Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
Sokol Králův Dvůr A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Pavel1961kraj. muži 71-100 
2.Roziňák Jan1979kraj. muži 101-130 
3.Řejha Pavel1974kraj. muži 131-160 
4.Křikava Richard1994reg. muži 31-40 
5.Včelička Lubomír1969kraj. muži 161-200 
6.Bohdan Luděk1967reg. muži 31-40 N 
7.Vrecion Jiří1999reg. muži 51-65 N 
8.Kračmer Matěj2000reg. muži 66-80 N 
9.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 81-100 N 
10.Rada Jonáš2000reg. muži 101-120 
11.Hucek Filip2003reg. muži 101-120 
12.Mayer Lukáš1986reg. muži 141-160 
13.Sobková Martina1988ČR ženy 67 
TTC Slovan Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Ondřej1979kraj. muži 31-40 
2.Špalek Jiří1973kraj. muži 51-70 
3.Špalek Miroslav1978kraj. muži 51-70 
4.Řáha Vladimír1965kraj. muži 71-100 
5.Krous Martin1970reg. muži 29 
6.Čermák Milan1956reg. muži 41-50 
7.Jůza Jan1976reg. muži 51-60 
8.Kříž Petr1959reg. muži 71-80 
9.Peltán Petr1956reg. muži 71-80 
10.Frolík Petr1953reg. muži 91-100 
11.Slabý Jiří1948reg. muži 101-110 
12.Škach Pavel1952reg. muži 110,5 
13.Škach Jaroslav1947reg. muži 111-120 
14.Preis František1933reg. muži 120,5 
TTC Brandýs n.L B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miroslav1965kraj. muži 41-50 
2.Blažek Martin1995kraj. muži 41-50 
3.Gräf Miloš1972kraj. muži 51-70 
4.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
5.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 71-100 
6.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 101-130 
7.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
8.Mifka Alexius1962kraj. muži 161-200 
9.Strnad Richard1997reg. muži 21-30 
10.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
KST Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974kraj. muži 101.-130. 
2.Adamczuk Jan2002kraj. muži 131.-160. 
3.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
4.Rezek Jan1985kraj. muži 161.-200. 
5.Krůta Václav1987kraj. muži 131.-160. 
6.Kos Zdeněk1966kraj. muži 161.-200. 
7.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
8.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 201.-250. 
9.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 201.-250. 
10.Cír Radek1975kraj. muži 250.N 
11.Adamczuk Janusz1981reg. muži 21.-50. 
12.Pisárová Kateřina2006kraj. ženy 8.-10. 
TTC Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škach Martin1970kraj. muži 51-70 
2.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 71-100 
3.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
4.Mencl Jiří1990kraj. muži 71-100 
5.Prágr Lukáš1987kraj. muži 101-130 
6.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 101-130 
7.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 131-160 
8.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
9.Novák Petr1970kraj. muži 161-200 
10.Vychodil Luděk1966kraj. muži 201-250 
11.Hlobil Stanislav1974reg. muži 41-50 
12.Pachman Tomáš1967reg. muži 51-60 
TJ Sokol Hudlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevěný Petr1981kraj. muži 51.-70. 
2.Hrabár Jiří1962kraj. muži 51.-70. 
3.Vajs Karel1992kraj. muži 51.-70. 
4.Landa Miloslav1974kraj. muži 71.-100. 
5.Gruber Martin1976kraj. muži 101.130. 
6.Drož Jan1965kraj. muži 161.-200. 
7.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 201.-250. 
8.Lev Daniel1996reg. muži 31.-40. 
9.Sklenář David1981kraj. muži 31.-40. 
10.Sklenář Tomáš1974reg. muži 51.-65 
11.Dvořák Kamil1980reg. muži 51.-65 
12.Lev Leoš1963reg. muži 66.-80. 
13.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
14.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
15.Nový Oto1961reg. muži 81.-100. 
16.Zíma Petr1982reg. muži 81.-100 
TJ Neratovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glogar Jaroslav1977kraj. muži 41.-50. 
2.Ehl Ladislav1984kraj. muži 41.-50. 
3.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 51.-70. 
4.Beneš Tomáš1976kraj. muži 71.-100. 
5.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 71.-100. 
6.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
7.Michal Jiří1963kraj. muži 161.-200. 
8.Sauer Ondřej1996kraj. muži 161.-200. 
9.Brzybohatý Aleš1977reg. muži 10.N 
10.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 11.-25. 
11.Jelínek Pavel1977reg. muži 11.-25. 
12.Čuba Milan1965reg. muži 11.-25. 
13.Košatý Jan1985reg. muži 11.-25. 
14.Fabián Jiří1975reg. muži 11.-25. 
15.Brodský Miroslav1968reg. muži 26.-38. 
16.Salmon Ivan1961reg. muži 59.-71. 
17.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 59.-71. 
18.Hanák Jan1949reg. muži 85.N 
19.Novák Jiří1969reg. muži 94.-101. 
20.Chaloupka Mikuláš2005reg. muži 26Střídavý start z TSM Kladno, z.s.
Sokol Lány A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 41-50 
2.Vajcová Kateřina1990kraj. muži 51-70 
3.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 51-70 
4.Brožek Michal1992kraj. muži 71-100 
5.Moravec Petr st.1960kraj. muži 101-130 
6.Moravec Milan1964kraj. muži 201-250 
7.Hrbek Jiří1960reg. muži 21-50 
8.Spiegl Richard1963reg. muži 21-50 
9.Běloušek David1999reg. muži 21-50 
10.Jirkovský Václav1956reg. muži 21-50 
11.Szabo Jiří1974reg. muži 21-50 
12.Cholínský Jan1965nez. muži  
TTC Říčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jícha David1998kraj. muži 51-70 
2.Pavlíček Martin1987kraj. muži 101-130 
3.Uksa Tomáš1971kraj. muži 131-160 
4.Bříza Josef ml.1977kraj. muži 160N 
5.Pokorný Roman1964kraj. muži 131-160 
6.Stárek Karel st.1956kraj. muži 201-250 
7.Šantavý Jan1980reg. muži 41-60 
8.Stárek Karel ml.1979reg. muži 41-60 
9.Pígl Tomáš1982reg. muži 41-60 
10.Štěpánek Aleš1981reg. muži 61-80 
11.Plíhal Martin1970reg. muži 61-80 
12.Míka Petr1965reg. muži 61-80 
13.Stárek Martin1983reg. muži 61-80 
14.Riedl Martin1991reg. muži 81-100 
15.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
16.Bébr Leoš1957reg. muži 131-160 
17.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 131-160 
TJ Spartak Čelákovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1965kraj. muži 131-160 
2.Iglo Leypold Matěj1979kraj. muži 161-200 
3.Kurel David1982kraj. muži 161-200 
4.Dražinovský Tomáš1983kraj. muži 201-250 
5.Přichystal Jiří1973reg. muži 11-15 
6.Mlejnek Jiří1977reg. muži 31-40 
7.Bodlák Jan1972reg. muži 41-60 
8.Duška Daniel1982reg. muži 61-80 
9.Pavlišák Jan1965reg. muži 61-80 
10.Dlouhý Martin1971reg. muži 61-80 
11.Duška Rudolf1957reg. muži 61-80 
12.Míchal Jiří1967reg. muži 81-100 
TJ Sokol Roztoky u Prahy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrček Michal1984kraj. muži 41-50 
2.Špaček Michal1983kraj. muži 51-70 
3.Veselý Milan1989kraj. muži 70 N 
4.Zika Ondřej1973kraj. muži 71-100 
5.Levenec Petr1978kraj. muži 71-100 
6.Jirásek Jiří1975kraj. muži 71-100 
7.Žáček Josef1970kraj. muži 101-130 
8.Vodňanský Martin1981kraj. muži 201-250 
9.Eibich Jan1999reg. muži 41-50 
10.Švarc Martin1976reg. muži 50,5 
11.Vacek Jiří1978reg. muži 50,5 
12.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 51-60 
TJ Slovan Lochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Vít1977kraj. muži 31-40 
2.Šmejkal Radek1981kraj. muži 41-50 
3.Jirkovský Antonín ml.2004kraj. muži 71-100 
4.Zítek Patrik1972reg. muži 4N 
5.Zitta Přemysl1969kraj. muži 101-130 
6.Němec Tomáš1988reg. muži 66-80 
7.Rácz Rudolf1975reg. muži 66-80N 
8.Dražan Jiří1983reg. muži 81-100 
9.Kureš Milan1978reg. muži 81-100 
10.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 101-120 
11.Anděl Miloš1956reg. muži 121-140 
12.Plecitý Stanislav1970reg. muži 121-140 
13.Chot Vladimír1979reg. muži 141-160N 
14.Budělovský Petr1980nez.  
Divize ženy
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slámová Andrea2008ČR nžy 36 
2.Hýžová Denisa2006kraj. dky 11 
3.Martinovská Alena2005kraj. dky 21 
4.Toužimská Rozálie2009kraj. dky 25 
5.Maurerová Lucie2007kraj. dky 27 
6.Šafková Veronika2005kraj. dky 29 
7.Toužimská Leontýna2011kraj. mžy 16 
8.Voráčová Anna2009kraj. mžy 17 
TJ Sokol Králův Dvůr Queens B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 10N 
2.Richterová Eva1957kraj. ženy 14N 
3.Hubingerová Natálie2003kraj. ženy 27-28 
4.Svobodová Nikol2006reg. mžy 2 
5.Perlingerová Kateřina2008reg. nžy 1 
TTC Žehuň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bečvářová Michaela1996kraj. ženy 15. 
2.Košnerová Alena1983kraj. ženy 22.-26. 
3.Štěrbová Kateřina2003kraj. ženy 26.N 
Krajská soutěž 1.třídy A
TJ SLAVOJ Obecnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Jiří1972kraj. muži 100,5N 
2.Srch Radek1977kraj. muži 101.-130. 
3.Tůma Radek1992kraj. muži 201.-250. 
4.Herink Jan1993reg. muži 21.-30. 
5.Hála Pavel1977reg. muži 21.-30. 
6.Steiner Petr1971reg. muži 21.-30. 
7.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
8.Lukeš Tomáš1993reg. muži 31.-50. 
9.Pilecký Jiří1978reg. muži 31.-50. 
10.Steiner František1983reg. muži 31.-50. 
11.Vinš Stanislav1979reg. muži 71.-100. 
12.Brabenec Václav1959reg. muži 100N 
13.Král Pavel1970reg. muži 100N 
KK Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Pavel1965kraj. muži 51-70 
2.Lédl Jiří1963kraj. muži 71-100 
3.Štengl Jan1963kraj. muži 131-160 
4.Koloc Miroslav1964kraj. muži 201-250 
5.Cír Libor1979nez. muži  
6.Holý Jiří1957nez. muži  
7.Sušánka Pavel1954nez. muži  
TJ Sokol Mníšek pod Brdy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Ondřej1991kraj. muži 101-130 
2.Fiala Jan1998kraj. muži 131-160 
3.Drbohlav Marek1970kraj. muži 161-200 
4.Urban Jan1957kraj. muži 161-200 
5.Taller Filip1989kraj. muži 161-200 
6.Stacho Libor1966kraj. muži 201-250 
7.Selement Jaroslav1967kraj. muži 201-250 
8.Pospíšil Antonín1964reg. muži 21-30 
9.Kilian Vít1989reg. muži 21-30 
10.Tůma Martin1982reg. muži 21-30 
11.Skoupil Lukáš1984reg. muži 31-40 
12.Zamazal Pavel1962reg. muži 31-40 
13.Horák Ondřej1990reg. muži 41-50 
14.Fialová Zuzana1966reg. muži N 
TJ Sokol Příbram A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrátný Martin1990kraj. muži 71. - 100. 
2.Sýkora Josef1995kraj. muži 101. - 130. 
3.Císař Jan1965kraj. muži 131. - 160. 
4.Mráz Roman1964kraj. muži 161. - 200. 
5.Váňa Miroslav1972reg. muži 31. - 50. 
6.Šprysl Josef1945reg. muži 51. - 70. 
7.Máša Jan2003reg. muži 51. - 70. 
8.Drozd Aleš1974reg. muži 71. - 100. 
9.Jaroš Antonín1986kraj. muži N. 
TJ Sokol Nižbor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Milan1973kraj. muži 101.-130. 
2.Rujder David1971kraj. muži 201.-250. 
3.Šturc Jaroslav1964reg. muži 21.-30. 
4.Rákosník Petr1961reg. muži 31.-40. 
5.Pech Jan1968reg. muži 31.-40. 
6.Šmíd Miroslav1954reg. muži 41.-50. 
7.Dvořák Jan1963reg. muži 41.-50. 
8.Hakl Petr1969reg. muži 51.-65. 
9.Homolka Tomáš1972reg. muži 66.-80.N 
TJ Sokol Rudná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýdl Miloš1974kraj. muži 161-200 
2.Cacek Tomáš1987kraj. muži 201-250 
3.Barcal Petr1966kraj. muži 201-250 
4.Hluchý Marek1989kraj. muži 201-250 
5.Plecitý Lukáš1988reg. muži 31-40 
6.Nágr Pavel1966reg. muži 51-60 
7.Jelínek Vladimír1964reg. muži 61-70 
8.Mitáš Josef1987reg. muži 61-70 
9.Foltyn Jiří1985reg. muži 100,5 
TJ TATRAN SEDLČANY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocura Jiří1963kraj. muži 31.-40. 
2.Linhart František ml.1977kraj. muži 71.-100. 
3.Janda Jaromír1998kraj. muži 161.-200. 
4.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 161.-200. 
5.Šíp Martin1981kraj. muži 201.-250. 
6.Poslední Pavel1961reg. muži 50N 
7.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
8.Strnad Vladimír1961reg. muži 51.-70. 
9.Bárta Radek1984reg. muži 51.-70. 
10.Procházka Michal1967reg. muži 51.-70. 
11.Černý Pavel1998reg. muži 70N 
12.Kunc Zdeněk1967reg. muži 71.-100. 
13.Kadlec Lukáš1987reg. muži 120N 
KST Rakovník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krůta Václav1987kraj. muži 131.-160. 
2.Kos Zdeněk1966kraj. muži 161.-200. 
3.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
4.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 201.-250. 
5.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 201.-250. 
6.Cír Radek1975kraj. muži 250.N 
7.Adamczuk Janusz1981reg. muži 21.-50. 
8.Lepka Martin ml.1992reg. muži 100,5.N 
9.Pisárová Kateřina2006kraj. ženy 8.-10. 
10.Čech Pavel1968nez. --- 
11.Froněk Petr1961nez. --- 
12.Mikeš Milan1976nez. --- 
13.Tvrz Jaroslav st.1975nez. --- 
TTC Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajer Jiří1976kraj. muži 50.N 
2.Prágr Lukáš1987kraj. muži 101-130 
3.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 101-130 
4.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 131-160 
5.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
6.Novák Petr1970kraj. muži 161-200 
7.Vychodil Luděk1966kraj. muži 201-250 
8.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 201-250 
9.Levenec Alexandr1977reg. muži 21 
10.Procházka Ondřej1997reg. muži 23 
11.Pírka Josef1965reg. muži 28 
12.Vospálek Miroslav1948reg. muži 51-60 
13.Strejc Václav1969reg. muži 81-90 
14.Fleislébr Jiří1969reg. muži 111-120 
TJ Sokol Hudlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Martin1976kraj. muži 101.130. 
2.Drož Jan1965kraj. muži 161.-200. 
3.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 201.-250. 
4.Lev Daniel1996reg. muži 31.-40. 
5.Sklenář David1981reg. muži 31.-40. 
6.Sklenář Tomáš1974reg. muži 51.-65 
7.Dvořák Kamil1980reg. muži 51.-65 
8.Lev Leoš1963reg. muži 66.-80. 
9.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
10.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
11.Nový Oto1961reg. muži 81.-100. 
12.Zíma Petr1982reg. muži 81.-100 
ST Benešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 131.-160. 
2.Betuštiak Petr1977kraj. muži 131.-160. 
3.Šturc Jiří1989kraj. muži 161.-200. 
4.Barta Ivan1977kraj. muži 201.-250. 
5.Srb Pavel1978kraj. muži 250. N. 
6.Zrcek Miroslav1952reg. muži 16.-20. 
7.Váňa Miroslav1951reg. muži 20. N. 
8.Žydyk Roman1996reg. muži 21.-30. 
9.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 41.-50. 
10.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 51.-70. 
11.Plíšek Pavel2008reg. muži 91.-120. 
STC Slaný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 17 
2.Černý Martin2005kraj. muži 101-130 
3.Vaktor Ivan1968kraj. muži 161-200 
4.Sajdl Vladimír1960kraj. muži 250N 
5.Zýmová Pavla1971kraj. muži 250N 
6.Pánek Jan1968reg. muži 27 
7.Bouška Jiří1948reg. muži 31-35 
8.Vajnar Luboš1988reg. muži 41-50 
9.Materna George1989reg. muži 41-50 
10.Vesecký David2006reg. muži 41-50 
11.Poláček Vladimír1953reg. muži 50,5 
12.Řeháček Jiří2007reg. muži 51-60 
13.Macák Petr1960reg. muži 60,5 
Krajská soutěž 1.třídy B
TJ Sokol Krchleby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bittner Miloslav1977kraj. muži 101-130 
2.Kučera Pavel1971kraj. muži 101-130 
3.Randák Adam1975kraj. muži 101-130 
4.Boháč Milan1954kraj. muži 131-160 
5.Břetenář Petr1961kraj. muži 161-200 
6.Sádlo Josef1973kraj. muži 161-200 
7.Jaroň Daniel2002reg. muži 31-50 
8.Špitálský Ladislav1962reg. muži 31-50 
9.Havel Martin1977reg. muži 51-70 
10.Paclt Milan1961reg. muži 51-70 
11.Janda Martin1978reg. muži 51-70 
12.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
TJ Sadská B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špinar Rostislav1979kraj. muži 71-100 
2.Švarc Ivo1979kraj. muži 71-100 
3.Beran Martin1975kraj. muži 101-130 
4.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 101-130 
5.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 131-160 
6.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 201-250 
7.Motl Milan1975reg. muži 21-30 
8.Sláčal Pavel2004reg. muži 21-30 
9.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
10.Fedačka Michal1976reg. muži 21-30 
11.Martin Petr1980reg. muži 31-50 
12.Žežule Ondřej2002reg. muži 31-50 
13.Počarovský Pavel1975reg. muži 31-50 
14.Trejdl Dušan1972reg. muži 31-50 
15.Hendrych Jan1972reg. muži 51-70 
16.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 51-70 
TTC Bělá pod Bezdězem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapáček Martin1986kraj. muži 131.-160. 
2.Balcar Miroslav1972kraj. muži 161.-200. 
3.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 161.-200. 
4.Grill Josef1967reg. muži 31.-40. 
5.Blecha David1997reg. muži 21.-30.N 
6.Kaňka Jakub1987reg. muži 41.-50. 
7.Postelt Vladimír1967reg. muži 41.-50. 
8.Vokoun Petr1969reg. muži 51.-60. 
9.Krucký Milan1977reg. muži 51.-60. 
10.Balcar Jaromír1947reg. muži 51.-60. 
TTC Brandýs n.L. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 71-100 
2.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 101-130 
3.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
4.Mifka Alexius1962kraj. muži 161-200 
5.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
6.Strnad Richard1997reg. muži 21-30 
7.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
8.Zatřepálková Lenka1968reg. muži 41-60 
9.Ivan Milan1964reg. muži 41-60 
10.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
11.Pelant Jiří1979reg. muži 61-80 
TJ Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 101.-130. 
2.Matějka Martin1976kraj. muži 101.-130. 
3.Pekárek František st.1966kraj. muži 131.-160. 
4.Paroulek Milan1962kraj. muži 161.-200. 
5.Procházka Roman1979reg. muži 21.-30. 
TJ AŠ Mladá Boleslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 41-50 
2.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 51-70 
3.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 161-200 
4.Pácha Robin1992kraj. muži 200 N 
5.Niems Dušan1978kraj. muži 201-250 
6.Botka Jan2001reg. muži 31-40 
7.Havlík Vít2002reg. muži 31-40 
8.Shmatkov Taras1986reg. muži 31-40 N 
9.Botková Michaela2005reg. muži 41-50 
10.Oplt Miroslav2002reg. muži 51-60 
TJ Neratovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 71.-100. 
2.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
3.Michal Jiří1963kraj. muži 161.-200. 
4.Sauer Ondřej1996kraj. muži 161.-200. 
5.Brzybohatý Aleš1977reg. muži 10.N 
6.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 11.-25. 
7.Jelínek Pavel1977reg. muži 11.-25. 
8.Čuba Milan1965reg. muži 11.-25. 
9.Weisser Petr1984reg. muži 26.-38. 
10.Janda Filip2000reg. muži 39.-48. 
11.Válek Zdeněk1974reg. muži 39.-48. 
12.Hampejs Tomáš1984reg. muži 49.-58. 
13.Klouček Milan1957reg. muži 49.-58. 
14.Kočiš Ludovít1970reg. muži 58.N 
TJ Sokol Malín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vala Martin1976kraj. muži 131.-160. 
2.Štus Radek1977kraj. muži 161.-200. 
3.Švarc Ondřej1996kraj. muži 201.-250. 
4.Majer Pavel1953kraj. muži 250.N 
5.Bureš Bohumil1972reg. muži 16.-20. 
6.Liberský Karel1974reg. muži 16.-20. 
7.Beňuš Petr1976reg. muži 21.-30. 
8.Růžička Dušan1972reg. muži 21.-30. 
9.Dusil Filip2000reg. muži 21.-30. 
10.Jirásek Zdeněk1950reg. muži 31.-40. 
11.Kepka Jaroslav ml.2001reg. muži 31.-40. 
12.Kořínek Milan1976reg. muži 40.N 
13.Kolman Leon2003reg. muži 51.-60. 
14.Křenovský Štěpán2003reg. muži 81.-90. 
15.Sytař Dan2001reg. muži 101.-120. 
16.Tivodar Michal1964nez.  
TJ Aero Odolena Voda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Marek1990kraj. muži 71.-100. 
2.Schmelz Richard1985kraj. muži 71.-100. 
3.Hudečková Hana1987kraj. muži 71. - 100. 
4.Berný Jan1977reg. muži 31.-40. 
5.Hendrych Jan1987kraj. muži 101.-130. 
6.Topol Martin1973reg. muži 41.-60. 
7.Hudečková Věra1962reg. muži 61.- 80. 
8.Vyvial Pavel1975reg. muži 61.- 80. 
9.Valenta Petr1960reg. muži 61.- 80. 
10.David Jan1979reg. muži 81. - 100. 
11.Kuchynka Pavel1975reg. muži 101. - 130. 
12.Vaňásek Miloš1973reg. muži 131. - 160. 
13.Topol Filip nejml.2004reg. muži 161. - 190. 
TJ Sokol Čáslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sosnovec Martin1973kraj. muži 161-200 
2.Beran Tomáš2000kraj. muži 201-250 
3.Koždoň Roman1981kraj. muži 201-250 
4.Lövl Jan1984kraj. muži 201-250 
5.Hrobař Jaroslav1965reg. muži 11-15 
6.Cikán Michal1989reg. muži 21-30 
7.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
8.Mucha Ondřej1974reg. muži 21-30 
9.Vančura Filip1987reg. muži 21-30 
10.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 31-40 
11.Širák Daniel1972reg. muži 31-40 
12.Stínil Václav1950reg. muži 41-50 
13.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 41-50 
14.Líska Filip2001reg. muži 51-60 
ST EUROMASTER Kolín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 30N 
2.Jindra Josef1951kraj. muži 101-130 
3.Lhoták Jakub1992kraj. muži 131-160 
4.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 131-160 
5.Doležal Martin1998kraj. muži 131-160 
6.Mazurkiewicz Ivo1953reg. muži 19 
7.Šembera Karel1962reg. muži 21-40 
8.Vokounová Adéla1982reg. muži 41-70 
9.Nekovář Petr1961reg. muži 71-100 
10.Kopiště Milan1965reg. muži 101-130 
11.Bártová Kateřina2006reg. muži 101-130 
12.Bártová Věra1975reg. muži 131-160 
13.Lichtenberg Petr1983reg. muži 131-160 
TJ Sokol Libčice nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraml Václav1969kraj. muži 31-40 
2.Žambokréthyová Milena1989kraj. muži 101-130cizinec 
3.Slaměník Richard1961kraj. muži 131-160 
4.Richter Vojtěch1974kraj. muži 161-200 
5.Fišer Štefan1984kraj. muži 161-200 
6.Richter Jaroslav ml.1973kraj. muži 201-250 
7.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 40,5 
8.Bartoň Milan1975reg. muži 41-50 
9.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 71-80 
10.Telipský Josef1968reg. muži 71-80 
11.Špiegel Jan1961reg. muži 81-90 
12.Manek Jakub2000reg. muži 91-100 
13.Šulc Dalibor1953nez. muži  
Krajská soutěž 2.třídy A
TJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisenreich Jindřich ml.1976kraj. muži 161. - 200. 
2.Zajíček Michal1976reg. muži 31. - 50. 
3.Zvelebil Miloš ml.1976reg. muži 31. - 50. 
4.Eisenreich Lukáš1982reg. muži 31. - 50. 
5.Hořejší Miroslav1948reg. muži 51. - 70. 
6.Eisenreich Jindřich st.1950reg. muži 70N 
7.Melichar Luboš1962reg. muži 71. - 100. 
8.Drozen Jan1963reg. muži 100N 
9.Hylmar Vladimír1949reg. muži 120N 
TJ SLAVOJ Obecnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hála Pavel1977reg. muži 21.-30. 
2.Steiner Petr1971reg. muži 21.-30. 
3.Steiner František1983reg. muži 31.-50. 
4.Pilecký Jiří1978reg. muži 31.-50. 
5.Lukeš Tomáš1993reg. muži 31.-50. 
6.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
7.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 71.-100. 
8.Vinš Stanislav1979reg. muži 71.-100. 
9.Burian Václav1962reg. muži 71.-100. 
10.Eršil David2004reg. muži 71.-100. 
11.Brabenec Václav1959reg. muži 100N 
12.Král Pavel1970reg. muži 100N 
13.Petráň Ondřej1991reg. muži 100N 
14.Steinerová Vanessa2005reg. muži 101.-120. 
15.Krátká Tereza2004reg. muži 101.-120. 
16.Landsperská Michaela2004reg. muži 101.-120. 
TJ Sokol Mníšek pod Brdy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Taller Filip1989kraj. muži 161-200 
2.Stacho Libor1966kraj. muži 201-250 
3.Selement Jaroslav1967kraj. muži 201-250 
4.Pospíšil Antonín1964reg. muži 21-30 
5.Kilian Vít1989reg. muži 21-30 
6.Tůma Martin1982reg. muži 21-30 
7.Skoupil Lukáš1984reg. muži 31-40 
8.Zamazal Pavel1962reg. muži 31-40 
9.Bujárek Milan1954reg. muži 41-50 
10.Horák Ondřej1990reg. muži 41-50 
11.Freisleben Radek1984reg. muži 51-60 
12.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 61-70 
TJ Sokol Příbram B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Miroslav1972reg. muži 31. - 50. 
2.Šprysl Josef1945reg. muži 51. - 70. 
3.Máša Jan2003reg. muži 51. - 70. 
4.Drozd Aleš1974reg. muži 71. - 100. 
5.Müller Patrik2004reg. muži 101. - 120. 
6.Žaba Pavel1985reg. muži 101. - 120. 
7.Vobejda Ladislav1974reg. muži 101. - 120. 
8.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži N. 
9.Bauer Horst1975kraj. muži N. 
TJ Chaloupky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tschunko Zdeněk1958kraj. muži 161. - 200. 
2.Novák Michal1998kraj. muži 161. - 200. 
3.Lysák Stanislav1959reg. muži 31. - 40. 
4.Lysý Tomáš1986reg. muži 31. - 40. 
5.Větrovský Petr1979reg. muži 41. - 50. 
6.Novák Stanislav1967reg. muži 51. - 65. 
7.Sedláček Petr1997reg. muži 81. - 100. 
8.Chinh Ngo Van1955reg. muži 81. - 100. 
9.Kořínek František1958reg. muži 81. - 100. 
10.Nguyen Van Vui1958reg. muži 81. - 100.cizinec 
11.Růžička Jaroslav1951reg. muži 141. - 160. 
12.Vacura Josef ml.1993reg. muži nezařazen 
TJ Olešná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herman Miloš1976reg. muži 31. - 40. 
2.Kopp Jan1959reg. muži 41. - 50. 
3.Kroc František1973reg. muži 41. - 50. 
4.Švamberk Jan1995reg. muži 66. -80. 
5.Vurm Jiří1970reg. muži 66. -80. 
6.Kalerta František1958reg. muži 66. -80. 
7.Solar Václav1991reg. muži 66. -80. 
8.Chlustina Jaroslav1971reg. muži 81. -100. 
9.Herman Miloš ml.2003reg. muži 81. -100. 
10.Fischer Lukáš2000reg. muži 81. -100. 
11.Vurm Radek1996reg. muži 101. - 120. 
TTC Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánek Aleš1990kraj. muži 131.-160. 
2.Silavecký Ladislav1974kraj. muži 201.-250. 
3.Štefan Radko1968reg. muži 31.-50. 
4.Hykl Václav1992reg. muži 31.-50. 
5.Mazanec Petr1973reg. muži 71.-100. 
6.Pinkava Pavel2001reg. muži 71.-100. 
7.Bláha Jiří2001reg. muži 71.-100. 
8.Říha Vladislav1970reg. muži 101.-120. 
9.Kočí Jiří2002kraj. dci 72. 
10.Hejhal Tomáš2004kraj. sži 46. 
11.Kočí Václav2004kraj. sži 70. 
12.Zeman Lukáš2005kraj. sži 78. 
13.Silavecká Julie2004kraj. sžy 3. 
14.Kadeřábek Ondřej2006kraj. mži 10. 
15.Thomas Jan2006kraj. mži 16. 
16.Silavecká Ema2006kraj. mžy 5. 
TJ Lokomotiva Zdice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Hynek2000reg. muži 21. - 30. 
2.Šín Jaroslav ml.1977reg. muži 21. - 30. 
3.Flodr Leoš1976reg. muži 21. - 30. 
4.Slezák Václav1967reg. muži 31. - 40. 
5.Prokop Břetislav1969reg. muži 41. - 50. 
6.Praizler Roman1963reg. muži 66. - 80. 
7.Kraus František1951reg. muži 81. - 100. N 
8.Spousta Martin2000reg. muži 101. - 120. 
9.Myslík Martin st.1971reg. muži 101. - 120. 
10.Poncar Václav1944reg. muži 101. - 120. 
11.Pech Luděk1964reg. muži 101. - 120. 
12.Hašek Zdeněk1946reg. muži 101. - 120. 
13.Kolínský Václav1987reg. muži 101. - 120.N 
14.Pánek Petr1960reg. muži 121. - 140. 
15.Pleštil David2000reg. muži 121. - 140. 
TJ Sokol Hořovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Josef1962kraj. muži 71-100 
2.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 161-200 
3.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 41-50 
4.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 51-65 
5.Špička Jiří1958reg. muži 81-100 
6.Kozel Rudolf1959reg. muži 101-120 
7.Veigend Josef1956reg. muži N 141-160 
8.Skalka Josef1974reg. muži N 
TJ Spartak Čenkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Václav1989kraj. muži 201.-250. 
2.Ječmen Jaroslav1962reg. muži 31.-50. 
3.Škrabal Radek1987reg. muži 31.-50. 
4.Čížek Radek1986reg. muži 51.-70. 
5.Škrabal Jaroslav1961reg. muži 31.-50. 
6.Vinš Karel1956reg. muži 51.-70. 
7.Moravec Patrik1977reg. muži 70N 
8.Čepelák Miroslav1981reg. muži 120N 
9.Kosová Magdalena2005reg. muži 120N 
10.Kubát Pavel1954nez.  
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Petr1970reg. muži 31.-40. 
2.Müller Jiří1976reg. muži 41.-50. 
3.Spousta Jan1967reg. muži 41.-50.N 
4.Spousta David1997reg. muži 51.-65. 
5.Kuška Miroslav1957reg. muži 51.-65. 
6.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
7.Svoboda Jaromír1973reg. muži 51.-65. 
8.Kunc Jaroslav1969reg. muži 51.-65. 
9.Drsek Václav1973reg. muži 66.-80. 
10.Drahovzal Petr1951reg. muži 66.-80. 
11.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
12.Zíma Radek1976reg. muži 81.-100. 
13.Šlosar Milan1969reg. muži 81.-100. 
14.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
15.Koros Zdeněk1980reg. muži 121.-140.N 
SK Březnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soused Zbyněk1974kraj. muži 101-130 
2.Čížek Pavel1967kraj. muži 161-200 
3.Soused Milan1970reg. muži 21-30 
4.Petrovic Pavel1964reg. muži 31-50 
5.Suchopár Miroslav1959reg. muži 51-70 
6.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
7.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
8.Bambas Filip2004reg. muži 101-120 
9.Janeček Martin1994reg. muži 120N 
Krajská soutěž 2.třídy B
TJ Úholičky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rudolf Tomáš1973reg. muži 21-30 
2.Vojtěch Dušan1973reg. muži 21-30 
3.Novák Martin1974reg. muži 41-50 
4.Navrátil Lukáš1998reg. muži 51-60 
5.Dalihod Jakub2001reg. muži 61-70 
6.Hadrava Miloslav1955reg. muži 71-80 
7.Dvořák František2002reg. muži 71-80 
8.Krásný Antonín1952reg. muži 91-100 
9.Carvan Miloslav1957reg. muži 91-100 
10.Kozel Vilém1966reg. muži 100,5 
11.Dalihod Miroslav1998reg. muži 101-110 
12.Šablatura Michal1995nez. muži cizinec 
TJ Broumy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosa Martin1971kraj. muži 161-200 
2.Ulbrich Petr1981reg. muži 41-50 
3.Mašek Josef1963reg. muži 41-50 
4.Kuksa Zdeněk1975reg. muži 51-65 
5.Konopásek Miroslav1960reg. muži 51-65 
6.Mašková Marie1997reg. muži 66-80 N 
7.Vais Vladimír1956reg. muži 101-120 
8.Rosa Mikuláš2007reg. muži 141-160 
9.Kuník Ondřej2005reg. muži 141-160 
10.Rosa Vojtěch2010reg. muži 141-160 
TJ Sokol Hředle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Jindřich st.1972kraj. muži 201. - 250. 
2.Novák Tomáš1975reg. muži 21.-50. 
3.Šerák Miloš1965reg. muži 21.-50. 
4.Hájek Miroslav1975reg. muži 21.-50. 
5.Beránek Josef1958reg. muži 21.-50. 
6.Polášek Milan1952reg. muži 21.-50. 
7.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 51.-100. 
8.Vitner Radim1976reg. muži 51.-100. 
9.Pacourek Jan1974reg. muži 101.-150. 
10.Bečvář Miroslav1958reg. muži 101.-150. 
11.Vitner Tomáš2000reg. muži 101.-150. 
12.Vyskočil Jiří1999reg. muži 101.-150. 
TJ Sokol Stochov-Honice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velc Tomáš1991reg. muži 22 
2.Žák Roman1980reg. muži 31-35 
3.Jedlička Jaroslav1960reg. muži 36-40 
4.Janoušek Zdeněk1960reg. muži 41-50 
5.Fencl Petr1964reg. muži 50,5 
6.Hudeček Josef1968reg. muži 91-100 
7.Gniewek Michal1975reg. muži 101-110 
8.Krob Pavel1969reg. muži 111-120 
9.Šubrt Tomáš1965reg. muži 149,5 
KST Rakovník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 201.-250. 
2.Cír Radek1975kraj. muži 250.N 
3.Adamczuk Janusz1981reg. muži 21.-50. 
4.Lepka Martin ml.1992reg. muži 100,5.N 
TTC Kladno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
2.Novák Petr1970kraj. muži 161-200 
3.Vychodil Luděk1966kraj. muži 201-250 
4.Jelínek Kryštof2002kraj. muži 201-250 
5.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 201-250 
6.Levenec Alexandr1977reg. muži 21 
7.Procházka Ondřej1997reg. muži 23 
8.Pírka Josef1965reg. muži 28 
9.Lážnovský Jiří1959reg. muži 36-40 
10.Hlobil Stanislav1974reg. muži 41-50 
11.Pachman Tomáš1967reg. muži 51-60 
12.Tuček Miroslav1963reg. muži 51-60 
13.Vospálek Miroslav1948reg. muži 51-60 
14.Horbaj Dušan1980reg. muži 51-60 
15.Hálek Zdeněk1963reg. muži 61-70 
TJ Sokol Unhošť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fryš Zdeněk1978reg. muži 36-40 
2.Urban Jiří1973reg. muži 36-40 
3.Mach Libor1967reg. muži 36-40 
4.Švejda Ondřej1994reg. muži 61-70 
5.Bucek Jindřich1976reg. muži 61-70 
6.Sokolovský Petr1951reg. muži 71-80 
7.Zbírkovský Milan1954reg. muži 81-90 
8.Tájek Jaroslav1948reg. muži 91-100 
9.Jangl Zdeněk1956reg. muži 101-110 
10.Ledvinová Lucie1986reg. muži 149,5 
Sokol Lány B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr st.1960kraj. muži 101-130 
2.Moravec Milan1964kraj. muži 201-250 
3.Hrbek Jiří1960reg. muži 21-50 
4.Spiegl Richard1963reg. muži 21-50 
5.Běloušek David1999reg. muži 21-50 
6.Jirkovský Václav1956reg. muži 21-50 
7.Szabo Jiří1974reg. muži 21-50 
8.Trpák Radek1972reg. muži 50. N 
9.Libovický Radek1991reg. muži 101-150 
10.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
11.Moravcová Alena2001reg. muži 101-150 
TJ Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Tomáš1989reg. muži 18 
2.Hnidka Marian1975reg. muži 24 
3.Chaloupka Mikuláš2005reg. muži 26Hostování z TSM Kladno, z.s.
4.Řezníček Lukáš1993reg. muži 51-60 
5.Stolz Daniel1974reg. muži 41-50 
6.Štěpán Pavel1954reg. muži 60,5 
7.Lafek Dominik2002reg. muži 61-70 
8.Sláma Jan1951reg. muži 100,5 
9.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 101-110 
10.Táborský Oldřich1959reg. muži 111-120 
SK Březnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Radek1976reg. muži 21-30 
2.Čížek Marek1995reg. muži 21-30 
3.Drábek Martin1996reg. muži 21-30 
4.Šimek Jakub1994reg. muži 21-30 
5.Říha Bohumil1983reg. muži 51-70 
6.Medvecký Jan1951reg. muži 51-70 
7.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 71-100 
8.Soused Daniel2004reg. muži 101-120 
9.Sousedová Johana2005reg. muži 101-120 
10.Veltruský Jan2004reg. muži 101-120 
STC Slaný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zýmová Pavla1971kraj. muži 250N 
2.Pánek Jan1968reg. muži 27 
3.Vajnar Luboš1988reg. muži 41-50 
4.Materna George1989reg. muži 41-50 
5.Vesecký David2006reg. muži 41-50 
6.Poláček Vladimír1953reg. muži 50,5 
7.Řeháček Jiří2007reg. muži 51-60 
8.Macák Petr1960reg. muži 60,5 
9.Horský Jindřich1949reg. muži 70,5 
10.Rampa Ladislav1950reg. muži 70,5 
11.Krček Adam2007reg. muži 71-80 
12.Kulich Vladimír1963reg. muži 71-80 
13.Ovčaříková Eva1957reg. muži 81-90 
14.Chadima Ondřej2005reg. muži 91-100 
15.Jarolímek Jiří1942reg. muži 100,5 
16.Makara Michal2003reg. muži 101-110 
17.Makara Jakub2006reg. muži 111-120 
Sokol Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jansa Stanislav ml.1995reg. muži 21. - 50. 
2.Čermák Luboš1966reg. muži 51.-100. 
3.Jansa Stanislav st.1964reg. muži 51.-100. 
4.Mika Martin1993reg. muži 51.-100. 
5.Stibor Josef1956reg. muži 51.-100. 
6.Pitař Michal1994reg. muži 51.-100. 
7.Miller František1950reg. muži 51.-100. 
8.Mladý Václav1960reg. muži 101.-150. 
9.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 201.-278 
Krajská soutěž 2.třídy C
TJ Sokol Podlázky-Dalovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahrádka Michal1990reg. muži 21-30 
2.Čermák Vladimír1976reg. muži 51-60 
3.Musil Filip1988reg. muži 61 - 80 
4.Kříž Jakub1991reg. muži 61 - 80 
5.Vtelenský Luděk1983reg. muži 61 - 80 
6.Kučera Kryštof1991reg. muži 101-120 
7.Marján Marcel1977reg. muži 101-120 
8.Michal Jaroslav1978reg. muži 101-120 
9.Kučera Michal st.1970reg. muži 121-150 
TJ Sokol Krchleby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břetenář Petr1961kraj. muži 161-200 
2.Sádlo Josef1973kraj. muži 161-200 
3.Jaroň Daniel2002reg. muži 31-50 
4.Špitálský Ladislav1962reg. muži 31-50 
5.Havel Martin1977reg. muži 51-70 
6.Paclt Milan1961reg. muži 51-70 
7.Janda Martin1978reg. muži 51-70 
8.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
9.Kulhánek Vladimír1958reg. muži 100N 
TJ Sokol Kosmonosy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131.-160. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 131.-160. 
3.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 201.-250. 
4.Bříška Jan1991reg. muži 31.-40. 
5.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
6.Horsák Oldřich1960reg. muži 51.-60. 
7.Soumar Vladimír1960reg. muži 61.-80. 
8.Čuban Jiří1954reg. muži 61.-80. 
9.Bernát Jan2004reg. muži 81.-100. 
10.Potměšil Pavel1962reg. muži 81.-100. 
11.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100. 
12.Reiter Jiří1960reg. muži 81.-100.N 
13.Veselý Martin2004reg. muži 101.-120. 
14.Černý Jaroslav1941reg. muži 151.-180. 
15.Lauber Jakub2005reg. muži 41-50Střídavý start z Sokol Březno, z.s.
TTC Brandýs n.L. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
2.Strnad Richard1997reg. muži 21-30 
3.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
4.Zatřepálková Lenka1968reg. muži 41-60 
5.Ivan Milan1964reg. muži 41-60 
6.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
7.Pelant Jiří1979reg. muži 61-80 
8.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
9.Lang Petr1971reg. muži 101-130 
10.Svoboda Milan st.1975reg. muži 101-130 
11.Bessenyey Vaszil1963reg. muži 131-160 
12.Svoboda Milan1999reg. muži 131-160 
13.Hliněnský Martin2005reg. muži 161-190 
14.Vošahlík Marek2006reg. muži 191-212 
15.Hnízdil Tomáš ml.2006ČR sži 48 
TJ Sokol Všetaty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Milan1966reg. muži 9. 
2.Rubín Pavel1974reg. muži 11.-25. 
3.Polák Karel1997reg. muži 26.-38. 
4.Růžička Zdeněk1959reg. muži 26.-38. 
5.Moulis Pavel1968reg. muži 38.N 
6.Novák Aleš1975reg. muži 38.N 
7.Primáč Vojtěch2002reg. muži 39.-48. 
8.Urban Milan1961reg. muži 39.-48. 
9.Chalupa Josef1964reg. muži 49.-58. 
TJ AŠ Mladá Boleslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niems Dušan1978kraj. muži 201-250 
2.Botka Jan2001reg. muži 31-40 
3.Havlík Vít2002reg. muži 31-40 
4.Botková Michaela2005reg. muži 41-50 
5.Shmatkov Taras1986reg. muži 31-40 N 
6.Oplt Miroslav2002reg. muži 51-60 
7.Janoušková Jitka1975reg. muži 61-80 
8.Oplt Pavel2005reg. muži 61-80 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Luboš1972kraj. muži 131.-160. 
2.Beniš Ondřej1990kraj. muži 201.-250. 
3.Dusil Petr1999kraj. muži 201.-250. 
4.Kastner Patrik1974kraj. muži 201.-250. 
5.Bukovský Radek1977reg. muži 5N 
6.Černovský Pavel1981reg. muži 21.-30. 
7.Knobloch Pavel1989reg. muži 21.-30. 
8.Pleticha Vladimír1973reg. muži 21.-30. 
9.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31.-40. 
10.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40. 
11.Kracman Martin1973reg. muži 41.-50. 
12.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
13.Mareš Jan1983reg. muži 81.-100. 
14.Kučera Josef1961reg. muži 101.-120. 
15.Švasta Jindřich1957reg. muži 101.-120. 
16.Maděra Zdeněk1958reg. muži 121.-150.N 
TJ Neratovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzybohatý Aleš1977reg. muži 10.N 
2.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 11.-25. 
3.Jelínek Pavel1977reg. muži 11.-25. 
4.Čuba Milan1965reg. muži 11.-25. 
5.Němeček Jakub1989reg. muži 11.-25. 
6.Košatý Jan1985reg. muži 11.-25. 
7.Weisser Petr1984reg. muži 26.-38. 
8.Janda Filip2000reg. muži 39.-48. 
9.Válek Zdeněk1974reg. muži 39.-48. 
10.Hampejs Tomáš1984reg. muži 49.-58. 
11.Klouček Milan1957reg. muži 49.-58. 
12.Kočiš Ludovít1970reg. muži 58.N 
13.Salmon Ivan1961reg. muži 59.-71. 
14.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 59.-71. 
15.Kovařík Tomáš2006reg. muži 72.-85. 
Sokol Přezletice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka Tomáš1976kraj. muži 200N 
2.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 201-250 
3.Dvořák Jan1971reg. muži 41-60 
4.Slunéčko Radek1971reg. muži 41-60 
5.Poláček Petr1972reg. muži 41-60 
6.Hataš Martin1963reg. muži 41-60 
7.Ondráček Evžen1973reg. muži 41-60N 
8.Kail Roman1974reg. muži 61-80 
9.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 81-100 
10.Horálek Jiří1966reg. muži 81-100 
11.Hron Martin1978reg. muži 101-130 
12.Weishaupt Antonín1953reg. muži 131-160 
13.Burša Martin1970reg. muži 131-160 
14.Ptáčník Luboš1959reg. muži 131-160 
15.Macek Pavel1963reg. muži 161-190 
16.Spretka Jerzy1954reg. muži 161-190 
17.Rabochová Hana1975reg. muži 161-190 
18.Weishaupt Robert1980nez.  
TJ Lokomotiva Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Třešňák Josef1970reg. muži 21-30 
2.Eliška Roman1977reg. muži 21-30 
3.Kyncl Miloslav1960reg. muži 31-50 
4.Stejskal Tomáš2002reg. muži 31-50 
5.Piroutek Květoslav1957reg. muži 31-50 
6.Kokojan Tomáš1966reg. muži 31-50 
7.Hájek Zdeněk1974reg. muži 51-70 
8.Malý Libor1960reg. muži 51-70 
9.Sobotka Jiří1958reg. muži 51-70 
10.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
11.Mucha Lubomír1953reg. muži 71-100 
12.Vejtruba Václav1944reg. muži 71-100 
13.Mlejnek Antonín st.1951reg. muži 101-150 
14.Kořínek Karel1945reg. muži 101-150 
15.Hájek Lukáš2005reg. muži 151-200 
TJ Dynamo Nelahozeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Točík Radek1994reg. muži 10. 
2.Gecašek Marek1995reg. muži 11.-25. 
3.Sirůček Jiří1972reg. muži 25.N 
4.Brož Petr1980reg. muži 26.-38. 
5.Štipák Roman1981reg. muži 26.-38. 
6.Kebrle Jan2000reg. muži 49.-58. 
7.Tobiášek Martin1980reg. muži 58.N 
8.Vedral Pavel1978reg. muži 58.N 
9.Novotný Josef1985reg. muži 58.N 
10.Karas Jiří1983reg. muži 58.N 
11.Točík David1996reg. muži 59.-71. 
12.Štibinger Michal2002reg. muži 72.-85. 
13.Kloda Jiří1966reg. muži 72.-85. 
14.Ovsenáková Alena1952reg. muži 72.-85. 
15.Kloda Stanislav1999reg. muži 85.N 
16.Polách Vojtěch2003reg. muži 86.-93. 
17.Pop Petr1971reg. muži 86.-93. 
18.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 86.-93. 
19.Kebrle Jakub2000reg. muži 86.-93. 
20.Kotrč Miloslav1975reg. muži 94.-101. 
21.Hamák Václav1969reg. muži 94.-101. 
22.Popová Kateřina2002reg. muži 102.-111. 
23.Novotný Petr1988reg. muži 111.N 
24.Motlová Michaela1986nez.  
Sokol Dolní Beřkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danaj Tomáš1974kraj. muži 201.-250. 
2.Hrdý Radek1995reg. muži 8. 
3.Halama Jiří1963reg. muži 11.-25. 
4.Hrdý Miroslav1967reg. muži 26.-38. 
5.Vaněk Antonín1964reg. muži 11.-25. 
6.Papež Miloslav1989reg. muži 39.-48. 
7.Danaj Milan1945reg. muži 72.-85. 
8.Borecká Světluška1948reg. muži 72.-85. 
9.Raček Jan1950reg. muži 72.-85. 
10.Šimon Vladimír1952reg. muži 86.-93. 
11.Hollein Martin1972reg. muži 94.-101. 
12.Brauner Josef1941reg. muži 102.-111. 
13.Krejčová Eliška1927reg. muži 115.-122. 
Krajská soutěž 2.třídy D
TTC Žehuň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Daniel ml.1985kraj. muži 201.-250. 
2.Kloz Daniel1989reg. muži 21.-30. 
3.Kvasnička Jan1987reg. muži 31.-50. 
4.Šmíd Ondřej1984reg. muži 51.-70. 
5.Bečvářová Michaela1996reg. muži 51.-70. 
6.Pivný Aleš1986reg. muži 71.-100. 
7.Adamčík Petr1952reg. muži 101.-150. 
8.Vondruška Libor1954reg. muži 101.-150. 
9.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 101.-150. 
10.Soukup Tomáš1970reg. muži 101.-150. 
11.Jiroudek Milan1986nez.  
12.Votík Jan1996nez.  
TJ Sadská C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 131-160 
2.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 201-250 
3.Motl Milan1975reg. muži 21-30 
4.Sláčal Pavel2004reg. muži 21-30 
5.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
6.Fedačka Michal1976reg. muži 21-30 
7.Martin Petr1980reg. muži 31-50 
8.Žežule Ondřej2002reg. muži 31-50 
9.Počarovský Pavel1975reg. muži 31-50 
10.Trejdl Dušan1972reg. muži 31-50 
11.Hendrych Jan1972reg. muži 51-70 
12.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 51-70 
13.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71-100 
14.Čvančara Martin1991reg. muži 71-100 
15.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 101-150 
16.Spilková Ivana1987reg. muži 101-150 
17.Žežule Pavel1976reg. muži 151-200 
18.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 151-200 
19.Kuřátko David2004reg. muži 201-250 
20.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. muži 201-250 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Petr1978kraj. muži 161-200 
2.Čihák Milan1964kraj. muži 201-250 
3.Burda Roman1972reg. muži 21-40 
4.Vacek Miroslav1960reg. muži 21-40 
5.Röhrl Theodor1966reg. muži 21-40 
6.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 41-70 
7.Pak Viktor1953reg. muži 71-100 
8.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
9.Moravec Václav1963reg. muži 71-100 
10.Rob Karel1967reg. muži 101-130 
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Radek2000kraj. muži 51.-70. 
2.Herout Tomáš1985kraj. muži 161.-200. 
3.Jandejsek Pavel1985reg. muži 16.-20. 
4.Němec Marek1995reg. muži 21.-30. 
5.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
6.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 41.-50. 
7.Vaigl Martin2007reg. muži 60.NHostování z SKST Vlašim
8.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
9.Friš Miroslav1963reg. muži 71.-80. 
10.Dolejš Ladislav2003reg. muži 91.-100. 
11.Förster Vojtěch2006reg. muži 120.N 
12.Vosátka Patrik2006reg. muži 41Střídavý start z SKST Vlašim
ST Benešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zrcek Miroslav1952reg. muži 16.-20. 
2.Váňa Miroslav1951reg. muži 20. N. 
3.Zvolský Miroslav1964reg. muži 20. N. 
4.Žydyk Roman1996reg. muži 21.-30. 
5.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 41.-50. 
6.Hausenblas Jakub1997reg. muži 41.-50. 
7.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 51.-70. 
8.Košař Pavel1952reg. muži 50. N. 
9.Plíšek Pavel2008reg. muži 91.-120. 
10.Šachl David1972reg. muži 91.-120. 
11.Plíšek Jan2003reg. muži 151.-190. 
12.Dvořák Martin2005reg. muži 151.-190. 
KST Týnec nad Sázavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hameta Oldřich1967kraj. muži 131-160 
2.Staněk Matěj Jiří1985reg. muži 11-15 
3.Jakubcová Blanka1994reg. muži 11-15 
4.Hrušková Hana1994reg. muži 15N 
5.Kašpárek František1954reg. muži 21-30 
6.Balata Vladimír1960reg. muži 21-30 
7.Pospíšil Jiří1951reg. muži 71-90 
8.Šípek Jiří1989reg. muži 71-90 
9.Cvaniga Jan1975reg. muži 91-120 
10.Váňa Jiří1953reg. muži 91-120 
11.Halák Karel1957reg. muži 120N 
12.Jarolím Jakub1999reg. muži 151-190 
TTC Říčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Roman1964kraj. muži 131-160 
2.Stárek Karel st.1956kraj. muži 201-250 
3.Šantavý Jan1980reg. muži 41-60 
4.Stárek Karel ml.1979reg. muži 41-60 
5.Pígl Tomáš1982reg. muži 41-60 
6.Plíhal Martin1970reg. muži 61-80 
7.Míka Petr1965reg. muži 61-80 
8.Stárek Martin1983reg. muži 61-80 
9.Riedl Martin1991reg. muži 81-100 
10.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
11.Bébr Leoš1957reg. muži 131-160 
12.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 131-160 
13.Dědič David2004reg. muži 161-190 
14.Doskočil Matěj2003reg. muži 161-190 
15.Navrátil Pavel2001reg. muži 161-190 
16.Erlich Luboš1963nez.  
TJ Sokol Malín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Bohumil1972reg. muži 16.-20. 
2.Liberský Karel1974reg. muži 16.-20. 
3.Dusil Filip2000reg. muži 21.-30. 
4.Růžička Dušan1972reg. muži 21.-30. 
5.Beňuš Petr1976reg. muži 21.-30. 
6.Jirásek Zdeněk1950reg. muži 31.-40. 
7.Kepka Jaroslav ml.2001reg. muži 31.-40. 
8.Kořínek Milan1976reg. muži 40.N 
9.Fryml Filip1993reg. muži 51.-60. 
10.Kolman Leon2003reg. muži 51.-60. 
11.Křenovský Štěpán2003reg. muži 81.-90. 
TJ Sokol Čáslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrobař Jaroslav1965reg. muži 11-15 
2.Cikán Michal1989reg. muži 21-30 
3.Mucha Ondřej1974reg. muži 21-30 
4.Vančura Filip1987reg. muži 21-30 
5.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
6.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 31-40 
7.Širák Daniel1972reg. muži 31-40 
8.Stínil Václav1950reg. muži 41-50 
9.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 41-50 
10.Líska Filip2001reg. muži 51-60 
11.Líska David1974reg. muži 61-70 
12.Petržílka Ondřej1998reg. muži 71-80 
TJ Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimek Tomáš1990kraj. muži 101.-130. 
2.Jančiga Roman1981kraj. muži 131.-160. 
3.Stupavský Milan1966kraj. muži 201.-250. 
4.Lambert Zbyněk1956kraj. muži 201.-250. 
5.Strnadová Karolína2003kraj. muži 250N 
6.Semrád Petr1980reg. muži 31.-40. 
7.Dvořák Martin1971reg. muži 61.-80. 
8.Strnad Martin1998reg. muži 61.-80. 
9.Kaválek Radim2002reg. muži 81.-100. 
10.Holub Pavel1974reg. muži 81.-100. 
11.Doule Josef1972reg. muži 81.-100. 
12.Hejda Karel1955reg. muži 101.-130. 
13.Šiler Jiří1946reg. muži 131.-160. 
14.Pospíšil Ondřej2009reg. muži 191.-212. 
Sokol Močovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Josef1979reg. muži 21-30 
2.Janeček Martin1979reg. muži 31-40 
3.Kořínek Miroslav1964reg. muži 31-40 
4.Vrána Miroslav1961reg. muži 31-40 
5.Hrčka Milan1979reg. muži 51-60 
6.Schoř Ladislav1981reg. muži 61-70 
7.Kristek Ondřej1999reg. muži 71-80 
8.Dejnožka Tomáš1985reg. muži 81-90 
9.Novotný Ondřej1986reg. muži 81-90 
10.Dastych Jiří1970reg. muži 81-90 
TJ Sokol Velký Osek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vendl Jakub1985kraj. muži 200N 
2.Ulrich Radek1973kraj. muži 201-250 
3.Lhoták Lubor1978reg. muži 20 
4.Moravec Stanislav1971reg. muži 21-40 
5.Buriánek Daniel2000reg. muži 21-40 
6.Čebiš Luboš1973reg. muži 21-40 
7.Roudný Petr1968reg. muži 21-40 
8.Svoboda Pavel1976reg. muži 21-40 
9.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 21-40 
10.Koubek Václav1976reg. muži 41-70 
11.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
12.Čížek Martin1984reg. muži 41-70 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy