Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajský pohár LK
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
2.Tauš René1971kraj. muži 81-100 
3.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
4.Provazník Tomáš1983kraj. muži 101-130 
5.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-100 
6.Anton Petr1981reg. muži 61-100 
KST Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
2.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
3.Plíšek Jan1979reg. muži 101-198 
4.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
5.Andrle Tomáš1979reg. muži 101-198 
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Slavík Miroslav1964reg. muži 11-20 
3.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 21-30 
4.Černý Václav1963reg. muži 61-90 
5.Němec Milan1962nez.  
KST Victory Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buzek Josef1970reg. muži 101-198 
2.Hruda Kamil1965reg. muži 101-198 
3.Pažout Daniel1970reg. muži 101-198 
4.Lanková Martina1973reg. muži 101-198 
5.Cmunt Martin1982reg. muži 101-198 
6.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-198 
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paldus Tomáš1975kraj. muži 61-80 
2.Zahradník Jan1982kraj. muži 101-130 
3.Doležal Václav1966reg. muži 21-30 
4.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
5.Šeda Libor1981nez.  
TJ Sokol Bratříkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlum Lukáš1980reg. muži 61-90 
2.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
3.Kotyza Rostislav1956reg. muži 91-120 
4.Hujer Miroslav1942nez.  
5.Jareis Otakar st.1955nez.  
TJ Sokol Bratříkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotyza Josef1961reg. muži 91-120 
2.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
3.Rak Petr1954nez.  
4.Pavlata Lukáš1988nez.  
5.Matějček Ivan1986nez.  
SO Slaná u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janata Tomáš1996reg. muži 42 
2.Kopal Aleš1992reg. muži 45 
3.Kouble Daniel1997reg. muži 51 
ST Frýdlant A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potenský Jan1955reg. muži 61-100 
2.Široký Jiří1964reg. muži 101-198 
3.Starý Jiří st.1958reg. muži 101-198 
4.Škeřík Petr1974reg. muži 101-198 
5.Syrový Roman1976reg. muži 101-198 
6.Hyršl Jiří1971reg. muži 101-198 
7.Hauer Marek1973reg. muži 101-198 
8.Halík Jiří1999reg. muži 101-198 
9.Gittler Vladislav1997reg. muži 101-198 
ST Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Martin1975reg. muži 101-198 
2.Nohejl Václav1975reg. muži 101-198 
3.Nohejl Tomáš2000reg. muži 101-198 
4.Nohejl Václav ml.2005reg. sži 101-198 
5.Nohejl Matěj2005reg. sži 101-198 
6.Nohejl Martin ml.2005reg. sži 101-198 
Sokol Jablonec n. J. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šír Milan1989kraj. muži 21-30 
2.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 41-60 
3.Naděje Lukáš1985kraj. muži 41-60 
4.Vu Duy Tiep1987kraj. muži ???cizinec 
5.Honců Michal1972kraj. muži ??? 
6.Skalský Milan1970reg. muži 21-60 
Sokol Jablonec n. J. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
2.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
3.Pavlata Petr1957reg. muži 21-60 
4.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
5.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
6.Hrubý Tomáš1985reg. muži 21-60 
7.Pastorek Ondřej1987reg. muži 21-60 
Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
2.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
3.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
4.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 61 - 80 
5.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
6.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr1979kraj. muži 41-60 
2.Salomon Daniel1996kraj. muži 41-60 
3.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
4.Knob Michal1965kraj. muži 81-100 
5.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
6.Dědek Jiří1968kraj. muži 101-130 
7.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
8.Šonský Jaroslav1979reg. muži 6 N 
9.Csizmazia Michal1979reg. muži 7 N 
10.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
11.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
12.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
TJ Sokol Mukařov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Pavel1978reg. muži 21-30 
2.Bartůněk Radek1977reg. muži 31-60 
3.Vele Jaroslav1977reg. muži 31-60 
4.Melichar Václav1952reg. muži 61-90 
5.Hujer František1973nez.  
6.Netopil Jiří1944nez.  
7.Pivrnec Zdeněk1976nez.  
Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopiary Lubomír1970reg. muži 21-60 
2.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
3.Filip Josef2000reg. muži 21-60 
4.Varcl Jan st.1952reg. muži 21-60 
5.Varcl Matěj1988reg. muži 21-60 
6.Brož Kryštof2005reg. muži 61-100 
7.Vondráčková Lucie2001reg. muži 61-100 
8.Vondrák Michal2003reg. muži 61-100 
9.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
Star Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Jan1951reg. muži 61-100 
2.Novák Luboš1968reg. muži 61-100 
3.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100 
4.Mizera Petr1978reg. muži 61-100 
5.Fanta Vilém2007reg. muži 101-156 
6.Nechvíl Richard2008reg. muži 101-156 
7.Housa Aleš1977reg. muži 101-156 
8.Brenner Radek1976reg. muži 101-156 
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 41-60 
2.Líbal Jaromír1981kraj. muži 81-100 
3.Fejtek Ondřej1989reg. muži 21-60 
4.Jiříček Jan1964reg. muži 21-60 
TJ Sokol Vesec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
2.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
3.Jíra Jiří1959reg. muži 21-60 
4.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
5.Souček Josef1947reg. muži 61-100 
6.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
7.Vele Martin1972reg. muži 61-100 
8.Šírek František1946nez. muži  
9.Macoun Michael1967nez. muži  
Bižuterie Jablonec n.N.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
2.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
3.Urban Milan1960kraj. muži 61-80 
4.Daníček Radek1983reg. muži 11-20 
5.Vrabec Jan1985reg. muži 11-20 
6.Matouš Roman1967reg. muži 21-30 
7.Molitoris Dušan1944nez. muži  
8.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
9.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-30 
SKST Liberec 1
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožík Karel1978kraj. muži 35,5 
2.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 50,5 
3.Mareš Erik2002kraj. muži 90,5 
4.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 90,5 
5.Stránská Anna2002kraj. muži xxx 
SKST Liberec 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
2.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 50,5 
3.Korp Oliver Petr2003kraj. muži 70,5 
4.Požárský Jiří1962kraj. muži 70,5 
5.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 90,5 
6.Absolonová Marie2000reg. muži 80,5 
7.Pařízková Monika2005kraj. muži xxx 
SKST Liberec 3
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Tomáš2002kraj. muži 90,5 
2.Štolfa Jakub2003reg. muži 80,5 
3.Tauchman Denis2002reg. muži 80,5 
4.Veselka Jiří st.1958reg. muži 80,5 
5.Jandák Jan2004reg. muži 149,5 
6.Barbora Adam2001kraj. muži xxx 
SKST Liberec 4
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vogel Matěj2004reg. muži 80,5 
2.Čermák Bohuslav2007reg. muži 149,5 
3.Žmuda Petr2007reg. muži 149,5 
4.Vogel Jakub2006reg. muži 149,5 
5.Perný Matěj2003reg. muži 149,5 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy