Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třída
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kilian Vít1989reg. muži 21-30 
2.Tůma Martin1982reg. muži 21-30 
3.Skoupil Lukáš1984reg. muži 31-40 
4.Zamazal Pavel1962reg. muži 31-40 
5.Bujárek Milan1954reg. muži 41-50 
6.Freisleben Radek1984reg. muži 51-60 
7.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 61-70 
8.Doležal Tomáš1988reg. muži 81-90 
9.Stržínek Jiří1950reg. muži 121-130 
10.Macháček Pavel st.1963nez.  
11.Kokeš Oldřich1945nez.  
TJ Sokol Rudná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plecitý Lukáš1988reg. muži 31-40 
2.Nágr Pavel1966reg. muži 51-60 
3.Jelínek Vladimír1964reg. muži 61-70 
4.Mitáš Josef1987reg. muži 61-70 
5.Charvát Vojtěch1951reg. muži 91-100 
6.Foltyn Jiří1985reg. muži 100,5 
7.Sloup Jiří1966reg. muži 101-110 
8.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 101-110 
9.Wimmerová Lucie1975reg. ženy 110,5 
10.Šenbauer Jiří1958reg. muži 110,5 
11.Křižka Václav1972reg. muži 111-120 
12.Požárský Josef1943reg. muži nez. 
13.Dvořák Jan1992reg. muži nez. 
TJ Viktoria Vestec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Luděk1973reg. muži 30,5 
2.Lauko Ladislav1975reg. muži 33 
3.Novák Ondřej1992reg. muži 39 
4.Šoltés Martin1971reg. muži 49 
5.Jungvirt Tomáš1981reg. muži 54 
6.Kurková Marie1973reg. ženy 66 
7.Řízek Jiří1956reg. muži 83 
8.Havlíčková Markéta1976reg. ženy 100 
9.Ihl Roman1967reg. muži 110,5 
10.Šveňha Jiří1951reg. muži 121 
11.Ráb Václav1983reg. muži nez. 
12.Král Jan1955reg. muži nez. 
SK Viktorie Ořech A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáčník Martin1989reg. muži 20,5 
2.Skřivánek Jiří1973reg. muži 21. - 30. 
3.Škoda Jiří1992reg. muži 31. - 40. 
4.Krasničan Jaroslav1977reg. muži 40,5. 
5.Novák Marek1996reg. muži 41. - 50. 
6.Matoušek Michal1982reg. muži 71. - 80. 
7.Matoušek Tomáš1985reg. muži 71. - 80. 
8.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 81. - 90. 
9.Bulín Zdeněk1972reg. muži 91. - 100. 
10.Soukup Vojtěch2002reg. muži 91. - 100.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
11.Blažek Jiří1994reg. muži 101. - 110. 
12.Novák Tomáš1968reg. muži 110,5. 
13.Fürst Mirko1946reg. muži 120,5. 
14.Hlaváč Jan2001reg. muži 120,5. 
15.Hruška Ondřej1995reg. muži 121. - 130. 
16.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5. 
17.Hudák Tomáš2004reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
SK Viktorie Ořech B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Redlich Michal2003reg. muži 31. - 40.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
2.Vávra Aleš1998reg. muži 51. - 60. 
3.Píš Daniel1969reg. muži 71. - 80. 
4.Čierny Alexander1971reg. muži 71. - 80. 
5.Pavlín Jiří1962reg. muži 71. - 80. 
6.Heřman Miroslav1978reg. muži 91. - 100. 
7.Veverka Jan1997reg. muži 100,5. 
8.Krolop David1991reg. muži 100,5. 
9.Zacharda Aleš1972reg. muži 101. - 110. 
10.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 101. - 110. 
11.Šrenk Štěpán2001reg. muži 110,5. 
12.Veverka Václav ml.2000reg. muži 111. - 120. 
13.Severa Martin1968reg. muži 140,5. 
14.Sladovník David1995reg. muži nezařazen 
15.Poncar Karel2001reg. muži nezařazen 
16.Píš Ondřej1995reg. muži nezařazen 
17.Pražský Michal1997reg. muži nezařazen 
18.Flusser Martin1991reg. muži nezařazen 
19.Škoda Petr1999reg. muži nezařazen 
20.Rein Tomáš2005reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
TJ Sokol Unětice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faltin Miloš1972reg. muži 40 
2.Potužník Václav1972reg. muži 58 
3.Honek Jan st.1964reg. muži 88 
4.Trubnikov Stanislav1965reg. muži 107 
5.Moravec Petr1963reg. muži 117 
6.Kratochvíl Jiří1969reg. muži 118 
7.Honek Jan1991reg. muži 119 
8.Freisleben Robin1971reg. muži 133 
9.Krupička Radim1974reg. muži 144,5 
10.Franc Martin1973reg. muži ne 
11.Otradovec Josef1947reg. muži ne 
12.Sitta Radomír1969reg. muži ne 
13.Anderson Ben1958reg. muži ne 
TJ Sokol Roztoky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Levenec Petr1978kraj. muži 71-100 
2.Jirásek Jiří1975kraj. muži 71-100 
3.Žáček Josef1970kraj. muži 101-130 
4.Vodňanský Martin1981kraj. muži 201-250 
5.Eibich Jan1999reg. muži 41-50 
6.Švarc Martin1976reg. muži 50,5 
7.Vacek Jiří1978reg. muži 50,5 
8.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 51-60 
9.Bárta Kryštof1998reg. muži 80,5 
10.Antoš Vojtěch2003reg. muži 100,5 
11.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 111-120 
12.Šturm Vojtěch2002reg. muži 120,5 
13.Bern Karel1967reg. muži 130,5 
14.Lukáš Lukáš2006reg. muži 131-140 
15.Šimon Matyáš2003reg. muži 140,5 
16.Fishman Alexandr2003reg. muži 140,5 
17.Jakoubek Jakub1998nez.  
18.Fabiánek David1983nez.  
19.Lauermann Matěj2002nez.  
20.Lukáš Jakub1979nez.  
21.Ciněk David2008nez.  
22.Litoš Josef2003nez.  
23.Kaláb Adam2006nez.  
24.Kuchtová Klára2005nez.  
25.Vágner Jonáš2005nez.  
TJ Úholičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalihod Jakub2001reg. muži 61-70 
2.Hadrava Miloslav1955reg. muži 71-80 
3.Dvořák František2002reg. muži 71-80 
4.Krásný Antonín1952reg. muži 91-100 
5.Carvan Miloslav1957reg. muži 91-100 
6.Kozel Vilém1966reg. muži 100,5 
7.Dalihod Miroslav1998reg. muži 101-110 
8.Ducháčková Radka1979reg. muži 121-130 
9.Dvořák Jiří1970reg. muži 121-130 
10.Kozel Petr1968reg. muži 131-140 
11.Kapusta Arnošt1948reg. muži 140,5 
12.Král Martin1992reg. muži 140,5 
13.Horony Tibor1971reg. muži 141-144 
14.Dvořáková Martina1971reg. muži 141-144 
15.Ducháček Petr2009reg. muži nez. 
16.Otépka Radim1968reg. muži nez. 
17.Vorm Petr1977reg. muži nez. 
18.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži nez. 
19.Konopásková Kristina2004reg. muži nez. 
20.Svoboda Jan2007reg. muži nez. 
TJ Sokol Libčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Štefan1984kraj. muži 161-200 
2.Richter Jaroslav ml.1973kraj. muži 201-250 
3.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 40,5 
4.Bartoň Milan1975reg. muži 41-50 
5.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 71-80 
6.Telipský Josef1968reg. muži 71-80 
7.Špiegel Jan1961reg. muži 81-90 
8.Framberk Jan1977reg. muži 81-90 
9.Manek Jakub2000reg. muži 91-100 
10.Klinga Petr1963reg. muži 101-110 
11.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 111-120 
TJ Sokol Lety A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodička Jiří1962reg. muži 34 
2.Květoň Jan1964reg. muži 41 
3.Urban Roman1965reg. muži 47 
4.Dvořák Pavel1975reg. muži 51 
5.Kosek Jiří1971reg. muži 81 
6.Holeček David1975reg. muži 87 
7.Nykl Václav1970reg. muži 97 
8.Černý Radek1987reg. muži 135 
9.Knýbel Pavel1976reg. muži 144,5 
10.Fryje Jindřich1946reg. muži 999 
11.Kovář Václav1975reg. muži 999 
12.Krisová Marcela1978reg. muži 999 
TJ Sokol Černošice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Deré Michal1974reg. muži 38 
2.Růžička Petr1960reg. muži 50 
3.Fischer Jiří1964reg. muži 57 
4.Cimler Lukáš1987reg. muži 62 
5.Lágner Petr1974reg. muži 67 
6.Zmatlík Lukáš1993reg. muži 82 
7.Charvát Petr1947reg. muži 90,5 
8.Čáp Martin1975reg. muži 103 
9.Veselý Petr1987reg. muži 114 
10.Tichý Jiří1947reg. muži 115 
11.Zmatlík Petr1957reg. muži 124 
12.Hrdina Pavel1971reg. muži 129 
13.Nosek Michal1985reg. muži 141 
14.Suchý Michal1976reg. muži 144,5 
15.Souček Jan2000reg. muži 144,5 
16.Keclík Rostislav1964nez. muži  
Okresní přebor 2.třída
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bujárek Milan1954reg. muži 41-50 
2.Horák Ondřej1990reg. muži 41-50 
3.Freisleben Radek1984reg. muži 51-60 
4.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 61-70 
5.Doležal Tomáš1988reg. muži 81-90 
6.Stržínek Jiří1950reg. muži 121-130 
7.Kalbáč Karel1998reg. muži 131-140 
8.Polavka Zdeněk1959reg. muži 131-140 
9.Sekaninová Lenka1979reg. muži 144,5 
10.Macháček Pavel st.1963nez.  
11.Kokeš Oldřich1945nez.  
TJ Sokol Středokluky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačerovský Zdeněk1975reg. muži 40,5 
2.Tolar Jakub1995reg. muži 65 
3.Tolar Petr1970reg. muži 69 
4.Vanson Patrick1967reg. muži 123 
5.Hikl Josef1947reg. muži 126 
6.Brejcha Petr1961reg. muži 128 
7.Kamenszki Ivan1972reg. muži 137 
8.Chval Ivan1962reg. muži 144,5 
9.Horák Marek1977reg. muži 144,5 
10.Krlín Bohumil2003reg. muži nez 
11.Pohorelec Jan1982reg. muži nez 
12.Tříska Luboš1961reg. muži nez 
TJ Viktoria Vestec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jungvirt Tomáš1981reg. muži 54 
2.Kurková Marie1973reg. ženy 66 
3.Řízek Jiří1956reg. muži 83 
4.Havlíčková Markéta1976reg. ženy 100 
5.Ihl Roman1967reg. muži 110,5 
6.Šveňha Jiří1951reg. muži 121 
7.Král Jan1955reg. muži nez. 
8.Ráb Václav1983reg. muži nez. 
TJ Slavoj Davle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka František1950reg. muži 91-100 
2.Kruch Petr1966reg. muži 91-100 
3.Nágl Václav1951reg. muži 101-110 
4.Podrazský Tomáš1993reg. muži nez. 
5.Urbanský Tomáš1986reg. muži nez. 
SK Viktorie Ořech C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Michal1982reg. muži 71. - 80. 
2.Matoušek Tomáš1985reg. muži 71. - 80. 
3.Pavlín Jiří1962reg. muži 71. - 80. 
4.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 81. - 90. 
5.Soukup Vojtěch2002reg. muži 91. - 100.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
6.Krolop David1991reg. muži 100,5. 
7.Zacharda Aleš1972reg. muži 101. - 110. 
8.Novák Tomáš1968reg. muži 110,5. 
9.Fürst Mirko1946reg. muži 120,5. 
10.Jambor Václav1945reg. muži 120,5. 
11.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5. 
12.Severa Martin1968reg. muži 140,5. 
13.Krejčová Barbora1996reg. muži 140,5. 
14.Sezemský Jaroslav1942reg. muži nezařazen 
15.Hudák Tomáš2004reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
16.Rein Tomáš2005reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
17.Škoda Petr1999reg. muži nezařazen 
18.Pavlín Šimon1997reg. muži nezařazen 
19.Kuchta Jiří2006reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
20.Němejc Melichar2005reg. muži nezařazen 
SK Viktorie Ořech D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Marek1996reg. muži 41. - 50. 
2.Heřman Miroslav1978reg. muži 91. - 100. 
3.Bulín Zdeněk1972reg. muži 91. - 100. 
4.Veverka Jan1997reg. muži 100,5. 
5.Blažek Jiří1994reg. muži 101. - 110. 
6.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 101. - 110. 
7.Šrenk Štěpán2001reg. muži 110,5. 
8.Veverka Václav ml.2000reg. muži 111. - 120. 
9.Hlaváč Jan2001reg. muži 120,5. 
10.Hruška Ondřej1995reg. muži 121. - 130. 
11.Veverka Václav st.1961reg. muži 131. - 140. 
12.Sladovník David1995reg. muži nezařazen 
13.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
14.Pražský Michal1997reg. muži nezařazen 
15.Poncar Karel2001reg. muži nezařazen 
16.Flusser Martin1991reg. muži nezařazen 
17.Píš Ondřej1995reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Roztoky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eibich Jan1999reg. muži 41-50 
2.Švarc Martin1976reg. muži 50,5 
3.Vacek Jiří1978reg. muži 50,5 
4.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 51-60 
5.Bárta Kryštof1998reg. muži 80,5 
6.Antoš Vojtěch2003reg. muži 100,5 
7.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 111-120 
8.Šturm Vojtěch2002reg. muži 120,5 
9.Bern Karel1967reg. muži 130,5 
10.Lukáš Lukáš2006reg. muži 131-140 
11.Šimon Matyáš2003reg. muži 140,5 
12.Fishman Alexandr2003reg. muži 140,5 
13.Fabiánek David1983nez.  
14.Jakoubek Jakub1998nez.  
15.Lauermann Matěj2002nez.  
16.Litoš Josef2003nez.  
17.Lukáš Jakub1979nez.  
18.Vágner Jonáš2005nez.  
19.Ciněk David2008nez.  
20.Kaláb Adam2006nez.  
21.Kuchtová Klára2005nez.  
TJ Úholičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Carvan Miloslav1957reg. muži 91-100 
2.Kozel Vilém1966reg. muži 100,5 
3.Dalihod Miroslav1998reg. muži 101-110 
4.Ducháčková Radka1979reg. ženy 121-130 
5.Dvořák Jiří1970reg. muži 121-130 
6.Kozel Petr1968reg. muži 131-140 
7.Horony Tibor1971reg. muži 141-144 
8.Dvořáková Martina1971reg. ženy 141-144 
9.Kapusta Arnošt1948reg. muži 140,5 
10.Král Martin1992reg. muži 140,5 
11.Otépka Radim1968reg. muži nez. 
12.Tesař Ondřej1982reg. muži nez. 
13.Vorm Petr1977reg. muži nez. 
14.Ducháček Petr2009reg. nži nez. 
15.Svoboda Jan2007reg. mži nez. 
16.Konopásková Kristina2004reg. dky nez. 
17.Smolíková Klára2004reg. dky nez. 
18.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži nez. 
19.Hocek František1960reg. muži nez. 
TJ Sokol Libčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 71-80 
2.Telipský Josef1968reg. muži 71-80 
3.Špiegel Jan1961reg. muži 81-90 
4.Manek Jakub2000reg. muži 91-100 
5.Framberk Jan1977reg. muži 81-90 
6.Klinga Petr1963reg. muži 101-110 
7.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 111-120 
8.Janura Jakub2001nez.  
9.Kosnar Vladimír1944nez.  
10.Tobolář Karel1976nez.  
TJ Sokol Lety B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosek Jiří1971reg. muži 81 
2.Holeček David1975reg. muži 87 
3.Nykl Václav1970reg. muži 97 
4.Černý Radek1987reg. muži 135 
5.Knýbel Pavel1976reg. muži 144,5 
6.Fryje Jindřich1946reg. muži 999 
7.Kovář Václav1975reg. muži 999 
8.Krisová Marcela1978reg. muži 999 
TJ Sokol Rudná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedmík Zdeněk1980reg. muži 50,5-60,5 
2.Charvát Vojtěch1951reg. muži 91-100 
3.Foltyn Jiří1985reg. muži 100,5 
4.Wimmerová Lucie1975reg. ženy 110,5 
5.Sloup Jiří1966reg. muži 101-110 
6.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 101-110 
7.Šenbauer Jiří1958reg. muži 110,5 
8.Křižka Václav1972reg. muži 111-120 
9.Požárský Josef1943reg. muži nez. 
10.Dvořák Jan1992reg. muži nez. 
Okresní přebor 3.třída
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Tomáš1988reg. muži 81-90 
2.Stržínek Jiří1950reg. muži 121-130 
3.Kalbáč Karel1998reg. muži 131-140 
4.Polavka Zdeněk1959reg. muži 131-140 
5.Vilimovský Miroslav1962reg. muži 140,5 
6.Petkanič Vladimír1965reg. muži 140,5 
7.Šír Martin1999reg. muži 141-144 
8.Sekaninová Lenka1979reg. muži 144,5 
9.Kalousek Jindřich1950reg. muži 144,5 
10.Macháček Pavel st.1963nez.  
11.Kokeš Oldřich1945nez.  
TJ Sokol Středokluky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hikl Josef1947reg. muži 126 
2.Brejcha Petr1961reg. muži 128 
3.Kamenszki Ivan1972reg. muži 137 
4.Horák Marek1977reg. muži 144,5 
5.Chval Ivan1962reg. muži 144,5 
6.Krlín Bohumil2003reg. muži nez 
7.Pohorelec Jan1982reg. muži nez 
8.Tříska Luboš1961reg. muži nez 
TJ Sokol Rudná D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sloup Jiří1966reg. muži 101-110 
2.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 101-110 
3.Šenbauer Jiří1958reg. muži 110,5 
4.Křižka Václav1972reg. muži 111-120 
5.Požárský Josef1943reg. muži nez. 
6.Dvořák Jan1992reg. muži nez. 
7.Cihelka Radek1973nez. muži nez 
8.Zelenka Jaromír1968nez. muži  
9.Novák Miroslav1951reg. muži nez. 
SK Viktorie Ořech E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Vojtěch2002reg. muži 91. - 100.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
2.Zacharda Aleš1972reg. muži 101. - 110. 
3.Šrenk Štěpán2001reg. muži 110,5. 
4.Hruška Ondřej1995reg. muži 121. - 130. 
5.Rein Tomáš2005reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
6.Hudák Tomáš2004reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
7.Poncar Karel2001reg. muži nezařazen 
8.Sladovník David1995reg. muži nezařazen 
9.Píš Ondřej1995reg. muži nezařazen 
SK Viktorie Ořech F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krolop David1991reg. muži 100,5. 
2.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 101. - 110. 
3.Veverka Václav ml.2000reg. muži 111. - 120. 
4.Jambor Václav1945reg. muži 120,5. 
5.Hlaváč Jan2001reg. muži 120,5. 
6.Veverka Václav st.1961reg. muži 131. - 140. 
7.Krejčová Barbora1996reg. muži 140,5. 
8.Pražský Michal1997reg. muži nezařazen 
9.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
10.Pavlín Šimon1997reg. muži nezařazen 
11.Škoda Petr1999reg. muži nezařazen 
SK Viktorie Ořech G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Jiří1994reg. muži 101. - 110. 
2.Novák Tomáš1968reg. muži 110,5. 
3.Fürst Mirko1946reg. muži 120,5. 
4.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5. 
5.Severa Martin1968reg. muži 140,5. 
6.Flusser Martin1991reg. muži nezařazen 
7.Kuchta Jiří2006reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
8.Němejc Melichar2005reg. muži nezařazen 
9.Kotěšovská Tereza2002reg. muži nezařazen 
10.Kotěšovský Jan2002reg. muži nezařazen 
11.Sezemský Jaroslav1942reg. muži nezařazen 
12.Auf Tadeáš2006reg. muži nezařazen 
13.Cafourek Tomáš2000reg. muži nezařazen 
14.Chaloupka Vlastimil2003reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Unětice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr1963reg. muži 117 
2.Kratochvíl Jiří1969reg. muži 118 
3.Honek Jan1991reg. muži 119 
4.Freisleben Robin1971reg. muži 133 
5.Krupička Radim1974reg. muži 144,5 
6.Franc Martin1973reg. muži ne 
7.Otradovec Josef1947reg. muži ne 
8.Sitta Radomír1969reg. muži ne 
9.Anderson Ben1958reg. muži ne 
TJ Sokol Roztoky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Kryštof1998reg. muži 80,5 
2.Antoš Vojtěch2003reg. muži 100,5 
3.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 111-120 
4.Šturm Vojtěch2002reg. muži 120,5 
5.Bern Karel1967reg. muži 130,5 
6.Lukáš Lukáš2006reg. muži 131-140 
7.Šimon Matyáš2003reg. muži 140,5 
8.Fishman Alexandr2003reg. muži 140,5 
9.Fabiánek David1983nez.  
10.Jakoubek Jakub1998nez.  
11.Lauermann Matěj2002nez.  
12.Ciněk David2008nez.  
13.Lukáš Jakub1979nez.  
14.Kuchtová Klára2005nez.  
15.Kaláb Adam2006nez.  
16.Litoš Josef2003nez.  
17.Vágner Jonáš2005nez.  
TJ Úholičky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jiří1970reg. muži 121-130 
2.Kozel Petr1968reg. muži 131-140 
3.Horony Tibor1971reg. muži 141-144 
4.Dvořáková Martina1971reg. ženy 141-144 
5.Kapusta Arnošt1948reg. muži 140,5 
6.Král Martin1992reg. muži 140,5 
7.Otépka Radim1968reg. muži nez. 
8.Vorm Petr1977reg. muži nez. 
9.Ducháček Petr2009reg. nži nez. 
10.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži nez. 
11.Konopásková Kristina2004reg. dky nez. 
12.Hocek František1960reg. muži nez. 
13.Svoboda Jan2007reg. mži nez. 
14.Smolíková Klára2004reg. dky nez. 
TJ Sokol Černošice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lágner Petr1974reg. muži 67 
2.Zmatlík Lukáš1993reg. muži 82 
3.Charvát Petr1947reg. muži 90,5 
4.Čáp Martin1975reg. muži 103 
5.Zmatlík Petr1957reg. muži 124 
6.Keclík Rostislav1964nez. muži  
TJ Sokol Černošice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Petr1987reg. muži 114 
2.Tichý Jiří1947reg. muži 115 
3.Hrdina Pavel1971reg. muži 129 
4.Nosek Michal1985reg. muži 141 
5.Suchý Michal1976reg. muži 144,5 
6.Souček Jan2000reg. muži 144,5 
TJ Sokol Libčice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Framberk Jan1977reg. muži 81-90 
2.Klinga Petr1963reg. muži 101-110 
3.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 111-120 
4.Votoček Jaroslav1950reg. muži 140,5 
5.Janura Jakub2001nez.  
6.Kosnar Vladimír1944nez.  
7.Tobolář Karel1976nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy