraj. muži 351-400 
3.Kocánek Jiří1980kraj. muži 401-500 
4.Růžička Dominik1998kraj. muži 401-500 
5.Kalina Pavel1969kraj. muži 401-500 
6.Fausek Jiří1971kraj. muži 501-600 
7.Ošmera Jan2006kraj. muži 501-600 
8.Vavroušek Michal2006kraj. muži 501-600 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duchoslav Petr1977kraj. muži 151-200 
2.Štencek Jiří1987kraj. muži 251-300 
3.Vokál Roman1997kraj. muži 351-400 
4.Vokál Jan1997kraj. muži 501-600 
5.Dalešický Josef1963kraj. muži 351-400 
6.Kalista Jan1979kraj. muži 501-600 
7.Vaněk Martin1975kraj. muži 501-600 
8.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501-600 
9.Kotrč Pavel1977kraj. muži 501-600 N 
10.Ťuík Jan1990kraj. muži 601-700 
11.Koutník Roman1974kraj. muži 601-700 
12.Stoilov Jonáš2000kraj. muži 601-700 
13.Baxa Karel1966kraj. muži 601-700 
14.Turcmanovič František1961kraj. muži 601-700 
15.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 601-700 
16.Krieger Jan1989kraj. muži 701-800 
TTC Klánovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jan1965kraj. muži 301-350 
2.Verner Pavel1992kraj. muži 351-400 
3.Horčák Martin1974kraj. muži 401-500 
4.Jiroš Martin1972kraj. muži 401-500 
5.Michálek David1988kraj. muži 401-500 
6.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 401-500 
7.Nový Pavel1974kraj. muži 401-500 
8.Hrdlic Roman1969kraj. muži 501-600 
9.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 601-700 
10.Platil Stanislav1946kraj. muži 601-700 
11.Grisa Daniel2003kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Běchovice II B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Ivan ml.1983kraj. muži 251-300 
2.Šprongl Jaroslav1972kraj. muži 251-300 
3.Kaděrka Rudolf1971kraj. muži 301-350 
4.Farář Petr1979kraj. muži 351-400 
5.Richter Jan1973kraj. muži 401-500 
6.Dvořák Petr1983kraj. muži 401-500 
7.Brůčková Marie1971kraj. muži 401-500 
8.Chmelík David1969kraj. muži 501-600 
9.Rejent Martin1968kraj. muži 501-600 
10.Perníkář Tomáš1985kraj. muži 501-600 
11.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 601-700 
12.Vítek Milan1978nez. muži N 
Slovan KST Bohnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schmidtmayer František1964kraj. muži 301-350 
2.Thomka Pavel1966kraj. muži 301-350 
3.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 351-400 
4.Cankař Radek1978kraj. muži 401-500 
5.Košacký Adam2004kraj. muži 401-500 
6.Bednárik Martin1973kraj. muži 401-500 
7.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 401-500 
8.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 401-500 
9.Slavata Josef1952kraj. muži 401-500 
10.Pinkas Jan1956kraj. muži 501-600 
11.Zerkal Sergey1966kraj. muži 501-600cizinec 
12.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
13.Handl Erich1971kraj. muži 601-700 
14.Chaloupek Petr1961kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Michle E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 251-300 
2.Kucharčík Jan1992kraj. muži 301-350 
3.Radil Milan1951kraj. muži 301-350 
4.Zeman Karel1945kraj. muži 401-500 
5.Kudrna Petr1963kraj. muži 401-500 
6.Závora Jiří1942kraj. muži Nez. 
TJ AVIA Čakovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toula Vladimír1956kraj. muži 251-300 
2.Peršl Martin1966kraj. muži 301-350 
3.Mach Jakub1985kraj. muži 301-350 
4.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 301-350 
5.Žydel Jan1989kraj. muži 351-400 
6.Dvořáková Anna2000kraj. muži 351-400 
7.Lomský Gustav1956kraj. muži 401-500 
8.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 401-500 
9.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
10.Hájek Alexandr2000kraj. muži 501-600 
11.Chocová Alena1977kraj. muži N 
PSK Olymp Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Jaroslav1946kraj. muži 301-350 
2.Ploc Marek1979kraj. muži 351-400 
3.Kopřiva Radek1977kraj. muži 401-500 
4.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
5.Pocz Tomáš1979kraj. muži 401-500 
6.Turek Tomáš1967kraj. muži 501-600 
7.Forejt Lukáš1985kraj. muži 501-600 
8.Jirků Jaromír1991kraj. muži 601-700 
9.Pozníček Josef1946kraj. muži 701-800 
3. třída B muži
TJ Malešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral František1954kraj. muži 251-300 
2.Vorel Martin1969kraj. muži 351-400 
3.Král Martin1971kraj. muži 351-400 
4.Šimberský Jiří1950kraj. muži 401-500 
5.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
6.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 501-600 
7.Zseller Jiří1975kraj. muži 501-600 
8.Vanka Petr1965kraj. muži 701-800 
SK Start Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Jan ml.1993kraj. muži 201-250 
2.Rybář Martin1963kraj. muži 201-250 
3.Adášek Jan1961kraj. muži 201-250 
4.Kala Petr1962kraj. muži 251-300 
5.Poledne Jan1985kraj. muži 251-300 
6.Havel Jiří1976kraj. muži 301-350 
7.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
8.Trnovský Ivo1961kraj. muži 401-500 
9.Bajtler Martin1959kraj. muži 501-600 
10.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
11.Hrazdira Adam1987kraj. muži 501-600 
12.Suková Helena1965kraj. muži 601-700 
13.Potůček Václav1979kraj. muži 601-700 
14.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 701-800N 
15.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 801-900N 
TJ Sokol Žižkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Jiří1958kraj. muži 301-350 
2.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 351-400 
3.Vřešťál Milan1989kraj. muži 351-400 
4.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
5.Fusová Anička1964kraj. muži 401-500 
6.Kolář Antonín2003kraj. muži 601-700 
7.Laube David1999kraj. muži 601-700 
8.Olach Miloslav1945kraj. muži 601-700 
TJ ABC Braník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nosál Martin1989kraj. muži 251-300 
2.Krenk Tomáš1969kraj. muži 351-400 
3.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 351-400 
4.Plucar Ondřej1989kraj. muži 401-500 
5.Skoumal Adam1969kraj. muži 401-500 
6.Petira Martin1981kraj. muži 501-600 
7.Ruml Jiří1983kraj. muži 501-600 
8.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
9.Hložek Vojtěch1986kraj. muži 601-700 
10.Král Ludvík st.1961kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Petrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 351.-400. 
2.Linhart Radek1980kraj. muži 351.-400. 
3.Pícha David1971kraj. muži 401.-500. 
4.Matuška František1962kraj. muži 401.-500. 
5.Shivashankar Bharadwaj Mithun1990kraj. muži 401.-500.cizinec 
6.Lodek Jan1966kraj. muži 401.-500. 
7.Novotný Václav1947kraj. muži 401.-500. 
8.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401.-500. 
9.Schützner Vladimír1962kraj. muži 501.-600. 
10.Lukáč Michal1955kraj. muži 501.-600. 
11.Hájek Karel1953kraj. muži 501.-600. 
12.Blaho Martin1956kraj. muži 601.-700. 
13.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 601.-700. 
14.Rod Karel1960kraj. muži 601.-700. 
15.Kuttler Karel1945kraj. muži 701.-800. 
16.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701.-800. 
TJ Lokomotiva Vršovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 251-300 
2.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-350 
3.Pína Jan1986kraj. muži 301-350 
4.Pekárek Václav1995kraj. muži 301-350 
5.Železný Miroslav1967kraj. muži 351-400 
6.Jaroš Petr1963kraj. muži 401-500 
7.Hoang Bien1958kraj. muži 401-500cizinec 
8.Doan Manh Hung1980kraj. muži 501-600cizinec 
9.Středa Martin1972kraj. muži 501-600 
10.Dušek Jiří1986kraj. muži 501-600 
11.Břicháček David1978kraj. muži N 
TTC Elizza Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bialas Filip1998kraj. muži 201-250 
2.Šimeček Jan1995kraj. muži 251-300 
3.Flídr Josef1960kraj. muži 251-300 
4.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 351-400 
5.Daníček Adam2000kraj. muži 301-350 
6.Lamoš Vítězslav2004kraj. muži 601-700 
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlask Marek1991kraj. muži 251-300 
2.Košek Lukáš1980kraj. muži 301-350 
3.Sýs Alan1992kraj. muži 351-400 
4.Nguyen Dominik1978kraj. muži 351-400cizinec 
5.Bláha Tomáš1996kraj. muži 351-400 
6.Jankovec Jiří1978kraj. muži 351-400 
7.Kočí Štěpán1988kraj. muži 401-500 
8.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
9.Šusta Petr2003kraj. muži 401-500 
10.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 401-500N 
11.Jungwirthová Andrea2005nez. muži N 
12.Bozděch Jan1983nez. muži N 
TJ Sokol Michle F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocian Ladislav1949kraj. muži 301-350 
2.Kubeš Václav1985kraj. muži 301-350 
3.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 301-350 
4.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 351-400 
5.Kudrna Jiří1959kraj. muži 401-500 N 
6.Veselý Milan1954kraj. muži 601-700N 
7.Chovanec Jakub1992kraj. muži N ez. 
SK Slivenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Alois1957kraj. muži 301-400 
2.Bratka Arnošt1950kraj. muži 401-500 
3.Helcl Daniel1975kraj. muži 401-500 
4.Schauer Patrik1975kraj. muži 401-500 
5.Kop František1959kraj. muži 401-500 
6.Jůzek Karel1953kraj. muži 501-600 
7.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501-600 
8.Arsenjev Petr1976kraj. muži 501-600 
9.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
10.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
11.Vobruba Aleš1959kraj. muži 701-800 
12.Hrbek Ivan1955kraj. muži 701-800 
TJ Střížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 301-350 
2.Lüder Jan1969kraj. muži 351-400 
3.Obraz Martin1966kraj. muži 351-400 
4.Doležal Karel1963kraj. muži 401-500 
5.Hejný Jakub1977kraj. muži 501-600 
6.Novák Luboš1969kraj. muži 501-600 
TTC Rebel C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melcher Marek1983kraj. muži 401-500 
2.Hořejší Jiří1963kraj. muži 401-500 
3.Rašek Eduard2002kraj. muži 501-600Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
4.Joska Tomáš1967kraj. muži 501-600 
5.Nosek David1972kraj. muži 601-700 
6.Novák Milan1975kraj. muži 601-700 
7.Courton Ivan1964kraj. muži 701-800 
8.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
9.Šraga Jan1974kraj. muži 701-800 
4. třída A muži
SK Dolní Měcholupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Patrik1974kraj. muži 351-400 
2.Vojta Martin1968kraj. muži 351-400 
3.Mára Karel1966kraj. muži 401-500 
4.Palátka Daniel1997kraj. muži 401-500 
5.Čadil Petr2001kraj. muži 401-500 
6.Brož Josef1952kraj. muži 501-600 
7.Vojta Libor1971kraj. muži 501-600 
8.Hodač Michal2001kraj. muži 601-700 
9.Kácl Jiří1973kraj. muži 601-700 
10.Kácl David2001kraj. muži 701-800 
TTC Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 351 - 400 
2.Sedláček Tomáš2001kraj. muži 401-500 
3.Moravec Lukáš1989kraj. muži 501 - 600 
4.Houček Jaroslav1968kraj. muži 501 - 600 
5.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 501 - 600 
6.Brýna Karel1963kraj. muži 501 - 600 
7.Filip Miroslav1966kraj. muži 501 - 600 
8.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 - 700 
9.Petránek Ivan1960kraj. muži 601 - 700 
10.Mutl David1980kraj. muži 601 - 700 
11.Fiala Aleš1973kraj. muži 601 - 700 
12.Haba Martin1984kraj. muži 701 - 800 
TJ Sokol Nusle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-350cizinec 
2.Hruška Jan1969kraj. muži 351-400 
3.Eberl Milan1950kraj. muži 401-500 
4.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
5.Drahota Jiří1944kraj. muži 401-500 
6.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 501-600 
7.Svoboda Igor1969kraj. muži 501-600 
8.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501-600 
9.Prokeš Jan1977kraj. muži 601-700 
10.Adámek Miroslav1953kraj. muži 601-700 
11.Pour Lukáš2000kraj. muži 701-800 
12.Hlávka Zdeněk1954kraj. muži 801-900 
TJ Sokol Kbely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Vladimír1956kraj. muži 401-500 
2.Hanke Tomáš1976kraj. muži 501-600 
3.Hrdý Jiří1955kraj. muži 501-600 
4.Kubáň Tomáš1969kraj. muži 501-600 
5.Kučera Dušan1976kraj. muži 501-600 
6.Hrubý Jan1967kraj. muži 601-700 
7.Klouček Martin1973kraj. muži 601-700 
8.Poluk Alexandr1954kraj. muži 601-700N 
9.Trnka Josef1952kraj. muži 701-800 
10.Vrba Karel1948kraj. muži 701-800 
11.Bartoňová Eva1958kraj. muži 801-900 
VSK MFF UK Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helisová Kateřina1981kraj. muži 351-400 
2.Szekeres Ľudovít1960kraj. muži 401-500cizinec 
3.Patho Róbert1986kraj. muži 501-600cizinec 
4.Winter Daniel1974kraj. muži 601-700 
5.Patho Gabriel1986kraj. muži 601-700cizinec 
6.Beňovič Marek1992kraj. muži 601-700cizinec 
7.Vošický Otto1970kraj. muži 701-800 
8.Milota Martin1992kraj. muži 801-900 
9.Hroch Michal1982kraj. muži 801-900 
10.Jareš Jakub1980kraj. muži 801-900 
11.Engel Martin1969kraj. muži 801-900 
12.Pavlík Václav1990kraj. muži 801-900 
13.Kápl Roman1991kraj. muži 801-900 
14.Přiklopil Jan1996nez.  
TJ Sokol Petrovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shivashankar Bharadwaj Mithun1990kraj. muži 401.-500.cizinec 
2.Novotný Václav1947kraj. muži 401.-500. 
3.Schützner Vladimír1962kraj. muži 501.-600. 
4.Lukáč Michal1955kraj. muži 501.-600. 
5.Hájek Karel1953kraj. muži 501.-600. 
6.Rod Karel1960kraj. muži 601.-700. 
Slovan KST Bohnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednárik Martin1973kraj. muži 401-500 
2.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 401-500 
3.Košacký Adam2004kraj. muži 401-500 
4.Bartoňová Tereza2003kraj. muži 501-600 
5.Schoberová Martina1965kraj. muži 501-600 
6.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
7.Chaloupek Petr1961kraj. muži 601-700 
8.Obrhel Adam2004kraj. muži 701-800 
9.Pilný Pavel1944kraj. muži 701-800 
AC Sparta Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Tomáš1996kraj. muži 351-400 
2.Jankovec Jiří1978kraj. muži 351-400 
3.Melíšek Martin1973kraj. muži 351-400 
4.Kočí Štěpán1988kraj. muži 401-500 
5.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
6.Šusta Petr2003kraj. muži 401-500 
7.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 401-500N 
8.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 501-600 
9.Zítek Martin2002kraj. muži 501-600 
10.Žižka Ladislav1989kraj. muži 501-600 
11.Benák Daniel1993kraj. muži 501-600 
12.Mészáros Bence1993kraj. muži 601-700 
13.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 601-700N 
TJ Sokol Suchdol - Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zúbrik Mário1969kraj. muži 401-500 
2.Hojovec Ondřej1960kraj. muži 401-500 
3.Koťátko Pravoslav1963kraj. muži 501-600 
4.Růžička Václav1945kraj. muži 501-600 
5.Oppitz Karel1951kraj. muži 501-600 
6.Studničný Jaromír1947kraj. muži 601-700 
7.Klatovský Karel1939kraj. muži 701-800 
8.Svobodová Šárka1992kraj. muži 801-900 
9.Racek Jiří1948kraj. muži 801-900 
10.Vojtěchovský Vladimír1951kraj. muži 801-900 
11.Kuchař Michal1955kraj. muži N 
TJ Pankrác D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pacák Miroslav1969kraj. muži 351-400 
2.Pastír Jiří1971kraj. muži 351-400N 
3.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 401-500 
4.Holub Martin1978kraj. muži 501-600 
5.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 401-500 
6.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
7.Bauer Radek1965kraj. muži 501-600 
8.Fišer Martin1959kraj. muži 501-600 
TJ AVIA Čakovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žydel Jan1989kraj. muži 351-400 
2.Dvořáková Lucie1978kraj. muži 401-500 
3.Lomský Gustav1956kraj. muži 401-500 
4.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 401-500 
5.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
6.Hájek Alexandr2000kraj. muži 501-600 
7.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
SK Slivenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kop František1959kraj. muži 401-500 
2.Jůzek Karel1953kraj. muži 501-600 
3.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501-600 
4.Arsenjev Petr1976kraj. muži 501-600 
5.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
6.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
7.Vobruba Aleš1959kraj. muži 701-800 
8.Hrbek Ivan1955kraj. muži 701-800 
9.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-800 
10.Tvrdý Adam1976kraj. muži 801-900 
11.Kulhanek Ivo1947kraj. muži 801-900 
12.Vanžura Jaroslav1948kraj. muži 801-900 
13.Flodr Milan1957kraj. muži 801-900 
14.Jamný Pavel1975kraj. muži 801-900 
15.Maršálek Petr1946kraj. muži 801-900 
16.Ondráček Petr1979kraj. muži 801-900 
4. třída B muži
SK OAZA Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuběna Tomáš1984kraj. muži 351-400 
2.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 401-500 
3.Dlouhý Karel1969kraj. muži 401-500 
4.Berný Lukáš1950kraj. muži 401-500 
5.Fabian Jiří1958kraj. muži 401-500 
6.Koubek Arnošt1956kraj. muži 401-500 
7.Stočes Petr1956kraj. muži 401-500 
8.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 601-700 
9.Totzauer Karel1941kraj. muži 701-800 
10.Hrubý Václav1944kraj. muži 701-800 
11.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 701-800 
12.Hezina Jiří1945kraj. muži 701-800N 
TJ Sokol Stodůlky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 351 - 400 
2.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 351 - 400 
3.Bielina Václav1950kraj. muži 401 - 500 
4.Merhautová Alena1951kraj. muži 401 - 500 
5.Celler Jiří1988kraj. muži 401 - 500 
6.Hladík Ivo1966kraj. muži 401 - 500 
7.Procházka Ondřej1983kraj. muži 501 - 600 
8.Šimáček Pavel1973kraj. muži 501 - 600 
9.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 501 - 600 
10.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501 - 600 
11.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501 - 600 
12.Stejskal Radek1962kraj. muži 601 - 700 
TJ ABC Braník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoumal Adam1969kraj. muži 401-500 
2.Petira Martin1981kraj. muži 501-600 
3.Ruml Jiří1983kraj. muži 501-600 
4.Hložek Vojtěch1986kraj. muži 601-700 
5.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
6.Král Ludvík st.1961kraj. muži 701-800 
7.Hlaváček Petr1972kraj. muži 801-900 
8.Šimon Milan1959kraj. muži 701-800 
9.Bartók Jiří2001kraj. muži 801-900 
10.Hájek Jan1998kraj. muži 801-900 
11.Hájek Ondřej1998kraj. muži 801-900 
12.Adamčíková Dana1956kraj. muži N 
KK Konstruktiva Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrkovský Petr1965kraj. muži 301-350 
2.Boštíková Věra1958kraj. muži 401-500 
3.Traxler Jan1964kraj. muži 401-500 
4.Marko Jiří1961kraj. muži 501-600 
5.Peller Marek1973kraj. muži 601-700 
6.Toman Bedřich1946kraj. muži 601-700 
7.Tvrdík Petr1953kraj. muži 601-700 
8.Ouroda František1955kraj. muži 601-700 N 
9.Bauer Václav1985kraj. muži 701-800 
10.Bukovský Petr1947kraj. muži 701-800 
11.Černý Pavel1973kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Petrovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lodek Jan1966kraj. muži 401.-500. 
2.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401.-500. 
3.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 601.-700. 
4.Blaho Martin1956kraj. muži 601.-700. 
5.Kuttler Karel1945kraj. muži 701.-800. 
6.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701.-800. 
TJ Lokomotiva Vršovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Železný Miroslav1967kraj. muži 351-400 
2.Jaroš Petr1963kraj. muži 401-500 
3.Hoang Bien1958kraj. muži 401-500cizinec 
4.Středa Martin1972kraj. muži 501-600 
5.Doan Manh Hung1980kraj. muži 501-600cizinec 
6.Dušek Jiří1986kraj. muži 501-600 
7.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 601-700 
8.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
9.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
10.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 701-800 
11.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 701-800 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalešický Josef1963kraj. muži 351-400 
2.Kalista Jan1979kraj. muži 501-600 
3.Vaněk Martin1975kraj. muži 501-600 
4.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501-600 
5.Kotrč Pavel1977kraj. muži 501-600 N 
6.Ťuík Jan1990kraj. muži 601-700 
7.Koutník Roman1974kraj. muži 601-700 
8.Stoilov Jonáš2000kraj. muži 601-700 
9.Baxa Karel1966kraj. muži 601-700 
10.Lösterová Anna1951kraj. muži 601-700 
11.Turcmanovič František1961kraj. muži 601-700 
12.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 601-700 
13.Krieger Jan1989kraj. muži 701-800 
14.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701-800 
15.Antczak Krzysztof1959kraj. muži 701-800 Ncizinec 
16.Burkert Ondřej2002kraj. muži N 
17.Bezděk Metoděj2005kraj. muži N 
TTC Klánovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michálek David1988kraj. muži 401-500 
2.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 401-500 
3.Nový Pavel1974kraj. muži 401-500 
4.Hrdlic Roman1969kraj. muži 501-600 
5.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 601-700 
6.Platil Stanislav1946kraj. muži 601-700 
7.Grisa Daniel2003kraj. muži 701-800 
8.Tichý Stanislav1948kraj. muži N 701-800 
9.Grisa Vladimír1968kraj. muži 801-900 
10.Křemel Eduard1965kraj. muži N 801-900 
11.Kořínek Arnošt1974kraj. muži N 
12.Brothánek Zdeněk1954kraj. muži N 
13.Hodík Václav2004kraj. dci N 
14.Hrdlic Roman ml.2004kraj. dci N 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrčina Zdeněk1962kraj. muži 301-350 
2.Huňa Vladimír1969kraj. muži 351-400 
3.Faistaver Patrik1993kraj. muži 401-500 
4.Vencálek Jiří1969kraj. muži 501-600 
5.Holštein Jaroslav1960kraj. muži 501-600 
6.Gerdžikov Svetoslav1939kraj. muži 501-600 
7.Levý Jiří1970kraj. muži 501-600 
8.Lhoták Petr1965kraj. muži 501-600 
9.Žďárský Zdeněk1949kraj. muži 501-600 
10.Mikšátko Roman1961kraj. muži 601-700 
11.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 601-700 
12.Konopa Josef1943kraj. muži 601-700 
13.Krieger Karel1957kraj. muži 701-800 
14.Adam Václav1998kraj. muži 701-800 
Slovan KST Bohnice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Jitka1974kraj. muži 401-500 
2.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 401-500 
3.Slavata Josef1952kraj. muži 401-500 
4.Pinkas Jan1956kraj. muži 501-600 
5.Zerkal Sergey1966kraj. muži 501-600cizinec 
6.Handl Erich1971kraj. muži 601-700 
7.Komín Ondřej1999kraj. muži 601-700 
8.Mrázková Lia2002kraj. muži 601-700 
9.Juppa Jáchym2006kraj. muži 801-900 
SF SKK El Niňo Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr František2000kraj. muži 401.-500. 
2.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401.-500.cizinec 
3.Kotrč Michal1958kraj. muži 501.-600. 
4.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 501.-600. 
TJ Sokol Praha - Břevnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dunder Jiří1964kraj. muži 301-350 
2.Holub Roman1965kraj. muži 401-500 
3.Popelka Antonín1968kraj. muži 401-500 
4.Ptáček Jan1963kraj. muži 501-600 
5.Červenka Boris1964kraj. muži 601-700 
6.Kliner Jiří1946kraj. muži 701-800 
7.Brož Josef1959kraj. muži 701-800 
8.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701-800 
9.Zábranský Josef1964kraj. muži 701-800 
10.Zücker Robert1979kraj. muži 801-900 
11.Margaritov Dimitr1953kraj. muži 801-800 
12.Bilanská Dominika1996kraj. muži 801-900 
13.Brož Václav1999kraj. muži 801-900N 
14.Ristovský Tom1987kraj. muži 801-900N 
15.Sabuka David1975kraj. muži N 
5. třída A muži
SK Start Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledne Jan1985kraj. muži 251-300 
2.Havel Jiří1976kraj. muži 301-350 
3.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
4.Trnovský Ivo1961kraj. muži 401-500 
5.Bajtler Martin1959kraj. muži 501-600 
6.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
7.Hrazdira Adam1987kraj. muži 501-600 
8.Suková Helena1965kraj. muži 601-700 
9.Potůček Václav1979kraj. muži 601-700 
10.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 701-800N 
11.Hadaš František1967kraj. muži 801-900 
12.Petržílek Petr1978kraj. muži 801-900 
13.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 801-900N 
14.Netušilová Marta1975kraj. muži N 
15.Mička Štěpán1980kraj. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Jiří1944kraj. muži 401-500 
2.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 501-600 
3.Svoboda Igor1969kraj. muži 501-600 
4.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501-600 
5.Prokeš Jan1977kraj. muži 601-700 
6.Adámek Miroslav1953kraj. muži 601-700 
7.Pour Lukáš2000kraj. muži 701-800 
8.Hlávka Zdeněk1954kraj. muži 801-900 
9.Špicarová Ivana1967kraj. muži N 
10.Vrzalová Jitka1956kraj. muži N 
TJ Malešice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
2.Skoupý Libor1968kraj. muži 501-600 
3.Tomek Jakub1966kraj. muži 501-600 
4.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 501-600 
5.Zseller Jiří1975kraj. muži 501-600 
6.Tichý Pavel1969kraj. muži 701-800 
7.Vanka Petr1965kraj. muži 701-800 
8.Karpíšek Miloš1955kraj. muži N 
TTC Elizza Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalina Pavel1969kraj. muži 401-500 
2.Fausek Jiří1971kraj. muži 501-600 
3.Luňová Zuzana1970kraj. muži 501-600 
4.Vinklářová Veronika1980kraj. muži 601-700 
5.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
6.Lebeda Lukáš2009kraj. muži 801-900 
7.Mašek Jan2009kraj. muži 801-900 
8.Kemlink David1977kraj. muži 801-900 N 
9.Petrtýl Šimon2008kraj. dci 90 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutník Roman1974kraj. muži 601-700 
2.Ťuík Jan1990kraj. muži 601-700 
3.Stoilov Jonáš2000kraj. muži 601-700 
4.Baxa Karel1966kraj. muži 601-700 
5.Lösterová Anna1951kraj. muži 601-700 
6.Turcmanovič František1961kraj. muži 601-700 
7.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 601-700 
8.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701-800 
9.Krieger Jan1989kraj. muži 701-800 
10.Antczak Krzysztof1959kraj. muži 701-800 Ncizinec 
11.Bezděk Metoděj2005kraj. muži N 
12.Burkert Ondřej2002kraj. muži N 
Slovan KST Bohnice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zerkal Sergey1966kraj. muži 501-600cizinec 
2.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
3.Handl Erich1971kraj. muži 601-700 
4.Chaloupek Petr1961kraj. muži 601-700 
5.Komín Ondřej1999kraj. muži 601-700 
6.Obrhel Adam2004kraj. muži 701-800 
7.Pilný Pavel1944kraj. muži 701-800 
8.Juppa Jáchym2006kraj. muži 801-900 
9.Pražák Bohumil1967kraj. muži 801-900 
10.Kadavá Tereza1998nez. muži  
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 401-500 
2.Čech Ludvík1958kraj. muži 401-500 
3.Lobo Manuel1959kraj. muži 401-500 
4.Hedervári Robert1968kraj. muži 501-600 
5.Hrabálek Petr1961kraj. muži 401-500 
6.Boloňský Andrej1976kraj. muži 501-600 
7.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 601-700 
8.Bartoš Martin1989kraj. muži 601-700 
9.Roubíček Vít1961kraj. muži 601-700 
10.Lounek Jan1952kraj. muži 701-800 
11.Strnad Jaroslav1964kraj. muži 701-800 
12.Hrabánek Vladimír1948kraj. muži 701-800 
13.Worsch Miloslav1957kraj. muži 701-800 N 
TJ Střížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejný Jakub1977kraj. muži 501-600 
2.Novák Luboš1969kraj. muži 501-600 
3.Provazník Lukáš1995kraj. muži 501-600 N 
4.Kolda Petr1972kraj. muži N 
5.Krásl Libor1980kraj. muži N 
6.Blažek Pavel1968kraj. muži N 
7.Hejný Matěj2004kraj. muži N 
TJ Sokol Praha - Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Michal1967kraj. muži 401-500 
2.Kolařík Ivan1955kraj. muži 501-600 
3.Makal František1976kraj. muži 501-600 
4.Skála Patrik1966kraj. muži 601-700 
5.Zikl Petr1976kraj. muži 601-700 
6.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 601-700 
7.Mareš Petr1981kraj. muži 601-700 
8.Jirásek Pavel1968kraj. muži 601-700 
PSK Olymp Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pocz Tomáš1979kraj. muži 401-500 
2.Turek Tomáš1967kraj. muži 501-600 
3.Forejt Lukáš1985kraj. muži 501-600 
4.Jirků Jaromír1991kraj. muži 601-700 
5.Pozníček Josef1946kraj. muži 701-800 
6.Šindelář Michal1973kraj. muži 701-800 
7.Kochlöffl Roman1964nez.  
8.Kolařík Zdeněk1947nez.  
9.Novotný Martin1968nez.  
SF SKK El Niňo Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Michal2007kraj. muži 601.-700.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Khozeuly Yedil1962kraj. muži 601.-700.cizinec 
3.Novotný Miroslav1951kraj. muži 601.-700. 
4.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 601.-700. 
TTC Rebel D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nosek David1972kraj. muži 601-700 
2.Novák Milan1975kraj. muži 601-700 
3.Šraga Jan1974kraj. muži 701-800 
4.Courton Ivan1964kraj. muži 701-800 
5.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
6.Vašák Jaroslav1957kraj. muži 701-800 
7.Zahradnický Radek1976kraj. muži 701-800 
8.Vinař Daniel1972kraj. muži 801-900 
5. třída B muži
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabian Jiří1958kraj. muži 401-500 
2.Koubek Arnošt1956kraj. muži 401-500 
3.Stočes Petr1956kraj. muži 401-500 
4.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 601-700 
5.Totzauer Karel1941kraj. muži 701-800 
6.Hrubý Václav1944kraj. muži 701-800 
7.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 701-800 
8.Hezina Jiří1945kraj. muži 701-800N 
9.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži N 
Sokol Nové Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kartaš Zdeněk1964kraj. muži 401.- 500. 
2.Kobras Ludvík1964kraj. muži 401.- 500. 
3.Černý Ondřej1982kraj. muži 501.- 600. 
4.Litomiský Petr1982kraj. muži 501.- 600. 
5.Kalíšek Jiří1948kraj. muži 501.- 600. 
6.Vytisk Václav1950kraj. muži 601. - 700. 
7.Adámek Jiří1948kraj. muži 601. - 700. 
8.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601. - 700. 
9.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601. - 700. 
10.Erben Michal1982kraj. muži 701. - 800. 
11.Nousek Jiří1953kraj. muži N 
TJ Sokol Stodůlky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Celler Jiří1988kraj. muži 401 - 500 
2.Hladík Ivo1966kraj. muži 401 - 500 
3.Procházka Ondřej1983kraj. muži 501 - 600 
4.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501 - 600 
5.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 501 - 600 
6.Šimáček Pavel1973kraj. muži 501 - 600 
7.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501 - 600 
8.Kunert Ladislav1958kraj. muži 601 - 700 
9.Jágr Martin1960kraj. muži 601 - 700 
10.Stejskal Radek1962kraj. muži 601 - 700 
11.Gargulák František1950kraj. muži 601 - 700 
12.Babický Lukáš1988kraj. muži 601 - 700 
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doan Manh Hung1980kraj. muži 501-600cizinec 
2.Dušek Jiří1986kraj. muži 501-600 
3.Blažková Anežka2002kraj. muži 601-700Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
4.Černý Jakub1984kraj. muži 601-700 
5.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 601-700 
6.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
7.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 701-800 
8.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 701-800 
9.Kubíček Petr1985kraj. muži N 
TTC Elizza Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daníček Adam2000kraj. muži 301-350 
2.Kadlec Antonín1972kraj. muži 501-600 
3.Ošmera Jan2006kraj. muži 501-600 
4.Vavroušek Michal2006kraj. muži 501-600 
5.Vránová Helena1976kraj. muži 501-600 
6.Lamoš Vítězslav2004kraj. muži 601-700 
7.Puk Jaroslav1973kraj. muži 601-700 
8.Rosa Vladimír1969kraj. muži 701-800 
9.Kaňka Filip2005kraj. muži 801-900 
10.Puk David2005kraj. muži 801-900 
11.Rosová Kateřina2001kraj. muži N 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerdžikov Svetoslav1939kraj. muži 501-600 
2.Holštein Jaroslav1960kraj. muži 501-600 
3.Lhoták Petr1965kraj. muži 501-600 
4.Žďárský Zdeněk1949kraj. muži 501-600 
5.Levý Jiří1970kraj. muži 501-600 
6.Konopa Josef1943kraj. muži 601-700 
7.Mikšátko Roman1961kraj. muži 601-700 
8.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 601-700 
9.Hajný Josef1935kraj. muži 701-800 
10.Krieger Karel1957kraj. muži 701-800 
11.Adam Václav1998kraj. muži 701-800 
12.Samohejl Erich1935kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Běchovice II C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Jan1973kraj. muži 401-500 
2.Dvořák Petr1983kraj. muži 401-500 
3.Brůčková Marie1971kraj. muži 401-500 
4.Chmelík David1969kraj. muži 501-600 
5.Rejent Martin1968kraj. muži 501-600 
6.Perníkář Tomáš1985kraj. muži 501-600 
7.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 601-700 
8.Procházka Ivan st.1946kraj. muži 701-800 
9.Rezek Jan ml.1993kraj. muži 701-800 
10.Rezek Jan st.1962kraj. muži 701-800 
11.Brůček František1966kraj. muži 701-800 
12.Hlaváč Tomáš1975kraj. muži 701-800 
13.Charvát René1979nez. muži N 
AC Sparta Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šusta Petr2003kraj. muži 401-500 
2.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 501-600 
3.Zítek Martin2002kraj. muži 501-600 
4.Žižka Ladislav1989kraj. muži 501-600 
5.Benák Daniel1993kraj. muži 501-600 
6.Jedlička Jan1988kraj. muži 601-700 
7.Mészáros Bence1993kraj. muži 601-700 
8.Šálek Pavel1987kraj. muži 601-700 
9.Kleinander Michal1993kraj. muži 701-800 
KST Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jantač Petr1996kraj. muži 501-600 
2.Dvořák Jiří ml.1979kraj. muži 501-600 
3.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 601-700 
4.Jantačová Zuzana1999kraj. muži 701-800 
5.Polášek Lukáš1976kraj. muži 601-700 
6.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701-800 
7.Pocar Jan1971kraj. muži 701-800 
8.Macek Lukáš2003kraj. muži 701-800 
9.Medal Miroslav1960kraj. muži 801-900 
SK SANK Běchovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychtarik David1982kraj. muži 501-600 
2.Nagy Ondrej1964kraj. muži 501-600 
3.Hořínek Pavel1976kraj. muži 601-700 
4.Jeřábek Michal1979kraj. muži 601-700 
5.Trnka Miloš1970kraj. muži 601-700 
6.Urban Pavel1971kraj. muži 701-800 
7.Trubl Vladimír1959kraj. muži 701-800 
8.Kára Jiří1949kraj. muži 701-800 
9.Baťka Petr1980kraj. muži 801-900 
TJ AVIA Čakovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 401-500 
2.Hájek Alexandr2000kraj. muži 501-600 
3.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
4.Havlíková Jana1976kraj. muži N 
5.Petříková Michaela1991kraj. muži N 
6.Strnadová Karolína1991kraj. muži N 
7.Šišková Gabriela1990kraj. muži N 
SK Slivenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
2.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 601-700 
3.Vobruba Aleš1959kraj. muži 701-800 
4.Hrbek Ivan1955kraj. muži 701-800 
5.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-800 
6.Tvrdý Adam1976kraj. muži 801-900 
7.Kulhanek Ivo1947kraj. muži 801-900 
8.Vanžura Jaroslav1948kraj. muži 801-900 
9.Flodr Milan1957kraj. muži 801-900 
10.Jamný Pavel1975kraj. muži 801-900 
11.Maršálek Petr1946kraj. muži 801-900 
12.Ondráček Petr1979kraj. muži 801-900 
6. třída A muži
TTC Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petránek Ivan1960kraj. muži 601 - 700 
2.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 - 700 
3.Mutl David1980kraj. muži 601 - 700 
4.Dvořák Pavel1974kraj. muži 701 - 800 
5.Frýsová Lucie1976kraj. muži 701 - 800 
6.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 701 - 800 
7.Houf Petr1968kraj. muži 801 - 900 
8.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 801 - 900 
TTC Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filip Miroslav1966kraj. muži 501 - 600 
2.Podrazil Jiří1962kraj. muži 701 - 800 
3.Bárta Vít1956kraj. muži 701 - 800 
4.Haba Martin1984kraj. muži 701 - 800 
5.Fuček Miloslav1959kraj. muži 801 - 900 
6.Novotný Robert1964kraj. muži 801 - 900 
7.Listík Vít1991kraj. muži 801 - 900 
TJ Sokol Žižkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fusová Anička1964kraj. muži 401-500 
2.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700 
3.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 601-700 
4.Olach Miloslav1945kraj. muži 601-700 
5.Kolář Antonín2003kraj. muži 601-700 
6.Laube David1999kraj. muži 601-700 
7.Laube Milan1967kraj. muži 701-800 
8.Krejčí Pavel1978kraj. muži 801-900 
9.Červeňák Marian1984kraj. muži N 
TJ Slovan Svoboda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Václav1964kraj. muži 501-600 
2.Mička Zdeněk1953kraj. muži 501-600 
3.Jiroušek Karel1987kraj. muži 601-700 
4.Kreis Pavel1945kraj. muži 701-800 
5.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 701-800 
6.Barbora Jiří1937kraj. muži 801-900 
7.Espinoza Felix1980nez. muži N 
VSK MFF UK Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Patho Gabriel1986kraj. muži 601-700cizinec 
2.Beňovič Marek1992kraj. muži 601-700cizinec 
3.Vošický Otto1970kraj. muži 701-800 
4.Milota Martin1992kraj. muži 801-900 
5.Engel Martin1969kraj. muži 801-900 
6.Hroch Michal1982kraj. muži 801-900 
7.Jareš Jakub1980kraj. muži 801-900 
8.Pavlík Václav1990kraj. muži 801-900 
9.Kápl Roman1991kraj. muži 801-900 
KK Konstruktiva Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peller Marek1973kraj. muži 601-700 
2.Toman Bedřich1946kraj. muži 601-700 
3.Tvrdík Petr1953kraj. muži 601-700 
4.Ouroda František1955kraj. muži 601-700 N 
5.Bauer Václav1985kraj. muži 701-800 
6.Bukovský Petr1947kraj. muži 701-800 
7.Černý Pavel1973kraj. muži 701-800 
8.Matoušek Jiří1942kraj. muži 701-800 
9.Duchoň Čestmír1958kraj. muži 701-800N 
10.Nebeský Jiří1947kraj. muži 801-900 
11.Modl Josef1945kraj. muži 801-900 
12.Hlaváč Jiří1949kraj. muži 801-900 N 
13.Korec Ladislav1945kraj. muži N 
TJ Sokol Petrovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rod Karel1960kraj. muži 601.-700. 
2.Kuttler Karel1945kraj. muži 701.-800. 
3.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701.-800. 
4.Černý Zdeněk1981nez. muži N 
AC Sparta Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benák Daniel1993kraj. muži 501-600 
2.Jedlička Jan1988kraj. muži 601-700 
3.Mészáros Bence1993kraj. muži 601-700 
4.Bartoň Tomáš2001kraj. muži 601-700 
5.Šálek Pavel1987kraj. muži 601-700 
6.Kleinander Michal1993kraj. muži 701-800 
7.Jandus Martin2008kraj. muži 701-800 
8.Rulc Michal2006kraj. muži 701-800 
9.Matoušek Václav2005kraj. muži 701-800 
10.Marhol Jan2006kraj. muži 801-900 
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabálek Petr1961kraj. muži 401-500 
2.Boloňský Andrej1976kraj. muži 501-600 
3.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 601-700 
4.Bartoš Martin1989kraj. muži 601-700 
5.Roubíček Vít1961kraj. muži 601-700 
6.Lounek Jan1952kraj. muži 701-800 
7.Strnad Jaroslav1964kraj. muži 701-800 
8.Hrabánek Vladimír1948kraj. muži 701-800 
9.Worsch Miloslav1957kraj. muži 701-800 N 
SK Slivenec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Milan1951kraj. muži 701-800 
2.Tvrdý Adam1976kraj. muži 801-900 
3.Kulhanek Ivo1947kraj. muži 801-900 
4.Vanžura Jaroslav1948kraj. muži 801-900 
5.Flodr Milan1957kraj. muži 801-900 
6.Jamný Pavel1975kraj. muži 801-900 
7.Maršálek Petr1946kraj. muži 801-900 
8.Ondráček Petr1979kraj. muži 801-900 
TJ Sokol Praha - Podolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikl Petr1976kraj. muži 601-700 
2.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 601-700 
3.Mareš Petr1981kraj. muži 601-700 
4.Jirásek Pavel1968kraj. muži 701-800 
5.Pravdová Petra1985kraj. muži 701-800 
6.Vaněček Martin1982kraj. muži 701-800 
7.Šrajer Jiří1962kraj. muži 701-800 
8.Dvořák Aleš1980kraj. muži 801-900 
9.Klouda Rudolf1934kraj. muži 801-900 N 
10.Hach Miroslav1971kraj. muži N 
SF SKK El Niňo Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slepička David1978kraj. muži 601.-700. 
2.Kaucký Filip2008kraj. muži 701.-800.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Nogoev Zholdoshbek1994kraj. muži 701.-800.cizinec 
4.Svoboda Sebastian2007kraj. muži 701.-800.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6. třída B muži
Sokol Nové Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalíšek Jiří1948kraj. muži 501.- 600. 
2.Vytisk Václav1950kraj. muži 601. - 700. 
3.Adámek Jiří1948kraj. muži 601. - 700. 
4.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601. - 700. 
5.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601. - 700. 
6.Erben Michal1982kraj. muži 701. - 800. 
7.Klindera Antonín1946kraj. muži 701. - 800. 
8.Černý Martin1954kraj. muži 801. - 900. 
9.Černý Václav1973kraj. muži 801. - 900. 
SK Dolní Měcholupy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čadil Petr2001kraj. muži 401-500 
2.Brož Josef1952kraj. muži 501-600 
3.Vojta Libor1971kraj. muži 501-600 
4.Hodač Michal2001kraj. muži 601-700 
5.Kácl Jiří1973kraj. muži 601-700 
6.Kácl David2001kraj. muži 701-800 
7.Chutný Bohumír1950kraj. muži 801-900N 
8.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži N 
TJ Sokol Kbely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Dušan1976kraj. muži 501-600 
2.Hrubý Jan1967kraj. muži 601-700 
3.Klouček Martin1973kraj. muži 601-700 
4.Poluk Alexandr1954kraj. muži 601-700N 
5.Trnka Josef1952kraj. muži 701-800 
6.Vrba Karel1948kraj. muži 701-800 
7.Bartoňová Eva1958kraj. muži 801-900 
8.Neskusil Josef1948kraj. muži N 
9.Benák Miroslav1951kraj. muži N 
10.Bednář Jiří1965kraj. muži N 
TTC Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brýna Karel1963kraj. muži 501 - 600 
2.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601 - 700 
3.Fiala Aleš1973kraj. muži 601 - 700 
4.Jansa Jiří1957kraj. muži 701 - 800 
5.Buriánek Václav1956kraj. muži 701 - 800 
6.Váňa Petr1964nez. muži  
TJ Sokol Stodůlky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimáček Pavel1973kraj. muži 501 - 600 
2.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 501 - 600 
3.Stejskal Radek1962kraj. muži 601 - 700 
4.Kunert Ladislav1958kraj. muži 601 - 700 
5.Jágr Martin1960kraj. muži 601 - 700 
6.Gargulák František1950kraj. muži 601 - 700 
7.Babický Lukáš1988kraj. muži 601 - 700 
TJ Lokomotiva Vršovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 601-700 
2.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
3.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 701-800 
4.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 701-800 
5.Adamová Božena1947kraj. muži 701-800 
6.Ruis Robin2003kraj. muži N 
7.Havlík Tomáš2003kraj. muži N 
8.Dufek Jakub2004kraj. muži N 
9.Horká Nela2005kraj. muži N 
TJ Zelená Liška C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Levý Jiří1970kraj. muži 501-600 
2.Konopa Josef1943kraj. muži 601-700 
3.Mikšátko Roman1961kraj. muži 601-700 
4.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 601-700 
5.Hajný Josef1935kraj. muži 701-800 
6.Krieger Karel1957kraj. muži 701-800 
7.Adam Václav1998kraj. muži 701-800 
8.Samohejl Erich1935kraj. muži 701-800 
9.Brožek Jan1932nez. muži  
TJ Sokol Běchovice II D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejent Martin1968kraj. muži 501-600 
2.Perníkář Tomáš1985kraj. muži 501-600 
3.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 601-700 
4.Procházka Ivan st.1946kraj. muži 701-800 
5.Rezek Jan ml.1993kraj. muži 701-800 
6.Rezek Jan st.1962kraj. muži 701-800 
7.Brůček František1966kraj. muži 701-800 
8.Hlaváč Tomáš1975kraj. muži 701-800 
9.Hobík Zdeněk1973nez. muži N 
Slovan KST Bohnice J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komín Ondřej1999kraj. muži 601-700 
2.Obrhel Adam2004kraj. muži 701-800 
3.Pilný Pavel1944kraj. muži 701-800 
4.Juppa Jáchym2006kraj. muži 801-900 
5.Pražák Bohumil1967kraj. muži 801-900 
6.Chvátal Zdeněk1970kraj. muži 801-900 
KST Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Lukáš1976kraj. muži 601-700 
2.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701-800 
3.Pocar Jan1971kraj. muži 701-800 
4.Macek Lukáš2003kraj. muži 701-800 
5.Medal Miroslav1960kraj. muži 801-900 
6.Di Munno Daniel1994kraj. muži 801-900 
7.Outrata Matěj2002kraj. muži 801-900 
8.Mužík Martin2003kraj. muži 801-900 
9.Macek Jaroslav1960kraj. muži 801-900 
10.Matoušek Daniel1993kraj. muži 801-900N 
TJ Sokol Suchdol - Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oppitz Karel1951kraj. muži 501-600 
2.Studničný Jaromír1947kraj. muži 601-700 
3.Klatovský Karel1939kraj. muži 701-800 
4.Racek Jiří1948kraj. muži 801-900 
5.Svobodová Šárka1992kraj. muži 801-900 
6.Vojtěchovský Vladimír1951kraj. muži 801-900 
7.Barták Jan1971kraj. muži N 
TTC Rebel E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašák Jaroslav1957kraj. muži 701-800 
2.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
3.Zahradnický Radek1976kraj. muži 701-800 
4.Vinař Daniel1972kraj. muži 801-900 
5.Tschunko Josef1963kraj. muži N 
7. třída A muži
SK Start Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajtler Martin1959kraj. muži 501-600 
2.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
3.Hrazdira Adam1987kraj. muži 501-600 
4.Potůček Václav1979kraj. muži 601-700 
5.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 701-800N 
6.Hadaš František1967kraj. muži 801-900 
7.Petržílek Petr1978kraj. muži 801-900 
8.Černý Dušan1975kraj. muži 801-900 
9.Fučíková Monika1981kraj. muži 801-900 
10.Fučík Dominik1978kraj. muži 801-900 
11.Pantoflíček Miroslav1967kraj. muži 801-900 
12.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 801-900N 
13.Černá Pavla1977kraj. muži 801-900N 
14.Smejkal Radek1970kraj. muži N 
TTC Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 701 - 800 
2.Listík Vít1991kraj. muži 801 - 900 
3.Fuček Miloslav1959kraj. muži 801 - 900 
4.Koudelka Bohdan1975kraj. muži 801 - 900 
TTC Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boegner Britta1989kraj. muži 801 - 900cizinec 
2.Novotný Robert1964kraj. muži 801 - 900 
3.Wichs Sáša1951kraj. muži 801 - 900 
4.Hrneček Vojtěch1973kraj. muži 801 - 900 
5.Maláková Olga1964kraj. muži 801 - 900 
6.Martinek Lukáš2009ČR nži 25 
TJ ABC Braník E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimon Milan1959kraj. muži 701-800N 
2.Bartók Jiří2001kraj. muži 801-900 
3.Hájek Jan1998kraj. muži 801-900 
4.Hájek Ondřej1998kraj. muži 801-900 
5.Popelka Jaromír st.1973kraj. muži 801-900 
6.Popelka Jaromír ml.2003kraj. muži 801-900 
7.Kopřiva Jan1947kraj. muži N 
8.Tuček Tomáš2002kraj. muži N 
9.Vojíř Patrik2005kraj. muži N 
10.Talián Tomáš2006kraj. muži N 
11.Horsák Matouš2006kraj. muži N 
12.Harmanec Jan2003kraj. muži N 
13.Danč Tomáš2002kraj. muži N 
14.Čermák Ondřej2005kraj. muži N 
15.Žáčková Lea2000kraj. muži N 
VSK MFF UK Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hroch Michal1982kraj. muži 801-900 
2.Jareš Jakub1980kraj. muži 801-900 
3.Engel Martin1969kraj. muži 801-900 
4.Pavlík Václav1990kraj. muži 801-900 
5.Kápl Roman1991kraj. muži 801-900 
6.Syrovátková Marie1985kraj. muži N 801-900 
7.Erhart Jan1995nez.  
TTC Elizza Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Puk Jaroslav1973kraj. muži 601-700 
2.Rosa Vladimír1969kraj. muži 701-800 
3.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
4.Barák Erik2004kraj. muži 801-900 
5.Kalinová Martina2002kraj. muži 801-900 
6.Kaňka Filip2005kraj. muži 801-900 
7.Lebeda Lukáš2009kraj. muži 801-900 
8.Mašek Jan2009kraj. muži 801-900 
9.Pražáková Šárka2001kraj. muži 801-900 
10.Puk David2005kraj. muži 801-900 
11.Kemlink David1977kraj. muži 801-900 N 
12.Podrazký Adam2007kraj. muži 801-900 N 
13.Procházka Šimon2003kraj. dci 70 
14.Petrtýl Šimon2008kraj. dci 71 
15.Laube Martin2009kraj. sži 76 
16.Mašek Kryštof Matěj2008kraj. sži 76 
17.Šedivý Ondřej2005kraj. sži 80 
18.Sedláček Jakub2006kraj. mži 50 
19.Voborský Vojtěch2010kraj. mži 66 
20.Kemlinková Nela2008kraj. muži N 
21.Šedivý Filip2010kraj. muži N 
22.Uzlová Veronika1997kraj. muži N 
TTC Klánovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 601-700 
2.Platil Stanislav1946kraj. muži 601-700 
3.Grisa Daniel2003kraj. muži 701-800 
4.Tichý Stanislav1948kraj. muži N 701-800 
5.Grisa Vladimír1968kraj. muži 801-900 
6.Křemel Eduard1965kraj. muži N 801-900 
7.Kořínek Arnošt1974kraj. muži N 
8.Brothánek Zdeněk1954kraj. muži N 
9.Hodík Václav2004kraj. dci N 
10.Hrdlic Roman ml.2004kraj. dci N 
AC Sparta Praha N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandus Martin2008kraj. muži 701-800 
2.Rulc Michal2006kraj. muži 701-800 
3.Matoušek Václav2005kraj. muži 701-800 
4.Marhol Jan2006kraj. muži 801-900 
5.Nedělka Petr2004kraj. muži 801-900 
6.Piroutek Ondřej2003kraj. muži 801-900 
7.Šourek Ondřej1975nez. muži N 
8.Šourek Pavel2007nez. muži N 
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roubíček Vít1961kraj. muži 601-700 
2.Lounek Jan1952kraj. muži 701-800 
3.Strnad Jaroslav1964kraj. muži 701-800 
4.Hrabánek Vladimír1948kraj. muži 701-800 
5.Worsch Miloslav1957kraj. muži 701-800 N 
6.Matvija Peter1990kraj. muži N 
7.Hajda Radim1984kraj. muži N 
SK SANK Běchovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Miloš1970kraj. muži 601-700 
2.Urban Pavel1971kraj. muži 701-800 
3.Trubl Vladimír1959kraj. muži 701-800 
4.Kára Jiří1949kraj. muži 701-800 
5.Baťka Petr1980kraj. muži 801-900 
6.Žerava Miroslav1946kraj. muži 801-900 
7.Špaček Václav1940nez. muži  
TJ Sokol Praha - Podolí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pravdová Petra1985kraj. muži 701-800 
2.Vaněček Martin1982kraj. muži 701-800 
3.Šrajer Jiří1962kraj. muži 701-800 
4.Dvořák Aleš1980kraj. muži 801-900 
5.Klouda Rudolf1934kraj. muži 801-900 N 
SF SKK El Niňo Praha N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niederle Jiří1960kraj. muži 801.-900. 
2.Štefan Nikola1951kraj. muži 801.-900. 
3.Přída Antonín1975kraj. muži 801.-900 
4.Strouhal Vojtěch1998kraj. muži nezařazen 
7. třída B muži
Sokol Nové Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601. - 700. 
2.Erben Michal1982kraj. muži 701. - 800. 
3.Klindera Antonín1946kraj. muži 701. - 800. 
4.Černý Martin1954kraj. muži 801. - 900. 
5.Černý Václav1973kraj. muži 801. - 900. 
6.David Miroslav1956kraj. muži N 
TTC Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Václav1956kraj. muži 701 - 800 
2.Frýsová Lucie1976kraj. muži 701 - 800 
3.Houf Petr1968kraj. muži 801 - 900 
4.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 801 - 900 
5.Kudláček František1981nez. muži  
TJ Sokol Nusle Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokeš Jan1977kraj. muži 601-700 
2.Adámek Miroslav1953kraj. muži 601-700 
3.Pour Lukáš2000kraj. muži 701-800 
4.Hlávka Zdeněk1954kraj. muži 801-900 
5.Nesvačilová Petra1973kraj. muži N 
6.Hájková Anna1945kraj. muži N 
7.Špicarová Veronika1995kraj. muži N 
8.Slunéčko Jindřich1947kraj. muži N 
TJ Sokol Stodůlky G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501 - 600 
2.Gargulák František1950kraj. muži 601 - 700 
3.Jágr Martin1960kraj. muži 601 - 700 
4.Babický Lukáš1988kraj. muži 601 - 700 
5.Hruban Vladimír1953kraj. muži 701 - 800 
6.Papoušek Vladimír1951kraj. muži 701 - 800 N 
7.Vrecion Pavel1964kraj. muži 801 - 900 N 
8.Transpaderme Benito Jorge1981kraj. muži Ncizinec 
9.Charvátová Zuzana1978kraj. ženy N 
TJ ABC Braník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
2.Král Ludvík st.1961kraj. muži 701-800 
3.Hlaváček Petr1972kraj. muži 801-900 
4.Kotek Miloš1963kraj. muži 801-900N 
5.Diblík Radek1969kraj. muži N 
6.Janík František1958kraj. muži N 
7.Jirka Martin1970kraj. muži N 
8.Kaňka Jiří1963kraj. muži N 
9.Král Jakub1988kraj. muži N 
10.Prokop Leoš1957kraj. muži N 
KK Konstruktiva Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Václav1985kraj. muži 701-800 
2.Bukovský Petr1947kraj. muži 701-800 
3.Černý Pavel1973kraj. muži 701-800 
4.Matoušek Jiří1942kraj. muži 701-800 
5.Modl Josef1945kraj. muži 801-900 
6.Nebeský Jiří1947kraj. muži 801-900 
7.Hlaváč Jiří1949kraj. muži 801-900 N 
8.Fleissig Petr1944kraj. muži N 
Slovan KST Bohnice K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvátal Zdeněk1970kraj. muži 801-900 
2.Vanka Radek1966nez. muži  
3.Novotný Marek1976nez. muži  
4.Chvátal Hubert2007nez. muži  
5.Vlasák Viktor2006nez. muži  
AC Sparta Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šálek Pavel1987kraj. muži 601-700 
2.Kleinander Michal1993kraj. muži 701-800 
3.Lukinykh Ilya1990kraj. muži 701-800cizinec 
4.Kleinander Michael1967kraj. muži 701-800 
5.Vacek Bohumil1957kraj. muži 701-800 
6.Hruška Rudolf1968kraj. muži 801-900 
7.Newerla Jiří1965kraj. muži 801-900 
8.Zdeněk Jan1968kraj. muži 801-900 
9.Havlický Aleš1966kraj. muži 801-900 
KST Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Di Munno Daniel1994kraj. muži 801-900 
2.Medal Miroslav1960kraj. muži 801-900 
3.Outrata Matěj2002kraj. muži 801-900 
4.Mužík Martin2003kraj. muži 801-900 
5.Macek Jaroslav1960kraj. muži 801-900 
6.Zahálka Tobiáš2005kraj. muži 801-900 
7.Matoušek Daniel1993kraj. muži 801-900N 
8.Kabát Adam2006kraj. muži 801-900N 
SF SKK El Niňo Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrytr Petr1941kraj. muži 701.-800. 
2.Procházka Pavel1954kraj. muži 701.-800. 
3.Kubíček Dominik2004kraj. muži 701.-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Mihalachi Marek2004kraj. muži nezařazenHostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol Praha - Břevnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červenka Boris1964kraj. muži 601-700 
2.Kliner Jiří1946kraj. muži 701-800 
3.Brož Josef1959kraj. muži 701-800 
4.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701-800 
5.Zábranský Josef1964kraj. muži 701-800 
6.Zücker Robert1979kraj. muži 801-900 
7.Margaritov Dimitr1953kraj. muži 801-900 
8.Bilanská Dominika1996kraj. muži 801-900 
9.Brož Václav1999kraj. muži 801-900N 
10.Ristovský Tom1987kraj. muži 801-900N 
11.Sabuka David1975kraj. muži N 
KST OBO Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cooke Stephen1970kraj. muži 701-800cizinec 
2.Hausmann Josef1958kraj. muži 701-800 
3.Hronský Vladimír1956kraj. muži 801-900 
4.Kobliha Pavel1968kraj. muži 801-900 
5.Kožaný Petr1977kraj. muži 801-900 
6.Staněk Václav1946kraj. muži 801-900 
7.Teuchmann Petr1957kraj. muži 801-900 N 
8.Moravka Tomáš1987kraj. muži N 
Divize ženy
TJ ABC Braník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21-40 
2.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 61-80 
3.Žáčková Lea2000kraj. ženy 101-130 
4.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy 81-100 
5.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101-130 
6.Balková Růžena1945kraj. ženy 101-130 
TTC Rebel A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
2.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21-40 
3.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61-80 
4.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy N 
5.Vožehová Lucie1974kraj. ženy N 
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979ČR ženy 25 
2.Vlčková Monika1966kraj. ženy 21-40NHostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
3.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 41-60 
4.Vrzalová Jitka1956kraj. ženy 61-80 
5.Hájková Anna1945kraj. ženy 61-80 
6.Nesvačilová Petra1973kraj. ženy 61-80 
7.Rohová Michaela2007kraj. ženy 61-80NHostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
8.Špicarová Veronika1995kraj. ženy 101-130 
9.Janů Veronika2008kraj. ženy NHostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
TJ Sokol Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41-60 
2.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 41-60 
3.Lösterová Anna1951kraj. ženy 61 - 80Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita, z.s.
4.Charvátová Zuzana1978kraj. ženy N 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažková Anežka2002kraj. ženy 41-60Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
2.Závodská Katarína1964kraj. ženy 61-80 
3.Kačírková Martina1970kraj. ženy 61-80 
4.Adamová Božena1947kraj. ženy 81-100 
5.Zýková Renata1961kraj. ženy 81-100 
6.Horká Nela2005kraj. ženy 81-100 
7.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 81-100 
8.Filová Simona1998kraj. ženy 101-130 
9.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-130 
10.Ziková Hana1960kraj. ženy 101-130N 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franeková Věra2003kraj. ženy 21-40 
2.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 41-60 
3.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 61-80 
4.Pražáková Šárka2001kraj. ženy 81-100 
5.Kemlinková Nela2008kraj. ženy 101-130 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 41-60 
2.Vránová Helena1976kraj. ženy 41-60 
3.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 61-80 
4.Kalinová Martina2002kraj. ženy 101-130 
5.Malá Kateřina2005kraj. ženy 101-130 
6.Uzlová Veronika1997kraj. ženy 101-130 
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 41-60 
2.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 61-80 
3.Mrázková Lia2002kraj. ženy 61-80 
4.Maršíková Eliška2007kraj. ženy 101-130 
5.Zuzáková Anežka2006kraj. ženy 101-130 
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 61-80 
2.Petříková Kateřina2006kraj. ženy 61-80N 
3.Fabiánová Natálie2004kraj. ženy 101-130 
4.Krajíčková Zuzana2002kraj. ženy 101-130 
5.Melíšková Tereza2007kraj. ženy 101-130 
6.Nosková Adéla2008kraj. ženy 101-130 
7.Fabiánová Pavla1972nez. ženy NHostování z TTC Brandýs n.L, spolek
TJ AVIA Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 21-40 
2.Havlíková Jana1976kraj. ženy 41-60 
3.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Seidlová Monika2000kraj. ženy 81.-100. 
2.Bendová Amálie2005kraj. ženy 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Březáková Helena1960kraj. ženy N 101.-130. 
4.Kaucká Hana1949kraj. ženy Nezařazena 
TJ AVIA Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chocová Alena1977kraj. ženy 41-60 
2.Petříková Michaela1991kraj. ženy 41-60 
3.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 61-80 
4.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 61-80 
1. třída ženy
VSK MFF UK Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helisová Kateřina1981kraj. ženy 21-40 
2.Brejchová Kateřina1997nez.  
3.Syrovátková Marie1985nez.  
4.Koňasová Kateřina1993nez.  
TTC Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boegner Britta1989kraj. ženy 81 - 100cizinec 
2.Bláhová Romana1965kraj. ženy 81 - 100 
3.Maláková Olga1964kraj. ženy 101 - 130 
4.Malá Božena1947kraj. ženy 101 - 130 
5.Hanzlíčková Martina1984kraj. ženy 101 - 130 N 
TJ ABC Braník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy 81-100 
2.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101-130 
3.Balková Růžena1945kraj. ženy 101-130 
4.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy N 
5.Čekanová Jitka1963kraj. ženy N 
6.Šumová Jana1974kraj. ženy N 
TJ Košíře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulantová Pavla1973kraj. ženy 61-80 
2.Füllsacková Barbora1978kraj. ženy 61-80 
3.Nováková Hana1984kraj. ženy 81-100 
4.Čápová Kateřina1980kraj. ženy N 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamová Božena1947kraj. ženy 81-100 
2.Zýková Renata1961kraj. ženy 81-100 
3.Horká Nela2005kraj. ženy 81-100 
4.Ziková Hana1960kraj. ženy 101-130N 
5.Rabenseifnerová Zdeňka1974kraj. ženy N 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 81-100 
2.Filová Simona1998kraj. ženy 101-130 
3.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-130 
4.Bláhová Milena1968kraj. ženy N 
5.Chrastilová Dana1971kraj. ženy N 
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražáková Šárka2001kraj. ženy 81-100 
2.Kalinová Martina2002kraj. ženy 101-130 
3.Kemlinková Nela2008kraj. ženy 101-130 
4.Malá Kateřina2005kraj. ženy 101-130 
5.Uzlová Veronika1997kraj. ženy 101-130 
6.Remundová Michaela2008ČR nžy 39 
7.Alinčová Michaela2010kraj. nžy 10 
8.Dankovská Kristýna2010kraj. ženy N 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábková Dana1953kraj. ženy 61-80 
2.Kriegerová Helena1956kraj. ženy 81-100 
3.Veselíková Pavla1989kraj. ženy 81-100Hostování z TTC Svatkovice
4.Füri Silvia1955kraj. ženy 101-130 
5.Straková Jitka1976nez. ženy  
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Stanislava1946kraj. ženy 81-100 
2.Štanclová Helena1941kraj. ženy 81-100 
3.Vlachová Jana1951kraj. ženy 81-100 
4.Donovalová Dana1951kraj. ženy 101-130N 
5.Vildová Irena1960nez. ženy  
AC Sparta Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajíčková Zuzana2002kraj. ženy 101-130 
2.Melíšková Tereza2007kraj. ženy 101-130 
3.Nosková Adéla2008kraj. ženy 101-130 
4.Klusová Lenka1988nez. ženy Ncizinec 
5.Písecká Daniela2003nez. ženy N 
TJ Slavoj Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999kraj. ženy 41. - 60.cizinec 
2.Mikešová Adéla2008kraj. mžy 7. 
3.Slavíčková Eliška2009kraj. mžy 12. 
4.Havlíčková Eva2008ČR nžy 28. 
5.Kodetová Hanka2010kraj. nžy 4. N 
FC Přední Kopanina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Stanislava1955kraj. ženy 101-130 
2.Kozáková Květoslava1952kraj. ženy 101-130 
3.Kyselá Zdeňka1958kraj. ženy 101-130 
4.Opánska Iveta1975kraj. ženy 101-130 
5.Portešová Hana1971kraj. ženy N 
1. třída starší žáci
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benák Vít2005ČR sži 34 
2.Rochowanski Jan2005ČR sži 46 
3.Zacharda Jáchym2005ČR sži 47 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remunda Alexandros Matheos2006ČR sži 40 
2.Ošmera Jan2006ČR sži 77 
3.Vavroušek Michal2006kraj. sži 34 
4.Puk David2005kraj. sži 28 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor David2007ČR sži 42 
2.Marhol Jan2006kraj. sži 23 
3.Matoušek Václav2005kraj. sži 26 
4.Jandus Martin2008kraj. sži 44 
5.Šourek Pavel2007kraj. sži 62 
6.Rulc Michal2006kraj. sži N 
1. třída starší žákyně
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malá Kateřina2005ČR sžy 67 
2.Kemlinková Nela2008kraj. sžy 12 
3.Alinčová Michaela2010kraj. sžy N 
4.Dankovská Kristýna2010kraj. sžy N 
5.Remundová Michaela2008kraj. sžy N 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jungwirthová Andrea2005ČR sžy 13 
2.Jaroňová Karolína2007ČR sžy 38 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy