Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
SKST Chodov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 21-25 
2.Kruliš David1994kraj. muži 21-25 
3.Malina Josef1972kraj. muži 31-40 
4.Tesař Vojtěch1999kraj. muži 31-40 
5.Tonhauser Robert1979kraj. muži 31-40 
6.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
7.Noveský Leon1987kraj. muži 51-60 
8.Nykl Jiří2005kraj. muži 91-100 
9.Boči Lukáš2004kraj. muži 101-120 
10.Sankotová Klára2005kraj. muži 121-150 
11.Kořínek Jan1983nez.  
12.Hamata Petr1969nez.  
13.Tišer Emil ml.1981nez.  
14.Holub Martin1974nez.  
TJ Slovan Karlovy Vary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ďurža Karel1966kraj. muži 12 
2.Surma Radek1972kraj. muži 15 
3.Čáp Ladislav st.1968kraj. muži 31-40 
4.Kročák Roman1980kraj. muži 81-90 
5.Surma Daniel2001reg. muži 61-70 
6.Daněk Zdeněk1958nez. muži  
7.Heřman Milan1953nez. muži  
8.Vrzal Ivan1967nez. muži  
9.Nohýnek Jan1938nez. muži  
10.Prokopová Martina1969nez. ženy  
11.Slaná Marika2005nez. ženy  
TJ Slovan Karlovy Vary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopárek Jiří1975kraj. muži 26-30 
2.Švec Jan1964kraj. muži 31-40 
3.Čáp Ladislav ml.1997kraj. muži 31-40 
4.Teiner Martin1975kraj. muži 51-60 
5.Růžička Vladimír1964reg. muži 61-70 
6.Kožíšek Miloslav1952reg. muži 61-70 
7.Šindelář Jiří1965reg. muži 71-74 
8.Novotný Roman1976nez. muži  
9.Matoušek Jiří1982nez. muži  
10.Dellamária Marko2006nez. muži  
11.Böhm Adam2011nez. muži  
TJ Baník Sokolov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paprštein Ladislav1976kraj. muži 21 - 25 
2.Tomšík Jaroslav1964kraj. muži 26 - 30 
3.Drahokoupil Jakub1988kraj. muži 31 - 40 
4.Lof Milan1962kraj. muži 41 - 50 
5.Choděra Miroslav1967kraj. muži 41 - 50 
6.Visinger Jakub2000kraj. muži 51 - 60 
7.Beníšek Karel1952kraj. muži 71 - 80 
8.Fabiš Štefan1972kraj. muži 101 - 120 
9.Černý Lukáš1987kraj. muži 121-150 
10.Truong Van Ba1958kraj. muži 121-150 
11.Bjalončík Boris1951nez.  
12.Vébr Jaroslav1956nez.  
TJ Loket nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pumpr Jaroslav1958kraj. muži 71-80 
2.Laurinc Ludevít1950kraj. muži 81-90 
3.Kotlaba Josef1945kraj. muži 91-100 
4.Hlaváček Miloš1955kraj. muži 121-150 
5.Kárová Klára2003kraj. muži 121-150 
6.Kotlaba Miroslav1948kraj. muži 121-150 
7.Kejšar Miroslav1948kraj. muži 121-150 
8.Bucifal Josef1968kraj. muži 121-150 
9.Nováček Vladislav1957kraj. muži 121-150 
10.Kára Josef1967reg. muži 63-72 
11.Majer Vlastimil1976reg. muži 73-79 
12.Dostál Stanislav1951reg. muži 84-87 
13.Bednář Jiří1942nez.  
TJ Ostrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čonka Martin1977kraj. muži 11 
2.Provazník Jiří1965kraj. muži 14 
3.Provazník Jan st.1959kraj. muži 31-40 
4.Vysocký Ivan1960kraj. muži 31-40 
5.Babor Václav1961kraj. muži 61-70 
6.Novák Radek1975kraj. muži 71-80 
7.Vařečka Pavel1978kraj. muži 71-80 
8.Vyhlídka Daniel1987kraj. muži 71-80 
9.Zika Miroslav1972kraj. muži 81-90 
10.Vařejčka Josef1953kraj. muži 91-100 
11.Zika Petr1974kraj. muži 101-120 
12.Dvořák Jindřich1964kraj. muži 121-150 
13.Ježek Tomáš2004nez.  
14.Kopnický Miroslav1987nez.  
15.Kuchař Ondřej2003nez.  
SK Toužim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ženíšek Jiří1965kraj. muži 41-50 
2.Daniel Pavel1978kraj. muži 51-60 
3.Pohanka Jaroslav1960kraj. muži 51-60 
4.Kheil Jakub1984kraj. muži 91-100 
5.Mašková Nicole2003kraj. muži 101-120 
6.Blažek František1975reg. muži 51-60 
7.Kokeš Jan2005reg. muži 51-60 
8.Mašek Marek1975reg. muži 61-70 
9.Jaša Jan1948reg. muži 61-70 
10.Hanák Tobiáš2003nez.  
11.Heinrich Petr1969nez.  
12.Hemzáček Lothar2006nez.  
13.Hošek Dušan2001nez.  
14.Hošek Jakub2005nez.  
15.Kvasnička Filip2010nez.  
16.Šindelář František2006nez.  
17.Vohryzka Jiří2003nez.  
TJ Slavoj Kynšperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medvecký Ludovit1955kraj. muži 81-90 
2.Bárta Václav st.1961kraj. muži 91-100 
3.Liška Jan1984kraj. muži 101-120 
4.Kadavý Vladimír1984kraj. muži 101-120 
5.Galek Roman1964kraj. muži 101-120 
6.Liška David1981kraj. muži 121-150 
7.Oboňová Tereza1992reg. muži 63-72 
8.Rosová Jaroslava2001reg. muži 63-72 
9.Nováček Ladislav1965reg. muži 63-72 
10.Galek Vojtěch1990nez.  
11.Janda Michal1999nez.  
12.Volf Oldřich1942nez.  
13.Veselý Marek1983nez.  
14.Turčinek Antonín1949nez.  
15.Socha Zdeněk1965nez.  
16.Veselá Michaela2004nez.  
17.Sochová Karolína1998nez.  
18.Konečný Jan1987nez.  
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Völgyesi Zdeňek1963kraj. muži 10 
2.Svěrák Boris1966kraj. muži 41.-50. 
3.Gerba Ondřej1975kraj. muži 51.-60. 
4.Klůj Ivan1952kraj. muži 61.-70. 
5.Hynek Jiří1958kraj. muži 61.-70 
6.Krejčí David1978kraj. muži 81.-90. 
7.Řezáč Bohumil1960kraj. muži 101.-120. 
8.Benedik Miroslav1960reg. muži 51.-60. 
9.Fábera Vratislav1948reg. muži 51.-60. 
10.Strnad Pavel1967reg. muži 61.-70. 
11.Čapek Libor1961nez.  
12.Kotál Jakub2006nez.  
13.Holubek Milan1952nez.  
14.Čermák Jakub2007nez.  
15.Löffler Matouš2007nez.  
16.Rubin Pavel1948nez.  
17.Švarcová Jana2000nez.  
TJ Jiskra Březová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korb Rostislav1971kraj. muži 19 
2.Hurban Nikola1995kraj. muži 21-25 
3.Skokov Jaroslav1976kraj. muži 41-50 
4.Pechman Vladimír1971kraj. muži 41-50 
5.Kostroun Jiří1971kraj. muži 61-70 
6.Gabriel Karel1975kraj. muži 81-90 
7.Holeček Petr1972kraj. muži 91-100 
8.Černík Jaroslav1953kraj. muži 101-120 
9.Dušek Jan1979kraj. muži 121-150 
10.Hurban Jan1969nez. muži  
11.Jíra Ladislav1979nez. muži  
12.Schafer Michal1974nez. muži  
13.Vlach Petr1974nez. muži  
SKST Cheb C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák Jan1989kraj. muži 7. 
2.Ramsauer Tomáš1993kraj. muži 20. 
3.Trgo Michael2001kraj. muži 41.-50. 
4.Špalek Vít2003kraj. muži 51.-60. 
5.Lošťáková Tereza2006kraj. muži 101.-120. 
6.Kytka Rudolf2002kraj. muži 121.-150. 
7.Lošťáková Kristýna2002kraj. muži 121.-150. 
8.Kopecký Jiří1942reg. muži 24. 
9.Gavlas Anton st.1948reg. muži 26. 
10.Veinfurt Adam2004reg. muži 31. 
11.Průcha Petr1948reg. muži 43. 
12.Kinter Václav1949reg. muži 46. 
13.Jelínek Kristian2004reg. muži 59. 
14.Izák Vladimír1949reg. muži 61. 
Krajský přebor 1. třídy
TJ Baník Bukovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niebauer Aleš1971kraj. muži 61-70 
2.Lesák František1960kraj. muži 71-80 
3.Holeček Martin1971kraj. muži 91-100 
4.Strýček Rudolf1960kraj. muži 101-120 
5.Nerad Václav1965kraj. muži 121-150 
6.Rustler Alois1967reg. muži 61-62 
7.Rozsnyaki Jiří1960reg. muži 73-79 
8.Kubík Roman1967reg. muži 84-87 
9.Šafářová Pavlína2005reg. muži 84-87 
10.Sadílek Ladislav1958reg. muži 88-94 
11.Šafářová Tereza2005reg. muži 88-94 
12.Richterová Lenka1976reg. muži 88-94 
13.Pařil Vladimír1969reg. muži 95-102 
14.Kodlová Jana1967reg. muži 95-102 
15.Bauchner Tomáš2003reg. muži 103-104 
16.Šafář Jiří1966nez. muži  
17.Prekop Tomáš1980nez. muži  
18.Rozsnyaki Jana1969nez. muži  
TJ Spartak Horní Slavkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchan Miroslav ml.1982kraj. muži 51-60 
2.Hejtmánek Tomáš1974kraj. muži 81-90 
3.Ježek Václav1962kraj. muži 81-90 
4.Harašta Ivan1965kraj. muži 121-150 
5.Krombholz Josef1949reg. muži 73-79 
6.Kurfúrst Oldřich1955reg. muži 73-79 
7.Uhrin Juraj1949reg. muži 80-83 
8.Kottner František1953reg. muži 88-94 N 
9.Pósingerová Klára2005reg. muži 95-102 
10.Klečka Karel2004reg. muži 95-102 
11.Kaleja Zdeněk1961nez.  
SKST Chodov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tonhauser Robert1979kraj. muži 31-40 
2.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
3.Noveský Leon1987kraj. muži 51-60 
4.Minář Miloš1959kraj. muži 71-80 
5.Kalanyos Jiří1982kraj. muži 61-70 
6.Nykl Jiří2005kraj. muži 91-100 
7.Boči Lukáš2004kraj. muži 101-120 
8.Brož Matěj2003kraj. muži 121-150 
9.Sankotová Klára2005kraj. muži 121-150 
10.Morová Natálie2002kraj. muži 121-150 
11.Tomas Lukáš2004reg. muži 63-72 
12.Svoboda Dominik2003reg. muži 80-83 
13.Mihok Dušan2008reg. muži 88-94 N 
14.Kořínek Jan1983nez.  
15.Hamata Petr1969nez.  
16.Tišer Emil ml.1981nez.  
17.Holub Martin1974nez.  
18.Tonhauser Martin ml.2001nez.  
TJ Lomnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrušková Andrea1972kraj. muži 71.-80. 
2.Rada Kvído Štěpán2004kraj. muži 71.-80. 
3.Zima Jiří1972kraj. muži 91.-100. 
4.Vondrušková Nikola2001kraj. muži 121.-150. 
5.Janků Karolina2006reg. muži 63.-72. 
6.Kupčík Albert2004reg. muži 63.-72. 
7.Furchová Zuzana2005reg. muži 73.-79. 
8.Janků Renata1969reg. muži 73.-79. 
9.Kupčíková Nela2007reg. muži 84.-87. 
10.Mazurkovič Vladimír1997nez.  
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jánský Radek1972kraj. muži 16 
2.Le Quang Trung1989kraj. muži 41-50cizinec 
3.Dospíšil Ivan1951kraj. muži 51-60 
4.Nguyen Huy Hac1965kraj. muži 101-120 
5.Janský Michal1982kraj. muži 121-150 
6.Lošťák Ladislav1977reg. muži 40 
7.Letalíková Jana1987reg. muži 54 
8.Hostek Karel1968nez.  
9.Krnáč Filip2007nez.  
10.Kudrhalt Štěpán2006nez.  
11.Žibrický Antonín2009nez.  
NK BFB Bochov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Yahodka Maksym1991kraj. muži 61 - 70cizinec 
2.Chalupný Luboš1970kraj. muži 101 - 120 
3.Egert Miroslav1968kraj. muži 101 - 120 
4.Šťovíček Miroslav1968kraj. muži 101 - 120 
5.Vonšovský Miroslav1968kraj. muži 121 - 150 
6.Kajzar Robert1978nez.  
7.Roštejnský Josef1970nez.  
TJ Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babor Václav1961kraj. muži 61-70 
2.Novák Radek1975kraj. muži 71-80 
3.Vařečka Pavel1978kraj. muži 71-80 
4.Vyhlídka Daniel1987kraj. muži 71-80 
5.Zika Miroslav1972kraj. muži 81-90 
6.Vařejčka Josef1953kraj. muži 91-100 
7.Zika Petr1974kraj. muži 101-120 
8.Dvořák Jindřich1964kraj. muži 121-150 
9.Ježek Tomáš2004nez.  
10.Kopnický Miroslav1987nez.  
11.Kuchař Ondřej2003nez.  
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hynek Jiří1958kraj. muži 61.-70 
2.Krejčí David1978kraj. muži 81.-90. 
3.Řezáč Bohumil1960kraj. muži 101.-120. 
4.Benedik Miroslav1960reg. muži 51.-60. 
5.Fábera Vratislav1948reg. muži 51.-60. 
6.Strnad Pavel1967reg. muži 61.-70. 
7.Čapek Libor1961nez.  
8.Holubek Milan1952nez.  
9.Kotál Jakub2006nez.  
10.Čermák Jakub2007nez.  
11.Rubin Pavel1948nez.  
12.Löffler Matouš2007nez.  
13.Švarcová Jana2000nez.  
TJ Jiskra Březová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostroun Jiří1971kraj. muži 61-70 
2.Gabriel Karel1975kraj. muži 81-90 
3.Holeček Petr1972kraj. muži 91-100 
4.Černík Jaroslav1953kraj. muži 101-120 
5.Dušek Jan1979kraj. muži 121-150 
6.Hurban Jan1969nez. muži  
7.Jíra Ladislav1979nez. muži  
8.Schafer Michal1974nez. muži  
9.Vlach Petr1974nez. muži  
Krajský přebor 2. třídy
SKST Chodov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalanyos Jiří1982kraj. muži 61-70 
2.Nykl Jiří2005kraj. muži 91-100 
3.Boči Lukáš2004kraj. muži 101-120 
4.Sankotová Klára2005kraj. muži 121-150 
5.Morová Natálie2002kraj. muži 121-150 
6.Brož Matěj2003kraj. muži 121-150 
7.Fassel David st.1975reg. muži 61-62 N 
8.Tomas Lukáš2004reg. muži 63-72 
9.Svoboda Dominik2003reg. muži 80-83 
10.Mihok Dušan2008reg. muži 88-94 N 
11.Manoch Jan2006reg. muži 103-104 N 
12.Preložníková Adéla2008reg. muži 103-104 N 
13.Kořínek Jan1983nez.  
14.Hamata Petr1969nez.  
15.Tišer Emil ml.1981nez.  
16.Holub Martin1974nez.  
17.Kalanyos Gabriel1956nez.  
18.Kořínková Nela2008nez.  
19.Perglerová Barbora2002nez.  
20.Neškrabal David2004nez.  
21.Tonhauser Martin ml.2001nez.  
TJ Baník Vintířov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harušťák Milan1963kraj. muži 121-150 
2.Leňka Jiří1987reg. muži 60 
3.Ludrovský Josef2003reg. muži 61-62 
4.Nesměráková Eliška1999reg. muži 61-62 N 
5.Jaroš Vladimír1964reg. muži 61-62 N 
6.Daněk Roman1968reg. muži 61-62 N 
7.Stellner Karel st.1979reg. muži 63-72 
8.Špecián Karel2003reg. muži 63-72 
9.Ševc Jozef1965reg. muži 73-79 
10.Malý Karel1947nez.  
11.Stančík Josef1961nez.  
12.Kožuškanič Jan1994nez.  
13.Horvát Milan2000nez.  
TJ Luby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horn Jan1959kraj. muži 91-100 
2.Kocum Ondřej1992kraj. muži 101-120 
3.Špryňar Milan1951kraj. muži 101-120 
4.Winkler Vladimír1964kraj. muži 121-150 
5.Nalezenec Jaroslav1961kraj. muži 121-150 
6.Pěnkava Jan1964kraj. muži 121-150 
7.Hanačík Karel1948reg. muži 58 
8.Čácha David2008reg. muži 62 
9.Kočárníková Snižana1984reg. muži 64 
10.Ujváry Tadeáš2007reg. muži 65 
TJ Luby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočárník Jaroslav1978kraj. muži 121-150 
2.Skála Tomáš st.1970kraj. muži 121-150 
3.Sucharda Jiří1984kraj. muži N 121-150 
4.Skála Tomáš ml.1994reg. muži N10,5 
5.Holý Jiří1944reg. muži 47 
6.Kraus Václav st.1960reg. muži 50 
7.Šabík Vladimír1962reg. muži 51 
8.Čáchová Lucie2005reg. muži 53 
9.Maixner Milan1964reg. muži 55 
10.Skálová Michaela1992nez.  
TJ Baník Sokolov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Choděra Miroslav1967kraj. muži 41 - 50 
2.Visinger Jakub2000kraj. muži 51 - 60 
3.Beníšek Karel1952kraj. muži 71 - 80 
4.Černý Lukáš1987kraj. muži 121-150 
5.Truong Van Ba1958kraj. muži 121-150 
6.Koryťák Jan1969kraj. muži 121-150 
7.Coma Josef1948nez.  
8.Bjalončík Boris1951nez.  
9.Vébr Jaroslav1956nez.  
10.Wildhaber Luboš1972nez.  
TJ Loket nad Ohří B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kárová Klára2003kraj. muži 121-150 
2.Kejšar Miroslav1948kraj. muži 121-150 
3.Kotlaba Miroslav1948kraj. muži 121-150 
4.Nováček Vladislav1957kraj. muži 121-150 
5.Bucifal Josef1968kraj. muži 121-150 
6.Kára Josef1967reg. muži 63-72 
7.Majer Vlastimil1976reg. muži 73-79 
8.Dostál Stanislav1951reg. muži 84-87 
9.Bednář Jiří1942nez.  
TJ Ostrov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zika Miroslav1972kraj. muži 81-90 
2.Vařejčka Josef1953kraj. muži 91-100 
3.Zika Petr1974kraj. muži 101-120 
4.Dvořák Jindřich1964kraj. muži 121-150 
5.Ježek Tomáš2004nez.  
6.Kopnický Miroslav1987nez.  
7.Kuchař Ondřej2003nez.  
TJ Slavoj Kynšperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galek Roman1964kraj. muži 101-120 
2.Liška David1981kraj. muži 121-150 
3.Oboňová Tereza1992reg. muži 63-72 
4.Rosová Jaroslava2001reg. muži 63-72 
5.Nováček Ladislav1965reg. muži 63-72 
6.Galek Vojtěch1990nez.  
7.Janda Michal1999nez.  
8.Volf Oldřich1942nez.  
9.Veselý Marek1983nez.  
10.Turčinek Antonín1949nez.  
11.Socha Zdeněk1965nez.  
12.Sochová Karolína1998nez.  
13.Veselá Michaela2004nez.  
14.Konečný Jan1987nez.  
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fábera Vratislav1948reg. muži 51.-60. 
2.Strnad Pavel1967reg. muži 61.-70. 
3.Čapek Libor1961nez.  
4.Holubek Milan1952nez.  
5.Kotál Jakub2006nez.  
6.Löffler Matouš2007nez.  
7.Rubin Pavel1948nez.  
8.Čermák Jakub2007nez.  
9.Černý Radek2008nez.  
10.Falář Adam2008nez.  
11.Švarcová Jana2000nez.  
SKST Cheb D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lošťáková Tereza2006kraj. muži 101.-120. 
2.Kytka Rudolf2002kraj. muži 121.-150. 
3.Lošťáková Kristýna2002kraj. muži 121.-150. 
4.Kopecký Jiří1942reg. muži 24. 
5.Gavlas Anton st.1948reg. muži 26. 
6.Veinfurt Adam2004reg. muži 31. 
7.Průcha Petr1948reg. muži 43. 
8.Kinter Václav1949reg. muži 46. 
9.Jelínek Kristian2004reg. muži 59. 
10.Izák Vladimír1949reg. muži 61. 
11.Marek David1971nez.  
12.Lorenc Martin1968nez.  
13.Marek Kryštof2000nez.  
14.Holota Jakub2006nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy