Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž I.třídy
TSM Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojna Daniel2004reg. muži 41-50 
2.Archmann Jiří1992reg. muži 60,5 
3.Cimrmanová Eliška2002reg. muži 61-70 
4.Bláha Matěj2003reg. muži 121-130 
5.Mikulík Martin1999reg. muži 121-130 
6.Martinovská Alena2005reg. muži 131-149 
7.Hýžová Denisa2006reg. muži 149,5 
8.Koubík Jakub2006reg. muži 149,5 
9.Martinovský Jan2009reg. muži 149,5 
10.Slámová Andrea2008reg. muži 149,5 
11.Solčani Matyáš2005reg. muži 149,5 
12.Činčura Matyáš2003reg. muži 149,5 
13.Bratičák Štěpán2005nez.  
14.Hruška Jan2006nez.  
15.Křiváček Jakub2005nez.  
16.Maurerová Lucie2007nez.  
17.Mikeš Miloslav2006nez.  
18.Novotný Martin2005nez.  
19.Šafková Veronika2005nez.  
20.Skoumalová Ema2007nez.  
21.Slunečko Milan1972nez.  
22.Toužimská Leontýna2011nez.  
23.Toužimská Rozálie2009nez.  
24.Vargová Eliška2006nez.  
25.Voráčová Anna2009nez.  
26.Jung René1962nez.  
TJ Sokol Dříň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočes Luděk1973reg. muži 30 
2.Šulc Jiří1975reg. muži 31-35 
3.Kasík Martin1989reg. muži 50,5 
4.Teiml Marek1973reg. muži 71-80 
5.Bromský Vladimír1952reg. muži 71-80 
6.Kasík Zdeněk st.1966reg. muži 81-90 
7.Hurt Miroslav1956reg. muži 81-90 
8.Vinkl Milan1966reg. muži 91-100 
9.Němec Josef1954reg. muži 91-100 
10.Husák Jan1945reg. muži 91-100 
11.Hrudka Petr1956reg. muži 91-100 
12.Skála Petr1984reg. muži 101-110 
13.Hrkal Jan2001reg. muži 101-110 
14.Rohlíček Zdeněk1964reg. muži 111-120 
15.Starý Jiří1964reg. muži 121-130 
16.Šimáček Milan1964reg. muži 121-130 
17.Kozel Josef1967reg. muži 131-149 
18.Liska Josef1946reg. muži 131-149 
19.Tydrych Jiří1975reg. muži 131-149 
20.Kozák Stanislav1981reg. muži 131-149 
21.Segmüller Robert1971reg. muži 131-149 
22.Čampulka Karel1948reg. muži 149,5 
23.Rambousek Zdeněk1972nez. muži  
24.Jůzová Eliška2004nez. dky  
25.Pesl Václav2000nez. muži  
TTC Slovan Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krous Martin1970reg. muži 29 
2.Čermák Milan1956reg. muži 41-50 
3.Jůza Jan1976reg. muži 51-60 
4.Peltán Petr1956reg. muži 71-80 
5.Kříž Petr1959reg. muži 71-80 
6.Frolík Petr1953reg. muži 91-100 
7.Slabý Jiří1948reg. muži 101-110 
8.Škach Pavel1952reg. muži 110,5 
9.Škach Jaroslav1947reg. muži 111-120 
10.Preis František1933reg. muži 120,5 
11.Macák Milan1976nez. muži  
12.Novotný Jiří1968nez. muži  
TJ Sokol Unhošť B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bucek Jindřich1976reg. muži 61-70 
2.Sokolovský Petr1951reg. muži 71-80 
3.Zbírkovský Milan1954reg. muži 81-90 
4.Tájek Jaroslav1948reg. muži 91-100 
5.Jangl Zdeněk1956reg. muži 101-110 
6.Ledvinová Lucie1986reg. muži 149,5 
7.Vondra Jakub1992reg. muži N 
KST Slatina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Marcel1979reg. muži 41-50 
2.Ocásek Rostislav1964reg. muži 61-70 
3.Rapp Jiří1963reg. muži 61-70 
4.Nedvěd Vladimír1977reg. muži 81-90 
5.Čermák Petr1970reg. muži 91-100 
6.Schönfelder Jaroslav1948reg. muži 91-100 
7.Laštovka Jiří1965reg. muži 101-110 
8.Folbrecht Roman1964reg. muži 111-120 
9.Javůrek Roman1970reg. muži 121-130 
10.Fritsch Václav1960reg. muži 121-130 
11.Balada Luboš1962reg. muži 121-130 
12.Melkus Alan1959reg. muži 131-149 
13.Barták Jiří1963reg. muži 149.5 
14.Lukeš Jiří1975reg. muži 149.5 
15.Kozelka Václav1955reg. muži nez. 
TTC Jemníky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenička Jaroslav1965reg. muži 31.-35 
2.Vilímek Michal1974reg. muži 41.-50 
3.Karmazín Pavel1964reg. muži 51.-60 
4.Zoth Pavel1972reg. muži 61.-70 
5.Káčerek Vratislav1965reg. muži 80,5 
6.Andrš Martin1970reg. muži 81.-90 
TTC Kladno "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 201-250 
2.Pírka Josef1965reg. muži 28 
3.Lážnovský Jiří1959reg. muži 36-40 
4.Tuček Miroslav1963reg. muži 51-60 
5.Rybička Jan1986reg. muži 61-70 
6.Hálek Zdeněk1963reg. muži 61-70 
7.Coubal Václav1993reg. muži 71-80 
8.Strejc Václav1969reg. muži 81-90 
9.Petřík Ladislav1971reg. muži 111-120 
TTC Kladno "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Ondřej1997reg. muži 23 
2.Bílý Tomáš1978reg. muži 51-60 
3.Pachman Tomáš1967reg. muži 51-60 
4.Horbaj Dušan1980reg. muži 51-60 
5.Habrcetl Milan1968reg. muži 110,5 
6.Bílý Josef1946reg. muži 111-120 
7.Hlaváček Jan1952reg. muži 121-130 
8.Moš František1984reg. muži 131-149 
TTC Kladno "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Levenec Alexandr1977reg. muži 21 
2.Hlobil Stanislav1974reg. muži 41-50 
3.Šulc Ladislav1951reg. muži 51-60 
4.Vospálek Miroslav1948reg. muži 51-60 
5.Čierný Jan1951reg. muži 71-80 
6.Fleislébr Jiří1969reg. muži 111-120 
7.Ebert Tomáš st.1962reg. muži 121-130 
8.Mareš Jakub1992nez.  
STC Slaný C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vesecký David2006reg. muži 41-50 
2.Poláček Vladimír1953reg. muži 50,5 
3.Řeháček Jiří2007reg. muži 51-60 
4.Macák Petr1960reg. muži 60,5 
5.Horský Jindřich1949reg. muži 70,5 
6.Rampa Ladislav1950reg. muži 70,5 
7.Krček Adam2007reg. muži 71-80 
8.Kulich Vladimír1963reg. muži 71-80 
9.Ovčaříková Eva1957reg. muži 81-90 
10.Chadima Ondřej2005reg. muži 91-100 
11.Jarolímek Jiří1942reg. muži 100,5 
12.Makara Michal2003reg. muži 101-110 
13.Rambousek Zdeněk1964reg. muži 101-110 
14.Elicerová Pavlína1976reg. muži 110,5 
15.Zíma Jiří1968reg. muži 110,5 
16.Makara Jakub2006reg. muži 111-120 
17.Hnilička Ondřej1994reg. muži 111-120 
18.Elicer Lukáš2010reg. muži 131-150 
19.Kasner Vítek2008reg. muži 131-150 
20.Makarová Tereza2009reg. muži 149,5 
21.Černý Zbyněk1970reg. muži 149,5 
Regionální soutěž II.třídy
TJ Sokol Dříň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bromský Vladimír1952reg. muži 71-80 
2.Kasík Zdeněk st.1966reg. muži 81-90 
3.Hurt Miroslav1956reg. muži 81-90 
4.Vinkl Milan1966reg. muži 91-100 
5.Němec Josef1954reg. muži 91-100 
6.Husák Jan1945reg. muži 91-100 
7.Hrudka Petr1956reg. muži 91-100 
8.Skála Petr1984reg. muži 101-110 
9.Hrkal Jan2001reg. muži 101-110 
10.Rohlíček Zdeněk1964reg. muži 111-120 
11.Starý Jiří1964reg. muži 121-130 
12.Šimáček Milan1964reg. muži 121-130 
13.Kozel Josef1967reg. muži 131-149 
14.Liska Josef1946reg. muži 131-149 
15.Tydrych Jiří1975reg. muži 131-149 
16.Kozák Stanislav1981reg. muži 131-149 
17.Segmüller Robert1971reg. muži 131-149 
18.Čampulka Karel1948reg. muži 149,5 
19.Rambousek Zdeněk1972nez. muži  
20.Jůzová Eliška2004nez. dky  
TTC Slovan Kladno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Petr1959reg. muži 71-80 
2.Frolík Petr1953reg. muži 91-100 
3.Slabý Jiří1948reg. muži 101-110 
4.Škach Pavel1952reg. muži 110,5 
5.Škach Jaroslav1947reg. muži 111-120 
6.Preis František1933reg. muži 120,5 
7.Macák Milan1976nez. muži  
8.Novotný Jiří1968nez. muži  
DTJ Sparta Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čižinský Zdeněk1957reg. muži 61-70 
2.Vysoudil Tomáš1966reg. muži 81-90 
3.Vojna Pavel1977reg. muži 81-90 
4.Lengál Ivo1967reg. muži 101-110 
5.Čižinský David1998reg. muži 130,5 
6.Janeček Petr1974reg. muži 131-150 
7.Brückner Tomáš1995reg. muži 131-150 
8.Kadlec Jiří1975reg. muži 131-150 
9.Vojna Stanislav1937reg. muži 149,5 
10.Plzák Miloš1965reg. muži 149,5 
11.Fořt Bedřich1949nez. muži  
12.Kunc Václav1947nez. muži  
13.Vondráček Aleš1976nez. muži  
14.Janeček Jakub2006nez. muži  
TJ Sokol Buštěhrad B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stolz Daniel1974reg. muži 41-50 
2.Štěpán Pavel1954reg. muži 60,5 
3.Lafek Dominik2002reg. muži 61-70 
4.Sláma Jan1951reg. muži 100,5 
5.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 101-110 
6.Táborský Oldřich1959reg. muži 111-120 
7.Elger Radek2004reg. muži 131-149 
8.Gallat David2004reg. muži 149,5 
9.Stolzová Veronika2003reg. muži 149,5 
10.Marák Michal1969nez. muži Nez 
KST Slatina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Petr1970reg. muži 91-100 
2.Schönfelder Jaroslav1948reg. muži 91-100 
3.Laštovka Jiří1965reg. muži 101-110 
4.Folbrecht Roman1964reg. muži 111-120 
5.Javůrek Roman1970reg. muži 121-130 
6.Fritsch Václav1960reg. muži 121-130 
7.Balada Luboš1962reg. muži 121-130 
8.Melkus Alan1959reg. muži 131-149 
9.Barták Jiří1963reg. muži 149.5 
10.Lukeš Jiří1975reg. muži 149.5 
11.Kozelka Václav1955reg. muži nez. 
TJ Sokol Stochov-Honice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Petr1964reg. muži 50,5 
2.Hudeček Josef1968reg. muži 91-100 
3.Gniewek Michal1975reg. muži 101-110 
4.Šubrt Tomáš1965reg. muži 149,5 
5.Krob Pavel1969reg. muži 111-120 
6.Dušek Petr1978reg. muži 149,5 
7.Libecajt Václav1952reg. muži 149,5 
8.Minichthaler Jan2006reg. muži 149,5 
9.Freiman Milan1967nez. muži  
10.Krobová Olga1979nez. muži  
TTC Kladno "G"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybička Jan1986reg. muži 61-70 
2.Hálek Zdeněk1963reg. muži 61-70 
3.Coubal Václav1993reg. muži 71-80 
4.Čierný Jan1951reg. muži 71-80 
5.Strejc Václav1969reg. muži 81-90 
6.Fleislébr Jiří1969reg. muži 111-120 
7.Bílý Josef1946reg. muži 111-120 
8.Petřík Ladislav1971reg. muži 111-120 
9.Hlaváček Jan1952reg. muži 121-130 
10.Ebert Tomáš st.1962reg. muži 121-130 
11.Moš František1984reg. muži 131-149 
12.Matějka Alfred1964reg. muži 131-149 
13.Mareš Jakub1992nez.  
STC Slaný D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horský Jindřich1949reg. muži 70,5 
2.Kulich Vladimír1963reg. muži 71-80 
3.Ovčaříková Eva1957reg. muži 81-90 
4.Jarolímek Jiří1942reg. muži 100,5 
5.Rambousek Zdeněk1964reg. muži 101-110 
6.Zíma Jiří1968reg. muži 110,5 
7.Kulichová Lenka1995reg. muži 130,5 
8.Valášek Jiří1952reg. muži 149,5 
9.Černý Zbyněk1970reg. muži 149,5 
10.Kulichová Jana1998nez.  
STC Slaný E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rampa Ladislav1950reg. muži 70,5 
2.Krček Adam2007reg. muži 71-80 
3.Chadima Ondřej2005reg. muži 91-100 
4.Makara Michal2003reg. muži 101-110 
5.Elicerová Pavlína1976reg. muži 110,5 
6.Makara Jakub2006reg. muži 111-120 
7.Hnilička Ondřej1994reg. muži 111-120 
8.Elicer Lukáš2010reg. muži 131-150 
9.Kasner Vítek2008reg. muži 131-150 
10.Curtis Floyd Samuel2007reg. muži 149,5 
11.Kasner Vít1973reg. muži 149,5 
12.Kasnerová Martina1976reg. muži 149,5 
13.Makarová Tereza2009reg. muži 149,5 
14.Kučera Marcel2007reg. muži 149,5 
TJ Viktorie Černuc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nývlt Lukáš1991ČR muži 73 
2.Holer Ladislav1952ČR muži 80,5 
3.Drmota Miroslav1950ČR muži 90 
4.Polomini Petr1973ČR muži 120,5 
5.Nývlt Radek1973ČR muži 126 
6.Koucký Jindřich1977ČR muži 133 
7.Nývlt Tomáš2001ČR muži 136 
8.Vojtek Branislav1973ČR muži 149,5 
Regionální soutěž III.třídy
TSM Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulík Martin1999reg. muži 121-130 
2.Martinovská Alena2005reg. muži 131-149 
3.Hýžová Denisa2006reg. muži 149,5 
4.Koubík Jakub2006reg. muži 149,5 
5.Slámová Andrea2008reg. muži 149,5 
6.Martinovský Jan2009reg. muži 149,5 
7.Solčani Matyáš2005reg. muži 149,5 
8.Činčura Matyáš2003reg. muži 149,5 
9.Bratičák Štěpán2005nez.  
10.Maurerová Lucie2007nez.  
11.Hruška Jan2006nez.  
12.Křiváček Jakub2005nez.  
13.Šafková Veronika2005nez.  
14.Mikeš Miloslav2006nez.  
15.Novotný Martin2005nez.  
16.Skoumalová Ema2007nez.  
17.Slunečko Milan1972nez.  
18.Toužimská Rozálie2009nez.  
19.Toužimská Leontýna2011nez.  
20.Vargová Eliška2006nez.  
21.Voráčová Anna2009nez.  
22.Jung René1962nez.  
TJ Sokol Dříň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlíček Zdeněk1964reg. muži 111-120 
2.Starý Jiří1964reg. muži 121-130 
3.Šimáček Milan1964reg. muži 121-130 
4.Kozel Josef1967reg. muži 131-149 
5.Čampulka Karel1948reg. muži 149,5 
TJ Sokol Dříň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liska Josef1946reg. muži 131-149 
2.Tydrych Jiří1975reg. muži 131-149 
3.Kozák Stanislav1981reg. muži 131-149 
4.Segmüller Robert1971reg. muži 131-149 
5.Rambousek Zdeněk1972nez. muži  
6.Jůzová Eliška2004nez. dky  
DTJ Sparta Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čižinský David1998reg. muži 130,5 
2.Janeček Petr1974reg. muži 131-150 
3.Brückner Tomáš1995reg. muži 131-150 
4.Kadlec Jiří1975reg. muži 131-150 
5.Vojna Stanislav1937reg. muži 149,5 
6.Plzák Miloš1965reg. muži 149,5 
7.Fořt Bedřich1949nez. muži  
8.Kunc Václav1947nez. muži  
9.Vondráček Aleš1976nez. muži  
10.Janeček Jakub2006nez. muži  
TJ Sokol Dříň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Josef1954reg. muži 91-100 
2.Husák Jan1945reg. muži 91-100 
3.Hrudka Petr1956reg. muži 91-100 
4.Skála Petr1984reg. muži 101-110 
5.Hrkal Jan2001reg. muži 101-110 
KST Slatina C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Javůrek Roman1970reg. muži 121-130 
2.Fritsch Václav1960reg. muži 121-130 
3.Balada Luboš1962reg. muži 121-130 
4.Melkus Alan1959reg. muži 131-149 
5.Barták Jiří1963reg. muži 149.5 
6.Lukeš Jiří1975reg. muži 149.5 
7.Kozelka Václav1955reg. muži nez. 
TJ Sokol Stochov-Honice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krob Pavel1969reg. muži 111-120 
2.Dušek Petr1978reg. muži 149,5 
3.Libecajt Václav1952reg. muži 149,5 
4.Minichthaler Jan2006reg. muži 149,5 
5.Jedlička Patrik2009nez. muži  
6.Freiman Milan1967nez. muži  
7.Krobová Olga1979nez. muži  
TTC Kladno "H"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Jan1952reg. muži 121-130 
2.Ebert Tomáš st.1962reg. muži 121-130 
3.Petřík Ladislav1971reg. muži 111-120 
4.Moš František1984reg. muži 131-149 
5.Matějka Alfred1964reg. muži 131-149 
6.Procházka Michal2000reg. muži 149,5 
7.Veselá Michaela2000reg. muži 149,5 
8.Švimberský Lukáš2003reg. muži 149,5 
9.Vinš Antonín1995reg. muži 149,5 
10.Mareš Jakub1992nez.  
11.Holasová Magdalena2000nez.  
STC Slaný F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rambousek Zdeněk1964reg. muži 101-110 
2.Zíma Jiří1968reg. muži 110,5 
3.Elicerová Pavlína1976reg. muži 110,5 
4.Hnilička Ondřej1994reg. muži 111-120 
5.Kulichová Lenka1995reg. muži 130,5 
6.Elicer Lukáš2010reg. muži 131-150 
7.Kasner Vítek2008reg. muži 131-150 
8.Curtis Floyd Samuel2007reg. muži 149,5 
9.Kasner Vít1973reg. muži 149,5 
10.Kasnerová Martina1976reg. muži 149,5 
11.Kučera Marcel2007reg. muži 149,5 
12.Makarová Tereza2009reg. muži 149,5 
13.Spousta Lukáš2007reg. muži 149,5 
14.Valášek Jiří1952reg. muži 149,5 
15.Černý Zbyněk1970reg. muži 149,5 
16.Kulichová Jana1998nez.  
17.Kučera Matyáš2008nez.  
18.Kasnerová Karolína1999nez.  
19.Zíma Michal1996nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy