Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní základ
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Pantlík Ladislav1955TJ Vlast Ježov B10400100.00%
2.Hála Josef1960TJ Vlast Ježov B1868297.14%
3.Chvátal Antonín st.1946TJ Vlast Ježov B1958493.55%
4.Rybecký Jakub1998SKST Rohatec D1550787.72%
5.Jestřáb Tomáš1993TJ Vlast Ježov B931586.11%
6.Petřík Marek1973SK Vacenovice C24731384.88%
7.Kostelanský Stanislav1955TJ Vlast Ježov B1749984.48%
8.Hrubý Petr1993TJ Sokol Lužice C18581184.06%
9.Hojač Pavel1980TJ Vlast Ježov B930683.33%
10.Grabovský Jaroslav ml.2008TJ Slovan Hodonín D14451180.36%
11.Moudrý Rostislav1961TJ Sokol Kyjov C928780.00%
12.Kučera Zdeněk st.1960TJ Sokol Kyjov C1031879.49%
13.Létal Emil1962T.J. Sokol Hodonín D15471378.33%
14.Lunga Jakub2002TJ Sokol Vlkoš B15461377.97%
15.Libor Hradil1975TJ Vlast Ježov B13361275.00%
16.Břeský Zdeněk1945TJ Jiskra Strážnice F11321174.42%
17.Marada Tomáš1952TJ Vlast Ježov B12341273.91%
18.Šikuta Michal1969TJ Sokol Kyjov C14411573.21%
19.Matza Pavel1971SKST Dubňany B14391572.22%
20.Pijáček Lukáš2004SKST Hodonín I9261072.22%
21.Parák František1959TJ Sokol Lužice C22592371.95%
22.Klečka Jaroslav1953T.J. Sokol Hodonín D22632571.59%
23.Jakubíček Matěj2004SKST Hodonín I10271367.50%
24.Valoušek Jindřich1951TJ Sokol Lužice C19452267.16%
25.Mikula Ján1965SKST Dubňany B9231265.71%
26.Štefánek Vlastimil1970TJ Sokol Veselí nad Moravou C13341865.38%
27.Parák Lukáš1995TJ Sokol Lužice C20492665.33%
28.Svoboda Jakub2004TJ Jiskra Strážnice F22543064.29%
29.Hřebíček Miroslav1948TJ Sokol Lužice C14321864.00%
30.Chimiák Petr1977T.J. Sokol Svatobořice B17412463.08%
31.Příkaský Libor2005SKST Rohatec D24593562.77%
32.Ráček Ladislav1968SKST Dubňany B12291861.70%
33.Šuralová Hana2002SKST Dubňany B11261760.47%
34.Toman Zbyněk1983T.J. Sokol Svatobořice B13312159.62%
35.Palán František1965TJ Sokol Kyjov C9201458.82%
36.Marek Jakub2005TJ Jiskra Strážnice F8171258.62%
37.Kudrna Jaromír1964TJ Sokol Lužice C9181358.06%
38.Zetocha František1953T.J. Sokol Svatobořice B21443456.41%
39.Svoboda Libor1963TJ Jiskra Strážnice F19252154.35%
40.Šeda Roman1974T.J. Sokol Svatobořice B24514354.26%
41.Křižka Martin2001TJ Sokol Vlkoš B23494253.85%
42.Zelinka Vladimír1954TJ Sokol Veselí nad Moravou C18373352.86%
43.Maňák Patrik1996SKST Rohatec D8161650.00%
44.Tomeček Karel1965TJ Jiskra Strážnice F17292950.00%
45.Varmuža Mikuláš2006TJ Slovan Hodonín D13262650.00%
46.Menšík Vojtěch2003TJ Sokol Vlkoš B11212248.84%
47.Straková Agáta2002Tělovýchovná jednota Mikulčice D22404348.19%
48.Cuták Jaroslav1961SKST Dubňany B10182047.37%
49.Vavřínek Zdeněk1962TJ Sokol Kyjov C19364047.37%
50.Bruckner Pavel1975T.J. Sokol Svatobořice B10171947.22%
51.Profota Zdeněk1975SK Vacenovice C21343946.58%
52.Zelinka Vlastimil1961Tělovýchovná jednota Mikulčice D20334244.00%
53.Grabovský Jaroslav nejst.1956TJ Slovan Hodonín D17293743.94%
54.Gazárek Ivo1964TJ Sokol Veselí nad Moravou C15263443.33%
55.Slonka Jakub2006TJ Jiskra Strážnice F15233241.82%
56.Kvapil Erik2004SKST Hodonín I17284041.18%
57.Šibal Denis1996TJ Sokol Kyjov C18294240.85%
58.Hruška Jaroslav1965SKST Rohatec D22345040.48%
59.Grabovský Jaroslav st.1980TJ Slovan Hodonín D14213140.38%
60.Jahoda Viktor2002TJ Sokol Vlkoš B24375739.36%
61.Častulíková Lenka1972T.J. Sokol Svatobořice B17264238.24%
62.Jurčeka Jaromír1967SKST Dubňany B20304937.97%
63.Surman Damien2007SKST Hodonín I13193336.54%
64.Bartoník Jakub1994Tělovýchovná jednota Mikulčice D17244236.36%
65.Glos Tomáš1995Tělovýchovná jednota Mikulčice D24325735.96%
66.Šálek Karel1999TJ Sokol Veselí nad Moravou C22315635.63%
67.Zálešák Petr1966T.J. Sokol Hodonín D22266129.89%
68.Zůbková Lenka1984TJ Sokol Veselí nad Moravou C19204729.85%
69.Bábík Miloslav1958T.J. Sokol Hodonín D18215029.58%
70.Procháska Stanislav2005TJ Slovan Hodonín D9102627.78%
71.Joska Václav1938TJ Slovan Hodonín D992725.00%
72.Jurčeka Bedřich ml.1962SKST Dubňany B992725.00%
73.Valuch David2005Tělovýchovná jednota Mikulčice D16124122.64%
74.Šmídová Kamila2004TJ Sokol Vlkoš B1082822.22%
75.Vymyslický Stanislav ml.2001SKST Rohatec D15124820.00%
76.Petřík Tadeáš2004SK Vacenovice C19146018.92%
77.Šereš Samuel2006SKST Hodonín I16115317.19%
78.Theuer Tomáš2005SKST Hodonín I842812.50%
79.Profota Adam2005SK Vacenovice C24118012.09%
80.Novotná Eliška2009SKST Hodonín I114389.52%
81.Cafourek Karel1948TJ Sokol Kyjov C134448.33%
82.Šerešová Timea2009SKST Hodonín I102365.26%
83.Macuch Martin2001TJ Sokol Vlkoš B132394.88%
84.Profotová Alžběta2008SK Vacenovice C191551.79%
85.Herzánová Denisa2003SKST Rohatec D171601.64%
Hráči, kteří odehráli méně než 29 zápasů
1.Bartoník Dominik1998Tělovýchovná jednota Mikulčice D140100.00%
2.Mikulecký František1959SKST Hodonín I415193.75%
3.Vinklárek Filip1994SKST Rohatec D311191.67%
4.Werner Jan1989TJ Sokol Kyjov C518290.00%
5.Pavlíček Jiří1967TJ Sokol Veselí nad Moravou C414287.50%
6.Bursík Antonín1961TJ Slovan Hodonín D27187.50%
7.Bača Tibor1967SKST Hodonín I27187.50%
8.Zůbek Tomáš1985TJ Sokol Veselí nad Moravou C410283.33%
9.Brezina Ondřej1966T.J. Sokol Hodonín D721775.00%
10.Jakubčík František1972TJ Sokol Kyjov C38372.73%
11.Hromek František1943T.J. Sokol Hodonín D718772.00%
12.Konečný Lubomír1958TJ Sokol Veselí nad Moravou C615768.18%
13.Ráb Pavel1988TJ Sokol Lužice C615768.18%
14.Čajka Milan1972TJ Sokol Veselí nad Moravou C717965.38%
15.Vjazanko Petr1952TJ Slovan Hodonín D49756.25%
16.Karas Lukáš2002TJ Jiskra Strážnice F511955.00%
17.Říha Martin2006TJ Slovan Hodonín D6131154.17%
18.Ondrůšek Vlastislav1945TJ Sokol Vlkoš B9131154.17%
19.Mocek Jaromír1951SKST Hodonín I12250.00%
20.Šíblová Sára1999SKST Hodonín I12250.00%
21.Látalová Lucie2005SKST Hodonín I36650.00%
22.Kladňáková Hana2002SKST Dubňany B47846.67%
23.Šuralová Karolina2005SKST Dubňany B23537.50%
24.Rybecký Patrik2002SKST Rohatec D23537.50%
25.Bařina Zbyněk2004Tělovýchovná jednota Mikulčice D661037.50%
26.Vajčner David2003TJ Jiskra Strážnice F8101835.71%
27.Jurčeka Bedřich st.1937SKST Dubňany B561135.29%
28.Krist Jiří2002T.J. Sokol Svatobořice B64833.33%
29.Zelinka Oldřich1965TJ Slovan Hodonín D681633.33%
30.Nikl Jan1990SK Vacenovice C451131.25%
31.Mikuš Pavel1964T.J. Sokol Hodonín D671630.43%
32.Pecháček Miloslav1937T.J. Sokol Svatobořice B43827.27%
33.Kráčal Richard2003TJ Jiskra Strážnice F11325.00%
34.Nešpor Josef1993TJ Sokol Lužice C11325.00%
35.Křivohlavý Matěj2004SK Vacenovice C33925.00%
36.Studnička Ondřej2003TJ Jiskra Strážnice F651623.81%
37.Lungová Michaela2002SKST Dubňany B762221.43%
38.Jamný Ondřej2008TJ Jiskra Strážnice F541620.00%
39.Klimeš Jakub2006TJ Sokol Vlkoš B21712.50%
40.Marada Matěj2007SKST Dubňany B21712.50%
41.Rutarová Bronislava1976Tělovýchovná jednota Mikulčice D31118.33%
42.Bílík Vladimír1932Tělovýchovná jednota Mikulčice D1030.00%
43.Stupavský Jakub2008TJ Slovan Hodonín D1040.00%
44.Vajčner Radim2007TJ Jiskra Strážnice F1040.00%
45.Fučík Jakub2007TJ Slovan Hodonín D1040.00%
46.Válek Jakub2007SKST Dubňany B1040.00%
47.Kříž Adam2005Tělovýchovná jednota Mikulčice D2070.00%
48.Kořínek Pavel1959T.J. Sokol Hodonín D40100.00%
49.Křižka Marek1975TJ Sokol Vlkoš B30120.00%
50.Král Ondřej2009TJ Slovan Hodonín D40160.00%
51.Grabovský Martin2010TJ Slovan Hodonín D60180.00%
52.Zapletalová Sylva1972TJ Sokol Kyjov C60220.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS