Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 3
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Chládek Karel, Suchý JaroslavTJ Lanškroun C6185.71%
2.Fangl Jiří, Dušek RudolfTJ Sokol Řetová B16384.21%
3.Lehký Jiří, Krejčí Tomáš st.TJ Sokol Nekoř A15575.00%
4.Pešek Radek, Depeš JaroslavTJ Sokol Libchavy B8372.73%
5.Ulrych Miloš st., Ulrych MilanSk Skořenice A5271.43%
6.Ulrych Milan, Kučera MartinSk Skořenice A7370.00%
7.Vilhelm Václav, Bureš LukášTJ Sokol Řetová B12666.67%
8.Skalický Pavel, Felgr PavelTJ Sokol Dolní Dobrouč A10566.67%
9.Svoboda David, Beneš JindřichOrel Orlice C8466.67%
10.Pospíšil Tomáš ml., Opravil JiříTJ Jiskra Králíky C6366.67%
11.Slezáková Blanka, Marešová MarieTJ Sokol Sudslava C4266.67%
12.Depeš Jaroslav, Siegl PetrTJ Sokol Libchavy B4266.67%
13.Slezáková Blanka, Drábek JiříTJ Sokol Sudslava C4266.67%
14.Lásko Jiří, Lásko Jiří ml.TJ Zálší B7463.64%
15.Sisr František, Nekvinda JosefTJ Zálší B7463.64%
16.Krčál Jiří, Bednář LiborOrel Orlice C10662.50%
17.Richter Pavel, Siegl PetrTJ Sokol Libchavy B8561.54%
18.Knápek Jaroslav, Kristek PavelTJ Sokol Tatenice A12860.00%
19.Sisr František, Břeň MartinTJ Zálší B3350.00%
20.Felgr Pavel, Kubíček Pavel ml.TJ Sokol Dolní Dobrouč A3350.00%
21.Doležel Daniel, Stejskal AdamTJ Lanškroun D4450.00%
22.Škaroupka Petr, Milek LiborTJ Sokol Tatenice A4450.00%
23.Strnad Stanislav, Kubíček PavelTJ Sokol Dolní Dobrouč A81338.10%
24.Bělohlávek Luboš, Ulrych Miloš st.Sk Skořenice A2433.33%
25.Lehký Jaroslav, Burešová LucieTJ Sokol Nekoř A2625.00%
26.Krejčí Tomáš, Burešová LucieTJ Sokol Nekoř A2722.22%
27.Ulrych Miloš st., Viktorín JaroslavSk Skořenice A1516.67%
28.Harapátová Stanislava, Harapátová LucieTJ Sokol Sudslava C21115.38%
29.Slezáková Blanka, Harapátová StanislavaTJ Sokol Sudslava C1614.29%
30.Habivský Karel, Feranec Karel st.TJ Jiskra Králíky C21313.33%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Milek Petr, Milek LiborTJ Sokol Tatenice A40100.00%
2.Chládek Karel, Vybíral RomanTJ Lanškroun C40100.00%
3.Bako Adam, Bako LadislavTJ Lanškroun C30100.00%
4.Bako Ladislav, Vybíral FilipTJ Lanškroun C30100.00%
5.Milek Petr, Mílek MiloslavTJ Sokol Tatenice A30100.00%
6.Bako Adam, Chládek KarelTJ Lanškroun C20100.00%
7.Fogl Lukáš, Beneš JindřichOrel Orlice C20100.00%
8.Farkaš Miroslav, Cacková TerezaTJ Lanškroun D20100.00%
9.Cacková Tereza, Nečas LukášTJ Lanškroun D20100.00%
10.Suchý Jaroslav, Bako LadislavTJ Lanškroun C20100.00%
11.Nekvinda Josef, Eliáš RadimTJ Zálší B20100.00%
12.Mílek Miloslav, Škaroupka PetrTJ Sokol Tatenice A10100.00%
13.Šembera Michal, Vybíral FilipTJ Lanškroun C10100.00%
14.Pešek Radek, Richter PavelTJ Sokol Libchavy B10100.00%
15.Bako Adam, Vybíral FilipTJ Lanškroun C10100.00%
16.Farkaš Miroslav, Nečas LukášTJ Lanškroun D10100.00%
17.Milek Libor, Martínek LadislavTJ Sokol Tatenice A10100.00%
18.Stejskal Adam, Cacek TomášTJ Lanškroun D10100.00%
19.Krčál Jiří, Beneš JindřichOrel Orlice C10100.00%
20.Sisr František, Táfl PetrTJ Zálší B10100.00%
21.Škaroupka Petr, Stejskal LadislavTJ Sokol Tatenice A10100.00%
22.Mílek Miloslav, Kristek PavelTJ Sokol Tatenice A10100.00%
23.Kubíček Pavel, Kubíček Pavel ml.TJ Sokol Dolní Dobrouč A10100.00%
24.Stejskal Adam, Farkaš MiroslavTJ Lanškroun D2166.67%
25.Fangl Jiří, Bencz VojtěchTJ Sokol Řetová B2166.67%
26.Vybíral Roman, Bako AdamTJ Lanškroun C2166.67%
27.Lásko Jiří ml., Sisr FrantišekTJ Zálší B2166.67%
28.Bako Adam, Dymák JanTJ Lanškroun C3260.00%
29.Zechovský Jan, Nečas LukášTJ Lanškroun D3260.00%
30.Jurný Jakub, Bureš LukášTJ Sokol Řetová B1150.00%
31.Šimek Josef, Harapátová LucieTJ Sokol Sudslava C1150.00%
32.Milek Libor, Mílek MiloslavTJ Sokol Tatenice A1150.00%
33.Bako Adam, Vybíral JakubTJ Lanškroun C1150.00%
34.Vybíral Roman, Suchý JaroslavTJ Lanškroun C1150.00%
35.Pešek Jaroslav, Siegl PetrTJ Sokol Libchavy B1150.00%
36.Stejskal Adam, Zechovský JanTJ Lanškroun D2250.00%
37.Adamec Miroslav st., Beneš JindřichOrel Orlice C2250.00%
38.Dymák Jan, Bako LadislavTJ Lanškroun C1150.00%
39.Pešek Radek, Pešek JaroslavTJ Sokol Libchavy B2340.00%
40.Dokoupil Marek, Mynář VojtěchTJ Lanškroun D2340.00%
41.Lásko Jiří, Eliáš RadimTJ Zálší B1233.33%
42.Zechovský Jan, Farkaš MiroslavTJ Lanškroun D1233.33%
43.Bako Ladislav, Osladilová EliškaTJ Lanškroun C1233.33%
44.Ulrych Milan, Bělohlávek LubošSk Skořenice A1325.00%
45.Habivský Karel, Pospíšil Tomáš ml.TJ Jiskra Králíky C1325.00%
46.Bělohlávek Luboš, Viktorín JaroslavSk Skořenice A1420.00%
47.Lásko Jiří ml., Eliáš RadimTJ Zálší B1420.00%
48.Eliáš Radim, Lásko MartinTJ Zálší B010.00%
49.Slezáková Blanka, Drábek VladimírTJ Sokol Sudslava C010.00%
50.Marešová Marie, Drábek VladimírTJ Sokol Sudslava C010.00%
51.Krejčí Tomáš st., Burešová LucieTJ Sokol Nekoř A010.00%
52.Sisr František, Eliáš RadimTJ Zálší B010.00%
53.Habivský Karel, Láryš JaromírTJ Jiskra Králíky C010.00%
54.Zechovský Jan, Mynář VojtěchTJ Lanškroun D010.00%
55.Feranec Karel st., Lohynský MilanTJ Jiskra Králíky C010.00%
56.Lohynský Milan, Pospíšil Tomáš ml.TJ Jiskra Králíky C010.00%
57.Zechovský Jan, Doležel DanielTJ Lanškroun D010.00%
58.Richter Pavel, Depeš JaroslavTJ Sokol Libchavy B010.00%
59.Vilhelm Václav, Jurný JakubTJ Sokol Řetová B010.00%
60.Feranec Karel st., Pospíšil Tomáš ml.TJ Jiskra Králíky C010.00%
61.Škaroupka Petr, Kristek PavelTJ Sokol Tatenice A010.00%
62.Cacek Tomáš, Farkaš MiroslavTJ Lanškroun D010.00%
63.Pešek Radek, Siegl PetrTJ Sokol Libchavy B010.00%
64.Doležel Daniel, Dokoupil MarekTJ Lanškroun D010.00%
65.Ulrych Miloš st., Ulrych MilošSk Skořenice A010.00%
66.Felgr Pavel, Kapoun PetrTJ Sokol Dolní Dobrouč A010.00%
67.Vybíral Filip, Dymák JanTJ Lanškroun C010.00%
68.Vybíral Jakub, Dymák JanTJ Lanškroun C010.00%
69.Depeš Jaroslav, Pešek JaroslavTJ Sokol Libchavy B010.00%
70.Depeš Jaroslav, Depeš JaroslavTJ Sokol Libchavy B010.00%
71.Beneš Jindřich, Horníček LubomírOrel Orlice C010.00%
72.Harapátová Stanislava, Marek JakubTJ Sokol Sudslava C010.00%
73.Bednář Libor, Fogl LukášOrel Orlice C010.00%
74.Bednář Libor, Horníček LubomírOrel Orlice C010.00%
75.Bělohlávek Luboš, Ulrych MilošSk Skořenice A010.00%
76.Doležel Daniel, Parent MatějTJ Lanškroun D010.00%
77.Stejskal Adam, Mynář VojtěchTJ Lanškroun D010.00%
78.Bureš Lukáš, Mach ZdeněkTJ Sokol Řetová B010.00%
79.Nečas Lukáš, Parent MatějTJ Lanškroun D020.00%
80.Nečas Lukáš, Stejskal AdamTJ Lanškroun D020.00%
81.Bělohlávek Luboš, Jetleb PetrSk Skořenice A020.00%
82.Škaroupka Petr, Kristek JosefTJ Sokol Tatenice A020.00%
83.Lehký Jiří, Lehký JaroslavTJ Sokol Nekoř A020.00%
84.Harapátová Lucie, Marek JakubTJ Sokol Sudslava C020.00%
85.Láryš Jaromír, Vacek ZdeněkTJ Jiskra Králíky C020.00%
86.Pešek Radek, Škraban MichalTJ Sokol Libchavy B020.00%
87.Kaplan Jakub, Krejčí TomášTJ Sokol Nekoř A030.00%
88.Buben Petr, Harapátová LucieTJ Sokol Sudslava C030.00%
89.Adamec Miroslav st., Krčál JiříOrel Orlice C030.00%
90.Fogl Lukáš, Svoboda DavidOrel Orlice C030.00%
91.Pospíšil Tomáš ml., Láryš JaromírTJ Jiskra Králíky C040.00%
92.Feranec Karel st., Láryš JaromírTJ Jiskra Králíky C050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS