Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
KST Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Končal Adam2002kraj. muži 11.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V
2.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 26.-30. 
3.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 41. - 50. 
4.Pergler Jakub1991kraj. muži 41. - 50. 
5.Javorský Daniel1977kraj. muži 41. - 50. 
6.Hnojská Andrea2003kraj. muži 101. - 120. 
7.Reiser Miroslav1974kraj. muži 101. - 120. 
8.Sladký Antonín1966kraj. muži 101. - 120. 
9.Kollros Roman1974kraj. muži 121, - 150. 
10.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151. - 200. 
11.Tománek Matyáš2000kraj. muži 151. - 200. 
12.Kesman Karel1977kraj. muži 201. - 250. 
13.Nováček Karel1973reg. muži 21. - 25. 
14.Koval Jan1993reg. muži 26. - 30. 
15.Hummel Jiří1945reg. muži 41. - 50. 
16.Belfín Karel ml.2001reg. muži 41. - 50. 
17.Berka Vítězslav1956reg. muži 51. - 60. 
18.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 61. - 70. 
19.Kinský Jiří1953reg. muži 71. - 80. 
20.Petrmichl Jan1965reg. muži 71. - 80. 
21.Netrval Jan2001nez. muži  
22.Netrval Rostislav1968nez. muži  
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vohradský Marek1991kraj. muži 41.- 50. 
2.Vladyka Jakub1999kraj. muži 41.-50. 
3.Šperl Jakub2004kraj. muži 121.-150. 
4.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 151.-200. 
5.Malý Josef1989kraj. muži 121.-150. 
6.Brant František1970kraj. muži 151.-200. 
7.Vohradský Jiří1969kraj. muži 201.-250. 
8.Pastuch Jan1980reg. muži 9N. 
9.Umner Filip2004reg. muži 25. 
10.Dolejš Pavel1972reg. muži 27N. 
11.Lang Oliver2001reg. muži 36. 
12.Hrubý Petr1960reg. muži 40. 
13.Urbanec Matěj2004reg. muži 41. 
TJ Sokol Lhůta A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Lukáš1989kraj. muži 31-40 
2.Ulbrich Ondřej1990kraj. muži 41-50 
3.Čech Roman1979kraj. muži 51-60 
4.Wohlmuth Lukáš1990kraj. muži 201-250 
5.Protiva Jan1987kraj. muži 101-120 
6.Dvořák Petr1971kraj. muži 201-250 
7.Glazar František1980kraj. muži 201-250 
8.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 251-279 
9.Komanec Pavel1962reg. muži 51-55 
10.Altmann Pavel1969reg. muži 91-100 
11.Tětek Václav1969reg. muži 91-100 
12.Protiva Pavel1962reg. muži 111-120 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 61-70 
2.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 71-80 
3.Mandák Pavel1973kraj. muži 71-80 
4.Buriánek Martin2000kraj. muži 101-120 
5.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 81-100 
6.Buriánek Jan1968kraj. muži 121-150 
7.Račáková Michaela1993reg. muži 51-60 
8.Mandák Lukáš2008reg. muži 71-80 
9.Šimanovský Marek2008reg. muži 81-100 
10.Šimanovský Robert1978reg. muži 81-100 
11.Roubal Ondřej2005kraj. sži 45 
12.Jungr Jiří1968reg. muži 81-100 
13.Levý Josef1945reg. muži 81-100 
14.Krsek Miroslav1962reg. muži 81-100 
SK Jiskra Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pangrác Martin1977kraj. muži 21-25 
2.Mareš Daniel1972kraj. muži 41-50 
3.Baštář Ondřej1989kraj. muži 61-70 
4.Ludvík Roman1974kraj. muži 151-200 
5.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. ženy 10 
6.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 45 
7.Nguyen Libor1998reg. muži 77 
SK Jiskra Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčíř Milan1978kraj. muži 51-60 
2.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 61-70 
3.Horák Libor1978kraj. muži 81-100 
4.Pangrác Jan1973kraj. muži 81-100 
5.Marešová Zdeňka1977kraj. ženy 6 
6.Fronk Pavel1951reg. muži 30 
7.Tran Tomáš2000reg. muži 122 
ST DDM Stříbro A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adam Ondřej1987kraj. muži 31-40 
2.Hošťálek Josef1987kraj. muži 71-80 
3.Gregor Martin1990kraj. muži 81-100 
4.Vaňous Martin1982kraj. muži 121-150 
5.Kalavský Marcel1966kraj. muži 101-120 
6.Kubovský Jiří1957kraj. mži 151-200 
7.Hošťálek Milan1959kraj. muži 151-200 
8.Hošťálková Martina1990kraj. muži 201-250 
9.Honalová Klára1996kraj. muži 251-279 
10.Brzica Matěj1999reg. muži 10 
11.Chalupecký Zdeněk1984reg. muži 42 
12.Hájek Karel1959reg. muži 36 
13.Kříž Petr1964reg. muži 58 
14.Gottfried Tomáš1977nez. muži  
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Vladimír1981kraj. muži 15 
2.Franc Štěpán1995kraj. muži 19 
3.Pechman Petr1998kraj. muži 61-70 
4.Auterský Václav1960kraj. muži 61-70 
5.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 101-120 
6.Jůza Jaroslav2005kraj. muži 151-200 
7.Jánský Marek2000kraj. muži 151-200 
8.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
9.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
10.Kuncl Denis2003kraj. muži 151-200 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Petr1963kraj. muži 31-40 
2.Panský Miroslav1957kraj. muži 71-80 
3.Vycudilík Jan1981kraj. muži 81-100 
4.Hofman Petr1974kraj. muži 81-100 
5.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 81-100 
6.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 151-200cizinec 
7.Hoang Tony1965kraj. muži 151-200cizinec 
8.Egermaier Jakub1988kraj. muži 151-200 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Petr1984kraj. muži 26-30 
2.Peckert Daniel1976kraj. muži 41-50 
3.Soukup Miloš1976kraj. muži 61-70 
4.Mandík Petr1979kraj. muži 81-100 
5.Čákora Ladislav1970kraj. muži 81-100 
6.Dietl Luboš1973kraj. muži 101-120 
7.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
8.Kunst Petr1981kraj. muži 121-150 
9.Gábor Filip1999kraj. muži 121-150 
10.Šrámek Václav1967kraj. muži 201-250 
11.Kysela Martin1975reg. muži 81-90 
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 41.-50. 
2.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 51.-60. 
3.Mazura David1996kraj. muži 51. - 60. 
4.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61. - 70. 
5.Mazura Pavel1971kraj. muži 71. - 80. 
6.Sommer Patrik1997kraj. muži 81. - 100. 
7.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 121. - 150. 
8.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 121. - 150. 
9.Jarab Josef1986kraj. muži 121. - 150. 
10.Baierl Tomáš1969kraj. muži 151. - 200. 
TJ Sokol Břasy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jůza Jaroslav1973kraj. muži 21-25 
2.Říšský Pavel1992kraj. muži 26-30 
3.Lehner Vladimír1978kraj. muži 31-40 
4.Jícha Pavel1977kraj. muži 41-50 
5.Bělohlávek Luděk1968kraj. muži 81-100 
6.Pták Luboš1974nez. muži  
7.Gašparovič Martin1985reg. muži 50 
8.Ineman František1966reg. muži 61 
9.Lev Josef1979reg. muži 63 
10.Somolík Miloš1960reg. muži 99 
11.Boháček Václav1941reg. muži 118 
12.Lorenc Tomáš1960nez. muži  
13.Loukota Ondřej1998nez. muži  
14.Sedlecký Josef1960nez. muži  
15.Veselovský Ján1960nez. muži  
16.Fišer Václav1965nez. muži  
17.Matoušová Aneta2002reg. muži 31Střídavý start z TJ Hrádek z.s.
Krajský přebor 1.tř.sk.A
TJ Sokol Klabava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toman Josef1967kraj. muži 92 
2.Vild Jan1981kraj. muži 110 
3.Hájek Milan1976kraj. muži 117 
4.Kubík Libor1969kraj. muži 165 
5.Šauer David1975kraj. muži 177 
6.Vokurka Jaroslav1962kraj. muži 228 
7.Bednář Radomír1960kraj. muži 261 
8.Kozelka Martin1973kraj. muži 265 
9.Duraj Vojtěch1973kraj. muži 270 
10.Šauer Robert1972reg. muži 356 
11.Bradna Zdeněk1970reg. muži 405 
12.Čech Jiří1978reg. muži 440 
TJ Dobřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Josef1989kraj. muži 121.-150. 
2.Brant František1970kraj. muži 151.-200. 
3.Vohradský Jiří1969kraj. muži 201.-250. 
4.Pastuch Jan1980reg. muži 9N. 
5.Umner Filip2004reg. muži 25. 
6.Dolejš Pavel1972reg. muži 27N. 
7.Lang Oliver2001reg. muži 36. 
8.Hrubý Petr1960reg. muži 40. 
9.Urbanec Matěj2004reg. muži 41. 
10.Reitšpies Luděk1973reg. muži 30.- 40.N 
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobrý Václav1964kraj. muži 151-200 
2.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 151-200 
3.Poch Pavel1965kraj. muži 151-200 
4.Ungr Jan II.1958kraj. muži 151-200 
5.Poch Petr1965reg. muži 33 
6.Krajdl Roman1971reg. muži 34 
7.Tomášek Martin1973reg. muži 46 
8.Dobrý Jan1987reg. muži 52 
9.Hájek Dušan1978reg. muži 86 
10.Krajdlová Naďa1973reg. muži 93 
11.Tomášek Pavel1979reg. muži 98 
12.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 104 
13.Rydrych Pavel1968kraj. muži 117 
SK Nevid A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Zdeněk1967kraj. muži K121-150 
2.Matějka Martin1972kraj. muži K121-150 
3.Nálevka Jaroslav1968kraj. muži K121-150 
4.Šiška Petr1971kraj. muži K151-200 
5.Čada Jan1997reg. muži R73 
6.Komorous Jaroslav1970reg. muži R83 
7.Pezlar Roman1976reg. muži R123 
8.Ríha Petr1993reg. muži R125 
9.Šmolík Vojtěch1993reg. muži R133 
10.Tomášů Martin1982nez. muži  
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 81-100 
2.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 101-120 
3.Jůza Jaroslav2005kraj. muži 151-200 
4.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 151-200cizinec 
5.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
6.Hoang Tony1965kraj. muži 151-200cizinec 
7.Jánský Marek2000kraj. muži 151-200 
8.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
9.Egermaier Jakub1988kraj. muži 151-200 
10.Kuncl Denis2003kraj. muži 151-200 
11.Fencl Václav1995kraj. muži 201-250 
12.Mózer Dominik1997reg. muži 81-90 
13.Šebor Jan1992reg. muži 101-110 
14.Klimeš Jakub1999reg. muži 101-120 
15.Bartošková Marta1985kraj. ženy 3 
16.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 4 
17.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 11 
18.Nováková Monika1984kraj. ženy 20 
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Marek1996kraj. muži 81. - 100. 
2.Babický Josef1980kraj. muži 121. - 150. 
3.Lopata Vladimír1977kraj. muži 121. - 150. 
4.Vyskočil Martin1997kraj. muži 151. - 200. 
5.Boura Lukáš1987kraj. muži 151. - 200. 
6.Dostál Ondřej1979reg. muži 70. 
7.Lev Marek1983reg. muži 111. 
8.Murlová Dana1959reg. muži 131. 
9.Judl Rostislav1971reg. muži 142. 
10.Kraidl Milan1972reg. muži 164. 
11.Kotas Pavel1964reg. muži 147. 
12.Ludín Jiří1963reg. muži 165. 
13.Hubáček Jan1963kraj. muži 171. 
14.Forst Radek1976reg. muži 209. 
15.Matoušová Jana1973reg. muži 86. 
Dioss Nýřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolerus Jaroslav1978kraj. muži 61-70 
2.Niedermayer Michal1987kraj. muži 101-120 
3.Niedermayer Ondřej1958kraj. muži 101-120 
4.Šimek Adam1996kraj. muži 121-150 
5.Fořt Petr1955reg. muži 35 
6.Šlajch Stanislav1950reg. muži 39 
7.Makoň Zdeněk ml.1996reg. muži 71-80 
8.Gabriel Roman1966nez.  
9.Čermák Michal1990kraj. muži 151-200 
Dioss Nýřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kabát Martin1985kraj. muži 151-200 
2.Kliment Vladimír1962kraj. muži 151-200 
3.Kheil Lukáš1981kraj. muži 151-200 
4.Janda Vladimír1966kraj. muži 201-250 
5.Zikmundovský Martin1980kraj. muži 201-250 
6.Krš Richard1979kraj. muži 201-250 
7.Benedikt Jiří1988reg. muži 61-70 
SKUŘ Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 81-100 
2.Dietl Luboš1973kraj. muži 101-120 
3.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
4.Gábor Filip1999kraj. muži 121-150 
5.Kunst Petr1981kraj. muži 121-150 
6.Šrámek Václav1967kraj. muži 201-250 
7.Kysela Martin1975reg. muži 81-90 
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechutný Petr st.1976kraj. muži 71-80 
2.Janda Pavel1977kraj. muži 81-100 
3.Nechutný Petr ml.1998kraj. muži 121-150 
4.Nechutný Marek2002kraj. muži 151-200 
5.Šulda David1976reg. muži 32 
6.Dobrý Oldřich1957reg. muži 33 
7.Drofa Zdeněk1952reg. muži 61-70 
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cach Jaroslav1960kraj. muži 101-120 
2.Plic Bohumil1964kraj. muži 121-150 
3.Šípek Josef1972kraj. muži 201-250 
4.Pešík Radek1970kraj. muži 251-270 
5.Nový Jaroslav1953kraj. muži 251-270 
6.Pešička Ladislav1959reg. muži 30 
7.Švamberg Daniel1998reg. muži 51-60 
8.Šípek Filip2004reg. muži 61-70 
TJ Hrádek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krákora Tomáš1967kraj. muži 151-200 
2.Mudra Jan1975kraj. muži 151-200 
3.Janík Ladislav1962kraj. muži 201-250 
4.Růžička Zdeněk1991kraj. muži 251-279 
5.Matoušová Aneta2002reg. muži 31 
6.Rousek Petr1952reg. muži 113 
7.Hrubý Karel1953reg. muži nezařazen 
8.Mudra Jakub2006reg. muži nezařazen 
9.Mikuš Alois2008reg. muži nezařazen 
10.Polcarová Anežka1998reg. muži nezařazena 
Krajský přebor 1.tř.sk.B
Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pachner Jan2003kraj. muži 31-40 
2.Závora Adam2001kraj. muži 31-40 
3.Macháček Radek1969kraj. muži 51-60 
4.Uhlíř Marek1965kraj. muži 51-60 
5.Duchoň Antonín1974kraj. muži 71-80 
6.Mezera Petr1964kraj. muži 71-80 
7.Duchoň Roman1972kraj. muži 81-100 
8.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 81-100 
9.Kypta Michal1988kraj. muži 121-150 
10.Anetta Jan1993kraj. muži 151-200 
11.Gabriel Petr2003kraj. muži 151-200 
12.Boháč Jaroslav1956kraj. muži 201-250 
13.Kylián Zdeněk1969kraj. muži 201-250 
14.Korecký Filip1998kraj. muži 201-250 
15.Trnka Josef1968kraj. muži 251-279 
16.Bistřický David2003reg. muži 111-120 
17.Bednář David2006reg. muži 121-130 
18.Farajzl Filip2000reg. muži 125.5Střídavý start z TJ Sokol Starý Plzenec
KST Klatovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Javorský Daniel1977kraj. muži 41. - 50. 
2.Sladký Antonín1966kraj. muži 101. - 120. 
3.Reiser Miroslav1974kraj. muži 101. - 120. 
4.Kollros Roman1974kraj. muži 121. - 150. 
5.Hnojská Andrea2003kraj. muži 101. - 120. 
6.Tománek Matyáš2000kraj. muži 151. - 200. 
7.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151. - 200. 
8.Kesman Karel1977kraj. muži 201. - 250. 
9.Nováček Karel1973reg. muži 21. - 25. 
10.Koval Jan1993reg. muži 26. - 30. 
11.Hummel Jiří1945reg. muži 41. - 50. 
12.Belfín Karel ml.2001reg. muži 41. - 50. 
13.Berka Vítězslav1956reg. muži 51. - 60. 
14.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 61. - 70. 
15.Kinský Jiří1953reg. muži 71. - 80. 
16.Petrmichl Jan1965reg. muži 71. - 80. 
17.Netrval Jan2001nez. muži  
18.Netrval Rostislav1968nez. muži  
19.Hnojský Jiří1973nez. muži  
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromek Miroslav1959kraj. muži 151 
2.Sazama Luboš1970kraj. muži 151 
3.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 201 
4.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
5.Sazama Adam1997kraj. muži 201 
6.Jung Milan1970kraj. muži 201 
7.Jehlík Jan1960reg. muži 99 
8.Haas Václav1960reg. muži 142 
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Jan1963kraj. muži 251 
2.Květon Tomáš2003kraj. muži 251 
3.Svoboda Lukáš1995kraj. muži 251 
4.Šmíd Martin2000reg. muži 49 
5.Toman Ondřej1999reg. muži 61 
6.Kohout Václav1967reg. muži 64 
7.Kubovec Karel1963reg. muži 90 
8.Kalousek Miloš1973reg. muži 103 
9.Květon Jaroslav1965reg. muži 143 
TTC Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jan1999kraj. muži 81 - 100 
2.Gabriel Karel1978kraj. muži 121 - 150 
3.Němec Josef1975kraj. muži 201 - 250 
4.Písařík Zdeněk1952kraj. muži 201 - 250 
5.Herzer Jan1990kraj. muži 251 - 279 
6.Plachý Pavel1970reg. muži 106 
7.Šteffel Radek1981nez. muži  
8.Mráz Václav1997nez. muži  
TJ Sokol Kdyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stodola Jan1979kraj. muži 61-70 
2.Stanček Ivo1964kraj. muži 71-80 
3.März Miloslav1969kraj. muži 81-100 
4.Homolka Zdeněk1978kraj. muži 121-150 
5.Svoboda Josef1974kraj. muži 121-150 
6.Stanček Martin1988kraj. muži 201-250 
7.Jankulík Martin1985kraj. muži 201-250 
8.Plassová Jana1965kraj. muži 201-250 
9.Hlavatý Petr1990reg. muži 52 
10.Tochor Jiří1957reg. muži 71 
TJ Sokol Skomelno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruckauf Michal1995kraj. muži 101-120 
2.Hofman Petr ml.1991kraj. muži 151-200 
3.Šmíd Josef1974kraj. muži 151-200 
4.Hofman Martin1993kraj. muži 251-279 
5.Vimpel Jan1991reg. muži 65 
6.Hofman Petr st.1965reg. muži 80 
7.Kahovec Ladislav1952reg. muži 102 
8.Palek Vladimír1956reg. muži 110 
9.Nový Josef1951reg. muži 114 
10.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 128 
11.Cipra Petr1963reg. muži 137 
12.Patera Michal1975reg. muži 147 
13.Tolar Pavel1976reg. muži 154 
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhánek Martin1986kraj. muži 51-60 
2.Hach Václav1990kraj. muži 71-80 
3.Hodek Martin1990kraj. muži 101-120 
4.Zoubele Slavomír ml.1992kraj. muži 151-200 
5.Oplová Renáta1968reg. muži 90 
6.Česal Luděk1973reg. muži 101-110 
7.Havlíček Václav1942reg. muži 101-110 
8.Hach Jaroslav1948reg. muži 111-120 
9.Hejduk Zdeněk1950reg. muži 121-130 
10.Kantor František1969reg. muži 121-130 
11.Louda Jan st.1953reg. muži 131-140 
12.Čechura Jakub2005reg. muži 151-166 
13.Knoflíček Jan1977reg. muži 151-166 
14.Hobl Václav1948nez.  
15.Hodek Jiří1957nez.  
16.Hrádek Daniel2010nez.  
17.Hrádek Josef2008nez.  
18.Knoflíček Dan2011nez.  
19.Knoflíčková Nela2006nez.  
20.Vlčková Kamila1989nez.  
21.Voříšková Natálie2011nez.  
TJ Slavoj Stod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hořan Marek1984kraj. muži 90,5 
2.Roch Tomáš1985kraj. muži 110,5 
3.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 110,5 
4.Hulín Jiří1960kraj. muži 135,5 
5.Čada Vladimír1961kraj. muži 135,5 
6.Škrleta Luboš1961kraj. muži 175,5 
7.Hořan Milan1958kraj. muži 225,5 
8.Kodirov Khudoyberdi1980kraj. muži 225,5 
9.Rauner Václav1964kraj. muži 225,5 
10.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 225,5 
11.Zábranský Hynek1964kraj. muži 225,5 
SK Drahotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jan st.1974kraj. muži 128 
2.Kašper Petr1957kraj. muži 150 
3.Kříž Michal1981kraj. muži 204 
4.Ulman Miroslav1977kraj. muži 256 
5.Novotný Roman st.1974kraj. muži 268 
6.Pošar Pavel1976nez. muži  
7.Novotný Roman ml.1995nez. muži  
8.Syrový Václav1996reg. muži 79 
9.Michal Jan ml.2002reg. muži 110 
10.Koreň Pavel2002reg. muži 128 
11.Vokurka Pavel1974reg. muži 131 
12.Vokurka Martin2004reg. muži 134 
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazura Pavel1971kraj. muži 71. - 80. 
2.Sommer Patrik1997kraj. muži 81. - 100. 
3.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 121. - 150. 
4.Baierl Tomáš1969kraj. muži 151. - 200. 
5.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 121. - 150. 
6.Milfort Jiří st.1973reg. muži 26. - 30. 
7.Holý Pavel st.1959reg. muži 26. - 30. 
8.Vítovec Miroslav1959reg. muži 31. - 40. 
9.Láriš Petr st.1963reg. muži 31. - 40. 
10.Vítek Petr1969reg. muži 51. - 60. 
TJ Sokol Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krieger Ladislav1987kraj. muži 81-100 
2.Pitra František1960kraj. muži 101-120 
3.Císler Václav1960kraj. muži 121-150 
4.Krivda František1976kraj. muži 121-150 
5.Skopová Šárka1991kraj. ženy 8 
6.Gallerachová Iva2007kraj. muži 201-250 
7.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 201-250 
8.Gallerach Pavel1971reg. muži 14 
9.Šoltés Juraj1954reg. muži 16 
10.Šejba Bohumír1959reg. muži 23 
11.Krivda Daniel2004reg. muži 40 
12.Učík Rudolf1960reg. muži nezařazen 
Krajský přebor 2.tř.sk.A
TJ Sokol Klabava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šauer David1975kraj. muži 177 
2.Vokurka Jaroslav1962kraj. muži 228 
3.Bednář Radomír1960kraj. muži 261 
4.Kozelka Martin1973kraj. muži 265 
5.Duraj Vojtěch1973kraj. muži 270 
6.Bradna Zdeněk1970reg. muži 405 
7.Čech Jiří1978reg. muži 440 
8.Šauer Robert1972reg. muži 356 
9.Koudelka Petr1968reg. muži 916 
TJ Sokol Lhůta B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Jan1987kraj. muži 101-120 
2.Dvořák Petr1971kraj. muži 201-250 
3.Glazar František1980kraj. muži 201-250 
4.Komanec Pavel1962reg. muži 51-55 
5.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 251-279 
6.Altmann Pavel1969reg. muži 91-100 
7.Tětek Václav1969reg. muži 91-100 
8.Pašek Zdeněk1940reg. muži 101-110 
9.Protiva Pavel1962reg. muži 111-120 
10.Lašťovka Michal1988reg. muži 111-120 
11.Valdman Stanislav1955reg. muži 121-130 
TJ Spartak Strašice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Jaroslav1964kraj. muži 121-150 
2.Krátký Petr1977kraj. muži 151-200 
3.Havel Miroslav1975kraj. muži 201-250 
4.Janečková Jaroslava1970reg. muži 77 
5.Šlapák Jaroslav1971reg. muži 96 
6.Halbych Jan1983reg. muži 105 
7.Velek František1955reg. muži 111 
8.Havel Miroslav st.1952reg. muži 120 
9.Páv Jan1976reg. muži 131 
10.Bergmann Vladimír1975reg. muži 146 
11.Havel Jakub2008nez. mži  
TJ Město Zbiroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Jiří1982kraj. muži 121-150 
2.Kotva Pavel1962kraj. muži 151-200 
3.Jerling Jaroslav1967kraj. muži 251-279 
4.Kotva David1990kraj. muži 251-279 
5.Maier Zdeněk1988reg. muži 144 
6.Laubr Václav1969reg. muži 145 
7.Kotva Petr1965reg. muži 150 
8.Drábek Tomáš1977reg. muži 153 
9.Jančík Pavel1977nez. muži  
10.Hulcr Milan1981nez. muži  
11.Vácha Karel1977nez. muži  
12.Chvojka Petr1988nez. muži  
13.Vonásek Václav1965nez. muži  
14.Trnka Michal1974nez. muži  
15.Kocna Dan2005nez.  
16.Kovanda Jakub2008nez.  
17.Zavalený Jiří2006nez.  
18.Bauer Tomáš2007nez.  
19.Urx Miroslav2006nez.  
TJ Slavoj Stod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Vladimír1961kraj. muži 135,5 
2.Škrleta Luboš1961kraj. muži 175,5 
3.Hořan Milan1958kraj. muži 225,5 
4.Kodirov Khudoyberdi1980kraj. muži 225,5 
5.Šleis Petr1962reg. muži 29 
TJ Sokol Těně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poch Petr1965reg. muži 33 
2.Krajdl Roman1971reg. muži 34 
3.Tomášek Martin1973reg. muži 46 
4.Dobrý Jan1987reg. muži 52 
5.Hájek Dušan1978reg. muži 86 
6.Krajdlová Naďa1973reg. muži 93 
7.Tomášek Pavel1979reg. muži 98 
8.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 104 
9.Rydrych Pavel1968reg. muži 117 
10.Poch Václav1964reg. muži 138 
11.Pour Ondřej1979reg. muži 127 
12.Ježek Otakar1957reg. muži 166 
ST DDM Stříbro B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalavský Marcel1966kraj. muži 101-120 
2.Kubovský Jiří1957kraj. mži 151-200 
3.Hošťálek Milan1959kraj. muži 151-200 
4.Hošťálková Martina1990kraj. muži 201-250 
5.Honalová Klára1996kraj. muži 251-279 
6.Brzica Matěj1999reg. muži 10 
7.Hájek Karel1959reg. muži 36 
8.Chalupecký Zdeněk1984reg. muži 42 
9.Kříž Petr1964reg. muži 58 
10.Gottfried Tomáš1977nez. muži  
TJ Sokol Kralovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrámek Martin1982kraj. muži 151-200 
2.Skyba Martin1989kraj. muži 201-250 
3.Skyba Antonín1965kraj. muži 201-250 
4.Habl Jakub2003kraj. muži 201-250 
5.Kolena Jakub2003reg. muži 51-60 
6.Malčikov Pavel1952reg. muži 71-80 
7.Csukás Karol1999reg. muži 71-80 
TJ Slavoj Chodová Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Roman1971kraj. muži 151-200 
2.Soukup Zdeněk1970kraj. muži 151-200 
3.Krejčí Antonín1965kraj. muži 151-200 
4.Haišman Jaroslav1962kraj. muži 201-250 
5.Bočan Miroslav1954kraj. muži 201-250 
6.Abramčuk Jiří1975reg. muži 8 
7.Vasilečko Michal1966reg. muži 10 
8.Wágner František1963reg. muži 23 
9.Krejčí Milan1970reg. muži 28 
10.Rolko Rudolf1958reg. muži 53 
11.Rolko Zdeněk1964reg. muži 58 
SK Rokycany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora František1986kraj. muži 151.-200. 
2.Budín Václav1978kraj. muži 151.-200. 
3.Soukup Lukáš1993kraj. muži 201.-250. 
4.Straka Michal1977kraj. muži 251.-279. 
5.Valenta Miroslav1962reg. muži 26. 
6.Filip Michal1980reg. muži 27. 
7.Voříšek Jiří st.1966reg. muži 40. 
8.Bistřický Bohumír1946nez. muži  
9.Čejka Petr1985nez. muži  
10.Enžl Vlastimil1959nez. muži  
11.Košek Michal1971nez. muži  
12.Veselý Jaroslav1969nez. muži  
TJ Sokol Horní Bělá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švamberg Luboš1964kraj. muži 151-200 
2.Hruška Václav1954kraj. muži 201-250 
3.Nový Jaroslav1953kraj. muži 251-270 
4.Pešička Ladislav1959reg. muži 30 
5.Šulda David1976reg. muži 32 
6.Dobrý Oldřich1957reg. muži 33 
7.Švamberg Daniel1998reg. muži 51-60 
8.Drofa Zdeněk1952reg. muži 61-70 
TJ Hraničář Částkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Martin1975reg. muži 3 
2.Zušťák Petr1976reg. muži 4 
3.Matejovič Petr1979reg. muži 8 
4.Matejovič Lukáš1982reg. muži 19 
5.Bíšek Bohumil1939reg. muži 45 
6.Lebeda Pavel ml.1986reg. muži 74 
7.Lebeda Pavel st.1960nez. muži  
Krajský přebor 2.tř.sk.B
Union Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duchoň Roman1972kraj. muži 81-100 
2.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 81-100 
3.Anetta Jan1993kraj. muži 151-200 
4.Gabriel Petr2003kraj. muži 151-200 
5.Boháč Jaroslav1956kraj. muži 201-250 
6.Kylián Zdeněk1969kraj. muži 201-250 
7.Korecký Filip1998kraj. muži 201-250 
8.Trnka Josef1968kraj. muži 251-279 
9.Bistřický David2003reg. muži 111-120 
10.Kovář Martin1986reg. muži 111-120 
11.Bednář David2006reg. muži 121-130 
12.Vintr Josef2006reg. muži 141-150 
13.Švarc Jan2007reg. muži 141-150 
14.Liška Josef2006reg. muži 151-166 
15.Sýkora David2006reg. muži 151-166 
TJ Sokol Staňkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát František1963kraj. muži 201-250 
2.Bauer Ondřej1985kraj. muži 201-250 
3.Mandík Karel1978kraj. muži 201-250 
4.Hes Vladimír1975kraj. muži 201-250 
5.Bauer Pavel1959reg. muži 50 
6.Valečka Josef1953kraj. muži 60 
7.Mandík Karel st.1953kraj. muži 65 
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromádko Pavel1966kraj. muži 121.-150. 
2.Kočka Pavel1966kraj. muži 201.-250. 
3.Hranai Martin1995kraj. muži 201.-250. 
4.Janovec Jiří st.1966kraj. muži 201.-250. 
5.Duffek Miroslav1967reg. muži 65. 
6.Novák Petr1970reg. muži 95. 
7.Strnad Miloslav1970reg. muži 108. 
8.Úškrt Antonín1956reg. muži 115. 
TJ Sokol Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Látka Jan1976kraj. muži 151.-200. 
2.Beneš Jaroslav1978kraj. mži 201.-250. 
3.Hadrava Libor1962kraj. muži 251.-279. 
4.Baštář Vratislav1955kraj. muži 251.-279. 
5.Herink Jiří1955reg. muži 82. 
6.Baštář Radek1988reg. muži 102. 
7.Myška Václav ml.2003kraj. dci 10Střídavý start z Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín z.s.
8.Jirák Aleš1978nez. muži  
TJ Sokol Kdyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Josef1974kraj. muži 121-150 
2.Stanček Martin1988kraj. muži 201-250 
3.Jankulík Martin1985kraj. muži 201-250 
4.Plassová Jana1965kraj. muži 201-250 
5.Hlavatý Petr1990reg. muži 52 
6.Kociánová Dana1969reg. muži 66 
7.Tochor Jiří1957reg. muži 71 
8.Hlavatá Jana1966reg. muži 86 
9.Jandečka Jindřich2008reg. muži 98 
10.Jandečka Jiří2006reg. muži 104 
SK Poběžovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuneš Václav1984reg. muži 32 
2.Stróž Vladimír1964reg. muži 49 
3.Glatz Karel1996reg. muži 56 
4.Timura Oldřich1983reg. muži 78 
5.Vogeltanz Jindřich1950reg. muži 74 
6.Kabourek Miroslav1967reg. muži 94 
7.Král Jan1946reg. muži 101 
8.Špaček Karel1972reg. muži 113 
9.Kotlan Ladislav1951reg. muži 114 
10.Kabourek Pavel1992nez.  
11.Lipenský Josef1948nez.  
TJ Slavoj Stod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.März Tomáš1973kraj. muži 55,5 
2.Rauner Václav1964kraj. muži 225,5 
3.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 225,5 
4.Zábranský Hynek1964kraj. muži 225,5 
5.März Ondřej2008reg. muži 65,5 
TJ Sokol Spálené Poříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohdan Petr1959kraj. muži 201-250 
2.Stach Jiří1975reg. muži 23 
3.Sládek Jaroslav1959reg. muži 28 
4.Stach Petr1978reg. muži 30 
5.Balek Jan1989reg. muži 37 
6.Kovařík Jiří1995reg. muži 50,5 
7.Cink Martin1984reg. muži 50,5 
8.Kozel Milan1974reg. muži 60,5 
9.Stach David2001reg. muži 60,5 
10.Fiala Vladislav1989nez. muži  
11.Michálek Pavel1985nez. muži  
12.Vaidiš René1974nez. muži  
TJ Sokol Plzeň V. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
2.Hoang Tony1965kraj. muži 151-200cizinec 
3.Jánský Marek2000kraj. muži 151-200 
4.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
5.Egermaier Jakub1988kraj. muži 151-200 
6.Kuncl Denis2003kraj. muži 151-200 
7.Fencl Václav1995kraj. muži 201-250 
8.Klimeš Jakub1999reg. muži 101-120 
9.Mózer Dominik1997reg. muži 81-90 
10.Šebor Jan1992reg. muži 101-110 
11.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 12 
12.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 13 
13.Vyletová Helena1972kraj. ženy 14 
14.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 17 
15.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 18 
16.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 19 
TJ Baník Líně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolesa David1981reg. muži 31 
2.Olšák David1980reg. muži 51 - 60 
3.Procházka Filip1982reg. muži 51 - 60 
4.Kasten Jiří1972reg. muži 26 
5.Housar Ivo1969reg. muži 40 
6.Pavlíček Milan st.1959reg. muži 121 - 125 
7.Fekete Antonín1974reg. muži 110 
KOC Sušice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 121. - 150. 
2.Jarab Josef1986kraj. muži 121. - 150. 
3.Holý Pavel st.1959reg. muži 26. - 30. 
4.Sommer Václav1956reg. muži 26. - 30. 
5.Milfort Jiří st.1973reg. muži 26. - 30. 
6.Vítovec Miroslav1959reg. muži 31. - 40. 
7.Láriš Petr st.1963reg. muži 31. - 40. 
8.Růžička Radek1986reg. muži 31. - 40. 
9.Vítek Petr1969reg. muži 51. - 60. 
10.Potužák Václav1956reg. muži 51. - 60. 
11.Seufert Reinhard1951reg. muži 61. - 70. 
12.Kopa Jan1957reg. muži 71. - 80. 
13.Rovňan Richard1973reg. muži 71. - 80. 
14.Oroš Karel1961reg. muži 81. - 100. 
15.Mirvald Jan1984reg. muži 81. - 100. 
16.Milfortová Simona2005reg. muži 101. - 123. 
17.Vítek David2010nez.  
18.Vítek Martin2011nez.  
TJ Zdemyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoch Jiří1962kraj. muži 35,5 
2.Švarc Václav1971kraj. muži 225,5 
3.Švarc Pavel1966kraj. muži 225,5 
4.Hýsek Tomáš1980kraj. muži 265 
5.Sedláček Miloš1970reg. muži 39 
6.Pražan Jiří1974reg. muži 60,5 
Český pohár
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Marek1996kraj. muži 81. - 100. 
2.Babický Josef1980kraj. muži 121. - 150. 
3.Lopata Vladimír1977kraj. muži 121. - 150. 
4.Vyskočil Martin1997kraj. muži 151. - 200. 
5.Boura Lukáš1987kraj. muži 151. - 200. 
6.Dostál Ondřej1979reg. muži 70. 
7.Lev Marek1983reg. muži 111. 
8.Murlová Dana1959reg. muži 131. 
9.Judl Rostislav1971reg. muži 142. 
10.Kraidl Milan1972reg. muži 164. 
11.Kotas Pavel1964reg. muži 147. 
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromek Miroslav1959kraj. muži 151 
2.Sazama Luboš1970kraj. muži 151 
3.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 201 
4.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
5.Sazama Adam1997kraj. muži 201 
6.Jung Milan1970kraj. muži 201 
7.Jehlík Jan1960reg. muži 99 
8.Haas Václav1960reg. muži 142 
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Jan1963kraj. muži 251 
2.Květon Tomáš2003kraj. muži 251 
3.Svoboda Lukáš1995kraj. muži 251 
4.Šmíd Martin2000reg. muži 49 
5.Toman Ondřej1999reg. muži 61 
6.Kohout Václav1967reg. muži 64 
7.Kubovec Karel1963reg. muži 90 
8.Kalousek Miloš1973reg. muži 103 
9.Květon Jaroslav1965reg. muži 143 
TJ Kožlany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šapovalov Jiří1955kraj. muži 21.-50. 
2.Hoffman Robert1974reg. muži 27. 
3.Vojáček Rudolf1953reg. muži 51.-60. 
4.Mudra Vladimír1984reg. muži 51.-60. 
5.Hoffman Jindřich1945reg. muži 61.-70. 
6.Sixta Jan1972reg. muži 61.-70. 
7.Kubát Jiří1964reg. muži 71.-80. 
8.Konopásek Milan1960reg. muži 101.-110. 
9.Votýpka Jaromír1965reg. muži 111.-120. 
10.Sebránek Jaroslav1952nez. muži  
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Petr1984kraj. muži 26-30 
2.Peckert Daniel1976kraj. muži 41-50 
3.Mandík Petr1979kraj. muži 81-100 
4.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
5.Dietl Luboš1973kraj. muži 101-120 
SKUŘ Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wimmer Jan1973reg. muži 81-90 
2.Sýkora Hynek1961reg. muži 81-90 
3.Zeman Luboš1957reg. muži 91-100 
SKUŘ Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 81-100 
2.Čákora Ladislav ml.2004reg. muži 131-140 
3.Čákorová Tereza2007kraj. ženy 21-25 
TTC Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jan1999kraj. muži 81 - 100 
2.Gabriel Karel1978kraj. muži 121 - 150 
3.Němec Josef1975kraj. muži 201 - 250 
4.Písařík Zdeněk1952kraj. muži 201 - 250 
5.Herzer Jan1990kraj. muži 251 - 279 
6.Plachý Pavel1970reg. muži 106 
7.Šteffel Radek1981nez. muži  
8.Mráz Václav1997nez. muži  
TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlčoch Jan1986reg. muži 81.-90. 
2.Škarda Milan1987reg. muži 91.-100. 
3.Skála Martin1979nez. muži 121.-130. 
4.Houdek Jaroslav1937reg. muži 131.-140. 
5.Hiršl Alois1954reg. muži 131.-140. 
6.Hiršl Alois ml.1980nez.  
7.Salcman Karel1985nez.  
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vohradský Marek1991kraj. muži 41.- 50. 
2.Vladyka Jakub1999kraj. muži 41.-50. 
3.Šperl Jakub2004kraj. muži 121.-150. 
4.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 151.-200. 
5.Malý Josef1989kraj. muži 121.-150. 
6.Brant František1970kraj. muži 151.-200. 
7.Vohradský Jiří1969kraj. muži 201.-250. 
8.Pastuch Jan1980reg. muži 9N. 
9.Umner Filip2004reg. muži 25. 
10.Dolejš Pavel1972reg. muži 27N. 
11.Lang Oliver2001reg. muži 36. 
12.Hrubý Petr1960reg. muži 40. 
13.Urbanec Matěj2004reg. muži 41. 
ST DDM Stříbro A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adam Ondřej1987kraj. muži 31-40 
2.Hošťálek Josef1987kraj. muži 71-80 
3.Gregor Martin1990kraj. muži 81-100 
4.Kalavský Marcel1966kraj. muži 101-120 
5.Vaňous Martin1982kraj. muži 121-150 
6.Kubovský Jiří1957kraj. mži 151-200 
7.Hošťálek Milan1959kraj. muži 151-200 
8.Hošťálková Martina1990kraj. muži 201-250 
9.Honalová Klára1996kraj. muži 251-279 
10.Hájek Karel1959nez. muži  
11.Chalupecký Zdeněk1984nez. muži  
12.Gottfried Tomáš1977nez. muži  
13.Brzica Matěj1999nez. muži  
14.Kříž Petr1964nez. muži  
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromádko Pavel1966kraj. muži 121.-150. 
2.Látka Jan1976kraj. muži 151.-200. 
3.Kočka Pavel1966kraj. muži 201.-250. 
4.Hranai Martin1995kraj. muži 201.-250. 
5.Beneš Jaroslav1978kraj. mži 201.-250. 
6.Janovec Jiří st.1966kraj. muži 201.-250. 
7.Hadrava Libor1962kraj. muži 251.-279. 
8.Baštář Vratislav1955kraj. muži 251.-279. 
9.Duffek Miroslav1967reg. muži 65. 
10.Herink Jiří1955reg. muži 82. 
11.Novák Petr1970reg. muži 95. 
12.Baštář Radek1988reg. muži 102. 
13.Strnad Miloslav1970reg. muži 108. 
14.Úškrt Antonín1956reg. muži 115. 
KST Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Končal Adam2002kraj. muži 11.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V
2.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 26.-30. 
3.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 41. - 50. 
4.Pergler Jakub1991kraj. muži 41. - 50. 
5.Javorský Daniel1977kraj. muži 41. - 50. 
6.Sladký Antonín1966kraj. muži 101. - 120. 
7.Reiser Miroslav1974kraj. muži 101. - 120. 
8.Hnojská Andrea2003kraj. muži 101. - 120. 
9.Kollros Roman1974kraj. muži 121. -150. 
10.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151. - 200. 
11.Tománek Matyáš2000kraj. muži 151. - 200. 
12.Kesman Karel1977kraj. muži 201. - 250. 
13.Nováček Karel1973reg. muži 21. - 25. 
14.Koval Jan1993reg. muži 26. - 30. 
15.Hummel Jiří1945reg. muži 41. - 50. 
16.Belfín Karel ml.2001reg. muži 41. - 50. 
17.Berka Vítězslav1956reg. muži 51. - 60. 
18.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 61. - 70. 
19.Petrmichl Jan1965reg. muži 71. - 80. 
20.Kinský Jiří1953reg. muži 71. - 80. 
21.Netrval Rostislav1968nez. muži  
Bageta Dolany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bejček Jiří1978reg. muži 71.-80. 
2.Belfín Karel1973reg. muži 41.-50. 
3.Talián Michal1975reg. muži 51.-60. 
4.Krejčí Jiří1989reg. muži 41.-50. 
5.Nechutná Veronika1983nez. ženy  
6.Kott Tomáš1976reg. muži 101.-123. 
TJ Sokol Skomelno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruckauf Michal1995kraj. muži 101-120 
2.Hofman Petr ml.1991kraj. muži 151-200 
3.Hofman Martin1993kraj. muži 251-279 
4.Nový Josef1951reg. muži 114 
5.Patera Michal1975reg. muži 147 
TJ Sokol Skomelno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Josef1974kraj. muži 151-200 
2.Hofman Petr st.1965reg. muži 80 
3.Vimpel Jan1991reg. muži 65 
4.Kahovec Ladislav1952reg. muži 102 
5.Palek Vladimír1956reg. muži 110 
6.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 128 
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhánek Martin1986kraj. muži 51-60 
2.Hach Václav1990kraj. muži 71-80 
3.Hodek Martin1990kraj. muži 101-120 
4.Zoubele Slavomír ml.1992kraj. muži 151-200 
5.Oplová Renáta1968reg. muži 90 
6.Česal Luděk1973reg. muži 101-110 
7.Havlíček Václav1942reg. muži 101-110 
8.Hach Jaroslav1948reg. muži 111-120 
9.Kantor František1969reg. muži 121-130 
10.Hejduk Zdeněk1950reg. muži 121-130 
11.Louda Jan st.1953reg. muži 131-140 
12.Čechura Jakub2005reg. muži 151-166 
13.Knoflíček Jan1977reg. muži 151-166 
14.Hobl Václav1948nez.  
15.Hodek Jiří1957nez.  
16.Hrádek Daniel2010nez.  
17.Hrádek Josef2008nez.  
18.Knoflíček Dan2011nez.  
19.Knoflíčková Nela2006nez.  
20.Vlčková Kamila1989nez.  
21.Voříšková Natálie2011nez.  
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Václav1954kraj. muži 201-250 
2.Nový Jaroslav1953kraj. muži 251-270 
3.Pešík Radek1970kraj. muži 251-270 
4.Dobrý Oldřich1957reg. muži 33 
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šípek Josef1972kraj. muži 201-250 
2.Šulda David1976reg. muži 32 
3.Švamberg Daniel1998reg. muži 51-60 
4.Šípek Filip2004reg. muži 61-70 
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Vladimír1981kraj. muži 15 
2.Franc Štěpán1995kraj. muži 19 
3.Pechman Petr1998kraj. muži 61-70 
4.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 101-120 
5.Jůza Jaroslav2005kraj. muži 151-200 
6.Jánský Marek2000kraj. muži 151-200 
7.Kuncl Denis2003kraj. muži 151-200 
8.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
9.Egermaier Jakub1988kraj. muži 151-200 
10.Fencl Václav1995kraj. muži 201-250 
11.Klimeš Jakub1999reg. muži 101-120 
12.Vyletová Helena1972kraj. ženy 14 
13.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 12 
14.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 13 
15.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 17 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Petr1963kraj. muži 31-40 
2.Panský Miroslav1957kraj. muži 71-80 
3.Auterský Václav1960kraj. muži 61-70 
4.Vycudilík Jan1981kraj. muži 81-100 
5.Hofman Petr1974kraj. muži 81-100 
6.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 81-100 
7.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
8.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 151-200cizinec 
9.Hoang Tony1965kraj. muži 151-200cizinec 
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobrý Václav1964kraj. muži 151-200 
2.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 151-200 
3.Poch Pavel1965kraj. muži 151-200 
4.Ungr Jan II.1958kraj. muži 151-200 
5.Poch Petr1965reg. muži 33 
6.Krajdl Roman1971reg. muži 34 
7.Tomášek Martin1973reg. muži 46 
8.Dobrý Jan1987reg. muži 52 
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Tomáš1981reg. muži 95.5 
2.Klíma Jan1981reg. muži 95.5 
3.Farajzl Stanislav1956reg. muži 105.5 
4.Farajzl Filip2000reg. muži 125.5 
5.Frank Bohumil1953reg. muži 115.5 
6.Kašperáková Markéta1974nez.  
7.Otto Milan1952reg. muži 85.5 
8.Sutnar Josef1950reg. muži 105.5 
9.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 105.5 
10.Petrák Jaroslav1954reg. muži 125.5 
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 41.-50. 
2.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 51.-60. 
3.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61. - 70. 
4.Baierl Tomáš1969kraj. muži 151. - 200. 
5.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 121. - 150. 
6.Holý Pavel st.1959reg. muži 26. - 30. 
7.Jarab Josef1986kraj. muži 121. - 150. 
8.Kopa Jan1957reg. muži 71. - 80. 
9.Láriš Petr st.1963reg. muži 31. - 40. 
10.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 121. - 150. 
11.Mazura David1996kraj. muži 51. - 60. 
12.Mazura Pavel1971kraj. muži 71. - 80. 
13.Milfort Jiří st.1973reg. muži 26. - 30. 
14.Milfortová Simona2005reg. muži 101. - 123. 
15.Mirvald Jan1984reg. muži 81. - 100. 
16.Oroš Karel1961reg. muži 81. - 100. 
17.Potužák Václav1956reg. muži 51. - 60. 
18.Rovňan Richard1973reg. muži 71. - 80. 
19.Růžička Radek1986reg. muži 31. - 40. 
20.Seufert Reinhard1951reg. muži 61. - 70. 
21.Sommer Patrik1997kraj. muži 81. - 100. 
22.Sommer Václav1956reg. muži 26. - 30. 
23.Vítek David2010nez.  
24.Vítek Martin2011nez.  
25.Vítek Petr1969reg. muži 51. - 60. 
26.Vítovec Miroslav1959reg. muži 31. - 40. 
Lapák Třebomyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Michal1990reg. muži 81.-100. 
2.Trubač Frantšek1962reg. muži 81.-100. 
3.Trubač Lukáš1988reg. muži 81.-100. 
4.Hiřman Radek1990reg. muži 101.-123. 
5.Polena Luboš1976reg. muži 81.-100. 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 61-70 
2.Mandák Pavel1973kraj. muži 71-80 
3.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 71-80 
4.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 81-100 
5.Buriánek Martin2000kraj. muži 101-120 
6.Buriánek Jan1968kraj. muži 121-150 
7.Račáková Michaela1993reg. muži 51-60 
TJ Sokol Horažďovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Lukáš2008reg. muži 71-80 
2.Šimanovský Marek2008reg. muži 81-100 
3.Šimanovský Robert1978reg. muži 81-100 
4.Šimanovský Filip2011kraj. sži 38 
5.Roubal Ondřej2005kraj. sži 45 
TJ Slavoj Tachov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tóth Vojtech1967reg. muži 6cizinec 
2.Mikulášek Pavel1957reg. muži 16 
3.Dresler Miroslav1959reg. muži 24 
4.Císař Rudolf1961reg. muži 29 
5.Nič Jaroslav1963reg. muži 37 
6.Záliš Pavel1959reg. muži 38 
7.Sňozík Ivan1952reg. muži 42 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy