Úspěšnost čtyřher - Reg. soutěž I
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vlach Ivo, Vlach MarekOkrouhlá B8188.89%
2.Šrámek Miroslav, Nečas PavelBrumov B9281.82%
3.Kotol Lukáš, Farkaš MichaelAdamov B9281.82%
4.Kalas František, Čermák MilošV. Opatovice B9469.23%
5.Michele David, Klein MiroslavKunštát C9564.29%
6.Zukal Josef, Zukal AlešVysočany D8657.14%
7.Nečas František, Nečas MarekBrumov B9756.25%
8.Tenora Jiří, Bednář JiříKunštát C6650.00%
9.Horák Vít, Maleček JosefV. Opatovice B7750.00%
10.Just Jaroslav, Petr ZdeněkZbraslavec E4450.00%
11.Paulík Vladimír, Pavlíček OndřejPetrovice C6746.15%
12.Učeň Jan, Synek KarelVísky A4640.00%
13.Kamba Stanislav, Čapka LiborVísky A4736.36%
14.Musil Josef, Dvořáček JanPetrovice C2625.00%
15.Slezák Martin, Šimurda DanielKřetín D1712.50%
16.Winkler Adam, Novotná NatálieKřetín D1910.00%
Dvojice, které odehrály méně než 8 zápasů
1.Bezděk Petr, Ostrý JanAdamov B70100.00%
2.Pavlů Bedřich, Polívka RadekŽdárná B6185.71%
3.Slaný Petr, Polívka Martin st.Ždárná B5183.33%
4.Vlach Ivo, Čapka PetrOkrouhlá B4180.00%
5.Šmerda Pavel, Bílek JanVoděrady C3175.00%
6.Šrámek Miroslav, Pařízek LiborBrumov B3175.00%
7.Pavlů Bedřich, Polívka JanŽdárná B3175.00%
8.Žáček Václav, Slaný PetrŽdárná B3350.00%
9.Jonáš Pavel, Křepela JiříZbraslavec E3350.00%
10.Křepela Jiří, Křepela VladimírZbraslavec E2250.00%
11.Učeň Jan, Přichystal JanVísky A2340.00%
12.Novák Jan, Šmerda PavelVoděrady C1325.00%
13.Šmerda Pavel, Pavel FrantišekVoděrady C1325.00%
14.Šimurda Daniel, Winkler AdamKřetín D1325.00%
15.Ševčík Pavel ml., Flek RomanVysočany D1420.00%
16.Novotná Natálie, Slezák MartinKřetín D040.00%
17.Bašný Josef, Bašný DavidOkrouhlá B040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.David Lukáš, Trnčák StanislavAdamov B30100.00%
2.Žáček Václav, Pavlů BedřichŽdárná B20100.00%
3.Bezděk Petr, Trnčák StanislavAdamov B20100.00%
4.Slezák Michal, Pavel FrantišekVoděrady C20100.00%
5.Jonáš Pavel, Just JaroslavZbraslavec E20100.00%
6.Ostrý Jan, Trnčák StanislavAdamov B20100.00%
7.Křepela Jiří, Petr ZdeněkZbraslavec E20100.00%
8.Šrámek Miroslav, Nekouš JosefBrumov B10100.00%
9.Křepela Jiří, Kyzlink OndřejZbraslavec E10100.00%
10.Michele David, Bednář JiříKunštát C10100.00%
11.Michele David, Tenora JiříKunštát C10100.00%
12.Bednář Jiří, Podsedník BohumírKunštát C10100.00%
13.Ševčík Pavel ml., Vaněk TomášVysočany D10100.00%
14.Dočekal Marek, Türk Petr ml.V. Opatovice B10100.00%
15.Polívka Jan, Polívka Martin st.Ždárná B10100.00%
16.Farkaš Michael, Dobeš RomanAdamov B10100.00%
17.Polívka Radek, Žáček VáclavŽdárná B10100.00%
18.Vlach Ivo, Čapka Petr st.Okrouhlá B10100.00%
19.Bašný Josef, Slepánek FrantišekOkrouhlá B10100.00%
20.Vlach Marek, Bašný JosefOkrouhlá B10100.00%
21.Vlach Marek, Tichá IvaOkrouhlá B10100.00%
22.Ostrý Jan, David LukášAdamov B10100.00%
23.Kalas František, Horák VojtěchV. Opatovice B10100.00%
24.Vlach Marek, Čapka PetrOkrouhlá B10100.00%
25.Žáček Václav, Polívka Martin st.Ždárná B10100.00%
26.Odehnal Martin, Křepela JiříZbraslavec E10100.00%
27.Tenora Jiří, Hrubý JanKunštát C10100.00%
28.Polívka Radek, Polívka JanŽdárná B10100.00%
29.Farkaš Michael, David LukášAdamov B2166.67%
30.Čapka Petr, Bašný DavidOkrouhlá B2166.67%
31.Slezák Martin, Winkler AdamKřetín D1150.00%
32.Čapka Petr, Bašný JosefOkrouhlá B1150.00%
33.Kotouček Lukáš, Novák JanVoděrady C1150.00%
34.Just Jaroslav, Křepela JiříZbraslavec E1150.00%
35.Škrabal Martin, Vaněk TomášVysočany D1150.00%
36.Kotouček Lukáš, Pavel FrantišekVoděrady C1150.00%
37.Křepela Vladimír, Petr ZdeněkZbraslavec E1233.33%
38.Vlach Marek, Bašný DavidOkrouhlá B1233.33%
39.Škrabal Martin, Flek RomanVysočany D1233.33%
40.Kotouček Lukáš, Bílek JanVoděrady C1233.33%
41.Přichystal Jan, Čapka LiborVísky A1233.33%
42.Zukal Aleš, Žáček RomanVysočany D010.00%
43.Křepela Vladimír, Just JaroslavZbraslavec E010.00%
44.Žáček Václav, Vlček JosefŽdárná B010.00%
45.Kotouček Lukáš, Slezák MichalVoděrady C010.00%
46.Pavel František, Novák JanVoděrady C010.00%
47.Pavel František, Švancara JakubVoděrady C010.00%
48.Synek Karel, Přichystal JanVísky A010.00%
49.Novák Jan, Bílek JanVoděrady C010.00%
50.Kalas František, Gerbrich RadimV. Opatovice B010.00%
51.Vaněk Tomáš, Flek RomanVysočany D010.00%
52.Jonáš Pavel, Křepela Pavel st.Zbraslavec E010.00%
53.Horák Vít, Gerbrich RadimV. Opatovice B010.00%
54.Petr Zdeněk, Kyzlink OndřejZbraslavec E010.00%
55.Paulík Vladimír, Novohradská KarolínaPetrovice C010.00%
56.Kamba Stanislav, Přichystal JanVísky A010.00%
57.Šmerda Pavel, Provazník ZdeněkVoděrady C010.00%
58.Kudláček Pavel, Novák JanVoděrady C010.00%
59.Kalas František, Horák VítV. Opatovice B010.00%
60.Pavel František, Kudláček PavelVoděrady C010.00%
61.Slezák Martin, Burgr VojtěchKřetín D010.00%
62.Slezák Martin, Tušla AntonínKřetín D010.00%
63.Kamba Stanislav, Širůček JanVísky A010.00%
64.Čapka Petr, Slepánek FrantišekOkrouhlá B010.00%
65.Zukal Josef, Flek RomanVysočany D010.00%
66.Šafárik Ferdinand, Dobeš RomanAdamov B010.00%
67.Vespalec Přemysl, Bartošík JanAdamov B010.00%
68.Pavlíček Ondřej, Musil JosefPetrovice C010.00%
69.Bílek Jan, Kudláček PavelVoděrady C010.00%
70.Pavel František, Bílek JanVoděrady C010.00%
71.Paulík Vladimír, Musil JosefPetrovice C020.00%
72.Pavlíček Ondřej, Novohradský PavelPetrovice C020.00%
73.Švancara Jakub, Slezák MichalVoděrady C020.00%
74.Novohradský Pavel, Musil JosefPetrovice C020.00%
75.Tenora Jiří, Sojka OndřejKunštát C020.00%
76.Žáček Roman, Flek RomanVysočany D020.00%
77.Žáček Roman, Vaněk TomášVysočany D020.00%
78.Polívka Martin st., Polívka RadekŽdárná B020.00%
79.Šimurda Daniel, Novotná NatálieKřetín D020.00%
80.Novohradský Jakub, Musil JosefPetrovice C030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS