Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Divize
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kadleček Radomír, Kudýn VladimírTJ Tesla Pardubice A15288.24%
2.Štieber Břetislav, Bako RadimTJ Lanškroun A7277.78%
3.Štantejský Ondřej, Kaplan ZdeněkTTC Skuteč12475.00%
4.Pavel Jan, Soukup JanTJ Sokol Česká Třebová A5271.43%
5.Šindelář Pavel, Charvát OndřejTJ Sokol Chrudim A12666.67%
6.Merta Jakub, Štrofová TerezaTJ Sokol Borová B8466.67%
7.Jányš Ondřej, Mynář VojtěchTJ Lanškroun A6366.67%
8.Čopián Štefan, Janák MartinTTC Ústí nad Orlicí A11664.71%
9.Malinský Tomáš, Netolický TomášKST Linea Chrudim A13861.90%
10.Vraštil Lukáš, Frolík TomášTJ Jiskra Holice B12860.00%
11.Hanousek Ondřej, Rubeš MichalTJ Sokol Chrudim A12957.14%
12.Kantorek Jiří, Procházka JiříTTC Ústí nad Orlicí A10855.56%
13.Hodas David, Kaplan VojtěchTTC Ústí nad Orlicí B7653.85%
14.Štieber Břetislav, Bako AdamTJ Lanškroun A5645.45%
15.Rulík Jiří, Stehlík MilanTJ Sokol Chrudim B101245.45%
16.Lukeš Marek, Pytlík JiříTJ Tesla Pardubice A3442.86%
17.Dalecký Petr, Langr LukášTJ Sokol Borová B3442.86%
18.Maděra Jaroslav, Zítka PatrikTJ Slovan Moravská Třebová5741.67%
19.Bureš Jaroslav, Steklý TiborTJ Sokol Chrudim B4640.00%
20.Motl Daniel, Doležal JanTTC Ústí nad Orlicí B6940.00%
21.Bureš Jaroslav, Joska VojtěchTJ Sokol Chrudim B4833.33%
22.Patka Václav, Hýbl TomášTJ Sokol Česká Třebová A51131.25%
23.Dočekal Tomáš, Netolický JanKST Linea Chrudim A4930.77%
24.Bezdíček Bohumil, Netolický LukášTTC Skuteč1614.29%
25.Zítka Patrik, Riemer TomášTJ Slovan Moravská Třebová1614.29%
26.Riemer Tomáš, Vykydal LubomírTJ Slovan Moravská Třebová1811.11%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Patka Václav, Pavel JanTJ Sokol Česká Třebová A50100.00%
2.Janča Miroslav, Dalecký PetrTJ Sokol Borová B30100.00%
3.Socha Zdeněk, Švec JanTJ Jiskra Holice B20100.00%
4.Theodor Jiří, Hladík MiroslavTJ Jiskra Holice B20100.00%
5.Merta Jakub, Langr LukášTJ Sokol Borová B20100.00%
6.Zajíček Miroslav, Hladík MiroslavTJ Jiskra Holice B20100.00%
7.Wávra Pavel, Steinmetz RomanTJ Sokol Česká Třebová A20100.00%
8.Kudýn Petr, Kudýn VladimírTJ Tesla Pardubice A20100.00%
9.Merta Jakub, Stránský MatějTJ Sokol Borová B20100.00%
10.Vrba Jan, Dalecký PetrTJ Sokol Borová B10100.00%
11.Mynář Vojtěch, Chládek PavelTJ Lanškroun A10100.00%
12.Maděra Jaroslav, Kalandra Miloslav ml.TJ Slovan Moravská Třebová10100.00%
13.Zítka Patrik, Mrva MilanTJ Slovan Moravská Třebová10100.00%
14.Pavel Jan, Plíva RomanTJ Sokol Česká Třebová A10100.00%
15.Mynář Vojtěch, Bako AdamTJ Lanškroun A10100.00%
16.Dočekal Tomáš, Polach MiroslavKST Linea Chrudim A10100.00%
17.Kaplan Vojtěch, Hájek LadislavTTC Ústí nad Orlicí B10100.00%
18.Janča Miroslav, Stránský MatějTJ Sokol Borová B10100.00%
19.Šindelář Pavel, Rubeš MichalTJ Sokol Chrudim A10100.00%
20.Hodas David, Hájek LadislavTTC Ústí nad Orlicí B10100.00%
21.Novák Aleš, Kaplan VojtěchTTC Ústí nad Orlicí B10100.00%
22.Netolický Lukáš, Štantejský OndřejTTC Skuteč5183.33%
23.Dočekal Tomáš, Steiner PetrKST Linea Chrudim A3175.00%
24.Pytlík Jiří, Kudýn PetrTJ Tesla Pardubice A4266.67%
25.Merta Jakub, Dalecký PetrTJ Sokol Borová B2166.67%
26.Vrba Jan, Štrofová TerezaTJ Sokol Borová B3260.00%
27.Štieber Břetislav, Vybíral FilipTJ Lanškroun A1150.00%
28.Langr Lukáš, Štrofová TerezaTJ Sokol Borová B1150.00%
29.Netolický Lukáš, Zelinka RobertTTC Skuteč2250.00%
30.Soukup Jan, Plíva RomanTJ Sokol Česká Třebová A1150.00%
31.Šindelář Pavel, Stehlík VojtěchTJ Sokol Chrudim A1150.00%
32.Netolický Lukáš, Beránek MichalTTC Skuteč1150.00%
33.Janák Martin, Svojanovský RadimTTC Ústí nad Orlicí A1150.00%
34.Dalecký Petr, Stránský MatějTJ Sokol Borová B2250.00%
35.Bezdíčková Lenka, Hodas DavidTTC Ústí nad Orlicí B1150.00%
36.Hýbl Tomáš, Malina MilanTJ Sokol Česká Třebová A1150.00%
37.Lukeš Marek, Kudýn PetrTJ Tesla Pardubice A2250.00%
38.Hladík Miroslav, Socha ZdeněkTJ Jiskra Holice B3350.00%
39.Hájek Ladislav, Motl DanielTTC Ústí nad Orlicí B1150.00%
40.Pavel Jan, Wávra PavelTJ Sokol Česká Třebová A1233.33%
41.Lukeš Marek, Karcol MartinTJ Tesla Pardubice A1233.33%
42.Kaplan Vojtěch, Doležal JanTTC Ústí nad Orlicí B1233.33%
43.Zajíček Miroslav, Socha ZdeněkTJ Jiskra Holice B2433.33%
44.Kalandra Miloslav ml., Mrva MilanTJ Slovan Moravská Třebová1325.00%
45.Zelinka Robert, Bezdíček BohumilTTC Skuteč1420.00%
46.Zajíček Miroslav, Košťál JiříTJ Jiskra Holice B010.00%
47.Bako Adam, Jányš OndřejTJ Lanškroun A010.00%
48.Murdych Tomáš, Theodor JiříTJ Jiskra Holice B010.00%
49.Netolický Jan, Procházka PetrKST Linea Chrudim A010.00%
50.Hodas David, Doležal JanTTC Ústí nad Orlicí B010.00%
51.Čopián Štefan, Svojanovský RadimTTC Ústí nad Orlicí A010.00%
52.Hanousek Ondřej, Charvát OndřejTJ Sokol Chrudim A010.00%
53.Dočekal Tomáš, Budinský PetrKST Linea Chrudim A010.00%
54.Zelinka Robert, Vyčichl MichalTTC Skuteč010.00%
55.Motl Daniel, Hodas DavidTTC Ústí nad Orlicí B010.00%
56.Procházka Jiří, Čopián ŠtefanTTC Ústí nad Orlicí A010.00%
57.Štrofová Tereza, Štrof JaroslavTJ Sokol Borová B010.00%
58.Vybíral Filip, Mynář VojtěchTJ Lanškroun A010.00%
59.Netolický Jan, Steiner PetrKST Linea Chrudim A010.00%
60.Socha Zdeněk, Murdych TomášTJ Jiskra Holice B010.00%
61.Pavel Jan, Rybka MartinTJ Sokol Česká Třebová A010.00%
62.Chládek Pavel, Jányš OndřejTJ Lanškroun A010.00%
63.Šindelář Pavel, Foltýn LukášTJ Sokol Chrudim A010.00%
64.Doležal Jan, Doležal TomášTTC Ústí nad Orlicí B010.00%
65.Dočekal Tomáš, Netolický TomášKST Linea Chrudim A010.00%
66.Wávra Petr, Wávra PavelTJ Sokol Česká Třebová A010.00%
67.Patka Václav, Wávra PavelTJ Sokol Česká Třebová A010.00%
68.Kudýn Petr, Loudil JanTJ Tesla Pardubice A010.00%
69.Netolický Jan, Malinský TomášKST Linea Chrudim A010.00%
70.Langr Lukáš, Vybíral JakubTJ Lanškroun A010.00%
71.Mrva Milan, Vykydal LubomírTJ Slovan Moravská Třebová020.00%
72.Vybíral Filip, Bako RadimTJ Lanškroun A020.00%
73.Kadleček Radomír, Kudýn PetrTJ Tesla Pardubice A020.00%
74.Kadleček Radomír, Lukeš MarekTJ Tesla Pardubice A020.00%
75.Soukup Jan, Wávra PavelTJ Sokol Česká Třebová A020.00%
76.Maděra Jaroslav, Mrva MilanTJ Slovan Moravská Třebová020.00%
77.Hodas David, Doležal TomášTTC Ústí nad Orlicí B020.00%
78.Zítka Patrik, Vykydal LubomírTJ Slovan Moravská Třebová020.00%
79.Maděra Jaroslav, Riemer TomášTJ Slovan Moravská Třebová020.00%
80.Kantorek Jiří, Hrdina LukášTTC Ústí nad Orlicí A020.00%
81.Bezdíček Bohumil, Beránek MichalTTC Skuteč020.00%
82.Jányš Ondřej, Bako RadimTJ Lanškroun A020.00%
83.Chládek Pavel, Langr LukášTJ Lanškroun A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy