Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Divize mužů
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Zítek Patrik, Šmejkal RadekSlovan Lochovice18481.82%
2.Mikeš Milan, Tvrz Jaroslav st.KST Rakovník-EDISON16480.00%
3.Vorlíček Zdeněk, Hrubý VlastimilSKP ARLT Kladno12380.00%
4.Berger Miroslav, Šubrt JaroslavTTC Brandýs n.L.15575.00%
5.Wagner Jaroslav st., Hendrych RomanSokol Sadská15575.00%
6.Tesárek Lukáš, Bucifal AlešSokol Čečelice12475.00%
7.Děrkas Petr ing., Štembera MiroslavSKP ARLT Kladno8372.73%
8.Charamza Ondřej st., Vích PavelSpartak Čelákovice "B"9469.23%
9.Mrhal Tomáš, Levenec PetrTTC Kladno "B"12666.67%
10.Beran Martin, Špinar RostislavSokol Sadská13765.00%
11.Mazurkiewicz Ivo, Uher PetrFK Kolín12957.14%
12.Volák Martin, Vlček JiříKST Rakovník-EDISON4357.14%
13.Homolka Pavel, Drož JanSokol Hořovice8753.33%
14.Hrabár Jiří, Dřevěný PetrSokol Hudlice4450.00%
15.Mifka Alexius, Zatřepálek PavelTTC Brandýs n.L.4450.00%
16.Šmíd Jan, Bouda PetrSokol Hořovice81044.44%
17.Lédl Jiří, Vlček JiříKST Rakovník-EDISON3442.86%
18.Pytlík Jiří, Boháč MilanSokol Čečelice4640.00%
19.Zatřepálek Pavel, Zatřepálek MichalTTC Brandýs n.L.4640.00%
20.Dolejší Stanislav, Vendl JakubFK Kolín81436.36%
21.Landa Miloslav, Gruber MartinSokol Hudlice3633.33%
22.Budělovský Petr, Janeček JaroslavSlovan Lochovice4833.33%
23.Cafourek Tomáš, Koděra FilipTJ Šanov-EDISON4930.77%
24.Dřevěný Petr, Gruber MartinSokol Hudlice2528.57%
25.Budělovský Petr, Zitta PřemyslSlovan Lochovice2528.57%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Juklík Tomáš, Pavlišák JanSpartak Čelákovice "B"10100.00%
2.Růžička Zdeněk, Bucifal AlešSokol Čečelice10100.00%
3.Rozumný Karel, Beran MartinSokol Sadská10100.00%
4.Mrhal Tomáš, Pachman TomášTTC Kladno "B"10100.00%
5.Wagner Jaroslav st., Rozumný KarelSokol Sadská10100.00%
6.Hrabár Jiří, Krous MartinSokol Hudlice10100.00%
7.Drož Jan, Čepelák Vladimír st.Sokol Hořovice10100.00%
8.Dřevěný Petr, Hříbal PetrSokol Hudlice10100.00%
9.Štembera Miroslav, Lendóci JaroslavSKP ARLT Kladno5183.33%
10.Cafourek Tomáš, Cafourek MilanTJ Šanov-EDISON3175.00%
11., Vychodil LuděkTTC Kladno "B"4266.67%
12.Škach Martin, Vospálek MiroslavTTC Kladno "B"2166.67%
13.Pytlík Jiří, Bucifal AlešSokol Čečelice1150.00%
14.Dvořák Petr, Serbus TomášSpartak Čelákovice "B"2250.00%
15.Růžička Zdeněk, Januška PavelSokol Čečelice1150.00%
16.Zika Ondřej, Mrhal TomášTTC Kladno "B"1150.00%
17.Zatřepálek Pavel, Cinek PetrTTC Brandýs n.L.1150.00%
18.Landa Miloslav, Dřevěný PetrSokol Hudlice1150.00%
19.Zika Ondřej, TTC Kladno "B"1150.00%
20.Dvořák Petr, Vích PavelSpartak Čelákovice "B"1150.00%
21.Hrabár Jiří, Gruber MartinSokol Hudlice1150.00%
22.Vlček Jiří, Rezek JanKST Rakovník-EDISON2340.00%
23.Janeček Jaroslav, Zitta PřemyslSlovan Lochovice1233.33%
24.Homolka Pavel, Šmíd JanSokol Hořovice1233.33%
25.Zika Ondřej, Škach MartinTTC Kladno "B"1233.33%
26.Tesárek Jiří, Boháč MilanSokol Čečelice2433.33%
27.Vorlíček Zdeněk, Děrkas Petr ing.SKP ARLT Kladno1325.00%
28.Juklík Tomáš, Serbus TomášSpartak Čelákovice "B"1325.00%
29.Cafourek Jan, Koděra FilipTJ Šanov-EDISON1420.00%
30.Hrabár Jiří, Landa MiloslavSokol Hudlice1420.00%
31.Cafourek Jan, Froněk PetrTJ Šanov-EDISON1516.67%
32.Hříbal Petr, Hrabár JiříSokol Hudlice010.00%
33.Hrabár Jiří, Sklenář TomášSokol Hudlice010.00%
34.Stehlík Jan st., Nový OtoSokol Hudlice010.00%
35.Mrhal Tomáš, Vychodil LuděkTTC Kladno "B"010.00%
36.Lédl Jiří, Mikeš MilanKST Rakovník-EDISON010.00%
37., Pachman TomášTTC Kladno "B"010.00%
38.Gruber Martin, Hříbal PetrSokol Hudlice010.00%
39.Dvořák Petr, Pavlišák JanSpartak Čelákovice "B"010.00%
40.Mazurkiewicz Ivo, Ulrich RadekFK Kolín010.00%
41.Vích Pavel, Juklík TomášSpartak Čelákovice "B"010.00%
42.Zatřepálek Pavel, Šubrt JaroslavTTC Brandýs n.L.010.00%
43.Šulc Ladislav, Škach MartinTTC Kladno "B"010.00%
44.Hrubý Vlastimil, Štembera MiroslavSKP ARLT Kladno010.00%
45.Heral František, Lendóci JaroslavSKP ARLT Kladno010.00%
46.Mifka Alexius, Berger MiroslavTTC Brandýs n.L.010.00%
47., Vospálek MiroslavTTC Kladno "B"010.00%
48.Tesárek Jiří, Bucifal AlešSokol Čečelice010.00%
49.Zeman Jiří, Seidl JosefSpartak Čelákovice "B"010.00%
50.Duška Rudolf, Zeman JiříSpartak Čelákovice "B"010.00%
51.Vlček Jiří, Štepka VladimírKST Rakovník-EDISON010.00%
52.Škach Martin, Vychodil LuděkTTC Kladno "B"010.00%
53.Seidl Josef, Serbus TomášSpartak Čelákovice "B"010.00%
54.Kubát Pavel, Bouda PetrSokol Hořovice010.00%
55.Seidl Josef, Juklík TomášSpartak Čelákovice "B"010.00%
56.Drož Jan, Šmíd JanSokol Hořovice010.00%
57.Škach Martin, Levenec PetrTTC Kladno "B"020.00%
58.Vospálek Miroslav, Vychodil LuděkTTC Kladno "B"020.00%
59.Cafourek Tomáš, Cafourek JanTJ Šanov-EDISON020.00%
60.Bucifal Aleš, Januška PavelSokol Čečelice020.00%
61.Charamza Ondřej st., Paroulek JiříSpartak Čelákovice "B"020.00%
62.Drož Jan, Bouda PetrSokol Hořovice030.00%
63.Koděra Filip, Kettner MartinTJ Šanov-EDISON030.00%
64.Boháč Milan, Růžička ZdeněkSokol Čečelice030.00%
65.Cafourek Milan, Cafourek JanTJ Šanov-EDISON030.00%
66.Serbus Tomáš, Pavlišák JanSpartak Čelákovice "B"040.00%
67.Cafourek Jan, Kettner MartinTJ Šanov-EDISON050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy