Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
TJ TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 41-60 
2.Szwarc Matěj2001kraj. muži 41-60 
3.Pilch Jakub1999kraj. muži 81-100 
4.Urbaniec Radim1972kraj. muži 101-140 
5.Szotkowski Jan2003kraj. muži 101-140 
6.Kliment Miroslav1985kraj. muži 101-140N 
7.Cieslar Radek1967kraj. muži 141-180N 
8.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-200N 
9.Lasota Laurent2001kraj. muži 221-260 
10.Makara Nico2000kraj. muži 221-260 
11.Mitrenga Josef1986kraj. muži 221-260N 
12.Mitrega Roman1990kraj. muži 261-300 
KST Slezan Opava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitásek Adam2000kraj. muži 50,5 
2.Wallik Lukáš1989kraj. muži 50,5 
3.Bereiter Marek1971kraj. muži 120,5 
4.Vícha Radomír1980kraj. muži 120,5 
5.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 200,5 
6.Dzida Martin2001kraj. muži 200,5 
7.Bednařík Miroslav1951kraj. muži 200,5 
8.Dzida Lukáš2006kraj. muži 280,5Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
9.Ostárek Martin2003reg. muži 60,5 
10.Vykydal Tomáš1963reg. muži 61-70 
11.Černín Tomáš1964reg. muži 71-80 
12.Vajda Marek1973reg. muži 81-90 
SKST Baník Havířov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harenčák Jakub2000kraj. muži 50,5 
2.Číž Rostislav1977kraj. muži 50,5 
3.Gráf Jiří1978kraj. muži 60,5 
4.Košťál Daniel2005kraj. muži 80,5 
5.Macurák Michal2002kraj. muži 70,5 
6.Horut Daniel1981kraj. muži 100,5 
7.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 120,5 
8.Baroš Antonín2005kraj. muži 180,5 
9.Slaný Vojtěch2005kraj. muži 200,5 
10.Fojtíková Jana1964kraj. muži 280,5 
11.Marosz Alexandr2001reg. muži 85,5 
TJ Ostrava KST E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 60,5 
2.Beránek Pavel2002kraj. muži 70,5 
3.Krupník Jan1980kraj. muži 90,5 
4.Chaloupka František1977kraj. muži 90,5 
5.Bajger Jiří1972kraj. muži 90,5 
6.Demek Zdeněk1963kraj. muži 100,5 
7.Lisztwan Jan2005kraj. muži 120,5 
8.Křenek Tomáš1994kraj. muži 140,5cizinec 
9.Rak Jonáš2005kraj. muži 240.5 
10.Kindl Tomáš2003reg. muži 75,5 
TJ Sokol Brušperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bystřičan Josef1979kraj. muži 41-60 
2.Beneš Radek1996kraj. muži 61-80 
3.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 101-140 
4.Koloničný Petr1975kraj. muži 141-180 
5.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 101-140 
6.Pajak Wojciech1970kraj. muži 141-180 
7.Hudeczek Roman1977kraj. muži 141-180 
8.Rychlík Evžen1972kraj. muži 181-220 
9.Kocián Petr1971kraj. muži 181-220 
10.Mrowetz Bruno2004kraj. muži 261-300 
11.Koval Jakub1984reg. muži 61-70N 
12.Vantuch Tomáš1962reg. muži 91-100 
13.Humplík David1976reg. muži 101-120 
14.Neuwirth Jaroslav ml.2002reg. muži 101-120 
15.Hýl Jakub2006reg. muži 121-140 
16.Herold Jan2002kraj. muži 160,5Střídavý start z TJ Sokol Hrabůvka, z.s
SK Stolní tenis Pstruží
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlk Radek1971kraj. muži 41-60 
2.Opřálka Roman1969kraj. muži 61-80 
3.Babinec Zdeněk1990kraj. muži 101-140 
4.Zajíc Josef1953kraj. muži 141-180 
5.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 141-180 
6.Popelář Radim1967kraj. muži 221-260 
7.Neubauer Valdemar1968reg. muži 91-100 
8.Spiel Petr1974reg. muži 91-100 
9.Velička Martin1987reg. muži 121-140 
10.Veličková Petra1991reg. muži 180-200 
11.Petr Jaromír1948reg. muži 201-250 
12.Neubauer Pavel1968reg. muži 250-300 
13.Humpoliček David1971reg. muži 301-350N 
TTC Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skotnica Martin2004kraj. muži 61-80Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
2.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 81-100 
3.Kotek Dominik1999kraj. muži 81-100 
4.Horáková Libuše1976kraj. muži 81-100 
5.Maršálek Patrik1994kraj. muži 101-140 
6.Sedláček Michael2003kraj. muži 101-140NHostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
7.Vaňous Jiří1981kraj. muži 141-160 
8.Vévoda Ondřej1999reg. muži 10N 
9.Sviták Jakub1983reg. muži 15N 
10.Novák Lukáš1999reg. muži 101-120 
11.Židek Miloslav1962reg. muži 121-140N 
12.Herec Lukáš2000reg. muži 121-140N 
TTC MG Odra GAS Vratimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uhlář Radim1972kraj. muži 101-140 
2.Guřan Jiří1978kraj. muži 101-140 
3.Válek Filip2000kraj. muži 101-140 
4.Kalina František1989kraj. muži 101-140N 
5.Kavala Filip1979kraj. muži 101-140N 
6.Lulek Tomáš1961kraj. muži 141-180 
7.Müller Dominik1999kraj. muži 221-260 
8.Olbricht Petr1978kraj. muži 261-300 
9.Mokroš Jaromír1953reg. muži 51-100 
10.Štůsek Dušan1957reg. muži 51-100N 
11.Kolář Michal1988reg. muži 51-100N 
12.Theodor Filip1999kraj. muži 141-180Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
13.Oborný Dominik1999kraj. muži 221-260Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
SK Slavia Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gembala Jan1991kraj. muži 50,5 
2.Heuman Ivan1980kraj. muži 70,5 
3.Zářický Petr1978kraj. muži 120,5 
4.Kleprlík Kamil1979kraj. muži 120,5 
5.Kupec Rostislav1997kraj. muži 140,5 
6.Jarkovský Tomáš1994kraj. muži 160,5 
7.Swaczyna Radek1988kraj. muži 180,5 
8.Škerko Milan1974kraj. muži 240,5 
9.Miškolci Ivo1962reg. muži 81 - 90 
10.Balica Lukáš1979reg. muži 101 - 120 
11.Pelikán Antonín1968reg. muži 101 - 120 
12.Sikora Michal1976reg. muži 121 - 140 
ASK Tatra Kopřivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 100,5 
2.Randis Vilém1977kraj. muži 101-140 
3.Merenda Ladislav1968kraj. muži 200,5 
4.Michálek Pavel1975reg. muži 26-30 
5.Klečka Miroslav1966kraj. muži 280,5 
6.Pařil Ondřej2003reg. muži 51-60 
7.Borovský Michal1993reg. muži 61-70 
8.Hodaň Jiří1978reg. muži 81-90 
9.Šmída Radek1991reg. muži 81-90 
10.Topoli Rudolf1991reg. muži 101-110cizinec 
11.Mičola Čestmír1977reg. muži 101-110 
12.Pavlín Petr1970reg. muži 111-120 
13.Vítek Luděk1958reg. muži 111-120 
14.Schwarz Ota1995nez.  
TJ ODRY
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šustek Pavel1979kraj. muži 81-100 
2.Orság Pavel1981kraj. muži 81-100 
3.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 141-180Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
4.Hendrych Daniel1998kraj. muži 181-220 
5.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 181-220 
6.Holemý Josef1970kraj. muži 181-200N 
7.Hendrych Vojtěch2003kraj. muži 221-260 
8.Barša Michal1980reg. muži 41-45 
9.Král Petr1956reg. muži 51-60 
10.Hrachovec Jakub2003reg. muži 61-70 
11.Fabík Vítězslav1976reg. muži 61-70 
12.Inderský Martin1979nez. muži  
13.Inderský Lukáš1976nez. muži  
14.Pajurek Zdeněk1982nez. muži  
TTC Siko Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-100N 
2.Branný Tomáš2002kraj. muži 101-140 
3.Cabák Josef1949kraj. muži 101-140 
4.Sargánek David1996kraj. muži 101-140N 
5.Musil Milan1960kraj. muži 141-180 
6.Sionkala Eduard1952kraj. muži 221-260 
7.Sikora Robert2000kraj. muži 261-300N 
8.Wilk Adam2005reg. muži 71-80 
9.Blucha Tomáš2001reg. muži 121-140 
10.Czolko Daniel2002reg. muži 141-160 
11.Florková Adela2001reg. muži 161-180 
12.Klus Pavel2006reg. muži 181-213 
13.Sikora Radek1979nez. muži N 
Krajská soutěž I.třídy
Orel Paskov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 61-80 
2.Poloch Roman1977kraj. muži 101-140 
3.Valenta Daniel1966kraj. muži 181-220 
4.Taichman Ivo1960kraj. muži 221-260 
5.Novák Michal2000kraj. muži 261-300 
6.Němčík Pavel1976reg. muži 91-100 
7.Michna Petr1975reg. muži 101-120 
8.Michna Ivo1978reg. muži 141-160 
9.Manda Zdeněk1952reg. muži 201-250 
10.Matýsek Aleš1969reg. muži 201-250 
11.Polomíček Roman1943reg. muži 201-250 
12.Forgač Petr1973reg. muži 201-250 N 
13.Michna Viktor2004reg. muži 251-300 
14.Pohanka Marek2001reg. muži 251-300 
15.Pajma Petr2004reg. muži 351-400 
16.Rundt Vladimír1968reg. muži 351-400 
TTC Ostrava-Poruba B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabiš Michal1988kraj. muži 81-100 
2.Merta Marek1992kraj. muži 81-100 
3.Solanský Petr1973kraj. muži 141-180 
4.Danko Petr1966kraj. muži 141-180 
5.Horná Petra1986kraj. muži 141-180 
6.Kolář Martin1973kraj. muži 141-180N 
7.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 221-260 
8.Vilč Martin1978reg. muži 100,5 
9.Muroň Petr1973reg. muži 150,5 
10.Lisztwan Jan2005kraj. muži 120,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
11.Rak Jonáš2005kraj. muži 240.5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
ST Kozlovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pustka Matouš2001kraj. muži 120,5 
2.Mohyla Petr1992kraj. muži 200,5 
3.Pavliska Martin1968kraj. muži 200,5 
4.Mohyla Jan1994kraj. muži 240,5 
5.Pustka Mikuláš1994kraj. muži 280,5 
6.Polášek Pavel1969reg. muži 91-100 
7.Tofel Vojtěch1995reg. muži 91-100 
8.Blabla Ladislav1962reg. muži 101-120 
9.Jirousek Miroslav1954reg. muži 101-120 
10.Stempěn Svatoslav1970reg. muži 101-120 
11.Tofel Antonín1964reg. muži 121-140 
12.Tobola Daniel1996reg. muži 161-180 
TJ Slavoj Český Těšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 90,5 
2.Niedoba Roman1967kraj. muži 90,5 
3.Rucki Sylwester1974kraj. muži 160,5cizinec 
4.Skácelík Richard1968kraj. muži 200,5 
5.Buchta Andrzej1960kraj. muži 160,5cizinec 
6.Siuda Tomáš1984kraj. muži 200,5 
7.Lupinski Milan1967kraj. muži 280,5 
8.Heczko Kazimierz1958reg. muži 91 - 100cizinec 
9.Daníšek Richard1973reg. muži 81 - 90 
10.Jokiel Patrik2001reg. muži 91 - 100 
11.Halfar Jan2005reg. muži 121 - 140 
12.Halfar Marek1976reg. muži 121 - 140 
13.Zíka Tadeáš2000reg. muži 121 - 140 
14.Lasota Laurent2001kraj. muži 221-260Střídavý start z TJ TŽ Třinec
TTC Vendryně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drozd Aleš1984kraj. muži 101-140 
2.Berbr Aleš1976kraj. muži 101-140 
3.Berbr Marek1976kraj. muži 181-220 
4.Cieslar Marcin1986kraj. muži 221-260cizinec 
5.Zavřel Ivo1957reg. muži 91-100 
6.Wawreczka Česlav1960reg. muži 121-140 
7.Stonavský Luděk1965reg. muži 141-160 
8.Pszczolka Vlastimil1970reg. muži 161-180 
9.Drozd Kamil1979reg. muži 141-160 
10.Delina Jan1953reg. muži 201-250 
11.Wojnar Daniel1973reg. muži 250-300 
12.Ondraszek Bohdan1961reg. muži 250-300 
13.Niedoba Richard1972reg. muži 250-300 
14.Kotajny Jakub2003reg. muži 250-300 
15.Szotkowski Jan2003kraj. muži 101-140Střídavý start z TJ TŽ Třinec
TJ Sokol Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 70,5 
2.Střílka Jakub1991kraj. muži 160,5 
3.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 160,5 
4.Roleder Ondřej1988kraj. muži 160,5 
5.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 160,5 
6.Kuře Jiří1962kraj. muži 160,5 
7.Kozelský Martin1998kraj. muži 200,5 
8.Ribka Filip1995kraj. muži 240,5 
9.Bala Zdeněk1944reg. muži 70,5 
SK - SVINOV B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foldyna Radek1981kraj. muži 101-140 
2.Martinák Lukáš1982kraj. muži 101-140 
3.Przybyla Michal1983kraj. muži 141-180 
4.Henžel Michal2002kraj. muži 181.-220. 
5.Oborný Dominik1999kraj. muži 221-260 
6.Kus Ondřej2000reg. muži 51-100 
7.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 51-100 
SK - SVINOV C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 81-100 
2.Theodor Filip1999kraj. muži 141-180 
3.Jašek Milan1955kraj. muži 181-220N 
4.Bezděčíková Lenka1978kraj. muži 221-260 
5.Chovanec Pavel1970kraj. muži 221-260 
6.Chovancová Marie2002kraj. muži 261-300 
7.Milkov Tomáš2003kraj. muži 261-300 
8.Turay Tomáš1967reg. muži 51-100 
9.Zapletal František1987reg. muži 51-100N 
10.Lysek Tomáš2001reg. muži 101-150 
TJ Sokol Hrabůvka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filípek Ondřej1987kraj. muži 100,5 
2.Malík David1998kraj. muži 160,5 
3.Herold Jan2002kraj. muži 160,5 
4.Valošek Jakub2000kraj. muži 260,5 
5.Chlad Petr1996kraj. muži 160,5 
6.Osvald David1990kraj. muži 280,5 
7.Osvald Petr1967kraj. muži 280,5 
8.Vavrečka Radomír ml.1971reg. muži 75,5 
9.Stempak Lukáš2001reg. muži 75,5 
10.Trojek Ivo1963reg. muži 75,5 
11.Molin Vojtěch1999reg. muži 125,5 
12.Stempak Tomáš2001reg. muži 175,5 
TJ Sokol Ropice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volný Marek1967kraj. muži 120,5 
2.Chudík Jiří1951kraj. muži 160,5 
3.Przeczek Kamil1980kraj. muži 160,5 
4.Bugoš Rostislav1978kraj. muži 200,5 
5.Benesz Radomír1977kraj. muži 160,5 
6.Ogrocki Tomáš1993kraj. muži 200,5 
7.Rusnáková Markéta1998kraj. muži 220,5 
8.Przybyla Jan1997kraj. muži 280,5 
9.Literáková Taťána1977kraj. muži 300,5 
10.Čellár Jaroslav1944reg. muži 101 - 120 nez. 
11.Rusnák Tomáš1969kraj. muži 141 - 160 
12.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 181 - 200 
TJ Frenštát pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajčí Josef1972kraj. muži 101-140 
2.Lorenc Roman1969kraj. muži 101-140 
3.Vojvodík Roman1998kraj. muži 101-140N 
4.Tichavský Filip2004kraj. muži 221-260 
5.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 141-180 
6.Lorenc Martin1998kraj. muži 221-260 
7.Mezera Matěj2000kraj. muži 261-300 
8.Juroška Radan1969kraj. muži 261-300 
9.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 51-60 
10.Šindler Jaroslav1997reg. muži 51-60 
11.Fešar Tom1999reg. muži 51-60 
12.Turek Jindřich1969reg. muži 61-70 
13.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
14.Kántor Lukáš2000reg. muži 71-80 
15.Mezera Ondřej2002reg. muži 71-80 
TTC Siko Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Milan1960kraj. muži 141-180 
2.Sionkala Eduard1952kraj. muži 221-260 
3.Sikora Robert2000kraj. muži 261-300N 
4.Wilk Adam2005reg. muži 71-80 
5.Blucha Tomáš2001reg. muži 121-140 
6.Czolko Daniel2002reg. muži 141-160 
7.Florková Adela2001reg. muži 161-180 
8.Kubíček Pavel st.1967reg. muži 161-180 
9.Czolková Adela1999reg. muži 161-180 
10.Kubíček Pavel2003reg. muži 161-180 
11.Ligus Martin2004reg. muži 181-213 
12.Valošková Jana2009reg. muži 181-213 
13.Sitková Valentina2008reg. muži 181-213 
14.Sikora Jakub2003reg. muži 181-213 
15.Valenta Milan1962nez. muži N 
16.Adamczyk Jiří2002reg. muži 71-80Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Dětmarovice
Krajská soutěž II. třídy sk. A
TJ TŽ Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Szotkowski Jan2003kraj. muži 101-140 
2.Kliment Miroslav1985kraj. muži 101-140N 
3.Cieslar Radek1967kraj. muži 141-180N 
4.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-200N 
5.Lasota Laurent2001kraj. muži 221-260 
6.Makara Nico2000kraj. muži 221-260 
7.Mitrenga Josef1986kraj. muži 221-260N 
8.Mitrega Roman1990kraj. muži 261-300 
9.Březina Tomáš1987reg. muži 91-100 
10.Lachowicz Jiří1957reg. muži 121-140 
11.Weber Milan1956reg. muži 121-140N 
12.Drong Jan1958reg. muži 141-160N 
KST NOVÝ JIČÍN C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vincek Martin2000kraj. muži 61-80 
2.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 81-100 
3.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 141-180 
4.Kratochvíl Roman1954kraj. muži 181-200N 
5.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 181-200N 
6.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 181-200N 
7.Trabura Lubomír1983reg. muži 21-25 
8.Loukota Dušan1969reg. muži 51-60 
9.Kment Tomáš2006reg. muži 51-60Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
10.Šimíček Vladimír1953reg. muži 61-70 
11.Ščibrániová Jana1971reg. muži 71-80 
12.Kelnar Miroslav1951reg. muži 81-90 
13.Randýsek Patrik1992reg. muži 91-100 
14.Černý Luboš1961reg. muži 101-110 
15.Beier David2000reg. muži 101-110 
16.Bezděk Tomáš1976reg. muži 121-130 
17.Prejda Tomáš2002reg. muži 121-130 
18.Hušek Petr1959reg. muži 131-140 
19.Nguyen Adam2001reg. muži 131-140 
20.Loukota Filip1993nez.  
21.Tomčík Radek2000nez.  
TJ Slavoj Český Těšín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buchta Andrzej1960kraj. muži 160,5cizinec 
2.Siuda Tomáš1984kraj. muži 200,5 
3.Lupinski Milan1967kraj. muži 280,5 
4.Heczko Kazimierz1958reg. muži 91 - 100cizinec 
5.Daníšek Richard1973reg. muži 81 - 90 
6.Jokiel Patrik2001reg. muži 91 - 100 
7.Halfar Jan2005reg. muži 121 - 140 
8.Halfar Marek1976reg. muži 121 - 140 
9.Szczelina Krystian1998reg. muži 141 - 160 
10.Duda Lukáš2001reg. muži 161 - 180 
11.Brudny Sebastian2008reg. muži 181 - 213 
TJ Sokol Brušperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pajak Wojciech1970kraj. muži 141-180 
2.Hudeczek Roman1977kraj. muži 141-180 
3.Kocián Petr1971kraj. muži 181-220 
4.Koval Jakub1984reg. muži 61-70N 
5.Vantuch Tomáš1962reg. muži 91-100 
6.Humplík David1976reg. muži 101-120 
7.Pinteš Petr1991reg. muži 121-140N 
8.Vantuch František1999reg. muži 141-160 
9.Dolegovský Patrik1980reg. muži 181-200 
10.Krupník Lukáš ml.1981reg. muži 181-200 
TJ Sokol Brušperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 101-140 
2.Rychlík Evžen1972kraj. muži 181-220 
3.Mrowetz Bruno2004kraj. muži 261-300 
4.Neuwirth Jaroslav ml.2002reg. muži 101-120 
5.Hýl Jakub2006reg. muži 121-140 
6.Janečka Martin2002reg. muži 161-180 
7.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 161-180 
TJ Sokol Příbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krček Kamil1966kraj. muži 120,5 
2.Velička Lukáš1995kraj. muži 240,5 
3.Pavlištík Břetislav1964kraj. muži 240,5 
4.Kypr Tomáš1989reg. muži 21-25 
5.Fojtík Luděk1954kraj. muži 51-60 
6.Staňa Pavel1945reg. muži 51-60 
7.Pešat Tomáš1968reg. muži 61-70 
8.Blažek Alois1948reg. muži 81-90 
9.Jakubec Ondřej2003reg. muži 91-100 
10.Jachym Zdeněk2001reg. muži 101-110 
11.Krompolc Jiří1972reg. muži 131-140 
12.Bajer Šimon2004reg. muži 171-180 
13.Pařil Ondřej2003reg. muži 51-60Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
SK Stolní tenis Pstruží B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 141-180 
2.Popelář Radim1967kraj. muži 221-260 
3.Spiel Petr1974reg. muži 91-100 
4.Neubauer Valdemar1968reg. muži 91-100 
5.Velička Martin1987reg. muži 121-140 
6.Veličková Petra1991reg. muži 180-200 
7.Petr Jaromír1948reg. muži 201-250 
8.Neubauer Pavel1968reg. muži 250-300 
9.Kubala Patrik2001reg. muži 250-300 
10.Hudeček Vratislav1955reg. muži 301-350 
11.Samek Petr1974reg. muži 301-350 
12.Humpoliček David1971reg. muži 301-350N 
TJ Sokol Ropice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benesz Radomír1977kraj. muži 160,5 
2.Ogrocki Tomáš1993kraj. muži 200,5 
3.Rusnáková Markéta1998kraj. muži 220,5 
4.Literáková Taťána1977kraj. muži 300,5 
5.Przybyla Jan1997kraj. muži 280,5 
6.Čellár Jaroslav1944reg. muži 101 - 120 nez. 
7.Rusnák Tomáš1969kraj. muži 141 - 160 
8.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 181 - 200 
9.Chodura Václav1970reg. muži 161 - 180 
10.Boszczyk Petr1954reg. muži 201 - 250 
11.Dočkálek Tomáš1977reg. muži 201 - 250 
12.Kovařík Josef1950reg. muži 201 - 250 
TJ Frenštát pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 141-180 
2.Lorenc Martin1998kraj. muži 221-260 
3.Mezera Matěj2000kraj. muži 261-300 
4.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 51-60 
5.Juroška Radan1969kraj. muži 261-300 
6.Šindler Jaroslav1997reg. muži 51-60 
7.Fešar Tom1999reg. muži 51-60 
8.Turek Jindřich1969reg. muži 61-70 
9.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
10.Kántor Lukáš2000reg. muži 71-80 
11.Hüttl Marian1978reg. muži 71-80 
12.Mezera Ondřej2002reg. muži 71-80 
13.Holub Ivo1959reg. muži 81-90 
14.Hazuka Pavel1954reg. muži 81-90 
15.Skapka Jiří1980reg. muži 91-100 
16.Milata Radek2002reg. muži 121-130 
17.Sobota Martin2004reg. muži 121-130 
18.Pargač Jakub2004reg. muži 151-160 
TJ Mořkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poruba Jiří1967reg. muži 36-40 
2.Kravčenko Viktor1962reg. muži 46-50 
3.Kyselý Tomáš1984reg. muži 71-80 
4.Vilímek Zdeněk1959reg. muži 71-80 
5.Kyselý Radim1976reg. muži 71-80 
6.Kunc Patrik1973reg. muži 81-90 
7.Černoch Petr1969reg. muži 81-90 
8.Černoch Rostislav1965reg. muži 101-110 
9.Štěpán Jaromír1961reg. muži 151-160 
10.Kyselý Štěpán2004reg. muži 151-160 
11.Kyselý Ondřej2007reg. muži 161-170 
12.Jurišinec Ladislav2003reg. muži 171-180 
13.Macíček Jan2004reg. muži 181-190 
TJ Sokol Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Typovský David1979reg. muži 26-30 
2.Tobola Jiří1981reg. muži 61-70 
3.Petruška Jiří1974reg. muži 101-120 
4.Tobola Martin1981reg. muži 101-120 
5.Kabuďa Tomáš1977reg. muži 121-140 
6.Moškoř Václav1964reg. muži 121-140 
7.Beneš Milan1959reg. muži 141-160 
8.Valenta Karel1974reg. muži 201-250 
9.Smažák Pavel1962reg. muži 301-350 
10.Šuta Petr1982reg. muži 350-400 
SSK Komorní Lhotka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branny Daniel1981kraj. muži 141-180 
2.Machander Dalimil1971kraj. muži 181-220 
3.Návrat Lubomír1953kraj. muži 181-220 
4.Pagáč Zbyněk1975kraj. muži 181-220 N 
5.Kroupa Aleš1965kraj. muži 181-220 
6.Kroupa Pavel1992kraj. muži 221-260 
7.Galuszka Weronika1992kraj. muži 261-300cizinec 
8.Nikl Zdeněk1948kraj. muži 261-300 N 
9.Přibyl Jan2000reg. muži 61-70 N 
10.Čech Jiří1951reg. muži 81-90 
11.Chylek Rostislav1970reg. muži 121-140 
12.Galmus Libor1963reg. muži 121-140 N 
Krajská soutěž II. třídy sk. B
TJ Sokol Záblatí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolcarovič Ondřej1992kraj. muži 81-100 
2.Frejvolt Lukáš2000kraj. muži 141-180N 
3.Perutka Radomír1975kraj. muži 221-260 
4.Mikulíček Vladimír1968reg. muži 71-80 
5.Tyrala Břetislav1951reg. muži 81-90 
6.Palička Jiří1953reg. muži 81-90 
7.Jochym David1979reg. muži 91-100 
8.Koch Petr1975reg. muži 101-120 
TTC Hať
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Tomáš1966kraj. muži 181-220 
2.Vůjtek Ivo1964kraj. muži 181-220 
3.Libscher Petr1968kraj. muži 221-260 
4.Smetka Pavel1961kraj. muži 261-300 
5.Vařecha Pavel1963kraj. muži 261-300 
6.Sobek Vojtěch1991reg. muži 38 
7.Smolka Josef1962reg. muži 45 
8.Plačková Gabriela1997reg. ženy 8 
9.Pískala Pavel1991reg. muži 55 
10.Mikeska Jan1961reg. muži 49 
11.Machalla Jiří1991reg. muži 69 
12.Janík Miroslav1965reg. muži 85 
13.Holeček Jiří1964reg. muži 44 
KST Darkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Michal1998kraj. muži 120,5 
2.Milota Tomáš1966kraj. muži 280,5 
3.Kalvar Milan1974kraj. muži 300,5 
4.Milota Jan1991reg. muži 50,5 
5.Mohelník Radek1996reg. muži 61-70 
6.Kalvar Pavel1982reg. muži 61-70 
7.Bury Marek1970reg. muži 81-90 
8.Vilč Jaroslav1982reg. muži 81-90 
9.Šenkyřík Ondřej1988reg. muži 91-100 
10.Kozla Petr1982reg. muži 101-120 
11.Folta Jindřich1959reg. muži 101-120 
12.Mentzik David1977reg. muži 121-140 
13.Mohelník Petr1968reg. muži 121-140 
14.Cigan Ivan1975reg. muži 121-140 
15.Slavík Lukáš2004reg. muži 50,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
16.Osmančík Jakub2002reg. muži 81-90Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Děhylov, z.s.
TJ Sokol Nová Bělá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holaň Petr1969kraj. muži 120,5 
2.Balušek Zdeněk1947kraj. muži 200,5 
3.Kanclíř Roman1975reg. muži 150,5 
4.Holaň Dominik2002reg. muži 283,5 
5.Holáň Petr1997reg. muži 283,5 
6.Holáň Jan2000reg. muži 283,5 
7.Stempak Lukáš2001reg. muži 75,5Střídavý start z TJ Sokol Hrabůvka, z.s
8.Molin Vojtěch1999reg. muži 125,5Střídavý start z TJ Sokol Hrabůvka, z.s
9.Stempak Tomáš2001reg. muži 175,5Střídavý start z TJ Sokol Hrabůvka, z.s
SKST Baník Havířov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macurák Michal2002kraj. muži 70,5 
2.Horut Daniel1981kraj. muži 100,5 
3.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 120,5 
4.Baroš Antonín2005kraj. muži 180,5 
5.Slaný Vojtěch2005kraj. muži 200,5 
6.Fojtíková Jana1964kraj. muži 280,5 
7.Balvar Adam1975reg. muži 51-60 
8.Marosz Alexandr2001reg. muži 81-90 
9.Buček Jaromír1959reg. muži 91-100 
10.Schneeberger Antonín1962reg. muži 101-120 
11.Slaný Martin2008reg. muži 101-120 
12.Klus Daniel1969reg. muži 101-120 
13.Hořavka Jan1953reg. muži 141-160 
14.Balvar Oliver2009reg. muži 161-180 
15.Janošec Jakub2009reg. muži 161-180 
TTC Bolatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laburda František1985kraj. muži 101-140 
2.Polák Jan1968reg. muži 41-50 
3.Vavřínek Hubert1954reg. muži 50,5 
4.Rataj Jakub1984reg. muži 51-60 
5.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
6.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 51-60 
7.Kramář Petr1960reg. muži 51-60 
8.Strak Martin1978reg. muži 71-80 
9.Vitásek Daniel2006reg. muži 91-100Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
10.Strak Jiří1978reg. muži 120,5 
11.Maier Zbyněk1989nez. muži  
TJ Sokol Radvanice-Bartovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Tomáš1966kraj. muži 120,5 
2.Paraskevopulos Andreas1957kraj. muži 160,5 
3.Debald Pavel1964kraj. muži 240,5 
4.Pastrňák Jan1966kraj. muži 280,5 
5.Vicher Roman1976kraj. muži 240,5 
6.Pavlínek Zdeněk1962kraj. muži 280,5 
7.Hrstka Pavel1962kraj. muži 300,5 
8.Chobot Miroslav1950reg. muži 75,5 
9.Chobot Pavel1982reg. muži 75,5 
10.Topinka Bohumír1951reg. muži 125,5 
11.Lodňan Josef1959reg. muži 125,5 
12.Hečko Jiří1958reg. muži 125,5 
13.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 125,5 
14.Muroň David1970reg. muži 175,5 
15.Hrbáček Josef1960reg. muži 175,5 
KLUBsten Karviná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Jakub1994kraj. muži 101-140 
2.Horáček Tomáš1988kraj. muži 181-220 
3.Čížek Aleš1986kraj. muži 181-220 
4.Oleksík Jan1987kraj. muži 221-260N 
5.Krafčík Tomáš1993reg. muži 71-80 
6.Reicher Lukáš1990reg. muži 91-100 
7.Szotek David2003reg. muži 121-140 
TTC MG Odra GAS Vratimov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kavala Filip1979kraj. muži 101-140N 
2.Lulek Tomáš1961kraj. muži 141-180 
3.Müller Dominik1999kraj. muži 221-260 
4.Olbricht Petr1978kraj. muži 261-300 
5.Mokroš Jaromír1953reg. muži 51-100 
6.Štůsek Dušan1957reg. muži 51-100N 
7.Kolář Michal1988reg. muži 51-100N 
8.Kaloč Bohuslav1944reg. muži 101-150 
9.Adamec Petr1968reg. muži 101-150 
10.Hrubý Lukáš2002reg. muži 101-150 
11.Válek Petr1965reg. muži 101-150N 
12.Frančík Miroslav1990reg. muži 201-250 
13.Vaněk Jan1997reg. muži 201-250N 
14.Horkel Jakub ml.2002reg. muži 201-250N 
15.Zajíc Filip2004reg. muži 201-250N 
16.Tylšar Jan2003reg. muži 251-283N 
SK Slavia Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kupec Rostislav1997kraj. muži 140,5 
2.Jarkovský Tomáš1994kraj. muži 160,5 
3.Swaczyna Radek1988kraj. muži 180,5 
4.Škerko Milan1974kraj. muži 240,5 
5.Miškolci Ivo1962reg. muži 81 - 90 
6.Balica Lukáš1979reg. muži 101 - 120 
7.Pelikán Antonín1968reg. muži 101 - 120 
8.Sikora Michal1976reg. muži 121 - 140 
9.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 141 - 160 
10.Swaczyna Bruno1958reg. muži 161 - 180 
11.Štěrba Libor2001reg. muži 161 - 180 
12.Steiger Radek1979reg. muži 181 - 213 
TJ ODRY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 181-220 
2.Holemý Josef1970kraj. muži 181-200N 
3.Hendrych Vojtěch2003kraj. muži 221-260 
4.Barša Michal1980reg. muži 41-45 
5.Král Petr1956reg. muži 51-60 
6.Hrachovec Jakub2003reg. muži 61-70 
7.Fabík Vítězslav1976reg. muži 61-70 
8.Barša Milan1950reg. muži 91-100 
9.Lev Jindřich1953reg. muži 91-100 
10.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 101-110 
11.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 121-130 
12.Hendrych Radek1970reg. muži 131-140 
13.Kolek Šimon2007reg. muži 141-150 
14.Hendrych Pavel2007reg. muži 151-160 
15.Bláha Jan2004reg. muži 151-160 
16.Krahulík Jaroslav1966reg. muži 171-180 
17.Tashev Michail2007reg. muži 171-180 
18.Mikoška Ivo1974reg. muži 171-180 
19.Demel Patrik2007reg. muži 181-190 
VSK VŠB-TU Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Karel1983kraj. muži 200,5 
2.Chvojka Peter1983kraj. muži 280,5 
3.Reška Vladislav ml.1994kraj. muži 280,5 
4.Mayrhofer Jindřich1989reg. muži 100,5 
5.Vavrečka Michal1997reg. muži 75,5 
6.Vláha Jiří1943reg. muži 125,5 
7.Feranec Milan1965reg. muži 125,5 
8.Kurial Patrik1996reg. muži 125,5 
9.Dokoupil Jiří1984reg. muži 125,5 
10.Staffin Petr1997reg. muži 150,5 
11.Václavík Vojtěch1978reg. muži 175,5 
12.Zíka Milan1976reg. muži 175,5 
13.Broskevič Jan1998reg. muži 225,5 
14.Kindl Tomáš2003reg. muži 75,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
15.Lysek Tomáš2001reg. muži 101-150Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
16.Herman Ondřej2008reg. muži 250,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
Divize žen
SK Frýdlant nad Ostravicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somrová Gabriela1981ČR ženy 89 
2.Žáčiková Petra1975kraj. ženy 21-40 
3.Chlebcová Lucie1986kraj. ženy 21-40 
4.Kurajská Tereza2001kraj. ženy 21-40 
5.Daňová Barbora1999kraj. ženy 21-40N 
6.Stramová Eliška2007kraj. ženy 41-50 
7.Michnová Marika2008kraj. mžy 9. 
8.Pánková Tereza2007kraj. mžy 11. 
9.Papíková Irena Elizabeth2006kraj. mžy 14. 
10.Daňová Andrea1997nez.  
11.Kotková Daniela2000nez.  
CDU SPORT - ST OSTRAVA B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hranická Jana1971kraj. ženy 21.-40.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice
2.Dvořáková Gábina2006kraj. dky 32 
3.Gavendová Aneta2006kraj. dky 43 
4.Dvořáková Nikola2001nez.  
5.Římanková Michaela2007nez.  
TJ Sokol Děhylov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synková Markéta2001kraj. ženy 20N 
2.Straková Bára2005kraj. ženy 20N 
3.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 21-40N 
4.Uvírová Nela2000kraj. ženy 21-40N 
5.Fronová Sabina2001nez.  
TJ Frenštát pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ščibrániová Jana1971kraj. ženy 21- 40 NHostování z KST NOVÝ JIČÍN, z.s.
2.Soušková Silvie1975kraj. ženy 31- 40Hostování z Orel jednota Veřovice
3.Mezerová Andrea1973kraj. ženy 41 - 50 
4.Bílková Martina1976reg. ženy 4 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy