Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž I. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Pech Jan, Knieradl JosefST Kopisty A180100.00%
2.Hylský Zdeněk, Röber JakubSokol Horní Jiřetín A120100.00%
3.Basák Josef, Krejcar JanSKST Baník Most G10283.33%
4.Soukup Rudolf, Kafka MilanST Kopisty A12475.00%
5.Hocelík Viktor, Burš IvanTJ Baník Meziboří B6366.67%
6.Král Erich, Slivoň MilošTJ Baník Meziboří B8657.14%
7.Čapský Miroslav, Roud VáclavSKST Baník Most G5741.67%
8.Plzák Jindřich, Rytich MilanTTC Litvínov F3730.00%
9.Sirotek Zdeněk, Hleba VladyslavOÚ Polerady A41126.67%
10.Bohuněk Petr, Popelka ZdeněkKST Most D3925.00%
11.Houdková Helena, Knebl MilanSKST Baník Most H31023.08%
Dvojice, které odehrály méně než 9 zápasů
1.Mikač Jiří, Dvořák MichalKST Most C30100.00%
2.Lála František, Kůrka RadekTTC Litvínov E20100.00%
3.Röber Jakub, Pech Martin st.Sokol Horní Jiřetín A20100.00%
4.Lála František, Zelenka MilanTTC Litvínov E20100.00%
5.Žáčková Zdeňka, Kročilová VeronikaTTC Litvínov F10100.00%
6.Vacín Jan, Pospíšil PetrSKST Baník Most H10100.00%
7.Rytich Milan, Rytich MilanTTC Litvínov F10100.00%
8.Sirotek Zdeněk, Šefl DanielOÚ Polerady A10100.00%
9.Mikač Jiří, Belancová JitkaKST Most C10100.00%
10.Hrdý Ondřej, Kulhánek VítězslavKST Most D10100.00%
11.Brožová Alena, Zelenka MilanTTC Litvínov E10100.00%
12.Jankovič Štěpán, Kůrka RadekTTC Litvínov E10100.00%
13.Kovařík Zdeněk, Nemazal Zdeněk st.KST Most C10100.00%
14.Brožová Alena, Lála FrantišekTTC Litvínov E10100.00%
15.Štěpán Jiří, Kafka MartinTTC Litvínov F10100.00%
16.Kšírová Vendula, Brožová AlenaTTC Litvínov E10100.00%
17.Karez Jindřich, Soukup RudolfST Kopisty A10100.00%
18.Bohuněk Petr, Kulhánek VítězslavKST Most D10100.00%
19.Baňka Jaroslav, Vondráček JosefSokol Horní Jiřetín A10100.00%
20.Baňka Jaroslav, Pech Martin st.Sokol Horní Jiřetín A4180.00%
21.Kůrka Radek, Brožová AlenaTTC Litvínov E3175.00%
22.Jankovič Štěpán, Lála FrantišekTTC Litvínov E3175.00%
23.Kadlec Daniel, Kadlec DavidKST Most C3175.00%
24.Zelenka Milan, Kůrka RadekTTC Litvínov E3175.00%
25.Brožová Alena, Jankovič ŠtěpánTTC Litvínov E4266.67%
26.Baňka Jaroslav, Hylský ZdeněkSokol Horní Jiřetín A2166.67%
27.Pech Martin st., Vondráček JosefSokol Horní Jiřetín A5362.50%
28.Kovařík Zdeněk, Mikač JiříKST Most C4357.14%
29.Štěpán Jiří, Pichová MartinaTTC Litvínov F1150.00%
30.Král Erich, Burš IvanTJ Baník Meziboří B1150.00%
31.Záruba David, Čmerda OndřejTTC Litvínov E1150.00%
32.Kovařík Zdeněk, Dvořák MichalKST Most C2250.00%
33.Vokřál Zdeněk, Basák JosefSKST Baník Most G1150.00%
34.Nemazal Zdeněk st., Kadlec DanielKST Most C2250.00%
35.Zelenka Milan, Jankovič ŠtěpánTTC Litvínov E1150.00%
36.Vacín Jan, Miškolci MilanSKST Baník Most H3442.86%
37.Basák Josef, Roud VáclavSKST Baník Most G1233.33%
38.Kulhánek Vítězslav, Wachtel AntonínKST Most D1233.33%
39.Miškolci Milan, Pospíšil PetrSKST Baník Most H1233.33%
40.Kněžek Ivan, Šefl VáclavOÚ Polerady A1233.33%
41.Wachtel Antonín, Skopec KarelKST Most D1325.00%
42.Marinič Vojtěch, Kadlec DavidKST Most C010.00%
43.Fiala Václav, Křen BohumilOÚ Polerady A010.00%
44.Popelka Zdeněk, Feix JiříKST Most D010.00%
45.Lapka Miroslav, Křen BohumilOÚ Polerady A010.00%
46.Burš Ivan, Celerin KarelTJ Baník Meziboří B010.00%
47.Kněžek Ivan, Králik MiloslavOÚ Polerady A010.00%
48.Glajc Jaroslav, Pichová MartinaTTC Litvínov F010.00%
49.Skopec Karel, Feix JiříKST Most D010.00%
50.Králik Miloslav, Šefl DanielOÚ Polerady A010.00%
51.Baňka Jaroslav, Antalecz MichalSokol Horní Jiřetín A010.00%
52.Celerin Karel, Perner JanTJ Baník Meziboří B010.00%
53.Slivoň Miloš, Bláha PavelTJ Baník Meziboří B010.00%
54.Rytich Milan, Pichová MartinaTTC Litvínov F010.00%
55.Houdková Helena, Pospíšil PetrSKST Baník Most H010.00%
56.Král Erich, Hocelík ViktorTJ Baník Meziboří B010.00%
57.Rytich Milan, Glajc JaroslavTTC Litvínov F010.00%
58.Bohuněk Petr, Mašek MiroslavKST Most D010.00%
59.Hocelík Viktor, Bláha PavelTJ Baník Meziboří B010.00%
60.Sirotek Zdeněk, Kněžek IvanOÚ Polerady A010.00%
61.Hleba Vladyslav, Lapka MiroslavOÚ Polerady A010.00%
62.Schmoranz Pavel, Hrdý ZdeněkKST Most C010.00%
63.Sirotek Zdeněk, Králik MiloslavOÚ Polerady A010.00%
64.Fencl Radek, Pichová MartinaTTC Litvínov F010.00%
65.Švarcová Janetta, Kněžek IvanOÚ Polerady A010.00%
66.Roud Václav, Matějka EduardSKST Baník Most G010.00%
67.Kovařík Zdeněk, Kadlec DanielKST Most C010.00%
68.Šefl Daniel, Fiala VáclavOÚ Polerady A010.00%
69.Pichová Martina, Kročilová VeronikaTTC Litvínov F010.00%
70.Pichová Martina, Fleišerová LucieTTC Litvínov F010.00%
71.Kadlec Daniel, Belancová JitkaKST Most C010.00%
72.Kadlec Daniel, Marinič VojtěchKST Most C010.00%
73.Basák Josef, Čapský MiroslavSKST Baník Most G010.00%
74.Rytich Milan, Fencl RadekTTC Litvínov F010.00%
75.Fiala Václav, Kněžek IvanOÚ Polerady A010.00%
76.Feix Jiří, Kulhánek VítězslavKST Most D010.00%
77.Wachtel Antonín, Feix JiříKST Most D020.00%
78.Bohuněk Petr, Feix JiříKST Most D020.00%
79.Kněžek Ivan, Šefl DanielOÚ Polerady A020.00%
80.Šefl Daniel, Šefl VáclavOÚ Polerady A020.00%
81.Glajc Jaroslav, Plzák JindřichTTC Litvínov F020.00%
82.Glajc Jaroslav, Štěpán JiříTTC Litvínov F020.00%
83.Kšírová Vendula, Minařík VojtěchTTC Litvínov E020.00%
84.Čapský Miroslav, Matějka EduardSKST Baník Most G030.00%
85.Glajc Jaroslav, Fencl RadekTTC Litvínov F030.00%
86.Kulhánek Vítězslav, Skopec KarelKST Most D040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS