Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní základ
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Pantlík Ladislav1955TJ Vlast Ježov B7280100.00%
2.Hála Josef1960TJ Vlast Ježov B1349198.00%
3.Chvátal Antonín st.1946TJ Vlast Ježov B1341295.35%
4.Hojač Pavel1980TJ Vlast Ježov B622291.67%
5.Rybecký Jakub1998SKST Rohatec D1033489.19%
6.Kostelanský Stanislav1955TJ Vlast Ježov B1134587.18%
7.Grabovský Jaroslav ml.2008TJ Slovan Hodonín D724485.71%
8.Hrubý Petr1993TJ Sokol Lužice C1447885.45%
9.Jestřáb Tomáš1993TJ Vlast Ježov B827584.38%
10.Kučera Zdeněk st.1960TJ Sokol Kyjov C826583.87%
11.Petřík Marek1973SK Vacenovice C16491083.05%
12.Libor Hradil1975TJ Vlast Ježov B824680.00%
13.Šikuta Michal1969TJ Sokol Kyjov C722678.57%
14.Parák František1959TJ Sokol Lužice C14391375.00%
15.Létal Emil1962T.J. Sokol Hodonín D10301075.00%
16.Brezina Ondřej1966T.J. Sokol Hodonín D721775.00%
17.Lunga Jakub2002TJ Sokol Vlkoš B823874.19%
18.Matza Pavel1971SKST Dubňany B12341273.91%
19.Klečka Jaroslav1953T.J. Sokol Hodonín D15441673.33%
20.Marada Tomáš1952TJ Vlast Ježov B719773.08%
21.Ráček Ladislav1968SKST Dubňany B720871.43%
22.Břeský Zdeněk1945TJ Jiskra Strážnice F617770.83%
23.Parák Lukáš1995TJ Sokol Lužice C13341569.39%
24.Ráb Pavel1988TJ Sokol Lužice C615768.18%
25.Jakubíček Matěj2004SKST Hodonín I719967.86%
26.Pijáček Lukáš2004SKST Hodonín I719967.86%
27.Valoušek Jindřich1951TJ Sokol Lužice C14331667.35%
28.Hřebíček Miroslav1948TJ Sokol Lužice C8201066.67%
29.Svoboda Jakub2004TJ Jiskra Strážnice F17422364.62%
30.Šuralová Hana2002SKST Dubňany B8201164.52%
31.Příkaský Libor2005SKST Rohatec D17422463.64%
32.Kudrna Jaromír1964TJ Sokol Lužice C8171062.96%
33.Toman Zbyněk1983T.J. Sokol Svatobořice B615962.50%
34.Štefánek Vlastimil1970TJ Sokol Veselí nad Moravou C9221461.11%
35.Ondrůšek Vlastislav1945TJ Sokol Vlkoš B813959.09%
36.Straková Agáta2002Tělovýchovná jednota Mikulčice D16362658.06%
37.Svoboda Libor1963TJ Jiskra Strážnice F15221657.89%
38.Křižka Martin2001TJ Sokol Vlkoš B17382956.72%
39.Menšík Vojtěch2003TJ Sokol Vlkoš B6131056.52%
40.Tomeček Karel1965TJ Jiskra Strážnice F11221756.41%
41.Varmuža Mikuláš2006TJ Slovan Hodonín D9201655.56%
42.Maňák Patrik1996SKST Rohatec D6131154.17%
43.Palán František1965TJ Sokol Kyjov C7141253.85%
44.Zetocha František1953T.J. Sokol Svatobořice B17343053.13%
45.Bruckner Pavel1975T.J. Sokol Svatobořice B9171553.13%
46.Zelinka Vladimír1954TJ Sokol Veselí nad Moravou C15302851.72%
47.Chimiák Petr1977T.J. Sokol Svatobořice B10191851.35%
48.Grabovský Jaroslav st.1980TJ Slovan Hodonín D8141450.00%
49.Šeda Roman1974T.J. Sokol Svatobořice B18353550.00%
50.Hruška Jaroslav1965SKST Rohatec D17313348.44%
51.Zelinka Vlastimil1961Tělovýchovná jednota Mikulčice D13252748.08%
52.Cuták Jaroslav1961SKST Dubňany B10182047.37%
53.Gazárek Ivo1964TJ Sokol Veselí nad Moravou C11202445.45%
54.Profota Zdeněk1975SK Vacenovice C13182442.86%
55.Vavřínek Zdeněk ml.1962TJ Sokol Kyjov C13223042.31%
56.Jurčeka Jaromír1967SKST Dubňany B12202841.67%
57.Bartoník Jakub1994Tělovýchovná jednota Mikulčice D15243441.38%
58.Grabovský Jaroslav nejst.1956TJ Slovan Hodonín D12192741.30%
59.Častulíková Lenka1972T.J. Sokol Svatobořice B11182640.91%
60.Kvapil Erik2004SKST Hodonín I11182640.91%
61.Šibal Denis1996TJ Sokol Kyjov C14223340.00%
62.Jahoda Viktor2002TJ Sokol Vlkoš B17264039.39%
63.Slonka Jakub2006TJ Jiskra Strážnice F12162737.21%
64.Glos Tomáš1995Tělovýchovná jednota Mikulčice D17233937.10%
65.Surman Damien2007SKST Hodonín I11152934.09%
66.Šálek Karel1999TJ Sokol Veselí nad Moravou C16214332.81%
67.Vajčner David2003TJ Jiskra Strážnice F671531.82%
68.Šmídová Kamila2004TJ Sokol Vlkoš B882028.57%
69.Joska Václav1938TJ Slovan Hodonín D892328.13%
70.Procháska Stanislav2005TJ Slovan Hodonín D892328.13%
71.Zálešák Petr1966T.J. Sokol Hodonín D14154027.27%
72.Zůbková Lenka1984TJ Sokol Veselí nad Moravou C15154126.79%
73.Jurčeka Bedřich ml.1962SKST Dubňany B772125.00%
74.Valuch David2005Tělovýchovná jednota Mikulčice D1082425.00%
75.Bábík Miloslav1958T.J. Sokol Hodonín D11103323.26%
76.Šereš Samuel2006SKST Hodonín I1193520.45%
77.Vymyslický Stanislav ml.2001SKST Rohatec D1293918.75%
78.Petřík Tadeáš2004SK Vacenovice C16115117.74%
79.Profota Adam2005SK Vacenovice C18105914.49%
80.Novotná Eliška2009SKST Hodonín I832710.00%
81.Cafourek Karel1948TJ Sokol Kyjov C134448.33%
82.Šerešová Timea2009SKST Hodonín I72247.69%
83.Macuch Martin2001TJ Sokol Vlkoš B102296.45%
84.Herzánová Denisa2003SKST Rohatec D111362.70%
85.Zapletalová Sylva1972TJ Sokol Kyjov C60220.00%
86.Profotová Alžběta2008SK Vacenovice C120320.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů
1.Hromek František1943T.J. Sokol Hodonín D4130100.00%
2.Mikulecký František1959SKST Hodonín I3120100.00%
3.Moudrý Rostislav1961TJ Sokol Kyjov C270100.00%
4.Bartoník Dominik1998Tělovýchovná jednota Mikulčice D140100.00%
5.Pavlíček Jiří1967TJ Sokol Veselí nad Moravou C140100.00%
6.Jakubčík František1972TJ Sokol Kyjov C130100.00%
7.Vinklárek Filip1994SKST Rohatec D311191.67%
8.Werner Jan1989TJ Sokol Kyjov C311191.67%
9.Zůbek Tomáš1985TJ Sokol Veselí nad Moravou C410283.33%
10.Bača Tibor1967SKST Hodonín I13175.00%
11.Mikula Ján1965SKST Dubňany B411568.75%
12.Říha Martin2006TJ Slovan Hodonín D38466.67%
13.Čajka Milan1972TJ Sokol Veselí nad Moravou C38466.67%
14.Kladňáková Hana2002SKST Dubňany B25362.50%
15.Karas Lukáš2002TJ Jiskra Strážnice F511955.00%
16.Šíblová Sára1999SKST Hodonín I12250.00%
17.Konečný Lubomír1958TJ Sokol Veselí nad Moravou C11150.00%
18.Bařina Zbyněk2004Tělovýchovná jednota Mikulčice D35550.00%
19.Vjazanko Petr1952TJ Slovan Hodonín D36650.00%
20.Marek Jakub2005TJ Jiskra Strážnice F35550.00%
21.Šuralová Karolina2005SKST Dubňany B23537.50%
22.Rybecký Patrik2002SKST Rohatec D23537.50%
23.Jurčeka Bedřich st.1937SKST Dubňany B561135.29%
24.Zelinka Oldřich1965TJ Slovan Hodonín D571335.00%
25.Krist Jiří2002T.J. Sokol Svatobořice B32433.33%
26.Mikuš Pavel1964T.J. Sokol Hodonín D561331.58%
27.Lungová Michaela2002SKST Dubňany B451131.25%
28.Pecháček Miloslav1937T.J. Sokol Svatobořice B43827.27%
29.Studnička Ondřej2003TJ Jiskra Strážnice F551426.32%
30.Kráčal Richard2003TJ Jiskra Strážnice F11325.00%
31.Klimeš Jakub2006TJ Sokol Vlkoš B11325.00%
32.Ručková Bronislava1976Tělovýchovná jednota Mikulčice D11325.00%
33.Marada Matěj2007SKST Dubňany B11325.00%
34.Nikl Jan1990SK Vacenovice C22625.00%
35.Křivohlavý Matěj2004SK Vacenovice C33925.00%
36.Theuer Tomáš2005SKST Hodonín I531715.00%
37.Jamný Ondřej2008TJ Jiskra Strážnice F421412.50%
38.Stupavský Jakub2008TJ Slovan Hodonín D1040.00%
39.Látalová Lucie2005SKST Hodonín I1040.00%
40.Fučík Jakub2007TJ Slovan Hodonín D1040.00%
41.Kříž Adam2005Tělovýchovná jednota Mikulčice D1040.00%
42.Vajčner Radim2007TJ Jiskra Strážnice F1040.00%
43.Kořínek Pavel1959T.J. Sokol Hodonín D40100.00%
44.Křižka Marek1975TJ Sokol Vlkoš B30120.00%
45.Grabovský Martin2010TJ Slovan Hodonín D50140.00%
46.Král Ondřej2009TJ Slovan Hodonín D40160.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline