Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I. třídy
R Třtice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabinger Vít1978reg. muži nereg. 
2.Kolek Václav1964reg. muži nereg. 
3.Novotný Martin1973reg. muži 101.-150. 
4.Libovický Tomáš1973reg. muži 101.-150. 
5.Jirák Miroslav1968reg. muži 101.-150. 
6.Vidrich Ferdinand1970reg. muži 101.-150. 
7.Viedeman František1963reg. muži 101.-150. 
8.Vondra Patrik1976reg. muži 151.-200. 
9.Eis Jan1973reg. muži 201.-289. 
10.Švácha Jiří1960reg. muži 289,5N 
So. Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stibor Josef1956reg. muži 51.-100. 
2.Pitař Michal1994reg. muži 51.-100. 
3.Mladý Václav1960reg. muži 101.-150. 
4.Sosna Petr1966reg. muži 101.-150. 
5.Cibulka Josef1962reg. muži nezařazen 
6.Hruška Luboš1966reg. muži nezařazen 
7.Miller František1950reg. muži 51.-100. 
8.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 201.-278 
9.Folk Josef1953reg. muži 101.-150. 
10.Zach František1959reg. muži 51.-100. 
11.Lukeš Zlatomír1954reg. muži nezařazen 
12.Kratochvíl Martin1973reg. muži 51.-100. 
ST Nouzov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steffl Jan1981reg. muži 21-50 
2.Beneš Petr1964reg. muži 101-150 
3.Franěk Martin1974reg. muži 51-100 
4.Polák Tomáš1985reg. muži 151-200 
5.Devera Luděk1981reg. muži 151-200 
6.Sušánka Libor1963reg. muži 151-200 
Okresní přebor II. třídy
So. Rakovník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miller František1950reg. muži 51.-100. 
2.Zach František1959reg. muži 51.-100. 
3.Kratochvíl Martin1973reg. muži 51.-100. 
4.Folk Josef1953reg. muži 101.-150. 
5.Hruška Luboš1966reg. muži nezařazen 
6.Zelenka Václav1944reg. muži nezařazen 
7.Pondělíček František1947reg. muži nezařazen 
Okresní přebor III. třídy
R. Třtice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirák Miroslav1968reg. muži 101.-150. 
2.Vidrich Ferdinand1970reg. muži 101.-150. 
3.Viedeman František1963reg. muži 101.-150. 
4.Vondra Patrik1976reg. muži 151.-200. 
5.Eis Jan1973reg. muži 201.-289. 
6.Švácha Jiří1960reg. muži 289,5N 
7.Vojtík Petr1948reg. muži 201.-289. 
8.Vondra Josef1953reg. muži 201.-289. 
9.Vožech Jiří1960reg. muži nereg. 
10.Suchopárek Jaromír1976reg. muži 289,5N 
11.Svobodová Lenka1965reg. muži 201.-289. 
12.Eis Václav2000reg. muži 201.-289. 
13.Jirák Adam2004reg. muži nereg. 
ST Nouzov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Devera Luděk1981reg. muži 151-200 
2.Sušánka Libor1963reg. muži 151-200 
3.Zeman Jaroslav1960reg. muži 151-200 
4.Šťastný David1983reg. muži 277,5 
Okresní přebor IV. třídy
So. Rakovník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Václav1944reg. muži nezařazen 
2.Renč Zdeněk1938reg. muži nezařazen 
3.Pondělíček František1947reg. muži nezařazen 
4.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 201.-278 
5.Sosna Pavel1966reg. muži nezařazen 
6.Lukeš Zlatomír1954reg. muži nezařazen 
Okresní přebor V. třídy
R. Třtice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eis Jan1973reg. muži 201.-289. 
2.Svobodová Lenka1965reg. muži 201.-289. 
3.Vojtík Petr1948reg. muži 201.-289. 
4.Vondra Josef1953reg. muži 201.-289. 
5.Eis Václav2000reg. muži 201.-289. 
6.Suchopárek Jaromír1976reg. muži 289,5N 
7.Vožech Jiří1960reg. muži nereg. 
8.Švácha Jiří1960reg. muži 289,5N 
9.Jirák Adam2004reg. muži nereg. 
ST Nouzov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Demchuk Mykola1953reg. muži 201-277 
2.Polák Jiří1961reg. muži 201-277 
3.Nachtigal Vlastimil st.1969reg. muži 151-200 
4.Polák Josef1947reg. muži 201-277 
5.Koleník Dušan1951reg. muži 201-277 
6.Pavlík Marek1973reg. muži 201-277 
So. Branov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mencl Miroslav1984reg. muži 150,5 
2.Pergler Pavel1970reg. muži 201-277 
3.Kruba Viktor1974reg. muži 201-277 
4.Horn Josef1981reg. muži 201-277 
5.Pokorný Josef1983reg. muži 201-277 
6.Konopásek Karel1993reg. muži 201-277 
7.Štiller Milan1973nez. muži  
8.Šípek Miroslav1946nez. muži  
So. Janov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Houdek Pavel st.1954reg. muži 201-278 
2.Dušek Vladimír1970reg. muži 201-278 
3.Mrázek Jindřich ml.2003reg. muži 201-278Hostování z TJ Sokol Hředle, z.s.
4.Pacourek Matěj2002reg. muži 201-278 
5.Fuxa Roman1962reg. muži 278,5 
6.Kapoun Karel1955reg. muži 278,5 
7.Pacourek Jan st.1946reg. muži 151-200 
8.Amler Martin1992nez. muži  
9.Amler Štěpán2008nez. muži  
10.Šturma Vojtěch2008nez. muži  
11.Šorsáková Veronika2001nez. muži  
So. Lány E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Daniel1985reg. muži 201-277 
2.Cibík Pavel2004reg. muži 201-277 
3.Chalupa Jan2005reg. muži 201-277 
4.Chalupa Petr1972reg. muži 201-277 
5.Chalupa Šimon2007reg. muži 201-277 
6.Šoltés David1995nez. muži  
7.Janečková Viktorie2008nez. muži  
8.Chalupová Eva2009nez. muži  
9.Kosár Ernest1961nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy