Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
Sokol Mělník - Pšovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 11.-25. 
2.Švesták Petr1970reg. muži 26.-38. 
3.Zelenka Petr1970reg. muži 39.-48. 
4.Kasáček Martin1973reg. muži 48.N 
5.Carva Pavel1981reg. muži 59.-71. 
6.Dvořák Michal2001reg. muži 59.-71. 
7.Čech Miroslav1958reg. muži 72.-85. 
8.Zelenka Rostislav1957reg. muži 102.-111. 
9.Dvořák Miroslav1969reg. muži 102.-111. 
10.Hraba Milan1954nez.  
Sokol Dolní Beřkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Antonín1964reg. muži 11.-25. 
2.Papež Miloslav1989reg. muži 39.-48. 
3.Danaj Milan1945reg. muži 72.-85. 
4.Raček Jan1950reg. muži 72.-85. 
5.Borecká Světluška1948reg. muži 72.-85. 
6.Šimon Vladimír1952reg. muži 86.-93. 
7.Hollein Martin1972reg. muži 94.-101. 
8.Brauner Josef1941reg. muži 102.-111. 
9.Krejčová Eliška1927reg. muži 115.-122. 
TJ Sokol Horní Počaply
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Pavel1949reg. muži 8.N 
2.Němeček Vladimír1958reg. muži 26.-38. 
3.Coufal Martin1972reg. muži 59.-71. 
4.Hančl Jaroslav1973reg. muži 72.-85. 
5.Ježek František1944reg. muži 111.N 
6.Svárovský Luboš2004reg. muži 123.N 
7.Petera Jaroslav1941nez.  
8.Bradáč Jiří1941nez.  
TJ Sokol Všetaty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíba Jaroslav1951reg. muži 11.-25. 
2.Moulis Pavel1968reg. muži 38.N 
3.Primáč Vojtěch2002reg. muži 39.-48. 
4.Urban Milan1961reg. muži 39.-48. 
5.Chalupa Josef1964reg. muži 49.-58. 
6.Bartoníčková Lucie2007reg. sži 14.N 
TJ Sokol Všetaty C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1975reg. muži 38.N 
2.Kubíček David1980reg. muži 59.-71. 
3.Pokorný Antonín1957reg. muži 94.-101. 
4.Müller Václav1961reg. muži 101.N 
5.Franěk David1973reg. muži 111.N 
6.Ducháčková Lucie1996reg. muži 112.-114. 
7.Pešl Dominik2002reg. muži 123. 
8.Lukeš Milan1956reg. muži 123.N 
9.Kůsová Adéla2007reg. sži 11. 
10.Kovacs Václav1953nez.  
TJ KRALUPY A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Jiří1995reg. muži 11.-25. 
2.Tkačuk Roman1965reg. muži 26.-38. 
3.Hrdlička Pavel1974reg. muži 38.N 
4.Točík Ondřej1992reg. muži 39.-48. 
5.Holan Josef1963reg. muži 49.-58. 
6.Schweizer Tomáš2004reg. muži 114.N 
7.Sobota Miroslav1971reg. muži 114.N 
8.Bjalončík Emil1970reg. muži 114.N 
9.Tesárek Jiří1974nez.  
TJ KRALUPY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týc Petr1962reg. muži 39.-48. 
2.Votava Martin1993reg. muži 48.N 
3.Bulíček Michael1993reg. muži 49.-58. 
4.Růžička Petr1973reg. muži 49.-58. 
5.Babák Josef1962reg. muži 58.N 
6.Procházka Stanislav1957reg. muži 59.-71. 
7.Slapnička Karel1953reg. muži 114.N 
SK Mšeno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Petr1975reg. muži 10.N 
2.Bízek Zdeněk1961reg. muži 26.-38. 
3.Kummer Václav1961reg. muži 48.N 
4.Sedlák Tomáš1992reg. muži 49.-58. 
5.Koloc Milan1961reg. muži 49.-58. 
6.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 59.-71. 
7.Stritzko Vojtěch1953reg. muži 59.-71. 
8.Hájková Magdalena1974reg. muži 72.-85. 
TJ Dynamo Nelahozeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štipák Roman1981reg. muži 26.-38. 
2.Kebrle Jan2000reg. muži 49.-58. 
3.Karas Jiří1983reg. muži 58.N 
4.Novotný Josef1985reg. muži 58.N 
5.Vedral Pavel1978reg. muži 58.N 
6.Tobiášek Martin1980reg. muži 58.N 
7.Točík David1996reg. muži 59.-71. 
8.Štibinger Michal2002reg. muži 72.-85. 
9.Ovsenáková Alena1952reg. muži 72.-85. 
10.Kloda Jiří1966reg. muži 72.-85. 
11.Kloda Stanislav1999reg. muži 85.N 
12.Kebrle Jakub2000reg. muži 86.-93. 
13.Pop Petr1971reg. muži 86.-93. 
14.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 86.-93. 
15.Polách Vojtěch2003reg. muži 86.-93. 
16.Kotrč Miloslav1975reg. muži 94.-101. 
17.Hamák Václav1969reg. muži 94.-101. 
18.Popová Kateřina2002reg. muži 102.-111. 
19.Novotný Petr1988reg. muži 111.N 
20.Kuchta Šimon2006reg. sži 12. 
21.Kebrle Jindřich2007reg. sži 14. 
22.Koudelka Patrik2006reg. sži 17. 
23.Kuchta Adam2006reg. sži 19. 
TJ Sokol Dřínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruml Jan1980reg. muži 11.-25. 
2.Káš Pavel1968reg. muži 26.-38. 
3.Poláková Lucie1985reg. muži 26.-38. 
4.Plocková Klára1991reg. muži 39.-48. 
5.Polák Jiří1956reg. muži 48.N 
6.Pleticha Robert1995reg. muži 72.-85. 
7.Káš Pavel ml.2005reg. muži 111.N 
8.Chvojková Štěpánka1974reg. muži 115.-122. 
9.Šály Vladimír1987reg. muži 115.-122. 
10.Dvořáková Lucie1975reg. muži 122.N 
11.Feriová Marie Rozálie2006reg. muži 122.N 
TJ Neratovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabián Jiří1975reg. muži 11.-25. 
2.Košatý Jan1985reg. muži 11.-25. 
3.Němeček Jakub1989reg. muži 11.-25. 
4.Weisser Petr1984reg. muži 26.-38. 
5.Brodský Miroslav1968reg. muži 26.-38. 
6.Novák Jiří1969reg. muži 94.-101. 
TJ Start Mlékojedy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Jiří1972reg. muži 39 - 48 
2.Zajbrlík Petr1972reg. muži 49 - 58 
3.Svatoň Tomáš1973reg. muži 59 - 71 
4.Grigoriadi Roman1981reg. muži 59 - 71 
5.Týnek Jan1958reg. muži 59 - 71 
6.Novotný Petr1964reg. muži 86 - 93 
7.Dvořák Zdeněk ml.2007reg. muži 101 NHostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
TJ Neratovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čubová Jana1988reg. muži 11.-25. 
2.Klouček Milan1957reg. muži 49.-58. 
3.Kočiš Ludovít1970reg. muži 58.N 
4.Salmon Ivan1961reg. muži 59.-71. 
5.Hanák Jan1949reg. muži 85.N 
6.Guth Michael1999reg. muži 85.N 
7.Mekiš Milan1954reg. muži 85.N 
8.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 93.N 
9.Sauer Jan1960reg. muži 101.N 
10.Žitník Samuel2005reg. sži 4 
11.Krojidlo Jan2005reg. sži 5 
12.Urban Jaroslav1943nez.  
TJ Neratovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Filip2000reg. muži 39.-48. 
2.Válek Zdeněk1974reg. muži 39.-48. 
3.Hampejs Tomáš1984reg. muži 49.-58. 
4.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 59.-71. 
5.Kovařík Tomáš2006reg. muži 72.-85. 
6.Kovařík Pavel1974reg. muži 86.-93. 
7.Kovaříková Marcela1979reg. muži 114.N 
8.Hurdálek Pavel2004reg. sži 19.N 
Regionální přebor 2.třídy
Sokol Mělník - Pšovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Carva Pavel1981reg. muži 59.-71. 
2.Dvořák Michal2001reg. muži 59.-71. 
3.Čech Miroslav1958reg. muži 72.-85. 
4.Zelenka Rostislav1957reg. muži 102.-111. 
5.Dvořák Miroslav1969reg. muži 102.-111. 
6.Kostrhoun Michal1968nez.  
7.Prokeš Filip1978nez.  
8.Vítek Václav1962nez.  
9.Štros Jan1977nez.  
Sokol Dolní Beřkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borecká Světluška1948reg. muži 72.-85. 
2.Šimon Vladimír1952reg. muži 86.-93. 
3.Hollein Martin1972reg. muži 94.-101. 
4.Brauner Josef1941reg. muži 102.-111. 
5.Krejčová Eliška1927reg. muži 115.-122. 
6.Holina Josef1941nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral Pavel1978reg. muži 58.N 
2.Tobiášek Martin1980reg. muži 58.N 
3.Ovsenáková Alena1952reg. muži 72.-85. 
4.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 86.-93. 
5.Hamák Václav1969reg. muži 94.-101. 
6.Kotrč Miloslav1975reg. muži 94.-101. 
7.Kebrle Jindřich2007reg. sži 14. 
8.Koudelka Patrik2006reg. sži 17. 
9.Hollein Adam2008nez.  
10.Dvořák Vojtěch2007nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Točík David1996reg. muži 59.-71. 
2.Kloda Jiří1966reg. muži 72.-85. 
3.Štibinger Michal2002reg. muži 72.-85. 
4.Kloda Stanislav1999reg. muži 85.N 
5.Kebrle Jakub2000reg. muži 86.-93. 
6.Polách Vojtěch2003reg. muži 86.-93. 
7.Pop Petr1971reg. muži 86.-93. 
8.Popová Kateřina2002reg. muži 102.-111. 
9.Novotný Petr1988reg. muži 111.N 
10.Kuchta Šimon2006reg. sži 12. 
11.Kuchta Adam2006reg. sži 19. 
12.Steinhauser Jakub2006nez.  
13.Bálek Ondřej2006nez.  
14.Motl Ludvík1982nez.  
TJ Sokol Byšice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Milan1973reg. muži 72.-85. 
2.Vais Jindřich1971reg. muži 72.-85. 
3.Kolka Daniel1979reg. muži 72.-85. 
4.Píša Martin1974reg. muži 102.-111. 
5.Ducháček Milan1969reg. muži 102.-111. 
6.Pařízek Miloslav1962nez.  
TJ Sokol Dřínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Jiří1956reg. muži 48.N 
2.Pleticha Robert1995reg. muži 72.-85. 
3.Káš Pavel ml.2005reg. muži 111.N 
4.Chvojková Štěpánka1974reg. muži 115.-122. 
5.Šály Vladimír1987reg. muži 115.-122. 
6.Dvořáková Lucie1975reg. muži 122.N 
7.Feriová Marie Rozálie2006reg. muži 122.N 
8.Krumlová Lucie2005nez.  
9.Tyle Tomáš2006nez.  
10.Ransdorf David2008nez.  
11.Olmer Vladimír1969nez.  
SK Liběchov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vít Miloslav1973reg. muži 86.-93. 
2.Mikyska Radek1972reg. muži 94.-101. 
3.Miženko Milan1991reg. muži 101.N 
4.Gregorová Markéta1975reg. muži 102.-111. 
5.Pokorný Dominik2004reg. muži 114.N 
6.Strnadová Kateřina2003reg. muži 114.N 
7.Vítová Johana2007reg. sži 18 
8.Ryšavý Jiří2007reg. sži 21 
TJ Sokol Byšice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Loudín Přemysl1986reg. muži 102.-111. 
2.Krejčí František1975reg. muži 111.N 
3.Kubánek Kamil1974reg. muži 112.-114. 
4.Žára Robert1976reg. muži 115.-122. 
5.Žára Michal1986reg. muži 115.-122. 
6.Hájek Jaroslav1978reg. muži 115.-122. 
7.Hora Martin1975nez.  
TJ KRALUPY C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babák Josef1962reg. muži 58.N 
2.Procházka Stanislav1957reg. muži 59.-71. 
3.Slapnička Karel1953reg. muži 114.N 
4.Schweizer Tomáš2004reg. muži 114.N 
5.Sobota Miroslav1971reg. muži 114.N 
6.Bjalončík Emil1970reg. muži 114.N 
7.Karas Ivan1960nez.  
SK Mšeno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koloc Milan1961reg. muži 49.-58. 
2.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 59.-71. 
3.Stritzko Vojtěch1953reg. muži 59.-71. 
4.Hájková Magdalena1974reg. muži 72.-85. 
5.Vaněk Jindřich1953nez.  
6.Živec Petr1948nez.  
7.Vysloužil Jaroslav1960nez.  
TJ Start Mlékojedy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1964reg. muži 86 - 93 
2.Nikolov Kiril1947reg. muži 94 - 101 
3.Dvořák Zdeněk ml.2007reg. muži 101 NHostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
4.Kostelecký Zdeněk1939reg. muži 102 - 111 
5.Pilinský Michal1994reg. muži 122 N 
6.Pilinský Tomáš1993reg. muži 122 N 
7.Jablončík Tomáš2006reg. sži 7.Hostování z TJ Sokol Všetaty
8.Salajka Petr2004reg. sži 11 NHostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
9.Beneš Pavel2006reg. sži 11 NHostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
10.Kopecký Václav2004reg. sži 15.Hostování z TJ Sokol Všetaty
11.Blecher Tobiáš2009nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týnek Jan1958reg. muži 59 - 71 
2.Lhotský Miroslav1963reg. muži 102 - 111 
3.Pelikán Luboš1958reg. muži 112 - 114 
4.Kundera Martin1988reg. muži 114 N 
5.Šebek Petr1978reg. muži 122 N 
6.Štěpán Stanislav1965reg. muži 122 N 
7.Havel Jiří1961reg. muži 123 N 
8.Čáp Kamil1965nez.  
9.Petržílka Ivan1965nez.  
TJ Neratovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Tomáš2006reg. muži 72.-85. 
2.Guth Michael1999reg. muži 85.N 
3.Mekiš Milan1954reg. muži 85.N 
4.Kovařík Pavel1974reg. muži 86.-93. 
5.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 93.N 
6.Novák Jiří1969reg. muži 94.-101. 
7.Sauer Jan1960reg. muži 101.N 
8.Kovaříková Marcela1979reg. muži 114.N 
9.Žitník Samuel2005reg. sži 4 
10.Krojidlo Jan2005reg. sži 5 
11.Hnátek Lukáš2004reg. sži 6 
12.Šťastný Ondřej2008reg. sži 8 
13.Lindr Filip2005reg. sži 10 
14.Vítek Adam2004reg. sži 10.N 
15.Hurdálek Pavel2004reg. sži 19.N 
TJ Sokol Libiš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škaloud Martin1978reg. muži 94.-101. 
2.Mróz Roman1977reg. muži 114.N 
3.Pour Svatopluk1974reg. muži 115.-122. 
4.Šebek Eduard1949reg. muži 115.-122. 
5.Homola Marek1975reg. muži 122.N 
6.Holub Petr1975reg. muži 122.N 
7.Havlík Ivo1972nez.  
8.Homolová Martina1975nez.  
9.Mrózová Martina1979nez.  
10.Douša Pavel1997nez.  
11.Ryšlavá Pavla1976nez.  
12.Ryslavý Marek1976nez.  
13.Škrna Michal1971nez.  
Regionální přebor žactva
TJ Dynamo Nelahozeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchta Šimon2006reg. sži 12 
2.Kebrle Jindřich2007reg. sži 14 
3.Koudelka Patrik2006reg. sži 17 
4.Kuchta Adam2006reg. sži 19 
5.Varhulíková Kamila2011nez.  
6.Schäfer Erik2007nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fikejs Kristián2010nez.  
2.Varhulík Michal2011nez.  
3.Bálek Ondřej2006nez.  
4.Hollein Adam2008nez.  
5.Dvořák Vojtěch2007nez.  
6.Steinhauser Jakub2006nez.  
TJ Kly
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Jan2005reg. sži 3 
2.Schamberger Zdeněk2005reg. sži 13 
3.Trnka Václav2007reg. sži 16 
4.Hrubý Tomáš2005reg. sži 20 
5.Svoboda Oliver2007nez.  
TJ Sokol Všetaty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jablončík Tomáš2006reg. sži 7 
2.Kůsová Adéla2007reg. sži 11 
3.Bartoníčková Lucie2007reg. sži 14.N 
4.Kulíšek Matěj2007nez.  
5.Štich František2007nez.  
6.Trnková Soňa2005nez.  
SK Liběchov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítová Johana2007reg. sži 18 
2.Ryšavý Jiří2007reg. sži 21 
3.Janatková Adriana2008nez.  
TJ Spartak Čelákovice, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Matěj2005reg. muži 161-190 N 
2.Čech Ondřej2006nez.  
3.Staněk David2005nez.  
4.Dvořák Jakub2006nez.  
5.Wolf Josef2005nez.  
6.Michelčík Adam2007nez.  
7.Musil Tomáš2007nez.  
8.Novotný Jakub2006nez.  
9.Pýchová Anna2006nez.  
10.Zamrazil Vít2006nez.  
TJ Neratovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žitník Samuel2005reg. sži 4. 
2.Krojidlo Jan2005reg. sži 5. 
3.Šťastný Ondřej2008reg. sži 8. 
4.Lindr Filip2005reg. sži 10. 
5.Beneš Pavel2006reg. sži 11.N 
6.Kovařík Adam2011nez.  
7.Blecher Tobiáš2009nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy