Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 1. třídy
TJ Sokol Kosmonosy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
2.Horsák Oldřich1960reg. muži 51.-60. 
3.Čuban Jiří1954reg. muži 61.-80. 
4.Potměšil Pavel1962reg. muži 81.-100. 
5.Soumar Vladimír1960reg. muži 61.-80. 
6.Bernát Jan2004reg. muži 81.-100. 
7.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100. 
8.Reiter Jiří1960reg. muži 81.-100.N 
9.Procházka Zdeněk1948reg. muži 121.-150. 
10.Veselý Michal2007reg. muži 151.-180. 
11.Falta Michal2004reg. sži 8. 
12.Hošek Petr2004reg. sži 11.-12. 
13.Odnoha Václav2006reg. mži 4. 
14.Štolovský David2008reg. mži 13.-14. 
TJ Slavoj Čistá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šádek Jiří1962reg. muži 31-40 
2.Řehořek Josef1959reg. muži 41-50 
3.Cihlář Petr1985reg. muži 31-40N 
4.Brůžek Peter1969reg. muži 81-100cizinec 
5.Sajdl Vladimír1968reg. muži 81-100 
6.Rampas František1952reg. muži 101-120 
7.Volf Petr ml.1970reg. muži 101-120 
8.Veselý Luděk1969reg. muži 121-150 
9.Ráb Martin1972reg. muži 121-150 
10.Doubek Miroslav1953reg. muži 151-180 
11.Martinec Jaroslav1959reg. muži 151-180 
12.Chuvan Quy1962reg. muži 151-180cizinec 
13.Smutný Vratislav1949reg. muži N 
TTC Bělá pod Bezdězem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blecha David1997reg. muži 21.-30.N 
2.Kaňka Jakub1987reg. muži 41.-50. 
3.Postelt Vladimír1967reg. muži 41.-50. 
4.Krucký Milan1977reg. muži 51.-60. 
5.Vokoun Petr1969reg. muži 51.-60. 
6.Balcar Jaromír1947reg. muži 51.-60. 
7.Blecha Lubomír1971reg. muži 81.-100.N 
8.Grundman Pavel st.1965reg. muži 121.-150. 
9.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 121.-150. 
10.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 151.-180. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Radek1977reg. muži 5N 
2.Černovský Pavel1981reg. muži 21.-30. 
3.Knobloch Pavel1989reg. muži 21.-30. 
4.Pleticha Vladimír1973reg. muži 21.-30. 
5.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31.-40. 
6.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40. 
7.Kracman Martin1973reg. muži 41.-50. 
8.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
9.Mareš Jan1983reg. muži 81.-100. 
10.Švasta Jindřich1957reg. muži 101.-120. 
11.Kučera Josef1961reg. muži 101.-120. 
12.Maděra Zdeněk1958reg. muži 121.-150.N 
ST Dolní Bousov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štolovský Miloslav1979reg. muži 61-80 
2.Noha Jan1984reg. muži 81-100 
3.Kohout Jaroslav1979reg. muži 101-120 
4.Doubek Miroslav1974reg. muži 101-120 
5.Odstrčilík Tadeáš1989nez. muži  
6.Vlasáková Martina1975nez. muži  
7.Ungr Milan1961reg. muži 101-120 
8.Jihlavec Jan1961reg. muži 121-150 
9.Novotný Karel1957reg. muži 121-150 
10.Nitray Jozef1946reg. muži 151-180 
11.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 151-180 
12.Vitmajer Vladimír1976reg. muži 151-180 
13.Kužel Jiří1975reg. muži 181-210 
14.Hanč Martin1981reg. muži 181-210cizinec 
15.Pitro Aleš2002reg. muži 181-210 
TJ Sokol Otradovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žerava Miroslav ml.1993reg. muži 31-40 
2.Fidrant Michal1978reg. muži 31-40 
3.Šimůnek Čestmír1969reg. muži 41-50 
4.Charvát Jaroslav1966reg. muži 41-50 
5.Klimeš Drahomír1979reg. muži 61-80 
6.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
7.Macura Zdeněk1991reg. muži 121-150 
8.Mareš Pavel1954reg. muži 121-150 
9.Honzák Jakub1986reg. muži 151-180 
10.Kačírková Květa1990reg. muži 121-150 
11.Skála Jiří1976reg. muži 121-150 
12.May Pavel1954reg. muži 121-150 
TJ Březovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazderník Václav1971reg. muži 41-50 
2.Ginzlová Eva1989reg. ženy 1 
3.Vovčák Michal1976reg. muži 51-60 
4.Pazderník Roman1967reg. muži 101-120 
5.Takács Petr2002reg. muži 151-180 
6.Vovčák Adam2006reg. muži 181-210 
7.Volák Martin1964reg. muži 121-150 
8.Klaus Tomáš1976reg. muži 151-180 
9.Trlida Michal1978reg. muži 151-180 
10.Bien Lukáš1986reg. muži 151-180 
Sokol Březno, z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lauber Jakub2005reg. muži 41-50 
2.Drahota Václav1957reg. muži 51-60 
3.Novotný Miroslav1981reg. muži 61-80 
4.Fadrhonc Petr1980reg. muži 61-80N 
5.Žďánský Milan1962reg. muži 61-80 
6.Urban Jiří1951reg. muži 101-120 
7.Klíma Miroslav1955reg. muži 121-150 
8.Just Miloslav1969reg. muži 121-150N 
9.Veselý Martin2004reg. muži 101-120Střídavý start z TJ Sokol Kosmonosy, z.s.
TJ AŠ Mladá Boleslav D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shmatkov Taras1986reg. muži 31-40 N 
2.Oplt Miroslav2002reg. muži 51-60 
3.Sedláček Jan st.1951reg. muži 51-60 
4.Janoušková Jitka1975reg. muži 61-80 
5.Oplt Pavel2005reg. muži 61-80 
6.Hendrych Petr1958reg. muži 61-80 N 
7.Jírovec Václav1942reg. muži 81-100 
8.Valenta Zdeněk1958reg. muži 81-100 N 
9.Sluka Čeněk1948reg. muži 81-100 N 
10.Kargl Tomáš2003reg. muži 121-150 
11.Žák Karel1946reg. muži 151-180 N 
12.Školník Luboš1988nez.  
TTC Josefův Důl A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrus Libor1964reg. muži 51-60 
2.Šlambor Oldřich1980reg. muži 61-80 
3.Stehlík Radek1979reg. muži 61-80 
4.Veselý Jaroslav1948reg. muži 61-80 
5.Fanta Petr1982reg. muži 101-120 
6.Blažek Lubomír1984reg. muži 151-180 
7.Šlambor Oldřich st.1961reg. muži 181-210 
8.Najman Jiří1957reg. muži 181-210 
9.Barva Jaroslav1941nez. muži  
TJ Sokol Kochánky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Josef1948reg. muži 81-100 
2.Vaňousek Milan1974reg. muži 101-120 
3.Vraník Jan1958reg. muži 41-50 
4.Vraník Pavel1961reg. muži 61-80 
5.Vaňousek Zdeněk1948reg. muži nez. 
Regionální soutěž 2. třídy
TJ Sokol Podlázky-Dalovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vtelenský Luděk1983reg. muži 61 - 80 
2.Kučera Kryštof1991reg. muži 101-120 
3.Marján Marcel1977reg. muži 101-120 
4.Kučera Michal st.1970reg. muži 121-150 
5.Michal Jaroslav1978reg. muži 101-120 
6.Žďánský Karel1962reg. muži 121-150 
7.Mlčoch Petr1963reg. muži 121-150 
8.Gavura Jan1966reg. muži 121-150 
9.Muras David1979reg. muži 121 - 150 
10.Kozák Roman1969reg. muži 151-180 
11.Živný Josef1954nez. muži  
TJ Sokol Kosmonosy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soumar Vladimír1960reg. muži 61.-80. 
2.Bernát Jan2004reg. muži 81.-100. 
3.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100. 
4.Reiter Jiří1960reg. muži 81.-100.N 
5.Veselý Martin2004reg. muži 101-120 
6.Procházka Zdeněk1948reg. muži 121.-150. 
7.Černý Jaroslav1941reg. muži 151.-180. 
8.Veselý Michal2007reg. muži 151.-180. 
9.Falta Michal2004reg. sži 8. 
10.Hošek Petr2004reg. sži 11.-12. 
11.Odnoha Václav2006reg. mži 4. 
12.Štolovský David2008reg. mži 13.-14. 
TJ Slavoj Čistá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sajdl Vladimír1968reg. muži 81-100 
2.Rampas František1952reg. muži 101-120 
3.Volf Petr ml.1970reg. muži 101-120 
4.Veselý Luděk1969reg. muži 121-150 
5.Ráb Martin1972reg. muži 121-150 
6.Doubek Miroslav1953reg. muži 151-180 
7.Martinec Jaroslav1959reg. muži 151-180 
8.Chuvan Quy1962reg. muži 151-180cizinec 
TJ Sokol Otradovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš Drahomír1979reg. muži 61-80 
2.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
3.Macura Zdeněk1991reg. muži 121-150 
4.Mareš Pavel1954reg. muži 121-150 
5.Honzák Jakub1986reg. muži 151-180 
6.Honzák Miloš1961reg. muži 181-210 
7.Kačírková Květa1990reg. muži 121-150 
8.Hradecká Šárka1994reg. muži 181-210 
9.Skála Jiří1976reg. muži 121-150 
10.May Pavel1954reg. muži 121-150 
11.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-180 
12.Černý Vladimír1950reg. muži 181-210 
TJ Sokol Chotětov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Vladimír1980reg. muži 61 - 80 
2.Sekelský Jan st.1946reg. muži 61 - 80 
3.Novotný Josef1949reg. muži 81 - 100 
4.Vinklář Jan1977reg. muži 81 -100 
5.Tahal Jiří1978reg. muži 81 - 100N 
6.Červinka František1983reg. muži 121 - 150 
7.Vosyka Jiří st.1972reg. muži 181 - 210 
8.Vosyka Jiří ml.2003reg. dci 181 - 210 
9.Martiak Pavol1967reg. muži 181 - 210 
10.Moc Vladimír st.1941reg. muži 181 - 210N 
11.Kellner Ondřej1998reg. mži 181 - 210N 
12.Vonášek Pavel1981reg. muži 181 - 210N 
SK Dolní Stakory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Marek1977reg. muži 41-50 
2.Pejta Petr ml.1988reg. muži 61 - 80 
3.Šádek Jaroslav ml.1973reg. muži 81-100 
4.Trávnický Luboš1979reg. muži 81-100 
5.Kopal Miroslav1963reg. muži 121 - 150 
6.Šaněk Pavel1972reg. muži 121 - 150 
7.Jonáš Jaroslav st.1949reg. muži 151-180 
8.Hercík Jiří st.1976reg. muži 151-180 
SK Dolní Stakory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějů Václav1951reg. muži 81-100 
2.Jonáš Jaroslav ml.1973reg. muži 81-100 
3.Strouhal Jiří1951reg. muži 101 - 120 
4.Pejta Petr st.1963reg. muži 101 - 120 
5.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 101 - 120 
6.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 121 - 150 
7.Kopal Jaroslav1960reg. muži 151-180 
8.Jonáš Martin2005reg. muži 151-180 
Sokol Březno, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žďánský Milan1962reg. muži 61-80 
2.Urban Jiří1951reg. muži 101-120 
3.Klíma Miroslav1955reg. muži 121-150 
4.Just Miloslav1969reg. muži 121-150N 
5.Vedral Jan1953reg. muži 151-180 
6.Tominec Aleš1971reg. muži Nezařazen 
TJ AŠ Mladá Boleslav E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oplt Pavel2005reg. muži 61-80 
2.Hendrych Petr1958reg. muži 61-80 N 
3.Jírovec Václav1942reg. muži 81-100 
4.Valenta Zdeněk1958reg. muži 81-100 N 
5.Sluka Čeněk1948reg. muži 81-100 N 
6.Kargl Tomáš2003reg. muži 121-150 
7.Švachová Lenka1986reg. muži 151-180 
8.Veselý Adam2003reg. muži 151-180 
9.Žák Karel1946reg. muži 151-180 N 
10.Kupec Petr1977nez.  
Regionální soutěž 3. třídy
TJ Sokol Podlázky-Dalovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jaroslav1978reg. muži 101-120 
2.Žďánský Karel1962reg. muži 121-150 
3.Mlčoch Petr1963reg. muži 121-150 
4.Gavura Jan1966reg. muži 121-150 
5.Muras David1979reg. muži 121 - 150 
6.Kozák Roman1969reg. muži 151-180 
7.Venera Petr1966reg. muži 151-180 
8.Soumar Miroslav1961reg. muži 181 - 210 
9.Hladký Petr1973reg. muži 181 - 210 
10.Šlapáček Vladimír1958reg. muži 181 - 210 
11.Šimeček Vladimír1956reg. muži 181 - 210 
TJ Sokol Březno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Zdeněk1957reg. muži 61-80 
2.Duška Jan1984reg. muži 61-80 
3.Charvát Milan1961reg. muži 81-100 
4.Berky Jozef1966reg. muži 151-180cizinec 
5.Šálený Petr2006reg. muži 181-210 
TJ Slavoj Čistá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ráb Martin1972reg. muži 121-150 
2.Doubek Miroslav1953reg. muži 151-180 
3.Martinec Jaroslav1959reg. muži 151-180 
4.Chuvan Quy1962reg. muži 151-180cizinec 
5.Ďurfina Karel1958reg. muži N 
6.Kubín Tomáš1978reg. muži N 
7.Pospěch Karel1945reg. muži N 
8.Weber Quan Hai2004reg. muži N 
9.Rampas Jakub2007reg. muži N 
TTC Bělá pod Bezdězem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokoun Petr1969reg. muži 51.-60. 
2.Balcar Jaromír1947reg. muži 51.-60. 
3.Blecha Lubomír1971reg. muži 81.-100.N 
4.Grundman Pavel st.1965reg. muži 121.-150. 
5.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 121.-150. 
6.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 151.-180. 
7.Samler David2000reg. muži 181.-200. 
8.Smékal Jiří2008reg. dci 23.-24. 
9.Stachová Simona2006reg. dky 2. 
10.Samlerová Kateřina2004reg. dky 3. 
11.Grundman Pavel ml.2004reg. muži nez. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kracman Martin1973reg. muži 41.-50. 
2.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
3.Mareš Jan1983reg. muži 81.-100. 
4.Kučera Josef1961reg. muži 101.-120. 
5.Švasta Jindřich1957reg. muži 101.-120. 
6.Kracman Horst1998reg. muži 121.-150. 
7.Maděra Zdeněk1958reg. muži 121.-150.N 
8.Stránský Matyáš2006nez. muži  
9.Beran Martin2008nez. muži  
10.Frinta Petr2010nez. muži  
11.Douda Jan2007nez. muži  
12.Kasal Jan2006nez. muži  
13.Matějů Štěpán2009nez. muži  
14.Šumera Matěj2009nez. muži  
ST Dolní Bousov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ungr Milan1961reg. muži 101-120 
2.Jihlavec Jan1961reg. muži 121-150 
3.Novotný Karel1957reg. muži 121-150 
4.Nitray Jozef1946reg. muži 151-180 
5.Vilhan Martin1991nez. muži  
6.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 151-180 
7.Vitmajer Vladimír1976reg. muži 151-180 
8.Kužel Jiří1975reg. muži 181-210 
9.Hanč Martin1981reg. muži 181-210cizinec 
TJ Březovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klaus Tomáš1976reg. muži 151-180 
2.Trlida Michal1978reg. muži 151-180 
3.Volák Martin1964reg. muži 121-150 
4.Svoboda Pavel1978reg. muži 181-210N 
5.Bien Lukáš1986reg. muži 151-180 
6.Růžička Tomáš1967reg. muži 181-210 
7.Sucharda Jiří1969reg. muži 181-210 
8.Takács Petr2002reg. muži 151-180 
9.Vovčák Adam2006reg. muži 181-210 
10.Maršálek Zdeněk1975reg. muži 181-210N 
SK Dolní Stakory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 101 - 120 
2.Kopal Miroslav1963reg. muži 121 - 150 
3.Šaněk Pavel1972reg. muži 121 - 150 
4.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 121 - 150 
5.Šámal Vladimír1978reg. muži 181-210 
SK Dolní Stakory D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonáš Jaroslav st.1949reg. muži 151-180 
2.Hercík Jiří st.1976reg. muži 151-180 
3.Kopal Jaroslav1960reg. muži 151-180 
4.Jonáš Martin2005reg. muži 151-180 
5.Drapák Jaroslav ml.1973reg. muži nezařazen 
TJ AŠ Mladá Boleslav F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sluka Čeněk1948reg. muži 81-100 N 
2.Kargl Tomáš2003reg. muži 121-150 
3.Švachová Lenka1986reg. muži 151-180 
4.Žák Karel1946reg. muži 151-180 N 
5.Veselý Adam2003reg. muži 151-180 
6.Havlíček Tomáš1956nez.  
7.Marek Jiří1960nez.  
TJ Sokol Kněžmost A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macek Jaroslav1977reg. muži 121-150 
2.Sajdl Radek1981reg. muži 151-180 
3.Březina Pavel1986reg. muži 151-180 
4.Beran Josef1983reg. muži N 
5.Holub Vladimír1959reg. muži 181-210 
6.Kalina Jaroslav1960reg. muži 181-210 
7.Maršálek Petr1972reg. muži 181-210 
TTC Josefův Důl B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fanta Petr1982reg. muži 83 
2.Barva Jaroslav1941reg. muži 137 
3.Blažek Lubomír1984reg. muži 162 
4.Šlambor Oldřich st.1961reg. muži 164 
5.Najman Jiří1957reg. muži 168 
6.Bezděk Jiří st.1963nez.  
Regionální soutěž 4. třídy
TJ Sokol Podlázky-Dalovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Muras David1979reg. muži 121 - 150 
2.Kozák Roman1969reg. muži 151-180 
3.Venera Petr1966reg. muži 151-180 
4.Soumar Miroslav1961reg. muži 181 - 210 
5.Hladký Petr1973reg. muži 181 - 210 
6.Šlapáček Vladimír1958reg. muži 181 - 210 
7.Šimeček Vladimír1956reg. muži 181 - 210 
8.Šindelář Petr1976reg. muži 181 - 210N 
9.Röckel Sascha1980nez. muži  
TTC HESO Nepřevázka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Antonín1967reg. muži 181-210 
2.Císařovský Petr1965reg. muži 151-180 
3.Vejvoda Roman1973reg. muži 151-180 
4.Škába Petr1954reg. muži 151-180 
5.Pulda Radek1971reg. muži 181-210 
6.Franc Lukáš1980reg. muži N 
7.Boháček Miroslav1975reg. muži N 
8.Jaček Pavel1965reg. muži N 
9.Kafluk Miloslav1954reg. muži 181-210N 
10.Pulda Tomáš1996reg. muži N 
ST Dolní Bousov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 151-180 
2.Vitmajer Vladimír1976reg. muži 151-180 
3.Kužel Jiří1975reg. muži 181-210 
4.Hanč Martin1981reg. muži 181-210cizinec 
5.Šimon Marek1973nez. muži  
6.Hlaváčková Eliška2005nez.  
7.Matějčková Zuzana1988nez.  
8.Pitro Aleš2002reg. muži 181-210 
9.Suk David2005nez.  
TJ Sokol Otradovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honzák Jakub1986reg. muži 151-180 
2.Honzák Miloš1961reg. muži 181-210 
3.Skála Jiří1976reg. muži 121-150 
4.Kačírková Květa1990reg. muži 121-150 
5.Hradecká Šárka1994reg. muži 181-210 
TJ Sokol Otradovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.May Pavel1954reg. muži 121-150 
2.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-180 
3.Černý Vladimír1950reg. muži 181-210 
4.Tonar Josef1950reg. muži 181-210 
5.Richter Jan1943reg. muži 181-210 
6.Kopta Vladimír1944reg. muži 181-210 
TJ Sokol Chotětov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tahal Jiří1978reg. muži 81 - 100N 
2.Červinka František1983reg. muži 121 - 150 
3.Vosyka Jiří st.1972reg. muži 181 - 210 
4.Vosyka Jiří ml.2003reg. dci 181 - 210 
5.Martiak Pavol1967reg. muži 181 - 210 
6.Moc Vladimír st.1941reg. muži 181 - 210N 
7.Kellner Ondřej1998reg. mži 181 - 210N 
8.Vonášek Pavel1981reg. muži 181 - 210N 
TJ Březovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Takács Petr2002reg. muži 151-180 
2.Bien Lukáš1986reg. muži 151-180 
3.Sucharda Jiří1969reg. muži 181-210 
4.Vovčák Adam2006reg. muži 181-210 
5.Růžička Tomáš1967reg. muži 181-210 
6.Maršálek Zdeněk1975reg. muži 181-210N 
7.Novotný David2001reg. muži N 
8.Vovčák Zdeněk1970reg. muži N 
9.Ginzl Petr1975reg. muži N 
10.Gregor František1969reg. muži N 
11.Vovčák Jan2001reg. muži N 
SK Dolní Stakory E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šámal Vladimír1978reg. muži 181-210 
2.Jonáš Marek st.1975reg. muži nezařazen 
3.Jonáš Marek ml.2007reg. muži nezařazen 
4.Hercík Jiří ml.2007reg. muži nezařazen 
5.Krejbich Vojtěch2003reg. muži nezařazen 
6.Šlambor Zdeněk1979reg. muži nezařazen 
7.Černý Petr1960reg. muži nezařazen 
8.Brabec Jaroslav1958reg. muži nezařazen 
9.Fišer Vladimír1958reg. muži nezařazen 
10.Matějů Petr1975reg. muži nezařazen 
11.Kříž Jiří1957reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Kosmonosy D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Martin2004reg. muži 101-120 
2.Procházka Zdeněk1948reg. muži 121.-150. 
3.Černý Jaroslav1941reg. muži 151.-180. 
4.Veselý Michal2007reg. muži 151.-180. 
5.Falta Michal2004reg. sži 8. 
6.Hošek Petr2004reg. sži 11.-12. 
7.Odnoha Václav2006reg. mži 4. 
8.Štolovský David2008reg. mži 13.-14. 
TJ AŠ Mladá Boleslav G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Adam2003reg. muži 151-180 
2.Čapek Adam2005nez.  
3.Čapek Tomáš1971nez.  
4.Dlouhý Martin2008nez.  
5.Holubec Michal2010nez.  
6.Košek Tomáš2002nez.  
7.Vávra Filip2002nez.  
8.Volf Jonáš2009nez.  
TJ Sokol Kněžmost B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Vladimír1959reg. muži 181-210 
2.Kalina Jaroslav1960reg. muži 181-210 
3.Rašín Rastislav1975reg. muži N 
4.Zita Mirek1958reg. muži N 
5.Maršálek Petr1972reg. muži 181-210 
6.Mareš Josef1963reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy