Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní soutěž
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Gallus Petr st.1971SKST Hodonín H5200100.00%
2.Kosík Tomáš1975SKST Hodonín H932196.97%
3.Šebesta Štefan1951SKST Hodonín H726292.86%
4.Pukl Ondřej2004TJ Jiskra Strážnice E724292.31%
5.Stašek Lubomír1946TJ Slovan Hodonín C1035587.50%
6.Firtl Radim1969T.J. Sokol Svatobořice A1655887.30%
7.Kozina Miroslav1956TJ Kovoděl Moravský Písek A1552886.67%
8.Macůrek Marek1978TJ Sokol Josefov A1138686.36%
9.Synková Dagmar1986T.J. Sokol Svatobořice A15501083.33%
10.Morávek Jindřich2007TJ Jiskra Strážnice E1136881.82%
11.Hlobil Albert1998SKST Hodonín H721580.77%
12.Šrédl Pavel1989SK Baník Ratíškovice C929780.56%
13.Bača Tibor1967SKST Hodonín H12381079.17%
14.Orel Eduard2005TJ Jiskra Strážnice E825778.13%
15.Dřevojan Martin1990TJ Sokol Veselí nad Moravou B618675.00%
16.Kuběna Radek1967TJ Sokol Josefov A15391670.91%
17.Smutný Antonín1963SK Čejč z.s. B15421870.00%
18.Vašík Miroslav1969TJ Sokol Bzenec B13341569.39%
19.Hradil Kryštof2000SK Baník Ratíškovice C14371867.27%
20.Skřivánek David2004TJ Sokol Bzenec B513765.00%
21.Kmeť Milan1958TJ Slovan Hodonín C615962.50%
22.Bednařík Matěj1994TJ Sokol Vracov E11271761.36%
23.Bureš Martin2004TJ Jiskra Strážnice E16392560.94%
24.Třináctý Jan1975TJ Sokol Veselí nad Moravou B12291960.42%
25.Pijáček Lukáš2004SKST Hodonín H6141058.33%
26.Halámek Zdeněk1953TJ Kovoděl Moravský Písek A16372757.81%
27.Závorka Tomáš1970TJ Sokol Josefov A16352756.45%
28.Hubačka Miroslav1984Tělovýchovná jednota Mikulčice C8181456.25%
29.Bednář Bořivoj1968SK Čejč z.s. B15322655.17%
30.Konečný Lubomír1958TJ Sokol Veselí nad Moravou B10211952.50%
31.Marek Jakub2005TJ Jiskra Strážnice E14292751.79%
32.Gablas Kamil1980TJ Sokol Bzenec B16333151.56%
33.Kuchařič Jiří ml.1999SK Baník Ratíškovice C15303050.00%
34.Kladňák Martin1998SK Baník Ratíškovice C5101050.00%
35.Slovák Tomáš1973TJ Sokol Veselí nad Moravou B7131350.00%
36.Podveský Pavel1977T.J. Sokol Svatobořice A16313348.44%
37.Jakubíček Matěj2004SKST Hodonín H8141548.28%
38.Hlahůlek Emil1966TJ Sokol Veselí nad Moravou B16303446.88%
39.Stöhr Maxmilián1998Tělovýchovná jednota Mikulčice C591145.00%
40.Hodonský Miroslav1952TJ Kovoděl Moravský Písek A13172144.74%
41.Bursík Antonín1961TJ Slovan Hodonín C13232944.23%
42.Vaňhara Michal1978TJ Slovan Hodonín C10172243.59%
43.Kladňák Jaroslav1972SK Baník Ratíškovice C7121642.86%
44.Odložilík Leoš1970TJ Kovoděl Moravský Písek A12192642.22%
45.Benadová Adéla1996Tělovýchovná jednota Mikulčice C14233341.07%
46.Koplíková Klára2003SKST Hodonín H581240.00%
47.Grabovský Jaroslav ml.2008TJ Slovan Hodonín C581240.00%
48.Nikl František1968TJ Sokol Vracov E16253939.06%
49.Zvědělík Ondřej2003SK Čejč z.s. B13203238.46%
50.Boruta Matěj2004TJ Sokol Vracov E13203238.46%
51.Hubáček Vojtěch1984Tělovýchovná jednota Mikulčice C14203635.71%
52.Šeda Roman1972TJ Sokol Josefov A10132435.14%
53.Růčka Pavel1988TJ Sokol Bzenec B15203834.48%
54.Marada Petr1943SK Čejč z.s. B12152934.09%
55.Pavlíček Jiří1967TJ Sokol Veselí nad Moravou B8102033.33%
56.Marek Ondřej1987TJ Kovoděl Moravský Písek A15163233.33%
57.Vjazanko Petr1952TJ Slovan Hodonín C671729.17%
58.Látalová Lucie2005TJ Sokol Bzenec B671729.17%
59.Krist Jan1972T.J. Sokol Svatobořice A16174726.56%
60.Dohnálková Natálie2004SKST Hodonín H661825.00%
61.Jirásek Petr1946SK Čejč z.s. B982425.00%
62.Staněk Michal1979Tělovýchovná jednota Mikulčice C541620.00%
63.Šupa Antonín1973TJ Sokol Josefov A641620.00%
64.Čajka Milan1972TJ Sokol Veselí nad Moravou B862618.75%
65.Bábíček Radek2001TJ Sokol Vracov E752218.52%
66.Vašina Antonín1950TJ Sokol Vracov E942215.38%
67.Bolf Marek1991SK Baník Ratíškovice C531715.00%
68.Zemánková Gabriela2001SK Baník Ratíškovice C521810.00%
69.Imrich David1973TJ Sokol Josefov A112325.88%
70.Bábík Jan2004TJ Sokol Vracov E61204.76%
71.Glos Tomáš1995Tělovýchovná jednota Mikulčice C61214.55%
Hráči, kteří odehráli méně než 19 zápasů
1.Hájek Pavel1965SKST Hodonín H140100.00%
2.Vacenovský Pavel1973SK Baník Ratíškovice C13175.00%
3.Břeský Zdeněk1945TJ Jiskra Strážnice E511761.11%
4.Zaťko Karel1984SKST Hodonín H37558.33%
5.Štefánek Vlastimil1970TJ Sokol Veselí nad Moravou B12250.00%
6.Helísková Barbora1971TJ Jiskra Strážnice E12250.00%
7.Zelinka Jiří1966Tělovýchovná jednota Mikulčice C24450.00%
8.Chimiák Petr1977T.J. Sokol Svatobořice A12250.00%
9.Smolka David1975SK Baník Ratíškovice C12250.00%
10.Stuchlík Jaroslav1966TJ Sokol Vracov E581044.44%
11.Zelinka Radovan2004SK Baník Ratíškovice C11325.00%
12.Gazárek Ivo1964TJ Sokol Veselí nad Moravou B11325.00%
13.Šebesta Pavel1972Tělovýchovná jednota Mikulčice C22625.00%
14.Kosek Milan1964TJ Slovan Hodonín C321016.67%
15.Jamný Pavel1959TJ Jiskra Strážnice E21712.50%
16.Grabovský Jaroslav nejst.1956TJ Slovan Hodonín C521511.76%
17.Nevřivý Radek1977TJ Sokol Bzenec B31118.33%
18.Malý Miroslav1968TJ Slovan Hodonín C31118.33%
19.Zelinka Oldřich1965TJ Slovan Hodonín C41156.25%
20.Valuch David2005Tělovýchovná jednota Mikulčice C51175.56%
21.Zetocha František1953T.J. Sokol Svatobořice A1010.00%
22.Pekárek Miroslav1955SK Čejč z.s. B1020.00%
23.Klobáska Marek1979TJ Sokol Bzenec B1030.00%
24.Svoboda Jakub2004TJ Jiskra Strážnice E1040.00%
25.Surman Damien2007SKST Hodonín H1040.00%
26.Novák Jakub2003SK Čejč z.s. B1040.00%
27.Imrich Martin2006TJ Sokol Josefov A1040.00%
28.Ptáček Michal2004TJ Sokol Vracov E1040.00%
29.Přikryl Roman2002SK Čejč z.s. B1040.00%
30.Charvátová Natálie2003SK Baník Ratíškovice C1040.00%
31.Bartoník Jakub1994Tělovýchovná jednota Mikulčice C2080.00%
32.Bařina Zbyněk2004Tělovýchovná jednota Mikulčice C2080.00%
33.Holman Jiří1971TJ Sokol Bzenec B40120.00%
34.Baran Libor1967TJ Sokol Bzenec B40140.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline