Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
Sokol Mělník - Pšovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 11.-25. 
2.Švesták Petr1970reg. muži 26.-38. 
3.Zelenka Petr1970reg. muži 39.-48. 
4.Carva Pavel1981reg. muži 59.-71. 
5.Dvořák Michal2001reg. muži 59.-71. 
6.Čech Miroslav1958reg. muži 72.-85. 
7.Zelenka Rostislav1957reg. muži 102.-111. 
8.Dvořák Miroslav1969reg. muži 102.-111. 
9.Hraba Milan1954nez.  
10.Kasáček Martin1973nez.  
Sokol Dolní Beřkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Antonín1964reg. muži 11.-25. 
2.Papež Miloslav1989reg. muži 39.-48. 
3.Danaj Milan1945reg. muži 72.-85. 
4.Raček Jan1950reg. muži 72.-85. 
5.Borecká Světluška1948reg. muži 72.-85. 
6.Šimon Vladimír1952reg. muži 86.-93. 
7.Hollein Martin1972reg. muži 94.-101. 
8.Brauner Josef1941reg. muži 102.-111. 
9.Krejčová Eliška1927reg. muži 115.-122. 
TJ Sokol Horní Počaply
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Pavel1949reg. muži 8.N 
2.Němeček Vladimír1958reg. muži 26.-38. 
3.Coufal Martin1972reg. muži 59.-71. 
4.Hančl Jaroslav1973reg. muži 72.-85. 
5.Ježek František1944reg. muži 111.N 
6.Svárovský Luboš2004reg. muži 123.N 
7.Petera Jaroslav1941nez.  
8.Bradáč Jiří1941nez.  
TJ Sokol Všetaty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíba Jaroslav1951reg. muži 11.-25. 
2.Moulis Pavel1968reg. muži 38.N 
3.Primáč Vojtěch2002reg. muži 39.-48. 
4.Urban Milan1961reg. muži 39.-48. 
5.Chalupa Josef1964reg. muži 49.-58. 
6.Kopecký Václav2004reg. sži 15. 
TJ Sokol Všetaty C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1975reg. muži 38.N 
2.Kubíček David1980reg. muži 59.-71. 
3.Pokorný Antonín1957reg. muži 94.-101. 
4.Müller Václav1961reg. muži 101.N 
5.Franěk David1973reg. muži 111.N 
6.Ducháčková Lucie1996reg. muži 112.-114. 
7.Pešl Dominik2002reg. muži 123. 
8.Lukeš Milan1956reg. muži 123.N 
9.Jablončík Tomáš2006reg. sži 7. 
10.Kůsová Adéla2007reg. sži 11. 
11.Kovacs Václav1953nez.  
TJ KRALUPY A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Jiří1995reg. muži 11.-25. 
2.Tkačuk Roman1965reg. muži 26.-38. 
3.Hrdlička Pavel1974reg. muži 38.N 
4.Točík Ondřej1992reg. muži 39.-48. 
5.Holan Josef1963reg. muži 49.-58. 
6.Schweizer Tomáš2004reg. muži 114.N 
7.Tesárek Jiří1974nez.  
TJ KRALUPY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týc Petr1962reg. muži 39.-48. 
2.Votava Martin1993reg. muži 48.N 
3.Bulíček Michael1993reg. muži 49.-58. 
4.Růžička Petr1973reg. muži 49.-58. 
5.Procházka Stanislav1957reg. muži 59.-71. 
6.Slapnička Karel1953reg. muži 114.N 
7.Babák Josef1962nez.  
SK Mšeno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Petr1975reg. muži 10.N 
2.Bízek Zdeněk1961reg. muži 26.-38. 
3.Sedlák Tomáš1992reg. muži 49.-58. 
4.Koloc Milan1961reg. muži 49.-58. 
5.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 59.-71. 
6.Stritzko Vojtěch1953reg. muži 59.-71. 
7.Hájková Magdalena1974reg. muži 72.-85. 
TJ Dynamo Nelahozeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štipák Roman1981reg. muži 26.-38. 
2.Kebrle Jan2000reg. muži 49.-58. 
3.Karas Jiří1983reg. muži 58.N 
4.Novotný Josef1985reg. muži 58.N 
5.Vedral Pavel1978reg. muži 58.N 
6.Tobiášek Martin1980reg. muži 58.N 
7.Točík David1996reg. muži 59.-71. 
8.Štibinger Michal2002reg. muži 72.-85. 
9.Ovsenáková Alena1952reg. muži 72.-85. 
10.Kloda Jiří1966reg. muži 72.-85. 
11.Kloda Stanislav1999reg. muži 85.N 
12.Kebrle Jakub2000reg. muži 86.-93. 
13.Pop Petr1971reg. muži 86.-93. 
14.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 86.-93. 
15.Polách Vojtěch2003reg. muži 86.-93. 
16.Kotrč Miloslav1975reg. muži 94.-101. 
17.Hamák Václav1969reg. muži 94.-101. 
18.Popová Kateřina2002reg. muži 102.-111. 
19.Novotný Petr1988reg. muži 111.N 
20.Kuchta Šimon2006reg. sži 12. 
21.Kebrle Jindřich2007reg. sži 14. 
22.Koudelka Patrik2006reg. sži 17. 
23.Kuchta Adam2006reg. sži 19. 
TJ Sokol Dřínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruml Jan1980reg. muži 11.-25. 
2.Káš Pavel1968reg. muži 26.-38. 
3.Poláková Lucie1985reg. muži 26.-38. 
4.Plocková Klára1991reg. muži 39.-48. 
5.Polák Jiří1956reg. muži 48.N 
6.Pleticha Robert1995reg. muži 72.-85. 
7.Káš Pavel ml.2005reg. muži 111.N 
8.Chvojková Štěpánka1974reg. muži 115.-122. 
9.Šály Vladimír1987reg. muži 115.-122. 
10.Dvořáková Lucie1975reg. muži 122.N 
11.Feriová Marie Rozálie2006reg. muži 122.N 
TJ Neratovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabián Jiří1975reg. muži 11.-25. 
2.Košatý Jan1985reg. muži 11.-25. 
3.Němeček Jakub1989reg. muži 11.-25. 
4.Weisser Petr1984reg. muži 26.-38. 
5.Brodský Miroslav1968reg. muži 26.-38. 
6.Novák Jiří1969reg. muži 94.-101. 
TJ Start Mlékojedy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Jiří1972reg. muži 39 - 48 
2.Zajbrlík Petr1972reg. muži 49 - 58 
3.Svatoň Tomáš1973reg. muži 59 - 71 
4.Grigoriadi Roman1981reg. muži 59 - 71 
5.Týnek Jan1958reg. muži 59 - 71 
6.Novotný Petr1964reg. muži 86 - 93 
7.Dvořák Zdeněk ml.2007reg. muži 101 NHostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
TJ Neratovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čubová Jana1988reg. muži 11.-25. 
2.Klouček Milan1957reg. muži 49.-58. 
3.Kočiš Ludovít1970reg. muži 58.N 
4.Salmon Ivan1961reg. muži 59.-71. 
5.Hanák Jan1949reg. muži 85.N 
6.Sauer Jan1960reg. muži 101.N 
7.Urban Jaroslav1943nez.  
8.Kratochvíl Ivo1966nez.  
9.Guth Michael1999nez.  
TJ Neratovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Filip2000reg. muži 39.-48. 
2.Válek Zdeněk1974reg. muži 39.-48. 
3.Hampejs Tomáš1984reg. muži 49.-58. 
4.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 59.-71. 
5.Kovařík Tomáš2006reg. muži 72.-85. 
6.Kovařík Pavel1974reg. muži 86.-93. 
7.Kovaříková Marcela1979reg. muži 114.N 
Regionální přebor 2.třídy
Sokol Mělník - Pšovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Michal2001reg. muži 59.-71. 
2.Čech Miroslav1958reg. muži 72.-85. 
3.Zelenka Rostislav1957reg. muži 102.-111. 
4.Dvořák Miroslav1969reg. muži 102.-111. 
5.Kostrhoun Michal1968nez.  
6.Prokeš Filip1978nez.  
7.Vítek Václav1962nez.  
8.Štros Jan1977nez.  
Sokol Dolní Beřkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borecká Světluška1948reg. muži 72.-85. 
2.Šimon Vladimír1952reg. muži 86.-93. 
3.Hollein Martin1972reg. muži 94.-101. 
4.Brauner Josef1941reg. muži 102.-111. 
5.Krejčová Eliška1927reg. muži 115.-122. 
6.Holina Josef1941nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tobiášek Martin1980reg. muži 58.N 
2.Ovsenáková Alena1952reg. muži 72.-85. 
3.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 86.-93. 
4.Hamák Václav1969reg. muži 94.-101. 
5.Kotrč Miloslav1975reg. muži 94.-101. 
6.Kebrle Jindřich2007reg. sži 14. 
7.Koudelka Patrik2006reg. sži 17. 
8.Hollein Adam2008nez.  
9.Dvořák Vojtěch2007nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Točík David1996reg. muži 59.-71. 
2.Kloda Jiří1966reg. muži 72.-85. 
3.Štibinger Michal2002reg. muži 72.-85. 
4.Kloda Stanislav1999reg. muži 85.N 
5.Kebrle Jakub2000reg. muži 86.-93. 
6.Polách Vojtěch2003reg. muži 86.-93. 
7.Pop Petr1971reg. muži 86.-93. 
8.Popová Kateřina2002reg. muži 102.-111. 
9.Novotný Petr1988reg. muži 111.N 
10.Kuchta Šimon2006reg. sži 12. 
11.Kuchta Adam2006reg. sži 19. 
12.Steinhauser Jakub2006nez.  
13.Bálek Ondřej2006nez.  
14.Motl Ludvík1982nez.  
TJ Sokol Byšice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Milan1973reg. muži 72.-85. 
2.Vais Jindřich1971reg. muži 72.-85. 
3.Kolka Daniel1979reg. muži 72.-85. 
4.Píša Martin1974reg. muži 102.-111. 
5.Ducháček Milan1969reg. muži 102.-111. 
6.Pařízek Miloslav1962nez.  
TJ Sokol Dřínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Jiří1956reg. muži 48.N 
2.Pleticha Robert1995reg. muži 72.-85. 
3.Káš Pavel ml.2005reg. muži 111.N 
4.Chvojková Štěpánka1974reg. muži 115.-122. 
5.Šály Vladimír1987reg. muži 115.-122. 
6.Dvořáková Lucie1975reg. muži 122.N 
7.Feriová Marie Rozálie2006reg. muži 122.N 
8.Krumlová Lucie2005nez.  
9.Tyle Tomáš2006nez.  
10.Ransdorf David2008nez.  
11.Olmer Vladimír1969nez.  
SK Liběchov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vít Miloslav1973reg. muži 86.-93. 
2.Mikyska Radek1972reg. muži 94.-101. 
3.Miženko Milan1991reg. muži 101.N 
4.Gregorová Markéta1975reg. muži 102.-111. 
5.Pokorný Dominik2004reg. muži 114.N 
6.Strnadová Kateřina2003reg. muži 114.N 
7.Vítová Johana2007reg. sži 18 
8.Ryšavý Jiří2007reg. sži 21 
TJ Sokol Byšice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Loudín Přemysl1986reg. muži 102.-111. 
2.Krejčí František1975reg. muži 111.N 
3.Kubánek Kamil1974reg. muži 112.-114. 
4.Žára Robert1976reg. muži 115.-122. 
5.Žára Michal1986reg. muži 115.-122. 
6.Hájek Jaroslav1978reg. muži 115.-122. 
7.Hora Martin1975nez.  
TJ KRALUPY C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Stanislav1957reg. muži 59.-71. 
2.Slapnička Karel1953reg. muži 114.N 
3.Schweizer Tomáš2004reg. muži 114.N 
4.Karas Ivan1960nez.  
5.Sobota Miroslav1971nez.  
6.Bjalončík Emil1970nez.  
SK Mšeno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 59.-71. 
2.Stritzko Vojtěch1953reg. muži 59.-71. 
3.Hájková Magdalena1974reg. muži 72.-85. 
4.Vaněk Jindřich1953nez.  
5.Živec Petr1948nez.  
6.Vysloužil Jaroslav1960nez.  
7.Kummer Václav1961nez.  
TJ Start Mlékojedy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1964reg. muži 86 - 93 
2.Nikolov Kiril1947reg. muži 94 - 101 
3.Dvořák Zdeněk ml.2007reg. muži 101 NHostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
4.Kostelecký Zdeněk1939reg. muži 102 - 111 
5.Pilinský Michal1994reg. muži 122 N 
6.Pilinský Tomáš1993reg. muži 122 N 
7.Salajka Petr2004reg. sži 11 NHostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
8.Beneš Pavel2006reg. sži 11 NHostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
9.Blecher Tobiáš2009nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týnek Jan1958reg. muži 59 - 71 
2.Lhotský Miroslav1963reg. muži 102 - 111 
3.Pelikán Luboš1958reg. muži 112 - 114 
4.Kundera Martin1988reg. muži 114 N 
5.Šebek Petr1978reg. muži 122 N 
6.Štěpán Stanislav1965reg. muži 122 N 
7.Havel Jiří1961reg. muži 123 N 
8.Čáp Kamil1965nez.  
9.Petržílka Ivan1965nez.  
TJ Neratovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Tomáš2006reg. muži 72.-85. 
2.Kovařík Pavel1974reg. muži 86.-93. 
3.Novák Jiří1969reg. muži 94.-101. 
4.Sauer Jan1960reg. muži 101.N 
5.Kovaříková Marcela1979reg. muži 114.N 
6.Žitník Samuel2005reg. sži 4 
7.Krojidlo Jan2005reg. sži 5 
8.Hnátek Lukáš2004reg. sži 6 
9.Šťastný Ondřej2008reg. sži 8 
10.Lindr Filip2005reg. sži 10 
11.Vítek Adam2004reg. sži 10.N 
12.Hurdálek Pavel2004reg. sži 19.N 
13.Mekiš Milan1954nez.  
TJ Sokol Libiš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škaloud Martin1978reg. muži 94.-101. 
2.Mróz Roman1977reg. muži 114.N 
3.Pour Svatopluk1974reg. muži 115.-122. 
4.Šebek Eduard1949reg. muži 115.-122. 
5.Homola Marek1975reg. muži 122.N 
6.Holub Petr1975reg. muži 122.N 
7.Havlík Ivo1972nez.  
8.Homolová Martina1975nez.  
9.Mrózová Martina1979nez.  
10.Douša Pavel1997nez.  
11.Ryšlavá Pavla1976nez.  
12.Ryslavý Marek1976nez.  
13.Škrna Michal1971nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy