Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP 1. třídy
TJ Sokol Klobouky u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubík Jiří2001reg. muži 47 
2.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 61-70 
3.Hrabec Lukáš1991reg. muži 71-80 
4.Páleník Jiří1969reg. muži 71-80 
5.Svoboda Aleš1972reg. muži 81-90 
6.Ryšavý Luděk1965reg. muži 121-140 
7.Dostál Dominik2002reg. muži 201-250 
8.Lesovský Tadeáš2003reg. muži 201-250 
9.Pilát Ondřej2006reg. muži 201-250 
10.Huták Ondřej2005reg. muži 201-250 
11.Špaček Štěpán2002reg. muži 201-250 
TJ Sokol Velké Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malíková Klára2002reg. muži 47NHostování z KST Hluk
2.Sýkora Daniel1978reg. muži 61-70 
3.Fiala Jiří1967reg. muži 81-90 
4.Citterbard Oldřich1968reg. muži 91-100 
5.Godany Milan1953reg. muži 101-120 
6.Hlávka Stanislav1962reg. muži 121-140 
7.Šafařík Václav st.1951reg. muži 121-140 
8.Frömmel Zdeněk1965reg. muži 121-140 
9.Tesař Petr1983reg. muži 141-160 
10.Smetana Jaroslav1959reg. muži 161-180 
11.Furch František1958reg. muži 161-180 
12.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 181-200 
13.Sedláček Petr1949reg. muži 201-250 
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tetur Stanislav1970reg. muži 51-60 
2.Zouhar Rudolf1977reg. muži 51-60 
3.Křivka Jan1976reg. muži 61-70 
4.Hanuš Michal1993reg. muži 91-100 
5.Ponížil David1976reg. muži 81-90 
6.Goliáš Petr1955reg. muži 101-120 
7.Mrkvica Aleš1993reg. muži 121-140 
8.Šťastný Pavel1958reg. muži 161-180 
9.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 161-180 
10.Veselá Pavlína1996reg. muži 201-250 
11.Dvořáčková Nela1999reg. muži 251-300 
12.Mazuch Michal2003reg. muži 251-300 
13.Furch Jan2003reg. muži 251-300 
Orel Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jiří1969reg. muži 51-60 
2.Slavík Ondřej2001reg. muži 71-80 
3.Slavík Jakub1997reg. muži 101-120 
4.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 121-140 
5.Halas Pavel st.1968reg. muži 101-120 
6.Vodáková Aneta2000reg. muži 141-160 
7.Bedřich Josef1957reg. muži 181-200 
8.Vokál Radek1974reg. muži 201-250 
9.Lengál Jaroslav1989reg. muži 251-300 
10.Urbánek Josef1972reg. muži 301-350 
SPIN Lednice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuš Josef1975reg. muži 61.-70. 
2.Baťka Stanislav1983reg. muži 71.-80. 
3.Zechmeister Jan1984reg. muži 81.-90. 
4.Hanák František1971reg. muži 101.-120. 
5.Lunzar Ladislav1967reg. muži 101.-120. 
6.Kováč Josef1966reg. muži 141.-160. 
7.Maňák Ladislav1949reg. muži 161.-180. 
8.Kabela Jan1957reg. muži 161.-180. 
9.Hruška Vlastimil1954reg. muži 161.-180. 
10.Hrnčiar Stanislav1948reg. muži 181.-200. 
11.Gregor Miroslav1963reg. muži 181.-200. 
TJ Sokol Perná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Radek1963reg. muži 91-100 
2.Čulen Vlastimil1962reg. muži 91-100 
3.Kolínek Vladimír1967reg. muži 101-120 
4.Bačovský David1974reg. muži 101-120 
5.Kolínek Zdeněk1959reg. muži 121-140 
6.Kvěch Jan1971reg. muži 121-140 
7.Matula Arnošt1962reg. muži 121-140 
8.Hoffmann Dušan1961reg. muži 161-180 
TJ Sokol Křepice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maška Roman1979reg. muži 61-70 
2.Rygl Ondřej2000reg. muži 71-80 
3.Sedláček Aleš1981reg. muži 81-90 
4.Novotný Pavel1994reg. muži 91-100 
5.Papež Radek1980reg. muži 101-120 
6.Rubeš Jakub1994reg. muži 181-200 
TJ Troskotovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Marek1973reg. muži 61.-70. 
2.Vaculík František1973reg. muži 71.-80. 
3.Sirbu Jan1955reg. muži 71.-80. 
4.Lukša Břetislav1973reg. muži 101.-120. 
5.Novosad Jiří1951nez.  
6.Vráblík Bohumil1981nez.  
STP Mikulov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brozák Radomír1970kraj. muži 201-210 
2.Gajan Pavel ml.1992reg. muži 51-60 
3.Vráblík Jan1975reg. muži 91-100 
4.Galuszka Michal1986reg. muži 101-120 
5.Mikulinec Roman1977reg. muži 121-140 
6.Gajan Pavel st.1965reg. muži 141-160 
7.Čížek Ondřej2002reg. muži 161-180 
OP 2. třídy
TJ Sokol Velké Hostěrádky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rišnovský Robert1981reg. muži 101. - 120. 
2.Libenský Svatoslav1964reg. muži 121. - 140. 
3.Svoboda Bohuslav1968reg. muži 141. - 160. 
4.Slabyhoudek Václav1972reg. muži 141. - 160. 
5.Vacula Karel1958reg. muži 141. - 160. 
6.Klaška Jaroslav1979reg. muži 181. - 200. 
7.Nováček Jaroslav1956reg. muži 201. - 250. 
8.Krýsa Daniel1978reg. muži 201. - 250. 
9.Čermák Ladislav1957reg. muži 201. - 250. 
TJ Sokol Vranovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ponížil David1976reg. muži 81-90 
2.Goliáš Petr1955reg. muži 101-120 
3.Mrkvica Aleš1993reg. muži 121-140 
4.Šťastný Pavel1958reg. muži 161-180 
5.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 161-180 
6.Veselá Pavlína1996reg. muži 201-250 
7.Dvořáčková Nela1999reg. muži 251-300 
8.Mazuch Michal2003reg. muži 251-300 
9.Furch Jan2003reg. muži 251-300 
10.Němeček Miloš1955nez.  
11.Pavelka Daniel1996nez.  
12.Pavelka Ondřej1997nez.  
13.Klimeš Ivan2005nez.  
14.Stejskal Martin2005nez.  
15.Stejskal Ondřej2008nez.  
SPIN Lednice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lunzar Ladislav1967reg. muži 101.-120. 
2.Kováč Josef1966reg. muži 141.-160. 
3.Maňák Ladislav1949reg. muži 161.-180. 
4.Kabela Jan1957reg. muži 161.-180. 
5.Hruška Vlastimil1954reg. muži 161.-180. 
6.Jelínek Jaromír1952reg. muži 161.-180. 
7.Hrnčiar Stanislav1948reg. muži 181.-200. 
8.Gregor Miroslav1963reg. muži 181.-200. 
9.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 181.-200. 
10.Tisar Jaroslav1969reg. muži 251.-300 
11.Bobrzyk Daniel2004reg. muži 251.-300 
TJ Sokol Lanžhot D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sláma Miroslav1958reg. muži 61 - 70 
2.Němeček Radek2003reg. muži 101 - 120Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
3.Polášek Michal1984reg. muži 101 - 120 
4.Polášek Miroslav1958reg. muži 141 - 160 
5.Uher Lukáš1991reg. muži 161 - 180 
6.Kulhavý Vojtěch2005reg. muži 301 - 350 
7.Hřiba Václav1991nez.  
8.Pfeffer Milan1958nez.  
9.Fojtík Jaroslav1960nez.  
10.Krontorádová Alena2011nez.  
11.Pardovský Jakub2009nez.  
12.Krupica Vítězslav2009nez.  
TJ Sokol Rakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valoušek František1988reg. muži 81.-90. 
2.Fridrich Bronislav1966reg. muži 101.-120. 
3.Berka Petr1970reg. muži 121.-140. 
4.Průdek Daniel1972reg. muži 141.-160. 
5.Průdek Filip1999reg. muži 141.-160. 
6.Straka Dominik1995reg. muži 181.-200. 
7.Straka Vlastimil1971reg. muži 201.-250. 
8.Cibulka Radek1991reg. muži 201.-250. 
9.Suský Patrik1998reg. muži 201.-250. 
10.Pohanka Vojtěch2001reg. muži 251.-300. 
STP Mikulov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulinec Roman1977reg. muži 121-140 
2.Gajan Pavel st.1965reg. muži 141-160 
3.Čížek Ondřej2002reg. muži 161-180 
4.Novotný Kamil1979reg. muži 181-200 
5.Čížková Dagmar1975reg. muži 181-200 
6.Sobota Luděk1978reg. muži 201-250 
7.Mach Ludvík1974reg. muži 251-300 
8.Mikulinec Matěj2004reg. muži 251-300 
9.Kalous Jakub2007reg. muži 251-300 
10.Novotný Mikuláš2007reg. muži 301-350 
SK Boleradice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hos Tomáš1993reg. muži 81-90 
2.Novotňák František ml.1982reg. muži 81-90 
3.Pregrt Jiří1966reg. muži 141-160 
4.Vojtěšek Tomáš1990reg. muži 141-160 
5.Demela Jindřich2000reg. muži 181-200 
6.Sedláček Jakub1986reg. muži 201-250 
TJ Sokol Perná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolínek Zdeněk1959reg. muži 121-140 
2.Kvěch Jan1971reg. muži 121-140 
3.Matula Arnošt1962reg. muži 121-140 
4.Hoffmann Dušan1961reg. muži 161-180 
5.Kopecký Jaroslav1967nez.  
6.Schnelly Dušan1965nez.  
OP 3. třídy
TJ Sokol KORY Tvrdonice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošek František1948reg. muži 161. - 180. 
2.Hasil Josef1962reg. muži 161. - 180. 
3.Chrástek Tomáš1974reg. muži 181. - 200. 
4.Tuček Miroslav1950reg. muži 181. - 200. 
5.Pyskatý Roman1971reg. muži 201. - 250. 
6.Láníček Vítězslav1952reg. muži 201. - 250. 
7.Gajdošek Bronislav1970nez.  
TJ Sokol Klobouky u Brna C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Aleš1972reg. muži 81-90 
2.Ryšavý Luděk1965reg. muži 121-140 
3.Dostál Dominik2002reg. muži 201-250 
4.Lesovský Tadeáš2003reg. muži 201-250 
5.Pilát Ondřej2006reg. muži 201-250 
6.Huták Ondřej2005reg. muži 201-250 
7.Špaček Štěpán2002reg. muži 201-250 
8.Hutáková Pavla nejml.2009reg. muži 251-300 
9.Bedřichová Ema2006reg. muži 251-300 
10.Hanák Daniel2009reg. muži 251-300Střídavý start z TJ Sokol Morkůvky
11.Knoll Petr2004reg. muži 251-300Střídavý start z TJ Sokol Morkůvky
TJ Sokol Velké Němčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Godany Milan1953reg. muži 101-120 
2.Hlávka Stanislav1962reg. muži 121-140 
3.Šafařík Václav st.1951reg. muži 121-140 
4.Frömmel Zdeněk1965reg. muži 121-140 
5.Tesař Petr1983reg. muži 141-160 
6.Smetana Jaroslav1959reg. muži 161-180 
7.Furch František1958reg. muži 161-180 
8.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 181-200 
9.Sedláček Petr1949reg. muži 201-250 
TJ Sokol Pouzdřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Geier Ivo1975reg. muži 121-140 
2.Geier Jiří1974reg. muži 181-200 
3.Halámek Zdeněk1964reg. muži 201-250 
4.Halámek Radek ml.1999reg. muži 201-250 
5.Halámek Michal2003reg. muži 201-250 
6.Halámek Radek1972reg. muži 201-250 
7.Geier David2008reg. muži 251-300 
8.Geier Josef2005reg. muži 251-300 
9.Sýkora Marek1978reg. muži 251-300 
10.Šmarda Petr2006reg. dci 41-50 
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klenovec Josef1946reg. muži 121.-140. 
2.Krejčiřík Stanislav2001reg. muži 121.-140. 
3.Maněk Marek2003reg. muži 141.-160. 
4.Koberová Klára2003reg. muži 181.-200. 
5.Klenovec Ondřej2005reg. muži 181.-200. 
6.Garčicová Karolína2005reg. muži 251.-300. 
7.Beneš Lukáš2007reg. muži 251.-300. 
8.Tichý Filip2006reg. muži 251.-300. 
9.Klepáčová Daniela2007reg. muži 301.-350. 
10.Izáková Veronika2007reg. ženy 15. 
11.Helešicová Nikol2005kraj. dci 115. 
12.Křeček Tomáš2007kraj. dci 135. 
13.Šperlink Daniel2007kraj. dci 135. 
14.Tichá Lucie2008kraj. mži 50. 
15.Král Jakub2010kraj. nži 44. 
16.Cerovská Nikol1998nez.  
17.Ivanová Linda1979nez.  
18.Ratajský Vít1963nez.  
19.Vacek Jan2000nez.  
SPIN Lednice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Vlastimil1954reg. muži 161.-180. 
2.Jelínek Jaromír1952reg. muži 161.-180. 
3.Hrnčiar Stanislav1948reg. muži 181.-200. 
4.Gregor Miroslav1963reg. muži 181.-200. 
5.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 181.-200. 
6.Tisar Jaroslav1969reg. muži 251.-300 
7.Bobrzyk Daniel2004reg. muži 251.-300 
8.Hejmala Karel1952nez.  
9.Dostál Ladislav1955nez.  
TJ Sokol Rakvice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průdek Filip1999reg. muži 141.-160. 
2.Straka Dominik1995reg. muži 181.-200. 
3.Straka Vlastimil1971reg. muži 201.-250. 
4.Cibulka Radek1991reg. muži 201.-250. 
5.Suský Patrik1998reg. muži 201.-250. 
6.Pohanka Vojtěch2001reg. muži 251.-300. 
7.Puc Andreas2007reg. muži 301.-350. 
8.Vala Lukáš2005nez.  
9.Hrdina Radek2009nez.  
10.Vala Jaroslav1947nez.  
STP Mikulov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížková Dagmar1975reg. muži 181-200 
2.Sobota Luděk1978reg. muži 201-250 
3.Mach Ludvík1974reg. muži 251-300 
4.Kopřivová Jana1978reg. muži 251-300 
5.Mikulinec Matěj2004reg. muži 251-300 
6.Kalous Jakub2007reg. muži 251-300 
7.Kalousová Sandra2004reg. muži 251-300 
8.Novotný Mikuláš2007reg. muži 301-350 
9.Benko David2001reg. muži 301-350 
10.Damborská Iveta1963nez.  
SK Zaječí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hasilík Milan1959reg. muži 141-160 
2.Šlancar Zbyněk1972reg. muži 161-180 
3.Zhejbal Jiří1969reg. muži 181-200 
4.Klein Kamil1977reg. muži 201-250 
5.Osička Jaroslav1980reg. muži 201-250 
6.Létal Dušan1972reg. muži 201-250 
SK Zaječí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popovský Kamil1977reg. muži 201-250 
2.Radkovič Radek1967reg. muži 201-250 
3.Barvíř Tomáš1974reg. muži 201-250 
4.Jarůšek Vladimír1973reg. muži 201-250 
5.Hupka Andrej1990reg. muži 201-250cizinec 
6.Radkovič Zdeněk1960reg. muži 201-250 
7.Osička Radovan1984reg. muži 251-300 
8.Svoboda Martin1984reg. muži 251-300 
OP 4. třídy
TJ Sokol Velké Němčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesař Petr1983reg. muži 141-160 
2.Smetana Jaroslav1959reg. muži 161-180 
3.Furch František1958reg. muži 161-180 
4.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 181-200 
5.Sedláček Petr1949reg. muži 201-250 
6.Sedláček Libor1973nez.  
7.Mrhal Zdeněk1948nez.  
Orel Šitbořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halas Pavel st.1968reg. muži 101-120 
2.Vodáková Aneta2000reg. muži 141-160 
3.Bedřich Josef1957reg. muži 181-200 
4.Vokál Radek1974reg. muži 201-250 
5.Lengál Jaroslav1989reg. muži 251-300 
6.Urbánek Josef1972reg. muži 301-350 
7.Hrnčiřík Martin1991nez.  
8.Macek Lubomír1983nez.  
9.Halas Pavel ml.1999nez.  
10.Halas Hynek2010nez.  
TJ Sokol Klobouky u Brna D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilát Ondřej2006reg. muži 201-250 
2.Huták Ondřej2005reg. muži 201-250 
3.Špaček Štěpán2002reg. muži 201-250 
4.Hutáková Pavla nejml.2009reg. muži 251-300 
5.Bedřichová Ema2006reg. muži 251-300 
6.Baturný Tomáš2004nez.  
7.Bobková Karolína2009nez.  
8.Dostál Daniel2002nez.  
9.Kocman Šimon2008nez.  
10.Pučálková Linda2008nez.  
11.Šubík Lubomír1964nez.  
SK Zaječí z.s.C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Osička Jaroslav1980reg. muži 201-250 
2.Hupka Andrej1990reg. muži 201-250cizinec 
3.Létal Dušan1972reg. muži 201-250 
4.Radkovič Zdeněk1960reg. muži 201-250 
5.Osička Radovan1984reg. muži 251-300 
6.Svoboda Martin1984reg. muži 251-300 
7.Svoboda Petr1991nez.  
8.Štourač Jan2005nez.  
SPIN Lednice - Bulhary F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lebloch Pavel1975reg. muži 201.-250. 
2.Pochylý Vítězslav1964reg. muži 251.-300. 
3.Bureš Sebastian1999reg. muži 251.-300. 
4.Chovanec Radek1991reg. muži 251.-300. 
5.Kosek David1970reg. muži 251.-300. 
6.Budlanský Radim1978reg. muži 251.-300. 
7.Budlanský Luboš1988reg. muži 251.-300. 
8.Jurkovič Stanislav1972nez.  
9.Antoš Jan1970nez.  
10.Malovaný Petr1977nez.  
TJ Sokol Pouzdřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halámek Michal2003reg. muži 201-250 
2.Halámek Radek1972reg. muži 201-250 
3.Geier David2008reg. muži 251-300 
4.Sýkora Marek1978reg. muži 251-300 
5.Geier Josef2005reg. muži 251-300 
6.Šmarda Petr2006reg. dci 41-50 
7.Svoboda Ondřej1992nez.  
8.Čížek Martin2005nez.  
9.Matýska David2006nez.  
10.Křížek Tomáš2004nez.  
SK Březí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Rudolf1963reg. muži 181-200 
2.Sýkora Jan1983reg. muži 181-200 
3.Klaška Lukáš1984reg. muži 251-300 
4.Prčík Stanislav1985reg. muži 251-300 
5.Osička Viktor2005reg. muži 251-300 
6.Rašovský Daniel2006reg. muži 251-300 
7.Chromík Martin2006reg. muži 301-350 
8.Juren Jaroslav1958nez.  
STP Mikulov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulinec Matěj2004reg. muži 251-300 
2.Kalous Jakub2007reg. muži 251-300 
3.Kalousová Sandra2004reg. muži 251-300 
4.Novotný Mikuláš2007reg. muži 301-350 
5.Benko David2001reg. muži 301-350 
6.Langová Kateřina2006reg. muži 301-350 
7.Burda Ibrahim2004nez.  
MSK Břeclav - Tatran Poštorná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klenovec Ondřej2005reg. muži 181.-200. 
2.Beneš Lukáš2007reg. muži 251.-300. 
3.Garčicová Karolína2005reg. muži 251.-300. 
4.Tichý Filip2006reg. muži 251.-300. 
5.Klepáčová Daniela2007reg. muži 301.-350. 
6.Izáková Veronika2007reg. ženy 15. 
7.Helešicová Nikol2005kraj. dci 115. 
8.Křeček Tomáš2007kraj. dci 135. 
9.Šperlink Daniel2007kraj. dci 135. 
10.Tichá Lucie2008kraj. mži 50. 
11.Šmerdová Markéta2009kraj. mži 93. 
12.Třetina Jakub2009kraj. nži 30. 
13.Král Jakub2010kraj. nži 44. 
14.Struhárová Jana2011kraj. nži 69. 
15.Blažek Daniel1971nez.  
16.Janoušek Radek1968nez.  
17.Sigmund David2008nez.  
18.Uher Vojtěch2008nez.  
TJ Sokol Morkůvky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Páleník Jarmil1972reg. muži 251-300 
2.Knoll Petr2004reg. muži 251-300 
3.Hanák Daniel2009reg. muži 251-300 
4.Zukal David2004reg. muži 251-300 
5.Brzobohatý Pavel1990reg. muži 251-300 
6.Hanák Samuel2009reg. muži 301 - 350 
7.Pučálka Richard1975nez.  
8.Hanák Radim1979nez.  
9.Lösslová Kristýna2005nez.  
10.Lösslová Karolína2007nez.  
11.Klusák Michal2004nez.  
12.Klusák Martin2006nez.  
13.Žáček Patrik2004nez.  
14.Svojanovský Tomáš2007nez.  
15.Kakáč Petr2004nez.  
16.Lorenz Andreas1981nez.  
OP 5. třídy
TJ Sokol KORY Tvrdonice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pyskatý Roman1971reg. muži 201. - 250. 
2.Láníček Vítězslav1952reg. muži 201. - 250. 
3.Brychta Josef1963nez.  
4.Hunkař Marek1986nez.  
5.Sláma Stanislav1973nez.  
6.Slezar Petr1976nez.  
7.Vala Luděk1970nez.  
8.Vala Miroslav1951nez.  
9.Vališ Milan1988nez.  
SPIN Lednice - Bulhary H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosek David1970reg. muži 251.-300. 
2.Budlanský Radim1978reg. muži 251.-300. 
3.Budlanský Luboš1988reg. muži 251.-300. 
4.Polák Michal1985nez.  
5.Pek Richard2004nez.  
6.Šulc Zdeněk1960nez.  
7.Budlanský Milan1974nez.  
SK Březí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Oldřich1948reg. muži 201-250 
2.Rašovský Daniel2006reg. muži 251-300 
3.Osička Viktor2005reg. muži 251-300 
4.Chromík Martin2006reg. muži 301-350 
5.Chromík Milan1971nez.  
6.Zeiner Max2007nez.  
7.Rašovský Damian2008nez.  
SK Březí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straková Dagmar1987nez.  
2.Kornhauser Pavel1976nez.  
3.Prachař Pavel1975nez.  
4.Lásková Helena1981nez.  
5.Cvrček Michal1977nez.  
6.Michálek Jiří1976nez.  
7.Štvrtecký René1973nez.  
8.Štvrtecká Markéta2007nez.  
TJ Sokol Křepice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papež Radek1980reg. muži 101-120 
2.Rubeš Jakub1994reg. muži 181-200 
3.Strouhal Jiří1954nez.  
4.Papež Jan1955nez.  
5.Knöttig Ondřej1989nez.  
6.Maška Květoslav1981nez.  
OP1 dorostu
TJ Sokol Klobouky u Brna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Dominik2002reg. dci 10 
2.Lesovský Tadeáš2003reg. dci 12 
3.Pilát Ondřej2006reg. dci 13 
4.Huták Ondřej2005reg. dci 14 
5.Špaček Štěpán2002reg. dky 15 
6.Bedřichová Ema2006reg. dci 31-40 
7.Hutáková Pavla nejml.2009reg. dci 31-40 
8.Dostál Daniel2002nez.  
9.Baturný Tomáš2004nez.  
10.Bobková Karolína2009nez.  
11.Kocman Šimon2008nez.  
12.Pučálková Linda2008nez.  
STP Mikulov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Ondřej2002reg. dci 17 
2.Mikulinec Matěj2004reg. dci 21-30 
3.Kalous Jakub2007reg. dci 21-30 
4.Kalousová Sandra2004reg. dci 21-30 
5.Novotný Mikuláš2007reg. dci 41-50 
6.Langová Kateřina2006reg. dci 51-60 
7.Burda Ibrahim2004nez.  
TJ Sokol Morkůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knoll Petr2004reg. dci 21-30 
2.Hanák Daniel2009reg. dci 21-30 
3.Hanák Samuel2009reg. dci 51 - 60 
4.Zukal David2004reg. dci 31 - 40 
5.Kakáč Petr2004nez.  
6.Žáček Patrik2004nez.  
TJ Sokol Pouzdřany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halámek Michal2003reg. dci 11 
2.Geier David2008reg. dci 21-30 
3.Geier Josef2005reg. dci 31-40 
4.Šmarda Petr2006reg. dci 41-50 
5.Čížek Martin2005nez.  
6.Matýska David2006nez.  
7.Křížek Tomáš2004nez.  
TJ Sokol Vranovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazuch Michal2003reg. dci 31-40 
2.Furch Jan2003reg. dci 31-40 
3.Stejskal Martin2005nez.  
4.Klimeš Ivan2005nez.  
5.Stejskal Ondřej2008nez.  
SK Březí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rašovský Daniel2006reg. dci 21-30 
2.Chromík Martin2006reg. dci 41-50 
3.Osička Viktor2005reg. dci 41-50 
4.Rašovský Damian2008nez.  
5.Zeiner Max2007nez.  
MSK Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Radek2003kraj. dci 22. 
2.Koberová Klára2003kraj. dci 24. 
3.Maněk Marek2003kraj. dci 37. 
4.Garčicová Karolína2005kraj. dci 78. 
5.Klenovec Ondřej2005kraj. dci 82. 
6.Tichý Filip2006kraj. dci 92. 
7.Beneš Lukáš2007kraj. dci 115. 
8.Helešicová Nikol2005kraj. dci 115. 
9.Klepáčová Daniela2007kraj. dci 130. 
10.Křeček Tomáš2007kraj. dci 135. 
11.Šperlink Daniel2007kraj. dci 135. 
12.Izáková Veronika2007kraj. mži 40. 
13.Tichá Lucie2008kraj. mži 50. 
14.Šmerdová Markéta2009kraj. mži 93. 
15.Třetina Jakub2009kraj. nži 30. 
16.Král Jakub2010kraj. nži 44. 
17.Struhárová Jana2011kraj. nži 69. 
18.Sigmund David2008nez.  
19.Uher Vojtěch2008nez.  
OP2 dorostu
TJ Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulhavý Vojtěch2005reg. dci 51 - 60 
2.Krupica Vítězslav2009nez.  
3.Krontorádová Alena2011nez.  
4.Pardovský Jakub2009nez.  
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chloupek Ondra2009nez.  
2.Hubička Jan2009nez.  
3.Kufa Štěpán2010nez.  
4.Růžička Jose2009nez.  
5.Sedláček Jakub2009nez.  
6.Sedláček Matěj2011nez.  
7.Sedláček Stanislav2010nez.  
8.Střelec Rafael2009nez.  
9.Topinka Ondřej2009nez.  
10.Wech Tomáš2009nez.  
TJ Sokol Rakvice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Puc Andreas2007reg. dci 51.-60. 
2.Hrdina Radek2009nez.  
3.Vala Lukáš2005nez.  
SK Březí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staňo Lukáš2007nez.  
2.Štvrtecká Markéta2007nez.  
3.Cvrčková Tereza2011nez.  
4.Kornhauser Filip2010nez.  
5.Marková Miroslava2004nez.  
STP Mikulov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalousová Sandra2004reg. dci 21-30 
2.Langová Kateřina2006reg. dci 51-60 
3.Mikulincová Stela2008nez.  
4.Sýkorová Natálie2005nez.  
5.Sýkorová Silvie2006nez.  
6.Machová Adélka2011nez.  
7.Machová Zuzana2011nez.  
TJ Sokol Morkůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zukal David2004reg. dci 31 - 40 
2.Lösslová Kristýna2005nez.  
3.Klusák Michal2004nez.  
4.Klusák Martin2006nez.  
5.Lösslová Karolína2007nez.  
6.Svojanovský Tomáš2007nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy