Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
Jiskra Jaroměř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrycík Radim1983kraj. muži 46 
2.Divecký Filip2000kraj. muži 51-60 
3.Dax Ondřej1993kraj. muži 71-80 
4.Hardubej Eduard ml.1987kraj. muži 71-80 
5.Vacek Roman1969kraj. muži 81-90 
6.Vojtíšek Radomír ml.1985kraj. muži N170 
7.Pilař Matěj2000kraj. muži N170 
8.Hardubej Eduard st.1962kraj. muži 231-260 
9.Pábl Josef1964kraj. muži 231-260 
Slovan Broumov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gombarčík Karel ml.1984kraj. muži 29 
2.Kollert David1989kraj. muži 48 
3.Vodal Vladimír1993kraj. muži 71-80 
4.Brzecki Pawel1979kraj. muži N80cizinec 
5.Mifek Milan1972kraj. muži 171-200 
6.Gombarčík Karel st.1953kraj. muži 231-260 
7.Hauschke Tomáš1988reg. muži N60 
8.Rýgl Petr ml.1982reg. muži 61-70 
9.Černý Miroslav1966reg. muži 71-80 
10.Šuda Radek1972reg. muži 81-90 
11.Hornych Josef1967reg. muži 101-120 
12.Holeček Petr1967reg. muži 101-120 
13.Richtr Jaroslav1964reg. muži N140 
14.Kubeček Josef1949reg. muži 141-160 
TJ Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Milan ml.1986kraj. muži 51-60 
2.Sebera Petr1990kraj. muži 61-70 
3.Roček Milan ml.1989kraj. muži N70 
4.Červenka Jan1986kraj. muži 71-80 
5.Vraštil Tomáš2002kraj. muži 121-140 
6.Soukup Jiří1968kraj. muži 121-140 
7.Müller Ivan1960kraj. muži 171-200 
8.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 231-260 
9.Harcuba Pavel1968kraj. muži 231-260 
10.Doule Petr1969reg. muži 65 
11.Kohut Jan1982reg. muži 67 
12.Kryl Jaroslav1971reg. muži 78 
TJ Nová Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidrkal Jan1993kraj. muži 39 
2.Kazda Vojtěch1984kraj. muži 51-60 
3.Knap Lukáš1993kraj. muži 71-80 
4.Fejfar Jakub1999kraj. muži 81-90 
5.Sochor Martin1992kraj. muži 101-120 
6.Luňák Michal1989kraj. muži 121-140 
7.Grof Lukáš1988kraj. muži 201-230 
8.Oravec Jakub1992kraj. muži 231-260 
9.Růžek Roman1995kraj. muži 231-260 
10.Fišar Tomáš1988kraj. muži 231-260 
11.Virag Miroslav1976reg. muži 61 
12.Kadavý Šimon2002reg. muži 62 
Baník Rtyně v Podkrk.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblížek Oldřich1970kraj. muži 45. 
2.Valčík Roman1985kraj. muži 47. 
3.Martin Petr1982kraj. muži 51. - 60. 
4.Ducháč Radek1976kraj. muži 101. - 120. 
5.Valta Martin1969kraj. muži 101. - 120. 
6.Koblížek Michal1992kraj. muži N 120. 
7.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 121. - 140. 
8.Dušek Jaroslav1957kraj. muži 141. - 170. 
9.Brát Karel st.1962kraj. muži 201. - 230. 
10.Hlávka Jiří1975reg. muži 56. - 60. 
11.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 91. - 95. 
12.Ducháč Pavel1979reg. muži 131. - 140. 
13.Koblížek Ondřej2008reg. muži 141. - 147. 
14.Vlk Aleš1996reg. muži 141. - 147. 
15.Šolc Adolf1941nez.  
16.Valta Petr1997nez.  
Sokol Stará Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajgl Pavel1976kraj. muži 21 
2.Šajner Lubomír1980kraj. muži 31 
3.Dlabola Petr1977kraj. muži 41 
4.Herber Jan1973kraj. muži 121-140 
5.Budina Martin1979kraj. muži 141-170 
6.Pánek Tomáš1985kraj. muži 171-200 
7.Pekárek Milan1980kraj. muži N170 
8.Krtička Luboš1982reg. muži 35 
9.Krutský Jiří st.1953reg. muži 71 
10.Krutský Jiří ml.1986reg. muži 95 
11.Vávra Pavel1974reg. muži 96 
12.Handschug Jan2000reg. muži 96 
13.Hruška Ladislav1973reg. muži 151 
14.Kuřík Pavel1955reg. muži 168 
15.Knap Jiří1955reg. muži 152-153 
16.Havelka Martin1972reg. muži 227 
17.Kobrle Zdeněk1958reg. muži N 
18.Lhota František1955reg. muži N 
19.Pánek Milan1958reg. muži N 
20.Rosenbergová Marta1944reg. muži N 
21.Kamler Ondřej1981reg. muži N 
TTC Kostelec n.O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Karel1965kraj. muži 28 
2.Malík Lukáš1989kraj. muži 33 
3.Brůna Petr1962kraj. muži 38 
4.Viesner Vojtěch2001kraj. muži 101-120 
5.Balous Milan1969kraj. muži N140 
6.Ježek Robert1969kraj. muži N170 
7.Jakubec Martin1992kraj. muži 171-200 
8.Malík Tomáš1987kraj. muži 201-230 
9.Malínský Milan1956kraj. muži 201-230 
10.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 231-260 
11.Jenčík Ladislav1963kraj. muži 231-260 
12.Šilar Petr1969kraj. muži 231-260 
13.Divíšek Dušan1971reg. muži 31 
14.Petr Lukáš2006reg. muži 44 
15.Bartoš Petr1964reg. muži 51-60 
16.Kubrt Martin1978nez. muži  
DTJ-Slavia Hr. Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šumpík Viktor1984kraj. muži 51-60 
2.Mrázek Jiří1985kraj. muži 51-60 
3.Pugzík Antonín1955kraj. muži 61-70 
4.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 71-80 
5.Píše Pavel1976kraj. muži 71-80 
6.Kubíček Pavel1969kraj. muži 71-80 
7.Málek Daniel1996kraj. muži 81-90 
8.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 91-100 
9.Daněk Roman1976reg. muži 91-100 
10.Chládek Martin1997kraj. muži 91-100 
11.Paclík Jiří1950kraj. muži N120 
12.Trojan Luděk1966kraj. muži 141-170 
13.Kolman Ivo1967kraj. muži 171-200 
14.Kalenský Štěpán1994kraj. muži 201-230 
15.Mates Michal1970kraj. muži N260 
16.Pilný Jiří1976reg. muži 61 
17.Michálek Roman1970reg. muži 73 
18.Režný Pavel1966reg. muži 81 
19.Dürschmied Jan2002reg. muži 97 
20.Pek Jan2005kraj. dci 17-18 
Sokol Valdice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Pavel1982kraj. muži 27. 
2.Jirásek Milan1974kraj. muži 36. 
3.Kašpar Petr1981kraj. muži 91-100. 
4.Jirásek Martin st.1973kraj. muži 121-140. 
5.Rejha Jan1980kraj. muži N170. 
6.Gebauer Jiří1969reg. muži N70. 
7.Bilanský Přemysl1961reg. muži 81. 
8.Hlava Martin1970reg. muži 154. 
9.Balcar Adam2002reg. muži 212. 
10.Jirásek Tomáš2005reg. dci 30. 
Sokol Jar.-Josefov 2 B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 81 - 90 
2.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 101 - 120 
3.Tuček Dušan1982kraj. muži 101 - 120 
4.Slobodzian Adam1997kraj. muži N 120 
5.Tomanec Jan1959kraj. muži N 120 
6.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 121 - 140 
7.Pelikus Bronislav1964kraj. muži 121 - 140 
8.Kadaník Martin2004kraj. muži 171 - 200 
9.Šumpík Jiří1960kraj. muži 201 - 230 
10.Krulich Miloš1968kraj. muži 231 - 260 
11.Vávra Pavel1953reg. muži 51 - 60 
12.Kopecký Pavel1954reg. muži N 70 
Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 26 
2.Slavík Jan1975kraj. muži 40 
3.Kodym Tomáš1985kraj. muži 42 
4.Dufek Lukáš1997kraj. muži 50 
5.Hanzl Matěj1995kraj. muži 91-100 
6.Částka David1999kraj. muži 141-170 
7.Novák Jiří1982kraj. muži 141-170 
8.Šanc Přemysl1963kraj. muži 141-170 
9.Souček Martin1969kraj. muži 231-260 
Tatran Hostinné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valeš Jakub2003kraj. muži 32. 
2.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 61-70. 
3.Dymák Lukáš1994kraj. muži N90. 
4.Dymák Ladislav1976kraj. muži 91-100. 
5.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101-120. 
6.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 121-140. 
7.Sixta Daniel1974kraj. muži 141-170. 
8.Klimenta Matěj2002kraj. muži N170. 
9.Sixta Vít2005kraj. muži 171-200. 
10.Kalvach Petr1949kraj. muži N230. 
11.Buchar Petr1960reg. muži 56-60. 
12.Doubek Martin1965reg. muži 66-70. 
13.Chmelík Jan1980reg. muži 66-70. 
14.Janičata Libor1979reg. muži 66-70. 
15.Doubek Michal2004reg. muži 71-75. 
16.Rulc Bohumír1946reg. muži 71-75. 
17.Klug Otmar1958reg. muži 86-90. 
18.Sivák Ivan2005ČR sži 62. 
19.Sivák Jakub2007ČR sži 105. 
20.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 24. 
21.Petružálková Anna2004kraj. ženy 26. 
Krajská soutěž 1. třídy
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cudlín Michael1975kraj. muži 61-70 
2.Kycelt Petr1968kraj. muži 81-90 
3.Šedivý Roman2000kraj. muži 101-120 
4.Kycelt Martin1996kraj. muži 141-170 
5.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 141-170 
6.Kycelt Jakub2004kraj. muži 171-200 
7.Jiřička Josef1983kraj. muži 231-260 
8.Kycelt Pavel1971reg. muži 71-80 
9.Leden Michal1976reg. muži 71-80 
10.Veselý Zdeněk1960reg. muži 71-80 
11.Kycelt Lukáš2008reg. muži 81-87 
12.Koníček Jan1992reg. muži 81-87 
13.Havlín Jan1966nez.  
14.Jeřábek Jan1973nez.  
15.Dosedělová Marcela1971nez.  
16.Kyceltová Petra2001nez.  
DTJ-Slavia Hr. Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píše Pavel1976kraj. muži 71-80 
2.Kubíček Pavel1969kraj. muži 71-80 
3.Málek Daniel1996kraj. muži 81-90 
4.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 91-100 
5.Daněk Roman1976kraj. muži 91-100 
6.Chládek Martin1997kraj. muži 91-100 
7.Paclík Jiří1950kraj. muži N120 
8.Trojan Luděk1966kraj. muži 141-170 
9.Kolman Ivo1967kraj. muži 171-200 
10.Kalenský Štěpán1994kraj. muži 201-230 
11.Mates Michal1970kraj. muži N260 
12.Pilný Jiří1976reg. muži 61 
13.Michálek Roman1970reg. muži 73 
14.Režný Pavel1966reg. muži 81 
15.Dürschmied Jan2002reg. muži 97 
16.Pek Jan2005kraj. dci 17-18 
17.Obrdlíková Lucie1985reg. ženy 11 
18.Šilhanová Martina1971nez. ženy N 
Sokol České Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrejš Zbyněk1975kraj. muži 61-70. 
2.Klemperer Jan1973kraj. muži 81-90. 
3.Černohorský Jindřich1965kraj. muži 81-90. 
4.Lulek Radim1989kraj. muži 121-140. 
5.Polívka Marian1978kraj. muži 141-170. 
6.Fiala Josef1976kraj. muži 231-260. 
7.Kozák Ladislav1948reg. muži 101-120. 
8.Borůvka Petr1978reg. muži 121-140. 
Sparta Úpice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Marek1975kraj. muži 91-100 
2.Kocián Libor1987kraj. muži 101-120 
3.Sucharda Antonín1965kraj. muži 141-170 
4.Smékal Lubomír1986kraj. muži 141-170 
5.Oláh Jan1973kraj. muži 141-170 
6.Folc Martin1965reg. muži 44 
7.Hofman Jan1959reg. muži 76-80 
8.Míl Pavel1958reg. muži 90N 
9.Berger Martin st.1960reg. muži 91-95 
10.Landsmannová Alena1973reg. muži 120N 
11.Hejna Lukáš2007reg. muži 131-140 
12.Hejna Josef1971reg. muži 131-140 
Baník Vamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Jan1985kraj. muži 51-60 
2.Vrkoslav Martin1978kraj. muži 61-70 
3.Valášek Milan1973kraj. muži 101-120 
4.Kotyza Ondřej1973kraj. muži 121-140 
5.Macháček Michal1977kraj. muži 171-200 
6.Melkes Vítězslav ml.1971kraj. muži N 200 
7.Tauer Jan1973reg. muži 7 
8.Podolka Jan1947reg. muži 51-60 
9.Jedlinský Jiří1974reg. muži 51-60 
10.Kosek Jan1973reg. muži 61-70 
11.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 61-70 
12.Michera Martin1973reg. muži 91-100 
13.Novák Radovan1962reg. muži 101-120 
14.Panocha Jiří2002reg. muži 121-140 
15.Souhrada Vladimír1949nez.  
Tatran Hostinné D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101-120. 
2.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 121-140. 
3.Sixta Daniel1974kraj. muži 141-170. 
4.Sixta Vít2005kraj. muži 171-200. 
5.Kalvach Petr1949kraj. muži N230. 
6.Buchar Petr1960reg. muži 56-60. 
7.Chmelík Jan1980reg. muži 66-70. 
8.Doubek Martin1965reg. muži 66-70. 
9.Janičata Libor1979reg. muži 66-70. 
10.Doubek Michal2004reg. muži 71-75. 
11.Rulc Bohumír1946reg. muži 71-75. 
12.Klug Otmar1958reg. muži 86-90. 
13.Bošelová Anna1951reg. muži N95. 
14.Mádle Martin1961reg. muži 96-100. 
15.Bönisch Milan1947reg. muži N110. 
16.Etrich Petr1963reg. muži 111-120. 
17.Sixta Petr1963reg. muži 121-130. 
18.Sivák Ivan2005ČR sži 62. 
19.Sivák Jakub2007ČR sži 105. 
20.Jindřišek Erik2006kraj. sži 31-37. 
21.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 24. 
22.Petružálková Anna2004kraj. ženy 26. 
23.Antošová Bára2007kraj. ženy 27. 
24.Losenická Adéla2005kraj. ženy 29. 
25.Vlach Tomáš nejml.2006reg. muži 101-120Střídavý start z TJ Tatran Hostinné, spolek
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzl Matěj1995kraj. muži 91-100 
2.Novák Jiří1982kraj. muži 141-170 
3.Šanc Přemysl1963kraj. muži 141-170 
4.Částka David1999kraj. muži 141-170 
5.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 171-200 
6.Souček Martin1969kraj. muži 231-260 
7.Hrbek Martin1964reg. muži 61-70 
8.Rákosník Josef1934reg. muži 71-80 
9.Schlappl Jaroslav1944reg. muži 71-80 
10.Šimek Karel1960reg. muži 80N 
11.Šanc Tomáš2008reg. muži 80N 
12.Krása Jakub2005reg. muži 81-87 
13.Suchánek Filip2006reg. muži 87N 
TTC KB Vrchlabí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 51-60 
2.Brázda Adam1988kraj. muži 61-70 
3.Vitvar Roman1969kraj. muži 81-90 
4.Horák Jaroslav1949kraj. muži 101-120 
5.Studecký Ivan1955kraj. muži 81-90 
6.Brázda Martin1959kraj. muži 141-170 
7.Svoboda Bohumil1960reg. muži 91-95 
TJ Dvůr Králové n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jež Rostislav1975kraj. muži 51-60 
2.Krýza Luděk1962kraj. muži 81-90 
3.Šulc Petr1964kraj. muži 91-100 
4.Kléma Jan1976kraj. muži 91-100 
5.Janovský Jan1996kraj. muži 201-230 
6.Všetečka Martin1956kraj. muži 201-230 
7.Jůza Tomáš1974reg. muži 51-55 
8.Foff Miroslav ml.1994reg. muži 75N 
9.Valeš Pavel1976reg. muži 71-75 
10.Konrád Michal1992reg. muži 100N 
11.Havrda Luboš1960reg. muži 101-110 
12.Spatzier František1940reg. muži 140N 
13.Fišera Jiří1963reg. muži 147N 
Jiskra Nový Bydžov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ornst Jan1966kraj. muži 43 
2.Jurička Stanislav st.1975kraj. muži 61-70 
3.Vízek Martin1973kraj. muži N 100 
4.Kraus Adam1994kraj. muži 121-140 
5.Vlášek Vladimír1969kraj. muži 171-200 
6.Veselý František1971kraj. muži 201-230 
7.Kynčl Milan1974kraj. muži 201-230 
8.Vidra Milan1959kraj. muži N230 
9.Hrubý Michal1977reg. muži 93 
10.Haltuf David2001reg. muži 127-128 
Sokol Nemyčeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trč Roman ml.1976kraj. muži 61-70 
2.Rohlíček Jan1981kraj. muži N90 
3.Kazda Petr1979kraj. muži 101-120 
4.Trč Tomáš1978kraj. muži 101-120 
5.Brett Ondřej1987kraj. muži 171-200 
6.Tomi Marek1990reg. muži N87 
7.Stránský Michal1982reg. muži 103 
8.Macek David1982reg. muži 126 
9.Olejarčík Stanislav1988reg. muži 137 
10.Trč Roman st.1957reg. muži N137 
11.Nosek Milan1966reg. muži 141 
12.Bareš Jaromír1967reg. muži 148 
Sokol PP Hr. Králové 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačer Radek1997kraj. muži 51-60 
2.Zeman Daniel1983kraj. muži 80 N 
3.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 100 N 
4.Mynář Marian1988kraj. muži 120 N 
5.Truněček Martin2004kraj. muži 141-170 
6.Skákal Martin1974kraj. muži 170 N 
7.Řehounek Kristian2007kraj. muži 201-230 
8.Bláha Petr1977kraj. muži 231-260 
9.Zoubek Šimon2008reg. muži 81-87 
10.Zoubková Adéla2006reg. muži 81-87 
11.Skákal Dominik2009reg. muži 87 N 
12.Landa Matěj2008reg. muži 87 N 
13.Skákal Daniel2011reg. muži 87 N 
14.Truněčková Anežka2008reg. muži 87 N 
15.Kozáková Tereza1999ČR ženy 99 
16.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 18 
17.Tomášková Jana2008ČR mžy 62 
18.Ciborová Natálie2009ČR nžy 25 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
TJ Trutnov - Poříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuček Adam1991kraj. muži 49. 
2.Břeň Tomáš1971kraj. muži 171.-200. 
3.Hladík Michal1986kraj. muži 201.-230. 
4.Benko Jakub1998kraj. muži 201.-230. 
5.Hanák Miroslav1974kraj. muži 231.-260. 
6.Tuček Josef1952reg. muži 49. 
7.Švarc Zdeněk1964reg. muži 51.-55. 
8.Birke Marek1973reg. muži 56.-60. 
9.Vašíček Karel1943reg. muži 76.-80. 
10.Falta Martin1973reg. muži 81.-85. 
11.Taláb Tomáš2000reg. muži 81.-85. 
12.Šolc Oldřich1949reg. muži 111.-120. 
13.Rozporka Bohuslav1964nez. muži  
14.Libnar Radek1975nez. muži  
TJ Lázně Bělohrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřivý Michal1981kraj. muži 121. 
2.Klejch Adam2002kraj. muži 141. 
3.Klejch Filip1995kraj. muži 141. 
4.Grym Petr1964kraj. muži 171. 
5.Ordáň Martin1971kraj. muži 231. 
6.Fejfar Zdeněk1977reg. muži 52. 
7.Petřivý Milan1953reg. muži 58. 
8.Šulc Milan1965reg. muži 69. 
9.Zívr Pavel1971reg. muži N84. 
10.Šulc Jiří1962reg. muži 110. 
11.Vít Jiří1951reg. muži 122. 
12.Kordík Jakub1994reg. muži 129. 
TJ Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vraštil Tomáš2002kraj. muži 121-140 
2.Soukup Jiří1968kraj. muži 121-140 
3.Müller Ivan1960kraj. muži 171-200 
4.Harcuba Pavel1968kraj. muži 231-260 
5.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 231-260 
6.Doule Petr1969reg. muži 65 
7.Kohut Jan1982reg. muži 67 
8.Kryl Jaroslav1971reg. muži 78 
9.Novotný Milan1968reg. muži 77 
10.Harcuba Petr1966reg. muži 80 
11.Novotný Zdeněk1967reg. muži 89 
12.Fejtek Petr ml.2001reg. muži 179 
Salamandr Hr. Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Michal1992kraj. muži 91-100. 
2.Švorc Jan1994kraj. muži 121-140. 
3.Kollár Štěpán1970kraj. muži 141-170. 
4.Kostelecký Jan1966kraj. muži 171-200. 
5.Malý Tomáš1973reg. muži 71-80. 
6.Bydžovský František1953nez. muži  
7.Běloušek Jiří1971nez. muži | 
TJ Nová Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Martin1992kraj. muži 101-120 
2.Luňák Michal1989kraj. muži 121-140 
3.Grof Lukáš1988kraj. muži 201-230 
4.Oravec Jakub1992kraj. muži 231-260 
5.Růžek Roman1995kraj. muži 231-260 
6.Fišar Tomáš1988kraj. muži 231-260 
7.Virag Miroslav1976reg. muži 61 
8.Kadavý Šimon2002reg. muži 62 
9.Stoklas Horst1966reg. muži 71 
10.Stuchlik Jiří1960reg. muži 83 
11.Hanuš Jaromír1985reg. muži 91 
Jiskra Hořice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Zdeněk1977kraj. muži 121-140 
2.Vzorek Rudolf1965kraj. muži 141-170 
3.Zelený Martin1997kraj. muži 171-200 
4.Zelený Jiří ml.1984kraj. muži 201-230 
5.Kvapil Antonín1987kraj. muži 230-260 N 
6.Zemánek Vladimír1964reg. muži 60 
7.Šotek Jan1975reg. muži 72 
8.Vyskočil Petr1972reg. muži 139-140 
9.Krejčí Vojtěch1983reg. muži 149 
10.Táborský Karel1999reg. muži 183 N 
11.Kárník Milan1995reg. muži N 
12.Pozler Marek1975reg. muži N 
DTJ-Slavia Hr. Králové E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Roman1976kraj. muži 91-100 
2.Chládek Martin1997kraj. muži 91-100 
3.Paclík Jiří1950kraj. muži N120 
4.Trojan Luděk1966kraj. muži 141-170 
5.Kolman Ivo1967kraj. muži 171-200 
6.Kalenský Štěpán1994kraj. muži 201-230 
7.Mates Michal1970kraj. muži N260 
8.Pilný Jiří1976reg. muži 61 
9.Michálek Roman1970reg. muži 73 
10.Režný Pavel1966reg. muži 81 
11.Dürschmied Jan2002reg. muži 97 
12.Pek Jan2005kraj. dci 17-18 
13.Grešo Vojtěch1997nez. muži N 
14.Obrdlíková Lucie1985reg. ženy 11 
Sokol Chomutice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tázler Jakub2002reg. muži 30 
2.Chotěbor Tomáš1983reg. muži 34 
3.Tonar Lukáš2002reg. muži 57 
4.Břeský Jaroslav1989reg. muži 63 
5.Kučera Ondřej1989reg. muži 70 
6.Průša Pavel1977reg. muži 73 
7.Dürschmied Jan1965reg. muži 112 
8.Průša Jiří1976reg. muži 123 
9.Jón Miloš1973reg. muži 189 
10.Scháňko Jiří1960reg. muži 198 
11.Vaníček Pavel1973reg. muži nez 
12.Bílek Martin1988reg. muži nez 
13.Kubík Miroslav1963reg. muži nez 
Sokol Chlumec n.C. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 141-170 
2.Kycelt Jakub2004kraj. muži 171-200 
3.Jiřička Josef1983kraj. muži 231-260 
4.Kycelt Pavel1971reg. muži 71-80 
5.Leden Michal1976reg. muži 71-80 
6.Veselý Zdeněk1960reg. muži 71-80 
7.Kycelt Lukáš2008reg. muži 81-87 
8.Koníček Jan1992reg. muži 81-87 
9.Havlín Jan1966nez.  
10.Jeřábek Jan1973nez.  
11.Dosedělová Marcela1971nez.  
12.Kyceltová Petra2001nez.  
TJ Dvůr Králové n.L. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janovský Jan1996kraj. muži 201-230 
2.Všetečka Martin1956kraj. muži 201-230 
3.Jůza Tomáš1974reg. muži 51-55 
4.Foff Miroslav ml.1994reg. muži 75N 
5.Valeš Pavel1976reg. muži 71-75 
6.Konrád Michal1992reg. muži 100N 
7.Havrda Luboš1960reg. muži 101-110 
8.Spatzier František1940reg. muži 140N 
9.Novotný Adam2005reg. muži 141-147 
10.Fišera Jiří1963reg. muži 147N 
11.Labíková Miluše1955kraj. ženy 20 
12.Hronešová Jana1973kraj. ženy 23 
13.Masopustová Klára2001kraj. ženy 22 
14.Masopustová Monika1976kraj. ženy 28 
15.Foff Miroslav st.1969nez. muži  
Sokol Jar.-Josefov 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomanec Jan1959kraj. muži N 120 
2.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 121 - 140 
3.Pelikus Bronislav1964kraj. muži 121 - 140 
4.Kadaník Martin2004kraj. muži 171 - 200 
5.Šumpík Jiří1960kraj. muži 201 - 230 
6.Krulich Miloš1968kraj. muži 231 - 260 
7.Vávra Pavel1953reg. muži 51 - 60 
8.Kopecký Pavel1954reg. muži N 70 
9.Stein Martin1963reg. muži 71 - 80 
10.Stein Filip2006reg. muži 81 - 90 
11.Joneš Patrik2006reg. muži 91 - 100 
12.Suchánek Zdeněk1958reg. muži N 140 
TTC KB Vrchlabí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studecký Ivan1955kraj. muži 81-90 
2.Brázda Martin1959kraj. muži 141-170 
3.Svoboda Bohumil1960reg. muži 91-95 
4.Matěják Jan1991reg. muži 121-130 
5.Kocián Jiří1945reg. muži 111-120 
6.Vích Karel1943reg. muži 141-147 
7.Sacher Adam2003reg. muži 147N 
8.Lelek Jan2006nez. muži 0 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
Jiskra Jaroměř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacek Roman1969kraj. muži 81-90 
2.Vojtíšek Radomír ml.1985kraj. muži N170 
3.Pilař Matěj2000kraj. muži N170 
4.Hardubej Eduard st.1962kraj. muži 231-260 
5.Pábl Josef1964kraj. muži 231-260 
6.Hrobský Josef1958reg. muži 51-60 
7.Petráško Milan1950reg. muži 51-60 
8.Hrycík Ladislav1958reg. muži 61-70 
9.Divecký Jan2000reg. muži 81-90 
10.Doubek Ondřej2001reg. muži 121-140 
11.Pilař Jiří1998reg. muži 200N 
12.Valčík Lukáš2000reg. muži 160N 
TTC Nové Město n.M.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Milan1963kraj. muži 71.-80. 
2.Bín Roman1964kraj. muži 101.-120. 
3.Šrůtek Milan1966kraj. muži 101.-120. 
4.Zmátlo Jan1983kraj. muži 231.-260. 
5.Koukola Jaromír1973kraj. muži 171.-200. 
6.Barták Zdeněk1950reg. muži 71.-80. 
7.Truchlík František1950reg. muži 141.-160. 
8.Zelený Milan1964reg. muži 141.-160. 
9.Klug Karel1988reg. muži 181.-200. 
10.Matouš Josef1962reg. muži 220N. 
11.Dostál Josef2006reg. muži 224N. 
Lokomotiva Meziměstí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrozek Andrzej1958kraj. muži N260cizinec 
2.Nowacki Olgierd1966kraj. muži N260cizinec 
3.Parszuto Dariusz1975reg. muži N70cizinec 
4.Podhorský Pavel1981reg. muži 81-90 
5.Brzecki Piotr1950reg. muži N90cizinec 
6.Krejčí Petr1969reg. muži 91-100 
7.Vlach Tomáš nejml.2006reg. muži 101-120Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
8.Vlach Tomáš1973reg. muži 121-140 
9.Sadílek Jiří1943reg. muži 141-160 
10.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži N160cizinec 
11.Bek Miroslav1949reg. muži 161-180 
12.Kuchta Petr1955reg. muži 181-200 
13.Krejčí Jan1975reg. muži 201-220 
14.Krejčová Kateřina2008ČR nžy 37 
15.Čápová Ella2010kraj. nžy 11 
TTC Kostelec n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balous Milan1969kraj. muži N140 
2.Ježek Robert1969kraj. muži N170 
3.Jakubec Martin1992kraj. muži 171-200 
4.Malík Tomáš1987kraj. muži 201-230 
5.Malínský Milan1956kraj. muži 201-230 
6.Šilar Petr1969kraj. muži 231-260 
7.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 231-260 
8.Jenčík Ladislav1963kraj. muži 231-260 
9.Divíšek Dušan1971reg. muži 31 
10.Myšák Luděk1967reg. muži 42 
11.Petr Lukáš2006reg. muži 44 
12.Bartoš Petr1964reg. muži 51-60 
13.Lipenský Jakub2004reg. muži 81-90 
14.Dušek Josef1965reg. muži 61-70 
15.Šimon Petr1974reg. muži 101-120 
TJ Náchod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Pavel1975kraj. muži 101-120 
2.Klimeš Zbyšek1969kraj. muži 141-170 
3.Marx Jan1987kraj. muži 141-170 
4.Stefanu Michal1965kraj. muži 170 
5.Solovic Martin1994kraj. muži 171-200 
6.Trejtnar Ladislav1969kraj. muži 231-260 
7.Špelda Jiří1960reg. muži 61-70 
8.Cvetanov Krasimir1959reg. muži 61-70 
9.Trudičová Ludmila1962reg. muži 71-80 
10.Kuře Otakar1946reg. muži 81-90 
11.Hoferka Dušan1949reg. muži 101-120 
12.Sedloňová Aneta1994nez. muži  
Sokol Libchyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matouš Pavel1972kraj. muži 101-120 
2.Mach Milan st.1965kraj. muži 121-140 
3.Mach Milan ml.1985kraj. muži 171-200 
4.Kárník Milan1961reg. muži 61-70 
5.Janko Lukáš1971reg. muži 140N 
6.Kovalčík Josef1960reg. muži 201-220 
7.Stejskal Jiří1961nez. muži  
Baník Rtyně v Podkrk. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valta Martin1969kraj. muži 101. - 120. 
2.Koblížek Michal1992kraj. muži N 120. 
3.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 121. - 140. 
4.Dušek Jaroslav1957kraj. muži 141. - 170. 
5.Brát Karel st.1962kraj. muži 201. - 230. 
6.Hlávka Jiří1975reg. muži 56. - 60. 
7.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 91. - 95. 
8.Ducháč Pavel1979reg. muži 131. - 140. 
9.Koblížek Ondřej2008reg. muži 141. - 147. 
10.Vlk Aleš1996reg. muži 141. - 147. 
11.Šolc Adolf1941nez.  
12.Valta Petr1997nez.  
Sparta Úpice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oláh Jan1973kraj. muži 141-170 
2.Folc Martin1965reg. muži 44 
3.Hofman Jan1959reg. muži 76-80 
4.Míl Pavel1958reg. muži 90N 
5.Berger Martin st.1960reg. muži 91-95 
6.Landsmannová Alena1973reg. muži 120N 
7.Hejna Lukáš2007reg. muži 131-140 
8.Hejna Josef1971reg. muži 131-140 
9.Žiaran Milan1971reg. muži --- 
10.Novotný Milan1960reg. muži --- 
TTC Lhoty u Potštejna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Petr ml.1982kraj. muži 101-120 
2.Vavruška Jiří1970kraj. muži 121-140 
3.Bečička Milan1970kraj. muži 201-230 
4.Michl Jakub2003kraj. muži 201-230Hostování z SK Dobré, z.s.
5.Trnka Jan1969kraj. muži 231-260 
6.Drahoš Zdeněk1971reg. muži 47 
7.Marek Jiří1992reg. muži 61-70 
8.Bříza Jaroslav1962reg. muži 71-80 
9.Matějus Leoš1970reg. muži 71-80 
10.Vevjora Rostislav1954reg. muži 81-90 
11.Jakubec František1966reg. muži 101-120 
12.Hájek Libor1977reg. muži 121-140 
13.Junek Dušan1968reg. muži 121-140 
14.Hlávková Hana1976nez. muži N 
15.Jireš Miloslav1973nez. muži N 
Sokol Stěžery C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 171-200 
2.Souček Martin1969kraj. muži 231-260 
3.Hrbek Martin1964reg. muži 61-70 
4.Schlappl Jaroslav1944reg. muži 71-80 
5.Rákosník Josef1934reg. muži 71-80 
6.Šimek Karel1960reg. muži 80N 
7.Šanc Tomáš2008reg. muži 80N 
8.Krása Jakub2005reg. muži 81-87 
9.Suchánek Filip2006reg. muži 87N 
10.Bohdanecký Petr1968reg. muži neklas. 
KPST Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cibor Pavel1966kraj. muži 121-140 
2.Příborský David1979kraj. muži 121-140 
3.Loskot Václav1970kraj. muži 121-140 
4.Rambousek Martin1984kraj. muži 171-200 
5.Rákosník Vladimír1955kraj. muži 201-230 
6.Ludvík Ivan1955reg. muži 101-105 
Sokol PP Hr. Králové 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truněček Martin2004kraj. muži 141-170 
2.Skákal Martin1974kraj. muži 170 N 
3.Řehounek Kristian2007kraj. muži 201-230 
4.Bláha Petr1977kraj. muži 231-260 
5.Zoubek Šimon2008reg. muži 81-87 
6.Zoubková Adéla2006reg. muži 81-87 
7.Skákal Dominik2009reg. muži 87 N 
8.Skákal Daniel2011reg. muži 87 N 
9.Landa Matěj2008reg. muži 87 N 
10.Truněčková Anežka2008reg. muži 87 N 
11.Kozáková Tereza1999ČR ženy 99 
12.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 14 N 
13.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 18 
14.Tomášková Jana2008ČR mžy 62 
15.Ciborová Natálie2009ČR nžy 25 
16.Ježek Tomáš2003nez.  
17.Fidler Jakub2010nez.  
18.Vícha Jan2010nez.  
19.Bártová Adéla2011nez.  
Divize žen
Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vohradníková Adéla2004kraj. sžy 5 
2.Vostrovská Lucie2006kraj. mžy 2 
3.Kacafírková Agáta2007kraj. mžy 5 
4.Jílková Vanesa1997nez.  
5.Nováková Kristýna1999nez.  
TJ Lanškroun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Najmanová Markéta2007nez.  
2.Kylarová Lucie2005nez.  
3.Šilarová Lucie2005nez.  
4.Kuncová Lucie2004nez.  
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doucková Aneta1997kraj. ženy 14 
2.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 15 
3.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 21 
4.Macurová Andrea1978kraj. ženy N22 
5.Macurová Denisa2003kraj. ženy 25 
6.Kuchařová Elena2009kraj. ženy N28 
7.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy N29 
8.Čermáková Eliška2008ČR mžy 22 
9.Vyskočilová Ester2011kraj. nžy 5 
Sokol Chomutice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrová Soňa2002reg. muži 173Hostování z Sportovní klub Miletín, z.s.
2.Svobodová Šárka1974reg. muži 197Hostování z TTC Slatiny z.s.
3.Tonarová Tereza2006kraj. sžy 9 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy