Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1. třídy
TJ Sokol Čáslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
2.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 31-40 
3.Širák Daniel1972reg. muži 31-40 
4.Líska Filip2001reg. muži 51-60 
5.Petržílka Ondřej1998reg. muži 71-80 
6.Reimann Jakub2007reg. muži 121-143 
7.Sosnovec Martin ml.2006reg. muži 121-143 
8.Kasal Jan1979nez. muži nezař. 
TJ Sokol Čáslav D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stínil Václav1950reg. muži 41-50 
2.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 41-50 
3.Kotrba Jaroslav1969reg. muži 51-60 
4.Lísková Kateřina1976reg. muži 60 N 
5.Beran Stanislav1970reg. muži 61-70 
6.Líska David1974reg. muži 61-70 
7.Faltýn Karel1955reg. muži 70 N 
8.Líska Jakub2007reg. muži 121-143 
9.Smetana Filip2005reg. muži 143 N 
Sokol Močovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrčka Milan1979reg. muži 51-60 
2.Schoř Ladislav1981reg. muži 61-70 
3.Kristek Ondřej1999reg. muži 71-80 
4.Dejnožka Tomáš1985reg. muži 81-90 
5.Novotný Ondřej1986reg. muži 81-90 
6.Dastych Jiří1970reg. muži 81-90 
7.Novotný Luboš1959reg. muži 101-120 
8.Kvaček Miloslav1972reg. muži 101-120 
9.Rychetský Pavel1946reg. muži 101-120 
SKP Olympia Kutná Hora A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Ivan1953reg. muži 31-40 
2.Darius Stanislav1959reg. muži 41-50 
3.Chyba Jaroslav1950reg. muži 51-60 
4.Kačírek David1977reg. muži 61-70 
5.Vaněk Jiří1959reg. muži 51-60 
6.Pekárek Pavel1962reg. muži 80n 
7.Kunášek Josef1974reg. muži 80n 
8.Hrčka Tomáš1981reg. muži 81-90 
9.Hurt Jan1978reg. muži 81-90 
10.Remsa Vladimír1976reg. muži 91-100 
11.Krupička Jaroslav1960reg. muži 101-120 
12.Freund Jiří1953reg. muži 121-143 
TJ Sokol Starkoč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čakovský Milan st.1971kraj. muži 161.-200. 
2.Štefl Václav1979reg. muži 31.-40. 
3.Čakovský Michal1991reg. muži 40.N 
4.Palát Dominik1998reg. muži 51.-60. 
5.Hnízdo Petr1979reg. muži 81.-90. 
6.Čakovský Karel1947reg. muži nezařazen 
7.Kozák Pavel1968reg. muži nezařazen 
8.Novák Vladimír1948reg. muži nezařazen 
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
2.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 41.-50. 
3.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
4.Friš Miroslav1963reg. muži 71.-80. 
5.Dolejš Ladislav2003reg. muži 91.-100. 
6.Förster Vojtěch2006reg. muži 120.N 
7.Baloun Jan2004reg. muži 120.N 
8.Čekal Jan2006reg. muži 143.N 
9.Nácovský Ondřej2007reg. muži 143.N 
10.Babka Dominik2005reg. sži 1.N 
11.Cendelín Filip2008reg. sži 4. 
12.Förster Tomáš2009reg. sži 10. 
TJ Sokol Zbraslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fuchs Martin1975reg. muži 41-50 
2.Somberg Petr1971reg. muži 41-50 
3.Světlík Milan ml.1970reg. muži 41-50 
4.Břečka Josef1965reg. muži 61-70 
5.Fuchs Josef1949reg. muži 91-100 
6.Jandík Luboš1964reg. muži 91-100 
7.Malina Jaroslav1957reg. muži 91-100 
8.Stoklasa Jan2002reg. muži 101 - 120 
9.Fuchsová Kateřina2006reg. sžy 1 
10.Fuchsová Adéla2008reg. sžy 2 
TJ Sokol Uhlířské Janovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Číž Josef1977reg. muži 21-30 
2.Šimek Jan1980reg. muži 41-50 
3.Čtveráček Martin1974reg. muži 51-60 
4.Švarc Petr1967reg. muži 51-60 
5.Vlasák Ota1958reg. muži 61-70 
6.Král Jiří1966reg. muži 71-80 
7.Váša Jan1979reg. muži 71-80 
8.Mulenková Eva2000reg. muži 71-80 
9.Pufler Václav2001reg. muži 81-90 
10.Číž Daniel2003reg. muži 91-100 
11.Šimková Aneta2001reg. muži 101-120 
12.Nešpor Miroslav1952reg. muži 121-143 
TJ Sokol Malín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beňuš Petr1976reg. muži 21.-30. 
2.Jirásek Zdeněk1950reg. muži 31.-40. 
3.Kolman Leon2003reg. muži 51.-60. 
4.Křenovský Štěpán2003reg. muži 81.-90. 
5.Fiedler Jan1956reg. muži 120.N 
6.Faltín Antonín1955nez.  
TJ Sokol Malín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kepka Jaroslav ml.2001reg. muži 31.-40. 
2.Kořínek Milan1976reg. muži 40.N 
3.Fryml Filip1993reg. muži 51.-60. 
4.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 71.-80. 
5.Sytař Dan2001reg. muži 101.-120. 
6.Kvíz Martin1982nez.  
7.Cihlář Jan1981nez.  
Regionální přebor 2. třídy
TJ Sokol Čáslav E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Stanislav1970reg. muži 61-70 
2.Líska David1974reg. muži 61-70 
3.Faltýn Karel1955reg. muži 70 N 
4.Petržílka Ondřej1998reg. muži 71-80 
Sokol Močovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ronovský Milan1957reg. muži 61-70 
2.Novotný Ondřej1986reg. muži 81-90 
3.Dastych Jiří1970reg. muži 81-90 
4.Novotný Luboš1959reg. muži 101-120 
5.Kvaček Miloslav1972reg. muži 101-120 
6.Rychetský Pavel1946reg. muži 101-120 
7.Ošťádal Daniel1975reg. muži 143 N 
8.Neužil Jaroslav1972reg. muži 143 N 
SKP Olympia Kutná Hora B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Jiří1959reg. muži 51-60 
2.Kunášek Josef1974reg. muži 80n 
3.Pekárek Pavel1962reg. muži 80n 
4.Hrčka Tomáš1981reg. muži 81-90 
5.Hurt Jan1978reg. muži 81-90 
6.Remsa Vladimír1976reg. muži 91-100 
7.Krupička Jaroslav1960reg. muži 101-120 
8.Freund Jiří1953reg. muži 121-143 
9.Vlach Luděk1974nez. muži  
TJ Sokol Kácov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frajt František1951reg. muži 81-90 
2.Svoboda Josef1940reg. muži 90n 
3.Svoboda Milan1964reg. muži 90n 
4.Lepič Jaroslav1961reg. muži 101-120 
5.Kohout Milan1959reg. muži 91-100 
6.Husák Libor1974reg. muži 101-120 
7.Novotný Pavel1970reg. muži 101-120 
8.Havelka Jiří1959reg. muži 101-120 
9.Šmíd Jan1948reg. muži 101-120 
10.Křen Petr1958reg. muži 143 
11.Krčmařík Ladislav1974reg. muži n 
TJ Sokol Malešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kepka Jaroslav1970reg. muži 81-90 
2.Melvald Lukáš1977reg. muži 91-100 
3.Douda Jiří1962reg. muži 101-120 
4.Kapička Aleš1983reg. muži 101-120 
5.Mráz Zdeněk1972reg. muži 101-120 
6.Kepka Jakub1995reg. muži 101-120 
7.Starý Milan1961reg. muži 121-143 
8.Balán Miloslav1958reg. muži nezařazen 
9.Růžička Martin1974reg. muži nezařazen 
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaigl Martin2007reg. muži 60.NHostování z SKST Vlašim
2.Dolejš Ladislav2003reg. muži 91.-100. 
3.Förster Vojtěch2006reg. muži 120.N 
4.Čekal Jan2006reg. muži 143.N 
5.Baloun Jan2004reg. muži 120.N 
6.Nácovský Ondřej2007reg. muži 143.N 
7.Babka Dominik2005reg. sži 1.N 
8.Cendelín Filip2008reg. sži 4. 
9.Förster Tomáš2009reg. sži 10. 
10.Förster Josef1971nez.  
11.Vacík Patrick1984nez.  
TJ Sokol Chlístovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franc Lukáš1983reg. muži 41-50 
2.Král Milan1955reg. muži 61-70 
3.Zikmunda Petr1966reg. muži 61-70 
4.Král Miloslav1953reg. muži 71-80 
5.Sojka Tomáš1995reg. muži 71-80 
6.Křemenák Josef1973reg. muži 101-120 
7.Zatřepálek Filip2000reg. muži 121-143 
8.Rylich Vojtěch2001reg. muži 121-143 
9.Čermáková Markéta2005reg. muži 121-143 
10.Sojková Marie1972reg. muži 121-143 
11.Krtil František1947reg. muži 121-143 
12.Hervertová Natálie2001reg. muži 121-143 
TJ Sokol Uhlířské Janovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlasák Ota1958reg. muži 61-70 
2.Král Jiří1966reg. muži 71-80 
3.Váša Jan1979reg. muži 71-80 
4.Trojan Josef1952nez.  
5.Váša Jiří1945nez.  
6.Zahrádka Zdeněk1988nez.  
TJ Sokol Uhlířské Janovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mulenková Eva2000reg. muži 71-80 
2.Pufler Václav2001reg. muži 81-90 
3.Číž Daniel2003reg. muži 91-100 
4.Šimková Aneta2001reg. muži 101-120 
5.Puflerová Markéta2006reg. muži 121-143 
6.Nešpor Miroslav1952reg. muži 121-143 
7.Skalický Tomáš1969nez.  
Regionální přebor 3. třídy
TJ Sokol Čáslav F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Jakub2007reg. muži 121-143 
2.Reimann Jakub2007reg. muži 121-143 
3.Sosnovec Martin ml.2006reg. muži 121-143 
4.Smetana Filip2005reg. muži 143 N 
5.Řezníček Jan2006reg. sži 11-15 
Sokol Močovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvaček Miloslav1972reg. muži 101-120 
2.Rychetský Pavel1946reg. muži 101-120 
3.Ošťádal Daniel1975reg. muži 143 N 
4.Neužil Jaroslav1972reg. muži 143 N 
5.Stojanov Alexandr1951nez. muži N 
6.Kvaček Karel2002nez. muži N 
SKK Hlízov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolovratník Michal1996reg. muži 90.N 
2.Dlabal Jan1991reg. muži 101.-120. 
3.Kačerovský Martin1985reg. muži 101.-120. 
4.Marián Libor1966reg. muži 121.-143. 
5.Procházka Adam1993reg. muži 121.-143. 
6.Matička Milan1985reg. muži 121.-143. 
7.Huka Petr1964reg. muži 143.N 
8.Frinta Vladimír1966nez. muži  
SKK Hlízov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dytrych Vladimír1973reg. muži 121.-143. 
2.Novák Dušan1973reg. muži 121.-143. 
3.Beran David1993reg. muži 121.-143. 
4.Kačerovský Josef st.1963reg. muži 143.N 
5.Marián Martin1972reg. muži 143.N 
6.Beran Radek1991reg. muži 143.N 
7.Kačerovský Josef1987nez. muži  
8.Novák Denis2005nez. dci  
9.Novák Dušan ml.2005nez. dci  
TJ Sokol Kácov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Milan1959reg. muži 91-100 
2.Havelka Jiří1959reg. muži 101-120 
3.Novotný Pavel1970reg. muži 101-120 
4.Šmíd Jan1948reg. muži 101-120 
5.Husák Libor1974reg. muži 101-120 
6.Křen Petr1958reg. muži 143 
7.Fuchs Miroslav1952reg. muži n 
TJ Sokol Chlístovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sojka Tomáš1995reg. muži 71-80 
2.Křemenák Josef1973reg. muži 101-120 
3.Zatřepálek Filip2000reg. muži 121-143 
4.Rylich Vojtěch2001reg. muži 121-143 
5.Čermáková Markéta2005reg. muži 121-143 
6.Sojková Marie1972reg. muži 121-143 
7.Krtil František1947reg. muži 121-143 
8.Hervertová Natálie2001reg. muži 121-143 
TJ Církvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolejší Pavel1970reg. muži 91-100 
2.Tvaroha Jan1975reg. muži 91-100 
3.Kramář Jan1971reg. muži 101-120 
4.Kašík Jaromír1946reg. muži 120 N 
5.Křížek Pavel1957reg. muži 121-143 
6.Kučera Svatopluk1972reg. muži nez. 
7.Michálek Vladimír1967reg. muži nez. 
8.Trpišovský Miroslav1965reg. muži nez. 
TJ Církvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Petr1972kraj. muži 131-160 
2.Uhrová Tereza2005reg. muži 121-143 
3.Malimánek Matěj2007reg. muži 143 N 
4.Uher Ondřej2008reg. sži 11-15 
TJ Sokol Zbraslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fuchs Josef1949reg. muži 91-100 
2.Jandík Luboš1964reg. muži 91-100 
3.Malina Jaroslav1957reg. muži 91-100 
4.Stoklasa Jan2002reg. muži 101 - 120 
5.Fuchsová Kateřina2006reg. sžy 1 
6.Fuchsová Adéla2008reg. sžy 2 
7.Samek Vladimír1945reg. muži nez. 
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baloun Jan2004reg. muži 120.N 
2.Nácovský Ondřej2007reg. muži 143.N 
3.Babka Dominik2005reg. sži 1.N 
4.Cendelín Filip2008reg. sži 4. 
5.Förster Tomáš2009reg. sži 10. 
6.Cendelín Tomáš st.1984nez.  
7.Jajčišin Martin1970nez.  
8.Procházka Jan2002nez.  
9.Tůma Jan2009nez.  
10.Cendelín Tomáš2011nez.  
11.Langer Josef2013nez.  
12.Lopko Mikuláš2008nez.  
13.Lopko Radim2010nez.  
14.Suchý Jakub2012nez.  
TJ Sokol Malín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sytař Dan2001reg. muži 101.-120. 
2.Fiedler Jan1956reg. muži 120.N 
3.Růžička Daniel2006reg. sži 6. 
4.Kárník Jiří2003nez.  
5.Svoboda Jiří2004nez.  
6.Veverková Kateřina2003nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy