Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize, muži
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černota Pavel1999kraj. muži 71.-80. 
2.Raab Leander1989kraj. muži 91.-100. 
3.Bártek Dušan1974kraj. muži N91.-100. 
4.Míček Petr1960kraj. muži 131.-140. 
5.Honč Vladimír1966kraj. muži 131.-140. 
6.Šubčík Leopold1955kraj. muži 171.-180. 
7.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži 181.-190. 
8.Křenek Zdeněk1946kraj. muži N181.-190. 
9.Ryl Ivan1964kraj. muži 191.-200. 
10.Semela Pavel1962reg. muži 31.-40. 
11.Žemba Vít2002reg. muži 41.-50. 
12.Kostka Jindřich2002reg. muži 31.-40.Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevřala Lukáš1980kraj. muži 31-40 
2.Havránek Ondřej1981kraj. muži 41-50 
3.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 61-70 
4.Urbiš Jakub1994kraj. muži 71-80 
5.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 71-80 
6.Urbiš Jan1997kraj. muži 81-90 
7.Burda Milan1964kraj. muži 91-100 
8.Černocký Radek1963kraj. muži 101-110 
9.Bareš David2000kraj. muži 131-140 
10.Moráček Jakub1994kraj. muži 161-170 
11.Votava Zdeněk1955kraj. muži 171-180 N 
12.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 191-200 
TJ Fryšták, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Michal1988kraj. muži 41.-50. 
2.Hrdlička Martin1990kraj. muži 51.-60. 
3.Románek Ivo1960kraj. muži 81.-90. 
4.Fišer Roman1969kraj. muži 101.-110. 
5.Pekař Pavel1969kraj. muži 111.-120. 
6.Konečný David1982kraj. muži 151.-160. 
7.Gregor Radek1974reg. muži 101.-110. 
8.Gálík Jaromír1968reg. muži 161.-170. 
9.Hochmajer Petr1952reg. muži 161.-170.N 
10.Kalup Richard1967reg. muži 181.-190. 
TJ Jiskra Otrokovice ,,A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošík Pavel1961kraj. muži 21-30 
2.Janečka Tomáš1989kraj. muži 51-60 
3.Odstrčil Karel1973kraj. muži 51-60N 
4.Janečka Václav2002kraj. muži 71-80 
5.Piňko Roman1971kraj. muži 71-80 
6.Gazda Jiří1974kraj. muži 91-100 
7.Hons Jakub1986kraj. muži 101-110 
8.Polanský Pavel1978kraj. muži 111-120 
9.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 141-150 
10.Vidlář Pavel1973kraj. muži 151-160 
11.Ondrašík Petr1978kraj. muži 151-160N 
12.Silný Jakub1998kraj. muži 161-170 
13.Šena Jaroslav1976nez. muži N 
KST Dolní Němčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janča Miroslav1986kraj. muži 2N 
2.Kubeš Dušan1980kraj. muži 20 
3.Jančář Luděk1988kraj. muži 61-70 
4.Ježek Jan1988kraj. muži 61-70 
5.Kolísek Josef1999kraj. muži 71-80 
6.Uher Antonín2000kraj. muži 81-90 
7.Kučera Ondřej2001kraj. muži 91-100 
8.Čaník Tomáš1995kraj. muži 91-100 
9.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
10.Borýsek Jiří1970kraj. muži 131-140 
11.Salát Jan1988kraj. muži 151-160N 
12.Ježek Miroslav1993reg. muži 71-80 
13.Mikulec Ivo1987nez.  
TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejček Jiří1973kraj. muži 21-30 
2.Vychodil Filip1976kraj. muži 31-40 
3.Štěpán Ondřej1976kraj. muži 41-50 
4.Res Jiří1977kraj. muži 51-60 
5.Vykoukal Martin1987kraj. muži 51-60 
6.Karal Oldřich1962kraj. muži 81-90 
7.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 81-90 
8.Adamec Michal1991kraj. muži 101-110 
9.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120 
10.Kolařík Milan1990kraj. muži 121-130 
11.Kopečný Roman2004kraj. muži 141-150 
12.Paďour Ladislav1987kraj. muži 151-160 
13.Říha Petr1974kraj. muži 171-180 
14.Rychlík Ivan1951kraj. muži 171-180 
15.Chmelař David1977reg. muži 81-90 
16.Páleníček Jiří1954nez. muži  
17.Karal Miroslav1966nez. muži  
Orel Zlín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závada Adam1990kraj. muži 12 
2.Doležel Tomáš2002kraj. muži 21-30 
3.Polák Petr1953kraj. muži 31-40 
4.Šaur David1988kraj. muži 141-150 
5.Krejčiřík David1985kraj. muži 51-60 
6.Orság Erik1996kraj. muži 151-160 
7.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 81-90 
8.Novák Josef1997reg. muži 91-100 
9.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 91-100 
10.Výmola Patrik2000reg. muži 101-110 
11.Vítek Milan1961reg. muži 101-110N 
12.Svoboda Miroslav1977reg. muži 111-120 
13.Bezděková Kristýna2000reg. muži 111-120 
14.Zelenka Zbyněk1954reg. muži 131-140 
15.Zámečníková Iveta1970reg. muži 141-150 
TJ DDM Valašské Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Jiří1965kraj. muži 21-30 
2.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
3.Vlček Radim1974kraj. muži 31-40 
4.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 41-50 
5.Orlovský Pavel1980kraj. muži 41-50 
6.Bazalka Michal1975kraj. muži 51-60 
7.Hladil Radek1965kraj. muži 91-100 
8.Téglová Tatiana1972kraj. muži 181-190N 
9.Šíma Martin1989reg. muži 41-50 
10.Kovář Martin1989reg. muži 41-50 
11.Vahala Jiří1994reg. muži 41-50 
12.Cibulka Stanislav1964reg. muži 41-50N 
13.Střílka Jakub1988reg. muži 51-60 
TJ Nivnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žmolík Pavel1964kraj. muži 21.-30. 
2.Smetana Marcel1978kraj. muži 31.-40. 
3.Žmolík Lukáš1993kraj. muži 61.-70. 
4.Kozelek Ondřej2004kraj. muži 81.-90.Hostování z KST Hluk
5.Hladiš Libor1985kraj. muži 141.-150. 
6.Janča Tomáš1986kraj. muži 161.-170. 
7.Tomanec Lukáš1997kraj. muži 191.-200. 
8.Turzík Vlastimil1982reg. muži 71.-80. 
9.Kovařík Petr1961reg. muži 81.-90. 
Krajská soutěž I.třídy, muži
TJ Sokol Šarovy z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 81-90 
2.Vránová Radana1994kraj. muži 121-130 
3.Solař Martin1982kraj. muži 131-140 
4.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 141-150 
5.Henzl Libor1969reg. muži 121-130 
6.Henzl Václav1967reg. muži 121-130 
7.Chytil Jan1984reg. muži 151-160 
8.Batoušek Vladimír1970reg. muži 171-180 
9.Úředníček Petr1978reg. muži 221-240 
10.Lišaník Josef1964reg. muži 221-240 N 
11.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 241-260 
12.Kovačíková Michaela2002reg. muži 261-280 N 
13.Zuzaník Marek1972nez.  
14.Plhák Martin1999nez.  
TJ Sokol Újezdec-Těšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orlovský Karel1978kraj. muži 9. 
2.Lekeš Pavel1974kraj. muži 31.-40. 
3.Kováč Peter1981kraj. muži 91.-100. 
4.Švehla Michal1992kraj. muži 111.-120. 
5.Živnéř Stanislav1964reg. muži 61.-70. 
6.Březina Radomír1974reg. muži 71.-80. 
7.Man František1943reg. muži 91.-100. 
8.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 91.-100. 
9.Surý Jakub2001reg. muži 91.-100. 
10.Heinrich Stanislav1963reg. muži 121.-130. 
11.Lekešová Zuzana1999reg. muži 131.-140. 
12.Lekeš Roman2007reg. muži 141.-150. 
TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 71-80 
2.Urbiš Jan1997kraj. muži 81-90 
3.Burda Milan1964kraj. muži 91-100 
4.Černocký Radek1963kraj. muži 101-110 
5.Bareš David2000kraj. muži 131-140 
6.Moráček Jakub1994kraj. muži 161-170 
7.Votava Zdeněk1955kraj. muži 171-180 N 
8.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 191-200 
9.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 31-40 
10.Vaculík Vincenc1951reg. muži 31-40 N 
11.Matela Milan1988reg. muži 41-50 
12.Vašík Jan1994reg. muži 51-70 
TJ Jiskra Otrokovice ,,B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piňko Roman1971kraj. muži 71-80 
2.Gazda Jiří1974kraj. muži 91-100 
3.Hons Jakub1986kraj. muži 101-110 
4.Polanský Pavel1978kraj. muži 111-120 
5.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 141-150 
6.Vidlář Pavel1973kraj. muži 151-160 
7.Ondrašík Petr1978kraj. muži 151-160N 
8.Silný Jakub1998kraj. muži 161-170 
9.Janečka Bronislav1969kraj. muži 171-180 
10.Janošík Petr1958kraj. muži 181-190 
11.Plišťák Miroslav1951reg. muži 91-100 
12.Mancl Zdeněk1976reg. muži 101-110N 
KST Dolní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolísek Josef1999kraj. muži 71-80 
2.Uher Antonín2000kraj. muži 81-90 
3.Kučera Ondřej2001kraj. muži 91-100 
4.Čaník Tomáš1995kraj. muži 91-100 
5.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
6.Ježek Milan1966kraj. muži 111-120N 
7.Borýsek Jiří1970kraj. muži 131-140 
8.Matějíček Jakub1988kraj. muži 151-160N 
9.Salát Jan1988kraj. muži 151-160N 
10.Ježek Vít1994kraj. muži 191-200 
11.Ježek Miroslav1993reg. muži 71-80 
12.Pitner Dominik1998reg. muži 101-110 
13.Uher Jaroslav1949reg. muži 131-140 
14.Bobčík Přemysl2003reg. muži 131-140 
15.Jurásek Robin2000reg. muži 151-170 
16.Uher Adrian2004reg. muži 171-190 
17.Bobčík Matyáš2006reg. muži 191-210 
18.Šálek Jan1980reg. muži 191-210 
19.Polách Dominik1995reg. muži 211-230N 
Sport centrum Bylnice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnka Adam1995kraj. muži 91-100 
2.Dorňák František1973kraj. muži 101-110 
3.Panáček Marek1988kraj. muži 101-110 Ncizinec 
4.Gonda Tomáš1969kraj. muži 121-130 
5.Panáček Anton1964kraj. muži 121-130cizinec 
6.Řepa Josef1955reg. muži 91-100 
7.Blabla Tomáš1999reg. muži 161-170 
8.Račák Vítězslav1950reg. muži 181-190 
9.Fojtík Jakub2002reg. muži 191-200 
10.Solař Karel1999reg. muži 201-220 
11.Martiška Petr1997reg. muži 221-240 N 
12.Holba Josef2001reg. muži 261-280 N 
13.Dorňák Zdeněk1961nez. muži  
TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Rudolf1949kraj. muži 41-50N 
2.Karal Oldřich1962kraj. muži 81-90 
3.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 81-90 
4.Adamec Michal1991kraj. muži 101-110 
5.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120 
6.Kolařík Milan1990kraj. muži 121-130 
7.Kopečný Roman2004kraj. muži 141-150 
8.Paďour Ladislav1987kraj. muži 151-160 
9.Říha Petr1974kraj. muži 171-180 
10.Rychlík Ivan1951kraj. muži 171-180 
11.Chmelař David1977reg. muži 81-90 
12.Řehák Lukáš1985reg. muži 81-90N 
13.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
14.Adam Vladislav1954reg. muži 91-100 
KST Zlín "B", z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jakub1999kraj. muži 18 
2.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 31-40 
3.Koudelík Lukáš2002kraj. muži 41-50 
4.Svoboda Jiří1978kraj. muži 131-140 
5.Střelec Marek1968kraj. muži 151-160 
6.Vranka Ondřej2007reg. muži 101-110 
7.Dalajka Daniel2006reg. muži 171-180 
8.Veselý Jiří1977reg. muži 201-220 
9.Ždánský Vojtěch2008ČR mži 64 
10.Dufek Filip2009ČR mži 79 
11.Juřica Jan2006ČR mži 111 
12.Málek Tomáš2009ČR nži 11 
13.Březina Radovan2009ČR nži 18 
14.Laštovka Vojtěch2011ČR nži 34 
15.Babica Vladimír1981nez. xxx 
16.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 63 
17.Šedivá Martina2007ČR mžy 42 
18.Fojtík Tomáš2001reg. muži 31-40Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
Orel jednota Ostrožská Nová Ves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mahdalíček Josef ml.1983kraj. muži 41.-50. 
2.Mikoška Ivo1981kraj. muži 111.-120. 
3.Kolečkář Marek1973kraj. muži 121.-130. 
4.Konečný Martin1994kraj. muži 121.-130. 
5.Pres Radim1978kraj. muži 191.-200.N 
6.Mičola Václav1967reg. muži 101.-110.N 
7.Šmejkal Filip1996reg. muži 111.-120. 
8.Kodrla Tomáš1988reg. muži 121.-130. 
9.Kolečkář Matyáš2008reg. muži 131.-140.Hostování z KST Hluk
10.Mareček Šimon2000reg. muži 131.-140. 
11.Rampáček Patrik2000reg. muži 141.-.150. 
12.Vlk Antonín1940reg. muži 151.-170. 
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
TJ Spartak Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubáš Josef1957kraj. muži 61-70 
2.Fanta Marek st.1965kraj. muži 151-160 
3.Hájek Petr1975kraj. muži 151-160 
4.Schuster Lukáš2005kraj. muži 181-190 
5.Sadilek Stanislav1970kraj. muži 181-190 
6.Šmíd Václav1970kraj. muži N 191-200 
7.Schuster Tomáš2000reg. muži 81-90 
8.Pospíšek Karel1967reg. muži 111-120 
9.Janča Michal1973reg. muži 151-170 
10.Soviš Radek1968reg. muži 151-170 
11.Macek Jiří1960reg. muži 211-230 
12.Pospíšek Štěpán1950reg. muži N 251-270 
13.Míšek Jiří1979reg. muži N -271-290 
SK Újezd
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raška Pavel1980kraj. muži 41-50 
2.Martinek Lubomír1960kraj. muži 181-190 
3.Matejička Libor1981reg. muži 81-90 
4.Psota Vladimír1972reg. muži 121-130N 
5.Martinek Filip1998reg. muži 91-100 
6.Filipiak Jan1968reg. muži 131-140cizinec 
7.Zicha Stanislav1975reg. muži 161-170 
8.Šandor Josef1977reg. muži 191-200 
Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bičan Miroslav2000kraj. muži 51.-60. 
2.Orlovský Martin1982kraj. muži 111.-120. 
3.Zemánek Tomáš1991kraj. muži 191.200. 
4.Trtek Tomáš1999reg. muži 81.-90. 
5.Blažek Dominik1990reg. muži 81.-90. 
6.Rumanovský Michal1972reg. muži 81.90. 
7.Tománková Jana1962reg. muži 101.-110. 
8.Zemánek Josef2001reg. muži 111.-120. 
9.Adámek Štěpán1944reg. muži 111.-120. 
10.Niessner Emil1992reg. muži 111.-120. 
11.Niessner Josef1992reg. muži 131.-140. 
12.Kryštof Radek1977reg. muži 141.-150. 
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honč Vladimír1966kraj. muži 131.-140. 
2.Šubčík Leopold1955kraj. muži 171.-180. 
3.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži 181.-190. 
4.Křenek Zdeněk1946kraj. muži N181.-190. 
5.Ryl Ivan1964kraj. muži 191.-200. 
6.Zákostelský Stanislav1966reg. muži 31.-40. 
7.Semela Pavel1962reg. muži 31.-40. 
8.Baroš Petr1977reg. muži N. 31.-40. 
9.Žemba Vít2002reg. muži 41.-50. 
10.Křenek Radomír1961reg. muži 51.-60. 
11.Nosek Vladimír1954reg. muži 61.-70. 
12.Círek Daniel2007reg. muži 71.-80. 
13.Ručka Vladimír2001reg. muži N.71.-80. 
14.Pivovarčík Matouš2005reg. dci 10. 
Tělocvičná jednota Sokol Morkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocourek Tomáš1974kraj. muži 181-190 
2.Mich Pavel1970reg. muži 31-40 
3.Mišurec Tomáš1982reg. muži 31-40 
4.Miklík Martin1973reg. muži 41-50 
5.Tlach Petr1964reg. muži 41-50 
6.Ježdík Radek1968reg. muži 51-70 
7.Skácel Dalibor1965reg. muži 71-90 
8.Hanáček Lubomír1960reg. muži 71-90 
9.Mišurcová Ivana1964reg. muži 71-90 
10.Kapounek Jaroslav1966reg. muži N91-120 
11.Spálovský Martin1982nez. muži  
12.Hýsek Petr2006nez. muži  
KST Dolní Němčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Salát Jan1988kraj. muži 151-160N 
2.Ježek Vít1994kraj. muži 191-200 
3.Ježek Miroslav1993reg. muži 71-80 
4.Pitner Dominik1998reg. muži 101-110 
5.Uher Jaroslav1949reg. muži 131-140 
6.Bobčík Přemysl2003reg. muži 131-140 
7.Bobčík Matyáš2006reg. muži 191-210 
8.Polách Dominik1995reg. muži 211-230N 
9.Baroň Martin2004kraj. muži 251-270 
Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculín Libor1963kraj. muži 131-140 
2.Knébl Radovan1961reg. muži 31 - 40 
3.Hráský Luděk1950reg. muži 31 - 40 
4.Brzokoupil Jiří1950reg. muži 31 - 40 
5.Kubját Petr1976reg. muži 41 - 50 
6.Kubiš Stanislav1958reg. muži 51 - 60 
7.Vaculín Jaroslav1952reg. muži 51 - 60 
8.Mikulenka Zdeněk1975nez. muži  
TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykoukal Martin1987kraj. muži 51-60 
2.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120 
3.Paďour Ladislav1987kraj. muži 151-160 
4.Říha Petr1974kraj. muži 171-180 
5.Řehák Lukáš1985reg. muži 81-90N 
6.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
7.Huňka Tomáš1981reg. muži 101-110 
8.Koiš Jaroslav1962reg. muži 131-140N 
9.Šerý Ondřej2005reg. muži 141-150 
10.Ovesný Vratislav2007reg. muži 171-180 
Orel Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčiřík David1985kraj. muži 51-60 
2.Orság Erik1996kraj. muži 151-160 
3.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 81-90 
4.Novák Josef1997reg. muži 91-100 
5.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 91-100 
6.Výmola Patrik2000reg. muži 101-110 
7.Vítek Milan1961reg. muži 101-110N 
8.Bezděková Kristýna2000reg. muži 111-120 
9.Svoboda Miroslav1977reg. muži 111-120 
10.Zelenka Zbyněk1954reg. muži 131-140 
11.Zámečníková Iveta1970reg. muži 141-150 
TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolařík Milan1990kraj. muži 121-130 
2.Kopečný Roman2004kraj. muži 141-150 
3.Rychlík Ivan1951kraj. muži 171-180 
4.Chmelař David1977reg. muži 81-90 
5.Adam Vladislav1954reg. muži 91-100 
6.Dvořák Jakub2003reg. muži 121-130 
7.Svoboda David2000reg. muži 121-130 
8.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 131-140 
9.Fišer Pavel1951nez. muži  
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš David2000kraj. muži 131-140 
2.Moráček Jakub1994kraj. muži 161-170 
3.Votava Zdeněk1955kraj. muži 171-180 N 
4.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 191-200 
5.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 31-40 
6.Vaculík Vincenc1951reg. muži 31-40 N 
7.Matela Milan1988reg. muži 41-50 
8.Vašík Jan1994reg. muži 51-70 
9.Žídek Michal2003reg. muži 51-70 N 
10.Dratva Marek2002reg. muži 71-90 
11.Bareš Alois1962reg. muži 71-90 N 
12.Ostatek Stanislav ml.2003reg. muži 91-120 
13.Zajíc Patrik2003reg. muži 91-120 
14.Ostatek Filip ml.2003reg. muži 91-120 
15.Burda Martin2006reg. muži 91-120 N 
16.Žákovský Bořivoj2000reg. muži 91-120 N 
17.Ostatek Stanislav st.1975reg. muži 91-120 N 
18.Stejskal Matouš2005reg. muži 121-132 
19.Berčíková Denisa2004reg. muži 121-132 
20.Rozehnal Tomáš2004reg. muži 121-132 
21.Bihari Matěj2005reg. muži 121-132 N 
22.Němec Michal2007reg. muži 121-132 N 
TJ Jiskra Otrokovice ,,C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 141-150 
2.Vidlář Pavel1973kraj. muži 151-160 
3.Ondrašík Petr1978kraj. muži 151-160N 
4.Silný Jakub1998kraj. muži 161-170 
5.Janečka Bronislav1969kraj. muži 171-180 
6.Janošík Petr1958kraj. muži 181-190 
7.Plišťák Miroslav1951reg. muži 91-100 
8.Zikmund Jiří1968reg. muži 101-110 
9.Mancl Zdeněk1976reg. muži 101-110N 
10.Jelínek Petr2002reg. muži 111-120 
11.Mareš Lukáš2004reg. muži 111-120 
12.Černohous Jan2006reg. muži 151-160 
13.Jílek Petr1962reg. muži 161-170 
KST Dolní Němčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
2.Ježek Milan1966kraj. muži 111-120N 
3.Borýsek Jiří1970kraj. muži 131-140 
4.Matějíček Jakub1988kraj. muži 151-160N 
5.Jurásek Robin2000reg. muži 151-170 
6.Uher Adrian2004reg. muži 171-190 
7.Šálek Jan1980reg. muži 191-210 
8.Sadílek Jan1981nez.  
9.Daněk Pavel1989nez.  
10.Daněk Josef1958nez.  
TJ Sokol Horní Bečva A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zetocha Martin1981kraj. muži 41.-50. 
2.Baroš Karel1977kraj. muži 51.-60. 
3.Šenkeřík Martin1987kraj. muži 141.-150. 
4.Mikuláček Filip1985kraj. muži 191.-200. 
5.Poruba Tomáš1968reg. muži 31.-40.N 
6.Vala Jiří1971reg. muži 41.-50. 
7.Mužátko Pavel2002reg. muži 51.-60. 
TJ DDM Valašské Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orlovský Pavel1980kraj. muži 41-50 
2.Bazalka Michal1975kraj. muži 51-60 
3.Hladil Radek1965kraj. muži 91-100 
4.Téglová Tatiana1972kraj. muži 181-190N 
5.Šíma Martin1989reg. muži 41-50 
6.Kovář Martin1989reg. muži 41-50 
7.Vahala Jiří1994reg. muži 41-50 
8.Cibulka Stanislav1964reg. muži 41-50N 
9.Střílka Jakub1988reg. muži 51-60 
10.Hladil Marek1996nez.  
11.Vahala Marek2000nez.  
TJ Nivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladiš Libor1985kraj. muži 141.-150. 
2.Janča Tomáš1986kraj. muži 161.-170. 
3.Tomanec Lukáš1997kraj. muži 191.-200. 
4.Turzík Vlastimil1982reg. muži 71.-80. 
5.Kovařík Petr1961reg. muži 81.-90. 
6.Miko Lubomír1967reg. muži 81. - 90.N 
7.Janečka Jiří1952reg. muži 91.-100. 
8.Janečka Stanislav1945reg. muži 111. -120. 
9.Libra Petr1989reg. muži 111. -120. 
10.Fraňo Jan1964reg. muži 211. -230. 
TJ Vlčnov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelčík František1963kraj. muži 91.-100. 
2.Kučera Josef1965kraj. muži 101.-110. 
3.Kubíček Martin1984kraj. muži 101.-110. 
4.Mlýnek Přemysl1996kraj. muži 121.-130. 
5.Moštěk Marcel1982reg. muži 71.-80. 
6.Mlýnek Radomír1966reg. muži 91.-100. 
7.Vlachynský Jaroslav1970reg. muži 91.-100. 
8.Křapa Ivo1967reg. muži 101.-110. 
9.Mlýnek Ctibor ml.2003reg. muži 151.-170 
10.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 151.-170. 
11.Hauerlandová Monika1995reg. muži 191.-210.N 
Český pohár, 1.stupeň, muži
ST AMON Kunovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oharek Libor1975kraj. muži 21-30 
2.Mořický Tomáš1995kraj. muži 41-50 
3.Berger Miloš1975kraj. muži 51-60 
4.Chvíla Pavel1976kraj. muži 61-70 
5.Šašinka Radek1987kraj. muži 61-70 
6.Šašinka Albert2000kraj. muži 71-80 
7.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80 
8.Jančík Martin1997kraj. muži 111-120 
9.Juřena Ondřej1998kraj. muži 121-130 
10.Hajduk Jan1975kraj. muži 151-160 
11.Nožička Jiří1965kraj. muži 161-170 
12.Velan Martin1994reg. muži 61-70 
13.Vlk Radim1967reg. muži 61-70 
14.Smišťík Roman1971reg. muži 71-80 
15.Šrom Dominik2001reg. muži 101-110 
16.Volák Marek1994reg. muži 121-130 
17.Jančar Aleš1966reg. muži 171-190 
TJ Slovácko Vážany z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laga Zbyněk1973reg. muži 61-70 
2.Hlavica Petr1976reg. muži 81-90 
3.Krys Roman1991reg. muži 101-110 
4.Durčák Tomáš1975reg. muži 121-130 
5.Korvas Radomír1976reg. muži 101-110 
6.Neuberger Libor1963reg. muži 171-190 
7.Mrkva David1975reg. muži 171-190 
8.Schottl Teodor1962reg. muži 171-190 
9.Kuchař Zdeněk1976reg. muži 191-210 
10.Pokorák Vlastimil1963kraj. muži 211-230 
11.Oharek Petr1976reg. muži N 
TJ Fryšták, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Michal1988kraj. muži 41.-50. 
2.Hrdlička Martin1990kraj. muži 51.-60. 
3.Románek Ivo1960kraj. muži 81.-90. 
4.Fišer Roman1969kraj. muži 101.-110. 
5.Pekař Pavel1969kraj. muži 111.-120. 
6.Konečný David1982kraj. muži 151.-160. 
7.Gregor Radek1974reg. muži 101.-110. 
SK Zlechov z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučík Květoslav1967reg. muži 131. -140. 
2.Kolínský Vladimír1964reg. muži 171.-190. 
3.Gottwald David1982reg. muži 231.-250. 
4.Tománek Jiří ml.1984reg. muži 101.-110. 
5.Paška Luděk1983reg. muži 151.-170. 
6.Vaněk Jiří1958reg. muži 211.-230. 
7.Stojaník Tomáš1983reg. muži - 
8.Vojtěšek Ivan1966reg. muži 171.-190. 
9.Tománek Jiří st.1957reg. muži 121.-130. 
10.Hvožďa František1958reg. muži 191.-210. 
11.Tománek Stanislav1954reg. muži - 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy