Úspěšnost čtyřher - 2. liga žen skupina C
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vondrová Michaela, Pikolonová ŠárkaSK Jihlava13381.25%
2.Veiglová Jarmila, Kadlčáková AlenaKST Omega Olomouc8466.67%
3.Havlová Zuzana, Šafaříková SandraSokol Čejč13765.00%
4.Koblovská Dominika, Jurdzinová PetraTJ Ostrava KST9756.25%
5.Šprtová Karolína, Šíblová SáraSKST Hodonín C5741.67%
6.Bednářová Lenka, Hrdličková TerezaTTC Moravská Slavia Brno5935.71%
7.Komárková Kateřina, Králová LucieSK Přerov1127.69%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Rusnáková Markéta, Somrová GabrielaSK Frýdlant n.O. B40100.00%
2.Hrachová Marie, Rusnáková MarkétaSK Frýdlant n.O. B30100.00%
3.Somrová Gabriela, Štěpánová GabrielaSK Frýdlant n.O. B20100.00%
4.Hrachová Marie, Daňová BarboraSK Frýdlant n.O. B10100.00%
5.Slezáková Stanislava, Hrabcová HelenaKST Hluk B MP Dream10100.00%
6.Bezděčíková Lenka, Koblovská DominikaTJ Ostrava KST10100.00%
7.Rusnáková Markéta, Daňová BarboraSK Frýdlant n.O. B10100.00%
8.Ilčíková Anežka, Šíblová SáraSKST Hodonín C10100.00%
9.Štěpánová Gabriela, Daňová BarboraSK Frýdlant n.O. B10100.00%
10.Rusnáková Markéta, Štěpánová GabrielaSK Frýdlant n.O. B5183.33%
11.Kopfová Tereza, Králová LucieSK Přerov4180.00%
12.Pinnerová Eliška, Barešová SimonaTJ Sokol Líšeň B6366.67%
13.Telecká Jana, Barešová SimonaTJ Sokol Líšeň B4266.67%
14.Kotásková Petra, Příkaská LenkaSKST Dubňany B2166.67%
15.Velechová Adéla, Prázdná TerezaKST Omega Olomouc2166.67%
16.Kotásková Petra, Kubinová DagmarSKST Dubňany B3350.00%
17.Rusnáková Markéta, Daňová AndreaSK Frýdlant n.O. B1150.00%
18.Vondrová Michaela, Píšová AdélaSK Jihlava2250.00%
19.Bezděčíková Lenka, Jurdzinová PetraTJ Ostrava KST1150.00%
20.Hrabcová Helena, Malíková KláraKST Hluk B MP Dream3350.00%
21.Pinnerová Eliška, Telecká JanaTJ Sokol Líšeň B2340.00%
22.Bednářová Lenka, Havlíčková MichaelaTTC Moravská Slavia Brno1233.33%
23.Havlíčková Michaela, Hrdličková TerezaTTC Moravská Slavia Brno1233.33%
24.Šíblová Sára, Šnajdrová MonikaSKST Hodonín C1233.33%
25.Kotásková Petra, Ševčíková KláraSKST Dubňany B2433.33%
26.Malíková Klára, Hnátková BarboraKST Hluk B MP Dream1516.67%
27.Kotásková Petra, Janků SvatavaSKST Dubňany B010.00%
28.Hlobilová Viktorie, Šnajdrová MonikaSKST Hodonín C010.00%
29.Harvánková Dana, Koblovská DominikaTJ Ostrava KST010.00%
30.Malíková Alžběta, Malíková KláraKST Hluk B MP Dream010.00%
31.Příkaská Lenka, Janků SvatavaSKST Dubňany B010.00%
32.Veiglová Jarmila, Prázdná TerezaKST Omega Olomouc010.00%
33.Kotásková Petra, Kotásková MichaelaSKST Dubňany B010.00%
34.Šnajdrová Monika, Benadová NikolaSKST Hodonín C010.00%
35.Malíková Alžběta, Hnátková BarboraKST Hluk B MP Dream010.00%
36.Hnátková Barbora, Lekešová ZuzanaKST Hluk B MP Dream010.00%
37.Kůřilová Jana, Příkaská LenkaSKST Dubňany B010.00%
38.Kotásková Petra, Kladňáková HanaSKST Dubňany B010.00%
39.Hrabcová Helena, Hnátková BarboraKST Hluk B MP Dream020.00%
40.Králová Lucie, Véghová ViolaSK Přerov020.00%
41.Hrabcová Helena, Malíková AlžbětaKST Hluk B MP Dream020.00%
42.Šnajdrová Monika, Šprtová KarolínaSKST Hodonín C020.00%
43.Prázdná Tereza, Hanáková NelaKST Omega Olomouc040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy