Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
MK Řeznovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 31-40N 
2.Horák Aleš1985kraj. muži 41-50 
3.Jelínek Stanislav1984kraj. muži 41-50 
4.Filák Tomáš1988kraj. muži 71-80 
5.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 71-80 
6.Bíla Jindřich1980kraj. muži 111-120 
7.Frühauf Michael1990kraj. muži 151-160 
8.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 221-230 
9.Dohnal František2006reg. muži 61-70 
10.Lustig Adam2003reg. muži 71-80 
11.Uriková Monika1999ČR ženy 40Ncizinec 
TTC Koral Tišnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 31.-40. N 
2.Sedlář David2000kraj. muži 41.-50. 
3.Antoš Jiří1977kraj. muži 41.-50. 
4.Vitula Josef1974kraj. muži 51.-60. 
5.Sedlář Jakub1984kraj. muži 91.-100. N 
6.Nováček Libor1965kraj. muži 121.-130. N 
7.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 121.-130. N 
8.Hruška Pavel1984kraj. muži 241.-250. 
9.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 51.-60. 
10.Klusák Jaromír1974reg. muži 61.-70. 
11.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 61.-70. 
12.Cvrkal Richard2002reg. muži 71.-80. N 
13.Kytner Matěj1998reg. muži 81.-90. N 
14.Krištof Lukáš2005reg. muži 191.-200. 
15.Kurdiovský Matěj2006reg. muži 221-230. N 
16.Cvrkal Rudolf1969nez. muži  
SKST Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trgo Miloš1986kraj. muži 51-60cizinec 
2.Buriánek Patrik1993kraj. muži 91-100 
3.Melichar Libor1976kraj. muži 91-100 
4.Lorenc David2002kraj. muži 121-130 N 
5.Kosík Tomáš1975kraj. muži 131-140 
6.Hašlík Jakub1996kraj. muži 141-150 N 
7.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 151-160 N 
8.Veselý Jan1993kraj. muži 181-190 
9.Brhel Richard1965reg. muži 21 
10.Mikulecký Marek1985reg. muži 71-80 
11.Gallus Petr st.1971reg. muži 91-100 
12.Kraus Jan1995reg. muži 121-130 
13.Záděrová Linda2003ČR ženy 37 
14.Blechová Barbora1998ČR ženy 40 
15.Ševčíková Klára2000ČR ženy 43 
16.Puchovanová Nikoleta2000ČR ženy 49 Ncizinec 
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Lukáš1981kraj. muži 61-70N 
2.Zukal Adam1998kraj. muži 71-80 
3.Petr Michal2002kraj. muži 101-110 
4.Polívka Ondřej2001kraj. muži 101-110N 
5.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 111-120 
6.Přikryl Jiří1977kraj. muži 131-140 
7.Voráč Pavel1977kraj. muži 151-160 
8.Procházka Ondřej1986kraj. muži 221-230N 
9.Mikula Stanislav1964reg. muži 23N 
10.Konečný Štěpán1996reg. muži 23N 
11.Bednář Josef2001reg. muži 23N 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Bohumil1984kraj. muži 51-60 
2.Vybíral Matouš2001kraj. muži 81-90 
3.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 91-100 
4.Vybíral Pavel1972kraj. muži 91-100 
5.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
6.Nechvátal Petr1982kraj. muži 121-130 
7.Adam Petr1989kraj. muži 131.-140. 
8.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 191-200 
9.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 191-200N 
10.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 211-220 
11.Hruška Petr1964kraj. muži 231.-240.N 
12.Ondra Milan1970kraj. muži 241-250 
13.Kazdera Pavel1955kraj. muži 241-250 
14.Zimek Jaroslav1963reg. muži 19 
15.Goldmann Tomáš1977reg. muži 21. 
16.Musil Tomáš1989reg. muži 22 
TJ Jiskra Strážnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 61-70 
2.Jamný Petr1976kraj. muži 81-90 
3.Prokeš Michal1996kraj. muži 81-90 N 
4.Morávek Jindřich2007kraj. muži 101-110 
5.Vaverka Lubomír1988kraj. muži 121-130 
6.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 121-130 N 
7.Frolek Radek1995kraj. muži 141-150 
8.Kamenský Petr1981kraj. muži 201-210 
9.Lanová Renata1969kraj. muži 241-250 N 
10.Martinek Tomáš1982reg. muži 51-60 
11.Tomeček Tomáš1988reg. muži 61-70 
12.Orel Eduard2005reg. muži 81-90 
13.Kubina Jaromír1966nez. muži  
14.Zukal Aleš2002kraj. muži 141-150NStřídavý start z KST Blansko, z.s.
Orel jednota Silůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolbert David1986kraj. muži 51.-60. 
2.Záděra Luboš1972kraj. muži 81.-90. 
3.Pikula Radek1980kraj. muži 91.-100. 
4.Pavlicová Renata1992kraj. muži 91.-100.N 
5.Novák Lukáš1988kraj. muži 101.-110.N 
6.Ertl Jakub1985kraj. muži 121.-130. 
7.Paták Zdeněk1981kraj. muži 161.-170. 
8.Vališ Petr1974kraj. muži 221.-230. 
9.Kolbert Radek1985kraj. muži 241--250. 
10.Záděra František1953reg. muži 51.-60. 
11.Vašulín Karel1960reg. muži 51.-60. 
12.Záděra Kamil1981reg. muži 71.-80. 
13.Křupala Vladislav1963reg. muži 71.-80. 
STK Zbraslavec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděk Luboš1984kraj. muži 71-80 
2.Křepela Radim1974kraj. muži 91-100 
3.Pačinek Jakub1986kraj. muži 91-100 
4.Krása Petr ml.1995kraj. muži 121-130 
5.Suchý Petr1988kraj. muži 151-160 
6.Těžký Pavel1970kraj. muži 161-170 
7.Křepela Lubomír1973kraj. muži 171-180 
8.Svěrák Martin1985reg. muži 23N 
9.Krása Petr st.1970reg. muži 23N 
10.Illek Roman1963reg. muži 24-30N 
11.Sekanina Jan1963reg. muži 31-40 
TJ Sokol Rebešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fischer Karel1997kraj. muži 41-50 
2.Lučko Martin1983kraj. muži 41-50 
3.Černý Radek1997kraj. muži 81-90 
4.Tůma Karel1999kraj. muži 101-110 
5.Mišejka Lubomír ml.1983kraj. muži 141-150 
6.Juřík Adam1994kraj. muži 161-170 
7.Mišejka Luboš1958reg. muži 51-60N 
8.Sedláček Josef1984reg. muži 71-80 
9.Šenkýř Jiří1960reg. muži 71-80 
10.Sekanina Jiří1995reg. muži 91-100 
11.Vrbacký Pavel1974reg. muži 91-100 
12.Vašulka Pavel1984reg. muži 101-110 
Sokol Brno I A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 51-60 
2.Palát Jiří ml.1990kraj. muži 51-60 
3.Svoboda Aleš1996kraj. muži 51-60 
4.Jakubčík Roman1991kraj. muži 81-90 
5.Telecká Jana1980kraj. muži 111-120N 
6.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 131-140 
7.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 181-190N 
8.Pavlíček Jan1974kraj. muži 211-220 
9.Ryšavý Filip1988kraj. muži 231-240 
Sokol Brno I B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 31-40 
2.Poledňa Martin1975kraj. muži 51-60 
3.Laicman Petr1966kraj. muži 81-90 
4.Herník Miloslav1956kraj. muži 91-100N 
5.Prachař Marek1970kraj. muži 101-110 
6.Musil Ondřej1975kraj. muži 111-120 
7.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 191-200N 
8.Rakovický Milan1950kraj. muži 211-220N 
TJ Sokol Vracov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Pavel1970kraj. muži 51-60 
2.Kouřil Vít1975kraj. muži 61-70 
3.Nikl Pavel1967kraj. muži 61-70 
4.Masařík Lukáš1988kraj. muži 101-110 
5.Trcala Michal1991kraj. muži 111-120N 
6.Studnička Ondřej1997kraj. muži 221-230 
7.Trcala Miroslav1965reg. muži 81-90 
8.Petrželka Tomáš1992reg. muži 91-100 
9.Koutný František1962reg. muži 91-100 
10.Vašík Michal1998reg. muži 101-110 
11.Boruta Vladislav1965reg. muži 121-130 
12.Šnajdr Michal1988reg. muži 151-160 
13.Šnajdr Radomír1963reg. muži 161-170 
14.Boruta Matěj2004reg. muži 171-180 
15.Křiva Zdeněk1955reg. muži 191-200 
Krajská soutěž I. třídy A
TJ Brno-Bystrc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Aleš1968kraj. muži 71-80 
2.Weiser Daniel1994kraj. muži 81-90 
3.Vízner Jiří1998kraj. muži 91-100N 
4.Hanák Petr1981kraj. muži 121-130 
5.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 121-130 
6.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 131-140 
7.Havránek Lukáš2002kraj. muži 221-230 
8.Pernička Pavel1988reg. muži 61-70 
9.Chlíbek David1988reg. muži 61-70 
10.Strmiska Tomáš1988reg. muži 81-90 
11.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
12.Burda Radim1995reg. muži 91-100 
TJ Sokol Hlubočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baričák Marek1984kraj. muži 101-110 
2.Busta Stanislav1985kraj. muži 101-110 
3.Navrátil Václav1966kraj. muži 101-110 
4.Kovář Jakub1983kraj. muži 141-150 
5.Procházka Miroslav1957reg. muži 65 
6.Novák Ivo1958reg. muži 70 
7.Libánek Ondřej2001kraj. muži 201-210Střídavý start z Klub stolního tenisu Vyškov
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
2.Nechvátal Petr1982kraj. muži 121-130 
3.Adam Petr1989kraj. muži 131.-140. 
4.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 191-200N 
5.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 191-200 
6.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 211-220 
7.Hruška Petr1964kraj. muži 231.-240.N 
8.Ondra Milan1970kraj. muži 241-250 
9.Kazdera Pavel1955kraj. muži 241-250 
10.Zimek Jaroslav1963reg. muži 19 
11.Goldmann Tomáš1977reg. muži 21. 
12.Šušlák Ondřej1956reg. muži 24. 
13.Tuhý Roman1965reg. muži 25 
14.Tuhá Valérie2009reg. muži 42 
TJ Mokrá-Horákov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paták Radek1968kraj. muži 151-160 
2.Kvapil Zdeněk1964kraj. muži 151-160 
3.Vojtěch Martin1973kraj. muži 181-190 
4.Škorpík Jan1986kraj. muži 201-210 
5.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 191-200 
6.Rotrekl Michal1995kraj. muži 241-250 
7.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 51-60 
8.Levardi Robert1973reg. muži 61-70 
9.Otych Roman st.1970reg. muži 91-100 
10.Eliáš Stanislav1944reg. muži 101-110 
11.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 101-110 
12.Harašta Ludislav1947reg. muži 111-120 
TTC Moravská Slavia Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mergenthalová Petra1992kraj. muži 81-90 
2.Tureček Petr1983kraj. muži 161-170 
3.Střítežský Roman1969kraj. muži 181-190 
4.Chmelík Daniel1970reg. muži 61-70 
5.Skála Richard1969reg. muži 71-80N 
6.Šiške Miloslav1950reg. muži 121-130 
7.Tesař Jiří1944reg. muži 121-130 
8.Kysela Štěpán2003reg. muži 201-210N 
9.Zemanová Simona1992ČR ženy 52cizinec 
10.Skála Marek2004kraj. dci 8 
11.Lukjanov Vojtěch2001kraj. dci 34 
KST Blansko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 111-120 
2.Přikryl Jiří1977kraj. muži 131-140 
3.Zukal Aleš2002kraj. muži 141-150N 
4.Voráč Pavel1977kraj. muži 151-160 
5.Procházka Ondřej1986kraj. muži 221-230N 
6.Mikula Stanislav1964reg. muži 23N 
7.Konečný Štěpán1996reg. muži 23N 
8.Bednář Josef2001reg. muži 23N 
9.Němec Josef1947reg. muži 41-50 
10.Záviška Radek1988reg. muži 61-75 
11.Přikryl Vojtěch2006reg. muži 76-100 
12.Pokorný Martin2004reg. muži 76-100 
13.Skoupý Petr2002reg. muži 101-150N 
14.Čák Pavel1977nez.  
15.Skoupý Michal2002kraj. muži 241-250Střídavý start z KST Blansko, z.s.
Sokol Brno I C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prachař Marek1970kraj. muži 101-110 
2.Musil Ondřej1975kraj. muži 111-120 
3.Telecká Jana1980kraj. muži 111-120N 
4.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 131-140 
5.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 181-190N 
6.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 191-200N 
7.Pavlíček Jan1974kraj. muži 211-220 
8.Rakovický Milan1950kraj. muži 211-220N 
9.Ryšavý Filip1988kraj. muži 231-240 
10.Novak Adam2001kraj. muži 231-240N 
Orel jednota Ivančice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Libor1969kraj. muži 81-90 
2.Císarík Pavel1979kraj. muži 101-110 
3.Peška Ladislav1971kraj. muži 121-130 
4.Šlapanský Jan1982kraj. muži 191-200 
5.Klíma Miloš1968reg. muži 51-60 
6.Minstr Jan1952reg. muži 81-90 
7.Minster Roman1977reg. muži 91-100 
8.Chytka Tomáš1964reg. muži 101-110 
9.Absolín Karel2001reg. muži 261-270 
10.Dedek Daniel2003reg. muži 261-270 
11.Schlosser Jiří2003reg. muži 271-280 
SK Kuřim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šípka Zdeněk1962kraj. muži 151-160 
2.Vermouzek František1964kraj. muži 151-160 
3.Fučík Petr1984kraj. muži 161-170 
4.Smolík Milan1963kraj. muži 191-200 
5.Smolík Tomáš1985kraj. muži 191-200N 
6.Šplíchal Jiří1963kraj. muži 241-250 
7.Jízdný Martin1986reg. muži 51-60 
8.Štěpánek Luděk1978reg. muži 61-70 
9.Doležal Jiří1959reg. muži 61-70 
10.Šťastný Pavel1979reg. muži 71-80 
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelikán Jan1955kraj. muži 111-120 
2.Galanda František1947kraj. muži 131-140 
3.Novotný Petr1985kraj. muži 191-200 
4.Šmídek Roman1975kraj. muži 231-240 
5.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 71-80N 
6.Kubín Jiří1952reg. muži 81-90 
7.Tatar Ivo1965reg. muži 91-100 
8.Bezděkovský Jan1982reg. muži 101-110 
9.Nováček Jiří1984reg. muži 111-120 
10.Dědek Zdeněk1971reg. muži 111-120 
11.Peňáz Stanislav1956reg. muži 121-130 
12.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
13.Slivečka Michal1988reg. muži 131-140 
14.Kubín Aleš1983reg. muži 131-140N 
15.Voznica František1952reg. muži 151-160 
16.Švehla David1969reg. muži 161-170 
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 71-80 
2.Bíla Jindřich1980kraj. muži 111-120 
3.Frühauf Michael1990kraj. muži 151-160 
4.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 221-230 
5.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 181-190N 
6.Netolička Lubomír1971kraj. muži 221-230 
7.Dohnal František2006reg. muži 61-70 
8.Striegler Tomáš1982reg. muži 61-70 
9.Lustig Adam2003reg. muži 71-80 
10.Široký Pavel1980reg. muži 91-100 
11.Stix Jiří1981reg. muži 101-110 
12.Fučík Martin1990reg. muži 121-130 
13.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 86 
Krajská soutěž I. třídy B
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverka Lubomír1988kraj. muži 121-130 
2.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 121-130 N 
3.Frolek Radek1995kraj. muži 141-150 
4.Kamenský Petr1981kraj. muži 201-210 
5.Lanová Renata1969kraj. muži 241-250 N 
6.Martinek Tomáš1982reg. muži 51-60 
7.Tomeček Tomáš1988reg. muži 61-70 
8.Orel Eduard2005reg. muži 81-90 
9.Černý Zdeněk1968reg. muži 101-110 
10.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 101-110 
11.Bureš Martin2004reg. muži 121-130 
12.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži 141-150 
TJ Sokol Hlubočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmetka Miroslav1986kraj. muži 171-180 
2.Pořízek Josef1952kraj. muži 171-180N 
3.Kobolka Luboš1983kraj. muži 191-200 
4.Müller Zdeněk st.1960kraj. muži 231-240 
5.Legner Karel1956reg. muži 51 
6.Machala Vítězslav1962reg. muži 61 
7.Reček Martin1973reg. muži 103 
8.Sádlík Luděk1963reg. muži 110 
9.Jančík Josef1959reg. muži 139 
SPIN Lednice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral David1993kraj. muži 71.-80. 
2.Bruckner Tomáš2002kraj. muži 71.-80.NHostování z SKST Hodonín z.s.
3.Bednařík Marcel1971kraj. muži 131.-140. 
4.Zítka Patrik1988kraj. muži 161.-170. 
5.Pagáč Martin1982kraj. muži 221.-230.cizinec 
6.Šimon Peter1984reg. muži 39.cizinec 
7.Bobrzyk David1975reg. muži 49. 
8.Svoboda Michal1985reg. muži 51.-60. 
9.Mikuš Josef1975reg. muži 61.-70. 
10.Baťka Stanislav1983reg. muži 71.-80. 
11.Hanák František1971reg. muži 101.-120. 
TTC Moravská Slavia Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk ml.1980kraj. muži 71-80 
2.Pavelka Jakub1991kraj. muži 111-120 
3.Sirbu Jakub1983kraj. muži 121-130N 
4.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
5.Sedláček Libor1964reg. muži 81-90 
6.Janošek Adam2004reg. muži 91-100 
7.Oškrdal Jan2002reg. muži 101-110 
8.Herman Jaroslav2001reg. muži 111-120 
9.Nespěšný Hynek2006reg. muži 111-120N 
10.Bušek Vladimír1957reg. muži 151-160 
11.Pecka Karel2004reg. muži 151-160N 
TJ Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Martin1959kraj. muži 111-120N 
2.Čechovský Václav1960kraj. muži 121-130 
3.Mikeska Michal1988kraj. muži 171-180 
4.Drábek Ivo1958kraj. muži 191-200 
5.Bohunský Rostislav1965kraj. muži 171-180N 
6.Král Jiří1969kraj. muži 211-220N 
7.Salajka Milan1966kraj. muži 221-230N 
8.Hřebačka Michal1988reg. muži 71-80 
9.Vacenovský Pavel1970reg. muži 81-90 
10.Stašek Lubomír1946reg. muži 121-130 
11.Schenel David1971reg. muži 151-160 
12.Vaňhara Michal1978reg. muži 201-210 
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťavík Ondřej1982kraj. muži 111-120 
2.Mocek Milan1987kraj. muži 111-120 
3.Mosnák Milan1988kraj. muži 131-140 
4.Jangl Marek1981kraj. muži 171-180 
5.Kubík Josef1999kraj. muži 171-180 
6.Vajbar Antonín1955reg. muži 50 
7.Charvát Vavřinec1963reg. muži 51-60 
8.Soukal Jiří st.1966reg. muži 51-60 
9.Hoch Vítek2000reg. muži 61-70 
10.Otáhal Jan1991reg. muži 61-70 
11.Oslzlý Michal1992reg. muži 71-80 
12.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 71-80 
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Pavel ml.1980kraj. muži 151-160 
2.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 201-210 
3.Zástěra Libor1982kraj. muži 211-220 
4.Kalivoda Petr1981kraj. muži 231-240 
5.Šubík Jiří2001reg. muži 47 
6.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 61-70 
7.Hrabec Lukáš1991reg. muži 71-80 
8.Páleník Jiří1969reg. muži 71-80 
9.Svoboda Aleš1972reg. muži 81-90 
10.Ryšavý Luděk1965reg. muži 121-140 
TJ Holásky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fábo Ján1980kraj. muži 61-70 
2.Javůrek Martin1986kraj. muži 141-150 
3.Mach Ondřej1984kraj. muži 171-180 
4.Škvařil Petr1997kraj. muži 211-220 
5.Vysloužil Jan1996kraj. muži 221-230 
6.Vičík Oldřich1962kraj. muži 231-240 
7.Rozman Michal1990kraj. muži 241-250N 
8.Klimeš René1966reg. muži 51-60N 
9.Babáková Klára1993reg. muži 71-80N 
10.Šturm Jan1992reg. muži 91-100 
11.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 111-120 
12.Dvořák Ladislav1975reg. muži 121-130 
13.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
14.Grulich Zdeněk1964reg. muži 121-130 
15.Babáková Radka1972nez. muži  
16.Bartoš Milan1964nez. muži  
17.Javůrek Tomáš1990nez. muži  
SK Slatina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Traxler Jan1985kraj. muži 71-80 
2.Orság David1978kraj. muži 81-90 
3.Fila Martin1991kraj. muži 91-100 
4.Táborský Jindřich1956kraj. muži 181-190 
5.Třináctý Richard1976kraj. muži 211-220 
6.Tupec Pavel1978kraj. muži 211-220N 
7.Tůma Pavel1969reg. muži 51-60 
8.Zaplatil Radek1977reg. muži 71-80 
9.Halický David2000reg. muži 81 - 90 
10.Holčik Petr1963reg. muži 91-100 
11.Vaculík Filip1995reg. muži 101-110 
12.Smílek Zdeněk1988reg. muži 101-110 
13.Kozel Petr1981reg. muži 111-120 
14.Konečný Rostislav1968reg. muži 111-120 
15.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 121-130N 
16.Dufka Ámos1973reg. muži 121-130N 
17.Herman Patrik1963reg. muži 131-140 
18.Ondruš Milan1952reg. muži 141-150 
19.Oleksík Václav1972nez.  
STP Mikulov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mocek Jan1984kraj. muži 51-60 
2.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 121-130 
3.Dyrčíková Lucie1988kraj. muži 141-150 
4.Bařina Leoš1974kraj. muži 231-240 
5.Brozák Radomír1970kraj. muži 201-210 
6.Gajan Pavel ml.1992reg. muži 51-60 
7.Vráblík Jan1975reg. muži 91-100 
8.Galuszka Michal1986reg. muži 101-120 
9.Mikulinec Roman1977reg. muži 121-140 
10.Galatík Pavel1982nez.  
TJ Jevišovka-Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Himal Tomáš1999kraj. muži 121-130 
2.Zajíc René1973kraj. muži 131-140 
3.Damborský Bohumil1966kraj. muži 151-160 
4.Konečný Jaroslav1974kraj. muži 211-220 
5.Hanák Zdeněk1963reg. muži 81-90 
Krajská soutěž II. třídy A
TJ Sokol Lanžhot C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wirth Imrich1977kraj. muži 131 - 140 
2.Pyskatá Denisa1998reg. muži 28 
3.Koníček Marek1978reg. muži 43 
4.Polášek Zdenek1959reg. muži 51 - 60 
5.Sláma Miroslav1958reg. muži 61 - 70 
6.Polášek Miroslav1958reg. muži 141 - 160 
7.Uher Lukáš1991reg. muži 161 - 180 
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 181-190N 
2.Netolička Lubomír1971kraj. muži 221-230 
3.Dohnal František2006reg. muži 61-70 
4.Lustig Adam2003reg. muži 71-80 
5.Striegler Tomáš1982reg. muži 61-70 
6.Široký Pavel1980reg. muži 91-100 
7.Brzkovský Pavel1962reg. muži 101-110 
8.Stix Jiří1981reg. muži 101-110 
9.Fučík Martin1990reg. muži 121-130 
10.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 121-130 
11.Makovický Michal1971reg. muži 121-130 
12.Staněk Milan1958reg. muži 121-130 
13.Halačka Milan1972reg. muži 131-140 
14.Uhliar Libor1966reg. muži 131-140 
15.Pavliš Josef1957reg. muži 141-150 
16.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 26-30 
17.Švéda Bořivoj ml.1991nez.  
TJ Mokrá-Horákov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 191-200 
2.Rotrekl Michal1995kraj. muži 241-250 
3.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 51-60 
4.Levardi Robert1973reg. muži 61-70 
5.Otych Roman st.1970reg. muži 91-100 
6.Eliáš Stanislav1944reg. muži 101-110 
7.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 101-110 
8.Harašta Ludislav1947reg. muži 111-120 
9.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 121-130 
10.Paták Bohuslav1943reg. muži 131-140N 
11.Gruška Milan1991reg. muži 221-230N 
12.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 221-230N 
13.Šmerda Martin1986reg. muži 251-260 
14.Meluzín Ondřej2001reg. muži 261-270 
15.Hrnčíř Dominik1994reg. muži 261-270 
TJ Velešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rulíšek Karel1962kraj. muži 161-170 
2.Jelínek Marek1977kraj. muži 191-200 
3.Mráz David1980kraj. muži 201-210 
4.Spáčil Petr1969reg. muži 62 
5.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 55 
6.Spáčil Tomáš1959reg. muži 64 
7.Dvořák Jan1967reg. muži 77 
8.Fianta René1975reg. muži 82 
9.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 130 
10.Honek Tomáš1994reg. muži 181 
TTC Komořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frimmer Ján1958kraj. muži 231.-240. 
2.Holec Ondřej1983kraj. muži 241.-250. 
3.Hynšt Martin1970reg. muži 30. 
4.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 45. 
5.Götz Bořivoj1947reg. muži 77. 
6.Masařík Michal1987reg. muži 79. 
7.Hrabal Marek1995reg. muži 90. 
8.Hasala Petr1984reg. muži 171. 
9.Fiala Jan1969reg. muži 255. 
TJ Sokol Brno-Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl David1980kraj. muži 181-190 
2.Krejčí Dalibor1989kraj. muži 201-210 
3.Ječmínek Radek1964reg. muži 71-80 
4.Robek Petr1968reg. muži 91-100 
5.Bartoň Petr1963reg. muži 101-110 
6.Marcell Jan1962nez. muži 101-110N 
7.Macek Ondřej1981nez. muži 101-110N 
8.Vytřísal Karel1958reg. muži 141-150 
9.Krajčovič Jozef1972reg. muži 151-160 
TJ Sokol Otnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebeček Marek1972kraj. muži 191-200 
2.Vojáček Jaromír1979kraj. muži 211-220 
3.Bubla Jaroslav st.1964kraj. muži 241-250 
4.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 60 
5.Heřmanský Martin1982reg. muži 66 
6.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 68 
7.Heřmanský Josef1985reg. muži 121 
8.Cupák Radim1999reg. muži 124 
9.Šebeček Jan1999reg. mži 216 
10.Oplt Bolek2004reg. muži 228 
11.Cikánek Martin2003reg. muži 263 
12.Jelínek Dominik1981reg. muži 293 
13.Jelínek Petr1977reg. muži 296 
14.Fojtík Ondřej2006reg. muži 273 
15.Nepomucký Filip2004reg. muži 344 
16.Pavlovec František2006reg. muži 352 
TJ Sokol Rousínovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flössler Miloslav1954reg. muži 37. 
2.Polouček Josef st.1972reg. muži 43. 
3.Braun Karel1984reg. muži 58. 
4.Malý Roman1980reg. muži 88. 
5.Polouček Josef ml.1993reg. muži 106. 
6.Skokan Milan1963reg. muži 111. 
7.Flössler Jaromír1959reg. muži 143. 
8.Skřivánek Pavel1958reg. muži 148. 
9.Knapek Bronislav1972reg. muži 155. 
10.Hudcová Alena1990reg. muži 156. 
11.Juhás Pavel1985reg. muži 160. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 191-200 
2.Hruška Petr1964kraj. muži 231.-240.N 
3.Kazdera Pavel1955kraj. muži 241-250 
4.Zimek Jaroslav1963reg. muži 19 
5.Koc František1963reg. muži 20 
6.Kovář Josef st.1963reg. muži 23 
7.Galášová Bára2008reg. muži 43 
8.Housar Jiří1970nez.  
Orel jednota Silůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Lukáš1988kraj. muži 101.-110.N 
2.Ertl Jakub1985kraj. muži 121.-130. 
3.Paták Zdeněk1981kraj. muži 161.-170. 
4.Vališ Petr1974kraj. muži 221.-230. 
5.Kolbert Radek1985kraj. muži 241--250. 
6.Záděra František1953reg. muži 51.-60. 
7.Vašulín Karel1960reg. muži 51.-60. 
8.Záděra Kamil1981reg. muži 71.-80. 
9.Křupala Vladislav1963reg. muži 71.-80. 
10.Horák Radek1979nez. muži  
11.Rohovský Tomáš2005nez. muži  
12.Franěk Jakub2005nez. muži  
13.Ryšavý Michal2005nez. muži  
14.Šmíd Roman2004nez. muži  
15.Suchánek David2004nez. muži  
TJ Sokol Rebešovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mišejka Lubomír ml.1983kraj. muži 141-150 
2.Juřík Adam1994kraj. muži 161-170 
3.Mišejka Luboš1958reg. muži 51-60N 
4.Sedláček Josef1984reg. muži 71-80 
5.Šenkýř Jiří1960reg. muži 71-80 
6.Sekanina Jiří1995reg. muži 91-100 
7.Vrbacký Pavel1974reg. muži 91-100 
8.Vašulka Pavel1984reg. muži 101-110 
9.Černý Libor1991reg. muži 111-120 
10.Němec Stanislav1956reg. muži 131-140 
11.Šenkýř Jan1958reg. muži 161-170 
12.Klíma Jiří1970reg. muži 181-190 
Sokol Brno I D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 181-190N 
2.Pavlíček Jan1974kraj. muži 211-220 
3.Rakovický Milan1950kraj. muži 211-220N 
4.Ryšavý Filip1988kraj. muži 231-240 
5.Novak Adam2001kraj. muži 231-240N 
6.Klecker Roman1977reg. muži 61-70 
7.Prachař Tomáš1975reg. muži 71-80 
8.Basovník Dalibor1985reg. muži 71-80 
9.Čech Jiří2001reg. muži 101-110 
Krajská soutěž II. třídy B
TJ Sokol Drnovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Radek1979kraj. muži 161-170 
2.Kmoníček Pavel1977reg. muži 16 
3.Kalousek Viktor1973reg. muži 54 
4.Zubal Ladislav1954reg. muži 89 
5.Večerka Pavel1988reg. muži 83 
6.Bastl Pavel1974reg. muži 105 
7.Borovec Karel1965reg. muži 114 
8.Bádal Radek1969reg. muži 129 
9.Indra Roman1967reg. muži 157 
10.Skála Petr1979reg. muži 158 
11.Kupčík Jakub2000reg. muži 177 
12.Kuchtíček Jakub1988reg. muži 226 
13.Tesař Jakub1994reg. muži 257 
Triangl o.s. Rájec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sehnal Stanislav1969kraj. muži 221-230 
2.Malach Martin1986kraj. muži 221-230N 
3.Zouhar Michal1983reg. muži 23N 
4.Šustáček Ondřej1978reg. muži 23N 
5.Svoboda Jan1993reg. muži 23N 
6.Vodák Jiří1978reg. muži 61-75N 
7.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
8.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
9.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250 
10.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
11.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
12.Lužný Jiří1956nez.  
SK Kuřim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Tomáš1985kraj. muži 191-200N 
2.Šplíchal Jiří1963kraj. muži 241-250 
3.Jízdný Martin1986reg. muži 51-60 
4.Štěpánek Luděk1978reg. muži 61-70 
5.Doležal Jiří1959reg. muži 61-70 
6.Šťastný Pavel1979reg. muži 71-80 
TJ Holásky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysloužil Jan1996kraj. muži 221-230 
2.Vičík Oldřich1962kraj. muži 231-240 
3.Rozman Michal1990kraj. muži 241-250N 
4.Klimeš René1966reg. muži 51-60N 
5.Plhák Jaromír1982reg. muži 71-80 
6.Babáková Klára1993reg. muži 71-80N 
7.Šturm Jan1992reg. muži 91-100 
8.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 111-120 
9.Dvořák Ladislav1975reg. muži 121-130 
10.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
11.Grulich Zdeněk1964reg. muži 121-130 
12.Špondr Martin1990reg. muži 161-170 
13.Zimola Ondřej1981reg. muži 171-180N 
14.Bišof Radim1997reg. muži 191-200N 
15.Pazdera Miroslav1946reg. muži 211-220 
16.Žilka Milan1963nez. muži  
TTC Koral Tišnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlář Jakub1984kraj. muži 91.-100. N 
2.Nováček Libor1965kraj. muži 121.-130. N 
3.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 121.-130. N 
4.Hruška Pavel1984kraj. muži 241.-250. 
5.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 51.-60. 
6.Klusák Jaromír1974reg. muži 61.-70. 
7.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 61.-70. 
8.Cvrkal Richard2002reg. muži 71.-80. N 
9.Kytner Matěj1998reg. muži 81.-90. N 
10.Krištof Lukáš2005reg. muži 191.-200. 
11.Koumar Radim2003reg. muži 201.-210. 
12.Dospíšil Jiří1945reg. muži 201.-210. N 
13.Kluger Marek2002reg. muži 211.-220, 
14.Kurdiovský Matěj2006reg. muži 221-230. N 
15.Bahenský Zdeněk2006kraj. dci 82. 
16.Bahenský Tomáš2006kraj. dci 102. 
17.Hulák Jiří1957nez.  
KST Kunštát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvíčala David1995kraj. muži 111-120 
2.Kvíčala Josef1971kraj. muži 141-150 
3.Skoupý Michal2002kraj. muži 241-250Hostování z KST Blansko, z.s.
4.Suková Petra1994reg. muži 23N 
5.Sojka Petr st.1968reg. muži 23N 
6.Nejedlý Pavel1983reg. muži 23N 
7.Nejedlý Jiří1980reg. muži 61-75 
8.Boček Josef1967reg. muži 76-100 
9.Štaud Miloš1965reg. muži 76-100 
10.Michele David1994reg. muži 101-150 
11.Sojka Petr ml.1994reg. muži 101-150 
12.Polák Martin1984reg. muži 101-150 
KST DRAGON Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kapusta Ján1990kraj. muži 141-150cizinec 
2.Trávniček Boris1998kraj. muži 181-190 
3.Libánek Ondřej2001kraj. muži 201-210 
4.Drápal Petr1966reg. muži 38 
5.Srna Antonín1991reg. muži 39 
6.Trávníček Michal1995reg. muži 48 
7.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 87 
8.Čakovský Jan1990reg. muži 93 
9.Krejsa Jakub2002reg. muži 108 
10.Tichý Zdeněk1973reg. muži 153 
11.Drápal Metoděj2006reg. muži 183 
12.Dofek David2003reg. muži 209N 
TJ Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janáč Daniel1997reg. muži 24-30 
2.Masařík Radim1969reg. muži 24-30N 
3.Kellner Aleš2000reg. muži 31-40 
4.Žáček Michal1999reg. muži 31-40 
5.Žáček Miroslav1972reg. muži 41-50 
6.Zouhar Ondřej1984reg. muži 41-50N 
7.Gyurgyik Pavel1962reg. muži 51-60 
8.Bezděk Michal1993reg. muži 101-150 
9.Zouhar Miloslav1958reg. muži 101-150 
10.Zouhar Daniel1991reg. muži 101-150 
11.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 101-150N 
TJ Lažánky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brandštettr Tomáš1989kraj. muži 211-220 
2.Galla Martin1992kraj. muži 241-250 
3.Kadlec Milan1977reg. muži 61-70 
4.Sova Jan1999reg. muži 71-80 
5.Urbánek Pavel1974reg. muži 91-100 
6.Steinhauser Petr1974reg. muži 111-120 
7.Steinhauser Filip2001reg. muži 121-130 
8.Perka Jiří1965reg. muži 171-180 
9.Nečas Robert1969reg. muži 121-130 
10.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 171-180 
11.Steinhauser Jan2006reg. muži 211-200 
12.Burian Lubomír1954reg. muži 251-260N 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 211-220 
2.Ondra Milan1970kraj. muži 241-250 
3.Goldmann Tomáš1977reg. muži 21. 
4.Musil Tomáš1989reg. muži 22 
5.Šušlák Ondřej1956reg. muži 24. 
6.Tuhý Roman1965reg. muži 25 
7.Durda Vojtěch2003reg. muži 26 
8.Mečl Zdeněk1960reg. muži 28. 
9.Polák Jan2003reg. muži 35 
10.Tuhá Valérie2009reg. muži 42 
11.Vávra Jiří2006nez.  
12.Pop Miroslav1976nez.  
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 121-130 
2.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 131-140 
3.Havránek Lukáš2002kraj. muži 221-230 
4.Pernička Pavel1988reg. muži 61-70 
5.Chlíbek David1988reg. muži 61-70 
6.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
7.Strmiska Tomáš1988reg. muži 81-90 
8.Burda Radim1995reg. muži 91-100 
9.Kucin Michal1991reg. muži 91-100 
10.Henáč Ladislav1986reg. muži 111-120 
11.Sedláček Marek1989reg. muži 121-130 
12.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 131-140 
13.Trávníčková Eliška1957reg. muži 131-140 
14.Vereščák Jan1983reg. muži 141-150 
15.Pelánek Ondřej2001reg. muži 151-160 
STK Zbraslavec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Petr1988kraj. muži 151-160 
2.Těžký Pavel1970kraj. muži 161-170 
3.Křepela Lubomír1973kraj. muži 171-180 
4.Svěrák Martin1985reg. muži 23N 
5.Krása Petr st.1970reg. muži 23N 
6.Illek Roman1963reg. muži 24-30N 
7.Sekanina Jan1963reg. muži 31-40 
8.Křepela Zdeněk1982reg. muži 51-60 
9.Stloukal Jiří1980reg. muži 51-60N 
10.Švancara Vladimír1965reg. muži 61-75 
Krajská soutěž II. třídy C
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podrazil David2001kraj. muži 101 - 110 N 
2.Grufík Kamil1989kraj. muži 181 - 190 N 
3.Baláž Branislav1975reg. muži 12cizinec 
4.Tomek Jan1958reg. muži 91 - 100 
5.Němeček Radek2003reg. muži 101 - 120Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
6.Polášek Michal1984reg. muži 101 - 120 
TJ Sokol Bučovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháň David2002kraj. muži 201-210 
2.Bil Martin1990reg. muži 31 
3.Dragan Tomáš1980reg. muži 36 
4.Spirit Michal1990reg. muži 49 
5.Rotrekl Martin1970reg. muži 99 
6.Skalický Jaroslav1965reg. muži 112 
7.Staněk Milan1980reg. muži 122 
8.Vrána Michal1971reg. muži 125 
9.Holíčková Marie2001reg. muži 128 
10.Plšek Ondřej1985reg. muži 131 
SKST Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 171-180 
2.Malošek Radek1979kraj. muži 221-230N 
3.Chvátal Tomáš1996kraj. muži 231-240 
4.Kolář David1984kraj. muži 241-250 
5.Drábek Milan1985reg. muži 81-90 
6.Chvátal Antonín1968kraj. muži 111-120 
7.Rybecký Marek1974reg. muži 121-130 
8.Valuch Michal1992reg. muži 131-140 
9.Zelinka Pavel1973reg. muži 141-150 
10.Juryca Dalibor1984reg. muži 151-160 
11.Rybecký Jakub1998reg. muži 151-160 
12.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 171-180 
13.Příkaský Libor2005reg. muži 241-250 
SKST Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosík Tomáš1975kraj. muži 131-140 
2.Hašlík Jakub1996kraj. muži 141-150 N 
3.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 151-160 N 
4.Brhel Richard1965reg. muži 21 
5.Veselý Jan1993kraj. muži 181-190 
6.Mikulecký Marek1985reg. muži 71-80 
7.Gallus Petr st.1971reg. muži 91-100 
8.Kraus Jan1995reg. muži 121-130 
9.Šebesta Štefan1951reg. muži 121-130cizinec 
10.Hlobil Albert1998reg. muži 131-140 
11.Zaťko Karel1984reg. muži 161-170 
12.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 171-180 
13.Bača Tibor1967reg. muži 191-200cizinec 
14.Brhel Tomáš1988nez.  
15.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 51 
SK Baník Ratíškovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 161-170 
2.Bábíček Josef1971kraj. muži 191-200 
3.Charvát Vít ml.1997kraj. muži 201-210 
4.Kuchařič Jiří st.1969kraj. muži 211-220 
5.Hrbáček Milan1970kraj. muži 231-240 
6.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 61-70 
7.Hrubý Otto1999reg. muži 71-80 
8.Kordula Jiří1984reg. muži 81-90 
9.Charvát Vít st.1975reg. muži 91-100 
10.Kordula Petr1983reg. muži 151-160 
11.Šrédl Pavel1989reg. muži 151-160 
12.Hradil Kryštof2000reg. muži 161-170 
13.Novák Jan2008reg. muži 331-340 
14.Zdařil Petr2009reg. muži 331-340 
TJ Vlast Ježov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Martin1999reg. muži 71 -80 
2.Ingr David1984reg. muži 81 -90 
3.Kůřil Radim1995reg. muži 91 - 100 
4.Kůřil Pavel st.1971reg. muži 111 - 120 
5.Kůřil Pavel ml.1992reg. muži 111 - 120 
6.Pantlík Ladislav1955reg. muži 161 - 170 
7.Hojač Pavel1980reg. muži 181 - 190 
8.Chvátal Pavel1972reg. muži 201 - 210 
9.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 201 - 210 
10.Marada Tomáš1952reg. muži 221 - 230 
11.Libor Hradil1975reg. muži 241 - 250 
12.Chvátal Antonín st.1946reg. muži nez. 
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 12 
2.Pavlovský Lukáš1986kraj. muži 13 
3.Hladký Rostislav1979kraj. muži 161-170 
4.Šafařík Jan1978reg. muži 41 
5.Hušek Jindřich1981reg. muži 45 
6.Blažek Jiří1974reg. muži 46 
7.Šlancar Jiří1961reg. muži 48 
8.Kuchař Pavel1971reg. muži 61-70 
9.Ebach Petr1972nez.  
10.Horák Ondřej1990nez.  
11.Hušek Jan1982nez.  
12.Klabusay Martin1983nez.  
13.Pleskač Pavel1970nez.  
14.Preiss Marian1974nez.  
15.Studýnka František1960nez.  
16.Pleskač Jan2001nez.  
SPIN Lednice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pagáč Martin1982kraj. muži 221.-230.cizinec 
2.Šimon Peter1984reg. muži 39.cizinec 
3.Bobrzyk David1975reg. muži 49. 
4.Svoboda Michal1985reg. muži 51.-60. 
5.Mikuš Josef1975reg. muži 61.-70. 
6.Baťka Stanislav1983reg. muži 71.-80. 
7.Hanák František1971reg. muži 101.-120. 
8.Lunzar Ladislav1967reg. muži 101.-120. 
9.Kováč Josef1966reg. muži 141.-160. 
10.Maňák Ladislav1949reg. muži 161.-180. 
11.Kabela Jan1957reg. muži 161.-180. 
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Jiří1968kraj. muži 171.-180. 
2.Anth Zdeněk1983kraj. muži 201.-210. 
3.Suský Stanislav1967reg. muži 44. 
4.Vala Vítězslav1976reg. muži 51.-60. 
5.Valoušek František1988reg. muži 81.-90. 
6.Fridrich Bronislav1966reg. muži 101.-120. 
7.Berka Petr1970reg. muži 121.-140. 
8.Průdek Daniel1972reg. muži 141.-160. 
9.Průdek Filip1999reg. muži 141.-160. 
TJ Jiskra Strážnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lanová Renata1969kraj. muži 241-250 N 
2.Martinek Tomáš1982reg. muži 51-60 
3.Tomeček Tomáš1988reg. muži 61-70 
4.Orel Eduard2005reg. muži 81-90 
5.Černý Zdeněk1968reg. muži 101-110 
6.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 101-110 
7.Bureš Martin2004reg. muži 121-130 
8.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži 141-150 
9.Pukl Ondřej2004reg. muži 131-140 
10.Látal Roman2002reg. muži 141-150 
11.Teturová Barbora1971reg. muži 151-160 N 
12.Břeský Zdeněk1945reg. muži 211-220 
13.Marek Jakub2005reg. muži 211-220 
14.Jamný Pavel1959reg. muži 221-230 
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubík Josef1999kraj. muži 171-180 
2.Vajbar Antonín1955reg. muži 50 
3.Charvát Vavřinec1963reg. muži 51-60 
4.Soukal Jiří st.1966reg. muži 51-60 
5.Hoch Vítek2000reg. muži 61-70 
6.Otáhal Jan1991reg. muži 61-70 
7.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 71-80 
8.Oslzlý Michal1992reg. muži 71-80 
9.Mrázek Petr2004reg. muži 251-300 
10.Matějovič David2002nez.  
11.Hřebačka Tomáš1966nez.  
Divize ženy
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníčková Karla1973kraj. ženy 26-30 
2.Pilitowská Lea2005kraj. ženy 56-60 
3.Novohradská Karolína2005kraj. sžy 11 
4.Mazalová Kristýna2004kraj. sžy 20 
5.Bejrová Nikol2004kraj. sžy 37 
6.Zouharová Zuzana2010nez.  
7.Zemánková Veronika1998nez.  
8.Šebelová Sára2008nez.  
9.Krchňáková Viktorie2009nez.  
10.Fousková Jarmila2009nez.  
11.Beňová Hana2008nez.  
12.Přikrylová Adéla2010nez.  
13.Fialová Markéta1980nez. Hostování z Spartak Adamov, z.s.
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skrutková Petra1997kraj. ženy 41-45Hostování z TJ Oslavany
2.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 46-50 
3.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 51-55 
4.Slaná Pavla2008kraj. nžy 11 
5.Dvořáčková Denisa1995nez.  
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koberová Klára2003reg. ženy 6. 
2.Garčicová Karolína2005reg. ženy 12. 
3.Izáková Veronika2007reg. ženy 15. 
4.Klepáčová Daniela2007reg. ženy 17. 
5.Masopustová Lucie2006ČR sžy 28. 
6.Helešicová Nikol2005kraj. sži 75. 
7.Tichá Lucie2008kraj. mži 50. 
8.Šmerdová Markéta2009kraj. mži 93. 
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škňouřilová Tereza1999kraj. ženy 36-40Hostování z SKST Nový Lískovec, z.s.
2.Ondrušíková Petra1975kraj. ženy 36-40NHostování z TJ Sokol Nosislav z.s.
3.Veselá Pavlína1996kraj. ženy 41-45 
4.Dvořáčková Nela1999kraj. ženy 41-45N 
STP Mikulov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížková Dagmar1975reg. ženy 5 
2.Kopřivová Jana1978reg. ženy 10 
3.Kalousová Sandra2004reg. ženy 14 
4.Dyrčíková Lucie1988nez.  
5.Damborská Iveta1963nez.  
6.Langová Kateřina2006nez.  
STP Mikulov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulincová Stela2008nez.  
2.Sýkorová Natálie2005nez.  
3.Sýkorová Silvie2006nez.  
4.Machová Adélka2011nez.  
5.Machová Zuzana2011nez.  
SKST Hodonín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50 
2.Novotná Eliška2009kraj. ženy 46-50 
3.Holubová Simona2010kraj. ženy 51-55 
4.Šerešová Timea2009kraj. ženy 51-55 
5.Julínková Tereza2006reg. dky 12 
6.Baldrianová Pavla2008reg. dky 15 
7.Brhelová Adéla2013reg. dky 19 
8.Macková Nela2007reg. dky 24 
9.Rzeszutková Nela2010reg. dky 25 
10.Nováková Naia2012reg. dky 27 
11.Bučková Eliška2011reg. dky 29 
12.Kovalčíková Romana2011reg. nžy 15 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy