Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní soutěž III
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Konečný Radim, Gašpařík MiroslavChropyně D19195.00%
2.Jurák Zdeněk, Dorazil JiříHustopeče B19290.48%
3.Hlobil Oldřich, Koval MichalSokol Lipník B15383.33%
4.Navrátil Ladislav, Mazal PetrSokol Brodek A13381.25%
5.Káďe Ladislav, Hostaša JaroslavSokol Opatovice B11378.57%
6.Kouřil Josef, Zelenka VáclavSokol Brodek A18578.26%
7.Frydrych Václav, Janovský PatrikSpartak Milotice B9375.00%
8.Gryc Miroslav, Slezák RadekSokol Opatovice B11473.33%
9.Mainuš Michal, Hubáček VladimírSokol Lipník B13572.22%
10.Dorňák Antonín, Machač RadekSDH Hlinsko C6366.67%
11.Frydrych Václav, Voldán JosefSpartak Milotice B6366.67%
12.Horák Vlastimil, Spáčil MartinSokol Čekyně B13765.00%
13.Dornica Miroslav, Hradil AntonínSK Rakov C11664.71%
14.Machač Radek, Matýs TomášSDH Hlinsko C7463.64%
15.Hrabica Zdeněk, Kovář KarelSK Přerov G10662.50%
16.Konečný Roman, Baďura JiříChropyně D8561.54%
17.Nehyba Petr, Hynčica PetrSokol Černotín A8657.14%
18.Kyselák Tomáš, Kyselák JanSK Přerov G9756.25%
19.Ház Martin, Procházka MichalSokol Dolní Újezd D8850.00%
20.Dorazil Stanislav, Těšický Petr st.Hustopeče B8850.00%
21.Nehyba Jan, Hynčica PetrSokol Černotín A5550.00%
22.Andrš Jakub, Boháč PetrSpartak Milotice B5935.71%
23.Zábranský Marek, Šebesta TomášSokol Dolní Újezd E5935.71%
24.Přikryl Jaromír, Šromota JosefSDH Hlinsko C61135.29%
25.Špaček Josef, Mráček JaromírSokol Čekyně B71335.00%
26.Nehyba Petr, Vacek MichalSokol Černotín A3633.33%
27.Zlámalová Petra, Zawadski MichaelChropyně C2528.57%
28.Rýček Eduard, Házová KatarínaSokol Dolní Újezd D51623.81%
29.Zlámal Radim, Řehák JiříSK Rakov C41422.22%
30.Nehyba Jan, Vacek MichalSokol Černotín A1811.11%
31.Brandejs Lukáš, Caletka PetrChropyně C090.00%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Pospíšilová Carmen, Kyselák TomášSK Přerov G40100.00%
2.Konečný Radim, Konečný RomanChropyně D30100.00%
3.Chrastina Jiří, Baďura JiříChropyně D30100.00%
4.Konečný Roman, Gašpařík MiroslavChropyně D20100.00%
5.Vaculka Vratislav, Mazal PetrSokol Brodek A20100.00%
6.Kovář Karel, Komárková KateřinaSK Přerov G20100.00%
7.Grygar Lukáš, Hubáček VladimírSokol Lipník B20100.00%
8.Mráček Jaromír, Oujezdský JiříSokol Čekyně B20100.00%
9.Anděl Pavel, Ház MartinSokol Dolní Újezd D20100.00%
10.Kyselák Tomáš, Starostík PetrSK Přerov G20100.00%
11.Skříček Pavel, Hostaša JaroslavSokol Opatovice B10100.00%
12.Venclík Václav, Mainuš MichalSokol Lipník B10100.00%
13.Vaculka Vratislav, Hradilík AntonínSokol Brodek A10100.00%
14.Navrátil Ladislav, Vaculka VratislavSokol Brodek A10100.00%
15.Kouřil Josef, Vyroubal MarekSokol Brodek A10100.00%
16.Dorazil Jiří, Těšický Petr st.Hustopeče B10100.00%
17.Kovář Karel, Pospíšilová CarmenSK Přerov G10100.00%
18.Vysloužil Jarmil, Kyrych PavelSK Přerov G10100.00%
19.Zábranský Marek, Bouchal PetrSokol Dolní Újezd E10100.00%
20.Kosík Jan ml., Mráček JaromírSokol Čekyně B10100.00%
21.Mynařík Antonín, Hynčica PetrSokol Černotín A10100.00%
22.Véghová Viola, Kyselák JanSK Přerov G10100.00%
23.Boháč Petr, Kuchař MichalSpartak Milotice B10100.00%
24.Rýček Eduard, Procházka MichalSokol Dolní Újezd D10100.00%
25.Dornica Miroslav, Pikna OndřejSK Rakov C10100.00%
26.Bouchal Petr, Hostášek JakubSokol Dolní Újezd E10100.00%
27.Dornica Miroslav, Dornica MiroslavSK Rakov C10100.00%
28.Derych Michal, Štěpán FilipSokol Dolní Újezd E10100.00%
29.Kyselák Tomáš, Hrabica ZdeněkSK Přerov G10100.00%
30.Gryc Miroslav, Káďe LadislavSokol Opatovice B10100.00%
31.Dorazil Stanislav, Pavlištík JaroslavHustopeče B10100.00%
32.Hrabica Zdeněk, Starostík PetrSK Přerov G10100.00%
33.Dorazilová Jana, Pavlištík JaroslavHustopeče B10100.00%
34.Procházka Michal, Ház JaroslavSokol Dolní Újezd D10100.00%
35.Horák Vlastimil, Kosík JanSokol Čekyně B10100.00%
36.Navrátil Ladislav, Vyroubal MarekSokol Brodek A3175.00%
37.Andrš Jakub, Frydrych VáclavSpartak Milotice B2166.67%
38.Hradil Antonín, Zamazal LubomírSK Rakov C3260.00%
39.Dorazil Stanislav, Dorazilová JanaHustopeče B3260.00%
40.Káďe Ladislav, Skříček PavelSokol Opatovice B3260.00%
41.Kyselák Jan, Kovář KarelSK Přerov G1150.00%
42.Konečný Roman, Křižan JakubChropyně D1150.00%
43.Gryc Miroslav, Hostaša JaroslavSokol Opatovice B2250.00%
44.Caletka Petr, Zawadski MichaelChropyně C1150.00%
45.Konečný Roman, Chrastina JiříChropyně D2250.00%
46.Kouřil Josef, Vaculka VratislavSokol Brodek A1150.00%
47.Koval Michal, Hubáček VladimírSokol Lipník B1150.00%
48.Janovský Patrik, Boháč PetrSpartak Milotice B1150.00%
49.Nehyba Jan, Segar VítSokol Černotín A2250.00%
50.Vysloužil Jarmil, Kovář KarelSK Přerov G1150.00%
51.Boháč Petr, Voldán JosefSpartak Milotice B2340.00%
52.Pikna Ondřej, Zlámal RadimSK Rakov C1233.33%
53.Mainuš Michal, Grygar LukášSokol Lipník B1233.33%
54.Těšický Petr st., Dorazilová JanaHustopeče B1233.33%
55.Ištvánek Dalibor, Zlámalová PetraChropyně C1233.33%
56.Ház Martin, Kubásek JanSokol Dolní Újezd D1233.33%
57.Slezák Radek, Koubek MiroslavSokol Opatovice B1233.33%
58.Ház Stanislav, Bouchal PetrSokol Dolní Újezd E2433.33%
59.Ház Stanislav, Štěpán FilipSokol Dolní Újezd E2433.33%
60.Dorňák Antonín, Matýs TomášSDH Hlinsko C1325.00%
61.Machač Radek, Šromota JosefSDH Hlinsko C1420.00%
62.Nehyba Petr, Pernický MarekSokol Černotín A010.00%
63.Zábranský Marek, Ház StanislavSokol Dolní Újezd E010.00%
64.Sigmundová Julie, Brandejs LukášChropyně C010.00%
65.Horák Vlastimil, Oujezdský JiříSokol Čekyně B010.00%
66.Hostaša Jaroslav, Slezák RadekSokol Opatovice B010.00%
67.Andrš Jakub, Janovský PatrikSpartak Milotice B010.00%
68.Koubek Miroslav, Unar MartinSokol Opatovice B010.00%
69.Zábranský Marek, Pecha RadekSokol Dolní Újezd E010.00%
70.Kubásek Jan, Ház JaroslavSokol Dolní Újezd D010.00%
71.Skříček Pavel, Slezák RadekSokol Opatovice B010.00%
72.Brandejs Lukáš, Zapletalová JanaChropyně C010.00%
73.Caletka Petr, Zapletalová JanaChropyně C010.00%
74.Pospíšilová Carmen, Kyselák JanSK Přerov G010.00%
75.Řehák Jiří, Pikna OndřejSK Rakov C010.00%
76.Oujezdský Jiří, Spáčil MartinSokol Čekyně B010.00%
77.Procházka Michal, Kubásek JanSokol Dolní Újezd D010.00%
78.Caletka Petr, Ištvánek DaliborChropyně C010.00%
79.Dorazil Jiří, Dorazil JiříHustopeče B010.00%
80.Nehyba Petr, Svák LukášSokol Černotín A010.00%
81.Hanák Jaromír, Baďura JiříChropyně D010.00%
82.Hynčica Petr, Hon JiříSokol Černotín A010.00%
83.Nehyba Petr, Nehyba JanSokol Černotín A010.00%
84.Bouchal Petr, Derych MichalSokol Dolní Újezd E010.00%
85.Dorazil Jiří, Dorazil StanislavHustopeče B010.00%
86.Derych Michal, Skopal JaromírSokol Dolní Újezd E010.00%
87.Voldán Josef, Bezděk DavidSpartak Milotice B010.00%
88.Vyroubal Marek, Vaculka VratislavSokol Brodek A010.00%
89.Hanák Jaromír, Chrastina JiříChropyně D010.00%
90.Venclík Václav, Grygar LukášSokol Lipník B010.00%
91.Ház Martin, Pacáček DominikSokol Dolní Újezd D010.00%
92.Zamazal Lubomír, Řehák JiříSK Rakov C010.00%
93.Pacáček Dominik, Kubásek JanSokol Dolní Újezd D010.00%
94.Janovský Patrik, Voldán JosefSpartak Milotice B010.00%
95.Unar Martin, Dvořák MilanSokol Opatovice B010.00%
96.Křižan Jakub, Baďura JiříChropyně D010.00%
97.Přikryl Jaromír, Matýs TomášSDH Hlinsko C010.00%
98.Ház Stanislav, Derych MichalSokol Dolní Újezd E010.00%
99.Navrátil Ladislav, Hradilík AntonínSokol Brodek A010.00%
100.Házová Katarína, Procházka MichalSokol Dolní Újezd D010.00%
101.Házová Katarína, Ház JaroslavSokol Dolní Újezd D010.00%
102.Caletka Petr, Sigmundová JulieChropyně C010.00%
103.Andrš Jakub, Bezděk DavidSpartak Milotice B010.00%
104.Slezák Radek, Unar MartinSokol Opatovice B010.00%
105.Kovář Karel, Starostík PetrSK Přerov G010.00%
106.Caletka Petr, Zlámalová PetraChropyně C010.00%
107.Kyselák Tomáš, Komárková KateřinaSK Přerov G010.00%
108.Nehyba Jan, Svák VladimírSokol Černotín A010.00%
109.Mainuš Michal, Hlobil OldřichSokol Lipník B010.00%
110.Brandejs Lukáš, Zlámalová PetraChropyně C010.00%
111.Ház Stanislav, Pecha RadekSokol Dolní Újezd E010.00%
112.Dorazil Jiří, Dorazilová JanaHustopeče B020.00%
113.Zapletalová Jana, Ištvánek DaliborChropyně C020.00%
114.Horáček Miroslav, Zlámal RadimSK Rakov C020.00%
115.Hostaša Jaroslav, Koubek MiroslavSokol Opatovice B020.00%
116.Zawadski Michael, Ištvánek DaliborChropyně C020.00%
117.Ištvánek Dalibor, Sigmundová JulieChropyně C020.00%
118.Špaček Josef, Horák VlastimilSokol Čekyně B020.00%
119.Bouchal Petr, Pecha RadekSokol Dolní Újezd E020.00%
120.Koval Michal, Venclík VáclavSokol Lipník B020.00%
121.Zlámalová Petra, Zapletalová JanaChropyně C020.00%
122.Zábranský Marek, Derych MichalSokol Dolní Újezd E030.00%
123.Dorňák Antonín, Šromota JosefSDH Hlinsko C030.00%
124.Koval Michal, Grygar LukášSokol Lipník B040.00%
125.Bouchal Petr, Štěpán FilipSokol Dolní Újezd E040.00%
126.Zábranský Marek, Štěpán FilipSokol Dolní Újezd E040.00%
127.Bouchal Petr, Šebesta TomášSokol Dolní Újezd E040.00%
128.Zapletalová Jana, Sigmundová JulieChropyně C040.00%
129.Brandejs Lukáš, Zawadski MichaelChropyně C050.00%
130.Zlámalová Petra, Sigmundová JulieChropyně C060.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy