Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Michalec Roman, Kopecký PavelTJ Trojovice16288.89%
2.Tesner Tomáš, Malinský MartinTJ Trojovice12380.00%
3.Joska Vojtěch, Sedláčková TerezaTJ Sokol Chrudim C8280.00%
4.Kadlec Zdeněk, Charvát JaroslavTJ Jiskra Heřmanův Městec14477.78%
5.Rybenský Dušan, Polanský JiříTTC Medovinka Hlinsko A12475.00%
6.Foltýn Lukáš, Jirka LukášTJ Sokol Chrudim C6275.00%
7.Buchal Dušan, Joska MilošTJ Jiskra Heřmanův Městec14573.68%
8.Kosek Petr, Řezníček DavidTTC Medovinka Hlinsko A9469.23%
9.Volhejn Jan, Moder JiříSK Starý Mateřov10566.67%
10.Polach Miroslav, Michek JakubKST Linea Chrudim B4266.67%
11.Karcol Martin, Lukeš MarekTJ Tesla Pardubice C7558.33%
12.Sourada Petr, Tajovský VáclavTJ Sokol Chrudim D4450.00%
13.Houdek Roman, Budera JaroslavSK Starý Mateřov4450.00%
14.Černý Stanislav, Kalina PetrTTC Medovinka Hlinsko B3350.00%
15.Hort Miloš, Krejčí VladimírTJ Sokol Chrudim D4544.44%
16.Licek Radim, Špaňůr JosefTJ Lokomotiva Pardubice B3537.50%
17.Špaňůr Josef, Kolář MichalTJ Lokomotiva Pardubice B2528.57%
18.Lacina Martin, Bubeník MichalTJ Tesla Pardubice C2625.00%
19.Juklová Kateřina, Sedláčková TerezaTJ Sokol Chrudim C060.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Netolický Jan, Procházka PetrKST Linea Chrudim B50100.00%
2.Volhejn Jan, Firich LadislavSK Starý Mateřov40100.00%
3.Polanský Jiří, Kosek PetrTTC Medovinka Hlinsko A30100.00%
4.Ecler Michal, Rázek FrantišekTJ Lokomotiva Pardubice B20100.00%
5.Novotný Luboš, Zajíček MartinTJ Tesla Pardubice B20100.00%
6.Černý Stanislav, Smékal PetrTTC Medovinka Hlinsko B10100.00%
7.Petřík Tomáš, Loudil JanTJ Tesla Pardubice B10100.00%
8.Weber Jan, Karcol MartinTJ Tesla Pardubice C10100.00%
9.Kachlík Jan ml., Kadlec ZdeněkTJ Jiskra Heřmanův Městec10100.00%
10.Houba Ondřej, Vašek JanTTC Medovinka Hlinsko B10100.00%
11.Saifr Vladimír, Škarvada VladimírTTC Medovinka Hlinsko B10100.00%
12.Dočkal Radek, Špaňůr JosefTJ Lokomotiva Pardubice B10100.00%
13.Petřík Tomáš, Kolísek MiroslavTJ Tesla Pardubice B10100.00%
14.Kalhous Vlastimil, Miřejovský JanTJ Tesla Pardubice C10100.00%
15.Michalec Roman, Malinský MartinTJ Trojovice10100.00%
16.Ecler Michal, Kolář MichalTJ Lokomotiva Pardubice B4180.00%
17.Černý Stanislav, Škarvada VladimírTTC Medovinka Hlinsko B4180.00%
18.Marel David, Zajíček MartinTJ Tesla Pardubice B3175.00%
19.Tesner Tomáš, Kopecký Pavel st.TJ Trojovice2166.67%
20.Polach Miroslav, Procházka PetrKST Linea Chrudim B2166.67%
21.Sedláčková Tereza, Jirka LukášTJ Sokol Chrudim C1150.00%
22.Netolický Tomáš, Netolický JanKST Linea Chrudim B2250.00%
23.Kalhous Vlastimil, Bubeník MichalTJ Tesla Pardubice C1150.00%
24.Pánek Libor, Herudek MiroslavTJ Tesla Pardubice B1150.00%
25.Pánek Libor, Novotný LubošTJ Tesla Pardubice B1150.00%
26.Houdek Roman, Mudruňka KarelSK Starý Mateřov2250.00%
27.Šula Petr, Jirka LukášTJ Sokol Chrudim C1150.00%
28.Lacina Martin, Urbánek DavidTJ Tesla Pardubice C1150.00%
29.Bachura Libor, Licek RadimTJ Lokomotiva Pardubice B2250.00%
30.Lacina Martin, Kalhous VlastimilTJ Tesla Pardubice C1150.00%
31.Stehlík Vojtěch, Šnor KarelTJ Sokol Chrudim D1150.00%
32.Tajovský Václav, Stehlík VojtěchTJ Sokol Chrudim D1150.00%
33.Rybenský Dušan, Řezníček DavidTTC Medovinka Hlinsko A1150.00%
34.Bachura Libor, Rázek FrantišekTJ Lokomotiva Pardubice B2250.00%
35.Stehlík Vojtěch, Sourada PetrTJ Sokol Chrudim D1150.00%
36.Bříza Martin, Kalina PetrTTC Medovinka Hlinsko B1233.33%
37.Novotný Luboš, Loudil JanTJ Tesla Pardubice B1233.33%
38.Boháč Milan, Řezníček DavidTTC Medovinka Hlinsko A1233.33%
39.Polach Miroslav, Chlebeček MarekKST Linea Chrudim B1233.33%
40.Zajíček Martin, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice B1233.33%
41.Spálenský Ivan, Černý StanislavTTC Medovinka Hlinsko B1325.00%
42.Petřík Tomáš, Marel DavidTJ Tesla Pardubice B1325.00%
43.Novotný Luboš, Herudek MiroslavTJ Tesla Pardubice B1420.00%
44.Krejčí Vladimír, Sourada PetrTJ Sokol Chrudim D1420.00%
45.Herudek Miroslav, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice B010.00%
46.Foltýn Lukáš, Šula PetrTJ Sokol Chrudim C010.00%
47.Foltýn Michal, Vítek DanielTJ Sokol Chrudim C010.00%
48.Pojman Jan, Štěpánek PetrTJ Tesla Pardubice C010.00%
49.Vojtěch Petr, Tvrdík JanTJ Tesla Pardubice C010.00%
50.Himmel David, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice B010.00%
51.Kalina Petr, Spálenský IvanTTC Medovinka Hlinsko B010.00%
52.Lukeš Marek, Bubeník MichalTJ Tesla Pardubice C010.00%
53.Houba Ondřej, Kalina PetrTTC Medovinka Hlinsko B010.00%
54.Škarvada Vladimír, Kalina PetrTTC Medovinka Hlinsko B010.00%
55.Buchal Dušan, Kadlec ZdeněkTJ Jiskra Heřmanův Městec010.00%
56.Polach Miroslav, Pilař JaroslavKST Linea Chrudim B010.00%
57.Krejčí Vladimír, Tajovský VáclavTJ Sokol Chrudim D010.00%
58.Juklová Kateřina, Foltýn MichalTJ Sokol Chrudim C010.00%
59., KST Linea Chrudim B010.00%
60.Lacina Martin, Weber JanTJ Tesla Pardubice C010.00%
61.Šula Petr, Joska VojtěchTJ Sokol Chrudim C010.00%
62., Foltýn MichalTJ Sokol Chrudim C010.00%
63.Karcol Martin, Kalhous VlastimilTJ Tesla Pardubice C010.00%
64.Vašek Jan, Pospíšil JaroslavTTC Medovinka Hlinsko B010.00%
65.Procházka Petr, Michek JakubKST Linea Chrudim B010.00%
66.Horáková Eva, Dočkal RadekTJ Lokomotiva Pardubice B010.00%
67.Karcol Martin, Lacina MartinTJ Tesla Pardubice C010.00%
68.Karcol Martin, Karcol JaroslavTJ Tesla Pardubice C010.00%
69.Tvrdík Jan, Urbánek DavidTJ Tesla Pardubice C010.00%
70.Černý Stanislav, Bříza MartinTTC Medovinka Hlinsko B010.00%
71.Ecler Michal, Licek RadimTJ Lokomotiva Pardubice B010.00%
72.Saifr Vladimír, Pospíšil JaroslavTTC Medovinka Hlinsko B010.00%
73.Houdek Roman, Firich LuděkSK Starý Mateřov010.00%
74.Špaňůr Josef, Horáková EvaTJ Lokomotiva Pardubice B010.00%
75.Mudruňka Karel, Volhejn DanSK Starý Mateřov010.00%
76.Štěpánek Petr, Tvrdík JanTJ Tesla Pardubice C010.00%
77.Michalec Roman, Kopecký Pavel st.TJ Trojovice010.00%
78.Pospíšil Jaroslav, Zahálka VojtěchTTC Medovinka Hlinsko B020.00%
79.Houdek Roman, Firich LadislavSK Starý Mateřov020.00%
80.Stehlík Vojtěch, Krejčí VladimírTJ Sokol Chrudim D020.00%
81.Foltýn Lukáš, Foltýn MichalTJ Sokol Chrudim C020.00%
82.Rázek František, Licek RadimTJ Lokomotiva Pardubice B020.00%
83.Volhejn Dan, Budera JaroslavSK Starý Mateřov020.00%
84.Bříza Martin, Zíb PetrTTC Medovinka Hlinsko B020.00%
85.Vojtěch Petr, Pojman JanTJ Tesla Pardubice C020.00%
86.Bříza Martin, Saifr VladimírTTC Medovinka Hlinsko B020.00%
87.Pospíšil Jaroslav, Bříza MartinTTC Medovinka Hlinsko B020.00%
88.Houdek Roman, Volhejn DanSK Starý Mateřov020.00%
89.Michek Jakub, Chlebeček MarekKST Linea Chrudim B020.00%
90.Procházková Jana, Procházka PetrKST Linea Chrudim B020.00%
91.Bříza Martin, Smékal PetrTTC Medovinka Hlinsko B020.00%
92.Jirka Lukáš, Juklová KateřinaTJ Sokol Chrudim C020.00%
93.Hort Miloš, Tajovský VáclavTJ Sokol Chrudim D020.00%
94.Foltýn Lukáš, Vítek DanielTJ Sokol Chrudim C020.00%
95.Pilař Jaroslav, Chlebeček MarekKST Linea Chrudim B030.00%
96.Netolický Jan, Michek JakubKST Linea Chrudim B030.00%
97.Chlebeček Marek, Procházka PetrKST Linea Chrudim B030.00%
98.Novotný Luboš, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice B030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy