Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - OP IV. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Pluháček Radek, Průdek DanielTJ Sokol Rakvice C16194.12%
2.Vala Jaroslav, Straka VlastimilTJ Sokol Rakvice B18290.00%
3.Slabyhoudek Václav, Kolínský MichalTJ Sokol Velké Hostěrádky B12285.71%
4.Vlach Radomír, Nováček JaroslavTJ Sokol Velké Hostěrádky B9281.82%
5.Straka Dominik, Polášek PatrikTJ Sokol Rakvice C14670.00%
6.Pokorný Petr, Veselá PavlínaTJ Sokol Vranovice D7463.64%
7.Hančkr Karel, Dolíhal LuděkKST Uherčice A91047.37%
8.Kotačka Michal, Lang JiříTJ Sokol Křepice D2918.18%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Svoboda Petr, Pilát JaroslavTJ Sokol Klobouky u Brna B60100.00%
2.Slavík Jakub, Slavík JiříOrel Šitbořice B7187.50%
3.Vokál Radek, Slavík JakubOrel Šitbořice B7277.78%
4.Janoušek Tomáš, Dohnálek LuděkTJ Sokol Klobouky u Brna B6275.00%
5.Lossel Martin, Polák MilanTJ Sokol Brumovice C6275.00%
6.Tomola Jaroslav, Tomolová AnnaTJ Jevišovka B5271.43%
7.Himal Tomáš, Tomola JaroslavTJ Jevišovka B6366.67%
8.Krajča Miroslav, Franzberger FrantišekTJ Sokol Pouzdřany A6366.67%
9.Pavelka Daniel, Zmrzlík PavelTJ Sokol Vranovice D5362.50%
10.Pavelka Daniel, Pokorný PetrTJ Sokol Vranovice D3260.00%
11.Mikulica Miroslav, Zlámal VojtěchTJ Sokol Rakvice B3260.00%
12.Zítka Karel, Šemora StanislavTJ Sokol Brumovice C4357.14%
13.Slavík Ondřej, Slavík JiříOrel Šitbořice B4357.14%
14.Benešová Zuzana, Smíšek LiborTJ Jevišovka B3350.00%
15.Slavík Ondřej, Hanák FrantišekOrel Šitbořice B3442.86%
16.Halámek Radek, Halámek Radek ml.TJ Sokol Pouzdřany A2340.00%
17.Halámek Zdeněk, Halámek RadekTJ Sokol Pouzdřany A2433.33%
18.Miklík Pavel, Mydlo SlavomírTJ Sokol Brumovice C2433.33%
19.Mikulica Miroslav, Straka DanielTJ Sokol Rakvice B3633.33%
20.Fojtík Miloš, Dostál MartinKST Uherčice A2528.57%
21.Dvořáčková Nela, Veselá PavlínaTJ Sokol Vranovice D1420.00%
22.Halámek Zdeněk, Halámek JakubTJ Sokol Pouzdřany A050.00%
23.Jaroš Tomáš, Němeček RadekMSK Břeclav D050.00%
24.Koberová Klára, Cigánková LenkaMSK Břeclav D050.00%
25.Čechmánek Matěj, Čechmánková DominikaMSK Břeclav D060.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Ratajský Vít, Poliak VladimírMSK Břeclav D30100.00%
2.Fidor Marek, Miklík PavelTJ Sokol Brumovice C30100.00%
3.Slavík Jakub, Hanák FrantišekOrel Šitbořice B30100.00%
4.Papež Jan, Rubeš JakubTJ Sokol Křepice D20100.00%
5.Šťastný Pavel, Faron RomanTJ Sokol Vranovice D20100.00%
6.Gojdič Bronislav, Strouhal PetrTJ Sokol Křepice D20100.00%
7.Vokál Radek, Slavík OndřejOrel Šitbořice B20100.00%
8.Vala Vítězslav, Straka DanielTJ Sokol Rakvice B20100.00%
9.Straka Daniel, Zlámal VojtěchTJ Sokol Rakvice B10100.00%
10.Nováček Jaroslav, Kovář RadimTJ Sokol Velké Hostěrádky B10100.00%
11.Vala Vítězslav, Zlámal VojtěchTJ Sokol Rakvice B10100.00%
12.Fidor Marek, Polák MilanTJ Sokol Brumovice C10100.00%
13.Kolínský Michal, Klaška JaroslavTJ Sokol Velké Hostěrádky B10100.00%
14.Šťastný Pavel, Zmrzlík PavelTJ Sokol Vranovice D10100.00%
15.Halámek Zdeněk, Geier IvoTJ Sokol Pouzdřany A10100.00%
16.Zmrzlík Pavel, Kodýtek MarekTJ Sokol Vranovice D10100.00%
17.Zítka Karel, Polák MilanTJ Sokol Brumovice C10100.00%
18.Blažek Petr, Janoušek TomášTJ Sokol Klobouky u Brna B10100.00%
19.Halámek Radek, Geier IvoTJ Sokol Pouzdřany A10100.00%
20.Vala Jaroslav, Mikulica MiroslavTJ Sokol Rakvice B10100.00%
21.Polášek Patrik, Průdek FilipTJ Sokol Rakvice C10100.00%
22.Lesovský Tadeáš, Klímek OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna B10100.00%
23.Vlach Petr, Nováček JaroslavTJ Sokol Velké Hostěrádky B10100.00%
24.Patka Jiří, Slabyhoudek VáclavTJ Sokol Velké Hostěrádky B10100.00%
25.Krajča Miroslav, Halámek JakubTJ Sokol Pouzdřany A10100.00%
26.Halámek Jakub, Halámek Radek ml.TJ Sokol Pouzdřany A10100.00%
27.Průdek Daniel, Průdek FilipTJ Sokol Rakvice C3175.00%
28.Himal Tomáš, Mrenica OndřejTJ Jevišovka B3175.00%
29.Lang Jiří, Strouhal VáclavTJ Sokol Křepice D3175.00%
30.Franzberger František, Halámek ZdeněkTJ Sokol Pouzdřany A2166.67%
31.Vokál Radek, Hanák FrantišekOrel Šitbořice B2166.67%
32.Patka Jiří, Nováček JaroslavTJ Sokol Velké Hostěrádky B2166.67%
33.Pilát Jaroslav, Janoušek TomášTJ Sokol Klobouky u Brna B2166.67%
34.Zmrzlík Pavel, Pavelka OndřejTJ Sokol Vranovice D2166.67%
35.Polák Milan, Šemora StanislavTJ Sokol Brumovice C1150.00%
36.Pavelka Daniel, Pavelka OndřejTJ Sokol Vranovice D1150.00%
37.Zítka Karel, Miklík PavelTJ Sokol Brumovice C2250.00%
38.Gojdič Bronislav, Strouhal VáclavTJ Sokol Křepice D2250.00%
39.Slavík Jiří, Hanák FrantišekOrel Šitbořice B1150.00%
40.Svoboda Petr, Vodáková AnetaTJ Sokol Klobouky u Brna B2250.00%
41.Mikulica Miroslav, Vala VítězslavTJ Sokol Rakvice B1150.00%
42.Mrenica Ondřej, Benešová ZuzanaTJ Jevišovka B1150.00%
43.Papež Jan, Kotačka MichalTJ Sokol Křepice D1150.00%
44.Dohnálek Luděk, Klímek OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna B1150.00%
45.Janoušek Tomáš, Svoboda PetrTJ Sokol Klobouky u Brna B1150.00%
46.Polák Milan, Miklík PavelTJ Sokol Brumovice C1150.00%
47.Rubeš Jakub, Gojdič BronislavTJ Sokol Křepice D1150.00%
48.Slavík Ondřej, Halasová LudmilaOrel Šitbořice B1150.00%
49.Pilát Jaroslav, Dohnálek LuděkTJ Sokol Klobouky u Brna B1150.00%
50.Presl Michal, Nováček JaroslavTJ Sokol Velké Hostěrádky B1233.33%
51.Pilát Jaroslav, Vodáková AnetaTJ Sokol Klobouky u Brna B1233.33%
52.Krajča Miroslav, Halámek ZdeněkTJ Sokol Pouzdřany A1233.33%
53.Svoboda Zdeněk, Benešová ZuzanaTJ Jevišovka B1233.33%
54.Halámek Jakub, Halámek RadekTJ Sokol Pouzdřany A1233.33%
55.Linhart Kamil, Neuberg TomášTJ Sokol Křepice D1233.33%
56.Smíšek Libor, Svoboda ZdeněkTJ Jevišovka B1325.00%
57.Furch Michal, Fojtík MilošKST Uherčice A010.00%
58.Krajča Miroslav, Geier IvoTJ Sokol Pouzdřany A010.00%
59.Tomola Jaroslav, Svoboda ZdeněkTJ Jevišovka B010.00%
60.Zmrzlík Pavel, Pokorný PetrTJ Sokol Vranovice D010.00%
61.Janečka Ondřej, Koberová KláraMSK Břeclav D010.00%
62.Čechmánek Matěj, Němeček RadekMSK Břeclav D010.00%
63.Vlach Petr, Vlach RadomírTJ Sokol Velké Hostěrádky B010.00%
64.Slabyhoudek Václav, Nováček JaroslavTJ Sokol Velké Hostěrádky B010.00%
65.Slabyhoudek Václav, Vávra TomášTJ Sokol Velké Hostěrádky B010.00%
66.Jaroš Tomáš, Klenovec OndřejMSK Břeclav D010.00%
67.Lang Jiří, Neuberg TomášTJ Sokol Křepice D010.00%
68.Straka Daniel, Darmovzal JanTJ Sokol Rakvice B010.00%
69.Tomola Jaroslav, Smíšek LiborTJ Jevišovka B010.00%
70.Garčicová Karolína, Janečka OndřejMSK Břeclav D010.00%
71.Blažek David, Kalus TomášTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
72.Svoboda Petr, Klímek OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
73.Dolíhal Zdeněk, Čejka TomášKST Uherčice A010.00%
74.Čechmánková Dominika, Garčicová KarolínaMSK Břeclav D010.00%
75.Hančkr Karel, Fojtík MilošKST Uherčice A010.00%
76.Pokludová Eliška, Garčicová KarolínaMSK Břeclav D010.00%
77.Polášek Patrik, Suský PatrikTJ Sokol Rakvice C010.00%
78.Faron Roman, Pokorný PetrTJ Sokol Vranovice D010.00%
79.Veselá Pavlína, Pavelka OndřejTJ Sokol Vranovice D010.00%
80.Nováček Jaroslav, Klaška JaroslavTJ Sokol Velké Hostěrádky B010.00%
81.Koberová Klára, Maněk MarekMSK Břeclav D010.00%
82.Svoboda Ondřej, Halámek RadekTJ Sokol Pouzdřany A010.00%
83.Furch Michal, Dostál MartinKST Uherčice A010.00%
84.Vodáková Aneta, Lesovský TadeášTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
85.Svoboda Petr, Lesovský TadeášTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
86.Vokál Radek, Slavík JiříOrel Šitbořice B010.00%
87.Koberová Klára, Němeček RadekMSK Břeclav D010.00%
88.Jaroš Tomáš, Marek VáclavMSK Břeclav D010.00%
89.Dolíhal Zdeněk, Stehlík DanielKST Uherčice A010.00%
90.Fojtík Miloš, Čejka TomášKST Uherčice A010.00%
91.Smíšek Libor, Tomolová AnnaTJ Jevišovka B010.00%
92.Lang Jiří, Gojdič BronislavTJ Sokol Křepice D010.00%
93.Němeček Radek, Maněk MarekMSK Břeclav D010.00%
94.Blažek Petr, Blažek DavidTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
95.Kalus Tomáš, Svoboda PetrTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
96.Hančkr Karel, Dostál MartinKST Uherčice A010.00%
97.Pavelka Daniel, Faron RomanTJ Sokol Vranovice D010.00%
98.Dohnálek Luděk, Vodáková AnetaTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
99.Halámek Zdeněk, Halámek Radek ml.TJ Sokol Pouzdřany A020.00%
100.Papež Jan, Neuberg TomášTJ Sokol Křepice D020.00%
101.Papež Jan, Gojdič BronislavTJ Sokol Křepice D020.00%
102.Maněk Marek, Čechmánek MatějMSK Břeclav D020.00%
103.Zmrzlík Pavel, Veselá PavlínaTJ Sokol Vranovice D020.00%
104.Dostál Martin, Dolíhal ZdeněkKST Uherčice A020.00%
105.Patka Jiří, Vlach RadomírTJ Sokol Velké Hostěrádky B020.00%
106.Svoboda Petr, Dohnálek LuděkTJ Sokol Klobouky u Brna B020.00%
107.Himal Tomáš, Svoboda ZdeněkTJ Jevišovka B020.00%
108.Janoušek Tomáš, Klímek OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna B020.00%
109.Zítka Karel, Mydlo SlavomírTJ Sokol Brumovice C020.00%
110.Slabyhoudek Václav, Klaška JaroslavTJ Sokol Velké Hostěrádky B020.00%
111.Jaroš Tomáš, Maněk MarekMSK Břeclav D030.00%
112.Rubeš Jakub, Kotačka MichalTJ Sokol Křepice D030.00%
113.Miklík Pavel, Šemora StanislavTJ Sokol Brumovice C030.00%
114.Koberová Klára, Pokludová EliškaMSK Břeclav D040.00%
115.Benešová Zuzana, Tomolová AnnaTJ Jevišovka B040.00%
116.Fojtík Miloš, Dolíhal ZdeněkKST Uherčice A040.00%
117.Čechmánková Dominika, Koberová KláraMSK Břeclav D040.00%
118.Kotačka Michal, Strouhal VáclavTJ Sokol Křepice D040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy