Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kahoun Václav, Havránek StanislavTJ Sokol Starý Kolín "A"15383.33%
2.Bednařík Martin, Havlíček VladimírStolní tenis Kolín "A"17480.95%
3.Dej František, Jeřala PavelTJ Sokol Velim "A"12475.00%
4.Pokorný Jaroslav, Čihák JaroslavTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"11473.33%
5.Svojša Petr, Říha VlastimilViktoria Radim "A"8372.73%
6.Svoboda Miloš, Dolejš MartinStolní tenis Kolín "A"13668.42%
7.Řehák Josef st., Pych LuděkSK Nová Ves "A"11664.71%
8.Douša Ivan, Ševčík Jiří ml.TJ Klučov "A"9564.29%
9.Salák Alois, Krastev DilyanTJ Sokol Starý Kolín "A"8657.14%
10.Vejtruba František, Škopek MartinTJ Sokol Velim "A"5741.67%
11.Moravec Václav, Röhrl TheodorTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"4930.77%
12.Hruška Václav, Čížek MartinST Býchory41028.57%
13.Vendl Milan, Čížek JiříST Býchory21016.67%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Svoboda Karel, Konrád MartinTJ Sokol Velký Osek "B"7277.78%
2.Bodlák Karel, Petřík PetrSK Nová Ves "A"7277.78%
3.Konrád Martin, Svoboda PavelTJ Sokol Velký Osek "B"6366.67%
4.Čebiš Luboš, Lhoták LuborTJ Sokol Velký Osek "B"5362.50%
5.Dzurko Michal, Pros JaroslavStolní tenis Kolín "B"6460.00%
6.Sixta Pavel, Jeřala PavelTJ Sokol Velim "A"3260.00%
7.Čebiš Luboš, Laštovička JiříTJ Sokol Velký Osek "B"4544.44%
8.Lambert Zdeněk, Martin Josef ml.TJ Klučov "A"4544.44%
9.Výborný Pavel, Pros JanStolní tenis Kolín "B"4544.44%
10.Salák Alois, Bajtler LubošTJ Sokol Starý Kolín "A"2340.00%
11.Dzurko Michal, Výborný PavelStolní tenis Kolín "B"4640.00%
12.Petřík Petr, Březina Miroslav st.SK Nová Ves "A"2433.33%
13.Pros Jan, Pros JaroslavStolní tenis Kolín "B"3633.33%
14.Škopek Martin, Sixta PavelTJ Sokol Velim "A"2528.57%
15.Vojtíšek Tomáš, Skyva MilanSokol Zásmuky "A"2722.22%
16.Koubek Václav, Čížek MartinST Býchory1420.00%
17.Novák Ladislav, Heincl JiříFK Kolín "D"1420.00%
18.Růžičková Klára, Stránská AnnaViktoria Radim "A"2820.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Suchý Ladislav, Skyva MilanSokol Zásmuky "A"30100.00%
2.Ptáček Petr, Záboj MatějFK Kolín "D"30100.00%
3.Krastev Dilyan, Bajtler LubošTJ Sokol Starý Kolín "A"20100.00%
4.Svojša Petr, Lágner VáclavViktoria Radim "A"20100.00%
5.Klimeš Vladimír, Skývová LenkaSokol Zásmuky "A"20100.00%
6.Ptáček František st., Ptáček PetrFK Kolín "D"10100.00%
7.Lhoták Lubor, Svoboda KarelTJ Sokol Velký Osek "B"10100.00%
8.Kahoun Václav, Bajtler LubošTJ Sokol Starý Kolín "A"10100.00%
9.Bajtler Luboš, Havránek StanislavTJ Sokol Starý Kolín "A"10100.00%
10.Krastev Dilyan, Havránek StanislavTJ Sokol Starý Kolín "A"10100.00%
11.Ptáček Petr, Vokounová AdélaFK Kolín "D"10100.00%
12.Bodlák Karel, Kačírek DavidSK Nová Ves "A"10100.00%
13.Pak Viktor, Rob KarelTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"10100.00%
14.Říha Vlastimil, Lágner VáclavViktoria Radim "A"10100.00%
15.Lágner Václav, Proroková EliškaViktoria Radim "A"10100.00%
16.Dej František, Škopek MartinTJ Sokol Velim "A"10100.00%
17.Čihák Jaroslav, Chvojka AntonínTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"10100.00%
18.Novák Robert, Budský RadekTJ Klučov "A"10100.00%
19.Pros Jaroslav, Výborný PavelStolní tenis Kolín "B"10100.00%
20.Moravec Václav, Liška JanTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"10100.00%
21.Skyva Milan, Cikán MiloslavSokol Zásmuky "A"10100.00%
22.Svoboda Pavel, Svoboda KarelTJ Sokol Velký Osek "B"10100.00%
23.Suchý Ladislav, Neštuk JaroslavSokol Zásmuky "A"10100.00%
24.Ševčík Jiří ml., Dvořák VladimírTJ Klučov "A"10100.00%
25.Moravec Václav, Novák PetrTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"10100.00%
26.Chlad Martin, Kašpar MilanSokol Zásmuky "A"10100.00%
27.Kopiště Milan, Heincl JiříFK Kolín "D"10100.00%
28.Martin Josef ml., Spáčil LadislavTJ Klučov "A"10100.00%
29.Pros Jan, Dzurko MichalStolní tenis Kolín "B"10100.00%
30.Lágner Václav, Hovorka TomášViktoria Radim "A"10100.00%
31.Doskočil Václav, Růžičková KláraViktoria Radim "A"10100.00%
32.Petřík Petr, Šíma RomanSK Nová Ves "A"10100.00%
33.Svoboda Miloš, Holler JanStolní tenis Kolín "A"10100.00%
34.Kahoun Václav, Krastev DilyanTJ Sokol Starý Kolín "A"10100.00%
35.Šafránek Jaroslav, Holeček MartinSK Nová Ves "A"10100.00%
36.Pych Luděk, Petřík DanielSK Nová Ves "A"10100.00%
37.Stránská Anna, Meserod VáclavViktoria Radim "A"10100.00%
38.Svoboda Miloš, Lain LukášStolní tenis Kolín "A"10100.00%
39.Svojša Petr, Doskočil VáclavViktoria Radim "A"2166.67%
40.Říha Vlastimil, Doskočil VáclavViktoria Radim "A"2166.67%
41.Nekovář Petr, Ptáček František st.FK Kolín "D"2166.67%
42.Moravec Václav, Chvojka AntonínTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"1150.00%
43.Vokounová Adéla, Nekovář PetrFK Kolín "D"1150.00%
44.Klimeš Vladimír, Suchý LadislavSokol Zásmuky "A"2250.00%
45.Vokounová Adéla, Ptáček František st.FK Kolín "D"1150.00%
46.Svoboda Pavel, Lhoták LuborTJ Sokol Velký Osek "B"1150.00%
47.Skyva Milan, Švec JosefSokol Zásmuky "A"1150.00%
48.Lambert Zdeněk, Budský RadekTJ Klučov "A"1150.00%
49.Moravec Václav, Rob KarelTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"1150.00%
50.Ševčík Jiří ml., Martin Josef ml.TJ Klučov "A"2250.00%
51.Výborný Pavel, Malenovský AlešStolní tenis Kolín "B"1150.00%
52.Čebiš Luboš, Mokříž BohuslavTJ Sokol Velký Osek "B"1150.00%
53.Doskočil Václav, Stránská AnnaViktoria Radim "A"2250.00%
54.Nutilová Vendula, Novák LadislavFK Kolín "D"1233.33%
55.Cikán Miloslav, Skývová LenkaSokol Zásmuky "A"1325.00%
56.Vokounová Adéla, Heincl JiříFK Kolín "D"1325.00%
57.Vokounová Adéla, Bártová VěraFK Kolín "D"1325.00%
58.Hruška Václav, Čížek JiříST Býchory1325.00%
59.Pokorný Jaroslav, Röhrl TheodorTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"010.00%
60.Nutilová Vendula, Heincl JiříFK Kolín "D"010.00%
61.Petřík Petr, Šafránek JaroslavSK Nová Ves "A"010.00%
62.Spáčil Ladislav, TJ Klučov "A"010.00%
63.Řehák Josef st., Březina Miroslav st.SK Nová Ves "A"010.00%
64.Pych Luděk, Petřík PetrSK Nová Ves "A"010.00%
65.Pros Jan, Malenovský AlešStolní tenis Kolín "B"010.00%
66.Pych Luděk, Kačírek DavidSK Nová Ves "A"010.00%
67.Spáčil Ladislav, Pitro MiroslavTJ Klučov "A"010.00%
68.Moravec Václav, Pak ViktorTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"010.00%
69.Pak Viktor, Liška JanTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"010.00%
70.Růžičková Klára, Říha VlastimilViktoria Radim "A"010.00%
71.Čihák Jaroslav, Liška JanTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"010.00%
72.Laštovička Jiří, Konrád MartinTJ Sokol Velký Osek "B"010.00%
73.Čížek Jiří, Čížek MartinST Býchory010.00%
74.Lambert Zdeněk, Ševčík Jiří ml.TJ Klučov "A"010.00%
75.Lágner Václav, Doskočil VáclavViktoria Radim "A"010.00%
76.Douša Ivan, Kaše JakubTJ Klučov "A"010.00%
77.Novák Ladislav, Kopiště MilanFK Kolín "D"010.00%
78.Vendl Milan, Čížek MartinST Býchory010.00%
79.Bártová Věra, Heincl JiříFK Kolín "D"010.00%
80.Douša Ivan, Dvořák VladimírTJ Klučov "A"010.00%
81.Březina Miroslav st., Bodlák KarelSK Nová Ves "A"010.00%
82.Douša Ivan, Martin Josef ml.TJ Klučov "A"010.00%
83.Liška Jan, Pačes LadislavTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"010.00%
84.Lhoták Lubor, Mokříž BohuslavTJ Sokol Velký Osek "B"010.00%
85.Hovorka Tomáš, Meserod VáclavViktoria Radim "A"010.00%
86.Havlíček Vladimír, Holler JanStolní tenis Kolín "A"010.00%
87.Klimeš Vladimír, Skyva MilanSokol Zásmuky "A"010.00%
88.Suchý Ladislav, Švec JosefSokol Zásmuky "A"010.00%
89.Stránská Anna, Hovorka TomášViktoria Radim "A"010.00%
90.Lágner Václav, Stránská AnnaViktoria Radim "A"010.00%
91.Lhoták Lubor, Otta JiříTJ Sokol Velký Osek "B"010.00%
92.Řehák Josef st., Šíma RomanSK Nová Ves "A"010.00%
93.Klimeš Vladimír, Vojtíšek TomášSokol Zásmuky "A"010.00%
94.Proroková Eliška, Meserod VáclavViktoria Radim "A"010.00%
95.Klimeš Vladimír, Švec JosefSokol Zásmuky "A"010.00%
96.Řehák Josef st., Kačírek DavidSK Nová Ves "A"010.00%
97.Vojtíšek Tomáš, Švec JosefSokol Zásmuky "A"010.00%
98.Pros Jaroslav, Malenovský AlešStolní tenis Kolín "B"010.00%
99.Záboj Matěj, Vokounová AdélaFK Kolín "D"020.00%
100.Bártová Věra, Novák LadislavFK Kolín "D"020.00%
101.Dvořák Vladimír, Lambert ZdeněkTJ Klučov "A"020.00%
102.Švec Josef, Cikán MiloslavSokol Zásmuky "A"020.00%
103.Bártová Věra, Nekovář PetrFK Kolín "D"020.00%
104.Klimeš Vladimír, Chlad MartinSokol Zásmuky "A"020.00%
105.Skývová Lenka, Švec JosefSokol Zásmuky "A"020.00%
106.Novák Petr, Pačes LadislavTJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"020.00%
107.Heincl Jiří, Nekovář PetrFK Kolín "D"020.00%
108.Klimeš Vladimír, Cikán MiloslavSokol Zásmuky "A"030.00%
109.Hruška Václav, Vendl MilanST Býchory030.00%
110.Bártová Věra, Nutilová VendulaFK Kolín "D"040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline