Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
Sokol Hluboká nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 31-40 
2.Dvořák Martin1978kraj. muži 51-70 
3.Rychlík Josef1977kraj. muži 51-70 
4.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
5.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
6.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130 
7.Duspiva Martin1972kraj. muži 131-160 
8.Jan Jabůrek1982kraj. muži 161-200 
9.Vojta František1973kraj. muži 301-400 
10.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
11.Valenta Miroslav1952kraj. muži 301-400 
12.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
13.Burda Ondřej1986kraj. muži 401-500 
14.Pečenka Pavel1986reg. muži 101-200 
15.Vichérek Libor1953reg. muži 101-200 
16.Tischler Petr1964nez. muži  
17.Novotný Martin1982nez. muži  
SK ZD Pojbuky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opolzer Pavel1960kraj. muži 51-70 
2.Jindra Miroslav1962kraj. muži 71-100 
3.Děd Lukáš1999kraj. muži 101-130 
4.Novák Pavel1962kraj. muži 131-160 
5.Novák Martin1977kraj. muži 161-200 
6.Ivan Emil1950kraj. muži 201-250 
7.Jehně Richard2002kraj. muži 71-100Střídavý start z TJ VS Tábor, z.s.
8.Losos Marek2005kraj. muži 251-300Střídavý start z TJ VS Tábor, z.s.
Sokol Kardašova Řečice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Jan1996kraj. muži 41-50 
2.Smolík Tomáš1989kraj. muži 51-70 
3.Hunal Martin1992kraj. muži 71-100 
4.Peckert Ondřej1979kraj. muži 101-130 
5.Kozel Jaroslav1970kraj. muži 101-130 
6.Peterka Vladimír1964kraj. muži 201-250 
7.Smolík Zdeněk1962kraj. muži 401-500 
8.Šustr Michal1990kraj. muži 501- 
9.Strada Jiří1996kraj. muži 501- 
10.Vobořil Petr1977kraj. muži 501- 
KST Orel ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Josef2000kraj. muži 41-50 
2.Štědrý Jan1991kraj. muži 51-70 
3.Vlk Jan1987kraj. muži 51-70 
4.Sassmann Jakub1992kraj. muži 51-70 
5.Hornych Pavel1963kraj. muži 51-70 
6.Kuba Michal1971kraj. muži 51-70 
7.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
8.Brom Jan1970kraj. muži 101-130 
9.Šilhavý Petr1965kraj. muži 101-130 
10.Kocourek Petr1963kraj. muži 101-130 
11.Vrzal Pavel1969kraj. muži 131-160 
Protivín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dunovský Libor1978kraj. muži 101-130 
2.Cendelín Rostislav1984kraj. muži 131-160 
3.Vařečka Ondřej2002kraj. muži 131-160 
4.Färber František1963kraj. muži 161-200 
5.Zoch Samuel1995kraj. muži 201-250 
6.Tománek Jan1983kraj. muži 251-300 
7.Vařečka Pavel1959kraj. muži 251-300 
8.Topinka Václav1951kraj. muži 301-400 
9.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 301-400 
10.Klárner Jakub2002kraj. muži 401-500 
11.Najmanová Ryšavá Lucie1977kraj. muži 401-500 
TJ Spartak Kaplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Petr2005kraj. muži 51-70 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 71-100 
3.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 71-100 
4.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 71-100 
5.Růžička Milan1971kraj. muži 71-100 N 
6.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
7.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 131-160Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
8.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
9.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 251-300 
10.Mašek Josef1959kraj. muži 301-400 
11.Wolowiec Jaroslav1952kraj. muži 401-500 
TJ Jiskra Třeboň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Ondřej2003kraj. muži 41-50 
2.Jareš Oldřich1961kraj. muži 51-70 
3.Petrásek Martin1991kraj. muži 71-100 
4.Pašek Felix1976kraj. muži 161-200 
5.Werner Zdeněk1953kraj. muži 161-200 
6.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 161-200 
7.Lang Václav1957kraj. muži 201-250 
8.Novák Jan1964kraj. muži 251-300 
9.Dvořák Karel1978kraj. muži 201-250 
10.Ruso Miroslav1950kraj. muži 251-300 
11.Pešek Karel1971kraj. muži 251-300 
12.Samec Jaroslav1970kraj. muži 501-1000 
13.Posel Adam2006kraj. muži 501-1000 
14.Husník Marek1999kraj. muži 501-1000 
15.Brezovský Michal1969kraj. muži 501-1000 
16.Nedvěd Matyáš2001kraj. muži 131-160Střídavý start z KST Orel ČB
Veselí nad Lužnicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražák Arnošt1946kraj. muži 71-100 
2.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160 
3.Barták Kamil1977kraj. muži 131-160 
4.Sechovec Vít1964kraj. muži 161-200 
5.Holub Josef1972kraj. muži 161-200 
6.Vondruška Oldřich1950kraj. muži 251-300 
7.Novotný Martin1958kraj. muži 301-400 
8.Matějů Petr1976kraj. muži 401-500 
9.Sedlický Jaroslav1971kraj. muži 401-500 
10.Holub Martin2003reg. muži 71-100 
11.Cvach Jiří1950reg. muži 71-100 
12.Hložek Pavel1956reg. muži 71-100 
13.Hrůza Jan2002kraj. muži 161-200Střídavý start z SKST Týn nad Vltavou o.s.
TTC Libín Prachatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaštánek Petr1979kraj. muži 6. 
2.Kunz Jaroslav1946kraj. muži 31.-40.cizinec 
3.Krotký Marek1994kraj. muži 71.-100. 
4.Žák František1962kraj. muži 101.-130. 
5.Nitrianský Igor1961kraj. muži 101.-130. 
6.Hodina Petr2008kraj. muži 131.-160. 
7.Bauer Jan st.1969kraj. muži 131.-160. 
8.Halabrín Milan ml.2006kraj. muži 131.-160. 
9.Gyori Richard1975kraj. muži 161.-200. 
10.Sivera Radek2001kraj. muži 161.-200. 
RUFA Bechyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alexa Jiří1972kraj. muži 16. 
2.Kupilík Ondřej1986kraj. muži 41-50 
3.Špeta Michal1982kraj. muži 41-50 
4.Pučégl Pavel1976kraj. muži 51-70 
5.Soldát Tomáš1988kraj. muži 41-50 
6.Mikolášek Milan1959kraj. muži 101-130 
7.Kovářík Tomáš1992kraj. muži 401-500 
8.Brhel František1956kraj. muži 401-500 
9.Mikolášková Monika1983kraj. muži 401-500 
10.Urban Václav1946reg. muži 81-100N 
TJ Sokol České Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bakalář Daniel1970kraj. muži 21-30 
2.Janda Jan1971kraj. muži 21-30 
3.Škopek Stanislav1956kraj. muži 71-100 
4.Staněk Petr1960kraj. muži 71-100 
5.Klečka Jiří1948kraj. muži 161-200 
6.Myler Matěj2004kraj. muži 201-250 
7.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 301-400 
8.Fišer Vojtěch2000kraj. muži 301-400 
Velešín - Přídolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamera Josef ml.1991kraj. muži 41-50 
2.Fesl Martin1999kraj. muži 41-50 
3.Kamera Josef1964kraj. muži 51-70 
4.Vraspír Roman1991kraj. muži 51-70 
5.Strapek Josef1966kraj. muži 51-70 
6.Vochozka Roman1979kraj. muži 51-70 
7.Betka Kamil1980kraj. muži 131-160 
8.Blaženec Dušan1961kraj. muži 201-250 
9.Chromeček Vladimír1955kraj. muži 201-250 
10.Ferenčík František1982kraj. muži 201-250 
11.Javořík Miroslav1967kraj. muži 401-500 
12.Vraspír Martin1997reg. muži 51-70 
Krajský přebor A
ČZ Strakonice Elektrostav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Jakub1995kraj. muži 31-40 
2.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 31-40 
3.Majer Zbyněk1975kraj. muži 31-40 
4.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 71-100 
5.Holík Bohuslav1962kraj. muži 71-100 
6.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 71-100 
7.Vonášek Jan2003kraj. muži 131-160 
8.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 201-250 
9.Poklop Kamil1986kraj. muži 201-250 
10.Chaluš Libor1967kraj. muži 301-400 
11.Soukup Lukáš1976kraj. muži 301-400 
12.Krejčí Miroslav1962kraj. muži 301-400 
13.Dvořák Ivan1961kraj. muži 301-400 
14.Vepřek Petr1963kraj. muži 251-300 
15.Nikolenko Alina1993kraj. ženy N100cizinec 
16.Havlík Vladimír1961kraj. muži N250 
17.Kápl Jan st.1962kraj. muži N 250 
KST Orel ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvašnovský Petr1970kraj. muži 31-40 
2.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
3.Brom Jan1970kraj. muži 101-130 
4.Kocourek Petr1963kraj. muži 101-130 
5.Blažek Bohumír1956kraj. muži 201-250 
6.Nečasová Natálie2003kraj. muži 251-300 
7.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 301-400 
8.Nedvěd Tomáš2005kraj. muži 501- 
KST Orel ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hornych Pavel1963kraj. muži 51-70 
2.Kuba Michal1971kraj. muži 51-70 
3.Šilhavý Petr1965kraj. muži 101-130 
4.Vrzal Pavel1969kraj. muži 131-160 
5.Nedvěd Matyáš2001kraj. muži 131-160 
6.Janouš Ivan1961kraj. muži 161-200 
7.Bošanský Lukáš1989kraj. muži 161-200 
8.Vrzal Petr1967kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Vodňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Martin1986kraj. muži 31 - 40 
2.David Jaroslav1967kraj. muži 71 - 100 
3.Svoboda David1992kraj. muži 71 - 100 
4.Bílý Michal1984kraj. muži 201 - 250 
5.Turek Václav1948kraj. muži 161 - 200 
6.Šimoník Vladimír1977kraj. muži 251 - 300 
7.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 251 - 300 
8.Bečvář Pavel1977kraj. muži 301 - 400 
9.Brabec Oldřich1959kraj. muži 301 - 400 
10.Páral Lukáš1976kraj. muži 301 - 400 
11.Šottner Jiří1967kraj. muži 401 - 500 
12.Špatný Albert1973kraj. muži 401 - 500 
SK Pedagog ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kortus Pavel1969kraj. muži 71-100 
2.Kárník Pavel1960kraj. muži 71-100 
3.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 131-160 
4.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
5.Němeček Richard1952kraj. muži 201-250 
6.Founě Jiří1975kraj. muži 201-250 
7.Adam Jan2001kraj. muži 401-500 
8.Bruckmüller Josef1946kraj. muži 401-500 
9.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-200 
10.Prskavec Petr1943reg. muži 101-200 
11.Petr Pavel1992reg. muži 101-200 
12.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-200 
13.Kučerová Barbora2000reg. muži 101-200 
14.Nestroj Jan1943reg. muži 201-285 
15.Kaše Milan1956reg. muži 201-285 
16.Stašek Rudolf1943reg. muži 201-285 
17.Lojka Ladislav1944reg. muži 201-285 
18.Major Marián1962reg. muži 201-285 
19.Jankovski Matyáš2005reg. muži 201-285 
TJ Blatná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňhal Daniel1993kraj. muži 51-70 
2.Rojík Marek1993kraj. muži 101-130 
3.Trefný Jan1971kraj. muži 161-200 
4.Fleissig Jan1988kraj. muži 161-200 
5.Mls Jiří1970kraj. muži 161-200 
6.Ounický Pavel1981kraj. muži 201-250 
7.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 251-300 
8.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 301-400 
9.Kostner Jiří1955kraj. muži 301-400 
10.Mach Ladislav1972kraj. muži 301-400 
11.Mls Pavel1965kraj. muži 301-400 
12.Štědroňský Jiří1973kraj. muži 301-400 
13.Šišková Věra1946reg. ženy 1 
14.Balík Tomáš1965reg. muži 23 
15.Hornát Josef1957reg. muži 37 
16.Ondračka Michal1983reg. muži 53 
TTC Libín Prachatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nitrianský Igor1961kraj. muži 101.-130. 
2.Bauer Jan st.1969kraj. muži 131.-160. 
3.Hodina Petr2008kraj. muži 131.-160. 
4.Halabrín Milan ml.2006kraj. muži 131.-160. 
5.Sivera Radek2001kraj. muži 161.-200. 
6.Gyori Richard1975kraj. muži 161.-200. 
7.Šána Václav1963kraj. muži 201.-250. 
8.Wimberský Václav1966kraj. muži 201.-250. 
9.Kulhánek Tomáš2003kraj. muži 301.-400. 
Sokol Mirotice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Petr1985kraj. muži 21-30 
2.Votava Štěpán1984kraj. muži 51-70 
3.Karas Jaroslav ml.1985kraj. muži 71-100 
4.Císař Jan ml.1990kraj. muži 251-300 
5.Břicháček Lukáš1988kraj. muži 251-300 
6.Motejzik Zbyněk2000kraj. muži 251-300 
7.Vašek Jan1997reg. muži N 
8.Karas Dominik2000kraj. muži N 
9.Krahulec Jiří st.1966kraj. muži N 
10.Karas Jaroslav st.1962kraj. muži N 
11.Matuška Miroslav1972kraj. muži N 
12.Kuželka Filip1998kraj. muži N 
TJ Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holman Libor1970kraj. muži 51-80 
2.Hromádka Milan1956kraj. muži 131-160 
3.Kozma Peter1975kraj. muži 131-160cizinec 
4.Peterka Václav1961kraj. muži 160-200 
5.Kozma Václav1954kraj. muži 200-301 
6.Maleček Karel1978reg. muži 88 
7.Mrkvička Pavel1961reg. muži 17 
8.Šaršok Milan1962reg. muži 33 
9.Smolík Milan1962reg. muži 57 
10.Hauser Karel1946nez. muži nez. 
TJ Sokol Strakonice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrach František ml.1981kraj. muži 161-200 
2.Jungvirt Josef1952kraj. muži 161-200 
3.Jungvirt Roman1975kraj. muži 251-300 
4.Valíček Jaroslav1948kraj. muži 251-300 
5.Hynek Otakar ml.1979kraj. muži 301-400 
6.Matějka Jan1982kraj. muži 401-500 
7.Fix Milan1960kraj. muži 401-500 
8.Požárek Jaroslav1949kraj. muži 501- 
9.Klečka Pavel2003kraj. muži 501- 
10.Gracík Zdeněk1970kraj. muži 501- 
11.Barborka Dominik2005kraj. muži 501- 
12.Hanuš Václav2002kraj. muži 501- 
13.Zborník Jaroslav1961kraj. muži 501- 
14.Hrach František st.1947kraj. muži 501- 
Krajský přebor B
Sokol Hluboká nad Vltavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
2.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130 
3.Duspiva Martin1972kraj. muži 131-160 
4.Vojta František1973kraj. muži 301-400 
5.Jan Jabůrek1982kraj. muži 161-200 
6.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
7.Valenta Miroslav1952kraj. muži 301-400 
8.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
9.Burda Ondřej1986kraj. muži 401-500 
10.Pečenka Pavel1986reg. muži 101-200 
11.Vichérek Libor1953reg. muži 101-200 
12.Tischler Petr1964nez. muži  
13.Novotný Martin1982nez. muži  
Staving Studená B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zejda Petr1990kraj. muži 101-130 
2.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 101-130 
3.Mastný Tomáš st.1966kraj. muži 101-130 
4.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 131-160 
5.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 101-130 
6.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 161-200 
7.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-250 
8.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 201-250 
9.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 301-400 
10.Kubín Pavel1974kraj. muži 301-400 
11.Gogolka Karel1952kraj. muži 301-400 
Jindřichův Hradec 1930 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Miroslav1958kraj. muži 131-160 
2.Lipl Karel1963kraj. muži 161-200n 
3.Valášek Jakub1979kraj. muži 251-300 
4.Vytiska Jiří1970kraj. muži 401-500 
5.Votava Libor1970kraj. muži 401-500 
6.Kinšt Otakar1954kraj. muži 401-500 
7.Petrů Richard1955kraj. muži 401-500 
8.Smrž Pavel1966kraj. muži 401-500 
9.Tůma Michal1982kraj. muži 401-500 
10.Bartoš Michal1966kraj. muži 401-500 
11.Mátl Ladislav1953kraj. muži 401-500 
TJ Slovan Černý Dub A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 71-100 
2.Svoboda Petr1970kraj. muži 101-130 
3.Chmel Petr I.1972kraj. muži 201-250 
4.Dvořák Jan2000kraj. muži 251-300 
5.Charvát Karel1971kraj. muži 201-250 
6.Kubíček Petr1994kraj. muži 251-300 
7.Húska Radek1963kraj. muži 251-300 
8.Pešl Miroslav1976kraj. muži 301-400 
9.Švestka Pavel1979kraj. muži 301-400 
10.Sekyra Zbyněk1968kraj. muži 401-500 
11.Valert Radomír1967kraj. muži 401-500 
12.Kočer Jiří1947reg. muži R 101-200 
13.Varyš Milan1971reg. muži 101-200 
14.Pileček Josef st.1948reg. muži R 101-200 
15.Ludačka Josef1945reg. muži R 201-285 
TJ Spartak Kaplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 51-70 
2.Růžička Milan1971kraj. muži 71-100 N 
3.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
4.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 131-160Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
5.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
6.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 251-300 
7.Mašek Josef1959kraj. muži 301-400 
8.Jakeš Jan1955kraj. muži 301-400 
9.Wolowiec Jaroslav1952kraj. muži 401-500 
10.Mácha Karel1953kraj. muži 401-500 
11.Skypala Jan1961nez.  
12.Weber Tomáš1982nez.  
13.Špilauer Jaroslav1954nez.  
MAS Sezimovo Ústí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Jaroslav1961kraj. muži 71-100 
2.Říha Luboš1966kraj. muži 101-130 
3.Bednář Zbyněk1971kraj. muži 131-160 
4.Rybák Roman1962kraj. muži 201-250 
5.Kovář Přemysl1986reg. muži 401-500 
6.Rous David1980reg. muži 401-500 
7.Nosek Jan1985reg. muži 65-80 
8.Tůma Michal1985reg. muži 81-100 
9.Tkáč Rudolf1955reg. muži 81-100N 
10.Chalkovský Petr1986reg. muži 101-120 
11.Kašpar František1941reg. muži 101-120 
12.Kortan Miloš1976reg. muži 121-140 
13.Melena Lukáš1984reg. muži 141-160 
SKST Týn nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 101-130 
2.Kučera Karel1949kraj. muži 131-160 
3.Vejda Miroslav1963kraj. muži 161-200 
4.Plaňanský Jiří1982kraj. muži 161-200 
5.Hrůza Jan2002kraj. muži 161-200 
6.Skalák Josef ml.1992kraj. muži 201-250 
7.Bezpalec Martin st.1968kraj. muži 251-300 
8.Skalák Josef st.1966kraj. muži 301-400 
9.Melounek Pavel1965kraj. muži 401-500 
10.Syrovátka Radek1973kraj. muži 401-500 
11.Bečvář Václav1954kraj. muži 501- 
TJ Sokol Nová Ves u ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nápravník Jakub1981kraj. muži 131-160 
2.Staněk Milan st.1970kraj. muži 131-160 
3.Malčák Karel1947kraj. muži 161-200 
4.Houška Miroslav1966kraj. muži 251-300 
5.Lojka David1973kraj. muži 201-250 
6.Paleček Vladimír1973kraj. muži 301-400 
7.Mašek Stanislav1955kraj. muži 301-400 
8.Škoda Petr2004kraj. muži 251-300Hostování z KST Orel ČB
9.Návara Filip2000kraj. muži 401-500 
10.Troup Miroslav1945reg. muži 101-200 
11.Návara Karel1948reg. muži 101-200 
12.Blábolil Milan1965reg. muži 101-200 
VS Tábor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Richard2002kraj. muži 71-100 
2.Losos Radek1973kraj. muži 71-100 
3.Strouhal Jiří1991kraj. muži 101-130 
4.Procházka Petr1964kraj. muži 101-130 
5.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 131-160 
6.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 161-200 
7.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
8.Čada Jiří1982kraj. muži 201-250 
9.Losos Marek2005kraj. muži 251-300 
10.Vlášek Martin1973kraj. muži 401-500 
11.Horka Jan1952reg. muži 49-64N 
12.Losos Lukáš2004reg. muži 81-100 
Velešín - Přídolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strapek Josef1966kraj. muži 51-70 
2.Vochozka Roman1979kraj. muži 51-70 
3.Betka Kamil1980kraj. muži 131-160 
4.Blaženec Dušan1961kraj. muži 201-250 
5.Chromeček Vladimír1955kraj. muži 201-250 
6.Ferenčík František1982kraj. muži 201-250 
7.Javořík Miroslav1967kraj. muži 401-500 
8.Vraspír Martin1997reg. muži 51-70 
Krajská soutěž A
KST Orel ČB D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedvěd Matyáš2001kraj. muži 131-160 
2.Janouš Ivan1961kraj. muži 161-200 
3.Bošanský Lukáš1989kraj. muži 161-200 
4.Blažek Bohumír1956kraj. muži 201-250 
5.Vrzal Petr1967kraj. muži 201-250 
6.Nečasová Natálie2003kraj. muži 251-300 
7.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 301-400 
8.Nedvěd Tomáš2005kraj. muži 501- 
9.Šašek Vladimír1960kraj. muži 401-500 
10.Karabec Ivan1945kraj. muži 401-500 
11.Troup Zdeněk1966nez.  
12.Zeis Vladimír1965nez.  
TJ Sokol Křemže A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikeš Dalibor1980kraj. muži 71-100 
2.Hůlka Jan1963kraj. muži 101-130 
3.Opelka Jaroslav1970kraj. muži 131-160 
4.Reitinger Jiří1973kraj. muži 161-200 
5.Kudláček Zbyněk1973kraj. muži 201-250 
6.Dobrovodský Martin1972kraj. muži 201-250 
7.Jiráň Jiří1961reg. muži 71-115 
8.Chaloupka Pavel1979nez. muži  
9.Brouček Jakub2005nez. muži  
10.Vaněček Michal2005nez. muži  
TJ Sokol Křemže B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrák Zdeněk1969kraj. muži 301-400 
2.Fleischmannová Klára1981kraj. muži 301-400 
3.Laštovička Jan1979kraj. muži 401-500 
4.Novák Václav1991kraj. muži 401-500 
5.Mandát Jiří1971reg. muži 71-115 
6.Vondrák Zdeněk st.1942nez. muži  
TJ Slovan Černý Dub B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Karel1971kraj. muži 201-250 
2.Kubíček Petr1994kraj. muži 251-300 
3.Húska Radek1963kraj. muži 251-300 
4.Pešl Miroslav1976kraj. muži 301-400 
5.Švestka Pavel1979kraj. muži 301-400 
6.Sekyra Zbyněk1968kraj. muži 401-500 
7.Valert Radomír1967kraj. muži 401-500 
8.Kočer Jiří1947reg. muži R 101-200 
9.Varyš Milan1971reg. muži 101-200 
10.Blahovec Milan1963reg. muži R 101-200 
11.Pileček Josef st.1948reg. muži R 101-200 
12.Welser Jiří1949reg. muži R 201-285 
13.Ludačka Josef1945reg. muži R 201-285 
14.Streit Štefan1964reg. muži R 201-285 
15.Larisch Heinrich1942reg. muži R 201-285 
16.Ihrová Stanislava1963reg. muži R 201-285 
17.Bromová Jana1975reg. muži R 201-285 
18.Tetenka Stanislav1962reg. muži R 201-285 
19.Babouček František1950reg. muži R 201-285 
TJ Calofrig Borovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zegermacher Erik1974kraj. muži 71-100 
2.Krýsl Martin1997kraj. muži 131-160 
3.Cicko Tomáš1976kraj. muži 131-160 
4.Jindra Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
5.Petrus Michal st.1969kraj. muži 301-400 
6.Petrus Michal ml.1992kraj. muži 401-500 
7.Bravenec Vojtěch1998kraj. muži 401-500 
8.Turek František1949kraj. muži 401-500 
9.Hosnedl František1963reg. muži 101-200 
10.Mach Petr1965reg. muži 101-200 
TJ Dolní Třebonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cipín Jan1959reg. muži 15 
2.Šítal Roman1970reg. muži 29 
3.Hajný Zbyněk1978reg. muži 30 
4.Cipín Vladimír1962reg. muži 39 
5.Fleischmann Karel1962reg. muži 42 
6.Mráz Jindřich1982reg. muži 44 
7.Rytíř Jiří1984reg. muži 46 
8.Bicek Kryštof1989reg. muži 47 
9.Soukup Pavel1982reg. muži 55 
TJ Sokol Nová Ves u ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lojka David1973kraj. muži 201-250 
2.Škoda Petr2004kraj. muži 251-300Hostování z KST Orel ČB
3.Paleček Vladimír1973kraj. muži 301-400 
4.Mašek Stanislav1955kraj. muži 301-400 
5.Návara Filip2000kraj. muži 401-500 
6.Troup Miroslav1945reg. muži 101-200 
7.Návara Karel1948reg. muži 101-200 
8.Blábolil Milan1965reg. muži 101-200 
9.Hošna Jiří1999reg. muži 101-200 
10.Vrábek Otto1980reg. muži 101-200 
11.Joun Luděk1947reg. muži 201-285 
12.Jirák Radek1991reg. muži 201-285 
TJ Sokol Lhenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dubravcová Aneta2005kraj. muži 301.-400. 
2.Fišerová Iveta1974kraj. muži 301.-400. 
3.Halabrín Milan st.1979kraj. muži 401.-500. 
4.Filip Vladimír1958kraj. muži 401.-500. 
5.Sivera Radek st.1977kraj. muži 401.-500. 
6.Traxler František2003reg. muži 31.-60. 
7.Hůrský Václav ml.1971reg. muži 31.-60. 
8.Dubravcová Eliška2001reg. muži 91.-120. 
9.Pavlič Josef2004reg. muži 91.-120. 
10.Novotná Tereza2007reg. muži 91.-120. 
11.Fišer Martin1999nez. muži N 
TJ Sokol České Budějovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klečka Jiří1948kraj. muži 161-200 
2.Myler Matěj2004kraj. muži 201-250 
3.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 301-400 
4.Fišer Vojtěch2000kraj. muži 301-400 
5.Pazderová Klára2001kraj. ženy 10 
6.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 18 
SK Martyna Malovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Otakar1969kraj. muži 71-100 
2.Kadlec Pavel1998kraj. muži 131-160 
3.Milota Miroslav1973kraj. muži 301-400 
4.Plojhar Ota1969kraj. muži 401-500 
5.Plojhar Tomáš1998kraj. muži 401-500 
Krajská soutěž B
Protivín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoch Samuel1995kraj. muži 201-250 
2.Tománek Jan1983kraj. muži 251-300 
3.Vařečka Pavel1959kraj. muži 251-300 
4.Topinka Václav1951kraj. muži 301-400 
5.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 301-400 
6.Klárner Jakub2002kraj. muži 401-500 
7.Macháček Jiří1963kraj. muži 401-500 
8.Lednický Josef1956kraj. muži 401-500 
9.Patzelt Pavel1967kraj. muži 401-500 
10.Polanský Milan1977kraj. muži 401-500 
11.Soumar Milan1965kraj. muži 401-500 
12.Martan Pavel1956reg. muži 31 
13.Najmanová Ryšavá Lucie1977kraj. muži 401-500 
14.Marková Ivana1965kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Vodňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Turek Václav1948kraj. muži 161 - 200 
2.Šimoník Vladimír1977kraj. muži 251 - 300 
3.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 251 - 300 
4.Brabec Oldřich1959kraj. muži 301 - 400 
5.Bečvář Pavel1977kraj. muži 301 - 400 
6.Páral Lukáš1976kraj. muži 301 - 400 
7.Šottner Jiří1967kraj. muži 401 - 500 
8.Špatný Albert1973kraj. muži 401 - 500 
9.Vaněčková Eliška1988nez.  
10.Jarešová Klára2003kraj. muži 401 - 500 
11.Dvořák Antonín1954nez.  
12.Bílý Martin2000kraj. muži 401 - 500 
13.Hřebeček Jan1953kraj. muži 401 - 500 
14.Fürst Petr1969kraj. muži 401 - 500 
15.Neubert Josef1962kraj. muži 401 - 500 
16.Jareš Martin1973kraj. muži 401 - 500 
17.Kolář Martin1973kraj. muži 401 - 500 
TJ Sokol Heřmaň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brandýs František1969kraj. muži 251 - 300 
2.Velek Tomáš1979kraj. muži 401 - 500 
3.Kolařík František1963kraj. muži 401 - 500 
4.Pošusta Jiří1966kraj. muži 401 - 500 
5.Cimburek Petr1960kraj. muži 401 - 500 
6.Šareš Vladimír1985kraj. muži 401 - 500 
7.Kovář Milan1963kraj. muži 401 - 500 
8.Horák Ivo1971kraj. muži 401 - 500 
9.Těhle Miloslav1958kraj. muži 401 - 500 
10.Kovář Vít1969kraj. muži 401 - 500 
11.Miklas Štěpán1974nez.  
12.Brousil Zdeněk1952nez.  
TJ Sokol Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černohorský Martin1989kraj. muži 161 - 200 
2.Ďurišová Kateřina1973kraj. muži 251 - 300 
3.Hanus Michal1973kraj. muži 301 - 400 
4.Bílý Marek1998kraj. muži 401 - 500 
5.Fošum Daniel1977kraj. muži 401 - 500 
6.Koza Tobiáš2002kraj. muži 401 - 500 
7.Sup Michal1963kraj. muži 401 - 500 
8.Sochor Jiří1947kraj. muži 401 - 500 
9.Chalupský Václav1961kraj. muži 401 - 500 
10.Fiala Theodor1953kraj. muži 401 - 500 
11.Bílý Kryštof1998kraj. muži 401 - 500 
12.Popelka Milan st.1966nez.  
13.Popelka Milan ml.2005nez.  
14.Sekyra Miroslav1962nez.  
15.Dokulil Martin1988nez.  
TJ Třebohostice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokroj Zdeněk1966kraj. muži 72 
2.Soukup Miloslav ml.1973kraj. muži 152 
3.Šavrda Karel1963kraj. muži 416 
4.Křivanec Josef1974kraj. muži 551 
5.Slavík Jaroslav1956kraj. muži 690 
6.Krejčí Karel1985kraj. muži 732 
7.Soukup Miloslav st.1949kraj. muži 815 
8.Čondl Jiří1955kraj. muži - 
TJ Šumavan Vimperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Jiří ml.1985kraj. muži 19 
2.Pavlíček Luděk1974kraj. muži 71.-100. 
3.Janoud Jan1969kraj. muži 201.-250. 
4.Rejšek Vojtěch1966kraj. muži 301.-400. 
5.Kortus Zdeněk1975kraj. muži 301.-400. 
6.Fuchs Jaroslav1981reg. muži 31.-60. 
7.Hyka Jiří1963reg. muži 31.-60. 
8.Icha Ivan1963reg. muži 31.-60. 
9.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 31.-60. 
10.Havlíček Jiří1969reg. muži 61.-90. 
11.Holub Miroslav1964reg. muži 61.-90. 
12.Křivánek Luděk1964reg. muži 91.-120. 
13.Ryska Tomáš1990reg. muži 91.-120. 
14.Schwamberger František1971reg. muži 91.-120.N 
15.Sedlák Jiří2003reg. muži 91.-120.N 
TJ Blatná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mls Jiří1970kraj. muži 161-200 
2.Ounický Pavel1981kraj. muži 201-250 
3.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 251-300 
4.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 301-400 
5.Štědroňský Jiří1973kraj. muži 301-400 
6.Kostner Jiří1955kraj. muži 301-400 
7.Mach Ladislav1972kraj. muži 301-400 
8.Mls Pavel1965kraj. muži 301-400 
9.Balík Tomáš1965reg. muži 23 
10.Šišková Věra1946reg. ženy 1 
11.Jánský Luděk1966reg. muži 22 
12.Hornát Josef1957reg. muži 37 
13.Ondračka Michal1983reg. muži 53 
SKP Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gyori Richard1975kraj. muži 161.-200. 
2.Sivera Radek2001kraj. muži 161.-200. 
3.Šána Václav1963kraj. muži 201.-250. 
4.Kulhánek Tomáš2003kraj. muži 301.-400. 
5.Wimberský Václav1966kraj. muži 201.-250. 
6.Kačer Jindřich1959kraj. muži 401.-500. 
7.Novák Zdeněk1963kraj. muži 401.-500. 
8.Předota Karel1963kraj. muži 401.-500. 
9.Kudrle Martin1981reg. muži 61.-90. 
10.Čejka Jiří1974reg. muži 61.-90. 
11.Gruber Petr2002reg. muži 61.-90. 
ST Svatá Maří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašátko Zdeněk1968kraj. muži 31-40 
2.Schoř Libor1968kraj. muži 131-160 
3.Fleišman Jaroslav1978kraj. muži 301-400 
4.Macorlík Petr1977kraj. muži 401-500 
5.Vyskočil Jan1980kraj. muži 401-500 
6.Urbánek Jan1959kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Strakonice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hynek Otakar ml.1979kraj. muži 301-400 
2.Matějka Jan1982kraj. muži 401-500 
3.Fix Milan1960kraj. muži 501- 
4.Požárek Jaroslav1949kraj. muži 501- 
5.Zborník Jaroslav1961kraj. muži 501- 
6.Hanuš Václav2002kraj. muži 501- 
7.Gracík Zdeněk1970kraj. muži 501- 
8.Hrach František st.1947kraj. muži 501- 
9.Barborka Dominik2005kraj. muži 501- 
10.Hynek Otakar st.1949kraj. muži 501- 
11.Klečka Pavel2003kraj. muži 501- 
12.Klímová Andrea2003kraj. muži 501- 
13.Křivanec Miroslav1961kraj. muži 501- 
14.Mlíčko Josef1950kraj. muži 501- 
15.Vadlejch Jaroslav1950kraj. muži 501- 
16.Vaněk Vladimír1956kraj. muži 501- 
Krajská soutěž C
Staving Studená C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 101-130 
2.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 161-200 
3.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 201-250 
4.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-250 
5.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 301-400 
6.Michálková Jana1999kraj. muži 301-400 
7.Stránský Stanislav1986kraj. muži 301-400 
8.Podhrázský František1978kraj. muži 301-400 
9.Bělík František1987kraj. muži 301-400 
10.Novák Jaroslav1939kraj. muži 301-400 
11.Kubín Pavel1974kraj. muži 301-400 
12.Lahoda Kamil1947kraj. muži 301-400 
13.Gogolka Karel1952kraj. muži 301-400 
TJ Jiskra Třeboň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Werner Zdeněk1953kraj. muži 161-200 
2.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 161-200 
3.Lang Václav1957kraj. muži 201-250 
4.Novák Jan1964kraj. muži 251-300 
5.Dvořák Karel1978kraj. muži 201-250 
6.Pešek Karel1971kraj. muži 251-300 
7.Ruso Miroslav1950kraj. muži 251-300 
8.Samec Jaroslav1970kraj. muži 501-1000 
9.Posel Adam2006kraj. muži 501-1000 
10.Husník Marek1999kraj. muži 501-1000 
11.Brezovský Michal1969kraj. muži 501-1000 
TJ Sokol Lodhéřov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čejna Tomáš1985kraj. muži 201- 250 
2.Račák David1998kraj. muži 201- 250 
3.Lehký Lukáš1985kraj. muži 251 - 300 
4.Peč Ondřej1997kraj. muži 251 - 300 
5.Vejbora Jaroslav1957kraj. muži 251 - 300 
6.Hrubý Dalimil1969kraj. muži 401 - 500 
7.Škarda Tomáš1983kraj. muži 500 - 
8.Souček Jiří2000kraj. muži 500 - 
9.Kundrát Jan1986kraj. muži 500 - 
10.Blažek Zdeněk1976kraj. muži N 
11.Pavouk Jaroslav1957kraj. muži N 
TJ Sokol Mladá Vožice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krieger Jakub1990kraj. muži 201-250 
2.Mrázek Tomáš1994kraj. muži 201-250 
3.Mikuláš Michal1989kraj. muži 251-300 
4.Pudil Milan1976kraj. muži 301-400 
5.Melichar Petr1973kraj. muži 401-500 
6.Dvořák Jaroslav1946reg. muži 49-64 
7.Babor Rostislav1969reg. muži 65-80 
8.Zápotocký Josef1973reg. muži 81-100 
9.Babor Rostislav ml.2000reg. muži 121-140 
SKST Týn nad Vltavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrůza Jan2002kraj. muži 161-200 
2.Skalák Josef ml.1992kraj. muži 201-250 
3.Bezpalec Martin st.1968kraj. muži 251-300 
4.Skalák Josef st.1966kraj. muži 301-400 
5.Melounek Pavel1965kraj. muži 401-500 
6.Syrovátka Radek1973kraj. muži 401-500 
7.Bartoš Stanislav1959kraj. muži 501- 
8.Slepička Jan1950kraj. muži 501- 
9.Bečvář Václav1954kraj. muži 501- 
10.Klein Kryštof2003kraj. muži 501- 
11.Král Ondra2004kraj. muži 501- 
12.Herza Jiří2005kraj. muži 501- 
RUFA Bechyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soldát Tomáš1988kraj. muži 41-50 
2.Mikolášek Milan1959kraj. muži 101-130 
3.Kovářík Tomáš1992kraj. muži 401-500 
4.Mikolášková Monika1983kraj. muži 401-500 
5.Brhel František1956kraj. muži 401-500 
6.Urban Václav1946reg. muži 81-100N 
7.Mikolášková Martina1985nez. ženy  
VS Tábor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 131-160 
2.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 161-200 
3.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
4.Losos Marek2005kraj. muži 251-300 
5.Čada Jiří1982kraj. muži 201-250 
6.Stuchlíková Eva1981kraj. muži 301-400 
7.Vaverová Hana1963kraj. muži 301-400 
8.Vlášek Martin1973kraj. muži 401-500 
9.Lemberková Martina1985kraj. muži 401-500 
10.Horka Jan1952reg. muži 49-64N 
11.Samec František2002reg. muži 81-100 
12.Losos Lukáš2004reg. muži 81-100 
13.Šmahlík Libor1973nez.  
TJ Sokol Milevsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Tomáš1984kraj. muži 101-130 
2.Petr Zdeněk1960kraj. muži 161-200 
3.Švára Libor1984kraj. muži 201-250 
4.Mácha Jakub1984kraj. muži 251-300 
5.Mácha Luboš st.1961kraj. muži 301-400 
6.Černý Petr1959kraj. muži 301-400 
7.Mácha Luboš ml.1984kraj. muži 301-400 
8.Kolář Petr1987kraj. muži 401-500 
9.Švára Petr1955kraj. muži N 
KD Dačice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macků Tomáš1992kraj. muži 161-200 
2.Havlík Martin1992kraj. muži 251-300 
3.Kelbler Petr1992kraj. muži 251-300 
4.Havlík Zdeněk1956kraj. muži 251-300 
5.Lovětínský Tomáš1975kraj. muži 301-400 
6.Novák Filip1997kraj. muži 401-500 
7.Štěpánek Antonín1983kraj. muži 401-500 
8.Lovětínský Jiří1968kraj. muži 401-500 
9.Lovětínský Tomáš ml.2006kraj. muži 401-500 
10.Doležal Matyáš2006kraj. muži 401-500 
TJ Suchdol nad Lužnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jiří1959kraj. muži 51-70 
2.Kropík Milan1967kraj. muži 101 - 130 
3.Dvořák Josef ml.1976kraj. muži 131-160 
4.Janda František1959kraj. muži 201-250 
5.Záruba Petr1977reg. muži 201 - 250 
6.Kohl Václav1983reg. muži 301 - 400 
7.Šubrt Josef ml.1977reg. muži 301 - 400 
8.Bubalová Jiřina1978reg. muži 401 - 500 
9.Záruba Jaroslav1981reg. muži 401 - 500 
10.Trsek Josef1951reg. muži 401 -500 
11.Rageshofer Rafael1944reg. muži 401 - 500 
12.Průcha Karel1958reg. muži 401 - 500 
13.Šubrt Josef st.1951reg. muži 401 -500 
14.Krahulec Jan1953reg. muži 401 - 500 
15.Janda Karel1973reg. muži 401 - 500 
Divize žen
KST ZŠ Vyšší Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Levaiová Tereza2003kraj. ženy 51-72 
2.Jarošová Anna2006kraj. ženy 51-72 
3.Petrů Andrea2006kraj. ženy 51-72 
4.Mikešová Zoja2008kraj. ženy nez 
5.Vaverová Vanesa2009kraj. ženy nez 
6.Johana Jonášová2002kraj. ženy nez 
7.Čivrná Ema2011kraj. ženy nez 
TJ Sokol České Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazderová Klára2001kraj. ženy 10 
2.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 18 
3.Tenglová Jaroslava1958kraj. ženy 21-30 
4.Šauerová Adéla2002kraj. ženy 31-40 
Tělocvičná jednota Sokol Lhenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dubravcová Aneta2005kraj. ženy 2. 
2.Fišerová Iveta1974kraj. ženy 8. 
3.Dubravcová Eliška2001kraj. ženy 31.-40. 
4.Novotná Tereza2007kraj. ženy 31.-40. 
5.Březinová Jana1980kraj. ženy 41.-50. 
6.Novotná Jaroslava1980kraj. ženy 41.-50. 
7.Fišerová Katka1994kraj. ženy 51.-72. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy