Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
SK Markvartice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza Petr1981nez.  
2.Lopušan Milan1951nez.  
3.Karlovský Lukáš1993nez.  
4.Komárek Jiří1970nez.  
5.Tot Petr1976nez.  
6.Bříza Zdeněk1956nez.  
7.Komárek Filip2005nez. Střídavý start z AST Kamenický Šenov z.s.
8.Komárek Patrik2008nez. Střídavý start z AST Kamenický Šenov z.s.
SKST Děčín, C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gamache Vincent1984kraj. muži 170,5cizinec 
2.Himko Jaroslav1950kraj. muži 275,5 
3.Němec Rostislav1971reg. muži 37 
4.Povejšil Bohumil1959reg. muži 46 
5.Pfleger Stanislav1958reg. muži 63 
6.Hlavacká Jana1971nez.  
7.Meidl Zdeněk1958nez.  
8.Řízek Jiří1949nez.  
9.Štěrba Pavel1973nez.  
SKST Děčín, D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabaš Zdeněk1954nez.  
2.Maryško Jaroslav1948nez.  
3.Pivoňka Rudolf1949nez.  
4.Krubner Jaroslav1981nez.  
5.Jankovič Ondřej2005nez.  
6.Mráz František2007nez.  
7.Tlustý Karel1950nez.  
GPD Benešov nad Ploučnicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brabencová Pavlína1975reg. ženy 20 
2.Nebohý František1949reg. muži 30 
3.Plaček Marek1980reg. muži 50 
4.Schneider Jaromír1993nez.  
5.Stach Martin1968nez.  
6.Štípek Jaroslav1954nez.  
7.Štípek Marek2004nez.  
8.Strnad Daniel1993nez.  
9.Vacenovský František1987nez.  
10.Zívalová Dominika1990nez.  
SK Malá Veleň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stínil Luděk1975reg. muži 35,5 
2.Frühauf Petr1966reg. muži 45,5 
3.Bajus Roman1977nez.  
4.Raymond Pavel1976nez.  
5.Gebhardt Petr1966nez.  
6.Rolenc Miloslav1949nez.  
7.Panasuk Milan1954nez.  
8.Pták Pavel1984nez.  
TJ Slavoj Děčín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tyl Miroslav1982nez.  
2.Vršovský Rudolf1976nez.  
3.Šmucr Jaroslav1950nez.  
4.Bajus Miroslav1955nez.  
5.Hrabě Jaroslav1958nez.  
6.Lebduška Ladislav1941nez.  
7.Havel Jiří1948nez.  
8.Krannich Jindřich1964nez.  
TJ Slovan Varnsdorf D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žatečka Ladislav1995kraj. muži 181 
2.Vejl Ladislav1953nez. muži  
3.Holubec Jiří1984nez. muži  
4.Buřič Roman1967nez.  
5.Kovář Ladislav1949nez. muži  
6.Richter Otto1965nez. muži  
7.Sláma Jaroslav1967reg. muži 53 
TJ Slovan Varnsdorf C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charouzek Jaroslav1964nez.  
2.Dubovecký Michal1967nez.  
3.Žítek Ladislav1964nez. muži  
4.Novotný Radim1964nez.  
5.Krejčí Antonín1952nez.  
6.Fojtíček Martin1988nez.  
7.Vohnout Miroslav1964nez.  
TJ Slovan Varnsdorf B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Turek Jan1960nez. muži  
2.Somič Jiří1953nez. muži  
3.Žítek Petr1967nez.  
4.Strnad Václav1949nez.  
5.Ptáček Milan1955nez.  
6.Miško Milan1948nez. muži  
7.Jech Miroslav1967nez.  
SKST Děčín, E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Ondřej2005reg. muži 52 
2.Markalous Daniel2005nez.  
3.Ramešová Magdaléna2002nez.  
4.Švihnosová Eliška2006nez.  
5.Hampejsová Lucie2004nez.  
6.Masopust Matej2004nez.  
7.Hloska Jan1998nez.  
8.Vacek Miroslav1954nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy