Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - OP II. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kunický Antonín, Prachař ŠtěpánTJ Sokol Brumovice A10283.33%
2.Zajíc René, Švejda AloisTJ Jevišovka A9281.82%
3.Novotňák František ml., Hos TomášTJ Sokol Boleradice A13476.47%
4.Levčík Miroslav, Šalášek JiříTJ Sokol Němčičky B8372.73%
5.Halas Pavel st., Vozdecký JaromírOrel Šitbořice A11761.11%
6.Čulen Vlastimil, Kolínek VladimírTJ Sokol Perná A12860.00%
7.Hanuš Michal, Mrkvica AlešTJ Sokol Vranovice C9660.00%
8.Goliáš Petr, Šťastný PavelTJ Sokol Vranovice C6460.00%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Damborský Bohumil, Zajíc RenéTJ Jevišovka A80100.00%
2.Jakubčík František, Krátký MilanTJ Sokol Brumovice A60100.00%
3.Vacula Karel, Rišnovský RobertTJ Sokol Velké Hostěrádky A6185.71%
4.Šafařík Václav st., Citterbard OldřichTJ Sokol Velké Němčice B7277.78%
5.Hycl David, Ulica JaromírTJ Sokol Němčičky B5271.43%
6.Kopecký Jan, Kvěch JanTJ Sokol Perná A5362.50%
7.Damborský Bohumil, Svojanovský LadislavTJ Jevišovka A5362.50%
8.Ulica Jaromír, Levčík MiroslavTJ Sokol Němčičky B3260.00%
9.Kubík Josef, Hoch VítekTJ Sokol Kobylí D4357.14%
10.Libenský Svatoslav, Matyáš IvoTJ Sokol Velké Hostěrádky A4544.44%
11.Soukal Jiří ml., Kubík JosefTJ Sokol Kobylí D4544.44%
12.Bobrzyk David, Tarhaj JosefMoravan Lednice B4544.44%
13.Kopecký Jan, Kopecký JaroslavTJ Sokol Perná A3442.86%
14.Hoch Vítek, Šíblová SáraTJ Sokol Kobylí D3442.86%
15.Krejčiřík Stanislav, Bruckner TomášMSK Břeclav B3442.86%
16.Pregrt Jiří, Veselý MiroslavTJ Sokol Boleradice A2340.00%
17.Vacula Karel, Libenský SvatoslavTJ Sokol Velké Hostěrádky A3633.33%
18.Šalášek Jiří, Sláma AdamTJ Sokol Němčičky B2722.22%
19.Vacula Karel, Slabyhoudek VáclavTJ Sokol Velké Hostěrádky A1420.00%
20.Jelínek Jaromír, Gregor MiroslavMoravan Lednice B1420.00%
21.Cerovská Nikol, Růžičková NatálieMSK Břeclav B060.00%
22.Smetana Jaroslav, Hruška Jaroslav st.TJ Sokol Velké Němčice B060.00%
23.Krejčiřík Stanislav, Kováč MartinMSK Břeclav B070.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Goliáš Petr, Němeček MilošTJ Sokol Vranovice C40100.00%
2.Damborský Bohumil, Himal TomášTJ Jevišovka A30100.00%
3.Mrkvica Aleš, Goliáš PetrTJ Sokol Vranovice C30100.00%
4.Citterbard Oldřich, Hruška Jaroslav st.TJ Sokol Velké Němčice B30100.00%
5.Hycl David, Levčík MiroslavTJ Sokol Němčičky B20100.00%
6.Valný Vladimír, Prachař ŠtěpánTJ Sokol Brumovice A20100.00%
7.Frömmel Zdeněk, Mrhal ZdeněkTJ Sokol Velké Němčice B20100.00%
8.Novotňák František ml., Pregrt JiříTJ Sokol Boleradice A20100.00%
9.Hycl David, Šalášek JiříTJ Sokol Němčičky B20100.00%
10.Citterbard Oldřich, Frömmel ZdeněkTJ Sokol Velké Němčice B20100.00%
11.Bruckner Tomáš, Fabikovič DanielMSK Břeclav B20100.00%
12.Měřínský Jiří, Gregor MiroslavMoravan Lednice B20100.00%
13.Galousek Ivo, Jakubčík FrantišekTJ Sokol Brumovice A20100.00%
14.Galousek Ivo, Valný VladimírTJ Sokol Brumovice A20100.00%
15.Valný Vladimír, Krátký MilanTJ Sokol Brumovice A20100.00%
16.Kopecký Jaroslav, Kvěch JanTJ Sokol Perná A10100.00%
17.Šafařík Václav st., Hruška Jaroslav st.TJ Sokol Velké Němčice B10100.00%
18.Hanuš Michal, Goliáš PetrTJ Sokol Vranovice C10100.00%
19.Smetana Jaroslav, Hlávka StanislavTJ Sokol Velké Němčice B10100.00%
20.Hycl David, Blaško KvětoslavTJ Sokol Němčičky B10100.00%
21.Hruška Jaroslav st., Hlávka StanislavTJ Sokol Velké Němčice B10100.00%
22.Galousek Ivo, Prachař ŠtěpánTJ Sokol Brumovice A10100.00%
23.Čulen Vlastimil, Kopecký JaroslavTJ Sokol Perná A10100.00%
24.Dostál Ladislav, Měřínský JiříMoravan Lednice B10100.00%
25.Měřínský Jiří, Jelínek JaromírMoravan Lednice B10100.00%
26.Ševela František, Krátký MilanTJ Sokol Brumovice A10100.00%
27.Tarhaj Josef, Hejmala KarelMoravan Lednice B10100.00%
28.Kopecký Jan, Smejkal OldřichTJ Sokol Perná A10100.00%
29.Hejmala Karel, Hruška VlastimilMoravan Lednice B10100.00%
30.Bobrzyk David, Dostál LadislavMoravan Lednice B10100.00%
31.Damborský Bohumil, Švejda AloisTJ Jevišovka A10100.00%
32.Dostál Ladislav, Jelínek JaromírMoravan Lednice B10100.00%
33.Smetana Jaroslav, Frömmel ZdeněkTJ Sokol Velké Němčice B10100.00%
34.Vozdecký Jaromír, Vokál RadekOrel Šitbořice A10100.00%
35.Ulica Jaromír, Sláma AdamTJ Sokol Němčičky B10100.00%
36.Stejskal Libor, Slavík JiříOrel Šitbořice A10100.00%
37.Valný Vladimír, Jakubčík FrantišekTJ Sokol Brumovice A3175.00%
38.Soukal Jiří ml., Šíblová SáraTJ Sokol Kobylí D3175.00%
39.Halas Pavel st., Slavík JakubOrel Šitbořice A2166.67%
40.Halm Josef, Ševela FrantišekTJ Sokol Brumovice A2166.67%
41.Hycl David, Sláma AdamTJ Sokol Němčičky B2166.67%
42.Švejda Alois, Svojanovský LadislavTJ Jevišovka A2250.00%
43.Šafařík Václav st., Smetana JaroslavTJ Sokol Velké Němčice B1150.00%
44.Goliáš Petr, Zmrzlík PavelTJ Sokol Vranovice C1150.00%
45.Kubík Josef, Poulík JanTJ Sokol Kobylí D1150.00%
46.Oujeský Miroslav, Pregrt JiříTJ Sokol Boleradice A1150.00%
47.Novotňák František ml., Demela JindřichTJ Sokol Boleradice A1150.00%
48.Svojanovský Ladislav, Himal TomášTJ Jevišovka A2250.00%
49.Šťastný Pavel, Zmrzlík PavelTJ Sokol Vranovice C1150.00%
50.Prachař Štěpán, Krátký MilanTJ Sokol Brumovice A1150.00%
51.Hanák František, Novotný PavelOrel Šitbořice A1150.00%
52.Stejskal Libor, Bedřich JosefOrel Šitbořice A1233.33%
53.Valný Vladimír, Ševela FrantišekTJ Sokol Brumovice A1233.33%
54.Patka Jiří, Slabyhoudek VáclavTJ Sokol Velké Hostěrádky A1233.33%
55.Soukal Jiří ml., Poulík JanTJ Sokol Kobylí D1233.33%
56.Hanuš Michal, Šťastný PavelTJ Sokol Vranovice C1233.33%
57.Hycl David, Mezihorák AlešTJ Sokol Němčičky B1233.33%
58.Bobrzyk David, Juras OldřichMoravan Lednice B010.00%
59.Mrhal Zdeněk, Hlávka StanislavTJ Sokol Velké Němčice B010.00%
60.Fidor Marek, Lossel MartinTJ Sokol Brumovice A010.00%
61.Šafařík Václav st., Hlávka StanislavTJ Sokol Velké Němčice B010.00%
62.Bedřich Josef, Novotný PavelOrel Šitbořice A010.00%
63.Hos Tomáš, Veselý MiroslavTJ Sokol Boleradice A010.00%
64.Švejda Alois, Himal TomášTJ Jevišovka A010.00%
65.Bobrzyk David, Hruška VlastimilMoravan Lednice B010.00%
66.Šíblová Sára, Novák Jiří st.TJ Sokol Kobylí D010.00%
67.Čechmánek Matěj, Němeček RadekMSK Břeclav B010.00%
68.Bedřich Josef, Vokál RadekOrel Šitbořice A010.00%
69.Hruška Jaroslav st., Lazárik MilanTJ Sokol Velké Němčice B010.00%
70.Juras Oldřich, Hejmala KarelMoravan Lednice B010.00%
71.Zmrzlík Pavel, Veselá PavlínaTJ Sokol Vranovice C010.00%
72.Ševela František, Prachař ŠtěpánTJ Sokol Brumovice A010.00%
73.Poulík Jan, Novák Jiří ml.TJ Sokol Kobylí D010.00%
74.Bobrzyk David, Měřínský JiříMoravan Lednice B010.00%
75.Hanák František, Halasová AnnaOrel Šitbořice A010.00%
76.Cerovská Nikol, Kováč MartinMSK Břeclav B010.00%
77.Novák Jiří st., Soukal Jiří ml.TJ Sokol Kobylí D010.00%
78.Pavelka Daniel, Veselá PavlínaTJ Sokol Vranovice C010.00%
79.Vojtěšek Tomáš, Oujeský MiroslavTJ Sokol Boleradice A010.00%
80.Hanuš Michal, Zmrzlík PavelTJ Sokol Vranovice C010.00%
81.Měřínský Jiří, Juras OldřichMoravan Lednice B010.00%
82.Vokál Radek, Novotný PavelOrel Šitbořice A010.00%
83.Růžičková Natálie, Krejčiřík StanislavMSK Břeclav B010.00%
84.Morc Dominik, Morc ZbyněkMSK Břeclav B010.00%
85.Morc Zbyněk, Růžičková NatálieMSK Břeclav B010.00%
86.Kubík Josef, Šíblová SáraTJ Sokol Kobylí D010.00%
87.Rišnovský Robert, Matyáš IvoTJ Sokol Velké Hostěrádky A010.00%
88.Gregor Miroslav, Kružík DavidMoravan Lednice B010.00%
89.Fabikovič Daniel, Růžičková NatálieMSK Břeclav B010.00%
90.Kvěch Jan, Smejkal OldřichTJ Sokol Perná A010.00%
91.Jelínek Jaromír, Loukota Zdeněk ml.Moravan Lednice B010.00%
92.Morc Dominik, Krejčiřík StanislavMSK Břeclav B010.00%
93.Morc Zbyněk, Bruckner TomášMSK Břeclav B010.00%
94.Krejčiřík Stanislav, Fabikovič DanielMSK Břeclav B010.00%
95.Maněk Marek, Bruckner TomášMSK Břeclav B010.00%
96.Mrkvica Aleš, Šťastný PavelTJ Sokol Vranovice C010.00%
97.Bobrzyk David, Jelínek JaromírMoravan Lednice B010.00%
98.Smetana Jaroslav, Citterbard OldřichTJ Sokol Velké Němčice B010.00%
99.Poulík Jan, Křivka ŠtěpánTJ Sokol Kobylí D010.00%
100.Kováč Martin, Fabikovič DanielMSK Břeclav B010.00%
101.Kružík Leoš, Loukota Zdeněk ml.Moravan Lednice B010.00%
102.Slavík Jakub, Hanák FrantišekOrel Šitbořice A010.00%
103.Vozdecký Jaromír, Hanák FrantišekOrel Šitbořice A010.00%
104.Halas Pavel st., Novotný PavelOrel Šitbořice A010.00%
105.Slavík Ondřej, Slavík JiříOrel Šitbořice A010.00%
106.Novák Jiří st., Hoch VítekTJ Sokol Kobylí D010.00%
107.Vojtěšek Tomáš, Demela JindřichTJ Sokol Boleradice A010.00%
108.Morc Dominik, Fabikovič DanielMSK Břeclav B010.00%
109.Kunický Antonín, Valný VladimírTJ Sokol Brumovice A010.00%
110.Maněk Marek, Jaroš TomášMSK Břeclav B020.00%
111.Libenský Svatoslav, Vlach RadomírTJ Sokol Velké Hostěrádky A020.00%
112.Novotný Pavel, Slavík JakubOrel Šitbořice A020.00%
113.Bedřich Josef, Halasová AnnaOrel Šitbořice A020.00%
114.Smetana Jaroslav, Mrhal ZdeněkTJ Sokol Velké Němčice B020.00%
115.Měřínský Jiří, Loukota Zdeněk ml.Moravan Lednice B020.00%
116.Pregrt Jiří, Vojtěšek TomášTJ Sokol Boleradice A020.00%
117.Frömmel Zdeněk, Hlávka StanislavTJ Sokol Velké Němčice B020.00%
118.Kováč Martin, Jaroš TomášMSK Břeclav B020.00%
119.Morc Dominik, Kováč MartinMSK Břeclav B020.00%
120.Pregrt Jiří, Demela JindřichTJ Sokol Boleradice A020.00%
121.Veselý Miroslav, Oujeský MiroslavTJ Sokol Boleradice A020.00%
122.Morc Zbyněk, Morc PetrMSK Břeclav B030.00%
123.Slavík Jakub, Slavík JiříOrel Šitbořice A030.00%
124.Slabyhoudek Václav, Vlach RadomírTJ Sokol Velké Hostěrádky A030.00%
125.Juras Oldřich, Jelínek JaromírMoravan Lednice B030.00%
126.Hruška Jaroslav st., Frömmel ZdeněkTJ Sokol Velké Němčice B040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy