Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 2. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Prorok Jaroslav, Proroková EliškaViktoria Radim "C"200100.00%
2.Havránek Stanislav, Drbohlav TomášTJ Sokol Starý Kolín "B"15193.75%
3.Tvrdík Leoš, Voslař JiříSK Nová Ves "D"14382.35%
4.Melichar Lukáš, Vyšata PavelTJ Sokol Starý Kolín "B"14477.78%
5.Buriánek Vladislav, Buriánek DanielTJ Sokol Týnec n. L. "C"12570.59%
6.Otta Jiří, Zach DanielTJ Sokol Velký Osek "D"7370.00%
7.Meserod Václav, Hovorka TomášViktoria Radim "C"11664.71%
8.Slabý Jaroslav, Pikner JanTTC Dobřichovská Pivnice "A"8561.54%
9.Souček Radek, Malec JanTTC Dobřichovská Pivnice "A"6460.00%
10.Gebert Jiří, Ježek JiříTTC Dobřichovská Pivnice "B"7653.85%
11.Dzurko Josef, Kuta DavidStolní tenis Kolín "D"5550.00%
12.Komárek Jan, Komárek JosefTJ Sokol Plaňany5550.00%
13.Chodová Tereza, Mašek DominikTJ Sokol Velký Osek "E"5645.45%
14.Vlk Filip, Hynčica JakubFK Kolín "E"3730.00%
15.Švára Petr, Mašín PavelTTC Dobřichovská Pivnice "B"31318.75%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Svoboda Jan, Jeřala LukášTJ Sokol Velim "B"50100.00%
2.Sixta Pavel, Jeřala LukášTJ Sokol Velim "B"6185.71%
3.Pych Daniel, Vokřál LukášSK Nová Ves "D"4180.00%
4.Bodláková Tereza, Vokřál LukášSK Nová Ves "D"3350.00%
5.Souček Radek, Horký MiroslavTTC Dobřichovská Pivnice "A"4544.44%
6.Jehlička Jan, Kubelka LukášTJ Sokol Týnec n. L. "C"3442.86%
7.Kukal Antonín, Lejnar PetrTJ Sokol Velký Osek "D"3442.86%
8.Vrkota Jiří, Bodláková TerezaSK Nová Ves "D"3442.86%
9.Žilka Jan, Průcha MartinTJ Sokol Velký Osek "E"2340.00%
10.Kuta David, Punar KamilStolní tenis Kolín "D"2340.00%
11.Fousek Jiří, Kubelka LukášTJ Sokol Týnec n. L. "C"2340.00%
12.Chodová Tereza, Žilka JanTJ Sokol Velký Osek "E"2433.33%
13.Bartoš Vladimír, Mencl ZdeněkTJ Sokol Plaňany2528.57%
14.Dzurko Josef, Kuch TomášStolní tenis Kolín "D"1420.00%
15.Smutný Radek, Bartoš VladimírTJ Sokol Plaňany1420.00%
16.Lain Lukáš, Kuch TomášStolní tenis Kolín "D"1420.00%
17.Smutný Radek, Brůžek PetrTJ Sokol Plaňany1420.00%
18.Ziegelbauer Adam, Váňa DominikTJ Sokol Velký Osek "E"1712.50%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Žižka Ladislav, Psota KarelTJ Sokol Velký Osek "D"40100.00%
2.Otta Jiří, Žižka LadislavTJ Sokol Velký Osek "D"30100.00%
3.Hanušová Blanka, Zach DanielTJ Sokol Velký Osek "D"30100.00%
4.Dzurko Josef, Punar KamilStolní tenis Kolín "D"20100.00%
5.Otta Jiří, Hanušová BlankaTJ Sokol Velký Osek "D"20100.00%
6.Melichar Lukáš, Pánek DanielTJ Sokol Starý Kolín "B"20100.00%
7.Vrkota Jiří, Vokřál LukášSK Nová Ves "D"20100.00%
8.Prorok Jaroslav, Hovorka TomášViktoria Radim "C"20100.00%
9.Hovorka Tomáš, Verfl MilanViktoria Radim "C"10100.00%
10.Bodláková Tereza, Keltner JosefSK Nová Ves "D"10100.00%
11.Horký Miroslav, Pikner JanTTC Dobřichovská Pivnice "A"10100.00%
12.Bartoš Vladimír, Brůžek PetrTJ Sokol Plaňany10100.00%
13.Jeřala Lukáš, Borovička JakubTJ Sokol Velim "B"10100.00%
14.Chodová Tereza, Kurka JiříTJ Sokol Velký Osek "E"10100.00%
15.Voslař Jiří, Keltner JosefSK Nová Ves "D"10100.00%
16.Trnka Václav, Pikner JanTTC Dobřichovská Pivnice "A"10100.00%
17.Kubelka Lukáš, Cincibus Milan ml.TJ Sokol Týnec n. L. "C"10100.00%
18.Komárek Jan, Mencl ZdeněkTJ Sokol Plaňany10100.00%
19.Vokřál Lukáš, Keltner JosefSK Nová Ves "D"10100.00%
20.Otta Jiří, Otta MartinTJ Sokol Velký Osek "D"10100.00%
21.Lejnar Petr, Psota KarelTJ Sokol Velký Osek "D"10100.00%
22.Malec Jan, Slabý JaroslavTTC Dobřichovská Pivnice "A"10100.00%
23.Pych Daniel, Vrkota JiříSK Nová Ves "D"10100.00%
24.Havránek Stanislav, Melichar LukášTJ Sokol Starý Kolín "B"10100.00%
25.Souček Radek, Slabý JaroslavTTC Dobřichovská Pivnice "A"10100.00%
26.Souček Radek, Procházka MartinTTC Dobřichovská Pivnice "A"10100.00%
27.Slabý Jaroslav, Horký MiroslavTTC Dobřichovská Pivnice "A"10100.00%
28.Buriánek Daniel, Buriánek MichalTJ Sokol Týnec n. L. "C"10100.00%
29.Brůžek Petr, Mencl ZdeněkTJ Sokol Plaňany10100.00%
30.Voslař Jiří, Vokřál LukášSK Nová Ves "D"10100.00%
31.Lejnar Petr, Žižka LadislavTJ Sokol Velký Osek "D"10100.00%
32.Sixta Pavel, Svoboda JanTJ Sokol Velim "B"10100.00%
33.Punar Kamil, Kout MiroslavStolní tenis Kolín "D"10100.00%
34., Drbohlav TomášTJ Sokol Starý Kolín "B"10100.00%
35.Vrkota Jiří, Keltner JosefSK Nová Ves "D"10100.00%
36.Trnka Václav, Horký MiroslavTTC Dobřichovská Pivnice "A"10100.00%
37.Lain Lukáš, Punar KamilStolní tenis Kolín "D"10100.00%
38.Vaňková Zhijing, Kubelka KryštofTJ Sokol Velim "B"10100.00%
39.Sixta Pavel, Borovička JakubTJ Sokol Velim "B"10100.00%
40.Buriánek Michal, Jehlička JanTJ Sokol Týnec n. L. "C"3175.00%
41.Musil Tomáš, Kuta DavidStolní tenis Kolín "D"2166.67%
42.Svoboda Jan, Vaňková ZhijingTJ Sokol Velim "B"1150.00%
43.Kuta David, Kuch TomášStolní tenis Kolín "D"1150.00%
44.Otta Jiří, Lejnar PetrTJ Sokol Velký Osek "D"1150.00%
45.Borovička Jakub, Němec TomášTJ Sokol Velim "B"1150.00%
46.Bartoš Vladimír, Komárek JanTJ Sokol Plaňany1150.00%
47.Fousek Jiří, Buriánek MichalTJ Sokol Týnec n. L. "C"1150.00%
48.Jeřala Lukáš, Vaňková ZhijingTJ Sokol Velim "B"1150.00%
49.Otta Jiří, Kukal AntonínTJ Sokol Velký Osek "D"1150.00%
50.Vyšata Pavel, Pánek DanielTJ Sokol Starý Kolín "B"1150.00%
51.Mencl Zdeněk, Smutný RadekTJ Sokol Plaňany2250.00%
52.Drbohlav Tomáš, Pánek DanielTJ Sokol Starý Kolín "B"1150.00%
53.Sixta Pavel, Kopecký PavelTJ Sokol Velim "B"1150.00%
54.Komárek Josef, Smutný RadekTJ Sokol Plaňany1233.33%
55.Buriánek Daniel, Kubelka LukášTJ Sokol Týnec n. L. "C"1233.33%
56.Kubelka Kryštof, Němec TomášTJ Sokol Velim "B"1233.33%
57.Vaňková Zhijing, Řehák AlešTJ Sokol Velim "B"1325.00%
58.Hanušová Blanka, Kukal AntonínTJ Sokol Velký Osek "D"1325.00%
59.Hyšpler Jan, Kučera OndřejFK Kolín "E"010.00%
60.Musil Tomáš, Kout MiroslavStolní tenis Kolín "D"010.00%
61.Fousek Jiří, Cincibus Milan ml.TJ Sokol Týnec n. L. "C"010.00%
62.Pikner Jan, Procházka MartinTTC Dobřichovská Pivnice "A"010.00%
63.Ježek Jiří, Mašín PavelTTC Dobřichovská Pivnice "B"010.00%
64.Sixta Pavel, Vaňková ZhijingTJ Sokol Velim "B"010.00%
65.Náhlovský David, Nedvěd TomášFK Kolín "E"010.00%
66.Průcha Martin, Kulíček JanTJ Sokol Velký Osek "E"010.00%
67.Borovička Jakub, Vaňková ZhijingTJ Sokol Velim "B"010.00%
68.Řehák Aleš, Resová IvanaTJ Sokol Velim "B"010.00%
69.Komárek Josef, Janeček JanTJ Sokol Plaňany010.00%
70.Ježek Jiří, Švára PetrTTC Dobřichovská Pivnice "B"010.00%
71.Hynčica Jakub, Hušek AdamFK Kolín "E"010.00%
72.Pena Adam, Svoboda JanTJ Sokol Velim "B"010.00%
73.Náhlovský David, Šourek KryštofFK Kolín "E"010.00%
74.Bártová Kateřina, Bártová VěraFK Kolín "E"010.00%
75.Vlk Filip, Hušek AdamFK Kolín "E"010.00%
76.Švára Petr, Souček MichalTTC Dobřichovská Pivnice "B"010.00%
77.Mašín Pavel, Gebert JiříTTC Dobřichovská Pivnice "B"010.00%
78.Kalva Tomáš, Kučera OndřejFK Kolín "E"010.00%
79.Resová Ivana, Jeřala LukášTJ Sokol Velim "B"010.00%
80.Lain Lukáš, Musil TomášStolní tenis Kolín "D"010.00%
81.Krulický Tomáš, Gebert JiříTTC Dobřichovská Pivnice "B"010.00%
82.Kubelka Lukáš, Buriánek MichalTJ Sokol Týnec n. L. "C"010.00%
83.Kulíček Jan, Mašek DominikTJ Sokol Velký Osek "E"010.00%
84.Musil Tomáš, Punar KamilStolní tenis Kolín "D"010.00%
85.Komárek Josef, Bartoš VladimírTJ Sokol Plaňany010.00%
86.Otta Martin, Kukal AntonínTJ Sokol Velký Osek "D"010.00%
87.Hušek Adam, Kučera OndřejFK Kolín "E"010.00%
88.Řehák Aleš, Kubelka KryštofTJ Sokol Velim "B"010.00%
89.Kopecký Pavel, Resová IvanaTJ Sokol Velim "B"010.00%
90.Lain Lukáš, Kout MiroslavStolní tenis Kolín "D"010.00%
91.Kalva Tomáš, Hrouda JakubFK Kolín "E"010.00%
92.Mencl Zdeněk, Komárek JosefTJ Sokol Plaňany010.00%
93.Drbohlav Tomáš, Pánek VítězslavTJ Sokol Starý Kolín "B"010.00%
94.Náhlovský David, Nešpor MichalFK Kolín "E"010.00%
95.Sýkora David, Macků PetrFK Kolín "E"010.00%
96.Sýkora David, Kučera OndřejFK Kolín "E"010.00%
97.Kukal Antonín, Žižka LadislavTJ Sokol Velký Osek "D"010.00%
98.Psota Karel, Otta MartinTJ Sokol Velký Osek "D"010.00%
99.Ježek Jiří, Souček MichalTTC Dobřichovská Pivnice "B"010.00%
100.Šourek Kryštof, Nešpor MichalFK Kolín "E"010.00%
101.Vaňková Zhijing, Pena AdamTJ Sokol Velim "B"010.00%
102.Mašek Dominik, Žilka JanTJ Sokol Velký Osek "E"020.00%
103.Mašín Pavel, Souček MichalTTC Dobřichovská Pivnice "B"020.00%
104.Hynčica Jakub, Kalva TomášFK Kolín "E"020.00%
105.Vlk Filip, Šourek KryštofFK Kolín "E"020.00%
106.Lain Lukáš, Dzurko JosefStolní tenis Kolín "D"020.00%
107.Krulický Tomáš, Ježek JiříTTC Dobřichovská Pivnice "B"020.00%
108.Kulíček Jan, Ziegelbauer AdamTJ Sokol Velký Osek "E"020.00%
109.Náhlovský David, Hušek AdamFK Kolín "E"020.00%
110.Malec Jan, Pikner JanTTC Dobřichovská Pivnice "A"020.00%
111.Váňa Dominik, Průcha MartinTJ Sokol Velký Osek "E"020.00%
112.Fousek Jiří, Jehlička JanTJ Sokol Týnec n. L. "C"020.00%
113.Vlk Filip, Sýkora DavidFK Kolín "E"020.00%
114.Kalva Tomáš, Sýkora DavidFK Kolín "E"030.00%
115.Průcha Martin, Ziegelbauer AdamTJ Sokol Velký Osek "E"030.00%
116.Hušek Adam, Kalva TomášFK Kolín "E"030.00%
117.Vaňková Zhijing, Němec TomášTJ Sokol Velim "B"040.00%
118.Souček Michal, Krulický TomášTTC Dobřichovská Pivnice "B"040.00%
119.Náhlovský David, Kučera OndřejFK Kolín "E"040.00%
120.Punar Kamil, Kuch TomášStolní tenis Kolín "D"040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS