Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 25,5 
2.Bencs Ladislav1986kraj. muži 75,5 
3.David Jaroslav1959kraj. muži 85,5 
4.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
5.Fencl Lukáš1996kraj. muži 130,5 
6.Čejka Vratislav1959kraj. muži 150,5 
7.Kadlec Michal1980kraj. muži 150,5 
8.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
9.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 225,5 
10.Kastner Milan1961kraj. muži N 
SKST Teplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rúža David1974kraj. muži 45,5 
2.Růžička Jiří1975kraj. muži 55,5 
3.Sýkora Martin1970kraj. muži 95,5 
4.Stehlík Petr1988kraj. muži 110,5 
5.Štika Jiří st.1953kraj. muži 95,5 
6.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 110,5 
7.Černý Tomáš1980kraj. muži 110,5 
8.Hrivňák Petr1967kraj. muži 130,5 
9.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 150,5 
10.Soukup Karel1959kraj. muži 150,5 
11.Čáp Stanislav2001kraj. muži 225,5 
12.Pospíšil Ondřej2000kraj. muži 275,5 
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 45,5 
2.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 55,5 
3.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 55,5 
4.Kacálková Kristýna2003kraj. muži 150,5 
5.Gamache Vincent1984kraj. muži 170,5cizinec 
6.Himko Jaroslav1950kraj. muži 275,5 
7.Němec Rostislav1971reg. muži 37 
8.Novák Ondřej2005reg. muži 52 
9.Pfleger Stanislav1958reg. muži 63 
10.Povejšil Bohumil1959reg. muži 46 
11.Nováková Eva1975nez. muži  
12.Schneiderová Jana1995nez. muži  
SKST Baník Most C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartes Petr1974kraj. muži 25,5 
2.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 45,5 
3.Šťovíček Petr1975kraj. muži 55,5 
4.Holovčák Jiří1972kraj. muži 85,5 
5.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 75,5 
6.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 110,5 
7.Skružný Vratislav1982kraj. muži 130,5 
8.Ruta Vladimír1969kraj. muži 150,5 
9.Chalupa Radek1966kraj. muži 150,5 
10.Záruba David2002kraj. muži 170,5 
TJ Krupka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Miroslav1962kraj. muži 55,5 
2.Vítů Václav2004kraj. dci 65,5 
3.Ajdini Tereza2003kraj. dky 110,5 
4.Boehm Přemysl1955kraj. muži 130,5 
5.Vlasák Radek1981nez. muži  
6.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
7.Demeter Jan1961kraj. muži 225,5 
8.Mach František2001kraj. muži 225,5 
9.Dohnal Jiří1986kraj. muži 275,5 
10.Mach Dalibor1970kraj. muži 275,5 
11.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 275,5 
12.Brožek Miroslav ml.1987kraj. muži 310,5 
13.Hromádka Martin1970reg. muži 21-30 
14.Posel Michal2002reg. dci 121 
15.Brožková Dominika2007kraj. mžy 14 
KST Jirkov A - TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmucr Jiří1971kraj. muži 12 
2.Hrnčál Miroslav1954kraj. muži 75,5 
3.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 75,5 
4.Feifrlík Marcel1973kraj. muži 75,5 
5.Kotrba Luděk1972kraj. muži 95,5 
6.Veselý Petr1977kraj. muži 110,5 
7.Jelínek Šimon1996kraj. muži 110,5 
8.Průša Vojtěch1995kraj. muži 110,5 
9.Dänner Michal1994kraj. muži 150,5 
10.Pavlica Jan1963kraj. muži 150,5 
11.Šimonek Milan1956kraj. muži 170,5 
12.Fürst Ladislav1973kraj. muži 225,5 
13.Cipro Petr1962kraj. muži 225,5 
14.Sýkora Libor1972kraj. muži 275,5 
TJ Sokol Filipov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franěk Tomáš1975kraj. muži 17 
2.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 25,5 
3.Matušek Petr1988kraj. muži 110,5 
4.Neumann Jan1956kraj. muži 110,5 
5.Phanthe Dung1963kraj. muži 150,5 
6.Kopecký Karel1955kraj. muži 225,5 
7.Neumann Martin1980kraj. muži 225,5 
8.Honzík Stanislav1959kraj. muži 225,5 
9.Mrázek Michal1980kraj. muži 275,5 
10.Fučík Zdeněk1960kraj. muži 225,5 
KST Apollo Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kváš Pavel1982kraj. muži 10 
2.Hybler Martin1981kraj. muži 21-30 
3.Fiklík Michael1991kraj. muži 21-30 
4.Šulc Daniel1974kraj. muži 31-40 
5.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 31-40 
6.Budinský Petr1979kraj. muži 71-80 
7.Hanušová Monika1972kraj. muži 161-180 
8.Kmoníček Martin st.1975kraj. muži 201-250 
9.Nechyba Radim2007kraj. muži 201-250 
10.Kmoníčková Petra2005kraj. muži 301-320 
11.Jedlička Karel2008kraj. muži 301-320 
12.Vršovský Tadeáš2009kraj. muži 301-320 
13.Lžičař Martin1985reg. muži 6 
14.Boháč Dominik1992reg. muži 11 
15.Kabelka Jakub2009reg. muži 72 
SKP Sever Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňák Radek1989kraj. muži 35,5 
2.Peterka Milan ml.1986kraj. muži 35,5 
3.Zedník Josef1987kraj. muži 45,5 
4.Nováková Martina2002kraj. muži 75,5Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Smíšková Martina1979kraj. muži 130,5 
6.Starý Jiří ml.1987kraj. muži 170,5 
7.Špička Zbyněk1962kraj. muži 170,5 
8.Hauznerová Michaela1977kraj. muži 170,5 
9.Pavlík Petr1974kraj. muži 190,5 
10.Barták Karel2000kraj. muži 225,5 
11.Běhounek Marcel1975reg. muži 59 
12.Běhounek Michal2003reg. muži 68Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
13.Smetana Václav1965reg. muži 74 
14.Kadlec Matěj2003kraj. muži 61-70Střídavý start z TJ Sever Žatec, z.s.
Baník Březenecká A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Držálek Jan1958kraj. muži 45,5 
2.Lazar Martin1988kraj. muži 55,5 
3.Malý Michal1999kraj. muži 65,5 
4.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 65,5 
5.Kučera Lubomír1966kraj. muži 170,5 
6.Sučík Jan1998kraj. muži 170,5 
7.Drahota David1996kraj. muži 190,5 
8.Kroc Tomáš1976kraj. muži 225,5 
9.Tichý Jiří1969kraj. muži 275,5 
SK Štětí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 13 
2.Novák Libor1977kraj. muži 15 
3.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 25,5 
4.Ullman Miloslav1964kraj. muži 35,5 
5.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 65,5 
6.Dvořák Martin1991kraj. muži 75,5 
7.Oliva Michal1976kraj. muži 110,5 
8.Nedoma Jiří1958kraj. muži 170,5 
9.Líska Vladislav1969kraj. muži 190,5 
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koželuh Jindřich1951kraj. muži 45,5 
2.Reichl Jaroslav ml.1992kraj. muži 55,5 
3.Fiala Dušan1963kraj. muži 65,5 
4.Fencl Pavel1994kraj. muži 75,5 
5.Ledvina Vilém1961kraj. muži 85,5 
6.Filín Jan1961kraj. muži 95,5 
7.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 110,5 
8.Baláž Josef1955kraj. muži 170,5 
9.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 225,5 
10.Pešula Tomáš1991reg. muži 10 
11.Beckert Zdeněk1966reg. muži 15 
Krajský přebor I. třídy
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Lukáš1996kraj. muži 130,5 
2.Čejka Vratislav1959kraj. muži 150,5 
3.Kadlec Michal1980kraj. muži 150,5 
4.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
5.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 225,5 
6.Glajc Martin1994kraj. muži 275,5 
7.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 310,5 
SKST Baník Most D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 75,5 
2.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 110,5 
3.Skružný Vratislav1982kraj. muži 130,5 
4.Městka Petr1998kraj. muži 150,5 
5.Ruta Vladimír1969kraj. muži 150,5 
6.Chalupa Radek1966kraj. muži 150,5 
7.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 170,5 
8.Záruba David2002kraj. muži 170,5 
9.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 190,5 
10.Srp Pavel1974kraj. muži 225,5 
11.Lipiner Petr1965kraj. muži 225,5 
12.Fiška Václav1951kraj. muži 225,5 
TJ Krupka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach František2001kraj. muži 225,5 
2.Demeter Jan1961kraj. muži 225,5 
3.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
4.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 275,5 
5.Dohnal Jiří1986kraj. muži 275,5 
6.Mach Dalibor1970kraj. muži 275,5 
7.Brožek Miroslav ml.1987kraj. muži 310,5 
8.Hromádka Martin1970reg. muži 21-30 
9.Posel Michal2002reg. dci 121 
10.Brožková Dominika2007kraj. mžy 14 
KST Jirkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrba Luděk1972kraj. muži 95,5 
2.Jelínek Šimon1996kraj. muži 110,5 
3.Průša Vojtěch1995kraj. muži 110,5 
4.Dänner Michal1994kraj. muži 150,5 
5.Sýkora Libor1972kraj. muži 275,5 
6.Dosedělová Michaela2005kraj. ženy 9 
7.Šístek Pavel1966reg. muži 55,5 
8.Pašek Lukáš1995nez. muži  
TJ Slavoj Krásné Březno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Weichart Martin1977kraj. muži 45,5 
2.Mašek Lubomír1965kraj. muži 55,5 
3.Skopec Pavel1977kraj. muži 95,5 
4.Brázda Zdeněk1953kraj. muži 150,5 
5.Schneider Lubor1951kraj. muži 110,5 
6.Zach Vladimír1954kraj. muži 170,5 
7.Plutnar Stanislav1957kraj. muži 225,5 
8.Vysoudil Jan1997kraj. muži 225,5 
9.Plutnar Jaroslav1951reg. muži 40 
10.Mašek Jan2005reg. muži 90 
TJ Sever Žatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broum Pavel1969kraj. muži 21-30 
2.Keller Filip2003kraj. muži 61-70 
3.Kadlec Matěj2003kraj. muži 61-70 
4.Průša Dominik1994kraj. muži 91-100 
5.Hofreiter Zdeněk1963kraj. muži 121-140 
6.Plečinda Jiří1953kraj. muži 251-300 
7.Halada Pavel1972reg. muži 57 
TJ Sever Žatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Karel1966kraj. muži 91-100 
2.Petrlík Jiří ml.1978kraj. muži 91-100 
3.Štěpnička Michal1998kraj. muži 101-120 
4.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 121-140 
5.Pejša Otto ml.1967kraj. muži 121-140 
6.Brandtlová Sára2004reg. muži 61 
7.Brandtl Aleš2004reg. muži 63 
8.Zach František1952reg. muži 68 
9.Suško Michal1951reg. muži 77 
TTC Litoměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hervert Josef1998kraj. muži 16 
2.Kopecký Filip2002kraj. muži 21-30 
3.Jindřich Vít1982kraj. muži 41-50 
4.Steif Richard1965kraj. muži 61-70 
5.Chrvala Radovan1987kraj. muži 81-90cizinec 
6.Pospíšil Václav1967kraj. muži 81-90 
7.Brhovský Václav1967kraj. muži 121-140 
8.Krupka Martin2001kraj. muži 301-320 
9.Balcar František2004reg. muži 61-70 
SK TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 55,5 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 85,5 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 170,5 
4.Vích Josef1962kraj. muži 190,5 
5.Sander Miroslav1966kraj. muži 225,5 
6.Míka Martin1971reg. muži 21-30 
7.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
8.Mrha Zdeněk1971reg. muži 41-50 
9.Kropáček Ladislav1958reg. muži 61-70 
10.Janečka Josef1956reg. muži 71-80 
11.Fürst Jiří1974reg. muži 81-90 
12.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
13.Skrčený Roman1967reg. muži 101-110 
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ledvina Vilém1961kraj. muži 85,5 
2.Filín Jan1961kraj. muži 95,5 
3.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 110,5 
4.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 225,5 
5.Baláž Josef1955kraj. muži 170,5 
6.Pešula Tomáš1991reg. muži 10 
7.Beckert Zdeněk1966reg. muži 15 
8.Polanecký Miroslav1963reg. muži 21 
9.Kadlec Zdeněk1956reg. muži 29 
TJ Spartak Lubenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Görner Darin1968kraj. muži 85,5 
2.Gono Milan1971kraj. muži 130,5 
3.Podařil Petr1995kraj. muži 170,5 
4.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 170,5 
5.Kieswetter Vojtěch st.1964kraj. muži 225,5 
6.Šašek Vladimír1961kraj. muži 275,5 
7.Vukliševič Tomáš1974reg. muži 1351,14 
8.Figa Norbert1978reg. muži 1228,9 
9.Michal Jozef1944reg. muži 1223,44 
10.Kuttelwascher Luboš1962reg. muži 1216,45 
11.Kiesswetter Vojtěch ml.1998reg. muži 1173,6 
12.Macháček Martin1999reg. muži 1146 
13.Vopat Ladislav1952reg. muži NZ 
14.Vukliševič Zdeněk ml.1993nez. muži NZ 
15.Zaspal Adolf1970nez. muži NZ 
KST Jirkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Petr1977kraj. muži 110,5 
2.Pavlica Jan1963kraj. muži 150,5 
3.Šimonek Milan1956kraj. muži 170,5 
4.Fürst Ladislav1973kraj. muži 225,5 
5.Cipro Petr1962kraj. muži 225,5 
6.Judák Jiří1949reg. muži 55,5 
7.Majoroš Alexandr1958reg. muži 55,5 
8.Kočvara Ivan1963reg. muži 65,5 
Krajský přebor II. tř. sk.A
TJ Klášterec n/Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Větrovský Milan1962kraj. muži 75,5 
2.Kraus Václav2000kraj. muži 150,5 
3.Jícha Milan1961kraj. muži 190,5 
4.Hykyš Jiří1952kraj. muži 225,5 
5.Voříšek Jan1958kraj. muži 225,5 
6.Hlaváč Jiří1986kraj. muži 275,5 
7.Culek Igor1965reg. muži 25.5 
8.Homolka Miroslav1960reg. muži 45.5 
9.Hřích Mojmír1952reg. muži 45.5 
10.Hlaváč František1963reg. muži 85,5 
11.Šimek Libor1967reg. muži 95,5 
12.Bigar Jan1963reg. muži 110.5 
13.Studnička Petr1952reg. muži 110.5 
14.Hlaváč Vít1984nez. muži  
TTC Litvínov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolka Michael1993kraj. muži 150,5 
2.Váňa Hynek1969kraj. muži 190,5 
3.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 225,5 
4.Glajc Martin1994kraj. muži 275,5 
5.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
6.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 310,5 
7.Kůrka Radek1970reg. muži 45,5 
8.Zelenka Milan1966reg. muži 65,5 
9.Rytich Milan1964reg. muži 85,5 
10.Plzák Jindřich1994reg. muži 85,5 
11.Čmerda Tomáš2008reg. muži 110,5 
12.Cimerman Ladislav1964kraj. muži N 
ST Kopisty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Rudolf1979kraj. muži 225,5 
2.Kafka Milan1977kraj. muži 275,5 
3.Růžička Josef1973kraj. muži 310,5 
4.Knieradl Josef1961kraj. muži 275,5 
5.Nosek Jaroslav1973kraj. muži 310,5 
6.Opolský František1976kraj. muži 310,5 
7.Karez Jindřich1946reg. muži 67 
8.Loefner Tomáš1977reg. muži 93 
9.Dvořák Jiří1974reg. muži 99 
10.Franc Petr1963reg. muži 111 
11.Pribuš Michal1997nez. muži  
12.Pech Martin2000nez. dci  
SKST Baník Most E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruta Vladimír1969kraj. muži 150,5 
2.Chalupa Radek1966kraj. muži 150,5 
3.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 170,5 
4.Záruba David2002kraj. muži 170,5 
5.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 190,5 
6.Srp Pavel1974kraj. muži 225,5 
7.Lipiner Petr1965kraj. muži 225,5 
8.Fiška Václav1951kraj. muži 225,5 
9.Mandík Ladislav1974kraj. muži 275,5 
10.Sebránek Jan2004reg. muži 65,5 
11.Miškolci Milan1937reg. muži 65,5 
12.Čapský Miroslav1953reg. muži 75,5 
13.Roud Václav1943reg. muži 75,5 
14.Beneš Jan1998reg. muži 75,5 
15.Faltys Zdeněk st.1961reg. muži 85,5 
16.Bohuněk Ladislav1950reg. muži 85,5 
17.Hrdý Zdeněk1959reg. muži 85,5 
18.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 85,5 
19.Wachtel Antonín1963reg. muži 85,5 
20.Hrodek Šimon2004reg. muži 95,5 
KST Kadaň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartl Michal1979kraj. muži 25,5 
2.Budjač René1957kraj. muži 45,5 
3.Otruba Marek1981kraj. muži 45,5 
4.Vaško Zdeněk1965kraj. muži 65,5 
5.Poustecký Lubomír1951kraj. muži 75,5 
6.Šabík Kamil1985kraj. muži 85,5 
7.Jamečný Roman1970kraj. muži 85,5 
8.Trepesch Josef1982kraj. muži 110,5 
9.Bartl Tomáš1977kraj. muži 0,0 
10.Vašíček Radek1966kraj. muži 0,0 
11.Brandtner Michal1973kraj. muži 0,0 
12.Drozd Jindřich1968kraj. muži 0,0 
Baník Březenecká B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Lubomír1966kraj. muži 170,5 
2.Sučík Jan1998kraj. muži 170,5 
3.Drahota David1996kraj. muži 190,5 
4.Kroc Tomáš1976kraj. muži 225,5 
5.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 225,5 
6.Brůha Oldřich1958kraj. muži 225,5 
7.Kratochvíl Jiří1967kraj. muži 275,5 
8.Tichý Jiří1969kraj. muži 275,5 
9.Apko Libor1968kraj. muži 275,5 
10.Šmíd Jiří1994kraj. muži 310,5 
TJ Sever Žatec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofreiter Zdeněk1963kraj. muži 121-140 
2.Pejša Otto ml.1967kraj. muži 121-140 
3.Plečinda Jiří1953kraj. muži 251-300 
4.Halada Pavel1972reg. muži 57 
5.Brandtlová Sára2004reg. muži 61 
6.Brandtl Aleš2004reg. muži 63 
7.Zach František1952reg. muži 68 
8.Suško Michal1951reg. muži 77 
9.Kopenec Václav1965nez. muži  
TJ Sokol Spořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Jaroslav ml.1978kraj. muži 85,5 
2.Ferraj Miroslav1975kraj. muži 110,5 
3.Stareček Martin1970kraj. muži 190,5 
4.Svoboda Pavel1966kraj. muži 225,5 
5.Brand Roman st.1964kraj. muži 225,5 
6.Gabriel Josef1977kraj. muži 275,5 
7.Svoboda Petr1972reg. muži 35,5 
8.Procházka Oldřich1976reg. muži 75,5 
9.Svoboda Zbyněk1957reg. muži 75,5 
10.Rokyta Jan1983reg. muži 75,5 
11.Šafář František1954reg. muži 85,5 
12.Klimeš Petr1960nez. muži  
13.Kočí Radek1974nez. muži  
14.Kopečný Pavel1976nez. muži  
15.Magna Stanislav1951nez. muži  
16.Novák Antonín1977nez. muži  
TJ Baník Meziboří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubelka Jan1980kraj. muži 65,5 
2.Burš Pavel1975kraj. muži 110,5 
3.Sirotek Václav1951kraj. muži 150,5 
4.Paďourek Pavel1966kraj. muži 275,5 
5.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 275,5 
6.Babůrek Lukáš1985kraj. muži 310,5 
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 45,5 
2.Hadbávny Jan1983kraj. muži 225,5 
3.Lhotský Milan1974kraj. muži 225,5 
4.Kalánek Josef1959kraj. muži 225,5 
5.Novobilský Jan1975kraj. muži 275,5 
6.Stütz Rainer1968kraj. muži 275,5 
7.Molnár Jiří1956reg. muži 57 
8.Pálinkáš Robert1984reg. muži 22 
9.Soutner Václav ml.1992nez.  
Sokol Horní Jiřetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Röber Jakub1988kraj. muži 190,5 
2.Pech Martin st.1980kraj. muži 225,5 
3.Mikač Jiří1981kraj. muži 275,5 
4.Vondráček Josef1973kraj. muži 275,5 
5.Piskáček Václav1973reg. muži 65,5 
6.Antalecz Michal1995reg. muži 75,5 
7.Pech Adam2005reg. muži 85,5 
8.Košťálek Tomáš1994reg. muži 95,5 
9.Kocourek Leoš2004reg. muži 110,5 
10.Cibrik Martin1992nez. muži  
11.Baňka Jaroslav1965nez. muži  
Krajský přebor II. tř. sk.B
SKST Teplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štika Jiří st.1953kraj. muži 95,5 
2.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 110,5 
3.Černý Tomáš1980kraj. muži 110,5 
4.Pospíšil Ondřej2000kraj. muži 275,5 
5.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 275,5 
6.Mládek Petr1990kraj. muži 275,5 
7.Freimann Karel1944kraj. muži 275,5 
8.Klatovský Jan1964kraj. muži 310,5 
SKST Teplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrivňák Petr1967kraj. muži 130,5 
2.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 150,5 
3.Soukup Karel1959kraj. muži 150,5 
4.Čáp Stanislav2001kraj. muži 225,5 
5.Mašek Martin2000kraj. muži 275,5 
6.Podlucký Jan2001kraj. muži 310,5 
7.Kulíšková Miroslava1987reg. muži 55,5 
8.Žejdlík Martin1977reg. muži 55,5 
9.Berky Josef1975reg. muži 55,5 
10.Mašek Jiří2003reg. muži 105,5 
ST Baroni Třebívlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maxa Lukáš1984kraj. muži 110,5 
2.Kalivoda Petr1961kraj. muži 190,5 
3.Koutský Jaroslav1953kraj. muži 190,5 
4.Koutská Marie1992kraj. ženy 225,5 
5.Maxa Zdeněk1960kraj. muži 275,5 
6.Šolar Milan1958reg. muži 61-70 
7.Šolar Ladislav1962reg. muži 81-90 
8.Krug Antonín1963reg. muži 91-100 
9.Štokr Martin1965reg. muži 141-160 
10.Hřebačka Daniel1988reg. muži 141-160 
TJ Krupka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Jiří1986kraj. muži 275,5 
2.Mach Dalibor1970kraj. muži 275,5 
3.Brožek Miroslav ml.1987kraj. muži 310,5 
4.Hromádka Martin1970reg. muži 21-30 
5.Posel Michal2002reg. dci 121 
6.Brožková Dominika2007kraj. mžy 14 
7.Mahmutovič Alen2007nez. mži  
8.Hrubín Lukáš2005nez. sži  
9.Řehák Jakub2004nez. dci  
10.Popelka Antonín2008nez. mži  
11.Jankura Filip2009nez. nži  
12.Čermáková Kamila2006nez. sžy  
TJ Sokol Brozany nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šild Vladimír1958reg. muži 45 
2.Vaníček Pavel1970reg. muži 55 
3.Klominský Jiří1959reg. muži 55 
4.Vaníček Jaroslav1977reg. muži 110 
5.Vaníček Jaroslav ml.1979reg. muži 75 
6.Vaníček Pavel ml.2000reg. muži 110 
7.Šíma Jan1957reg. muži 130 
8.Vaněk Michal1980reg. muži 130 
9.Pala Martin1981reg. muži 130 
10.Šteker Radek1964reg. muži 150 
11.Horký Vladimír1980reg. muži 150 
12.Zach Ivan1960reg. muži 170 
13.Franz Jan1985reg. muži 170 
14.Draslar Jakub1998reg. muži 190 
15.Kulík Josef1959reg. muži N 
16.Míka Ondřej1973reg. muži N 
17.Řebíček Jan1982reg. muži N 
Sokol Libochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlata Jan2000kraj. muži 31-40 
2.Šulc Milan1981kraj. muži 61-70 
3.Pavlata Roman1998kraj. muži 71-80 
4.Turek Jaroslav1993kraj. muži 71-80 
5.Obr Ivan1948reg. muži 101-120 
6.Lahovský Vladimír1963reg. muži 101-120 
7.Červenka Václav1952reg. muži 161-180 
8.Bernard Jaroslav1933reg. muži 181-200 
TJ Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brdlík František1979kraj. muži 110,5 
2.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 190,5 
3.Pizur Miroslav1965kraj. muži 190,5 
4.Slavík Petr1972kraj. muži 225,5 
5.Pavelková Lenka1981kraj. muži 225,5 
6.Futera Vratislav1963kraj. muži 275,5 
7.Hájková Jana1980reg. muži 71-80 
8.Pospíšil Petr1979reg. muži 81-90 
9.Friedrich Bohuslav1962reg. muži 101-120 
10.Stranka Pavel1962reg. muži 101-120 
11.Hojda Miloš1953reg. muži 101-120 
12.Skokan Jaroslav1955reg. muži 101-120 
13.Munková Irena1972nez. muži  
SK Dubí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.De Filippo Guglielmo1951reg. muži 21-30 
2.Hubáček Tomáš1974reg. muži 41-50 
3.Worth Jan1968reg. muži 41-50 
4.Hrabánek Jiří1954reg. muži 61-70 
5.Mühlbauer Tomáš1984reg. muži 71-80 
6.Sochor Karel2003reg. muži 91-100 
7.Bayer Jiří1963nez. muži  
TJ Smolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinovský Vít1975kraj. muži 130,5 
2.Pidrman Petr1969kraj. muži 170,5 
3.Petrlík Josef1964kraj. muži 225,5 
4.Zapletal Bohumil1960kraj. muži 275,5 
5.Bartoš Filip1993reg. muži 2 
6.Petržilka Jiří1962reg. muži 6 
7.Pechal Roman1966reg. muži 13 
8.Kabourek Vladimír st.1958reg. muži 20 
9.Kusáková Milada1961reg. ženy 21 
10.Pecinka Václav1951reg. muži 25 
11.Dlouhý Václav1977reg. muži 33 
12.Petržilka Vladislav1960reg. muži 53 
13.Petrlík Jiří st.1951reg. muži 82 
14.Kabourek Vladimír ml.1987reg. muži 86 
15.Šuma Jaroslav1946reg. muži 92 
16.Vážný Jan1992reg. muži 119 
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baláž Josef1955kraj. muži 170,5 
2.Pešula Tomáš1991reg. muži 10 
3.Beckert Zdeněk1966reg. muži 15 
4.Polanecký Miroslav1963reg. muži 21 
5.Kadlec Zdeněk1956reg. muži 29 
TJ Sokol Bořislav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kročák Milan1963kraj. muži 65,5 
2.Brož Miroslav1983kraj. muži 222,5 
3.Barták Luboš1966kraj. muži 222,5 
4.Kadlček Lubomír1954kraj. muži 275,5 
5.Roth Vilém1972kraj. muži 275,5 
6.Knížek Josef1950reg. muži 31-40 
7.Štajger Viliam1958reg. muži 31-40 
8.Hissen Martin1973reg. muži 41-50 
9.Slíva Petr1977reg. muži 51-60 
10.Dvořák Václav1948reg. muži 51 -60 
11.Beneš Martin1969reg. muži 61 -70 
12.Hybášek Roman1964reg. muži 61 -70 
13.Reininger Rostislav1967reg. muži nez. 
14.Kir Martin1973kraj. muži nez. 
SK Cítoliby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernášek Ivan1967kraj. muži 232 
2.Krob Jan1974kraj. muži 344 
3.Rais Jindřich1965reg. muži 37 
4.Menčík Pavel1971reg. muži 39 
5.Makarius Jaromír1958reg. muži 40 
6.Knor Martin1971reg. muži 44 
7.Holý Václav1949reg. muži 47 
8.Rybák Milan1965reg. muži 48 
9.Studenovský Alois1967reg. muži 52 
10.Reichl Jaroslav st.1969reg. muži 73 
11.Hegr Miloslav1955reg. muži 77 
12.Růžek Jan1985reg. muži 93 
13.Bárta Jaromír1962reg. muži 103 
14.Dubecký Zdenko1961reg. muži 104 
15.Vitmajer Roman1967reg. muži 109 
16.Rambousek Jiří1985reg. muži 110 
Krajský přebor II. tř. sk.C
KST Kalich Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisnerová Heda1983kraj. muži 55,5 
2.Prášilová Petra1980kraj. muži 95,5 
3.Málek Josef1951kraj. muži 225,5 
4.Jonáš Stanislav1956kraj. muži 275,5 
5.Borecký Vlastimil1955reg. muži 55,5 
6.Kmoch Pavel ml.1981reg. muži 55,5 
7.Kmoch Pavel1951reg. muži 65,5 
8.Bartošek Ivo1959reg. muži 65,5 
9.Marušinec Zdeněk1969reg. muži 85,5 
10.Friedl Rudolf1958reg. muži 95,5 
11.Zeman Vladimír1964reg. muži 95,5 
12.Kohlert Jiří1964reg. muži 110,5 
13.Balcar František2004reg. muži 61-70Střídavý start z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
TTC Roudnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 110,5 
2.Bláha Vlastimil1951kraj. muži 130,5 
3.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 130,5 
4.Sklenička Jan ml.2001kraj. muži 150,5 
5.Kotrba Petr1982kraj. muži 225,5 
6.Horejsek Jakub1994reg. muži 55,5 
7.Zimák Michal1951reg. muži 55,5 
8.Plicka František1956reg. muži 75,5 
9.Čada Jaroslav1975reg. muži 110,5 
10.Novák Jaroslav1967reg. muži nez. 
TTC Roudnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanislav Pavel1975kraj. muži 130,5 
2.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 130,5 
3.Laube Robert1974kraj. muži 170,5 
4.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 190,5 
5.Hrádek Tomáš1983reg. muži 45,5 
6.Mejzr Radek1971reg. muži 85,5 
7.Jaroš Václav1959reg. muži 110,5 
8.Dufek Jaroslav1986reg. muži 110,5 
KST Apollo Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 31-40 
2.Budinský Petr1979kraj. muži 71-80 
3.Hanušová Monika1972kraj. muži 161-180 
4.Kmoníček Martin st.1975kraj. muži 201-250 
5.Nechyba Radim2007kraj. muži 201-250 
6.Kmoníčková Petra2005kraj. muži 301-320 
7.Jedlička Karel2008kraj. muži 301-320 
8.Vršovský Tadeáš2009kraj. muži 301-320 
9.Lžičař Martin1985reg. muži 6 
10.Boháč Dominik1992reg. muži 11 
11.Kabelka Jakub2009reg. muži 72 
12.Konya Miroslav1947nez.  
SK Malá Veleň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Jiří1971kraj. muži 130,5 
2.Scháněl Jaroslav1975reg. muži 30 
3.Výborná Michala1982reg. muži 35,5 
4.Hanuš Petr1974reg. muži 35,5 
5.Stínil Luděk1975reg. muži 35,5 
6.Frühauf Petr1966reg. muži 45,5 
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smíšková Martina1979kraj. muži 130,5 
2.Hauznerová Michaela1977kraj. muži 170,5 
3.Starý Jiří ml.1987kraj. muži 170,5 
4.Špička Zbyněk1962kraj. muži 170,5 
5.Pavlík Petr1974kraj. muži 190,5 
6.Barták Karel2000kraj. muži 225,5 
7.Vašinová Karina1977reg. muži 30 
8.Běhounek Marcel1975reg. muži 59 
9.Běhounek Michal2003reg. muži 68Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
10.Smetana Václav1965reg. muži 74 
11.Peštová Eva1950reg. muži 77 
12.Vytlačil Václav ml.1990reg. muži 93 
13.Pavlík Václav1946reg. muži 95 
14.Vašina Václav2009reg. muži 121 
15.Rada Filip2006reg. muži 122 
16.Malý Štěpán2005reg. muži 127 
TJ Slavoj Krásné Březno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schneider Lubor1951kraj. muži 110,5 
2.Zach Vladimír1954kraj. muži 170,5 
3.Plutnar Stanislav1957kraj. muži 225,5 
4.Vysoudil Jan1997kraj. muži 225,5 
5.Plutnar Jaroslav1951reg. muži 40 
6.Konrád Miroslav1954reg. muži 61 
7.Novák Jiří1956reg. muži 66 
8.Brázda Petr1958reg. muži 82 
9.Mašek Jan2005reg. muži 90 
TJ Sokol Filipov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Phanthe Dung1963kraj. muži 150,5 
2.Kopecký Karel1955kraj. muži 225,5 
3.Neumann Martin1980kraj. muži 225,5 
4.Honzík Stanislav1959kraj. muži 225,5 
5.Mrázek Michal1980kraj. muži 275,5 
6.Fučík Zdeněk1960kraj. muži 225,5 
7.Šimek Pavel st.1964kraj. muži nez. 
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 65,5 
2.Dvořák Martin1991kraj. muži 75,5 
3.Oliva Michal1976kraj. muži 110,5 
4.Nedoma Jiří1958kraj. muži 170,5 
5.Líska Vladislav1969kraj. muži 190,5 
6.Novotný Petr1982kraj. muži 275,5 
7.Pilař Libor1969kraj. muži 275,5 
8.Dvořák Milan st.1960kraj. muži 310,5 
9.Burda Petr1970reg. muži 95,5 
10.Novák Vladislav1952reg. muži 130,5 
TJ Chemička Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kindl Zdeněk1963kraj. muži 110,5 
2.Zápotocký Milan1971kraj. muži 130,5 
3.Komárek Jaroslav1966kraj. muži 150,5 
4.Svrček Petr1947kraj. muži 225,5 
5.Karásek Jiří1961kraj. muži 225,5 
6.Hanek Tomáš st.1962reg. muži 25 
7.Duplinský Milan1987reg. muži 48 
8.Barták Tomáš1979reg. muži 60 
9.Kovář Dušan1972reg. muži 74 
10.Pospíšil Pavel1971reg. muži 113 
GPD Benešov nad Ploučnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štípek Martin1975kraj. muži 141 
2.Babička Lukáš1989kraj. muži 201 
3.Babička Michal st.1972kraj. muži 251 
4.Myslivec Miroslav1960kraj. muži 300 
5.Nebohý František1949reg. muži 30 
6.Brabencová Pavlína1975reg. ženy 20 
7.Plaček Marek1980reg. muži 50 
8.Novák Ondřej2005reg. muži 52Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
Slovan Varnsdorf A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charouzek Martin1989kraj. muži 181 
2.Peleška Jiří1967kraj. muži 181 
3.Gola Ondra1970kraj. muži 181 
4.Bušek Jiří1955kraj. muži 201 
5.Žatečka Ladislav1995kraj. muži 181 
6.Turek Jan1960reg. muži 35,5 
7.Holubec Jiří1984reg. muži 45,5 
8.Somič Jiří1953reg. muži 45,5 
9.Vejl Ladislav1953reg. muži 45,5 
10.Žítek Ladislav1964reg. muži 75,5 
Český pohár - 1. stupeň
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bencs Ladislav1986kraj. muži 75,5 
2.Fencl Lukáš1996kraj. muži 130,5 
3.Čejka Vratislav1959kraj. muži 150,5 
4.Kadlec Michal1980kraj. muži 150,5 
5.Jankovič Štěpán1949kraj. muži 150,5 
6.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
2.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 225,5 
3.Glajc Martin1994kraj. muži 275,5 
4.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
5.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 310,5 
6.Čmerda Tomáš2008kraj. muži N 
TTC Roudnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanislav Pavel1975kraj. muži 130,5 
2.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 130,5 
3.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 130,5 
4.Sklenička Jan ml.2001kraj. muži 150,5 
5.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 190,5 
6.Kotrba Petr1982kraj. muži 225,5 
7.Jaroš Václav1959reg. muži 110,5 
SK TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 55,5 
2.Hanousek Josef1948kraj. muži 170,5 
3.Vích Josef1962kraj. muži 190,5 
4.Míka Martin1971reg. muži 21-30 
5.Fürst Jiří1974reg. muži 81-90 
6.Skrčený Roman1967reg. muži 101-110 
7.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
SK TTC Duchcov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kövér Lubomír1975kraj. muži 85,5 
2.Sander Miroslav1966kraj. muži 225,5 
3.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
4.Mrha Zdeněk1971reg. muži 41-50 
5.Kropáček Ladislav1958reg. muži 61-70 
6.Kopenec Martin1981nez. muži  
TJ Baník Meziboří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubelka Jan1980kraj. muži 65,5 
2.Burš Pavel1975kraj. muži 110,5 
3.Paďourek Pavel1966kraj. muži 275,5 
4.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 275,5 
TJ Krupka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Miroslav1962kraj. muži 55,5 
2.Vítů Václav2004kraj. dci 65,5 
3.Ajdini Tereza2003kraj. dky 110,5 
4.Boehm Přemysl1955kraj. muži 130,5 
5.Demeter Jan1961kraj. muži 225,5 
6.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
7.Mach František2001kraj. muži 225,5 
8.Dohnal Jiří1986kraj. muži 275,5 
9.Mach Dalibor1970kraj. muži 275,5 
10.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 275,5 
11.Brožek Miroslav ml.1987kraj. muži 310,5 
12.Posel Michal2002reg. dci 121 
13.Vlasák Radek1981nez. muži  
14.Mahmutovič Alen2007nez. mži  
15.Brožková Dominika2007nez. mžy  
16.Hrubín Lukáš2005nez. sži  
17.Řehák Jakub2004nez. dci  
SK Štětí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 13 
2.Novák Libor1977kraj. muži 15 
3.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 25,5 
4.Ullman Miloslav1964kraj. muži 35,5 
5.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 65,5 
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Martin1991kraj. muži 75,5 
2.Oliva Michal1976kraj. muži 110,5 
3.Nedoma Jiří1958kraj. muži 170,5 
4.Líska Vladislav1969kraj. muži 190,5 
5.Novotný Petr1982kraj. muži 275,5 
6.Pilař Libor1969kraj. muži 275,5 
7.Jurista Josef1951nez. muži  
OÚ Blšany u Loun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zmatlík Jaroslav st.1950reg. muži 69 
2.Polanecký Lukáš1989reg. muži 74 
3.Menšík Václav st.1969reg. muži 103 
4.Vilhelm Pavel1987reg. muži 109 
5.Pfeifer František1955reg. muži 118 
6.Čimpera Alexandr1967reg. muži 130 
7.Vilhelm Josef1963reg. muži 137 
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 45,5 
2.Hadbávny Jan1983kraj. muži 225,5 
3.Lhotský Milan1974kraj. muži 225,5 
4.Kalánek Josef1959kraj. muži 225,5 
5.Soutner Václav ml.1992nez.  
TJ Sokol Filipov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franěk Tomáš1975kraj. muži 17 
2.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 25,5 
3.Matušek Petr1988kraj. muži 110,5 
4.Neumann Jan1956kraj. muži 110,5 
5.Phanthe Dung1963kraj. muži 150,5 
6.Kopecký Karel1955kraj. muži 225,5 
7.Neumann Martin1980kraj. muži 225,5 
8.Honzík Stanislav1959kraj. muži 225,5 
9.Mrázek Michal1980kraj. muži 275,5 
10.Fučík Zdeněk1960kraj. muži 225,5 
KST Libědice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novobilský Jan1975kraj. muži 275,5 
2.Stütz Rainer1968kraj. muži 275,5 
3.Pálinkáš Robert1984reg. muži 22 
4.Dobrovolný Rostislav1959reg. muži 30 
5.Blažek Jan1953reg. muži 38 
KST Libědice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Molnár Jiří1956reg. muži 57 
2.Šablatůra Kolman1961reg. muži 60 
3.Zuzák Miroslav1969reg. muži 63 
4.Szetei Ladislav1960reg. muži 65 
5.Kozlík David1996reg. muži 89 
6.Juchnievicz Andrzej1956reg. muži 113 
Baník Březenecká A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Držálek Jan1958kraj. muži 45,5 
2.Malý Michal1999kraj. muži 65,5 
3.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 65,5 
4.Sučík Jan1998kraj. muži 170,5 
TJ VTŽ Chomutov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Zdeněk1971reg. muži 25,5 
2.Strejcovský Antonín1949reg. muži 25,5 
3.Vohradník Miloš1946reg. muži 65,5 
4.Starý Ladislav1970reg. muži 85,5 
5.Bobák Jindřich1951reg. muži 110,5 
6.Mikeska Radek1972reg. muži 110,5 
7.Kočvara Michal1993nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy