Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor II. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Nechutný Marek, Nechutný Petr ml.TJ Sokol Horní Bělá D50100.00%
2.Opatrný Vít, Zoubek MartinTJ Sokol Vejprnice C30100.00%
3.Ježek Václav ml., Kadavý Václav ml.Sokol Vysoká Libyně B7187.50%
4.Fehnl Kurt, Martínek JaroslavTJ SHM Heřmanova Huť B7187.50%
5.Alexa Vlastimil, Zeman PavelDioss Nýřany E3175.00%
6.Ježek Václav st., Horký AlešSokol Vysoká Libyně B4266.67%
7.Čása Jakub, Vachovcová SimonaTJ Trnová B2166.67%
8.Špaček Petr st., Špaček Petr ml.TJ SHM Heřmanova Huť B5362.50%
9.Šulda David, Hubka JiříTJ Sokol Horní Bělá D5550.00%
10.Alexa Vlastimil, Schläfer FrantišekDioss Nýřany E1233.33%
11.Vachovcová Simona, Fišerová AnnaTJ Trnová B1325.00%
12.Kolář Vladimír, Zoubek MartinTJ Sokol Vejprnice C1325.00%
13.Alexa Ondřej, Kršová NikolaDioss Nýřany E040.00%
14.Hlávka Milan, Nechutný Petr ml.TJ Sokol Horní Bělá D040.00%
15.Kriegerbeck Karel, Čása JakubTJ Trnová B050.00%
16.Zoubek Lukáš, Mautner VojtěchTJ Sokol Vejprnice C070.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Fehnl Josef, Martínek JaroslavTJ SHM Heřmanova Huť B20100.00%
2.Schläfer František, Zeman PavelDioss Nýřany E20100.00%
3.Schläfer František, Jícha FilipDioss Nýřany E20100.00%
4.Horký Aleš, Horký DavidSokol Vysoká Libyně B20100.00%
5.Benedikt Jiří, Kršová NikolaDioss Nýřany E10100.00%
6.Nechutný Petr ml., Švamberg DanielTJ Sokol Horní Bělá D10100.00%
7.Kršová Nikola, Schläfer FrantišekDioss Nýřany E10100.00%
8.Fišerová Anna, Kriegerbeck KarelTJ Trnová B1150.00%
9.Ježek Václav st., Kadavý Václav st.Sokol Vysoká Libyně B1150.00%
10.Opatrný Vít, Kolář VladimírTJ Sokol Vejprnice C1150.00%
11.Klik Jiří, Kriegerbeck KarelTJ Trnová B1150.00%
12.Platz Jaroslav, Fehnl KurtTJ SHM Heřmanova Huť B010.00%
13.Kadavý Václav ml., Horký AlešSokol Vysoká Libyně B010.00%
14.Vachovcová Simona, Šerá AdélaTJ Trnová B010.00%
15.Kršová Nikola, Jícha FilipDioss Nýřany E010.00%
16.Fehnl Kurt, Špaček Petr st.TJ SHM Heřmanova Huť B010.00%
17.Alexa Vlastimil, Jabůrek KarelDioss Nýřany E010.00%
18.Alexa Ondřej, Zeman PavelDioss Nýřany E010.00%
19.Kolář Vladimír, Horský RobinTJ Sokol Vejprnice C010.00%
20.Kriegerbeck Karel, Šerá AdélaTJ Trnová B010.00%
21.Zoubek Martin, Zoubek LukášTJ Sokol Vejprnice C020.00%
22.Klik Jiří, Šerá AdélaTJ Trnová B020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS