Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1. třídy
AFK Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hradecký Petr1973reg. muži 31-50 
2.Vejvoda Miroslav1963reg. muži 31-50 
3.Kopecký Daniel1974reg. muži 51-70 
4.Feller Marek1977reg. muži 71-100 
5.Novotný Petr1966reg. muži 71-100 
6.Kubálek Josef st.1969reg. muži 101-150 
AFK Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraus Josef1958reg. muži 51-70 
2.Skoba Rostislav1962reg. muži 71-100 
3.Červinka Vít1977reg. muži 71-100 
4.Sláčalová Kateřina1972reg. muži 71-100 
5.Krumpholc Antonín1976reg. muži 71-100 
6.Hošek Martin1995reg. muži 101-150 
7.Kubálek Josef ml.1997reg. muži 101-150 
8.Sláčal Jan2001reg. muži 101-150 
9.Kněžínek Vojtěch2003reg. muži 201-250 
TJ Sadská D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
2.Fedačka Michal1976reg. muži 21-30 
3.Martin Petr1980reg. muži 31-50 
4.Počarovský Pavel1975reg. muži 31-50 
5.Trejdl Dušan1972reg. muži 31-50 
6.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 51-70 
7.Spilková Ivana1987reg. muži 101-150 
8.Kuřátko David2004reg. muži 201-250 
9.Truhlář Jakub2008reg. muži 201-250 
10.Dědek Martin1972nez.  
11.Vydrová Lucie2004ČR sžy 20Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
TJ Sadská E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
2.Žežule Ondřej2002reg. muži 31-50 
3.Hendrych Jan1972reg. muži 51-70 
4.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71-100 
5.Čvančara Martin1991reg. muži 71-100 
6.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 101-150 
7.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 151-200 
8.Žežule Pavel1976reg. muži 151-200 
9.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. muži 201-250 
TJ Spartak Pečky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nepovím František1962reg. muži 31-50 
2.Pavlů Luděk1978reg. muži 31-50 
3.Hotovec Tomáš1971reg. muži 51-70 
4.Holešovský Petr1955reg. muži 101-150 
5.Zach Tomáš1981reg. muži 101-150 
6.Staněk Milan1966reg. muži 151-200 
7.Kozák Karel1963reg. muži 151-200 
8.Abrle Jiří1951reg. muži 201-250 
TJ Sokol Sokoleč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Radek1978reg. muži 51-70 
2.Vaníček Karel1969reg. muži 71-100 
3.Sekereš Karel1977reg. muži 71-100 
4.Svoboda Jan1981reg. muži 71-100 
5.Paroulek David1981reg. muži 101-150 
6.Podrazský František1947nez. muži  
TTC Poděbrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Vlastimil1956reg. muži 31-50 
2.Vojtíšek Miroslav1947reg. muži 51-70 
3.Žoha Libor1978reg. muži 71-100 
4.Pekárek František1999reg. muži 71-100 
5.Pešek Jan Ing.1964reg. muži 100.N. 
6.Janišš Pavel1955reg. muži 101-150 
7.Gebauer Lubomír1964reg. muži 101-150 
8.Vršovský Petr1963reg. muži 151-200 
9.Černý Štěpán2002reg. muži 201-250 
10.Mareš Jan2002reg. muži 201-250 
11.Maršon Vojtěch2002reg. muži 201-250 
12.Bašta Marek1965reg. muži nezařazen 
13.Omáčka David1992reg. muži nezařazen 
14.Vymazal Lukáš1990reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Lysá n/L A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Lukáš1989reg. muži 31.-50 
2.Kozdera Pavel1982reg. muži 71.-100. 
3.Brynych Jaroslav1978reg. muži 71.-100. 
4.Jirsa Petr1958reg. muži 71.-100. 
5.Vlček Martin1977reg. muži 71.-100. 
6.Horák Václav1967reg. muži 71.-100. 
7.Ludvíček Luboš1964reg. muži 101.-150. 
8.Havlena Karel1965reg. muži 101.-150. 
9.Řezníček Michal1978reg. muži 101.-150. 
10.Michal František1982reg. muži 101.-150. 
11.Kazda Milan1961reg. muži 101.-150. 
12.Picek Petr1980reg. muži 101.-150. 
13.Mudra Oldřich1958reg. muži 101.-150. 
14.Pech Jaroslav1983reg. muži 101.-150. 
15.Ciprián Patrik2001reg. muži 151.-200. 
16.Baladrán František1970reg. muži 151.-200. 
17.Báča Karel1968reg. muži 151.-200. 
18.Černý Radomír1958reg. muži 151.-200. 
19.Zelenka Pavel1974reg. muži 201.-250. 
20.Čermák Jiří1958reg. muži 201.-250. 
21.Kovář Bohumír1975reg. muži 201.-250. 
TJ Sokol Krchleby C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Martin1977reg. muži 51-70 
2.Paclt Milan1961reg. muži 51-70 
3.Janda Martin1978reg. muži 51-70 
4.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
5.Kulhánek Vladimír1958reg. muži 100N 
6.Král Jindřich1959nez. muži Nez 
7.Táborský Luboš1969nez. muži Nez 
8.Táborský Štěpán1992nez. muži Nez 
9.Jeník Jindřich2006nez. muži Nez 
10.Líbal Matyáš2006nez. muži Nez 
11.Franěk Mikuláš2006nez. muži Nez 
SK Městec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidrkal Dobroslav1964reg. muži 21.-30. 
2.Plaček Jiří1987reg. muži 31.-50. 
3.Kubánek Josef1961reg. muži 31.-50. 
4.Vaníček Martin1998reg. muži 51.-70. 
5.Jansta Josef1959reg. muži 71.-100. 
6.Dvořák Pavel1975reg. muži 71.-100. 
7.Vaníček Miroslav1965nez.  
8.Haken Jaroslav1950nez.  
Regionální přebor 2. třídy
TJ Sokol Poříčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chocholáč Jan1971reg. muži 101-150 
2.Trpálek Vlastimil1954reg. muži 101-150 
3.Strnad Jiří1961reg. muži 101-150 
4.Král Jaroslav1956reg. muži 151-200 
5.Melichová Barbora1978reg. ženy 101-150 
6.Hingar Vladimír1959reg. muži 201-250 
7.Novotný Pavel1976reg. muži 201-250 
8.Vlček Jan1979reg. muži 151-200 
9.Vosecký Petr1972reg. muži 201-250 
AFK Nymburk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krumpholc Antonín1976reg. muži 71-100 
2.Novotný Petr1966reg. muži 71-100 
3.Kubálek Josef st.1969reg. muži 101-150 
4.Kubálek Josef ml.1997reg. muži 101-150 
5.Hošek Martin1995reg. muži 101-150 
6.Sláčal Jan2001reg. muži 101-150 
7.Zachariáš David1993reg. muži 101-150 
8.Kněžínek Vladimír1977reg. muži 201-250 
9.Kněžínek Vojtěch2003reg. muži 201-250 
10.Buka Daniel1992reg. muži 201-250 
11.Kraus Pavel1936nez. muži  
12.Radoň Jaroslav1957nez. muži  
TJ Seletice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plch David2001reg. muži 71-100 
2.Juvčenko Igor1968reg. muži 101-150 
3.Novák Lukáš2002reg. muži 101-150 
4.Šmelhaus Josef1955reg. muži 101-150 
5.Novák Miloslav1961reg. muži 101-150 
6.Zemanec Ondřej1987reg. muži 151-200 
7.Řídký Miloslav1954reg. muži 151-200 
8.Lokša Petr1958reg. muži 151-200 
9.Štujber Martin1965reg. muži 151-200 
10.Pavlíček Jiří1949reg. muži 201-250 
TJ Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Adam1988reg. muži 100 N 
2.Soukal Pavel1956reg. muži 101-150 
3.Baščan Pavel1961reg. muži 101-150 
4.Červinka František1954reg. muži 151-200 
5.Zeman Radek1977reg. muži 151-200 
6.Schovanec Emil1945reg. muži 151-200 
7.Miškovský Jaroslav1953reg. muži 151-200 
8.Čermák Martin1968reg. muži 151-200 
9.Baran Jakub1996reg. muži 151-200 
10.Apjar Marek1974reg. muži 151-200 
11.Baran Vladimír1974reg. muži 151-200 
12.Blábol Vladimír1945reg. muži 151-200 
13.Somr Oldřich1960reg. muži 201-250 
14.Syrový Vítězslav1964reg. muži 201-250 
TJ Sokol Lysá n/L B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Martin1977reg. muži 71.-100. 
2.Horák Václav1967reg. muži 71.-100. 
3.Havlena Karel1965reg. muži 101.-150. 
4.Kazda Milan1961reg. muži 101.-150. 
5.Picek Petr1980reg. muži 101.-150. 
6.Báča Karel1968reg. muži 151.-200. 
7.Černý Radomír1958reg. muži 151.-200. 
8.Zelenka Pavel1974reg. muži 201.-250. 
9.Kovář Bohumír1975reg. muži 201.-250. 
10.Tauchman Michal1986reg. muži N 
TJ Sokol Lysá n/L C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ludvíček Luboš1964reg. muži 101.-150. 
2.Řezníček Michal1978reg. muži 101.-150. 
3.Pech Jaroslav1983reg. muži 101.-150. 
4.Mudra Oldřich1958reg. muži 101.-150. 
5.Michal František1982reg. muži 101.-150. 
6.Ciprián Patrik2001reg. muži 151.-200. 
7.Baladrán František1970reg. muži 151.-200. 
8.Čermák Jiří1958reg. muži 201.-250. 
9.Blažek František1985reg. muži N 
TJ Sokol Písková Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz Petr1973reg. muži 51.-70. 
2.Křepela Miroslav1955reg. muži 101.-150. 
3.Píša Zdeněk1949reg. muži 101.-150. 
4.Mašinda Ivan1966reg. muži 101.-150. 
5.Nechvíll Petr1975reg. muži 200.N 
6.Šimek Adam2005reg. muži 200.NStřídavý start z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
7.Bláha Petr1967nez. muži  
TJ Sokol Loučeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prisčák Petr1997reg. muži 51-70 
2.Vosátka Michal1972reg. muži 101-150 
3.Martínek Jaroslav1979reg. muži 151-200 
4.Vinšová Michaela1990reg. muži 151-200 
5.Urban Martin1991reg. muži 151-200 
6.Prisčák Tomáš1993reg. muži 200. N 
7.Špoutil Roman1980reg. muži 201-250 
8.Mäsiarik Miroslav1981reg. muži 201-250 
9.Koch Jiří1971reg. muži 201-250 
TJ Předhradí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Ondřej1978reg. muži 51-70 
2.Rovný David1976reg. muži 71-100 
3.Malý Jaroslav1958reg. muži 71-100 
4.Slušný Vlastimil1956reg. muži 101-150 
5.Hartman Petr1962reg. muži 151-200 
6.Horák Jaroslav2000reg. muži 151-200 
7.Pych Josef2005nez. muži  
8.Němečková Michaela2004nez.  
9.Horák Petr2003nez.  
10.Malý Jan1987nez.  
TTC Žehuň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bečvářová Michaela1996reg. muži 51.-70. 
2.Pivný Aleš1986reg. muži 71.-100. 
3.Salavec Lubomír1955reg. muži 100N 
4.Adamčík Petr1952reg. muži 101.-150. 
5.Vondruška Libor1954reg. muži 101.-150. 
6.Košnerová Alena1983reg. muži 101.-150. 
7.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 101.-150. 
8.Soukup Tomáš1970reg. muži 101.-150. 
9.Konvalina Josef1949reg. muži 151.-200. 
10.Kocner Petr1959reg. muži 151.-200. 
11.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 151.-200. 
12.Pivný Lukáš1983reg. muži 151.-200. 
13.Fiala Aleš2002reg. muži 201.-250. 
14.Konvalina Tomáš2002reg. muži 201.-250. 
15.Král Roman1963reg. muži 201.-250. 
16.Soukup Radek1972reg. muži 201.-250. 
17.Vinter Karel1953reg. muži 201.-250. 
18.Zapletal Miroslav1973reg. muži 201.-250. 
Regionální přebor 3. třídy
TJ Seletice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Miloslav1961reg. muži 101-150 
2.Zemanec Ondřej1987reg. muži 151-200 
3.Řídký Miloslav1954reg. muži 151-200 
4.Lokša Petr1958reg. muži 151-200 
5.Štujber Martin1965reg. muži 151-200 
6.Pavlíček Jiří1949reg. muži 201-250 
TJ Spartak Pečky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zach Tomáš1981reg. muži 101-150 
2.Staněk Milan1966reg. muži 151-200 
3.Kozák Karel1963reg. muži 151-200 
4.Abrle Jiří1951reg. muži 201-250 
5.Březina Jaroslav1963nez.  
6.Kozák Vojtěch2005nez.  
7.Zach Jiří1954nez.  
8.Zelinka Josef1956nez.  
TJ Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schovanec Emil1945reg. muži 151-200 
2.Miškovský Jaroslav1953reg. muži 151-200 
3.Čermák Martin1968reg. muži 151-200 
4.Apjar Marek1974reg. muži 151-200 
5.Zeman Radek1977reg. muži 151-200 
6.Baran Jakub1996reg. muži 151-200 
7.Baran Vladimír1974reg. muži 151-200 
8.Blábol Vladimír1945reg. muži 151-200 
9.Somr Oldřich1960reg. muži 201-250 
10.Syrový Vítězslav1964reg. muži 201-250 
11.Novák Jakub1988nez. muži  
12.Břetenář Aleš1989nez. muži  
13.Budina Jan1941nez. muži  
14.Vinkler Radek1997nez. muži  
TTC Poděbrady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Jan Ing.1964reg. muži 100.N. 
2.Janišš Pavel1955reg. muži 101-150 
3.Gebauer Lubomír1964reg. muži 101-150 
4.Vršovský Petr1963reg. muži 151-200 
5.Černý Štěpán2002reg. muži 201-250 
6.Mareš Jan2002reg. muži 201-250 
7.Maršon Vojtěch2002reg. muži 201-250 
8.Gebauer Ludvík1997reg. muži nezařazen 
9.Mengr Miroslav ml.1992reg. muži nezařazen 
10.Pešek Jakub1989reg. muži nezařazen 
11.Veliký Miroslav1967reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Lysá n/L D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Picek Petr1980reg. muži 101.-150. 
2.Michal František1982reg. muži 101.-150. 
3.Ciprián Patrik2001reg. muži 151.-200. 
4.Baladrán František1970reg. muži 151.-200. 
5.Báča Karel1968reg. muži 151.-200. 
6.Černý Radomír1958reg. muži 151.-200. 
7.Zelenka Pavel1974reg. muži 201.-250. 
8.Čermák Jiří1958reg. muži 201.-250. 
9.Kovář Bohumír1975reg. muži 201.-250. 
10.Riessner Petr1960reg. muži N 
TJ Sokol Hořátev
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stibor Martin1968reg. muži 101-150 
2.Hrdlička Jiří1957reg. muži 101-150 
3.Jech Josef1953reg. muži 151-200 
4.Friedel Jiří1958reg. muži 151-200 
5.Vyšohlíd Jaroslav1958reg. muži 151-200 
6.Kotek Josef1970nez. muži  
7.Richter Martin1987nez. muži  
SK Sokol Opočnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Tomáš1986reg. muži 101.-150. 
2.Suchánek Ondřej1982reg. muži 101.-150. 
3.Hotovec Vlastimil1979reg. muži 101.-150. 
4.Ešner Zbyněk1966reg. muži 151.-200. 
5.Hotovec Zdeněk st.1956reg. muži 201.-250. 
6.Lounek Miroslav1973nez. muži  
SK Sokol Opočnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Najbrt Jaroslav1956reg. muži 101.-150. 
2.Konvalina Miloš1971reg. muži 151.-200. 
3.Fekete Zdeněk1976reg. muži 151.-200. 
4.Bartošík Jiří1968reg. muži 201.-250. 
5.Kotek Jiří1962reg. muži 201.-250. 
TTC Žehuň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondruška Libor1954reg. muži 101.-150. 
2.Košnerová Alena1983reg. muži 101.-150. 
3.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 101.-150. 
4.Soukup Tomáš1970reg. muži 101.-150. 
5.Konvalina Josef1949reg. muži 151.-200. 
6.Kocner Petr1959reg. muži 151.-200. 
7.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 151.-200. 
8.Pivný Lukáš1983reg. muži 151.-200. 
9.Fiala Aleš2002reg. muži 201.-250. 
10.Konvalina Tomáš2002reg. muži 201.-250. 
11.Král Roman1963reg. muži 201.-250. 
12.Soukup Radek1972reg. muži 201.-250. 
13.Zapletal Miroslav1973reg. muži 201.-250. 
14.Vinter Karel1953reg. muži 201.-250. 
Regionální přebor 4. třídy
TJ Sokol Poříčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichová Barbora1978reg. ženy 101-150 
2.Vlček Jan1979reg. muži 151-200 
3.Vosecký Petr1972reg. muži 201-250 
4.Novotný Pavel1976reg. muži 201-250 
5.Hingar Vladimír1959reg. muži 201-250 
6.Šmejkal Tomáš1984nez. muži  
TJ Seletice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štujber Martin1965reg. muži 151-200 
2.Pavlíček Jiří1949reg. muži 201-250 
3.Dragoun Matěj2005nez. muži  
4.Vozdecká Lucia1990nez. muži  
TJ Dvory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Radek1977reg. muži 151-200 
2.Baran Jakub1996reg. muži 151-200 
3.Baran Vladimír1974reg. muži 151-200 
4.Blábol Vladimír1945reg. muži 151-200 
5.Syrový Vítězslav1964reg. muži 201-250 
6.Budka Zbyněk1974nez. muži  
7.Řezníček Petr1959nez. muži  
TJ Sokol Kostomlaty n/L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Pavel1949reg. muži 201-250 
2.Kyncl Jan1976reg. muži 201-250 
3.Rucki Martin1985reg. muži 151-200 
4.Petráček Marek1988reg. muži 201-250 
5.Matoušek Milan1960reg. muži 201-250 
6.Vácha Petr1981reg. muži nez. 
7.Škornička Luboš1959reg. muži 201-250 
8.Tichý René1973reg. muži nez. 
TTC Poděbrady C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Štěpán2002reg. muži 201-250 
2.Mareš Jan2002reg. muži 201-250 
3.Maršon Vojtěch2002reg. muži 201-250 
4.Lokes Sebastián2005reg. muži nezařazen 
5.Paroulková Eva2004reg. muži nezařazen 
6.Paroulek Karel2008reg. muži nezařazen 
7.Lazar Jan2005reg. muži nezařazen 
8.Sajfrt David2006reg. muži nezařazen 
9.Hanuš Daniel2002reg. muži nezařazen 
10.Soóky Štefan1956reg. muži nezařazen 
11.Kolenčík Lukáš2007reg. muži nezařazen 
12.Vavřička Mikoláš2005reg. muži nezařazen 
13.Hlavatý Marek2010reg. muži nezařazen 
ACS Přední Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlad Jan1945reg. muži 150 - 200 
2.Novotný Miroslav1947reg. muži 201 - 250 
3.Váňová Marta1947reg. ženy 201 - 250 
4.Ulvr Petr1951reg. muži 201 - 250 
5.Polnický Tomáš1952reg. muži 201 - 250 
6.Šimek Adam2005reg. muži 200.N 
7.Kryka Štěpán2006reg. mži 1 
8.Kryka Tomáš2007reg. mži 3 
9.Hakl Roman2006reg. mži 4 
10.Kryka Šimon2006reg. mži 5 
TJ Sadská F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čvančara Martin1991reg. muži 71-100 
2.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 101-150 
3.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 151-200 
4.Žežule Pavel1976reg. muži 151-200 
5.Kuřátko David2004reg. muži 201-250 
6.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. muži 201-250 
7.Truhlář Jakub2008reg. muži 201-250 
8.Chlupová Barbora2007reg. mžy 11 
9.Ezrová Hana2007reg. mžy 15 
10.Vydrová Michaela2008reg. nžy 18 
11.Trejdlová Adéla2007reg. mžy 22 
12.Hubáček Jiří1971nez.  
13.Křepela Ladislav1961nez.  
14.Pelant Roman1976nez.  
15.Pfeifer Jan1981nez.  
TJ Sokol Loučeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Martin1991reg. muži 151-200 
2.Prisčák Tomáš1993reg. muži 200. N 
3.Špoutil Roman1980reg. muži 201-250 
4.Koch Jiří1971reg. muži 201-250 
5.Mäsiarik Miroslav1981reg. muži 201-250 
6.Dirnová Dagmar1987reg. muži Nez. 
7.Podoláková Eliška1998reg. muži Nez. 
TJ Předhradí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hartman Petr1962reg. muži 151-200 
2.Horák Jaroslav2000reg. muži 151-200 
3.Horák Petr2003nez.  
4.Němečková Michaela2004nez.  
5.Pych Josef2005nez. muži  
6.Malý Jan1987nez.  
TJ Lokomotiva Nymburk G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrba Ondřej2003reg. muži 151-200 
2.Novotný Pavel1963reg. muži 201-250 
3.Kubiš Jakub2001reg. muži 201-250 
4.Minařík Martin2004reg. sži 9 
5.Grospičová Natálie2005reg. sži 16 
6.Parvonič Radek2006reg. mži 7 
7.Košvanec Patrik2008reg. mži 10 
8.Košvancová Eliška2006reg. mži 17 
9.Končický Teodor2007reg. mži 26 
10.Folta Martin2006nez.  
11.Foltová Jana2006nez.  
12.Steinbach Adam2007nez.  
13.Davídek Kryštof2008nez.  
14.Kuruc David1979nez.  
15.Houfek Josef1970nez.  
16.Kokeš František1965nez. muži  
TTC Žehuň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 151.-200. 
2.Konvalina Josef1949reg. muži 151.-200. 
3.Kocner Petr1959reg. muži 151.-200. 
4.Pivný Lukáš1983reg. muži 151.-200. 
5.Fiala Aleš2002reg. muži 201.-250. 
6.Konvalina Tomáš2002reg. muži 201.-250. 
7.Konvalina Štěpán2004nez.  
8.Štěrbová Kateřina2003nez.  
TTC Žehuň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Radek1972reg. muži 201.-250. 
2.Král Roman1963reg. muži 201.-250. 
3.Zapletal Miroslav1973reg. muži 201.-250. 
4.Vinter Karel1953reg. muži 201.-250. 
5.Bořek Pavel1989reg. muži 250N 
6.Krause Petr1985reg. muži 250N 
7.Soukup Lukáš2004nez.  
8.Heřmanský Pavel1963nez.  
9.Fiala Alexander1954nez.  
Regionální přebor žactva
AFK Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubiš Vítězslav2007reg. mži 8 
2.Kubiš Daniel2006reg. mži 13 
3.Havelková Elena2007reg. mži 31 
4.Kubišová Marie2011nez. mžy  
5.Kubišová Terezie2010nez. mžy  
AFK Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Vojtěch2008reg. mži 32 
2.Bechtle Elena2007nez. mžy  
3.Konhefrová Ema2008nez. mžy  
4.Konhefrová Lenka2008nez. mžy  
5.Wirtz Bastian2008nez. mži  
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truhlář Jaroslav ml.2005reg. sži 4 
2.Truhlář Jakub2008reg. mži 6 
3.Chlupová Barbora2007reg. mžy 11 
4.Ezrová Hana2007reg. mžy 15 
5.Vydrová Michaela2008reg. mžy 18 
6.Trejdlová Adéla2007reg. mžy 22 
ACS Přední Lhota B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kryka Tomáš2007reg. mži 3. 
2.Chlad Šimon2009reg. mži 11. 
3.Pokorný Miloslav2008reg. mži 16. 
4.Mrázik David2007reg. mži 21. 
5.Niedermirtl Patrik2009reg. nži nez. 
6.Bártová Helena2010reg. nžy nez. 
7.Kryka Adam2011reg. nži nez. 
ACS Přední Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Adam2005reg. sži 6. 
2.Kryka Štěpán2006reg. mži 1. 
3.Hakl Roman2006reg. mži 4. 
4.Kryka Šimon2006reg. mži 5. 
5.Haklová Denisa2009reg. nžy nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy