Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - OP dorostu
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kubík Josef, Hoch VítekTJ Sokol Kobylí A70100.00%
2.Slavík Jakub, Slavík OndřejOrel Šitbořice A7370.00%
3.Blažek Petr, Blažek DavidTJ Sokol Klobouky u Brna B5362.50%
4.Straka Daniel, Průdek FilipTJ Sokol Rakvice A3350.00%
5.Ciprys Jiří, Král VáclavTJ Sokol Lanžhot A1420.00%
6.Král Václav, Petrla JanTJ Sokol Lanžhot A1420.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Svoboda Petr, Janoušek TomášTJ Sokol Klobouky u Brna A30100.00%
2.Vacek Jan, Krejčiřík StanislavMSK Břeclav A30100.00%
3.Janoušek Tomáš, Dohnálek LuděkTJ Sokol Klobouky u Brna A3175.00%
4.Zmrzlík Pavel, Pavelka OndřejTJ Sokol Vranovice A1233.33%
5.Nevřivý Rudolf, Matějovič DavidTJ Sokol Kobylí B030.00%
6.Krásný Matěj, Pohanka VojtěchTJ Sokol Rakvice B040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Tomek Kryštof, Vacek JanMSK Břeclav A20100.00%
2.Vališ Dominik, Krejčiřík StanislavMSK Břeclav A20100.00%
3.Průdek Filip, Zlámal VojtěchTJ Sokol Rakvice A20100.00%
4.Šíblová Sára, Poulík JanTJ Sokol Kobylí A10100.00%
5.Pavelka Daniel, Zmrzlík PavelTJ Sokol Vranovice A10100.00%
6.Bruckner Tomáš, Fabikovič DanielMSK Břeclav B10100.00%
7.Straka Daniel, Puklická NatálieTJ Sokol Rakvice A10100.00%
8.Hoch Vítek, Šíblová SáraTJ Sokol Kobylí A10100.00%
9.Kováč Martin, Jaroš TomášMSK Břeclav B10100.00%
10.Dvořáčková Nela, Veselá PavlínaTJ Sokol Vranovice A10100.00%
11.Růžičková Natálie, Koberová KláraMSK Břeclav B10100.00%
12.Vališ Dominik, Tomek KryštofMSK Břeclav A10100.00%
13.Fabikovič Daniel, Růžičková NatálieMSK Břeclav B10100.00%
14.Pavelka Ondřej, Dvořáčková NelaTJ Sokol Vranovice A10100.00%
15.Kubík Josef, Šíblová SáraTJ Sokol Kobylí A10100.00%
16.Novák Jiří ml., Nevřivý RudolfTJ Sokol Kobylí B1150.00%
17.Novák Jiří ml., Matějovič DavidTJ Sokol Kobylí B1150.00%
18.Zmrzlík Pavel, Kodýtek JanTJ Sokol Vranovice A010.00%
19.Pavelka Daniel, Pavelka OndřejTJ Sokol Vranovice A010.00%
20.Janečka Ondřej, Koberová KláraMSK Břeclav B010.00%
21.Průdek Filip, Suský PatrikTJ Sokol Rakvice A010.00%
22.Dohnálek Luděk, Klímek OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna A010.00%
23.Zmrzlík Pavel, Pokorný PetrTJ Sokol Vranovice A010.00%
24.Blažek Petr, Vodáková AnetaTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
25.Pohanka Vojtěch, Vašek VáclavTJ Sokol Rakvice B010.00%
26.Vašíčková Martina, Růžičková NatálieMSK Břeclav B010.00%
27.Blažek David, Vodáková AnetaTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
28.Vašíček Jan, Vacek JanMSK Břeclav A010.00%
29.Jaroš Tomáš, Němeček RadekMSK Břeclav B010.00%
30.Čechmánek Matěj, Janečka OndřejMSK Břeclav B010.00%
31.Jaroš Tomáš, Čechmánek MatějMSK Břeclav B010.00%
32.Jaroš Tomáš, Koberová KláraMSK Břeclav B010.00%
33.Drábek Filip, Vašek VáclavTJ Sokol Rakvice B010.00%
34.Pokorný Petr, Veselá PavlínaTJ Sokol Vranovice A010.00%
35.Krásný Matěj, Vašek VáclavTJ Sokol Rakvice B010.00%
36.Drábek Filip, Krásný MatějTJ Sokol Rakvice B010.00%
37.Drábek Filip, Pohanka VojtěchTJ Sokol Rakvice B020.00%
38.Křivka Štěpán, Nevřivý RudolfTJ Sokol Kobylí B020.00%
39.Svoboda Petr, Dohnálek LuděkTJ Sokol Klobouky u Brna A020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy