Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž I.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vlček Radim, Hladil RadekTJ DDM Valašské Meziříčí B10190.91%
2.Beníček Martin, Smetana MarcelTJ Nivnice16384.21%
3.Žmolík Lukáš, Žmolík PavelTJ Nivnice13572.22%
4.Bártek Dušan, Panáček AntonT.J. Sokol Vsetín11664.71%
5.Mikulenka Zdeněk, Mikulenka PetrTJ Vidče9564.29%
6.Dorňák František, Dorňák ZdeněkSport centrum Bylnice12763.16%
7.Tůma Tomáš, Hrdina JanSK Spartak Hulín12763.16%
8.Hošťálek Petr, Šabík VladimírSK Spartak Hulín12860.00%
9.Kolaja Radomil, Kučera JosefTJ Sokol Vlčnov111052.38%
10.Bernhauser Vlastimír, Brzokoupil JiříTJ Vidče7750.00%
11.Gonda Tomáš, Fojtík MarekSport centrum Bylnice8850.00%
12.Juřica Tomáš, Kubík JosefT.J. Sokol Vsetín8947.06%
13.Cifr Radomír, Pavelčík FrantišekTJ Sokol Vlčnov91145.00%
14.Pekař Pavel, Fišer RomanTJ Fryšták B3925.00%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Vykoukal Martin, Pavlíček RudolfTJ Sokol Kostelec B9190.00%
2.Svoboda Jiří, Viktorínová MichaelaKST Zlín C5271.43%
3.Gazda Jiří, Hons JakubTJ Jiskra Otrokovice B6366.67%
4.Střelec Marek, Dufek JanKST Zlín C4266.67%
5.Hladil Radek, Kuběna StanislavTJ DDM Valašské Meziříčí B3260.00%
6.Janošík Pavel, Holík AloisTJ Jiskra Otrokovice B3260.00%
7.Janečka Zdeněk, Hons JakubTJ Jiskra Otrokovice B3260.00%
8.Janošík Pavel, Janečka ZdeněkTJ Jiskra Otrokovice B3260.00%
9.Bartoš Miroslav, Borýsek JiříKST Dolní Němčí C2340.00%
10.Gazda Jiří, Janečka ZdeněkTJ Jiskra Otrokovice B2340.00%
11.Jániš Pavel, Paďour LadislavTJ Sokol Kostelec B2340.00%
12.Čevela Martin, Cibulka StanislavTJ DDM Valašské Meziříčí B2340.00%
13.Fibichr Zdeněk, Bartoš MiroslavKST Dolní Němčí C2433.33%
14.Hráský Luděk, Čevela MartinTJ DDM Valašské Meziříčí B2433.33%
15.Konečný David, Fišer RomanTJ Fryšták B1516.67%
16.Matějíček Jakub, Ježek MilanKST Dolní Němčí C050.00%
17.Fibichr Zdeněk, Ježek MilanKST Dolní Němčí C050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Jániš Pavel, Fišer PavelTJ Sokol Kostelec B40100.00%
2.Svoboda Jiří, Koudelík LukášKST Zlín C30100.00%
3.Bernhauser Vlastimír, Vaculín JaroslavTJ Vidče20100.00%
4.Čaník Tomáš, Kučera OndřejKST Dolní Němčí C20100.00%
5.Hrdina Jan, Ondruch MarekSK Spartak Hulín20100.00%
6.Hladiš Libor, Smetana MarcelTJ Nivnice20100.00%
7.Viktorínová Michaela, Doležel TomášKST Zlín C20100.00%
8.Kuběna Stanislav, Cibulka StanislavTJ DDM Valašské Meziříčí B20100.00%
9.Dufek Jan, Slezák RudolfKST Zlín C20100.00%
10.Konečný David, Hrdlička MichalTJ Fryšták B10100.00%
11.Pekař Pavel, Hrdlička MartinTJ Fryšták B10100.00%
12.Zgabaj Miroslav, Kubík JosefT.J. Sokol Vsetín10100.00%
13.Juřica Tomáš, Hnátková BarboraT.J. Sokol Vsetín10100.00%
14.Střelec Jiří, Viktorínová MichaelaKST Zlín C10100.00%
15.Janošík Pavel, Mancl ZdeněkTJ Jiskra Otrokovice B10100.00%
16.Pavlíček Rudolf, Jániš PavelTJ Sokol Kostelec B10100.00%
17.Pavlíček Rudolf, Říha PetrTJ Sokol Kostelec B10100.00%
18.Viktorínová Michaela, Koudelík LukášKST Zlín C10100.00%
19.Bernhauser Vlastimír, Mikulenka ZdeněkTJ Vidče10100.00%
20.Vaculín Libor, Brzokoupil JiříTJ Vidče10100.00%
21.Kolaja Radomil, Kubíček MartinTJ Sokol Vlčnov10100.00%
22.Hladil Radek, Skřidlovský MartinTJ DDM Valašské Meziříčí B10100.00%
23.Doležel Tomáš, Svoboda JiříKST Zlín C10100.00%
24.Gálík Jaromír, Babica VladimírTJ Fryšták B10100.00%
25.Vaculín Libor, Mikulenka ZdeněkTJ Vidče10100.00%
26.Jílek Petr, Silný JakubTJ Jiskra Otrokovice B10100.00%
27.Řepa Josef, Fojtík MarekSport centrum Bylnice3175.00%
28.Doležel Tomáš, Dufek JanKST Zlín C1150.00%
29.Bernhauser Vlastimír, Vaculín LiborTJ Vidče2250.00%
30.Vykoukal Martin, Říha PetrTJ Sokol Kostelec B1150.00%
31.Vykoukal Martin, Jániš PavelTJ Sokol Kostelec B1150.00%
32.Ježek Vít, Bartoš MiroslavKST Dolní Němčí C1150.00%
33.Fibichr Zdeněk, Matějíček JakubKST Dolní Němčí C2250.00%
34.Fibichr Zdeněk, Kučera OndřejKST Dolní Němčí C2250.00%
35.Koudelík Lukáš, Dufek JanKST Zlín C2250.00%
36.Ježek Milan, Borýsek JiříKST Dolní Němčí C1150.00%
37.Hráský Luděk, Cibulka StanislavTJ DDM Valašské Meziříčí B1150.00%
38.Zgabaj Miroslav, Juřica TomášT.J. Sokol Vsetín1150.00%
39.Střelec Marek, Viktorínová MichaelaKST Zlín C1150.00%
40.Konečný David, Nepimach DavidTJ Fryšták B1233.33%
41.Ondrašík Petr, Mancl ZdeněkTJ Jiskra Otrokovice B1233.33%
42.Říha Petr, Jániš PavelTJ Sokol Kostelec B1233.33%
43.Bartoš Miroslav, Ježek MilanKST Dolní Němčí C1233.33%
44.Konečný David, Plišťák Jaroslav st.TJ Fryšták B1233.33%
45.Bártek Dušan, Kubík JosefT.J. Sokol Vsetín1233.33%
46.Konečný David, Babica VladimírTJ Fryšták B1325.00%
47.Kuběna Stanislav, Hráský LuděkTJ DDM Valašské Meziříčí B1325.00%
48.Hrdlička Martin, Hrdlička MichalTJ Fryšták B1325.00%
49.Ježek Milan, Ježek MiroslavKST Dolní Němčí C010.00%
50.Cibulka Stanislav, Hladil RadekTJ DDM Valašské Meziříčí B010.00%
51.Výmola Vladimír, Janča TomášTJ Nivnice010.00%
52.Fojtík Marek, Dittrich Jaroslav ml.Sport centrum Bylnice010.00%
53.Kučera Ondřej, Ježek MilanKST Dolní Němčí C010.00%
54.Gregor Radek, Fišer RomanTJ Fryšták B010.00%
55.Ondruch Marek, Mrhálek OndřejSK Spartak Hulín010.00%
56.Říha Petr, Řehák LukášTJ Sokol Kostelec B010.00%
57.Doležel Tomáš, Jelínek VojtěchKST Zlín C010.00%
58.Pavlíček Rudolf, Koiš JaroslavTJ Sokol Kostelec B010.00%
59.Koudelík Lukáš, Jelínek VojtěchKST Zlín C010.00%
60.Svoboda Jiří, Slezák RudolfKST Zlín C010.00%
61.Fibichr Zdeněk, Uher AntonínKST Dolní Němčí C010.00%
62.Hrdlička Martin, Konečný DavidTJ Fryšták B010.00%
63.Mancl Zdeněk, Gazda JiříTJ Jiskra Otrokovice B010.00%
64.Bařinka Vilém, Martiška PetrSport centrum Bylnice010.00%
65.Pospíchal Ondřej, Unzeitig LadislavSport centrum Bylnice010.00%
66.Dittrich Jaroslav st., Dorňák ZdeněkSport centrum Bylnice010.00%
67.Čevela Martin, Kuběna StanislavTJ DDM Valašské Meziříčí B010.00%
68.Hladiš Libor, Výmola VladimírTJ Nivnice010.00%
69.Vaculín Libor, Knébl RadovanTJ Vidče010.00%
70.Hošťálek Petr, Ondruch MarekSK Spartak Hulín010.00%
71.Hladiš Libor, Janča TomášTJ Nivnice010.00%
72.Cifr Radomír, Křapa IvoTJ Sokol Vlčnov010.00%
73.Jílek Petr, Gazda JiříTJ Jiskra Otrokovice B010.00%
74.Jániš Pavel, Plišťák Jaroslav ml.TJ Sokol Kostelec B010.00%
75.Zgabaj Miroslav, Černohorský TomášT.J. Sokol Vsetín010.00%
76.Říha Petr, Paďour LadislavTJ Sokol Kostelec B010.00%
77.Borýsek Jiří, Matějíček JakubKST Dolní Němčí C010.00%
78.Janečka Zdeněk, Jílek PetrTJ Jiskra Otrokovice B010.00%
79.Hráský Luděk, Juráň RadekTJ DDM Valašské Meziříčí B010.00%
80.Hladil Radek, Křenek JakubTJ DDM Valašské Meziříčí B010.00%
81.Borýsek Jiří, Kučera OndřejKST Dolní Němčí C010.00%
82.Doležel Tomáš, Koudelík LukášKST Zlín C010.00%
83.Matějíček Jakub, Ježek MiroslavKST Dolní Němčí C010.00%
84.Mikulenka Petr, Bernhauser VlastimírTJ Vidče010.00%
85.Bártek Dušan, Černohorský TomášT.J. Sokol Vsetín010.00%
86.Fišer Pavel, Říha PetrTJ Sokol Kostelec B010.00%
87.Janošík Pavel, Janošík PetrTJ Jiskra Otrokovice B010.00%
88.Konečný David, Gregor RadekTJ Fryšták B010.00%
89.Koiš Jaroslav, Daněk PavelTJ Sokol Kostelec B010.00%
90.Janečka Zdeněk, Janečka VáclavTJ Jiskra Otrokovice B010.00%
91.Paďour Ladislav, Řehák LukášTJ Sokol Kostelec B010.00%
92.Hons Jakub, Jílek PetrTJ Jiskra Otrokovice B010.00%
93.Koiš Jaroslav, Řehák LukášTJ Sokol Kostelec B010.00%
94.Kozub Kamil, Koiš JaroslavTJ Sokol Kostelec B010.00%
95.Pekař Pavel, Konečný DavidTJ Fryšták B010.00%
96.Viktorínová Michaela, Dufek JanKST Zlín C010.00%
97.Paďour Ladislav, Karal OldřichTJ Sokol Kostelec B020.00%
98.Říha Petr, Karal OldřichTJ Sokol Kostelec B020.00%
99.Svoboda Jiří, Dufek JanKST Zlín C020.00%
100.Slezák Rudolf, Jelínek VojtěchKST Zlín C020.00%
101.Pekař Pavel, Plišťák Jaroslav st.TJ Fryšták B020.00%
102.Pekař Pavel, Gregor RadekTJ Fryšták B020.00%
103.Vykoukal Martin, Paďour LadislavTJ Sokol Kostelec B020.00%
104.Mikulenka Petr, Vaculín LiborTJ Vidče020.00%
105.Mikulenka Petr, Knébl RadovanTJ Vidče030.00%
106.Slezák Rudolf, Koudelík LukášKST Zlín C040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy