Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní liga
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Juras Pavel2001TJ Sokol Bzenec A1656887.50%
2.Mikulecký Marek1985SKST Hodonín G1240686.96%
3.Frolek Radek1995TJ Jiskra Strážnice D1241785.42%
4.Kosík Tomáš1975SKST Hodonín G1547983.93%
5.Dohnálek Petr1971SK Vacenovice A12381079.17%
6.Kůřilová Jana1979Tělovýchovná jednota Mikulčice B1030878.95%
7.Jakubíček Vlastimil1960SKST Čeložnice A1031977.50%
8.Malík Vladimír1968SKST Hodonín G1130976.92%
9.Hering Roman1980SKST Čeložnice A16491576.56%
10.Lanová Renata1969TJ Jiskra Strážnice D618675.00%
11.Ingr David1984TJ Vlast Ježov A15441574.58%
12.Martinek Tomáš1982TJ Jiskra Strážnice D10271072.97%
13.Rančík Antonín1962T.J. Sokol Hodonín B16441969.84%
14.Hrbáček Milan1970SK Baník Ratíškovice B14381769.09%
15.Juras Martin1999TJ Sokol Bzenec A15402066.67%
16.Kůřil Radim1995TJ Vlast Ježov A15381966.67%
17.Škoula Rudolf1953SK Čejč z.s. A16422265.63%
18.Mikulčík Libor1987SK Vacenovice A15392165.00%
19.Oláh Eduard1958TJ Sokol Lužice A15382164.41%
20.Kalod Radek st.1966SKST Čeložnice A16412364.06%
21.Kordula Jiří1984SK Baník Ratíškovice B14352063.64%
22.Šebesta Štefan1951SKST Hodonín G9221362.86%
23.Kraus Jan1995SKST Hodonín G615962.50%
24.Pinda Dušan1995Tělovýchovná jednota Mikulčice B14342260.71%
25.Bezucha Jan1962T.J. Sokol Hodonín B11251759.52%
26.Látal Roman2002TJ Sokol Bzenec A16372757.81%
27.Hlobil Albert1998SKST Hodonín G11251956.82%
28.Vašek Štefan1967TJ Sokol Lužice A6131056.52%
29.Charvát Vít st.1975SK Baník Ratíškovice B15312654.39%
30.Kůřil Pavel ml.1992TJ Vlast Ježov A16342953.97%
31.Kůřil Pavel st.1971TJ Vlast Ježov A14292652.73%
32.Nešpor Rostislav st.1975Tělovýchovná jednota Mikulčice B15312852.54%
33.Žajdlík Ludvík1964TJ Jiskra Strážnice D8161650.00%
34.Krakovič Petr1969TJ Sokol Kyjov A16303446.88%
35.Morávek Jindřich2007TJ Jiskra Strážnice D591145.00%
36.Polachová Jana1988TJ Sokol Lužice A11192444.19%
37.Dočekal Pavel1969TJ Sokol Kyjov A16283643.75%
38.Kovář Dušan1963TJ Sokol Kyjov A15243143.64%
39.Zelinka Pavel1973TJ Sokol Lužice A15243342.11%
40.Novák Miroslav st.1962SK Vacenovice A14213338.89%
41.Pukl Ondřej2004TJ Jiskra Strážnice D8121938.71%
42.Kordula Petr1983SK Baník Ratíškovice B11172738.64%
43.Urban Marek1993SK Vacenovice A8111936.67%
44.Orel Eduard2005TJ Jiskra Strážnice D571335.00%
45.Okénková Martina1979Tělovýchovná jednota Mikulčice B12152834.88%
46.Juras Antonín1966TJ Sokol Bzenec A10101934.48%
47.Linner Marek1998SK Čejč z.s. A13173532.69%
48.Maděrič Zdeněk1959T.J. Sokol Hodonín B11123127.91%
49.Mikeska Jaroslav st.1965TJ Sokol Kyjov A15164426.67%
50.Chvátal Petr1967SK Vacenovice A992725.00%
51.Kojecký Jaroslav1969SKST Čeložnice A12123625.00%
52.Blaha Stanislav1969SK Čejč z.s. A16164825.00%
53.Zlámal Martin1976T.J. Sokol Hodonín B15144523.73%
54.Konečný Miroslav1960TJ Sokol Lužice A972621.21%
55.Hradil Kryštof2000SK Baník Ratíškovice B531615.79%
56.Ingr Lukáš1988SK Čejč z.s. A1685612.50%
57.Rosek Pavel1976T.J. Sokol Hodonín B82306.25%
58.Staněk Michal1979Tělovýchovná jednota Mikulčice B60210.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 19 zápasů
1.Vaverka Lubomír1988TJ Jiskra Strážnice D311191.67%
2.Gallus Petr st.1971SKST Hodonín G13175.00%
3.Kreml Pavel1980SK Vacenovice A12250.00%
4.Bařák Václav1986SK Vacenovice A12250.00%
5.Charvát Petr1977SK Vacenovice A24450.00%
6.Pozděch Josef1974TJ Sokol Kyjov A23350.00%
7.Šrédl Pavel1989SK Baník Ratíškovice B23537.50%
8.Hála Josef1960TJ Vlast Ježov A45935.71%
9.Marek Jan ml.2002TJ Jiskra Strážnice D22433.33%
10.Pantlík Ladislav1955TJ Vlast Ježov A11325.00%
11.Kokeš Lukáš1995SKST Hodonín G11325.00%
12.Toman Petr1950SK Baník Ratíškovice B11325.00%
13.Novák Miroslav ml.1983SK Vacenovice A22625.00%
14.Mikuš Martin2000T.J. Sokol Hodonín B33925.00%
15.Hubačka Miroslav1984Tělovýchovná jednota Mikulčice B21516.67%
16.Hála Zbyněk1973SKST Čeložnice A321016.67%
17.Bureš Martin2004TJ Jiskra Strážnice D321016.67%
18.Sedlák Roman1970Tělovýchovná jednota Mikulčice B421115.38%
19.Chimiak Stanislav1956TJ Sokol Kyjov A21614.29%
20.Tihlařík Ondřej1993SKST Čeložnice A21712.50%
21.Růčka Pavel1988TJ Sokol Bzenec A31811.11%
22.Skřivánek David2004TJ Sokol Bzenec A51165.88%
23.Sokol Ivan1970T.J. Sokol Hodonín B1010.00%
24.Smutný Antonín1963SK Čejč z.s. A1040.00%
25.Bača Tibor1967SKST Hodonín G1040.00%
26.Svoboda Jakub2004TJ Jiskra Strážnice D1040.00%
27.Hrubý Petr1993TJ Sokol Lužice A1040.00%
28.Kuchařič Jiří ml.1999SK Baník Ratíškovice B1040.00%
29.Kudrna Jaromír1964TJ Sokol Lužice A1040.00%
30.Sasinek Zdeněk1984SK Baník Ratíškovice B2050.00%
31.Marek Jakub2005TJ Jiskra Strážnice D2060.00%
32.Ondruš Milan1956TJ Sokol Lužice A2060.00%
33.Komosný Miloslav1948TJ Sokol Lužice A2060.00%
34.Glos Tomáš1995Tělovýchovná jednota Mikulčice B2070.00%
35.Valoušek Jindřich1951TJ Sokol Lužice A2080.00%
36.Hřebíček Miroslav1948TJ Sokol Lužice A2080.00%
37.Jirásek Petr1946SK Čejč z.s. A2080.00%
38.Kalod Radek ml.1992SKST Čeložnice A2080.00%
39.Hubáček Vojtěch1984Tělovýchovná jednota Mikulčice B3090.00%
40.Gablas Kamil1980TJ Sokol Bzenec A50130.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline