Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž I. třídy
T.J. Sokol Karlštejn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holý Martin1989reg. muži 66-80 
2.Boudník Petr1963reg. muži 66-80 
3.Cajthaml Miroslav1961reg. muži 81-100 
4.Pastorek Robert1968reg. muži 101-120 
5.Gürtner Pavel1966reg. muži 121-140 
6.Pastorek Ondřej1974reg. muži 121-140 
7.Holý Stanislav1956reg. muži 141-160 
8.Kratochvíl Jindřich1962reg. muži 121-140N 
9.Habětín Jaroslav1984reg. muži 141-160N 
10.Gottwald Miroslav1964reg. muži 141-160N 
11.Manzac Jean-Paul1967reg. muži 141-160N 
12.Kotek Pavel1954reg. muži N 
T.J. Sokol Hudlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenář David1981reg. muži 31.-40. 
2.Dvořák Kamil1980reg. muži 51.-65 
3.Sklenář Tomáš1974reg. muži 51.-65 
4.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
5.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
6.Lev Leoš1963reg. muži 66.-80. 
7.Nový Oto1961reg. muži 81.-100. 
8.Zíma Petr1982reg. muži 81.-100 
9.Štanc Ota1969reg. muži 101.-120 
10.Sarvaš Vilém1998reg. muži 121.-140N 
11.Sklenář Lukáš1981nez.  
12.Trousil Petr1998nez.  
TJ Chaloupky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Větrovský Petr1979reg. muži 41. - 50. 
2.Novák Stanislav1967reg. muži 51. - 65. 
3.Sedláček Petr1997reg. muži 81. - 100. 
4.Chinh Ngo Van1955reg. muži 81. - 100. 
5.Kořínek František1958reg. muži 81. - 100. 
6.Nguyen Van Vui1958reg. muži 81. - 100.cizinec 
7.Růžička Jaroslav1951reg. muži 141. - 160. 
8.Mraček František1961reg. muži 141.-160.N 
9.Kindl David1974reg. muži nezařazen 
T.J. Sokol Nižbor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pech Jan1968reg. muži 31.-40. 
2.Šmíd Miroslav1954reg. muži 41.-50. 
3.Dvořák Jan1963reg. muži 41.-50. 
4.Hakl Petr1969reg. muži 51.-65. 
5.Homolka Tomáš1972reg. muži 66.-80.N 
TJ Praskolesy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Michal1996reg. muži 66.-80. 
2.Týbl Vladimír1958reg. muži 66.-80. 
3.Novák Petr1971reg. mži 101.-120. 
4.Novák Aleš1995nez. muži  
TJ Lokomotiva Zdice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokop Břetislav1969reg. muži 41. - 50. 
2.Praizler Roman1963reg. muži 66. - 80. 
3.Kraus František1951reg. muži 81. - 100. N 
4.Spousta Martin2000reg. muži 101. - 120. 
5.Myslík Martin st.1971reg. muži 101. - 120. 
6.Poncar Václav1944reg. muži 101. - 120. 
7.Pech Luděk1964reg. muži 101. - 120. 
8.Hašek Zdeněk1946reg. muži 101. - 120. 
9.Kolínský Václav1987reg. muži 101. - 120.N 
10.Preis Tomáš2001reg. muži 121. - 140. 
11.Pánek Petr1960reg. muži 121. - 140. 
12.Pleštil David2000reg. muži 121. - 140. 
13.Šilhavý Petr1968reg. muži 121. - 140. 
14.Prokop Jan2000reg. muži 121. - 140. 
15.Johan Oldřich1948reg. muži 141. - 160. 
16.Johan Hynek2000reg. muži 141. - 160. 
17.Šilhavá Ivana1966reg. muži 141. - 160. 
18.Prokop Břetislav Vít2007reg. muži 161. - 165. 
TJ Olešná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vurm Jiří1970reg. muži 66. -80. 
2.Kalerta František1958reg. muži 66. -80. 
3.Solar Václav1991reg. muži 66. -80. 
4.Chlustina Jaroslav1971reg. muži 81. -100. 
5.Herman Miloš ml.2003reg. muži 81. -100. 
6.Fischer Lukáš2000reg. muži 81. -100. 
7.Vurm Radek1996reg. muži 101. - 120. 
8.Švamberk Michal1990reg. muži 121. - 140. 
9.Hřeben Stanislav1981reg. muži 121. - 140. 
10.Šmíd Tomáš2004reg. muži 121. - 140. N 
11.Kratochvíl Matěj2003reg. dci 8 
12.Sviták Lukáš2007reg. mži 9 
TJ Sokol Žebrák B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křemen Josef1973reg. muži 21.-30.N 
2.Kuška Miroslav1957reg. muži 51.-65. 
3.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
4.Svoboda Jaromír1973reg. muži 51.-65. 
5.Drsek Václav1973reg. muži 66.-80. 
6.Drahovzal Petr1951reg. muži 66.-80. 
7.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
8.Zíma Radek1976reg. muži 81.-100. 
9.Šlosar Milan1969reg. muži 81.-100. 
10.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
11.Müller Michal1977reg. muži 101.-120. 
12.Hatina Petr1987reg. muži 121.-140. 
13.Koros Zdeněk1980reg. muži 121.-140.N 
14.Koros Filip2010reg. muži 141.-160. 
TJ Slovan Lochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zitta Přemysl1969kraj. muži 101-130 
2.Němec Tomáš1988reg. muži 66-80 
3.Rácz Rudolf1975reg. muži 66-80N 
4.Dražan Jiří1983reg. muži 81-100 
5.Kureš Milan1978reg. muži 81-100 
6.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 101-120 
7.Anděl Miloš1956reg. muži 121-140 
8.Plecitý Stanislav1970reg. muži 121-140 
9.Chot Vladimír1979reg. muži 141-160N 
10.Hrdlička Tomáš2004reg. dci 11 
11.Janda Filip2005reg. sži 18 
12.Javůrek Lukáš2005reg. sži 22 
13.Kunc Matěj2006reg. sži 41 
T.J. Sokol Králův Dvůr B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Včelička Lubomír1969kraj. muži 161-200 
2.Bohdan Luděk1967reg. muži 31-40 N 
3.Vrecion Jiří1999reg. muži 51-65 N 
4.Kračmer Matěj2000reg. muži 66-80 N 
5.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 81-100 N 
6.Rada Jonáš2000reg. muži 101-120 
7.Hucek Filip2003reg. muži 101-120 
8.Hlaváček Jan1976reg. muži 121-140N 
9.Mayer Lukáš1986reg. muži 141-160 
10.Melenec Matěj2005kraj. sži 77 
11.Bielčik Ondřej2010kraj. mži 31 
12.Hucek Richard2006kraj. mži 45 
Regionální soutěž II. třídy
TJ Srbsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šeršeň Miroslav1994reg. muži 51.-65. 
2.Roziňák Jan1954reg. muži 81.-100. 
3.Ranzi Piero1978reg. muži 101.-120. 
4.Hubinger Josef1960reg. muži 101.-120.N 
5.Vavřinec Jiří1982reg. muži 121.-140. 
6.Horáček Miroslav1954reg. muži 121.-140. 
7.Morda Vratislav1955reg. muži 121.-140. 
8.Adamec Luboš1974reg. muži 121.-140. 
9.Lev Těšivoj1960reg. muži 141.-160.N 
10.Němec Filip1972reg. muži 141.-160.N 
11.Vopěnka Petr1954reg. muži 141.-160.N 
12.Pokorný Miloš1960reg. muži 141.-160.N 
TJ Chaloupky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kořínek František1958reg. muži 81. - 100. 
2.Nguyen Van Vui1958reg. muži 81. - 100.cizinec 
3.Růžička Jaroslav1951reg. muži 141. - 160. 
4.Mraček František1961reg. muži 141.-160.N 
5.Trejbal Petr1970reg. muži nezařazen 
6.Štochl Karel2005nez. muži nezařazen 
7.Pekárek Ondřej2006nez. muži nezařazen 
TJ Lokomotiva Zdice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klaus Ladislav1954reg. muži 66. - 80. 
2.Myslík Martin st.1971reg. muži 101. - 120. 
3.Pech Luděk1964reg. muži 101. - 120. 
4.Pánek Petr1960reg. muži 121. - 140. 
5.Johan Oldřich1948reg. muži 141. - 160. 
6.Johan Hynek2000reg. muži 141. - 160. 
7.Johan Jiří1946nez.  
TJ Lokomotiva Zdice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hašek Zdeněk1946reg. muži 101. - 120. 
2.Kolínský Václav1987reg. muži 101. - 120.N 
3.Poncar Václav1944reg. muži 101. - 120. 
4.Pleštil David2000reg. muži 121. - 140. 
5.Preis Tomáš2001reg. muži 121. - 140. 
6.Šilhavý Petr1968reg. muži 121. - 140. 
7.Prokop Jan2000reg. muži 121. - 140. 
8.Šilhavá Ivana1966reg. muži 141. - 160. 
9.Prokop Břetislav Vít2007reg. muži 161. - 165. 
10.Zíma Karel1963nez. muži  
TJ Olešná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herman Miloš ml.2003reg. muži 81. -100. 
2.Fischer Lukáš2000reg. muži 81. -100. 
3.Vurm Radek1996reg. muži 101. - 120. 
4.Šmíd Tomáš2004reg. muži 121. - 140. N 
5.Švamberk Michal1990reg. muži 121. - 140. 
6.Hřeben Stanislav1981reg. muži 121. - 140. 
7.Sviták Lukáš2007reg. sži 5 
8.Kratochvíl Matěj2003reg. dci 8 
9.Herman Marek2008reg. sži 32 
10.Triner Miroslav2006reg. sži 47 
11.Karel Tomáš2008reg. sži 50 
12.Velvarský Jan1997reg. muži N 
TJ Sokol Žebrák C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Jaroslav1969reg. muži 51.-65. 
2.Drsek Václav1973reg. muži 66.-80. 
3.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
4.Šlosar Milan1969reg. muži 81.-100. 
5.Šlosar Vojtěch2003reg. muži 141.-160. 
6.Šlosarová Jana2006reg. muži 141.-160. 
TJ Sokol Žebrák D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahovzal Petr1951reg. muži 66.-80. 
2.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
3.Müller Michal1977reg. muži 101.-120. 
4.Koros Zdeněk1980reg. muži 121.-140.N 
5.Dvořák Pavel1963reg. muži 141.-160. 
6.Koros Filip2010reg. muži 141.-160. 
7.Křemen Josef ml.2006reg. muži 141.-160.N 
TJ Sokol Žebrák E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zíma Radek1976reg. muži 81.-100. 
2.Palek Petr1988reg. muži 101.-120.N 
3.Hatina Petr1987reg. muži 121.-140. 
4.Mencl Josef1970reg. muži 121.-140. 
5.Hřích Václav1972reg. muži 121.-140.N 
6.Flieger Roman1978reg. muži 121.-140.N 
7.Vokáč Jan2005reg. muži 141.-160. 
8.Roztočil Jiří1961nez. muži  
T.J. Sokol Hořovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špička Jiří1958reg. muži 81-100 
2.Kozel Rudolf1959reg. muži 101-120 
3.Veigend Josef1956reg. muži N 141-160 
4.Rataj Miloš1976nez.  
5.Flemr Lubomír1956nez.  
TJ Záluží A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Václav1980reg. muži 81-100 
2.Hnízdil Tomáš1974reg. muži 101-120 
3.Hnízdil Jan2000reg. muži 121-140 
4.Foltýn David1997reg. muži 121-140 
5.Hůrka Václav1949reg. muži 141-160 
6.Hnízdil Michal2010reg. mži 141-160 
7.Bělohlávek Jiří1985reg. muži N 
8.Hnízdil Václav1991reg. muži N 
9.Srp Miroslav1963reg. muži N 
10.Daňková Věra1984reg. ženy N 
TJ Slovan Lochovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kureš Milan1978reg. muži 81-100 
2.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 101-120 
3.Anděl Miloš1956reg. muži 121-140 
4.Plecitý Stanislav1970reg. muži 121-140 
5.Chot Vladimír1979reg. muži 141-160N 
6.Nevolný Milan1975nez.  
7.Hrdlička Tomáš2004reg. dci 11 
8.Janda Filip2005reg. sži 18 
9.Javůrek Lukáš2005reg. sži 22 
10.Kunc Matěj2006reg. sži 41 
T.J. Sokol Králův Dvůr C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 81-100 N 
2.Rada Jonáš2000reg. muži 101-120 
3.Hucek Filip2003reg. muži 101-120 
4.Hlaváček Jan1976reg. muži 121-140N 
5.Mayer Lukáš1986reg. muži 141-160 
6.Hubingerová Natálie2003reg. muži 141-160N 
7.Černovský David2001reg. dci 5 
8.Melenec Matěj2005kraj. sži 77 
9.Bielčik Ondřej2010kraj. mži 31 
10.Hucek Richard2006kraj. mži 45 
11.Svobodová Nikol2006reg. mžy 2 
12.Perlingerová Kateřina2008reg. nžy 1 
Regionální soutěž III. třídy
T.J. Sokol Karlštejn B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gürtner Pavel1966reg. muži 121-140 
2.Pastorek Ondřej1974reg. muži 121-140 
3.Holý Stanislav1956reg. muži 141-160 
4.Kratochvíl Jindřich1962reg. muži 121-140N 
5.Habětín Jaroslav1984reg. muži 141-160N 
6.Gottwald Miroslav1964reg. muži 141-160N 
7.Manzac Jean-Paul1967reg. muži 141-160N 
8.Žihla Petr1983reg. muži N 
9.Pastorek Jaroslav1946reg. muži N 
10.Chmelenský Antonín1979reg. muži N 
11.Gürtner Adam2010reg. mži N 
12.Polomík Albert2003reg. dci N 
TJ Srbsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morda Vratislav1955reg. muži 121.-140. 
2.Horáček Miroslav1954reg. muži 121.-140. 
3.Adamec Luboš1974reg. muži 121.-140. 
4.Vavřinec Jiří1982reg. muži 121.-140. 
5.Lev Těšivoj1960reg. muži 141.-160.N 
6.Němec Filip1972reg. muži 141.-160.N 
7.Pokorný Miloš1960reg. muži 141.-160.N 
8.Vopěnka Petr1954reg. muži 141.-160.N 
TJ Litavan Libomyšl
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Tomáš1999nez. muži  
2.Janeček Václav1970nez. muži  
3.Janda Jan2006nez. muži Hostování z TJ Slovan Lochovice
4.Hlavín Karel2007nez. muži  
5.Lhoták Jan2006nez. muži Hostování z TJ Slovan Lochovice
6.Závora Vlastimil1953nez. muži  
7.Hlavín Petr2009nez. muži  
TJ Broumy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konopásek Miroslav1960kraj. muži 53 
2.Vais Vladimír1956reg. muži 117 
3.Rosa Mikuláš2007reg. muži 156 
4.Kuník Ondřej2005reg. muži 160 
5.Rosa Vojtěch2010reg. muži 161 
6.Pánek Kristián2010reg. muži nez 
T.J. Sokol Hudlice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrkal Rudolf1954nez.  
2.Koudela Daniel2008nez.  
3.Landová Dominika1998nez.  
4.Landová Nikola2006nez.  
5.Lulák Matěj2006nez.  
6.Průša Oldřich2009nez.  
7.Med Václav2006nez.  
8.Rejchrtová Kamila2007nez.  
9.Sklenář Jakub2006nez.  
10.Sklenář Patrik2007nez.  
11.Vaculík Jindřich2001nez.  
12.Vaculík Zdeněk1948nez.  
13.Vaněček Ondřej2003nez.  
14.Zábranský Ondřej2004nez.  
15.Zýka Jindřich2005nez.  
TJ Praskolesy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Jiří1983reg. muži 121.-140. 
2.Týbl Vojtěch1994reg. muži 141.-160.. 
3.Sudík Jiří1962reg. muži 141.-160. 
4.Hronza Rudolf1974reg. muži 141.-160. 
5.Brotánek Zdeněk1964reg. muži 141.-160. 
6.Hofman Kamil1966nez. muži  
TJ Praskolesy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hronza Petr2005reg. muži 161.-165. 
2.Hartman Jakub2007reg. muži 161.-165. 
3.Hofman Vít2008reg. muži 161.-165. 
4.Kubíček Nikolas2006nez. muži  
5.Albrechtová Barbora2007nez. muži  
6.Landovská Veronika2007nez. muži  
7.Černý Jan2005nez. muži Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Hořovice
8.Kureš Jakub2011nez. muži Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Hořovice
9.Kureš Štěpán2009nez. muži Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Hořovice
10.Pončík Jan2006nez. muži Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Hořovice
TJ Lokomotiva Zdice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Preis Tomáš2001reg. muži 121. - 140. 
2.Šilhavý Petr1968reg. muži 121. - 140. 
3.Prokop Jan2000reg. muži 121. - 140. 
4.Šilhavá Ivana1966reg. muži 141. - 160. 
5.Johan Oldřich1948reg. muži 141. - 160. 
6.Johan Hynek2000reg. muži 141. - 160. 
7.Prokop Břetislav Vít2007reg. muži 161. - 165. 
8.Jelšina Lukáš2001nez. muži  
9.Klimeš Zdeněk2006nez. muži  
10.Najman Milan2008nez. muži  
11.Nawrat Jakub2007nez. muži  
12.Šín Jakub2007nez. muži  
13.Trkovský Filip2008nez. muži  
14.Voráček Michal2005nez. muži  
TJ Sokol Žebrák F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hřích Václav1972reg. muži 121.-140.N 
2.Flieger Roman1978reg. muži 121.-140.N 
3.Dvořák Pavel1963reg. muži 141.-160. 
4.Vokáč Jan2005reg. muži 141.-160. 
5.Koros Filip2010reg. muži 141.-160. 
6.Šlosar Vojtěch2003reg. muži 141.-160. 
7.Šlosarová Jana2006reg. muži 141.-160. 
8.Křemen Josef ml.2006reg. muži 141.-160.N 
9.Müller Michal ml.2006reg. mži 44. 
10.Šimon Jaroslav2007reg. mži 52. 
11.Lorenc Ondřej2006nez. mži  
12.Drobný Vojtěch2005nez. sži  
13.Roušal Robin2007nez. mži  
TJ Slovan Lochovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Tomáš2004reg. dci 11 
2.Janda Filip2005reg. sži 18 
3.Javůrek Lukáš2005reg. sži 22 
4.Kunc Matěj2006reg. sži 41 
5.Bajt Tomáš2005nez.  
6.Jirkovský Antonín1944nez.  
7.Kulhavý Radek2001nez.  
8.Kulich Vojtěch2007nez.  
9.Matia Martin2004nez.  
10.Souček Pavel2004nez.  
T.J. Sokol Králův Dvůr D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černovský David2001reg. dci 5 
2.Melenec Matěj2005kraj. sži 77 
3.Bielčik Ondřej2010kraj. mži 31 
4.Hucek Richard2006kraj. mži 45 
5.Svobodová Nikol2006reg. mžy 2 
6.Molnár Jakub2007reg. mži 17 
7.Perlingerová Kateřina2008reg. nžy 1 
8.Bielčik Miroslav1982nez.  
9.Bednář Jiří1939nez.  
10.Kopřiva Jiří1964nez.  
11.Zamazalová Klára1982nez.  
TJ Zdejcina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hazuka Jiří1986reg. muži 101.-120. 
2.Kodet Roman1966reg. muži 101.-120. 
3.Pertl Antonín1957reg. muži 101.-120. 
4.Urban Josef1975reg. muži 141.-160. 
5.Gladič Michal1975reg. muži 141.-160.N 
6.Ledvoň Jaroslav1972reg. muži 141.-160.N 
7.Šívr Milan1958nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy