Úspěšnost čtyřher - 2. liga žen skupina B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Pěnkavová Kristýna, Pytlíková TerezaSKST Vlašim D12285.71%
2.Bošinová Veronika, Bošinová AnetaSKST Vlašim E9281.82%
3.Nováková Martina, Smíšková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem B9281.82%
4.Macurová Andrea, Šitinová PetraSK Dobré B15575.00%
5.Svojanovská Jana, Bezdíčková LenkaTTC Ústí nad Orlicí B12666.67%
6.Svatoňová Tereza, Polanská JanaSKST Děčín6460.00%
7.Hlávková Hana, Doucková AnetaSK Dobré C6554.55%
8.Koutská Marie, Faiglová KamilaKST Jirkov TECHNOLINE71236.84%
9.Sedláčková Tereza, Juklová KateřinaTJ Sokol Chrudim3827.27%
10.Bačinová Pavla, Koďousková EliškaSK Dobré D41225.00%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Částková Eliška, Cyranyová LucieTTC Ústí nad Orlicí A20100.00%
2.Pytlíková Tereza, Zelingrová KamilaSKST Vlašim D20100.00%
3.Zemanová Michaela, Doucková AnetaSK Dobré C20100.00%
4.Míková Karolína, Pěnkavová KristýnaSKST Vlašim D20100.00%
5.Nováková Eva, Kacálková KristýnaSKST Děčín10100.00%
6.Šitinová Petra, Hejzlarová LucieSK Dobré B10100.00%
7.Bošinová Veronika, Lajdová AnežkaSKST Vlašim E10100.00%
8.Krupová Soňa, Svojanovská JanaTTC Ústí nad Orlicí B10100.00%
9.Nováková Eva, Schneiderová JanaSKST Děčín10100.00%
10.Macurová Andrea, Hejzlarová LucieSK Dobré B10100.00%
11.Nováková Eva, Svatoňová TerezaSKST Děčín4180.00%
12.Pěnkavová Kristýna, Zelingrová KamilaSKST Vlašim D3175.00%
13.Zemková Barbora, Motlová MonikaTTC Ústí nad Orlicí A3175.00%
14.Bošinová Aneta, Lajdová KarolínaSKST Vlašim E4266.67%
15.Bošinová Aneta, Lajdová AnežkaSKST Vlašim E2166.67%
16.Demjanová Eliška, Koutská MarieKST Jirkov TECHNOLINE2166.67%
17.Schneiderová Jana, Svatoňová TerezaSKST Děčín3260.00%
18.Smíšková Martina, Brabencová PavlínaSKP Sever Ústí nad Labem B1150.00%
19.Nováková Martina, Brabencová PavlínaSKP Sever Ústí nad Labem B1150.00%
20.Hlávková Hana, Zemanová MichaelaSK Dobré C1150.00%
21.Sedláčková Tereza, Sedláčková MartinaTJ Sokol Chrudim3442.86%
22.Motlová Monika, Cyranyová LucieTTC Ústí nad Orlicí A2433.33%
23.Vokounová Adéla, Stránská AnnaTJ Sokol Poděbrady3633.33%
24.Bečvářová Michaela, Stránská AnnaTJ Sokol Poděbrady1325.00%
25.Vokounová Adéla, Čubová JanaTJ Sokol Poděbrady1325.00%
26.Částková Eliška, Motlová MonikaTTC Ústí nad Orlicí A1516.67%
27.Šedová Eliška, Cacková TerezaTTC Ústí nad Orlicí B010.00%
28.Lajdová Karolína, Bošinová VeronikaSKST Vlašim E010.00%
29.Svojanovská Jana, Šedová EliškaTTC Ústí nad Orlicí B010.00%
30.Bezdíčková Lenka, Šedová EliškaTTC Ústí nad Orlicí B010.00%
31.Sedláčková Tereza, Nováková KristýnaTJ Sokol Chrudim010.00%
32.Jílková Vanesa, Laubová ŽanetaTJ Sokol Chrudim010.00%
33.Smíšková Martina, Kohlmannová AnetaSKP Sever Ústí nad Labem B010.00%
34.Bačinová Lucie, Ducháčová KateřinaSK Dobré D010.00%
35.Rozínková Monika, Doucková AnetaSK Dobré C010.00%
36.Rozínková Monika, Grimmerová DianaSK Dobré C020.00%
37.Koďousková Eliška, Bačinová LucieSK Dobré D020.00%
38.Částková Eliška, Motlová JitkaTTC Ústí nad Orlicí A020.00%
39.Smíšková Martina, Vašinová KarinaSKP Sever Ústí nad Labem B020.00%
40.Juklová Kateřina, Nováková KristýnaTJ Sokol Chrudim020.00%
41.Čubová Jana, Bečvářová MichaelaTJ Sokol Poděbrady020.00%
42.Cyranyová Lucie, Motlová JitkaTTC Ústí nad Orlicí A020.00%
43.Grimmerová Diana, Švábová Ráchel MagdalénaSK Dobré C020.00%
44.Rozínková Monika, Švábová Ráchel MagdalénaSK Dobré C020.00%
45.Vokounová Adéla, Bečvářová MichaelaTJ Sokol Poděbrady030.00%
46.Bačinová Pavla, Bačinová LucieSK Dobré D030.00%
47.Nováková Martina, Kohlmannová AnetaSKP Sever Ústí nad Labem B040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS