Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1. třídy
TJ Sokol Příbram C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vobejda Ladislav1974reg. muži 101. - 120. 
2.Žaba Pavel1985reg. muži 101. - 120. 
3.Müller Patrik2004reg. muži 101. - 120. 
4.Beran Vladislav1973reg. muži N. 
5.Müller Jaroslav1961reg. muži N. 
6.Drozd Pavel2004reg. muži N. 
7.Facuna Martin2007reg. muži N. 
8.Hegedüs Petr2005reg. muži N. 
9.Kovář Daniel2008reg. muži N. 
10.Kudelňák Jan2007reg. muži N. 
11.Matyáš Paul2004reg. muži N. 
12.Pustějovský Pavel2004reg. muži N. 
13.Vobejda Marek2004reg. muži N. 
14.Votruba Adam2007reg. muži N. 
TJ SLAVOJ Obecnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
2.Lukeš Tomáš1993reg. muži 31.-50. 
3.Král Pavel1970reg. muži 100N 
4.Vinš Stanislav1979reg. muži 71.-100. 
5.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 71.-100. 
6.Burian Václav1962reg. muži 71.-100. 
7.Eršil David2004reg. muži 71.-100. 
8.Brabenec Václav1959reg. muži 100N 
9.Petráň Ondřej1991reg. muži 100N 
10.Steinerová Vanessa2005reg. muži 101.-120. 
11.Krátká Tereza2004reg. muži 101.-120. 
12.Landsperská Michaela2004reg. muži 101.-120. 
13.Šefrna Václav1956nez.  
14.Šefl Václav1960nez.  
TJ Spartak Čenkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škrabal Jaroslav1961reg. muži 31.-50. 
2.Vinš Karel1956reg. muži 51.-70. 
3.Moravec Patrik1977reg. muži 70N 
4.Čepelák Miroslav1981reg. muži 120N 
5.Kosová Magdalena2005reg. muži 120N 
6.Šmejkal Pavel1999nez.  
7.Kubát Vojtěch2004nez.  
8.Cvanciger Matúš2005nez. cizinec 
9.Růtová Nela2005nez.  
10.Švec Ladislav1989nez.  
11.Anděl Milan1957nez.  
12.Vinš Petr1983nez.  
TJ TATRAN SEDLČANY C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíp Martin1981kraj. muži 201.-250. 
2.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
3.Bárta Radek1984reg. muži 51.-70. 
4.Černý Pavel1998reg. muži 70N 
5.Kadlec Lukáš1987reg. muži 120N 
6.Černý Jan2002nez.  
7.Lískovec Ivan1957nez.  
8.Král Ondřej2007nez.  
9.Hofmann Michael2006nez.  
10.Zeman Jakub2006nez.  
TJ TATRAN SEDLČANY D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poslední Pavel1961reg. muži 50N 
2.Strnad Vladimír1961reg. muži 51.-70. 
3.Procházka Michal1967reg. muži 51.-70. 
4.Kunc Zdeněk1967reg. muži 71.-100. 
5.Jarolímek Miroslav1954reg. muži 100N 
6.Lesák Jakub1987nez.  
7.Homolka Libor1970nez.  
8.Neužil Pavel1963nez.  
9.Kostlán Dušan1980nez.  
10.Homolka Rudolf1944nez.  
11.Kunc Zdeněk ml.1991nez.  
12.Matuška Vojtěch2007nez.  
13.Nguyen Kamil2005nez.  
14.Havel Filip2006nez.  
SK Chraštice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Roman1985reg. muži 31.-50. 
2.Vopat Lubor1960reg. muži 31.-50. 
3.Zloch Petr1985reg. muži 50N 
4.Voska Lukáš1988reg. muži 51.-70. 
5.Macoun Jakub2000reg. muži 71.-100. 
6.Burian Josef1970reg. muži 101.-120. 
7.Mezek Josef1984reg. muži 101.-120. 
8.Macoun Jiří1998reg. muži 101.-120. 
9.Hrkal Jindřich2008reg. muži 120N 
SK Březnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říha Bohumil1983reg. muži 51-70 
2.Suchopár Miroslav1959reg. muži 51-70 
3.Medvecký Jan1951reg. muži 51-70 
4.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 71-100 
5.Veltruský Jan2004reg. muži 101-120 
6.Bambas Filip2004reg. muži 101-120 
7.Soused Daniel2004reg. muži 101-120 
8.Sousedová Johana2005reg. muži 101-120 
9.Ovsík Lukáš2004reg. muži N 
10.Sousedová Dominika2003reg. muži N 
SK Březnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haník Josef1961kraj. muži 161-200 
2.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
3.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
4.Janeček Martin1994reg. muži 120N 
5.Bubeníček Josef1964reg. muži N 
6.Bubeníček Josef ml.1986reg. muži N 
7.Štefan Josef1944reg. muži N 
8.Haník Pavel1992reg. muži N 
9.Pfleger Lambert2003reg. muži N 
TJ Sokol Hluboš-Paseky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlasák Jan1977reg. muži 50N 
2.Plecitý Ondřej1991reg. muži 51-70 
3.Štverák Štěpán1980reg. muži 51-70 
4.Čajan Karel1970reg. muži 70N 
5.Kovalčík Vladimír1963reg. muži 51-70 
6.Krýsl Roman1975reg. muži 71-100 
7.Plecitý Tomáš1996reg. muži 71-100 
8.Stočes František1947reg. muži 71-100 
9.Štverák Josef ml.1978reg. muži N 
10.Vokurka Petr1966reg. muži 101-120 
11.Hasman Pavel1964reg. muži N 
12.Šebek Stanislav1961reg. muži N 
13.Plecitý Jaroslav1953reg. muži N 
TJ Sokol Voznice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Selucký David1968reg. muži 31-50 
2.Chmelař Miroslav1961reg. muži 31-50 
3.Čížková Sylva1965reg. muži 70N 
4.Hušek Antonín1968reg. muži 70N 
5.Müller Václav1952reg. muži 70N 
6.Soukup Michal1977reg. muži 71-100 
7.Vacek Pavel1980reg. muži 71-100 
8.Skopec Martin1989reg. muži 101-120 
9.Hovorka Karel1976reg. muži 101-120 
10.Kubeček Pavel1984reg. muži 71-100 
11.Kudrna Leoš1976reg. muži 71-100 
12.Palan Josef1980reg. muži 101-120 
13.Šimek Josef1959reg. muži 101-120 
14.Beneš Radim1959reg. muži Nez 
15.Červenka Tomáš1956reg. muži Nez 
16.Viktora Michal1979reg. muži Nez 
17.Peták Zdeněk1958reg. muži Nez 
TJ Sokol Drahlín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Samek Jaroslav1968reg. muži 31-50 
2.Šutek Josef1958reg. muži 51-70 
3.Ondráček Oldřich1987reg. muži 51-70 
4.Chvojka Ivan1955reg. muži 51-70 
5.Jaroš Antonín1952reg. muži 120N 
6.Sláma Stanislav ml.1983reg. muži 71-100 
7.Lopata Stanislav1966reg. muži 71-100 
8.Müller Jan1967reg. muži 71-100 
9.Brynda Jaromír1972reg. muži 71-100 
10.Šefr Petr1964reg. muži 120N 
11.Vlasatý Martin2005reg. sži 120N 
Regionální přebor 2. třídy
TJ Sokol Příbram D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Jaroslav1961reg. muži N. 
2.Votruba Adam2007reg. muži N. 
3.Vobejda Marek2004reg. muži N. 
4.Pustějovský Pavel2004reg. muži N. 
5.Matyáš Paul2004reg. muži N. 
6.Kudelňák Jan2007reg. muži N. 
7.Kovář Daniel2008reg. muži N. 
8.Hegedüs Petr2005reg. muži N. 
9.Facuna Martin2007reg. muži N. 
10.Drozd Pavel2004reg. muži N. 
11.Leitner Josef1969reg. muži N. 
12.Lobodáš Michal2004reg. muži N. 
TJ SLAVOJ Obecnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burian Václav1962reg. muži 71.-100. 
2.Eršil David2004reg. muži 71.-100. 
3.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 71.-100. 
4.Petráň Ondřej1991reg. muži 100N 
5.Krátká Tereza2004reg. muži 101.-120. 
6.Landsperská Michaela2004reg. muži 101.-120. 
7.Steinerová Vanessa2005reg. muži 101.-120. 
8.Matulová Marie1983nez.  
9.Srch Radek ml.2009nez.  
SK Chraštice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macoun Jakub2000reg. muži 71.-100. 
2.Burian Josef1970reg. muži 101.-120. 
3.Mezek Josef1984reg. muži 101.-120. 
4.Macoun Jiří1998reg. muži 101.-120. 
5.Hrkal Jindřich2008reg. muži 120N 
6.Hrkal Jan2006nez.  
TJ Spartak Rožmitál B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hořejší Miroslav1948reg. muži 51. - 70. 
2.Eisenreich Jindřich st.1950reg. muži 70N 
3.Melichar Luboš1962reg. muži 71. - 100. 
4.Zvelebil Miloš st.1940reg. muži 71. - 100. 
5.Drozen Jan1963reg. muži 100N 
6.Hylmar Vladimír1949reg. muži 120N 
7.Pantůček František1957reg. muži 120N 
8.Dropa Miloš1967reg. muži N 
9.Vyhlas Radomír1965reg. muži N 
10.Kříž Petr1994reg. muži N 
SK Březnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soused Daniel2004reg. muži 101-120 
2.Sousedová Johana2005reg. muži 101-120 
3.Bambas Filip2004reg. muži 101-120 
4.Veltruský Jan2004reg. muži 101-120 
5.Sousedová Dominika2003reg. muži N 
6.Haník Pavel1992reg. muži N 
7.Ovsík Lukáš2004reg. muži N 
8.Pfleger Lambert2003reg. muži N 
9.Bubeníček Josef1964reg. muži N 
10.Bubeníček Josef ml.1986reg. muži N 
11.Štefan Josef1944reg. muži N 
TJ Sokol Hluboš-Paseky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovalčík Vladimír1963reg. muži 51-70 
2.Plecitý Tomáš1996reg. muži 71-100 
3.Krýsl Roman1975reg. muži 71-100 
4.Stočes František1947reg. muži 71-100 
5.Vokurka Petr1966reg. muži 101-120 
6.Štverák Josef ml.1978reg. muži N 
7.Hasman Pavel1964reg. muži N 
8.Plecitý Jaroslav1953reg. muži N 
9.Šebek Stanislav1961reg. muži N 
TTC Příbram B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazanec Petr1973reg. muži 71.-100. 
2.Pinkava Pavel2001reg. muži 71.-100. 
3.Bláha Jiří2001reg. muži 71.-100. 
4.Hampejs Vladimír1969reg. muži 71.-100. 
5.Říha Vladislav1970reg. muži 101.-120. 
6.Kočí Jiří2002kraj. dci 72. 
7.Hejhal Tomáš2004kraj. sži 46. 
8.Kočí Václav2004kraj. sži 70. 
9.Zeman Lukáš2005kraj. sži 78. 
10.Silavecká Julie2004kraj. sžy 6. 
11.Kadeřábek Ondřej2006kraj. mži 10. 
12.Thomas Jan2006kraj. mži 16. 
13.Sentenský Josef2007kraj. mži 34. 
14.Mertlík Václav2009kraj. mži 42. 
15.Silavecká Ema2006kraj. mžy 5. 
16.Švec Martin1999nez. muži  
TJ Sokol Voznice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Václav1952reg. muži 70N 
2.Soukup Michal1977reg. muži 71-100 
3.Vacek Pavel1980reg. muži 71-100 
4.Kubeček Pavel1984reg. muži 71-100 
5.Kudrna Leoš1976reg. muži 71-100 
6.Palan Josef1980reg. muži 101-120 
7.Skopec Martin1989reg. muži 101-120 
8.Hovorka Karel1976reg. muži 101-120 
9.Šimek Josef1959reg. muži 101-120 
10.Beneš Radim1959reg. muži Nez 
11.Červenka Tomáš1956reg. muži Nez 
TJ Sokol Drahlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sláma Stanislav ml.1983reg. muži 71-100 
2.Lopata Stanislav1966reg. muži 71-100 
3.Müller Jan1967reg. muži 71-100 
4.Brynda Jaromír1972reg. muži 71-100 
5.Šefr Petr1964reg. muži 120N 
6.Jaroš Antonín1952reg. muži 120N 
7.Vlasatý Martin2005reg. sži 120N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy