Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sokol Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulecký Jan1968kraj. muži 31-35 
2.Hýbl Tomáš1967kraj. muži 35-40 
3.Patka Václav1982kraj. muži 41-50 
4.Kolář Petr1967kraj. muži 61.-70N 
5.Kolář Radim1969kraj. muži 61.-70N 
6.Wávra Pavel1966kraj. muži 61.-70. 
7.Plíva Roman1982kraj. muži 121-140 
8.Wávra Petr1966reg. muži 5. 
9.Steinmetz Roman1969reg. muži 9 
10.Rybka Martin1972reg. muži 39 
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bako Adam1999kraj. muži 31.-35. 
2.Jányš Ondřej1988kraj. muži 71.-80. 
3.Kobza Štěpán1997kraj. muži 71.-80. 
4.Langr Lukáš1997kraj. muži 91.-100. 
5.Kristek Patrik2001kraj. muži 91.-100. 
6.Kristek Lukáš2002kraj. muži 101.-120. 
7.Kleiner Marek1989kraj. muži 101.-120.N 
8.Dokoupil Marek2001reg. muži 7. 
9.Vybíral Jakub1998reg. muži 8. 
10.Chládek Pavel1975reg. muži 13. 
11.Marek Jaroslav1952reg. muži 26. 
12.Dymák Jan1990reg. muži 29. 
13.Vybíral Roman1965reg. muži 81.-90. 
14.Bako Ladislav1965reg. muži 91.-100. 
15.Novák Václav1995reg. muži 91.-100. 
16.Doležel Daniel1998reg. muži 101.-120. 
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 41-50 
2.Sedláčková Tereza1999kraj. muži 51-60N 
3.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 61-70 
4.Rubeš Michal1997kraj. muži 101-120 
5.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 81-90 
6.Hort Miloš1964kraj. muži 101-120 
7.Rulík Jiří1972kraj. muži 121-140 
8.Stehlík Milan1960kraj. muži 121-140 
9.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 121-140 
10.Sourada Petr1961kraj. muži 141-160 
11.Komárek Adam2003kraj. muži 141-160 
12.Starka Martin2005kraj. muži 141-160 
13.Šula Petr1998kraj. muži 161-168 
14.Joska Vojtěch1997kraj. muži 161-168N 
15.Laubová Žaneta1996kraj. ženy N 
TJ Jiskra Litomyšl A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šesták Radek1979kraj. muži 21. 
2.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 25. 
3.Flodr Tomáš1978kraj. muži 91.-100. 
4.Dostál Jiří1972kraj. muži 91.-100. 
5.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 101.-120. 
6.Štarman Karel1966kraj. muži 121.-140. 
7.Balský Karel1988kraj. muži 141.-160. 
8.Pokorný Lukáš1985kraj. muži 161.-168. 
9.Beneš Jiří1967kraj. muži 161.-168. 
10.Svatoš Petr1990kraj. muži N161.-168. 
11.Syrová Lucie1993reg. ženy 1. 
TJ Loko Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlav Karel1973kraj. muži 11 
2.Hájek Tomáš1962kraj. muži N18 
3.Voženílek Martin1975kraj. muži 61-70 
4.Dočkal Radek1988kraj. muži 61-70 
5.Mudruňka Karel2001kraj. muži 81-90 
6.Ecler Michal1973kraj. muži N81-90 
7.Špaňůr Josef1966kraj. muži 91-100 
8.Kortus Petr1967kraj. muži N91-100 
9.Licek Radim1973kraj. muži 101-120 
10.Rázek František1956kraj. muži N121-140 
11.Kolář Michal1965reg. muži 42-60 
12.Václavek Michal1975reg. muži 42-60 
13.Hemerka Jiří1961reg. muži 61-81 
14.Nová Věra1954reg. muži N61-81 
15.Mandys Ota1963reg. muži N82-100 
16.Šimůnek Michal1979reg. muži 101-120 
17.Horáková Eva1948reg. muži 101-120 
18.Hošek Petr1960reg. muži 101-120 
19.Valenta Petr1953reg. muži 101-120 
20.Novák Karel1947reg. muži N 
TTC Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalecký Petr1966kraj. muži 26-30 
2.Rybenský Dušan1974kraj. muži 26-30 
3.Řezníček David1983kraj. muži 35-40 
4.Polanský Jiří1973kraj. muži 41-50 
5.Bříza Martin1993kraj. muži 61-70 
6.Kosek Petr1986kraj. muži 71-80 
7.Černý Stanislav1976kraj. muži 121-140 
8.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 121-140 
9.Zíb Petr1986nez.  
10.Černý Radek1975nez.  
11.Smékal Petr1974nez.  
12.Boháč Milan1985nez.  
TJ Sokol Borová -Korouhev A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Martin1977kraj. muži 12 
2.Štieber Břetislav1976kraj. muži 13 
3.Vrba Jan1976kraj. muži 15 
4.Langr Lukáš1988kraj. muži 35.-40. 
5.Štrof Jaroslav1963kraj. muži 101.-120. 
6.Lorenc Milan1961kraj. muži 141.-160. 
7.Malý Jiří1985kraj. muži 141.-170. 
8.Trnka Stanislav1977kraj. muži 141.-170. 
9.Schwedler Josef1968reg. muži 20 
10.Škalda Jan2009nez. mži NStřídavý start z SK Dobré, z.s.
11.Štrofová Tereza1988nez. ženy N 
12.Štrofová Lenka1965nez. ženy N 
TJ Tesla Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 9N 
2.Dostál Jan2002kraj. mži 9N 
3.Kadleček Radomír1969kraj. muži 17 
4.Lukeš Marek1994kraj. muži 35-40 
5.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 41-50 
6.Marel David1999kraj. muži 41-50 
7.Kudýn Petr1987kraj. muži 51-60 
8.Novotný Luboš1979kraj. muži 61.-70. 
9.Vitvar Ondřej1998kraj. muži 121.-140.N 
10.Karcol Martin1992reg. muži nez. 
11.Loudil Jan1959reg. muži nez. 
12.Zajíček Martin1998reg. muži nez. 
KST Linea Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 18 
2.Malinský Tomáš1982kraj. muži 22 
3.Šindelář Pavel1965kraj. muži 24 
4.Netolický Tomáš1984kraj. muži 26-30 
5.Dočekal Tomáš1994kraj. muži 26-30 
6.Polach Miroslav1988kraj. muži 61-70 
7.Chlebeček Marek1991kraj. muži 101-120 
8.Michek Jakub1996kraj. muži 121-140 
9.Tajovský Václav1952kraj. muži 121-140 
10.Budinský Petr1961kraj. muži N121-140 
11.Netolický Jan1982kraj. muži 141-160 
12.Pilař Jaroslav1991kraj. muži 141-160 
13.Procházka Petr1977kraj. muži 141-160 
14.Steiner Petr1965reg. muži 26-30 
TTC Skuteč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Lukáš1975kraj. muži 23 
2.Kaplan Zdeněk1974kraj. muži 26-30 
3.Štantejský Ondřej1979kraj. muži 41-50 
4.Bezdíček Lukáš1980kraj. muži 51-60 
5.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 81-90 
6.Zelinka Robert1966kraj. muži 81-90 
7.Vanžura Jakub2001kraj. muži 121-140 
8.Beránek Michal1975kraj. muži 141-160 
9.Netolický Lukáš2002kraj. muži 161-168 
10.Vyčichl Michal1995reg. muži 71-81N 
11.Krupka Jan1998reg. muži 91-100 
12.Novák Vojtěch1996reg. muži 91-100 
KST SK US Steinerova Choceň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 5 
2.Gregořica Radek1972kraj. muži N8 
3.Stránský Matěj1998kraj. muži N11 
4.Šťastný Daniel1996kraj. muži 41 
5.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 81 
6.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 81 
7.Absolon Martin1975kraj. muži 101 
8.Slavík Miroslav1971kraj. muži 121 
9.Beneš Václav1969kraj. muži 121 
10.Oliva Vladimír1954kraj. muži 141 
11.Trkal Jaroslav1964kraj. muži N141 
12.Volhejn Dan2006kraj. muži 91Střídavý start z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janák Martin1966kraj. muži 31-35 
2.Kantorek Jiří1969kraj. muži 35-40 
3.Procházka Jiří1968kraj. muži 41-50 
4.Svojanovský Radim2002kraj. muži 61-70 
5.Hortlík Tomáš1999kraj. muži 51-60 
6.Hájek Ladislav1965kraj. muži 61-70 
7.Jedlička Richard1977kraj. muži 81-90 
8.Motl Daniel1991kraj. muži 81-90 N 
9.Novák Aleš1985kraj. muži 91-100 
10.Lamač Martin1962kraj. muži 101-120 
11.Šeda Václav1968kraj. muži 121-140 
12.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 141-160 
13.Pražák Zdeněk1964kraj. muži 141-160 
14.Doležal Tomáš1997reg. muži 2 
15.Krupa Michal2003reg. muži 34 
16.Svojanovský Jakub2005reg. muži 51-60 
17.Šedová Eliška2001nez. muži  
18.Svojanovská Jana1977nez. muži  
19.Bezdíčková Lenka1988nez. muži  
Krajský přebor A
TJ Trojovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesner Tomáš1974kraj. muži 41-50 
2.Michalec Roman1964kraj. muži 51-60 
3.Malinský Martin1974kraj. muži 101-120 
4.Kopecký Pavel1974kraj. muži 101-120 
5.Friedl Jan1983reg. muži 61-70 
6.Křičenský Pavel1996reg. muži 61-70 
7.Tesner Rostislav1942reg. muži 91-100 
8.Jirout Josef ml.1985reg. muži 157 
TJ Trojovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neufinger Petr1972kraj. muži 81-90 
2.Neufinger Ivo1975kraj. muži 101-120 
3.Mattuš Milan ml.1962kraj. muži 121-140 
4.Pavlík Stanislav1964kraj. muži 141-160 
5.Kopecký Pavel st.1951kraj. muži 141-160 
6.Jelínek Tomáš1995reg. muži 61-70 
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 81-90 
2.Hort Miloš1964kraj. muži 101-120 
3.Rulík Jiří1972kraj. muži 121-140 
4.Stehlík Milan1960kraj. muži 121-140 
5.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 121-140 
6.Sourada Petr1961kraj. muži 141-160 
7.Komárek Adam2003kraj. muži 141-160 
8.Starka Martin2005kraj. muži 141-160 
9.Šula Petr1998kraj. muži 161-168 
10.Joska Vojtěch1997kraj. muži 161-168N 
11.Pospíšil Jaroslav2004reg. muži 81-90 
12.Zikmunda Zdeněk1962nez. muži  
TJ Jiskra Heřmanův Městec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Ondřej1996kraj. muži 14 
2.Volhejn Jan1976kraj. muži 51-60. 
3.Buchal Dušan1967kraj. muži 71-80. 
4.Kachlík Jan ml.1976kraj. muži 71-80. 
5.Volhejn Dan2006kraj. muži 91 
6.Skohoutil Patrik2004kraj. muži 141 
TJ Jiskra Heřmanův Městec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Jaroslav1993kraj. muži 71-80. 
2.Joska Miloš1962kraj. muži N121-140. 
3.Kadlec Zdeněk1960kraj. muži N121-140. 
4.Mikula Jan1994kraj. muži 141-160. 
TJ Loko Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mudruňka Karel2001kraj. muži 81-90 
2.Ecler Michal1973kraj. muži N81-90 
3.Špaňůr Josef1966kraj. muži 91-100 
4.Licek Radim1973kraj. muži 101-120 
5.Kortus Petr1967kraj. muži N91-100 
6.Rázek František1956kraj. muži N121-140 
7.Kolář Michal1965reg. muži 42-60 
8.Václavek Michal1975reg. muži 42-60 
9.Hemerka Jiří1961reg. muži 61-81 
10.Nová Věra1954reg. muži N61-81 
11.Mandys Ota1963reg. muži N82-100 
12.Šimůnek Michal1979reg. muži 101-120 
13.Horáková Eva1948reg. muži 101-120 
14.Hošek Petr1960reg. muži 101-120 
15.Valenta Petr1953reg. muži 101-120 
16.Novák Karel1947reg. muži N 
TTC Hlinsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza Martin1993kraj. muži 61-70 
2.Kosek Petr1986kraj. muži 71-80 
3.Černý Stanislav1976kraj. muži 121-140 
4.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 121-140 
5.Zíb Petr1986nez.  
6.Černý Radek1975nez.  
7.Smékal Petr1974nez.  
8.Boháč Milan1985nez.  
9.Saifr Vladimír1963nez.  
TJ Sokol Dolní Ředice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurka Michal1962reg. muži 42-60 
2.Maroši Vojtěch1974reg. muži 42-60 
3.Valenta Petr1952reg. muži 42-60 
4.Tošovský Jaroslav1975reg. muži N 42-60 
5.Rudzinská Petra1977reg. muži N 42-60 
6.Hloušek Robert1972reg. muži 61-81 
7.Nešetřil Jaroslav1978reg. muži 61-81 
8.Sůra Jiří1979reg. muži 61-81 
9.Žďárek Milan1962reg. muži 61-81 
10.Ashfield David1966reg. muži 101-120 
11.Čapek František1956reg. muži 101-120 
12.Košťál Jiří1961reg. muži 101-120 
13.Matyáš Radek1976reg. muži 101-120 
TJ Tesla Pardubice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 41-50 
2.Marel David1999kraj. muži 41-50 
3.Kudýn Petr1987kraj. muži 51-60 
4.Novotný Luboš1979kraj. muži 61.-70. 
5.Petřík Tomáš1973kraj. muži 121.-140.N 
6.Vitvar Ondřej1998kraj. muži 121.-140.N 
7.Štěpánek Petr1977reg. muži 33.-41.N 
8.Vojtěch Petr1993reg. muži 42.-60. 
9.Bayerová Anežka ml.2003reg. muži 42-60 
10.Kalhous Vlastimil1953reg. muži 42-60 
11.Voženílková Alena2000reg. muži 61.-81. 
12.Obršál Daniel2003reg. muži 61-81 
13.Rubeš Přemysl1984reg. muži 101-120. 
14.Záleský Martin2007reg. muži 101-120.N 
15.Karcol Martin1992reg. muži nez. 
16.Zajíček Martin1998reg. muži nez. 
17.Loudil Jan1959reg. muži nez. 
KST Linea Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočekal Tomáš1994kraj. muži 26-30 
2.Polach Miroslav1988kraj. muži 61-70 
3.Chlebeček Marek1991kraj. muži 101-120 
4.Michek Jakub1996kraj. muži 121-140 
5.Tajovský Václav1952kraj. muži 121-140 
6.Budinský Petr1961kraj. muži N121-140 
7.Netolický Jan1982kraj. muži 141-160 
8.Pilař Jaroslav1991kraj. muži 141-160 
9.Procházka Petr1977kraj. muži 141-160 
10.Steiner Petr1965reg. muži 26-30 
11.Mandlík Miroslav1979reg. muži N41-50 
TJ Jiskra Holice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koubek René1974kraj. muži 10 
2.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 51-60 
3.Kuchta Pavel1983kraj. muži N51-60 
4.Socha Zdeněk1964kraj. muži 61-70 
5.Švec Jan1952kraj. muži N61-70 
6.Zajíček Miroslav1987kraj. muži N61-70 
7.Hladík Miroslav1955kraj. muži 71-80 
8.Frolík Tomáš1992kraj. muži 71-80 
9.Murdych Tomáš1970kraj. muži N71-80 
10.Málek Jiří nejml.2002reg. muži 42-60 
11.Košťál Jiří1962reg. muži 61-81 
12.Kněžour Roman1972reg. muži 61-81 
13.Pečinka Vítězslav1950reg. muži 101-120 
14.Hendrych Jakub1973reg. muži 101-120 
15.Moravec Miroslav1961reg. muži N101-120 
16.Kyncl František1939reg. muži N101-120 
17.Klouček Jaroslav1975reg. muži N121-124 
18.Theodor Jiří1963nez. muži  
19.Andrlík Tomáš1979nez. muži  
20.Krejza Josef1943nez. muži  
21.Theodor Daniel1993nez. muži  
22.Krejčík Libor1973nez. muži  
23.Hájek Bohuslav1942nez. muži  
TTC Skuteč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 81-90 
2.Zelinka Robert1966kraj. muži 81-90 
3.Vanžura Jakub2001kraj. muži 121-140 
4.Beránek Michal1975kraj. muži 141-160 
5.Netolický Lukáš2002kraj. muži 161-168 
6.Vyčichl Michal1995reg. muži 71-81N 
7.Krupka Jan1998reg. muži 91-100 
8.Novák Vojtěch1996reg. muži 91-100 
9.Hubený Zdeněk1959reg. muži 81-90 
10.Doležal Marek1973reg. muži 91-100N 
11.Paulus Jiří1953reg. muži 101-110 
12.Andrle David1997reg. muži 111-125 
13.Holas Pavel1970reg. muži 111-125N 
14.Pacetti Lukáš2000reg. muži 126-140 
15.Šťava Milan st.1972reg. muži 126-140 
16.Novák Pavel1962reg. muži 141-156 
Krajský přebor B
TJ Sokol Česká Třebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wávra Pavel1966kraj. muži 61.-70. 
2.Kolář Radim1969kraj. muži 61.-70N 
3.Plíva Roman1982kraj. muži 121-140 
4.Wávra Petr1966reg. muži 5. 
5.Steinmetz Roman1969reg. muži 9 
6.Rybka Martin1972reg. muži 39 
7.Řeháček Martin1970reg. muži 121-140 
8.Geldner Josef1947reg. muži 121-140 
9.Malina Milan1962reg. muži 141-160 
TJ Sokol Žamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Vojtěch1996kraj. muži 31-35 
2.Sourada Milan1963kraj. muži 51-60 
3.Schreiber Michal1992kraj. muži 141-160 
4.Brökl Jan ml.1980kraj. muži 161-168 
5.Suchomel Michael1994kraj. muži 141-160 
6.Provazník Pavel1963reg. muži 33 
7.Richtr Michal1995reg. muži 38 
8.Puchmeltr Michal2004reg. muži 51-60 
Orel Vysoké Mýto A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Martin1988kraj. muži 81-90 
2.Vojnar Jiří1987kraj. muži 91-100 
3.Hýbl Jan1999kraj. muži 101-120 
4.Fišer Lukáš1980kraj. muži 101-120 
5.Herel Miroslav1982kraj. muži N101-120 
6.Synek Martin1973kraj. muži N101-120 
7.Sychra Václav1974kraj. muži 121-140 
8.Kučera Martin1998kraj. muži 121-140 
9.Zemek Jiří1957reg. muži 23 
10.Kopecký Pavel1986reg. muži 30 
11.Šimek Libor1975reg. muži 47 
12.Novák Jan1977reg. muži 51-60 
TJ Sokol Mistrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nastoupil Petr1990kraj. muži 41.-50. 
2.Seďa Jakub1989kraj. muži 41.-50. 
3.Krejčí Robin1996kraj. muži 101.-120. 
4.Krejčí Filip1993kraj. muži 141.-160. 
5.Krejsa Daniel1974kraj. muži 121.-140. 
6.Valenta Jakub1990kraj. muži 161.-180. 
7.Šedaj Jakub1989reg. muži 11. 
8.Vašatová Eliška1986reg. muži 18. 
9.Krejčí Tomáš st.1967reg. muži 51.-60. 
10.Baláš Zbyněk1963reg. muži 61.-70. 
11.Novotný Jan1952reg. muži 71.-80. 
12.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 101.-120. 
13.Kapalčík Šimon1995reg. muži 161.-180. 
14.Doleček Miroslav1958reg. muži 201. 
15.Dvořáček Michal1993reg. muži 201. 
TJ Spartak Polička A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Češka Roman1971kraj. muži 91.-100. 
2.Baláš Josef1973kraj. muži 101.-120. 
3.Ševčík Leoš1992kraj. muži 121.-140. 
4.Trnka Jakub1996kraj. muži 161.-168. 
5.Ulrich Ondřej2003kraj. muži 141-160 N 
6.Kössler Pavel1976reg. muži 26. 
7.Fendrych Jiří1964reg. muži 28. 
8.Dostál Ondřej1998reg. muži 31.-35. 
9.Pavlíček František1974reg. muži 36.-40. 
10.Ulrich Zdeněk1967reg. muži 36.-40. 
11.Uttendorfský Karel1964reg. muži 36.-40. N 
12.Andrlík Jindřich1973reg. muži 41.-50. 
13.Hartman Luboš1995reg. muži 51.-60. 
14.Sršeň David1971reg. muži 51.-60. 
15.Štofila Miroslav1970reg. muži 51.-60. 
TJ Slovan Moravská Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maděra Jaroslav1960kraj. muži 51-60 
2.Mrva Milan1974kraj. muži 51-60 
3.Kalandra Miloslav ml.1973kraj. muži 71-80 
4.Smetana Jaroslav1989kraj. muži 141-160 
5.Muselík Miroslav1962reg. muži 20N 
6.Palatka Edward1954reg. muži 31-35 
7.Skácelík Jiří1986reg. muži 36-40 
8.Vykydal Richard1973reg. muži 41-50 
9.Šimek Martin1976reg. muži 61-70 
KST SK US Steinerová Choceň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 81 
2.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 81 
3.Absolon Martin1975kraj. muži 101 
4.Slavík Miroslav1971kraj. muži 121 
5.Beneš Václav1969kraj. muži 121 
6.Oliva Vladimír1954kraj. muži 141 
7.Trkal Jaroslav1964kraj. muži N141 
8.Zemánek Petr1991reg. muži 141 
9.Průcha Vladimír1953reg. muži N201 
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Václav1972kraj. muži 51-60 
2.Hubálek Zdeněk1971kraj. muži 71-80 
3.Kolomý Tomáš1992kraj. muži 91-100 
4.Adamec Lukáš1995kraj. muži 101-120 
5.Adamec Miroslav ml.1969kraj. muži 141-160 
6.Doskočil Martin1973reg. muži 61-70 
7.Adamec Karel st.1957reg. muži 61-70 
8.Skalický Jiří1957reg. muži 81-90 
9.Bednář Libor1947nez. muži  
10.Králík Daniel1961nez. muži  
11.Krčál Jiří1956nez.  
12.Dokoupil Marek2001reg. muži 7.Střídavý start z TJ Lanškroun,z.s.
13.Procházka Adam2001reg. muži 25Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Hnátnice
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Syrový Vojtěch1997kraj. muži 81-90 
2.Dostálek Jaroslav1973kraj. muži 101-120 
3.Dostálek Martin1975kraj. muži 101-120 
4.Syrový Karel1994kraj. muži 121-140 
5.Valach Přemysl1985reg. muži 31 
6.Hylák Jiří1970reg. muži 48 
7.Valach Josef1958reg. muži 49 
8.Slezáková Blanka1970reg. muži 51-60 
9.Harapátová Stanislava1964reg. muži 101-120 
10.Marešová Marie1961reg. muži 101-120 
11.Pavelka Dominik1999reg. muži 121-140 
12.Harapátová Lucie1990reg. muži 121-140 
TJ Svitavy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošík Lubomír1982reg. muži 22 
2.Charous Jan1992reg. muži 25 
3.Švancara Miroslav1959reg. muži 29 
4.Jansa Milan1968reg. muži 36-40 
5.Ambroz Jiří1959reg. muži 41-50 
6.Sleaman Gordon1972reg. muži nez 
7.Hallák Mahmud1975reg. muži nez 
8.Krátký Ondřej1981reg. muži nez 
9.Lacina Martin1991reg. muži nez 
10.Procházka Petr1966reg. muži nez 
11.Slabý Petr1970reg. muži nez 
12.Šprojcar Milan1957reg. muži nez 
13.Uhlíř Antonín1958reg. muži nez 
TTC Ústí nad Orlicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortlík Tomáš1999kraj. muži 51-60 
2.Jedlička Richard1977kraj. muži 81-90 
3.Motl Daniel1991kraj. muži 81-90 N 
4.Lamač Martin1962kraj. muži 101-120 
5.Pražák Zdeněk1964kraj. muži 141-160 
6.Svojanovský Jakub2005reg. muži 51-60 
7.Hlavsa Alexander2004nez. muži  
8.Doleček Libor1964nez. muži  
9.Šedová Eliška2001nez. muži  
10.Svojanovská Jana1977nez. muži  
11.Motlová Monika1994nez. muži  
12.Částková Eliška1991nez. muži  
13.Motlová Jitka1967nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Ladislav1965kraj. muži 61-70 
2.Novák Aleš1985kraj. muži 91-100 
3.Šeda Václav1968kraj. muži 121-140 
4.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 141-160 
5.Doležal Tomáš1997reg. muži 2 
6.Krupa Michal2003reg. muži 34 
7.John Jiří1996nez. muži  
8.Kadrman Miloslav1981nez. muži  
9.Novák Vladimír1953nez. muži  
10.Bezdíčková Lenka1988nez. muži  
11.Cyranyová Lucie1990nez. muži  
12.Zemková Barbora1988nez. muži  
Divize staršího žactva
KST SK US Steinerová Choceň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flídr Adam2005kraj. sži 19 
2.Pohl Pavel ml.2008kraj. mži 8 
3.Bečička Jiří2005nez. sži N99 
4.Šplíchal David2006kraj. mži 14 
5.Mikeska Martin2005kraj. sži 22 
6.Kubíček Filip2007nez. mži N99 
7.Grůzová Adéla2005kraj. sžy 9 
8.Fajfrová Michaela2005nez. sžy N99 
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Starka Martin2005kraj. sži 3 
2.Bříza Kryštof2006kraj. sži 17 
3.Dus Dalibor2007kraj. sži 21 
4.Švadlenka Matěj2007kraj. sži 22-27 
5.Hübner Lukáš2008kraj. sži 22-27 
6.Rubek Jakub2008kraj. mži 22-25 
7.Rulík Jiří ml.2008kraj. mži 22-25 
8.Michek Tomáš2009kraj. nži 5 
9.Kacafírková Agáta2007kraj. sžy 6 
10.Vostrovská Lucie2006kraj. sžy 8 
TJ Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krása Jakub2005kraj. sži 20 
2.Suchánek Filip2006kraj. mži 17-18 
3.Šanc Tomáš2008kraj. nži 4 
4.Veldon John2008kraj. nži 7 
5.Balcar Vojtěch2008kraj. nži 11 
6.Bartošek Matyáš2009kraj. nži 25-29 
7.Pospíšil Nicolas2008kraj. nži 25-29 
8.Simonová Barbora2005kraj. sžy 16 
9.Nováková Tereza2009kraj. nžy 21-22 
10.Vít Matyáš2006kraj. sži neklas. 
TTC Kostelec nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petr Lukáš2006kraj. sži 17 
2.Zavacký Vojtěch2006kraj. sži 23-24 
3.Mejtský David2009kraj. mži 13 
4.Plocek Michal2006kraj. mži 15-16 
5.Hladký Radovan2009kraj. mži 22-23 
6.Zavacký Matěj2009kraj. mži 22-23 
7.Krčmář Tomáš2008kraj. mži 30-41 
TJ Lanškroun,z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančar Oliver2005kraj. sži 9. 
2.Zelinka Adam2006kraj. sži 12. 
3.Kylarová Lucie2005kraj. sžy 3. 
4.Přichystal Adam2006kraj. sži 15.-16. 
5.Šilarová Lucie2005kraj. sžy 4. 
6.Najmanová Markéta2007nez.  
7.Marek Lukáš2007nez.  
8.Pavlíček Martin2008nez.  
9.Chládek David ml.2009nez.  
10.Marek Filip2009nez.  
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006ČR sži 32 
2.Wagner Max Richard2005ČR sži 33 
3.Jirout Vojtěch2007ČR mži 14 
4.Wagner Robin Mark2007ČR mži 18 
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gjorgjevikj Antonio2007kraj. sži 19 
2.Václavík Ondřej2008kraj. mži 22-25 
3.Štěňha Jakub2006kraj. sži 22-27 
4.Koreček Tobiáš2010nez. nži N 
Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovský Jakub2005ČR sži 45 
2.Kaplan Jakub2005kraj. sži 13-14 
3.Krupová Soňa2005ČR sžy 17 
4.Částek Martin2006nez. sži  
5.Jiroušek Jakub2006nez. sži  
6.Kubíček Tomáš2008nez. sži  
7.Kulda David2006nez. sži  
8.Razým Daniel2008nez. sži  
9.Šedová Natálie2008nez. sži  
SK Horka z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Lukáš2005reg. sži 117 
2.Borecký Petr ml.2005reg. sži 143 
3.Borecká Karolína2009reg. nžy N 
4.Hampl Lukáš2006reg. sži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy