Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská divize
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 41-60 
2.Líbal Jaromír1981kraj. muži 81-100 
3.Fejtek Ondřej1989reg. muži 21-60 
4.Jiříček Jan1964reg. muži 21-60 
5.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
6.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
7.Jíra Jiří1959reg. muži 21-60 
8.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
9.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
10.Souček Josef1947reg. muži 61-100 
11.Vele Martin1972reg. muži 61-100 
12.Šírek František1946nez. muži  
13.Macoun Michael1967nez. muži  
Tělocvičná jednota Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr1979kraj. muži 41-60 
2.Salomon Daniel1996kraj. muži 41-60 
3.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
4.Dědek Jiří1968kraj. muži 101-130 
5.Knob Michal1965kraj. muži 81-100 
6.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
7.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
8.Šonský Jaroslav1979reg. muži 6 N 
9.Csizmazia Michal1979reg. muži 7 N 
10.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
11.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
TJ Jiskra Nový Bor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtík Jan1980kraj. muži 41-60 
2.Ivan Radek1969kraj. muži 41-60 
3.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 41-60 
4.Vojtěch Petr1960kraj. muži 61-80 
5.Horník Stanislav1957kraj. muži 81-100 
6.Studecký Lubor1956kraj. muži 81-100 
7.Hofman Denis1999kraj. muži 81-100 
8.Polák Tomáš1982kraj. muži 81-100 
9.Oliverius Pavel1956kraj. muži 101-130 
10.Sucharda Jan2001kraj. muži 101-130 
11.Nešvera Miroslav1964kraj. muži 101-130 
12.Bartoš Jiří1966reg. muži 11-30 
13.Rudinský David1972reg. muži 31-60 
14.Šákr Josef1956reg. muži 61-100 
15.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
16.Špaček Ondřej1994nez.  
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabíni Marek1995kraj. muži 31 - 40 
2.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
3.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
4.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 61 - 80 
5.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
6.Jindrák Lukáš2003kraj. muži 101 - 130 
7.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
8.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
9.Jaderný Petr1958reg. muži 31 - 60 
10.Milata Vladimír ml.1985reg. muži 31 - 60 
Lokodepo Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minář Jiří1975kraj. muži 21.-30. 
2.Batthyány Tibor1978kraj. muži 41.-60. 
3.Sklenička Jan1978kraj. muži 61.-80. 
4.Zdvihal Radek1971kraj. muži 61.-80. 
5.Vinter Tomáš1976kraj. muži 61.-80. 
6.Frýba Jiří1965nez. muži  
7.Regner Michal1978nez. muži  
8.Šilhán Pavel1984nez. muži  
Jiskra Raspenava z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchánek Martin1987kraj. muži 21. - 30. 
2.Zahradník Tomáš1968kraj. muži 31. - 40. 
3.Prosa Tomáš1992kraj. muži 31. - 40. 
4.Horák Leoš1967kraj. muži 41. - 60. 
5.Pikous Marsel1975kraj. muži 101. - 130. 
6.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 100. 
7.Drechsler Jan1985reg. muži 61. - 100. 
8.Blažek Petr1958reg. muži 61. - 100. 
9.Sršeň Jiří1948reg. muži 61. - 100. 
10.Ryšavý Milan1967reg. muži 61. - 100. 
11.Horák David1998reg. muži 101. - 198. 
12.Čapek Josef1948nez. muži  
13.Boháč Vladimír1951nez. muži  
14.Schiller Miroslav1935nez. muži  
15.Horák Čeněk1965nez. muži  
16.Suchánková Sylvie1986nez. ženy  
Bižuterie Jablonec n.N. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
2.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
3.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
4.Urban Milan1960kraj. muži 61-80 
5.Dominh Martin1996kraj. muži 81-100 
6.Daníček Radek1983kraj. muži 101-130 
7.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
8.Vrabec Jan1985reg. muži 11-20 
9.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-30 
10.Matouš Roman1967reg. muži 21-30 
11.Koťátko Luboš1971nez. muži  
12.Šonský Patrik1992nez. muži  
TJ Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Michal1993kraj. muži 21.-40. 
2.Martenek Tomáš1970kraj. muži 41.-60. 
3.Žemlička Karel1962kraj. muži 61.-80. 
4.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 61.-80. 
5.Hanák Petr1966kraj. muži 61.-80. 
6.Zahradník Petr1962kraj. muži 101.-130. 
7.Průša Pavel1956reg. muži 61.-100. 
8.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61.-100. 
9.Šimon Miroslav1967reg. muži 61.-100. 
10.Charvát Luboš1967reg. muži 61.-100. 
11.Lipenský Robert1972nez. muži  
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šír Milan1989kraj. muži 21-30 
2.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 41-60 
3.Naděje Lukáš1985kraj. muži 41-60 
4.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 81-100cizinec 
5.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
6.Honců Michal1972reg. muži 20N 
7.Pavlata Petr1957reg. muži 21-60 
8.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
9.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
10.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
11.Hrubý Tomáš1985reg. muži 21-60 
12.Skalský Milan1970reg. muži 21-60 
13.Pastorek Ondřej1987reg. muži 21-60 
Krajský přebor 1. třídy
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
2.Tauš René1971kraj. muži 81-100 
3.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
4.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-100 
5.Provazník Tomáš1983kraj. muži 101-130 
6.Anton Petr1981reg. muži 61-100 
7.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
8.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
9.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
10.Buzek Josef1970reg. muži 101-198 
11.Hruda Kamil1965reg. muži 101-198 
12.Pažout Daniel1970reg. muži 101-198 
SKST Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Rudolf st.1959kraj. muži 61 - 80 
2.Fišera Milan1967kraj. muži 81-100 
3.Česenek Vratislav1965kraj. muži 101-130 
4.Pavelka Josef1959kraj. muži 101-130 
5.Bárta Roman1959kraj. muži 101 - 130 
6.Král Pavel1965reg. muži 31-60 
7.Cikl Pavel1955reg. muži 61-100 
8.Čeřovský Ivo1962reg. muži nez 
9.Mládek Petr1973reg. muži nez 
10.Novotný Miroslav1972reg. muži nez 
11.Ceban Alexandr2004reg. sži nez 
12.Fišera Tadeáš1999reg. muži nez 
13.Bárta Marek2007reg. sži nez 
Tělocvičná jednota Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 61-80 
2.Bělovský Josef1957kraj. muži 81-100 
3.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 81-100 
4.Krejčí Richard1987reg. muži 21-60 
5.David Lukáš2003reg. muži 21-60 
6.David Jaroslav1998reg. muži 21-60 
7.Málek Lukáš1984reg. muži 21-60 
8.Krejsa Karel1952reg. muži 151-156 
9.Král Libor1971reg. muži 151-156 
10.Kubík Tomáš1972nez.  
11.Baudys Václav1964nez.  
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Paldus Tomáš1975kraj. muži 61-80 
3.Zahradník Jan1982kraj. muži 101-130 
4.Doležal Václav1966reg. muži 21-30 
5.Slavík Miroslav1964reg. muži 11-20 
6.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 21-30 
7.Mastník Radek1971reg. muži 31-60 
8.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
9.Černý Václav1963reg. muži 61-90 
10.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
11.Chlum Lukáš1980reg. muži 61-90 
12.Kotyza Josef1961reg. muži 91-120 
13.Kotyza Rostislav1956reg. muži 91-120 
14.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
15.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
16.Matějček Ivan1986nez.  
17.Hujer Miroslav1942nez.  
18.Jareis Otakar st.1955nez.  
19.Němec Milan1962nez.  
20.Rak Petr1954nez.  
21.Šeda Libor1981nez.  
22.Pavlata Lukáš1988nez.  
Tělocvičná jednota Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knob Michal1965kraj. muži 81-100 
2.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
3.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
4.Šonský Jaroslav1979reg. muži 6 N 
5.Csizmazia Michal1979reg. muži 7 N 
6.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
7.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
8.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
9.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
10.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
11.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
TJ Jiskra Nový Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studecký Lubor1956kraj. muži 81-100 
2.Polák Tomáš1982kraj. muži 81-100 
3.Hofman Denis1999kraj. muži 81-100 
4.Oliverius Pavel1956kraj. muži 101-130 
5.Bartoš Jiří1966reg. muži 11-30 
6.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
7.Čupec Daniel1978nez.  
8.Špaček Ondřej1994nez.  
TJ Jiskra Nový Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horník Stanislav1957kraj. muži 81-100 
2.Sucharda Jan2001kraj. muži 101-130 
3.Nešvera Miroslav1964kraj. muži 101-130 
4.Šákr Josef1956reg. muži 61-100 
5.Nykodýmová Natálie2002reg. muži 31-60 
6.Rudinský David1972reg. muži 31-60 
7.Hudeček Evžen1956reg. muži 61-100 
8.Lepšík Jan1995nez.  
TJ Doksy - Mimoň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tamchyna Petr1961kraj. muži 41-60 
2.Pobuda Josef1969kraj. muži 81-100 
3.Lazar Julius1968kraj. muži 101-130 
4.Bukovec Radek1966reg. muži 31-60 
5.Lindner Ladislav1953reg. muži 31-60 
6.Motl Ladislav1952reg. muži 31-60 
7.Urban Tomáš1983reg. muži 31-60 
8.Lučan Ladislav1962reg. muži 61-100 
9.Pulkrábek Václav1953reg. muži 61-100 
10.Vrba Josef1959reg. muži 61-100 
11.Fečuš Jan1963nez. muži nezařazen 
TJ Lokomotiva Česká Lípa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 31 - 40 
2.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
3.Jindrák Lukáš2003kraj. muži 101 - 130 
4.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
5.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
6.Gabriel Jan2007reg. muži 61 - 100 
7.Motlík Lukáš2004reg. muži 61 - 100 
8.Reichl Radomír1951nez.  
9.Gabriel Václav st.1976nez.  
Bižuterie Jablonec n.N. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dominh Martin1996kraj. muži 81-100 
2.Daníček Radek1983kraj. muži 101-130 
3.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
4.Vrabec Jan1985reg. muži 11-20 
5.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-30 
6.Matouš Roman1967reg. muži 21-30 
7.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
8.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
9.Reczai Jiří1955reg. muži 31-60 
10.Mádle Luděk1955reg. muži 31-60 
11.Kahan Ondřej2007reg. muži 91-120 
12.Sudek Karel1994reg. muži 91-120 
13.Koťátko Luboš1971nez. muži  
14.Šonský Patrik1992nez. muži  
15.Molitoris Dušan1944nez. muži  
TJ Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Petr1966kraj. muži 61.-80. 
2.Zahradník Petr1962kraj. muži 101.-130. 
3.Průša Pavel1956reg. muži 61.-100. 
4.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61.-100. 
5.Šimon Miroslav1967reg. muži 61.-100. 
6.Charvát Luboš1967reg. muži 61.-100. 
7.Lipenský Robert1972nez. muži  
Krajský přebor 2. třídy
KST Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Tomáš1983kraj. muži 101-130 
2.Anton Petr1981reg. muži 61-100 
3.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
4.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
5.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
6.Plíšek Jan1979reg. muži 101-198 
7.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-198 
8.Andrle Tomáš1979reg. muži 101-198 
9.Buzek Josef1970reg. muži 101-198 
10.Cmunt Martin1982reg. muži 101-198 
11.Hruda Kamil1965reg. muži 101-198 
12.Lanková Martina1973reg. muži 101-198 
13.Pažout Daniel1970reg. muži 101-198 
Cvikováček Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojt Pavel1974reg. muži 31-60 
2.Plaček Jaroslav1973reg. muži 31-60 
3.Štěpánek Zdeněk1973reg. muži 31-60 
4.Vrabec David1995reg. muži 31-60 
5.Svobodová Gabriela1992reg. muži 31-60 
6.Német Martin1972reg. muži 61-100 
7.Madaraszová Klára1994nez.  
8.Polák Pavel1960nez.  
9.Studničný Josef1968nez.  
10.Tomek Jaroslav st.1963nez.  
11.Viktora Radek1976nez.  
12.Dvořák Jiří1989nez.  
13.Gežo Miroslav1978nez.  
SK Jiřetín pod Bukovou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hradecký Jakub1980kraj. muži 101-130 
2.Bártl Rostislav1973reg. muži 11-20 
3.Adamec Miroslav1967reg. muži 21-30 
4.Sedlák Marek st.1973reg. muži 31-60 
5.Svatý Robert1977reg. muži 31-60 
6.Kolomazník David1971reg. muži 91-120 
7.Černý Michal1976nez.  
8.Kremláček Jiří1943nez.  
TJ Sokol Železný Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Ladislav1953kraj. muži 101-130 
2.Šonský Jaroslav1957reg. muži 21-60 
3.Šich Jaroslav1959reg. muži 31-60 
4.Kvapil Josef1950reg. muži 31-60 
5.Bareš Karel1959reg. muži 31-60 
6.Bachůrek Jaroslav1957reg. muži 31-60 
7.Hloušek Antonín1947reg. muži 31-60 
8.Vít Jiří1941reg. muži 31-60 
9.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
10.Pospíšil Pavel1962nez.  
11.Vrabec Milan1960nez.  
TJ Jiskra Tanvald A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Radim1971kraj. muži 101-130 
2.Macoun Miroslav1971reg. muži 21-30 
3.Holec Jaroslav st.1965reg. muži 21-30 
4.Kolesa Ladislav1960reg. muži 21-30 
5.Vorlíček Michal1977reg. muži 31-60 
6.Ulvr Otakar1951reg. muži 31-60 
7.Směšný Milan1957reg. muži 61-90 
8.Harcuba Jaroslav1955reg. muži 61-90 
9.Marousek Vladimír1961reg. muži 61-90 
10.Grohsgott Jiří1977reg. muži 61-90 
11.Michal Stanislav1944reg. muži 91-120 
12.Lála Marek2002reg. muži 121-a výše 
TJ Jiskra Nový Bor D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Jiří1966reg. muži 11-30 
2.Rudinský David1972reg. muži 31-60 
3.Nykodýmová Natálie2002reg. muži 31-60 
4.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
5.Tichý Tomáš1962reg. muži 31-60 
6.Bém Leoš1963reg. muži 61-100 
7.Hudeček Evžen1956reg. muži 61-100 
8.Čupec Daniel1978nez.  
9.Kašubiaková Viktorie2004nez.  
10.Lepšík Jan1995nez.  
11.Černohub Vít2010nez.  
12.Kopecká Klára1979nez.  
13.Špaček Ondřej1994nez.  
TJ Lokomotiva Česká Lípa C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
2.Sršeň Petr1955reg. muži 11 - 30 
3.Činka Bořek1955reg. muži 11 - 30 
4.Tuzar Zdenek1950reg. muži 11 - 30 
5.Reichl Jiří1943reg. muži 31 - 60 
6.Jaderný Petr1958reg. muži 31 - 60 
7.Milata Vladimír ml.1985reg. muži 31 - 60 
8.Nolová Markéta1972reg. muži 31 - 60 
9.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
10.Dědek Pavel1967reg. muži 61 - 100 
11.Gabriel Jan2007reg. muži 61 - 100 
12.Motlík Lukáš2004reg. muži 61 - 100 
13.Pícha Štěpán2005reg. muži 61 - 100 
14.Reichl Radomír1951nez.  
15.Gabriel Václav st.1976nez.  
TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otmar Michal1980kraj. muži 81-100 
2.Hlubuček Tomáš1988kraj. muži 81-100 
3.Otmar Petr1978kraj. muži 101-130 
4.Hegar Michal1987reg. muži 61-100 
5.Crha Radek1981reg. muži 61-100 
6.Dlouhý Dominik1999reg. muži 61-100 
7.Golis Radek1981reg. muži 61-100 
8.Zelenka Václav1991reg. muži 61-100 
9.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-156 
10.Fišarová Markéta1984reg. muži 101-156 
11.Hlubuček Radek1978nez.  
12.Krejčík František1975nez.  
13.Kynčl Luboš1952nez.  
14.Zelenková Monika1994nez.  
15.Hegarová Monika1991nez.  
16.Doškář Vladimír2003nez.  
17.Drašar Lukáš2004nez.  
18.Píro Štěpán2003nez.  
19.Hodouš Marek2003nez.  
20.Podzimková Eliška2004nez.  
21.Podzimková Anna2006nez.  
22.Mizerová Viktorie2004nez.  
23.Otmar Jakub2008nez.  
24.Hodouš Vojtěch2008nez.  
Jiskra Raspenava z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikous Marsel1975kraj. muži 101. - 130. 
2.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 100. 
3.Drechsler Jan1985reg. muži 61. - 100. 
4.Blažek Petr1958reg. muži 61. - 100. 
5.Sršeň Jiří1948reg. muži 61. - 100. 
6.Ryšavý Milan1967reg. muži 61. - 100. 
7.Horák David1998reg. muži 101. - 198. 
8.Čapek Josef1948nez. muži  
9.Boháč Vladimír1951nez. muži  
10.Schiller Miroslav1935nez. muži  
11.Horák Čeněk1965nez. muži  
12.Suchánková Sylvie1986nez. ženy  
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
2.Honců Michal1972reg. muži 20N 
3.Pavlata Petr1957reg. muži 21-60 
4.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
5.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
6.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
7.Skalský Milan1970reg. muži 21-60 
8.Pastorek Ondřej1987reg. muži 21-60 
9.Hrubý Tomáš1985reg. muži 21-60 
10.Exner Petr1977nez. muži 0 
Krajský pohár LK
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
2.Tauš René1971kraj. muži 81-100 
3.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
4.Provazník Tomáš1983kraj. muži 101-130 
5.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-100 
6.Anton Petr1981reg. muži 61-100 
KST Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
2.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
3.Plíšek Jan1979reg. muži 101-198 
4.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
5.Andrle Tomáš1979reg. muži 101-198 
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Slavík Miroslav1964reg. muži 11-20 
3.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 21-30 
4.Černý Václav1963reg. muži 61-90 
5.Němec Milan1962nez.  
KST Victory Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buzek Josef1970reg. muži 101-198 
2.Hruda Kamil1965reg. muži 101-198 
3.Pažout Daniel1970reg. muži 101-198 
4.Lanková Martina1973reg. muži 101-198 
5.Cmunt Martin1982reg. muži 101-198 
6.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-198 
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paldus Tomáš1975kraj. muži 61-80 
2.Zahradník Jan1982kraj. muži 101-130 
3.Doležal Václav1966reg. muži 21-30 
4.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
5.Šeda Libor1981nez.  
TJ Sokol Bratříkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlum Lukáš1980reg. muži 61-90 
2.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
3.Kotyza Rostislav1956reg. muži 91-120 
4.Hujer Miroslav1942nez.  
5.Jareis Otakar st.1955nez.  
TJ Sokol Bratříkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotyza Josef1961reg. muži 91-120 
2.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
3.Rak Petr1954nez.  
4.Pavlata Lukáš1988nez.  
5.Matějček Ivan1986nez.  
SO Slaná u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janata Tomáš1996reg. muži 42 
2.Kopal Aleš1992reg. muži 45 
3.Kouble Daniel1997reg. muži 51 
ST Frýdlant A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potenský Jan1955reg. muži 61-100 
2.Široký Jiří1964reg. muži 101-198 
3.Starý Jiří st.1958reg. muži 101-198 
4.Škeřík Petr1974reg. muži 101-198 
5.Syrový Roman1976reg. muži 101-198 
6.Hyršl Jiří1971reg. muži 101-198 
7.Hauer Marek1973reg. muži 101-198 
8.Halík Jiří1999reg. muži 101-198 
9.Gittler Vladislav1997reg. muži 101-198 
ST Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Martin1975reg. muži 101-198 
2.Nohejl Václav1975reg. muži 101-198 
3.Nohejl Tomáš2000reg. muži 101-198 
4.Nohejl Václav ml.2005reg. sži 101-198 
5.Nohejl Matěj2005reg. sži 101-198 
6.Nohejl Martin ml.2005reg. sži 101-198 
Sokol Jablonec n. J. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šír Milan1989kraj. muži 21-30 
2.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 41-60 
3.Naděje Lukáš1985kraj. muži 41-60 
4.Vu Duy Tiep1987kraj. muži ???cizinec 
5.Honců Michal1972kraj. muži ??? 
6.Skalský Milan1970reg. muži 21-60 
Sokol Jablonec n. J. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
2.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
3.Pavlata Petr1957reg. muži 21-60 
4.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
5.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
6.Hrubý Tomáš1985reg. muži 21-60 
7.Pastorek Ondřej1987reg. muži 21-60 
Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
2.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
3.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
4.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 61 - 80 
5.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
6.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr1979kraj. muži 41-60 
2.Salomon Daniel1996kraj. muži 41-60 
3.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
4.Knob Michal1965kraj. muži 81-100 
5.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
6.Dědek Jiří1968kraj. muži 101-130 
7.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
8.Šonský Jaroslav1979reg. muži 6 N 
9.Csizmazia Michal1979reg. muži 7 N 
10.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
11.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
12.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
TJ Sokol Mukařov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Pavel1978reg. muži 21-30 
2.Bartůněk Radek1977reg. muži 31-60 
3.Vele Jaroslav1977reg. muži 31-60 
4.Melichar Václav1952reg. muži 61-90 
5.Hujer František1973nez.  
6.Netopil Jiří1944nez.  
7.Pivrnec Zdeněk1976nez.  
Star Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Jan1951reg. muži 61-100 
2.Novák Luboš1968reg. muži 61-100 
3.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100 
4.Mizera Petr1978reg. muži 61-100 
5.Fanta Vilém2007reg. muži 101-156 
6.Nechvíl Richard2008reg. muži 101-156 
7.Housa Aleš1977reg. muži 101-156 
8.Brenner Radek1976reg. muži 101-156 
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 41-60 
2.Líbal Jaromír1981kraj. muži 81-100 
3.Fejtek Ondřej1989reg. muži 21-60 
4.Jiříček Jan1964reg. muži 21-60 
TJ Sokol Vesec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
2.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
3.Jíra Jiří1959reg. muži 21-60 
4.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
5.Souček Josef1947reg. muži 61-100 
6.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
7.Vele Martin1972reg. muži 61-100 
8.Šírek František1946nez. muži  
9.Macoun Michael1967nez. muži  
Bižuterie Jablonec n.N.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
2.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
3.Urban Milan1960kraj. muži 61-80 
4.Daníček Radek1983reg. muži 11-20 
5.Vrabec Jan1985reg. muži 11-20 
6.Matouš Roman1967reg. muži 21-30 
7.Molitoris Dušan1944nez. muži  
8.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
9.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-30 
TJ Lokomotiva Česká Lípa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabíni Marek1995kraj. muži 31 - 40 
2.Bayer Aleš1978kraj. muži 31 - 40 
3.Jindrák Lukáš2003kraj. muži 101 - 130 
4.Sršeň Petr1955reg. muži 11 - 30 
5.Gabriel Václav st.1976nez.  
6.Gabriel Václav ml.2000nez.  
TJ Lokomotiva Česká Lípa C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nolová Markéta1972reg. muži 31 - 60 
2.Gabriel Jan2007reg. muži 61 - 100 
3.Motlík Lukáš2004reg. muži 61 - 100 
4.Pícha Štěpán2005reg. muži 61 - 100 
5.Choma Ondřej2008nez.  
6.Motlík Tomáš2003nez. muži  
7.Rek Petr2006nez.  
SKST Liberec 1
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožík Karel1978kraj. muži 35,5 
2.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 50,5 
3.Mareš Erik2002kraj. muži 90,5 
4.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 90,5 
5.Stránská Anna2002kraj. muži xxx 
SKST Liberec 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
2.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 50,5 
3.Korp Oliver Petr2003kraj. muži 70,5 
4.Požárský Jiří1962kraj. muži 70,5 
5.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 90,5 
6.Absolonová Marie2000reg. muži 80,5 
7.Pařízková Monika2005kraj. muži xxx 
SKST Liberec 3
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Tomáš2002kraj. muži 90,5 
2.Štolfa Jakub2003reg. muži 80,5 
3.Tauchman Denis2002reg. muži 80,5 
4.Veselka Jiří st.1958reg. muži 80,5 
5.Jandák Jan2004reg. muži 149,5 
6.Barbora Adam2001kraj. muži xxx 
SKST Liberec 4
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vogel Matěj2004reg. muži 80,5 
2.Čermák Bohuslav2007reg. muži 149,5 
3.Žmuda Petr2007reg. muži 149,5 
4.Vogel Jakub2006reg. muži 149,5 
5.Perný Matěj2003reg. muži 149,5 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy