Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 1.třídy
Sokol Zásmuky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odvárka Leoš1965reg. muži 41-70 
2.Skyva Milan1949reg. muži 41-70 
3.Neštuk Jaroslav1970reg. muži 71-100 
4.Klimeš Vladimír1982reg. muži 71-100 
5.Vojtíšek Tomáš1990reg. muži 71-100 
6.Krejčí František1951reg. muži 71-100 
7.Skývová Lenka1977reg. muži 101-130 
8.Suchý Ladislav1963reg. muži 101-130 
9.Švec Josef1968reg. muži 101-130 
10.Cikán Miloslav1965reg. muži 131-160 
11.Kašpar Milan1957reg. muži 131-160 
12.Kormaňák Pavel1958reg. muži 999 
TJ Sokol Velký Osek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 21-40 
2.Svoboda Pavel1976reg. muži 21-40 
3.Buriánek Daniel2000reg. muži 21-40 
4.Roudný Petr1968reg. muži 21-40 
5.Čebiš Luboš1973reg. muži 21-40 
6.Koubek Václav1976reg. muži 41-70 
7.Čížek Martin1984reg. muži 41-70 
8.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
9.Hanušová Blanka1951reg. muži 71-100 
10.Laštovička Jiří1952reg. muži 71-100 
11.Novotný Karel1956reg. muži 101-130 
12.Kukal Antonín1949reg. muži 131-160 
13.Psota Karel1958reg. muži 161-190 
14.Čebiš Patrik2006reg. muži 191-204 
15.Chod Jakub2004reg. muži 191-204 
16.Váňa Dominik2002reg. muži 191-204 
17.Myška Michal2006reg. muži 209-216 
18.Čebišová Linda2010reg. muži 209-216 
KST Týnec nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966kraj. muži 201.-250. 
2.Cincibus Milan1967reg. muži 21.-40. 
3.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 41.-70. 
4.Brunclík Marek1969reg. muži 41.-70. 
5.Buriánek Vladislav1967reg. muži 71.-100. 
6.Kubelka Lukáš1979reg. muži 101.-130. 
7.Fousek Jiří1967reg. muži 131.-160. 
8.Jehlička Jan1957reg. muži 131.-160. 
9.Novotný Radek1965reg. muži 131.-160. 
ST EUROMASTER Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Martin1998kraj. muži 131-160 
2.Mazurkiewicz Ivo1953reg. muži 19 
3.Šembera Karel1962reg. muži 21-40 
4.Vokounová Adéla1982reg. muži 41-70 
5.Nekovář Petr1961reg. muži 71-100 
6.Kopiště Milan1965reg. muži 101-130 
7.Bártová Kateřina2006reg. muži 101-130 
8.Bártová Věra1975reg. muži 131-160 
9.Lichtenberg Petr1983reg. muži 131-160 
SK Nová Ves I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lupták Marián1970reg. muži R 21-40 
2.Řehák Josef st.1960reg. muži R 41-70 
3.Pych Luděk1972reg. muži R 41-70 
4.Bodlák Karel1963reg. muži R 41-70 
5.Hladík Martin1975reg. muži R 101-130 
6.Šafránek Jaroslav1942reg. muži R 101-130 
7.Hrouda Vladimír2004reg. muži R 161-190 
SK Nová Ves I. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tvrdík Leoš1964reg. muži R 71-100 
2.Holeček Martin1989reg. muži R 71-100 
3.Řehák Josef ml.1987reg. muži R 101-130 
4.Šíma Roman1966reg. muži R 101-130 
5.Voslař Jiří1949reg. muži R 131-160 
6.Kubišta Petr1965reg. muži R 161-190 
7.Římal Lukáš1980reg. muži R 191-204 
Stolní tenis Kolín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolejš Martin1970reg. muži 16 
2.Havlíček Vladimír1974reg. muži 21-40 
3.Bednařík Martin1966reg. muži 41-70 
4.Svoboda Miloš1968reg. muži 41-70 
5.Waters Jiří ml.1994reg. muži 41-70 
6.Holler Jan1974reg. muži 101-130 
Stolní tenis Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Výborný Pavel1968reg. muži 41-70 
2.Pros Jaroslav1961reg. muži 41-70 
3.Pros Jan1965reg. muži 41-70 
4.Malenovský Aleš1958reg. muži 71-100 
5.Lain Lukáš1984reg. muži 131-160 
6.Zápotocký Milan1959reg. muži 161-190 
7.Kuch Tomáš1999reg. muži 161-190 
TJ Sokol Velim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dej František1962reg. muži 21-40. 
2.Petřík Petr1989reg. muži 41-70. 
3.Jeřala Pavel1974reg. muži 41-70. 
4.Svoboda Jan1995reg. muži 41-70. 
5.Sixta Pavel1990reg. muži 71-100. 
6.Brant Pavel1963reg. muži 71-100. 
7.Škopek Martin1969reg. muži 71-100. 
8.Vejtruba František1954reg. muži 71-100. 
9.Opl Petr1968reg. muži 131-160. 
10.Jeřala Lukáš1988reg. muži 161-190. 
11.Dulík Roman1981reg. muži 161-190. 
12.Venkrbec Vít1964reg. muži 161-190. 
13.Balouš Petr2002reg. muži 161-190. 
14.Bulgr Jan2004reg. muži 161-190. 
15.Sahulka Radek2004reg. muži 161-190. 
16.Sedláček Pavel1977reg. muži 191-204. 
17.Hyšpler Jan2001reg. muži 191-204. 
TJ Klučov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlumský Petr1987reg. muži 21-40. 
2.Cherednik Konstantin1973reg. muži 21-40. 
3.Rozumný Karel1975reg. muži 21-40. 
4.Ševčík Jiří ml.1977reg. muži 41-70. 
5.Říha Vlastimil1968reg. muži 41-70. 
6.Douša Ivan1959reg. muži 41-70. 
7.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 41-70. 
8.Spáčil Ladislav1954reg. muži 71-100. 
9.Budský Radek1970reg. muži 71-100. 
10.Lambert Zdeněk1950reg. muži 71-100. 
11.Mukařovský Aleš1972reg. muži 71-100. 
12.Dvořák Vladimír1946reg. muži 101-130. 
13.Bossanyi Michal1962reg. muži 101-130. 
14.Nekolný Josef1970reg. muži 101-130. 
15.Štábla Peter1982reg. muži 131-160.cizinec 
16.Cinegr Jiří1978reg. muži 161-190. 
17.Martin Petr ml.2007reg. mži 209-216 
18.Pilát Tobiáš2007reg. mži 209-216 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Röhrl Theodor1966reg. muži 21-40 
2.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 41-70 
3.Moravec Václav1963reg. muži 71-100 
4.Pak Viktor1953reg. muži 71-100 
5.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
6.Rob Karel1967reg. muži 101-130 
TJ Sokol Starý Kolín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Václav1976reg. muži 21-40 
2.Havránek Stanislav1948reg. muži 41-70 
3.Salák Alois1958reg. muži 41-70 
4.Bajtler Luboš1955reg. muži 71-100 
5.Melichar Lukáš1977reg. muži 71-100 
6.Musil Jan1966reg. muži 71-100 
7.Vyšata Pavel1971reg. muži 101-130 
8.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 131-160 
9.Pánek Daniel1976reg. muži 209-216 
Regionální soutěž 2.třídy
Sokol Zásmuky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtíšek Tomáš1990reg. muži 71-100 
2.Krejčí František1951reg. muži 71-100 
3.Skývová Lenka1977reg. muži 101-130 
4.Suchý Ladislav1963reg. muži 101-130 
5.Švec Josef1968reg. muži 101-130 
6.Cikán Miloslav1965reg. muži 131-160 
7.Kašpar Milan1957reg. muži 131-160 
8.Kormaňák Pavel1958reg. muži 999 
9.Michálek Michael2007reg. muži 999 
10.Gubiš Vojtěch2005reg. muži 999 
TJ Sokol Velký Osek C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čebiš Luboš1973reg. muži 21-40 
2.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
3.Koubek Václav1976reg. muži 41-70 
4.Čížek Martin1984reg. muži 41-70 
5.Laštovička Jiří1952reg. muži 71-100 
6.Hanušová Blanka1951reg. muži 71-100 
7.Novotný Karel1956reg. muži 101-130 
8.Kukal Antonín1949reg. muži 131-160 
9.Psota Karel1958reg. muži 161-190 
10.Čebiš Patrik2006reg. muži 191-204 
11.Váňa Dominik2002reg. muži 191-204 
12.Chod Jakub2004reg. muži 191-204 
13.Myška Michal2006reg. muži 209-216 
14.Čebišová Linda2010reg. muži 209-216 
KST Týnec nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Vladislav1967reg. muži 71.-100. 
2.Kubelka Lukáš1979reg. muži 101.-130. 
3.Fousek Jiří1967reg. muži 131.-160. 
4.Jehlička Jan1957reg. muži 131.-160. 
5.Novotný Radek1965reg. muži 131.-160. 
Viktoria Radim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojša Petr1968reg. muži 41-70 
2.Prorok Jaroslav1965reg. muži 70-100 
3.Thiel Pavel1950reg. muži 101-130 
4.Mašín Miloslav1948reg. muži 101-130 
5.Hovorka Tomáš1973reg. muži 101-130 
6.Doskočil Václav1960reg. muži 131-160 
7.Němeček Robert1971reg. muži 131-160 
8.Proroková Eliška1998reg. muži 161-190 
9.Jetenský Marek2004reg. muži 161-190 
10.Hovorka Marek2005reg. muži 161-190 
11.Vaníček Ivan1968reg. muži 209-216 
12.Klimák Josef1945nez. muži  
TTC Dobřichovská Pivnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Václav1970reg. muži 21-40 
2.Pospíšil Libor1959reg. muži 71-100 
3.Opl Miroslav1962reg. muži 71-100 
4.Mašín Pavel1976reg. muži 131-160 
5.Slabý Jaroslav1962reg. muži 131-160 
6.Souček Radek1964reg. muži 131-160 
7.Malec Jan1964reg. muži 131-160 
8.Ježek Jiří1976reg. muži 131-160 
9.Horký Miroslav1953reg. muži 161-190 
10.Horn Tomáš1977reg. muži 161-190 
11.Švára Petr1969reg. muži 161-190 
12.Karafiát Tomáš1985reg. muži 205-207 
TJ Sokol Český Brod "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janich Petr1970reg. muži 71-100 
2.Kolář Marek st.1974reg. muži 101-130 
3.Opršal Tomáš1971reg. muži 101-130 
4.Bašta Radek1979reg. muži 131-160 
5.Homola Petr1953reg. muži 131-160 
6.Linger Tomáš1997reg. muži 161-190 
7.Kolářová Linda2006reg. muži 161-190 
8.Chlad Matyáš2004reg. muži 161-190 
9.Kyba Ondřej2004reg. muži 161-190 
10.Gurčík Jan1965reg. muži 161-190 
11.Karban Tomáš1998reg. muži 161-190 
12.Opršal Dan1997reg. muži 161-190 
13.Valentová Klára2006reg. muži 161-190 
14.Karban Karel st.1964reg. muži 191-204 
15.Chlad Martin1973nez. muži 216.N 
SK Křečhoř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrkovský Jindřich1971reg. muži 41-70 
2.Moravec Petr1973reg. muži 71-100 
3.Valtr Petr1961reg. muži 101-130 
4.Sýkora Jaromír1971reg. muži 101-130 
5.Kubín Miloslav1956reg. muži 131-160 
6.Levčík Milan1985reg. muži 161-190 
7.Ležal Milan1966reg. muži 131-160 
8.Hrodek David1983reg. muži 161-190 
9.Flídr David1992reg. muži 209-216 
SK Nová Ves I. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladík Martin1975reg. muži R 101-130 
2.Šafránek Jaroslav1942reg. muži R 101-130 
3.Voslař Jiří1949reg. muži R 131-160 
4.Hrouda Vladimír2004reg. muži R 161-190 
5.Kubišta Petr1965reg. muži R 161-190 
6.Římal Lukáš1980reg. muži R 191-204 
7.Čermák Jiří2006reg. muži R 209-216 
8.Ulman Radim1964reg. muži N 
9.Kosička Josef2007reg. muži N 
10.Vedral Daniel2007reg. muži N 
11.Nollová Ema2008reg. muži N 
Stolní tenis Kolín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Waters Jiří ml.1994reg. muži 41-70 
2.Holler Jan1974reg. muži 101-130 
3.Lain Lukáš1984reg. muži 131-160 
4.Kuch Tomáš1999reg. muži 161-190 
5.Zápotocký Milan1959reg. muži 161-190 
TJ Sokol Velim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sixta Pavel1990reg. muži 71-100. 
2.Brant Pavel1963reg. muži 71-100. 
3.Škopek Martin1969reg. muži 71-100. 
4.Vejtruba František1954reg. muži 71-100. 
5.Opl Petr1968reg. muži 131-160. 
6.Jeřala Lukáš1988reg. muži 161-190. 
7.Dulík Roman1981reg. muži 161-190. 
8.Venkrbec Vít1964reg. muži 161-190. 
9.Balouš Petr2002reg. muži 161-190. 
10.Bulgr Jan2004reg. muži 161-190. 
11.Sahulka Radek2004reg. muži 161-190. 
12.Sedláček Pavel1977reg. muži 191-204. 
13.Hyšpler Jan2001reg. muži 191-204. 
TJ Klučov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říha Vlastimil1968reg. muži 41-70. 
2.Douša Ivan1959reg. muži 41-70. 
3.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 41-70. 
4.Spáčil Ladislav1954reg. muži 71-100. 
5.Budský Radek1970reg. muži 71-100. 
6.Lambert Zdeněk1950reg. muži 71-100. 
7.Mukařovský Aleš1972reg. muži 71-100. 
8.Dvořák Vladimír1946reg. muži 101-130. 
9.Bossanyi Michal1962reg. muži 101-130. 
10.Nekolný Josef1970reg. muži 101-130. 
11.Štábla Peter1982reg. muži 131-160.cizinec 
12.Cinegr Jiří1978reg. muži 161-190. 
13.Martin Petr ml.2007reg. mži 209-216 
14.Pilát Tobiáš2007reg. mži 209-216 
TJ Sokol Starý Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Lukáš1977reg. muži 71-100 
2.Musil Jan1966reg. muži 71-100 
3.Vyšata Pavel1971reg. muži 101-130 
4.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 131-160 
5.Pánek Daniel1976reg. muži 209-216 
Regionální soutěž 3.třídy
TJ Sokol Plaňany- Jestřábi
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Vladimír1966reg. muži 101-130 
2.Ležal Jaromír1963reg. muži 101-130 
3.Koudelka Ivan1948reg. muži 101-130 
4.Kulhavý Roman1963reg. muži 131-160 
5.Lakatoš Josef1976reg. muži 131-160 
6.Komárek Josef1948reg. muži 201-216 
7.Pros Jaroslav ml.1987reg. muži 201-216 
8.Batelka Petr1990reg. muži nezařaz. 
TJ Sokol Velký Osek D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laštovička Jiří1952reg. muži 71-100 
2.Hanušová Blanka1951reg. muži 71-100 
3.Novotný Karel1956reg. muži 101-130 
4.Kukal Antonín1949reg. muži 131-160 
5.Psota Karel1958reg. muži 161-190 
6.Čebiš Patrik2006reg. muži 191-204 
7.Chod Jakub2004reg. muži 191-204 
8.Váňa Dominik2002reg. muži 191-204 
9.Myška Michal2006reg. muži 209-216 
10.Čebišová Linda2010reg. muži 209-216 
Viktoria Radim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hovorka Tomáš1973reg. muži 101-130 
2.Doskočil Václav1960reg. muži 131-160 
3.Němeček Robert1971reg. muži 131-160 
4.Proroková Eliška1998reg. muži 161-190 
5.Jetenský Marek2004reg. muži 161-190 
6.Hovorka Marek2005reg. muži 161-190 
7.Vaníček Ivan1968reg. muži 209-216 
8.Klimák Josef1945nez. muži  
TTC Dobřichovská Pivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slabý Jaroslav1962reg. muži 131-160 
2.Souček Radek1964reg. muži 131-160 
3.Malec Jan1964reg. muži 131-160 
4.Ježek Jiří1976reg. muži 131-160 
5.Horký Miroslav1953reg. muži 161-190 
6.Švára Petr1969reg. muži 161-190 
7.Horn Tomáš1977reg. muži 161-190 
8.Karafiát Tomáš1985reg. muži 205-207 
TJ Sokol Český Brod "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Linger Tomáš1997reg. muži 161-190 
2.Kolářová Linda2006reg. muži 161-190 
3.Gurčík Jan1965reg. muži 161-190 
4.Karban Tomáš1998reg. muži 161-190 
5.Opršal Dan1997reg. muži 161-190 
6.Karban Karel st.1964reg. muži 191-204 
TJ Sokol Český Brod "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Homola Petr1953reg. muži 131-160 
2.Chlad Matyáš2004reg. muži 161-190 
3.Kyba Ondřej2004reg. muži 161-190 
4.Valentová Klára2006reg. muži 161-190 
5.Davídková Jana1956nez. muži 216.N 
6.Kabíček Jan2002nez. muži 216.N 
7.Chlad Martin1973nez. muži 216.N 
8.Heiniš Jakub2005nez. muži 216.N 
9.Kolář Denis2006nez. muži 216.N 
ST EUROMASTER Kolín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nekovář Petr1961reg. muži 71-100 
2.Kopiště Milan1965reg. muži 101-130 
3.Bártová Kateřina2006reg. muži 101-130 
4.Lichtenberg Petr1983reg. muži 131-160 
5.Bártová Věra1975reg. muži 131-160 
ST Býchory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Jiří1962reg. muži 101-130 
2.Vyhnánek Jakub1993reg. muži 101-130 
3.Fejfar Václav1982reg. muži 131-160 
4.Lipka Roman1976reg. muži 131-160 
5.Vyhnánek Vojtěch1990reg. muži 161-190 
6.Filip Marek1992reg. muži 191-204 
7.Martínek Ondřej1989reg. muži 191-204 
SK Křečhoř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ležal Milan1966reg. muži 131-160 
2.Kubín Miloslav1956reg. muži 131-160 
3.Levčík Milan1985reg. muži 161-190 
4.Hrodek David1983reg. muži 161-190 
5.Flídr David1992reg. muži 209-216 
6.Levčík Jan1967reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Velim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opl Petr1968reg. muži 131-160. 
2.Jeřala Lukáš1988reg. muži 161-190. 
3.Dulík Roman1981reg. muži 161-190. 
4.Venkrbec Vít1964reg. muži 161-190. 
5.Balouš Petr2002reg. muži 161-190. 
6.Bulgr Jan2004reg. muži 161-190. 
7.Sahulka Radek2004reg. muži 161-190. 
8.Sedláček Pavel1977reg. muži 191-204. 
9.Hyšpler Jan2001reg. muži 191-204. 
TJ Klučov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budský Radek1970reg. muži 71-100. 
2.Lambert Zdeněk1950reg. muži 71-100. 
3.Mukařovský Aleš1972reg. muži 71-100. 
4.Dvořák Vladimír1946reg. muži 101-130. 
5.Bossanyi Michal1962reg. muži 101-130. 
6.Nekolný Josef1970reg. muži 101-130. 
7.Štábla Peter1982reg. muži 131-160.cizinec 
8.Cinegr Jiří1978reg. muži 161-190. 
9.Martin Petr ml.2007reg. mži 209-216 
10.Pilát Tobiáš2007reg. mži 209-216 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy